Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+22
Téjlor89
Malloy
boric
imate
juventute
_Tyler
virracocha
_DREAM_
simoon
Tankcsapda
laac
Petike007
EsztéNégy
bombahoppa
exchaby
zetterberg40
kilopo
tjunior
CsT
rakkenroll
s4tch
LeRoi10
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-08, 16:06

Krisz írta:
Visszatért nogood, remélem félrebassza még Bonuccit párszor az edzőtáborban, csak hogy tudja a helyét a köcsög.

Bevásárlóközpont - Page 15 Smarts11


Marione:wub:

Úgy legyen amúgy, ahogy írod.

***

A Chelsea 80 millióért vett kapust a Bilbaoból Courtois helyére, Kovacsicsot pedig kölcsönveszik a Realból. Engem meglep, hogy elengedi a Real ebben a formában.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-08, 12:25

Visszatért nogood, remélem félrebassza még Bonuccit párszor az edzőtáborban, csak hogy tudja a helyét a köcsög.

Bevásárlóközpont - Page 15 Smarts11

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-08, 12:16

CsT írta:
Ronaldo az első aki odaér az edzésre és ő az utolsó aki távozik onnan- mondá Duglasz Koszta cheers

Ezen nem lepődöm meg, hatalmas profi a kis kurva, ugyanaz a dedication mint pl Nedvednél.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-08, 11:21

Ronaldo az első aki odaér az edzésre és ő az utolsó aki távozik onnan- mondá Duglasz Koszta cheers
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-08, 04:28

exchaby írta:


nem úgy volt hogy Favili->Genoa lezsírozva? Ma olyan aggasztó híreket olvastam miszerint Stuani nem kell  PL-köcsögjeinek (sem) 20ért, aztán majd ő is a Genoában köthet ki kölcsönben silent
Szikesre száradva szenved a máj.

Szeptember 1. Barba Negra

Blogtalálkozó?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 23:40

Favilli lezsírozva, holnap lesz az orvosija. 5+7 millióért megy.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 23:20

nekem is a középpálya fáj, de hosszú távon nagyon kellett cr7. így most van 2 franchise player is a keretben, ami ezer éve nem fordult elő.

ha caldara maradt volna, nálam egy erős 9-es lett volna a nyár. így is vaskos 8, ritkán lép előre minden poszton a keret.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 23:18



nem úgy volt hogy Favili->Genoa lezsírozva? Ma olyan aggasztó híreket olvastam miszerint Stuani nem kell  PL-köcsögjeinek (sem) 20ért, aztán majd ő is a Genoában köthet ki kölcsönben silent

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 23:05

s4tch írta:
agresti szerint nem veszünk már senkit.

stu, kean, favilli (stb) még távozhatnak, amúgy nagyjából ennyi az idei mercato.
Baromi jól indult ez a mercato (cancelo, perin, can(amíg azt hittem, hogy tényleg INGYEN jön) aztán jött valami megmagyarázhatatlan (céró) amitől először fintorogtam, aztán inkább, lehetőséget láttam benne a vége viszont számomra nagyon keserű lett azzal, hogy visszahoztunk egy áruló gecit, eladtuk a legtehetségesebb fiatal olasz védőt, az is csalódás, hogy szétpucsítottuk magunkat a milány elé és minden úgy történt ahogy ők akarták....ez nagyjából közepesre zárta nálam a mercatót.

BL-t sztem ezzel a kp-val nem nyerünk, de ne legyen igazam. Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 22:58

bombahoppa írta:

Már bocs: 
UNO ittam fél liter bort. 
DUE két napja ezt blogvita/cicaparádét olvasom EGY HAL 
HÁROM még sose kötöttem bele senkibe a neten, de az előző pontban idézett blogban megtanultam, hogy kell idézni filozófust, ha az igazán védem. Tehát 
NÉGY Descartes: Iszom tehát vagyok.

ÖT: Ne keverjük a szezont a faszommal. Ne említsd egy hozzászólásban az izét a CSAPATTAL. Nem összemérhető.
Örömteli, hogy nem csak én iszok egyedül egy unalmas kedd estén! Smile


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-08-07, 23:06-kor.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 22:46

agresti szerint nem veszünk már senkit.

stu, kean, favilli (stb) még távozhatnak, amúgy nagyjából ennyi az idei mercato.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 22:24

Idézet :
@CsT wrote
Re: Mi a pöcsért menne Modrics az Izébe?? ...

Mi a pöcsért jött ide Ronaldo?
Már bocs: 
UNO ittam fél liter bort. 
DUE két napja ezt blogvita/cicaparádét olvasom EGY HAL 
HÁROM még sose kötöttem bele senkibe a neten, de az előző pontban idézett blogban megtanultam, hogy kell idézni filozófust, ha az igazán védem. Tehát 
NÉGY Descartes: Iszom tehát vagyok.

ÖT: Ne keverjük a szezont a faszommal. Ne említsd egy hozzászólásban az izét a CSAPATTAL. Nem összemérhető.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 22:03

A Fio közleménye szerint van visszavásárlási opciónk Pjacara.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 21:41

_DREAM_ írta:


Sejtettem h fel fog jönni Ronci peldakent, de azert van különbség egyrészt a játékosok között, meg a Juve és az Izé között! Wink 

Aztán persze annyi mindent láttunk már..

Stuani nem kell nekik?afro
Ha nekem  valaki azt mondja tavaly, hogy Gigi a P$G kapusa lesz, Céró meg nálunk játszik, sőt visszahozzuk a csicskát.....hát kb az életemben fogadtam volna, hogy nem így lesz.

Stuanival beszoptuk a faszt szerintem 12-14M-ért vitték volna, Beppe 20-at akart érte (egy fogalmatlan vak buziért...)
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 21:30

CsT írta:

Mi a pöcsért jött ide Ronaldo? Smile Én simán kinézem, hogy Modric már eleget látott, nyert Madridban és belevágna valami más kalandba....persze remélem Perez nem így gondolja. Smile

Sejtettem h fel fog jönni Ronci peldakent, de azert van különbség egyrészt a játékosok között, meg a Juve és az Izé között! Wink 

Aztán persze annyi mindent láttunk már..

Stuani nem kell nekik?afro
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 21:14

_DREAM_ írta:


Mi a pöcsért menne Modrics az Izébe?? Nem tudom felfogni az ilyen híreket. Főleg egy ilyen VB után..
Mi a pöcsért jött ide Ronaldo? Smile Én simán kinézem, hogy Modric már eleget látott, nyert Madridban és belevágna valami más kalandba....persze remélem Perez nem így gondolja. Smile
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 20:59

zetterberg40 írta:
Pjaca visszavásárlási opció nélkül távozott: 2 millióért egy év kölcsön + 20 milliós opció.

Más: Modrics azért hatalmas igazolás lenne az izének.

Mi a pöcsért menne Modrics az Izébe?? Nem tudom felfogni az ilyen híreket. Főleg egy ilyen VB után..
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 20:42

Pjaca visszavásárlási opció nélkül távozott: 2 millióért egy év kölcsön + 20 milliós opció.

Más: Modrics azért hatalmas igazolás lenne az izének.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-07, 00:18

Tankcsapda írta:


Igen, azóta én is olvastam. Viszont elég furcsa, hogy a szerbet még nem adta el a Lazio. Amit Lotito szeretne érte kapni, olyan ajánlat nem fog érkezni, viszont a játékos érdeke a váltás lenne, kinőtte a Laziot.

Lotito érdeke hogy Sergej erősítse a csapatot vagy hogy nagyot kaszáljon rajta. Nem törik különösebben magukat a nagy csapatok érte, szóval Lotito sincs sürgetve. Max Sergej akarhatja nagyon a váltást, de szerintem a VBs teljesítménye alapján kicsit erős hogy kinőtte a Laziot, ezt sanszos hogy ő is érzi, ezért se hisztizik túlságosan. Hacsak a Margit nem veszi meg kétségbeesetten a mercato utolsó napján (mivel mást nem sikerült igazolni), akkor marad a seggén még legalább egy évig.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-06, 23:53

Krisz írta:


Ja, meg Neymaron és Messin...
Azért bőven pörög még a bullshit motolla, Leonardo egyből cáfolta is.

Igen, azóta én is olvastam. Viszont elég furcsa, hogy a szerbet még nem adta el a Lazio. Amit Lotito szeretne érte kapni, olyan ajánlat nem fog érkezni, viszont a játékos érdeke a váltás lenne, kinőtte a Laziot.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-06, 23:38

Tankcsapda írta:


És ha nem kötjük az ebet a karóhoz, nem mentek volna bele a szimpla Higuaín-kölcsönvételbe? Nekik valószínűleg teljesen mindegy volt, hogy Bonuccival vagy Caldaraval kezdik az idényt, Bonucci kavart be itt, Higuaínnal erősödnek, ez a konstrukció meg egyszerűen nekik tökéletes. Csak halkan jegyzem meg, Milinkovic-Savic leigazolásán is dolgoznak valami hasonló konstrukció keretében, csak kissé nagyobb tételekkel...

Ja, meg Neymaron és Messin...
Azért bőven pörög még a bullshit motolla, Leonardo egyből cáfolta is.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-06, 22:45

CsT írta:

Közvetetten lett a vesztese...el kellett adni a malacot, akiért vissza kellett hozni a patkányt, akit csak Caldaráért adtak....

Jól lenne már megszabadulni (pénzért) Stuanitól mert már csak 11 nap van a mercatóból.

Amúgy lesz még felhozó meccs vagy már csak az egymás elleni buzulás? 

Ja és kurvára felbasz, hogy még mindig semmi konkrét infó arról, hogy hol nézhetjük jövőre a calciot....

És ha nem kötjük az ebet a karóhoz, nem mentek volna bele a szimpla Higuaín-kölcsönvételbe? Nekik valószínűleg teljesen mindegy volt, hogy Bonuccival vagy Caldaraval kezdik az idényt, Bonucci kavart be itt, Higuaínnal erősödnek, ez a konstrukció meg egyszerűen nekik tökéletes. Csak halkan jegyzem meg, Milinkovic-Savic leigazolásán is dolgoznak valami hasonló konstrukció keretében, csak kissé nagyobb tételekkel...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-06, 20:00

Tankcsapda írta:
Szerintem Vidal a jelenlegi Barcaba még jó igazolás is lehet. Nyilvánvalóan jobb, mint Paulinho, aki azért nem nyújtott rossz teljesítményt. Valverde a siker érdekében simán meg meri lépni, hogy három, védekezni is tudó középpályást egyszerre küld pályára, illetve ugye előző szezonban negyediknek Iniesta volt még ott. De a cél érdekében simán összeállhat a Vidal-Busquets-Rakitic trió, előttük a Coutinho-Messi-Suárez hármassal, azért nem lenne gyenge.

Szerintem Nedved nyilatkozata arra utalhatott, hogy eladások lesznek, az is játékosmozgás. Én kétlem, hogy Pjanicot, Sandrot vagy Dybalat beáldoznánk egy topvételért, hiszen eleve kétséges lenne az erősödés. Chiellini tényleg azt nyilatkozta, hogy Caldara Ronaldo érkezésének volt a vesztese? Már nem azért mondom, de mintha valaki mással lett egy az egyben elcserélve...
Közvetetten lett a vesztese...el kellett adni a malacot, akiért vissza kellett hozni a patkányt, akit csak Caldaráért adtak....

Jól lenne már megszabadulni (pénzért) Stuanitól mert már csak 11 nap van a mercatóból.

Amúgy lesz még felhozó meccs vagy már csak az egymás elleni buzulás? 

Ja és kurvára felbasz, hogy még mindig semmi konkrét infó arról, hogy hol nézhetjük jövőre a calciot....
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-06, 19:29

Szerintem Vidal a jelenlegi Barcaba még jó igazolás is lehet. Nyilvánvalóan jobb, mint Paulinho, aki azért nem nyújtott rossz teljesítményt. Valverde a siker érdekében simán meg meri lépni, hogy három, védekezni is tudó középpályást egyszerre küld pályára, illetve ugye előző szezonban negyediknek Iniesta volt még ott. De a cél érdekében simán összeállhat a Vidal-Busquets-Rakitic trió, előttük a Coutinho-Messi-Suárez hármassal, azért nem lenne gyenge.

Szerintem Nedved nyilatkozata arra utalhatott, hogy eladások lesznek, az is játékosmozgás. Én kétlem, hogy Pjanicot, Sandrot vagy Dybalat beáldoznánk egy topvételért, hiszen eleve kétséges lenne az erősödés. Chiellini tényleg azt nyilatkozta, hogy Caldara Ronaldo érkezésének volt a vesztese? Már nem azért mondom, de mintha valaki mással lett egy az egyben elcserélve...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-06, 19:03

Vidal szerint valóra vált az álma, mindig is itt szeretett volna játszani! Smile Mintha egyszer már előtte volna ezt! Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-06, 16:15

Nyaralás után is hányingerem van a patkánytól. Pfej.

Vidal a Barcaban érdekes lesz, nem igazán érzem kompatibilisnek ott, bár Valverdevel már nem ugyanazt nyomják mint korábban.

Witselnek gyorsan elege lett Kínából, a Dortmundba igazolt 20 millióért és lényegesen kevesebb fizetésért.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-06, 10:24

Krisz írta:
A mai Gazzetta Pjacat már fixen a Fiorba rakta, mondjuk azt a 'prestito 2' nem tudom mit jelent pontosan. 2 évre adtuk kölcsön vagy 2 milláért? (Máshol a sima kölcsön x pézért dealt nem így írták). Ez amúgy azért érdekes, mert sem a klubtól nem hallottam semmi konkrétumot és egyéb oldalakon (pl transfermarkt) sincs ez fent.

Bevásárlóközpont - Page 15 Smarts10
Én legutóbb úgy olvastam, hogy 2 milláért megy kölcsönbe, de lesz rá opciója a Fiornak nekünk meg "visszaopciónk" Very Happy Viszont így idén belőle sem látunk pénzt scratch
Hasonló volt a szitu Mandragoránál is, ő már le is játszotta első meccsét az Udinében és csak másnap lett "hivatalos" az igazolása.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-06, 09:34

A mai Gazzetta Pjacat már fixen a Fiorba rakta, mondjuk azt a 'prestito 2' nem tudom mit jelent pontosan. 2 évre adtuk kölcsön vagy 2 milláért? (Máshol a sima kölcsön x pézért dealt nem így írták). Ez amúgy azért érdekes, mert sem a klubtól nem hallottam semmi konkrétumot és egyéb oldalakon (pl transfermarkt) sincs ez fent.

Bevásárlóközpont - Page 15 Smarts10
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 653
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-05, 18:17

s4tch írta:


amit én olvastam tőle, az inkább arról szólt, hogy szerinte már így is kompetitív a keret, de a klub intézi a mercatót.

edit: https://www.football-italia.net/125756/allegri-no-more-signings
ezek retardáltak, allegri nem is mondta azt, ami a címben szerepel.

Ugyan, 1 hete még a védelmünk is rendben volt és kész volt, aztán tudjuk mi lett...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-05, 14:35

EsztéNégy írta:
A Hal szerint nem lesz már több érkező. RIP Polip

amit én olvastam tőle, az inkább arról szólt, hogy szerinte már így is kompetitív a keret, de a klub intézi a mercatót.

edit: https://www.football-italia.net/125756/allegri-no-more-signings
ezek retardáltak, allegri nem is mondta azt, ami a címben szerepel.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2018-08-05, 13:38

A Hal szerint nem lesz már több érkező. RIP Polip

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
15 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: