Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+22
Téjlor89
Malloy
boric
imate
juventute
_Tyler
virracocha
_DREAM_
simoon
Tankcsapda
laac
Petike007
EsztéNégy
bombahoppa
exchaby
zetterberg40
kilopo
tjunior
CsT
rakkenroll
s4tch
LeRoi10
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
simoon
Segédedző
Segédedző



Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-13, 14:29

CsT írta:
Nekem úgy jön le Marcsi akar menni, mert a halnál nem fog játszani csak nagyon keveset, a közös megegyezést a klub segítségül ajánlja fel, hogy könnyebben találjon csapatot. Sírok! Sad
mai insta posztja alapján nem akar Ő sehová menni: Tutto ciò che sono, tutto ciò che voglio! Life is a matter of Black and White.
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-13, 12:20

Még a végén Marcelo-Szandi csere lesz utolsó dobásként.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-13, 07:42

Pogba minek? Csak padozna Kebab mögött. Very Happy Tegnap elolvastam a hét viccét, miszerint a malac csak akkor hajlandó távozni ha kap lelépési bónuszt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-13, 01:44

LeRoi10 írta:
#NapiKéptelenség: Szellőztetik, hogy egy  nagy kiárusítás végén megtörténhet a Pogbackback Very Happy Sanyit belevonnánk a bizniszbe, a helyére pedig a jóval olcsóbb Bernat érkezne. Távozna továbbá: Cerri, Favilli, Kean, Marchisio, Sturaro, Pjaca és Rugani. Belőlük cirka 120-130 millió euró is befolyhat. 

Hát, jóvanakkó…
cr7 után én már bármit elhiszek
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-13, 00:39

Szerintem nem jön már középpályás, pláne nem Pogba/SMS árkategóriában. Vajon milyen formációt fogunk nyomni Roncival? 4231 vagy 433? Szerintem az előbbi lenne a király, hátha Can nem annyira light védekezésben, mint a török.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 23:26

#NapiKéptelenség: Szellőztetik, hogy egy  nagy kiárusítás végén megtörténhet a Pogbackback Very Happy Sanyit belevonnánk a bizniszbe, a helyére pedig a jóval olcsóbb Bernat érkezne. Távozna továbbá: Cerri, Favilli, Kean, Marchisio, Sturaro, Pjaca és Rugani. Belőlük cirka 120-130 millió euró is befolyhat. 

Hát, jóvanakkó…
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 23:19

s4tch írta:


contét sajnálom, 1-2 meccset leszámítva egyáltalán nem végzett rossz munkát. abban a keretben idén nem volt több.

sarri helyzete meg érdekes lesz. egyrészt már dolgozott sokat angliában, nyelvi problémái biztosan nem lesznek. másrészt egy tőről metszett bigott suttyó, kíváncsi vagyok, mennyi idő telik el az első országos botrányáig.
Szerintem Conte ugyanabba halt bele mint anno nálunk. Kitalált egy fasza játékrendszert a kerethez ami sikeres volt, de egy idő után sablonos, kiszámítható lett és ezen nem volt hajlandó változtatni a világért sem. A hal pont ezzel jobb edző nála.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 21:50

zetterberg40 írta:
...Közben Conte repült. Sarri felkészül a helyére, majd 2 év múlva gondolom ő is repül. Nem túl hálás feladat Abramovicsnak dolgozni.

contét sajnálom, 1-2 meccset leszámítva egyáltalán nem végzett rossz munkát. abban a keretben idén nem volt több.

sarri helyzete meg érdekes lesz. egyrészt már dolgozott sokat angliában, nyelvi problémái biztosan nem lesznek. másrészt egy tőről metszett bigott suttyó, kíváncsi vagyok, mennyi idő telik el az első országos botrányáig.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 17:34

Petike007 írta:


De szeretném, ha saját márkánk lenne, és a 150 Olyrós mezek 100%-ban a klubhoz vándorolnának. Mekkora anyagi előny lenne a többi versenytárshoz képest.
Megvesszük a Kappát, vagy a Diadorát.  hbang

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 17:26

Petike007 írta:


Viszont a rendszer milyensége miatt, jelenleg Ronci leigazolásának a legnagyobb nyertese az Adidos.

A kínai sportszergyátó, a többiekhez képest, hitvány pénzt fizet nekünk. Agnellit ismerve, lesz ő annyira tökös, hogy a megnövekedett figyelemnek az árát kamatostul behajtsa.

De szeretném, ha saját márkánk lenne, és a 150 Olyrós mezek 100%-ban a klubhoz vándorolnának. Mekkora anyagi előny lenne a többi versenytárshoz képest.
Ezzel is jótékonykodunk, gondoljatok bele hány 7-8 éves bangladesi kis srác kaphat ezzel munkalehetőséget! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 16:35

jackie_d írta:
dos santos jól felnyomta a mezárakat
mondjuk nekem mindegy, úgysem akartam venni  Laughing

Bevásárlóközpont - Page 30 Jersey10

A 145 eurós már ‘sold out’.

Közben Conte repült. Sarri felkészül a helyére, majd 2 év múlva gondolom ő is repül. Nem túl hálás feladat Abramovicsnak dolgozni.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 15:56

Petike007 írta:
[..] De szeretném, ha saját márkánk lenne, és a 150 Olyrós mezek 100%-ban a klubhoz vándorolnának. Mekkora anyagi előny lenne a többi versenytárshoz képest.
2021-től ez lesz. Addig kell csúcsrajáratni a márkát. Mendes szerint dos Santos innen vonulna vissza, az azt jelenti, hogy Ronci utolsó profi szezonjában a Juve játékosaként, J márkájú mezben nyomhatná. Mellette ott a potenciál a többiek felfuttatására is. Ha jövőre BL-t nyernénk, akkor megnyílna a kapu  a fiatal szupersztárok fele is.

KEvés szó esik róla, de Ronci leigazolásának hatására kinézem, hogy Dybala is hosszútávon megtartható lesz. Folyamatos a szintlépéssel jön mindenki a Barca-Bayern-Real trió kapcsán. Ha megugorjuk a szintet, akkor nincs hova ugrani.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 15:17

jackie_d írta:
dos santos jól felnyomta a mezárakat
mondjuk nekem mindegy, úgysem akartam venni  Laughing

Bevásárlóközpont - Page 30 Jersey10

Viszont a rendszer milyensége miatt, jelenleg Ronci leigazolásának a legnagyobb nyertese az Adidos.

A kínai sportszergyátó, a többiekhez képest, hitvány pénzt fizet nekünk. Agnellit ismerve, lesz ő annyira tökös, hogy a megnövekedett figyelemnek az árát kamatostul behajtsa.

De szeretném, ha saját márkánk lenne, és a 150 Olyrós mezek 100%-ban a klubhoz vándorolnának. Mekkora anyagi előny lenne a többi versenytárshoz képest.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 10:06

dos santos jól felnyomta a mezárakat
mondjuk nekem mindegy, úgysem akartam venni  Laughing

Bevásárlóközpont - Page 30 Jersey10
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 09:54

s4tch írta:

valahogy újra kellene definiálni a klubidentitást

Ez nálam ott kezdődik, hogy nem adjuk el az ígéretes fiatal olaszainkat. Nyilván nem a Sturaro féle ballasztokról van szó, de Rugani ha nem is lesz végül klasszis (szerintem az lesz ha megkapja az esélyt) akkor is nagyon erős squad player lehet. Őszintén szólva nem azon fog múlni idén a BL hogy Godin vagy Rugani van a csapatban (hanem hogy Khedira mennyit játszik).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 09:50

Nekem úgy jön le Marcsi akar menni, mert a halnál nem fog játszani csak nagyon keveset, a közös megegyezést a klub segítségül ajánlja fel, hogy könnyebben találjon csapatot. Sírok! Sad
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 09:44

Krisz írta:
...Nem akarom hogy az ínterben több olasz legyen mint nálunk, de sajnos oda tartunk.

pár éve az avellino elleni kupameccsen fordult elő, hogy egyszerre 9 olasz volt a pályán. ilyen csapatot már ki sem tudnánk állítani:
http://www.myjuve.it/stagione-2013-14-juventus/coppa_italia-juventus-avellino-3-0-4075.aspx

barza az utolsó évét kezdi, chiellininek is max. 1 marad azt követően, úgyhogy hosszú távra számolhatunk a bernardeschi, de sciglio, caldara, perin olasz négyessel. valahogy újra kellene definiálni a klubidentitást, mielőtt mi leszünk az új moratti-féle inda, ahol zsoldosok között kellene valahogy összhangot teremteni. most még mákunk van, a dybala, costa, cuadrado, pjanic társulat látszólag eléggé összetart (miközben chiellini bonuccival nyaral...), de hamarosan gondot jelenthet a csapatépítés.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 09:25

LeRoi10 írta:
Spanyol források szerint tényleg rámegyünk Godínra, kifizetnénk a 20 milliós kivásárlási árát. Ha Benatiara cserélnénk, akkor fasza!

Ruganit emlegetették inkább a firkászok. Godin egy top játékos, de mit kapunk a pályán nyújtott teljesítményen kívül, ha Ruganira cseréljük? -1 olasz játékos, +1 non-EU játékos, növeljük az átlagéletkort, ha Ruganiert 40et kapunk, Godint megvesszük 20+valamennyi az ügynöknek azzal befolyik 10+ milla, de a fizetése garantáltan a többszöröse lesz a Ruganiénak, szóval kb ugyanott leszünk anyagilag. Nem látom értelmét, emellett én még hiszek Rugani áttörésében, 2 év múlva kész játékos lehet és akkor szívhatjuk a fogunkat a kiöregedő uruguayival.
Ez a Ronaldo biznisz rendben van, ez az irány, de ne nyomjuk be a fullkretént. Nem akarom hogy az ínterben több olasz legyen mint nálunk, de sajnos oda tartunk.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 09:07

tjunior írta:
Nem látom a racionális indokot Marci szerződésbontására. Oké keres vagy 3 milliót, adóval 6. Ha szerződést bontunk, tutti fizetünk neki valamit plusz valakit szerződtetni kell a helyére. A BLbe nem tudunk nevezni senkit a helyére hacsak nem pattintunk elő valami sajátnevelésű játékost, akiről én nem tudok. Marci túl van a zeniten, ez is okés de annyira azért nem rossz.
Lehet, hogy ő akar elmenni, mert nálunk már sok játékpercre nem igazán számíthat.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 09:01

CsT írta:
Még nem volt real edző jó pár meccsen lehetett látni, valahol azt is olvastam, hogy Agnellivel jó kapcsolatot ápol.

Valami ilyesmi rémlik nekem is. Mikor elment tőlünk, nagyon csalódott voltam, imádtam az eleganciáját, de azóta már rég megbocsátottam neki -segített ebben Nedved és Buffi érkezése is mondjuk. Továbbra is az a véleményem, Maxi után őt (vagy DD-t) kellene leültetni a padra.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 08:53

tjunior írta:
Nem látom a racionális indokot Marci szerződésbontására. Oké keres vagy 3 milliót, adóval 6. Ha szerződést bontunk, tutti fizetünk neki valamit plusz valakit szerződtetni kell a helyére. A BLbe nem tudunk nevezni senkit a helyére hacsak nem pattintunk elő valami sajátnevelésű játékost, akiről én nem tudok. Marci túl van a zeniten, ez is okés de annyira azért nem rossz.

-1 hely a bl keretből, ha tényleg megy.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 08:47

Nem látom a racionális indokot Marci szerződésbontására. Oké keres vagy 3 milliót, adóval 6. Ha szerződést bontunk, tutti fizetünk neki valamit plusz valakit szerződtetni kell a helyére. A BLbe nem tudunk nevezni senkit a helyére hacsak nem pattintunk elő valami sajátnevelésű játékost, akiről én nem tudok. Marci túl van a zeniten, ez is okés de annyira azért nem rossz.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 08:30

Spanyol források szerint tényleg rámegyünk Godínra, kifizetnénk a 20 milliós kivásárlási árát. Ha Benatiara cserélnénk, akkor fasza!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 08:10

bombahoppa írta:

A Twitter bejegyzés: M és Ju tárgyal a szerződés közös megegyezéssel történő felbontásáról
köszi! <3
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 07:41

zetterberg40 írta:


Ne már Sad((
Gigi és Marcsi egy évben ez nagyon fájó lenne...

Ronaldo első meccse valszeg amcsi túra Real elleni meccse lesz! Epic! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 07:16

s4tch írta:

ez meg wtf:
https://twitter.com/MomblanOfficial/status/1017168445442543617

Crying or Very sad

Ne már Sad((
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 06:22

jackie_d írta:

ettól a szólás még igaz, legfeljebb szar ember... Laughing
mondjuk pont azt mondja, hogy neki mindegy, sz’al akkor minden ok geek

marci megy, vagymi? nem beszélek szárdul...
A Twitter bejegyzés: M és Ju tárgyal a szerződés közös megegyezéssel történő felbontásáról

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 01:11

s4tch írta:


az insta fotója alá azért kommentolt valami olyat puli gyerek, hogy "ha engem kérdeznének, kérem-e costa 11-es mezét, azt mondanám, nem, az az övé. a lényeg, hogy játsszak, akár 567-es mezben"

ez meg wtf:
https://twitter.com/MomblanOfficial/status/1017168445442543617

Crying or Very sad
ettól a szólás még igaz, legfeljebb szar ember... Laughing
mondjuk pont azt mondja, hogy neki mindegy, sz’al akkor minden ok geek

marci megy, vagymi? nem beszélek szárdul...
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 00:37

Én az első edzésvideó után biztosra vettem, hogy Marcsi megy. Végig látszik rajta, hogy már csak kötelességből jött el a felkészülésre. Nem baj, nagyon szép évei voltak a klub felemelkedésének kezdetén, de mostanra nagyon outsider lett szegényem, az előző szezonban már egy jó meccsére nem tudok visszaemlékezni sajnos No

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 00:16

jackie_d írta:
a stílus maga az ember:

https://www.football-italia.net/124337/cuadrado-7-cristiano-ronaldo

wub

az insta fotója alá azért kommentolt valami olyat puli gyerek, hogy "ha engem kérdeznének, kérem-e costa 11-es mezét, azt mondanám, nem, az az övé. a lényeg, hogy játsszak, akár 567-es mezben"

ez meg wtf:
https://twitter.com/MomblanOfficial/status/1017168445442543617

Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2018-07-12, 00:03

Estére felerősödtek a hírek, hogy Marci távozhat a következő hetekben. Két ajánlatról írnak, egyrészt a Monacot említik lehetséges kérőnek, de egy erős dubajozás is benne van a pakliban.

Az Udinese Mandragora után Favillit is vinné. Szintén visszavásárlási opcióval. Kb. 10-12 milliót fizetnének érte. 

Az megvan, hogy múlthéten, szépen csendben vettünk egy Giangiacomo Magnani nevezetű 22 éves középhátvédet a Perugiától? A srácnak 47 Serie C meccse van, a tavasszal összegyűjtött  15 Serie B-s mellett. Utánpótlás válogatott nem volt semmilyen korosztályban. 5 millió euró volt az ára.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
30 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: