Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-14, 12:08

A firkászok most azt pedzegetik, hogy Pavel és Paratici Dibcsi maradását és Maxi távozását akarja, Agnelli viszont pont fordítva.

Szerintem a szélekre nem szabadna igazolni, főleg nem nagy pénzért kockázatosat (Chiesa), ha Koszta fejéből "kimegy a hülye" akkor azért a Ronci,Bernát,Puli trióval vállalható a jövő év (esetleg Orsolini jöhetne, hiszen ebből a négyből nyilván 2 mindig sérült lesz). Dybala árát meg egy fasza kp-re kell fordítani (Pogesz állítólag 15 millás fizut szeretne, amitől még a real is visszahőkölt).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-14, 11:44

Téjlor89 írta:


Ugyanazt hozza, csak lényegesen kevesebb játékperc alatt. Nagyon meg kéne gondolni ezt a Chiesa dolgot csillagászati összegekért. Én bírom Chiesat egyébként, de ennyit nem ér, főleg úgy, hogy itt van nekünk Orsolini. Jobb helyen lenne az a pénz a középpályán, meg a védelem belsejében.

Viszont tényleg úgy érzem, hogy minden játékosmozgást csak az edzőkérdés kontextusában lehet megítélni. Pl. ha Max marad akkor Dybi menjen, de egyébként nem feltétlenül kell mennie szerintem.

Dybala olyan mint Coutinho. Fasza, ügyes meg minden de bőven megvannak a korlátai - még akkor is ha a kókler Allegrit lecseréljük az univerzum legjobb edzőjére aki nem tudom hol lapul. Teljesen logikus lenne beváltani cashre amit strategikusan elköltenénk a keret kiegyensúlyozására és erősítésére. A Liverpool is így lépett szintet annak idején, amikor Salah-Firmino-Coutinho + Mané már megvolt de a vedelmük átjáróház volt. Megvették van Dijket és BL döntőbe jutottak, tavaly nyáron a maradék lyukat is betömték Allisonnal + minőségileg és mennyiségileg fejlesztették a kpt.
Ha Dybalat el tudnánk adni mondjuk 100 milláért, mi is meg tudnánk játszani ugyanezt és talán akkor a keret is okot adna a BL győzelem elváráshoz.
Csupán a keret alapján összevetve az elittel egy BL győzelem egyertelmű overperfomance lenne jelenleg - nyilván számít a formaidozites, taktikai felkeszultseg meg egy rakat szerencse is, de folyamatos overperformancet elvárni évről évre aligha reális Allegrivel vagy akárki mással.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-14, 11:25

Krisz írta:


Van? Közelében se hallottam senkiről. Ha Ndombelere gondolsz ő nem ez a kategória és egyébként is mivel kb Európa tetején van (meg lesz még pár évig) aligha fog valami 20 éves csodagyerek felbukkanni az elkövetkező pár hétben aki a közelében lesz. Értem én ezt az átlagéletkor dolgot, de sokszor ez már kicsit görcsös. Ha esetleg tudunk valakit keríteni a posztján 22 évesen a közelében nem lesz Herrera skilljeinek, nekünk pedig megoldás kell azonnal. Kell a fiatalítás - annak ellenére, hogy olyanok húzzák fel az átlagot, mint Barzagli aki 2 hét múlva visszavonul, Khedira akitől sanszosan megszabadulunk, Chiellini, Ronaldo akik meg rendben vannak - de nem minden áron. A védelembe jön Romero, Mandzukic mire kikopik Kean lesz a helyén, ha Cuadradot lecseréljük mondjuk Orsolinire akkor készen is vagyunk, nem lesz 23 éves átlagéletkorú csapatunk mint az Ajaxé, de olyan a City büdzséjével se lenne, Dybala beáldozásával pedig akár lehet flancolni is.

Ha már Orsolini, akkor érdemes megemlíteni, hogy kb ugyanazt hozza, mint Chiesa, ezért is vicces, hogy a firkászok 50 millát hozzácsapva cserélnék Chiesara...

Ugyanazt hozza, csak lényegesen kevesebb játékperc alatt. Nagyon meg kéne gondolni ezt a Chiesa dolgot csillagászati összegekért. Én bírom Chiesat egyébként, de ennyit nem ér, főleg úgy, hogy itt van nekünk Orsolini. Jobb helyen lenne az a pénz a középpályán, meg a védelem belsejében.

Viszont tényleg úgy érzem, hogy minden játékosmozgást csak az edzőkérdés kontextusában lehet megítélni. Pl. ha Max marad akkor Dybi menjen, de egyébként nem feltétlenül kell mennie szerintem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-14, 00:10

Tankcsapda írta:


Csak ha van egy legalább olyan jó lehetőség, és van. Nekünk a hiányposztokon is kell a fiatalítás, mert irreálisan sok koros játékosunk van ilyen magas szinten. Kilenc harmincasunk van, hárman közelítenek a harminchoz (Szczesnyt nem számolom bele a posztja miatt), ez baromi sok. Ha Ramsey nem jött volna, azt mondom, hogy jöjjön, de így ő is csak egy áthidaló megoldás lenne.

Van? Közelében se hallottam senkiről. Ha Ndombelere gondolsz ő nem ez a kategória és egyébként is mivel kb Európa tetején van (meg lesz még pár évig) aligha fog valami 20 éves csodagyerek felbukkanni az elkövetkező pár hétben aki a közelében lesz. Értem én ezt az átlagéletkor dolgot, de sokszor ez már kicsit görcsös. Ha esetleg tudunk valakit keríteni a posztján 22 évesen a közelében nem lesz Herrera skilljeinek, nekünk pedig megoldás kell azonnal. Kell a fiatalítás - annak ellenére, hogy olyanok húzzák fel az átlagot, mint Barzagli aki 2 hét múlva visszavonul, Khedira akitől sanszosan megszabadulunk, Chiellini, Ronaldo akik meg rendben vannak - de nem minden áron. A védelembe jön Romero, Mandzukic mire kikopik Kean lesz a helyén, ha Cuadradot lecseréljük mondjuk Orsolinire akkor készen is vagyunk, nem lesz 23 éves átlagéletkorú csapatunk mint az Ajaxé, de olyan a City büdzséjével se lenne, Dybala beáldozásával pedig akár lehet flancolni is.

Ha már Orsolini, akkor érdemes megemlíteni, hogy kb ugyanazt hozza, mint Chiesa, ezért is vicces, hogy a firkászok 50 millát hozzácsapva cserélnék Chiesara...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-13, 20:57

Krisz írta:


A Statgalambon kicsit mélyebben elemezve a védekező kpk statjait magasan az egyik legjobb volt. Az hogy 30 lesz nem nagyon érdekel. Nem feltétlenül a legnagyobb hiányposzton kell rámenni a fiatalításra.

Csak ha van egy legalább olyan jó lehetőség, és van. Nekünk a hiányposztokon is kell a fiatalítás, mert irreálisan sok koros játékosunk van ilyen magas szinten. Kilenc harmincasunk van, hárman közelítenek a harminchoz (Szczesnyt nem számolom bele a posztja miatt), ez baromi sok. Ha Ramsey nem jött volna, azt mondom, hogy jöjjön, de így ő is csak egy áthidaló megoldás lenne.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-13, 07:41

Tankcsapda írta:


Állítólag PSG-be megy. Igazából szerintem is jó lett volna, főleg, hogy egy betegszobát bérlő játékos helyett egy ilyen játékost célszerűbb lett volna beszerezni. Keményen védekezik, labdakihozatalban, technikában rendben van, egy a baj vele, hogy lassan 30. Rabiot viszont nagyon is jó lenne, mert nála a kor is rendben van, és ha nem lenne problémás alkat, akkor lazán az egyik legjobb opciónak mondanám, de a válogatott lemondása, meg a mostani szerződéshosszabbítási mizéria igazán nem mutat jó képet róla. De ha reálisak akarunk lenni, akkor ő számunkra a legjobb lehetőség, más kérdés, hogy egy magas fizetésű középpályás mellé bevállal-e a vezetőség még egyet.

A Statgalambon kicsit mélyebben elemezve a védekező kpk statjait magasan az egyik legjobb volt. Az hogy 30 lesz nem nagyon érdekel. Nem feltétlenül a legnagyobb hiányposzton kell rámenni a fiatalításra.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-13, 02:09

Krisz írta:
Ander Herrerat igazán összekukázhatnánk. Az egyik legjobb és legalulertékeltebb DM a világon, a MU pedig nem hosszabbít vele.

Állítólag PSG-be megy. Igazából szerintem is jó lett volna, főleg, hogy egy betegszobát bérlő játékos helyett egy ilyen játékost célszerűbb lett volna beszerezni. Keményen védekezik, labdakihozatalban, technikában rendben van, egy a baj vele, hogy lassan 30. Rabiot viszont nagyon is jó lenne, mert nála a kor is rendben van, és ha nem lenne problémás alkat, akkor lazán az egyik legjobb opciónak mondanám, de a válogatott lemondása, meg a mostani szerződéshosszabbítási mizéria igazán nem mutat jó képet róla. De ha reálisak akarunk lenni, akkor ő számunkra a legjobb lehetőség, más kérdés, hogy egy magas fizetésű középpályás mellé bevállal-e a vezetőség még egyet.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-12, 22:23

szép volt, jó volt
most pedig kiírja magát a juventinok közül
(legnagyobb kedvencem volt, lehet a hajbeültetés agyrára ment)
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-12, 21:48

Én egy dolgot nem tudok semmilyen körülmények között megbocsájtani egy juventinonak, azt ha elmegy indába. moratti
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-12, 21:15

Tankcsapda írta:
Szerintem abban nem volt gond, hogy Asamoah a Zintert választotta, sem abban, hogy Marrotta is odament, nála még az odavágás is valamilyen szinten érthető motiváció. De Conte miért? Áh, igaz, végül is csak 13 évet húzott le játékosként zebramezben, nagyjából szimbolizálta a spiritot a mentalitásával, mit számít ez? Ment volna a Milanba vagy a Romaba, egy rossz szavam nem lenne, de ezzel semmibe veszi a múltját. Nálam ez már az a határ, amit nem lenne szabad átlépni. Ha megvalósul, akkor Allegriéknek kutya kemény dolga lesz a kilencedik scudetto megszerzéséért.
Már korábban is beszéltük, hogy aki született lecceiként aláír a Barihoz, az későbbi Juve legendaként is le fog ülni az Inda padjára. Egyébként azt írják, hogy évi 9 misit fog keresni, ezzel a Halat is meg fogja előzni.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-12, 20:26

Szerintem abban nem volt gond, hogy Asamoah a Zintert választotta, sem abban, hogy Marrotta is odament, nála még az odavágás is valamilyen szinten érthető motiváció. De Conte miért? Áh, igaz, végül is csak 13 évet húzott le játékosként zebramezben, nagyjából szimbolizálta a spiritot a mentalitásával, mit számít ez? Ment volna a Milanba vagy a Romaba, egy rossz szavam nem lenne, de ezzel semmibe veszi a múltját. Nálam ez már az a határ, amit nem lenne szabad átlépni. Ha megvalósul, akkor Allegriéknek kutya kemény dolga lesz a kilencedik scudetto megszerzéséért.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-12, 19:42

sírok
zetterberg40 írta:
Conte -> izé  moratti
Nehéz lesz a következő bajnoki évad, Allegrivel vagy nélküle egyaránt.
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-12, 18:47

Conte -> izé  moratti
Nehéz lesz a következő bajnoki évad, Allegrivel vagy nélküle egyaránt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-12, 16:07

Ander Herrerat igazán összekukázhatnánk. Az egyik legjobb és legalulertékeltebb DM a világon, a MU pedig nem hosszabbít vele.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 648
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-12, 11:25

Tegnap Paraticit mintha a City igazgatójával fotózták volna,persze nem volt valami jó minòségű a kép. Más is látta vagy csak álmodtam?
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-12, 10:39

A ManU-val egyeztetgetünk újabban:

- Cancelot nagyon szeretnék megszerezni, ha minden igaz, az árcédula 60 millió € (ha Allegri marad, akkor lehet, kénytelenek vagyunk megválni tőle)
- Alexis Sánchez (???) újra célpont
- Mandzukic lehet, hogy a generációváltás áldozata lesz (mondjuk Sánchezzel ezt nemigen segítenék elő)
- Dybala szintén célpontjuk

Ha ManU, akkor szerintem csak de Gea, Pogba, Fred, Rashford, Lukaku és Martial lehetnének értelmes célpontok, mást nem látnék szívesen a csapatban.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-12, 10:37

Tankcsapda írta:


Ezt lehet innen is nézni, meg lehet onnan is nézni, hogy a csapat Cardiff óta megrekedt egy szinten, amiből nem tudnak kikerülni Allegriék. Max annyiban hibás csak, hogy egy annyira defenzív focit játszat, ami már önmagában gátat ver a BL-ben, de két éve megy ez a semmilyen játék. Nekem nem azzal van bajom, hogy védekező focit játszunk (bár jobban szeretem a támadó futballt), hanem az, hogy az ellenfelek ránk tudják erőltetni az akaratukat. Az Atletico elleni első meccsen, az Ajax ellen oda-vissza, de biztos vagyok benne, hogy a Pool, Barca, esetleg a City ugyanígy dominált volna.

Nem azzal van a baj, hogy Allegri milyen munkát végez, csak kellenének új impulzusok, ami ilyen szinten talán már eleve szükséges is. Aki Maxi rátermettségét vitatja, az nem követte a sportágat az elmúlt években, de nem ez a lényeg, hanem hogy a megújulás révén előrébb juthatunk egy akár gyengébb edzővel is. Így voltunk Allegrinél is, azt gondoltuk, hogy Contet nem tudja pótolni, ehhez képest sokkal előrébb vagyunk vele. 5 év, ez ilyen magas szinten - Wenger és Sir Alex kivételes évtizedeit leszámítva - nem túl gyakori.
De milyen szinten? Cardiff nem a valós potenciálja a csapatnak hanem egy bravúr eredmény. A Juventus játékoskerete jelenleg (meg akkor is) egy BL negyeddöntős keret. Nézhetetlen a játék a legtöbbször ez tény,  de a Juventusnál ez sosem volt szempont, mindig az eredmény az első. A jelenlegi kerettel meg nem lehet szép játékkal eredményt elérni. Mondanom sem kell, hogy amikor a BBC csúcsformában volt előttük meg egy Vidal meg Pogba rohangált lehetett kreatívkodni, hát most nem. Allegrin én egyáltalán nem látom, hogy kiégett volna, így ilyen szempontból nem kell az új impulzus, onnan kell, hogy sikeréhes játékosokkal kell kicserélni a motiválatlanokat. Fordítva ülünk a lovon, itt nem Allegri a kerékkötő, nem őt kell elküldeni, hanem a keretet átalakítani, megerősíteni.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-11, 20:43

Perin nem tette nehézzé Szczesnynek a kezdőtagságba kerülést, ettől függetlenül szerintem fölösleges lenne eladni, de ha megy, akkor nem éri nagy veszteség a klubot. Cillessen szerintem fölösleges lenne, Szczesnynél ugyanúgy gyengébb, mint Perin, eleve nem véd rendszeresen, majd pont hozzánk igazol, amikor a játéklehetőséget kevesli. Bőven elég egy 30+ kapus, aki elücsörög a padon, és kap nagyjából 15 meccset szezononként. Consigli szerintem bőven elég cserének, legalább nyernénk is 6-8 milliót egy csereposzton.

Azt igazából én sem tudom, hogy Raiola tiltása a teljes ügynöki tevékenységére kihat, vagy csak a lefixálandó ügyletekre? Mert ha utóbbi, akkor igazából tökmindegy, augusztus elején lejár a három hónap, majd a hónap közepén jön 1-2 hivatalos bejelentés a képviseltjeiről. Az az érdekes, ha teljes tilalom alá került, mert akkor akár 1-2 játékost el is bukhat, akik most nyáron váltanának.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-11, 19:06

LeRoi10 írta:
Úgy vélem az edző témával körbe-körbe futunk csak. Van aki már eldöntötte, hogy Allegrinél jobb opció, van, aki szerint mennie kell ilyen vagy olyan okból. Én ehhez már többet nem szeretnék fűzni. Nem kifejezetten az itteni kollégákra gondolok, de  a Juve szurkoló jelenleg az egyik legnehezebb fajta Európában, és ez a görcsös BL-ezés jóval többet árt, mint amit segít.

Napi érdekes pletyka egyébként, hogy Perint eladjuk a Romának, helyére meg ingyen hozzuk Cilessent a Barcától. Perin keveset játszott, nehéz értékelni a teljesítményét, de összességében inkább csalódás. Azt hittem, hogy valamennyire megtudja majd szorongatni Csecsnyit. Hosszabb távon jobban örültem volna Perinnek, de Csecs meglepően kiegyensúlyozottan hozta a jó teljesítményt. A Lómának nagyon kéne egy kapus, összességében nem lenne rossz biznisz senkinek. Bár inkább emberileg sajnálnám Perint.

Perintől sosem voltam elájulva, viszont azon meglepődtem hogy ennyire gyenge (meccshiány ide vagy oda). A Roma mivel lenne előrébb vele mint Perin norvég verziójával? Mondjuk részemről a cserekapus kérdése az a dolog ami abszolut hidegen hagy.

Egyébként az megvan hogy a Lóma meccs sajtótájékoztatóján Allegri elmondta hogy csak röhög az újságokon, minden kamu, minden oké vele és a vezetőséggel és nem soká leülnek dumálni, ami elvileg inkább előrehozott időpont, mint elnapolt mert erre a beszélgetésre szezon után szokott sor kerülni.

Ezek a megmondó emberek akármilyen bankárok vagy gondnokok lófaszt nem tudnak, ugyanolyan média kurvák mint akármelyik másik. Ezért azt hiszem egyelőre felesleges nagyon ráfeszülni akármelyik hírre (pozitív vagy negatív).

A másik konkrét dolog pedig a pizzás eltiltása amit kiterjesztettek globálisan. Valaki talált arról valami infot hogy ez pontosan mir jelent az idei mercato kapcsán? Most komolyan egy játékos azért nem válthat klubot vagy hosszabbíthat szerződést, mert a pizzás az ügynöke? Ha meg nem jelent kézzel fogható szankciót akkor mi értelme?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-11, 18:27

Úgy vélem az edző témával körbe-körbe futunk csak. Van aki már eldöntötte, hogy Allegrinél jobb opció, van, aki szerint mennie kell ilyen vagy olyan okból. Én ehhez már többet nem szeretnék fűzni. Nem kifejezetten az itteni kollégákra gondolok, de  a Juve szurkoló jelenleg az egyik legnehezebb fajta Európában, és ez a görcsös BL-ezés jóval többet árt, mint amit segít.

Napi érdekes pletyka egyébként, hogy Perint eladjuk a Romának, helyére meg ingyen hozzuk Cilessent a Barcától. Perin keveset játszott, nehéz értékelni a teljesítményét, de összességében inkább csalódás. Azt hittem, hogy valamennyire megtudja majd szorongatni Csecsnyit. Hosszabb távon jobban örültem volna Perinnek, de Csecs meglepően kiegyensúlyozottan hozta a jó teljesítményt. A Lómának nagyon kéne egy kapus, összességében nem lenne rossz biznisz senkinek. Bár inkább emberileg sajnálnám Perint.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-11, 18:04

tjunior írta:
Nekem ez az egész Allegri kérdés egy merő agyfasz. Ha csak Max nem támaszt a maradása illetően valami lehetetlen feltételt nem hogy nem szabad, hanem egyenesen tilos elengedni. Sokszor nem értek egyet Moggival de az öregnek most nagyon igaza van, ha a vezetőség elküldi Allegrit a saját sírját ássa meg. A Juventusnál ki jelenleg a posztján a TOP5 világszinten? Cr meg esetleg Chiellini. És Max, a világ egyik legjobb edzője. Mi meg elküldjük mert annyira hozzászoktunk már a scudettókhoz, hogy jó dolgunkban már nem tudunk mit csinálni? Erről az egészről nekem az jut eszembe, amikor a Madrid 2007ben elküldte Capellot a bajnoki cím után, mert nem játszott látványosan a csapat....aztán leültették a helyére Bernd Schustert....Na kb. mi is ezt csinálnánk ha Allegrit elengedjük. Tegye mindenki a szívére a kezét. Ki lenne jobb mint Allegri? Pochettino? mert most bemákolt egy BL-döntőt? Guardiola? Majd ő fog minden évben formációt váltani ha eladják az egyik kulcsemberét? Conte? Cserbenhagy ha éppen csúnyán néznek rá Bolognában.

Ezt lehet innen is nézni, meg lehet onnan is nézni, hogy a csapat Cardiff óta megrekedt egy szinten, amiből nem tudnak kikerülni Allegriék. Max annyiban hibás csak, hogy egy annyira defenzív focit játszat, ami már önmagában gátat ver a BL-ben, de két éve megy ez a semmilyen játék. Nekem nem azzal van bajom, hogy védekező focit játszunk (bár jobban szeretem a támadó futballt), hanem az, hogy az ellenfelek ránk tudják erőltetni az akaratukat. Az Atletico elleni első meccsen, az Ajax ellen oda-vissza, de biztos vagyok benne, hogy a Pool, Barca, esetleg a City ugyanígy dominált volna.

Nem azzal van a baj, hogy Allegri milyen munkát végez, csak kellenének új impulzusok, ami ilyen szinten talán már eleve szükséges is. Aki Maxi rátermettségét vitatja, az nem követte a sportágat az elmúlt években, de nem ez a lényeg, hanem hogy a megújulás révén előrébb juthatunk egy akár gyengébb edzővel is. Így voltunk Allegrinél is, azt gondoltuk, hogy Contet nem tudja pótolni, ehhez képest sokkal előrébb vagyunk vele. 5 év, ez ilyen magas szinten - Wenger és Sir Alex kivételes évtizedeit leszámítva - nem túl gyakori.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-11, 16:54

Nekem ez az egész Allegri kérdés egy merő agyfasz. Ha csak Max nem támaszt a maradása illetően valami lehetetlen feltételt nem hogy nem szabad, hanem egyenesen tilos elengedni. Sokszor nem értek egyet Moggival de az öregnek most nagyon igaza van, ha a vezetőség elküldi Allegrit a saját sírját ássa meg. A Juventusnál ki jelenleg a posztján a TOP5 világszinten? Cr meg esetleg Chiellini. És Max, a világ egyik legjobb edzője. Mi meg elküldjük mert annyira hozzászoktunk már a scudettókhoz, hogy jó dolgunkban már nem tudunk mit csinálni? Erről az egészről nekem az jut eszembe, amikor a Madrid 2007ben elküldte Capellot a bajnoki cím után, mert nem játszott látványosan a csapat....aztán leültették a helyére Bernd Schustert....Na kb. mi is ezt csinálnánk ha Allegrit elengedjük. Tegye mindenki a szívére a kezét. Ki lenne jobb mint Allegri? Pochettino? mert most bemákolt egy BL-döntőt? Guardiola? Majd ő fog minden évben formációt váltani ha eladják az egyik kulcsemberét? Conte? Cserbenhagy ha éppen csúnyán néznek rá Bolognában.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-11, 16:20

LeRoi10 írta:

Szerintem, és hangsúlyozom, hogy szerintem, ez a "jól nyúl a fiatalokhoz" szöveg totál bullshit.

1) A spursnél mindig azt hangsúlyozzák, hogy már 1,5 éve nem vesznek senkit és jól gazdálkodnak. ez igaz, de ők nem is adnak el senkit a kulcsjátékosok közül. Az elmúlt 4 évben a kezdőből Walkert és Paulinhot adták el 30 éves koruk előtt. Walkert a világ legdrágább jobbhátvédévé tették. Dembelét már levezetni adták el 32. évében. Tehát képesek megtartani a játékosokat. Míg mi: Vidal, Pogba, Tevez, Dani Alves, annó Bonucci, Morata, Llorrente, Pirlo (nem azzal van gond, hogy hagytuk visszavonulni, hanem utód nélkül engedtük el)

2) Képesek a jó korú, kiugró tehetségeket is megtartani, lásd: Eriksen, Alli, Son, Kane

3) A Spurs mennyiségre és minőségre is nagyságrendekkel többet költ fiatalokra. Ezért nem is annyira feltűnő, hogy Pochettino alatt megbukott náluk a teljesség igénye nélkül: Clinton N'Jie, N'kodou, Lewis Holtby, Nabil Bentaleb,  Stambouli, Andros Townsend, Kevin Wimmer, Vincent Janssen, DeAndre Yedlin, Ryan Mason. Közülük volt akin nem buktak, sőt, Wimmeren pénzt is kerestek, de azt nem nevezném sikeres beépítésnek, hogy 2 év után eladják a padról a Stoke Citybe 24 évesen. De éppenséggel Eric Dier története sem éppen sikersztori, ahhoz képest, ahogyan berobbant.

4) Azon felül, hogy költenek a fiatalokra, akiket aztán képesek is megtartani, Pochnak volt 4 éve, hogy csiszoljon a csapatán. Folyamatosan építették, javítgatták, foltozgatták, teljesen nyomás nélkül. Igen, a spursnek belefért, hogy 4 évig ne nyerjenek semmit és sikeresnek gondolják a projektet. És még lehet, hogy idén sem nyernek semmit....



Legalább akkora hülyeségnek gondolom a spurs-szel való összevetést, mint amikor Juve szurkolók Kloppot dicsőítik és fényévekkel jobb edzőnek gondolják mint Allegri. Teljesen más szinten vagyunk. Ha a 'poolnak erősítés kell egy posztra, akkor nem sajnálják rá a pénzt: Van Dijk, Allison, Fabinho, Keita, Salah, Firmino... Mi is tartottunk itt többször is az elmúlt 5 évben, amikor úgy éreztük, hogy már csak 1 vagy éppen 2-3 klasszis hiányzik az aktuális keret kezdőjébe és megvagyunk. Ehelyett rendre leépülés és folyamatos kompromisszumok következtek.

A felsorolt megbukott fiatalok közül azért olyan sokan nem voltak komoly tehetségek, igazából Holtby, Townsend és Janssen voltak csak azok, akiknél igazából lehetett volna komolyabbra számítani (illetve Dier). És ez a 4. ponttal összefügg, megtehette Pochettino, hogy kísérletezzen. De biztos, hogy elvárásként megszabhatták a BL-t annak ellenére, hogy 5 erősebb állománnyal rendelkező csapat is van, és rendszeresen felülmúl legalább kettőt. De ő adott lehetőséget Kanenek, Allinak, Trippiernek, stb., klasszist csinált Eriksenből, Walkerből, és még 1-2 játékosból. Pochettino azért nagyon jó edző, mert egy szoros gazdálkodás mellett ilyet elért, és az ő esetében azért lehet arra gondolni, hogy még több van benne. És bár dicsőséges a BL-döntőjük, ellenünk elvéreztek volna, és a Juve azért a mostani BL ellenére előrébb tart, mint ők. Viszont 2023-ig van szerződése.

A Pool azért van előrébb, mert Klopp képes a középpálya hiányosságait ellensúlyozni az akaraterővel. Nekik sem tökéletes a keretük, sőt, a kezdőjük sem, de egyszerűen Milner és Henderson is képes olyan teljesítményt nyújtani, ami ilyen extra szezonhoz segíti hozzá őket. Milner vagy Henderson nem jobb, mint Matuidi, Can, csak Klopp olyan taktikával operál, ami nekik is fekszik, és jobbak lesznek. Ha ezeket a hiányosságokat nálunk is meg tudná oldani valaki, akkor mi is sanszosan pályázhatnánk a BL-re, hozzáteszem, a Pool a tavalyi döntő után a középpályára két nagyon komoly nevet nem kevés pénzért vett, talán jó lenne nem onnan spórolni. Vagy kétfős középpálya.

Én örülnék annak is, ha Allegri változtatna ezen a taktikán, és kieszelne valami Európa-kompatibilisebbet, valamint eléri, hogy beleszólhasson az átigazolásokba, mert ez a vezetőség által, taktikára nem szabott igazoláspolitika az, ami miatt nem tudunk olyan szintemelkedést elérni, amit pl. a Pool. A tavaly nyár hatalmas visszalépés volt. Ronaldo nem, egész ősszel azt lehetett érezni, hogy a mentalitása átragad a játékosokra. De Bonucci visszahozását szerintem sokan nem nézték jó szemmel. Valószínűleg Chiellini hozatta vissza a pajtiját, miután ő elsírta neki bánatát, hogy mennyire megbánta a klubváltást, de akkor is, ott volt a kezdővédelem, volt egy Caldara-Rugani páros, akik Benatianak folyamatos versenyhelyzetet teremtett volna, erre visszajött Bonucci, a versenyhelyzet eltűnt (már ez is hiba volt). Benatia tuti nem ment volna, ha azt látja, hogy kezdő lesz. Én láttam értelmét Bonuccinak, mert különösen 2017 tavaszán volt egy olyan pöpec kontrajátékunk, aminek a részei voltak az ő 40-50 méteres, középpályán átjutó indításai is, és ugye már tavaly is komoly gondok voltak a labdakihozatallal, de ebből semmit nem profitáltunk, így bőven jobb lett volna a 3-4 meccsenként hibázó Benatia, mint a legjobb esetben is háromból kétszer hibázó Bonucci. Az meg egy másik dolog, hogy ha mondjuk Ziyech célpont lenne, akkor Benatia közbenjárásával elég nagy esély lett volna a leigazolására.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-11, 14:47

LeRoi10 írta:

Szerintem, és hangsúlyozom, hogy szerintem, ez a "jól nyúl a fiatalokhoz" szöveg totál bullshit.

1) A spursnél mindig azt hangsúlyozzák, hogy már 1,5 éve nem vesznek senkit és jól gazdálkodnak. ez igaz, de ők nem is adnak el senkit a kulcsjátékosok közül. Az elmúlt 4 évben a kezdőből Walkert és Paulinhot adták el 30 éves koruk előtt. Walkert a világ legdrágább jobbhátvédévé tették. Dembelét már levezetni adták el 32. évében. Tehát képesek megtartani a játékosokat. Míg mi: Vidal, Pogba, Tevez, Dani Alves, annó Bonucci, Morata, Llorrente, Pirlo (nem azzal van gond, hogy hagytuk visszavonulni, hanem utód nélkül engedtük el)

2) Képesek a jó korú, kiugró tehetségeket is megtartani, lásd: Eriksen, Alli, Son, Kane

3) A Spurs mennyiségre és minőségre is nagyságrendekkel többet költ fiatalokra. Ezért nem is annyira feltűnő, hogy Pochettino alatt megbukott náluk a teljesség igénye nélkül: Clinton N'Jie, N'kodou, Lewis Holtby, Nabil Bentaleb,  Stambouli, Andros Townsend, Kevin Wimmer, Vincent Janssen, DeAndre Yedlin, Ryan Mason. Közülük volt akin nem buktak, sőt, Wimmeren pénzt is kerestek, de azt nem nevezném sikeres beépítésnek, hogy 2 év után eladják a padról a Stoke Citybe 24 évesen. De éppenséggel Eric Dier története sem éppen sikersztori, ahhoz képest, ahogyan berobbant.

4) Azon felül, hogy költenek a fiatalokra, akiket aztán képesek is megtartani, Pochnak volt 4 éve, hogy csiszoljon a csapatán. Folyamatosan építették, javítgatták, foltozgatták, teljesen nyomás nélkül. Igen, a spursnek belefért, hogy 4 évig ne nyerjenek semmit és sikeresnek gondolják a projektet. És még lehet, hogy idén sem nyernek semmit....



Legalább akkora hülyeségnek gondolom a spurs-szel való összevetést, mint amikor Juve szurkolók Kloppot dicsőítik és fényévekkel jobb edzőnek gondolják mint Allegri. Teljesen más szinten vagyunk. Ha a 'poolnak erősítés kell egy posztra, akkor nem sajnálják rá a pénzt: Van Dijk, Allison, Fabinho, Keita, Salah, Firmino... Mi is tartottunk itt többször is az elmúlt 5 évben, amikor úgy éreztük, hogy már csak 1 vagy éppen 2-3 klasszis hiányzik az aktuális keret kezdőjébe és megvagyunk. Ehelyett rendre leépülés és folyamatos kompromisszumok következtek.

Nem csak szerinted, szerintem 2 lap tele van ezzel ebben a topicban. Valahogy az új dolgok mindig szebben csillognak.

Egyébként pl. Jardim szerintem jobb párhuzam, alóla is eladták szezonokon keresztül a csapatot, és párszor sikerült szarból várat építeni.

Sokkal inkább az a kérdés itt, hogy mennyit és hogyan hajlandó költeni a klub a csapatra, lehet akármilyen edzőnk, BLt nem fogunk nyerni ilyen kpval.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-11, 13:14

Téjlor89 írta:


Egyetértek, nekem egyértelműen ő lenne az első számú jelöltem. Taktikailag is hozza azt amit kell, nagyon jól nyúl a fiatalokhoz, és kurvára tud küzdeni is ez a Tottenham. Hatalmasat fejlődött a csapat alatta.
Szerintem, és hangsúlyozom, hogy szerintem, ez a "jól nyúl a fiatalokhoz" szöveg totál bullshit.

1) A spursnél mindig azt hangsúlyozzák, hogy már 1,5 éve nem vesznek senkit és jól gazdálkodnak. ez igaz, de ők nem is adnak el senkit a kulcsjátékosok közül. Az elmúlt 4 évben a kezdőből Walkert és Paulinhot adták el 30 éves koruk előtt. Walkert a világ legdrágább jobbhátvédévé tették. Dembelét már levezetni adták el 32. évében. Tehát képesek megtartani a játékosokat. Míg mi: Vidal, Pogba, Tevez, Dani Alves, annó Bonucci, Morata, Llorrente, Pirlo (nem azzal van gond, hogy hagytuk visszavonulni, hanem utód nélkül engedtük el)

2) Képesek a jó korú, kiugró tehetségeket is megtartani, lásd: Eriksen, Alli, Son, Kane

3) A Spurs mennyiségre és minőségre is nagyságrendekkel többet költ fiatalokra. Ezért nem is annyira feltűnő, hogy Pochettino alatt megbukott náluk a teljesség igénye nélkül: Clinton N'Jie, N'kodou, Lewis Holtby, Nabil Bentaleb,  Stambouli, Andros Townsend, Kevin Wimmer, Vincent Janssen, DeAndre Yedlin, Ryan Mason. Közülük volt akin nem buktak, sőt, Wimmeren pénzt is kerestek, de azt nem nevezném sikeres beépítésnek, hogy 2 év után eladják a padról a Stoke Citybe 24 évesen. De éppenséggel Eric Dier története sem éppen sikersztori, ahhoz képest, ahogyan berobbant.

4) Azon felül, hogy költenek a fiatalokra, akiket aztán képesek is megtartani, Pochnak volt 4 éve, hogy csiszoljon a csapatán. Folyamatosan építették, javítgatták, foltozgatták, teljesen nyomás nélkül. Igen, a spursnek belefért, hogy 4 évig ne nyerjenek semmit és sikeresnek gondolják a projektet. És még lehet, hogy idén sem nyernek semmit....



Legalább akkora hülyeségnek gondolom a spurs-szel való összevetést, mint amikor Juve szurkolók Kloppot dicsőítik és fényévekkel jobb edzőnek gondolják mint Allegri. Teljesen más szinten vagyunk. Ha a 'poolnak erősítés kell egy posztra, akkor nem sajnálják rá a pénzt: Van Dijk, Allison, Fabinho, Keita, Salah, Firmino... Mi is tartottunk itt többször is az elmúlt 5 évben, amikor úgy éreztük, hogy már csak 1 vagy éppen 2-3 klasszis hiányzik az aktuális keret kezdőjébe és megvagyunk. Ehelyett rendre leépülés és folyamatos kompromisszumok következtek.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-11, 10:11

zetterberg40 írta:

Követhetetlen, gyakorlatilag random módon dobálóznak a nevekkel. 

Egyébként Allegrihez hasonlóan Pochettino az, aki profil szempontjából passzolna a klubhoz.

Egyetértek, nekem egyértelműen ő lenne az első számú jelöltem. Taktikailag is hozza azt amit kell, nagyon jól nyúl a fiatalokhoz, és kurvára tud küzdeni is ez a Tottenham. Hatalmasat fejlődött a csapat alatta.



Kétszer is lenyilatkozta az elmúlt hetekben, hogy a BL döntő kimenetelétől függetlenül van rá esély, hogy távozni fog. Torinói gyökerei vannak az embernek és nekem tűnik annyira gerincesnek, hogy ne menjen el direkt riválishoz (Chelsea). A Barca szerintem amúgy Ten Hag lesz, annyira kézenfekvő választás lenne. Szerintem Poch sokkal inkább Juve edző, mint Barca edző.


A nagy kérdés az, hogy mi van Agnelli fejében? Az ő listáján fent van egyáltalán? Szerintem talpig úriember és intelligens figura, plusz nem követelőzik az átigazolások terén (ahogy te is mondtad), szóval nem lepne meg, ha rajta lenne. Remélem.


Csak ha idejön, tanítsuk meg nyilatkozni, mert néha elég nagy butaságokat tud mondani... Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-11, 09:48

Téjlor89 írta:
Di Marzio is megszólalt. Allegri megy, Conte és Pep nem jön. Ez eddig jó Smile Bár szerintem egyik gurunak sincs fogalma se semmiről...

Követhetetlen, gyakorlatilag random módon dobálóznak a nevekkel. 

Egyébként Allegrihez hasonlóan Pochettino az, aki profil szempontjából passzolna a klubhoz. Értem ez alatt azt, hogy mindig tudott főzni abból, amit a keze alá adtak a Spurs-nél az angol nagyok árnyékában (jó, mondjuk anyagilag már lassan a Tottenham is egyre jobban elhúz tőlünk az angol pénzek miatt, ami mellé most még az új stadion is bejött). Más kérdés, hogy szerintem nem hagyja ott a Spurs-t, úgy tűnik inkább csak azért dobták be az ő nevét, mert ahova korábban pletykálták, oda új edzők kerültek Zidane és Solskjaer személyében. Ha top klub, akkor most talán csak a Chelsea és a Barca lehet opció számára, Sarri és Valverde sorsától függően.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-11, 09:39

Krisz írta:


Meglepődnék, ha Olaszországon belül adnánk el..nem jellemző ránk, hogy hazai ellenfelet erősítünk (Asamoah a levetett ruhánk, nem egy top asset).

Ha előveszi a "nem akarok Olaszországon kívülre igazolni" kártyát Bonuccihoz hasonlóan, akkor az izén kívül nincs más opció. De mondom, ez csak az én tippem. Amúgy szerintem is a spanyol liga lenne neki a legjobb, de a posztján megvannak a top csapatok, az angol darálóban meg nem tudom elképzelni.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-11, 09:33

Di Marzio is megszólalt. Allegri megy, Conte és Pep nem jön. Ez eddig jó Smile Bár szerintem egyik gurunak sincs fogalma se semmiről...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-10, 21:38

simoon írta:

ha Dybcsinek vagy az ügynökének egy pici esze is van, csak spanyolba igazolna
De hova?

A Real megveszi Jovicot és Eriksent, a Barcába inkább gyors szélsők kellenek, esetleg az ATMA lehetne képben ha mondjuk Grízember lelép. A többi spanyolnak nincs rá pénze...

Esetleg még a Bayern lehet esélyes.

Bár szerintem ha elmegy a hal, akkor (hacsak a klub nem akarja mindenáron eladni) az is lehet, hogy maradni fog.

Sajnos én Pjancsi távozásában jobban hiszek.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-05-10, 20:25

zetterberg40 írta:


Ez csak saját tipp. Szerintem Dybab ha távozik, akkor Olaszországon belül marad. Icardi meg mint kiderült, ténylegesen komoly célpont volt tavaly. Simán el tudom képzelni. Ez lenne az idei nyár  Bonucci-Caldara cseréje.
ha Dybcsinek vagy az ügynökének egy pici esze is van, csak spanyolba igazolna
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
10 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: