Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 17:15

Tankcsapda írta:


Ancelotti volt a Bayern edzője a Real-Bayernen 2017-ben.

És tényleg. Kösz a javítást! Akkor kapja be Pep!  Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 17:07

zetterberg40 írta:


Nincs edző a világon, aki garanciát jelent a bl-re, tehát Guardiola sem az. Azt sem gondolom, hogy Guardiola jobb lenne Allegrinél, a fociról való elképzelésünk mondjuk szöges ellentétben áll egymással. Találgatok csak, de ha igaz ez a Pep-sztori, akkor talán ez is annak a gyakran emlegetett Agnelli elképzelésnek/tervnek a része, aminek célja a klub visszavezetése a tényleges elitbe minden szempontból (logó, Juve brand, Marotta helyett Paratici és a fiatal vonal, Ronaldo-biznisz, a hagyományokkal szakító ocsmány mez, Netflix sorozat stb). A stílusától elvonatkoztatva Guardiola népszerűségben az edzők Ronaldoja/Messije. De mondom még egyszer, csak találgatok.

Nem akarom védeni a katalánt, de azért a pl-rekordokat döntögeti 3 éve (a maximális 342 pontból 276 a bajnokságot tekintve -> 2,42pont/meccs; az utóbbi két szezonban 2,6pont/meccs; az első edző az angol bajnokság történetében aki egy szezonon belül az összes kupát megnyerte -> Community Shield, PL, FA Cup, EFL Cup), és a bajorokkal is agyonverte a bajnoki mezőnyt halomnyi pontelőnnyel. Ennyi erővel akkor a mi bajnoki címeink sem érnek semmit, mert gyenge a mezőny? Én nem gondolom. Ezért mondom, hogy a Scudettokat is meg kell becsülni, és nem olyan könnyű megnyerni, mint azt egyesek hiszik (amúgy szerintem idén Ronaldo nélkül nem lett volna meg, de ez privát vélemény). A bl meg teljesen más tészta, kiszámíthatatlan, sokfaktoros sorozat.

Momblano nem mondom, hogy különb, de azért az több mint érdekes, hogy kb február óta 0%-ra adta Allegri maradását mindenki mással ellentétben teljes magabiztossággal. Egy hónapja stabilan mondja, hogy Guardiola a célpont és Conte lesz az edző, ha Pep kihátrál. Tavaly ő hozta elsőként Ronaldot. Meglátjuk.

Persze nincs garancia, de most akkor miért kellett leváltani Allegrit? Egyedül a BL teljesítményre lehet panasz, és hiába döntögeti Guardiola a rekordokat a PLben, az csak Egyiptomban egyenlő a BLlel. Szóval egy olyan edzővel akarnánk BLt nyerni aki kiváltságos helyzetben se volt képes BL döntőbe jutni amióta elhagyta azt a csapatot amivel egyedül egyezik a stílusa?

Itt egyébként csak azt akartam hangsúlyozni, hogy ha mondjuk hozunk egy Ancelottit, akkor azzal nagyot nem bukhatunk, valszeg meglenne a bajnokság, a többit meg ki tudja, Ranierivel egy takaros 442 meg a második hely, de egy Inzaghival vagy Carreraval akármi lehet, a dobogóról is lecsúszhatunk. Más a kockázat. Ilyen helyzetben én tuti nem erőltetném a váltást hacsak nem lennék biztos benne, hogy tudok hozni egy nagy formátumú edzőt. Ezért is gondolom, hogy nem 1 hete kapkodunk edző után, hanem háttérben már régóta megy a taktikázás meg esetleg a tárgyalások.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 17:06

Malloy írta:
Azért a Pep témához tegyük hozzá, hogy Kassai vastagon benne van, hogy nem játszott a Bayernel döntőt... 

Az egészről meg az a véleményem, hogy vakon bízok az elmúlt 8 év után Agnelliben.

Ancelotti volt a Bayern edzője a Real-Bayernen 2017-ben.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 15:40

Krisz írta:
Allegrit se szopkodták fel a bírók az 5 év alatt... Most akkor bottom linet nézünk vagy bedobjuk a bírót, a sérüléseket, meg a szerencsét is az egyenletbe?

Való igaz, nem is akartam ennyire belemenni, csak az a reál-bayern nagyon durva volt bírói szemszögből. Ha ott Viktor nem csalja el, akkor lehet nem hajtanánk most, hogy csak a Barcával tudott nyerni.

(Annál durvább csak övrebo volt anno.)
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 15:32

Malloy írta:
Azért a Pep témához tegyük hozzá, hogy Kassai vastagon benne van, hogy nem játszott a Bayernel döntőt... 

Az egészről meg az a véleményem, hogy vakon bízok az elmúlt 8 év után Agnelliben.

Allegrit se szopkodták fel a bírók az 5 év alatt... Most akkor bottom linet nézünk vagy bedobjuk a bírót, a sérüléseket, meg a szerencsét is az egyenletbe?

Én is bízom Agnelliben, viszont a mostani szituációban azért elég sok a rizikófaktor. Nem nagyon van nagyobb formátumú elérhető edző, a noname (értsd ezen a szinten még tapasztalatlan) edzőkkel meg nagyot lehet hasalni, lásd Ferrara, Seedorf, Pippo, Niko Kovac. Senki sem tévedhetetlen.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 15:27

Krisz írta:


Ha átlendülünk azon, hogy szívesebben szúrom ki a szemem, mint, hogy labdabuzizós Juventust nézzek, akkor azt látjuk, hogy Guardiola lófaszt nem tud felmutatni a BLben a Barcan kívül. Nyert pár bajnoki címet egy mostani Serie Anál is gyengébb Bundesligaban, meg két bajnokság a PLben, a BLben egy segge alá tolt csilliárdos kerettel se jutott tovább az elődöntőnél. Ha azért basztuk ki Allgerit, mert nem elég Európában amit kihoz a csapatból, akkor mit akarunk Guardiolatól?
Ez a Momblano se különb semmivel Di Marzio és társainál. A 200 neves listából majd arra veri a mellét amelyik épp bejön.

Nincs edző a világon, aki garanciát jelent a bl-re, tehát Guardiola sem az. Azt sem gondolom, hogy Guardiola jobb lenne Allegrinél, a fociról való elképzelésünk mondjuk szöges ellentétben áll egymással. Találgatok csak, de ha igaz ez a Pep-sztori, akkor talán ez is annak a gyakran emlegetett Agnelli elképzelésnek/tervnek a része, aminek célja a klub visszavezetése a tényleges elitbe minden szempontból (logó, Juve brand, Marotta helyett Paratici és a fiatal vonal, Ronaldo-biznisz, a hagyományokkal szakító ocsmány mez, Netflix sorozat stb). A stílusától elvonatkoztatva Guardiola népszerűségben az edzők Ronaldoja/Messije. De mondom még egyszer, csak találgatok.

Nem akarom védeni a katalánt, de azért a pl-rekordokat döntögeti 3 éve (a maximális 342 pontból 276 a bajnokságot tekintve -> 2,42pont/meccs; az utóbbi két szezonban 2,6pont/meccs; az első edző az angol bajnokság történetében aki egy szezonon belül az összes kupát megnyerte -> Community Shield, PL, FA Cup, EFL Cup), és a bajorokkal is agyonverte a bajnoki mezőnyt halomnyi pontelőnnyel. Ennyi erővel akkor a mi bajnoki címeink sem érnek semmit, mert gyenge a mezőny? Én nem gondolom. Ezért mondom, hogy a Scudettokat is meg kell becsülni, és nem olyan könnyű megnyerni, mint azt egyesek hiszik (amúgy szerintem idén Ronaldo nélkül nem lett volna meg, de ez privát vélemény). A bl meg teljesen más tészta, kiszámíthatatlan, sokfaktoros sorozat.

Momblano nem mondom, hogy különb, de azért az több mint érdekes, hogy kb február óta 0%-ra adta Allegri maradását mindenki mással ellentétben teljes magabiztossággal. Egy hónapja stabilan mondja, hogy Guardiola a célpont és Conte lesz az edző, ha Pep kihátrál. Tavaly ő hozta elsőként Ronaldot. Meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 15:18

Krisz írta:


Ha átlendülünk azon, hogy szívesebben szúrom ki a szemem, mint, hogy labdabuzizós Juventust nézzek, akkor azt látjuk, hogy Guardiola lófaszt nem tud felmutatni a BLben a Barcan kívül. Nyert pár bajnoki címet egy mostani Serie Anál is gyengébb Bundesligaban, meg két bajnokság a PLben, a BLben egy segge alá tolt csilliárdos kerettel se jutott tovább az elődöntőnél. Ha azért basztuk ki Allgerit, mert nem elég Európában amit kihoz a csapatból, akkor mit akarunk Guardiolatól?
Ez a Momblano se különb semmivel Di Marzio és társainál. A 200 neves listából majd arra veri a mellét amelyik épp bejön.
Ha ebből indulunk ki, akkor egyik felmerülő név sem rendelkezik jobb BL mutatókkal az elmúlt 5 évben mint Maxi, sőt ebből a szempontból Conte, Sarri vagy Inzaghi bőven mögötte van. Én inkább arra tippelek, hogy Agnelli másfajta focit akar, mondjuk egy jelenleg BL-ben sikeresebbnek mondható proaktívabb játékot. és ehhez kellene Pep.

Persze ez messze állna a Juve (meg az olasz foci) eddigi karakterétől, de pl Ronci leigazolása sem nagyon illett bele az addigi klubfilozófiába, mégis meghúztuk.

Ez a "Serie Anál" - meg jól hagzik! Smile
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 15:10

Azért a Pep témához tegyük hozzá, hogy Kassai vastagon benne van, hogy nem játszott a Bayernel döntőt... 

Az egészről meg az a véleményem, hogy vakon bízok az elmúlt 8 év után Agnelliben.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 15:02

zetterberg40 írta:


A vastagon szedett részt adom. Én elsősorban már a fizetési igénye miatt sem tartom (tartottam?) reálisnak, ezen túl pedig azon okokból kifolyólag, amit írsz. A Barca után a bajoroknál és a Citynél is gyakorlatilag mindent a saját stílusára igazított. Az ehhez szükséges anyagiakat én nem látom a Juvenál a klub pozíciójának fényében, másrészt stilisztikailag sem ez a "Juve-út". Fura ez az egész. Szerencsére ez az egész Agnelli dolga...

Ha átlendülünk azon, hogy szívesebben szúrom ki a szemem, mint, hogy labdabuzizós Juventust nézzek, akkor azt látjuk, hogy Guardiola lófaszt nem tud felmutatni a BLben a Barcan kívül. Nyert pár bajnoki címet egy mostani Serie Anál is gyengébb Bundesligaban, meg két bajnokság a PLben, a BLben egy segge alá tolt csilliárdos kerettel se jutott tovább az elődöntőnél. Ha azért basztuk ki Allgerit, mert nem elég Európában amit kihoz a csapatból, akkor mit akarunk Guardiolatól?
Ez a Momblano se különb semmivel Di Marzio és társainál. A 200 neves listából majd arra veri a mellét amelyik épp bejön.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 14:23

s4tch írta:


ha tényleg guardiola lesz az edző, akkor tutira abban a pillanatban rúgták ki allegrit, ahogy pep igent mondott.

mondjuk egyrészt nem nagyon hiszek ezeknek a pletykáknak, másrészt szerintem guardiola egyáltalán nem juve stílusú edző, sem a fociját, sem a piaci stratégiáját tekintve.

A vastagon szedett részt adom. Én elsősorban már a fizetési igénye miatt sem tartom (tartottam?) reálisnak, ezen túl pedig azon okokból kifolyólag, amit írsz. A Barca után a bajoroknál és a Citynél is gyakorlatilag mindent a saját stílusára igazított. Az ehhez szükséges anyagiakat én nem látom a Juvenál a klub pozíciójának fényében, másrészt stilisztikailag sem ez a "Juve-út". Fura ez az egész. Szerencsére ez az egész Agnelli dolga...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 14:00

zetterberg40 írta:
Paratici éppen Milánóban randizik Guardiolaval, aki 2-3 napot tölt Olaszországban ilyen-olyan kötelezettségek miatt.
Beszarok, ha Agnelliék ezt már tényleg lezsírozták, ahogy Momblano írja hetek óta.

ha tényleg guardiola lesz az edző, akkor tutira abban a pillanatban rúgták ki allegrit, ahogy pep igent mondott.

mondjuk egyrészt nem nagyon hiszek ezeknek a pletykáknak, másrészt szerintem guardiola egyáltalán nem juve stílusú edző, sem a fociját, sem a piaci stratégiáját tekintve.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 13:54

Paratici éppen Milánóban randizik Guardiolaval, aki 2-3 napot tölt Olaszországban ilyen-olyan kötelezettségek miatt.
Beszarok, ha Agnelliék ezt már tényleg lezsírozták, ahogy Momblano írja hetek óta.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 13:36

Krisz írta:


Én inkább azt nem hiszem, hogy pár hét alatt döntött úgy Agnelli, hogy lecseréli Allegrit. Illetve hogy 1 hete kezdtek csak edzőt keresni. A bal herémet teszem rá hogy még a mielőtt mindenki elmegy nyaralni meglesz az új edző.
Ha konteókat kellene gyártanom:

Nekem az a tippem, hogy 2020-tól jött volna Pep és addig terveztünk volna Maxival, de amikor kiderült, hogy a cici valszeg búcsút inthet a BL-nek, lehet újra bepróbálkoztunk a szürke pulcsisnál, hogy jöjjön már mostantól. Talán ez nálam a legjobb verzió, nem azért mert nagy rajongója lennék Pep stílusának, hanem mert ebben lenni amolyan "Agnellis" koncepció, mint amikor tavaly volt lehetőség Roncira.

A rosszabb verzióm, hogy azért kellett már most mennie a halnak, hogy Conte ne írjon alá az indához.

Pochettinónál kizártnak tartom, hogy a BL döntő előtt tárgyaljon a jövőjéről.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 13:13

CsT írta:
Engem továbbra is a bizonytalanság zavar, ez a mérlegeljük a lehetőségeket...stb dolog kb egyenlő azzal, hogy fogalmuk sincs a vezetőknek ki lesz az új edző. Félek majd C,D terv lesz ennek a vége.

Szerintem a Higany, Ronaldo üzlet óta nincs olyan név aki fel nem merülhetne fel, sajnos ebben hozzákurvultunk a világhoz.

Én inkább azt nem hiszem, hogy pár hét alatt döntött úgy Agnelli, hogy lecseréli Allegrit. Illetve hogy 1 hete kezdtek csak edzőt keresni. A bal herémet teszem rá hogy még a mielőtt mindenki elmegy nyaralni meglesz az új edző.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 13:10

Petike007 írta:


Pogesz Pjancsi. Hol írjam alá? Pogesz marketingértéke nagyobb, cserébe sokoldalú játékos. Pjancsi elfáradt nálunk zseniális a kis lufifejű horvát, de soha nem lesz klasszis.

Sosem értettem, hogy mi a bajod Pjaniccsal. Én a teljesítményén se látok semmi problémát. Szerintem registaban is klasszis teljesítményt nyújt, illetve akármikor feljebb játszik egy sorral akkor is. Kurvapontosan passzol sokat, magas a kulcspassz mutatója, hozza azt az ~1.5 körüli tackle&interception mutatót ami egy registatól elvárható. Nagyon jól tartja meg a labdát és nagyon higgadtan old meg bonyolult szituációkat. Én még csak azt se látom, hogy megrekedt volna, hanem pont hogy szezonról szezonra jobb és jobb. Lehet hogy lassú (nem fejben), de mást nem tudnék rá mondani. Tényleg nem értem. 

Szerintem ha Pogbával kicserélnénk akkor nem maradna senki hogy szervezze a játékot, Pogba nem szervező, trequartista továbbra sincs a csapatban így azt se lehet megoldani hogy feljebb menjen a szervezés, regista nélkül.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 13:09

Engem továbbra is a bizonytalanság zavar, ez a mérlegeljük a lehetőségeket...stb dolog kb egyenlő azzal, hogy fogalmuk sincs a vezetőknek ki lesz az új edző. Félek majd C,D terv lesz ennek a vége.

Szerintem a Higany, Ronaldo üzlet óta nincs olyan név aki fel nem merülhetne fel, sajnos ebben hozzákurvultunk a világhoz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 12:53

zetterberg40 írta:
Engem a Mourinho pletyka idegesít fel, de az végtelenül. Egy ilyen hitvány semmirekellő neve pletyka szintjén se kapcsolódjon a Juventushoz, a mutogatása, viselkedése, pökhendisége miatt. Arról nem beszélve, hogy már edzőként is teljesen megcsömörlött, lesüllyedt a béka segge alá.

Szerintem van egy kristálytiszta PR policy nálunk, amihez Hozénak is alkalmazkodnia kellene (ahogy Allegri is tette). Én a suttyóságai miatt nem aggódnék, alapvetően egy kultúrált ember. Az, hogy a Barca üldözés a rögeszméjévé vált és azóta nem sikerült mentálisan egyenesbe jönni az már sokkal nagyobb probléma. Én egy fejben ép Mourinhot simán elfogadnék. Egyébként nem kell tőle tartani, a vezetőség pont az ilyen bajkeverőktől szokott maximálisan elhatárolódni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 12:48

Francesco Totti says he will talk to Roma about becoming their new technical director as ‘I still don’t know anything.’

Hihetetlen, hogy merülhet fel, egy kvázi analfabéta neve, mint felső vezető. Az ilyenek miatt hanyatlanak patinás cégek. Úgy hallottam, hogy amúgy Nedvedet se az eszéért szeretik, ezért is lennék kíváncsi a job descriptionjére.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 12:45

Engem a Mourinho pletyka idegesít fel, de az végtelenül. Egy ilyen hitvány semmirekellő neve pletyka szintjén se kapcsolódjon a Juventushoz, a mutogatása, viselkedése, pökhendisége miatt. Arról nem beszélve, hogy már edzőként is teljesen megcsömörlött, lesüllyedt a béka segge alá.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 08:02

CsT írta:
Most azért nehéz hinni Momblanonak.

Én a Pjanic-Pogesz cserét egyből aláírnám, bár kurvára nem tartom valószínűnek, hogy Palika fizetése beleférne a büdzsébe.

Can totál homály volt 7végén is, nem látom, hogy mi szükségünk rá, főleg ilyen fizuval.

Kulabá csak akkor esélyes, ha van valami kivásárlási opciója, mert egyébként ADL soha nem adja el nekünk max 150milláért.

Azért röhejes lenne, ha Maxi kibaszása után csinálnák egy ilyen csúcs mercatót, hogy a két hiány posztra hoznánk 1-1 klasszist.

Jah, Mbappé fura nyilatkozatára ("talán máshol egy új projektnél lesz lehetőségem a bizonyításra") még egyik olasz újság sem ugrott rá? Very Happy Very Happy

Ne felejtsük el, hogy az adidas nagyobb pénzt ad.

Továbbá a mezszponzori szerződésünk is elég kutya. Agnelliék ha akarnak a Csevivel ezt is meg tudják tolni, ha a lofasz MU annyit kap miért ne kaphatnánk mi is valami szépet? CR azért hatalmas marketing mágnes.

Pogesz Pjancsi. Hol írjam alá? Pogesz marketingértéke nagyobb, cserébe sokoldalú játékos. Pjancsi elfáradt nálunk zseniális a kis lufifejű horvát, de soha nem lesz klasszis.

Amúgy a bánat tudja ki fog jönni, hiszem, hogy amíg nincsen edző, vagy neki karácsonyi mit hozzon a Jézuska listája előre leegyeztetve, addig semmi sem fog történni. A filozófust ami erősítheti, hogy nagyon csúnyán belecsúsztak a City pénzügyeibe. Így a kizárás reális opció lett. Na ő nem fog BL nélküli csapatnál lavírozni. Plusz meg akarja csinálni az összes bajnokságot. Akarom modani meg akarja nyerni az összes jegyzett bajnokságot. Ezzel ő lenne az első. 

Amit nem értek. Amíg Allegri itt volt mindenki a fos játékra panaszkodott. Most meg mindenki sír. Visszanéztem a blogon mi volt amikor Conte elment és jött Allegri. CSAJOK! Ami itt ment sírás lófasz ahhoz képest, ami a GoT miatt van.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 06:51

Most azért nehéz hinni Momblanonak.

Én a Pjanic-Pogesz cserét egyből aláírnám, bár kurvára nem tartom valószínűnek, hogy Palika fizetése beleférne a büdzsébe.

Can totál homály volt 7végén is, nem látom, hogy mi szükségünk rá, főleg ilyen fizuval.

Kulabá csak akkor esélyes, ha van valami kivásárlási opciója, mert egyébként ADL soha nem adja el nekünk max 150milláért.

Azért röhejes lenne, ha Maxi kibaszása után csinálnák egy ilyen csúcs mercatót, hogy a két hiány posztra hoznánk 1-1 klasszist.

Jah, Mbappé fura nyilatkozatára ("talán máshol egy új projektnél lesz lehetőségem a bizonyításra") még egyik olasz újság sem ugrott rá? Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 00:09

elengedtem ezt az egész pletykagyárat. majd lesz valahogy.

pjanic távozása kurvára fájna.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-21, 00:06

A futballfilozófus az egyetlen olyan jelölt, ami minden szurkolóval elhitetné, hogy tényleg előre tervezett a klub. Szerintem Conte lesz ebből amúgy, José meg a rossz vicc kategória, a futballvilág bohócaivá avanzsál a szakvezetésünk ha kinevezzük főleg a Juve-ManU után mutatott produkciója után...

Pogbában nem hiszek, egyrészt mert előbb köt ki a PSG-ben vagy a Reálban, másrészt meg Remzi mellé csak akkor fog másik kp jönni, ha Keddi mellett még más is megy (Matuidi), vagy ha Canra védőként számítunk (amiben van fantázia mondjuk). Csak akkor meg Kulabá nem jön sehogy a képbe, én őt mondjuk gondolkodás nélkül elhoznám, ha nem csillagászati áron jönne. SMS egy gyengébb szezont hozott, de lehet benne potenciál jó áron, esetleg Barellát lehet megpróbálni, ha kicsit költségvetéskímélőbb/last minute megoldásra lesz szükség.

Szinte biztos vagyok benne, hogy De Ligt a Barcába igazol. A két hollanddal meg Griezmannal elöl amúgy toronymagas esélyesei lesznek a jövő évi BL-nek. Icardit lenne jó valahogy elkerülni, meg ha megy Dybusz, akkor az Atleticóra kéne rásózni, velük viszonylag ritkábban találkozunk azért Very Happy

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-20, 23:25

zetterberg40 írta:
Momblano 3-4 hete vagy tán régebb óta határozottan állítja, Guardiola a fő célpont és a legfőbb esélyes, Conte a B terv. Ezt továbbra is tartja. Nem akarom elhinni a katalánt, de azt sem hittem, hogy igaza lesz Allegri kapcsán. Szerinte már megvan a megegyezés az új edzővel, a jövő héten talán hivatalos bejelentés is lehet erről. Hát kíváncsian várom.
Itt a Momblano-féle lista:
1) Guardiola
2) Conte
3) Mourinho
4) Sarri
5) Inzaghi
6) Mihajlovic

Illetve Momblano tippjei a mercatora:

nagyon valószínű:
Pogba érkezése (vicces lenne ha most fordítva váltanák egymást. Pogba egyébként a hétvégén Torinóban volt)
Pjanic távozása

valószínű:
Koulibaly érkezése

talán:
SMS érkezése

valószínűtlen:
Tonali
de Ligt
Icardi
Cancelo távozása

esélytelen:
Dybala az indába igazol

Meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-19, 19:07

EsztéNégy írta:
Football-italián van egy Zidane-os cikk, benne egy mondattal ami felkeltette az érdeklődésem: Calciomercato.com point out the changes to the Italian tax code this year mean that any salary paid to a foreign worker coming into the country would be at a far lower tax rate than for a homegrown figure.


Ha minden igaz, ennek azért jelentősen kellene csökkentenie a bérköltségeket, olvastatok erről valami konkrétat?

Olvastam én is, illetve maga a klub is utalt erre nem is olyan régen:
https://twitter.com/IndianRegista/status/1125016891666210816
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-19, 18:54

Football-italián van egy Zidane-os cikk, benne egy mondattal ami felkeltette az érdeklődésem: Calciomercato.com point out the changes to the Italian tax code this year mean that any salary paid to a foreign worker coming into the country would be at a far lower tax rate than for a homegrown figure.


Ha minden igaz, ennek azért jelentősen kellene csökkentenie a bérköltségeket, olvastatok erről valami konkrétat?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-19, 16:13

LeRoi10 írta:
nem teljesen tudom követni a dolgot. Először még arról van szó, hogy az elmúlt 2 évben messze voltunk a csapat potenciáljától. A bajnoki címekkel ne foglalkozzunk, mert a többi csapat Olaszországban értékelhetetlen.


A következő pillanatban meg a legalkalmasabb jelölt(ek között van) kis Inzaghi, aki még BL-t csak a TV-ben látott. A "holtgyenge" bajnokságban pedig 36 meccsen 52 gólt rúgtak, a 40 kapott mellé és a 8. helyen állnak. Ő lenne a dinamikus focit játszató anti-Allegri?

Vagy az idei évet ne nézzük, csak  a tavalyit? Amikor a bajnokság végére totál összeomlottak és lecsúsztak a BL-ről?

(A coppát meg sem említem, hiszen az is csak addig nem ért semmit, amíg egyszer ki nem estünk)

Én Allegri maradása mellett voltam, szerintem ezt tudod.

Lehetséges/reális opciók az én szememben: Conte, kis Inzaghi, Mihajlovic, Gasperini. Guardiola és Pochettino szvsz nem reális, egyrészt a jelenlegi klubjuk/PL miatt, másrészt előbbi fizuja állítólag 20, utóbbié 10 millió euró körül mozog éves szinten (ami aligha fér bele a klub büdzséjébe az eddigiek alapján, na jó, Poch talán). Contét láttuk, én nem hoznám vissza, a kis Inzaghi/Mihajlovic/Gasperini vonalon pedig Inzaghiban látom a legtöbb potenciált, fejlődési lehetőséget. 

Momblano 3-4 hete vagy tán régebb óta határozottan állítja, Guardiola a fő célpont és a legfőbb esélyes, Conte a B terv. Ezt továbbra is tartja. Nem akarom elhinni a katalánt, de azt sem hittem, hogy igaza lesz Allegri kapcsán. Szerinte már megvan a megegyezés az új edzővel, a jövő héten talán hivatalos bejelentés is lehet erről. Hát kíváncsian várom.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-18, 21:52

Remélem Maxi holnap a keretbe se nevezi Kanszelót meg Dybalát..... Sad

Szóljon ez a meccs róla meg Barzamaciról.

“Juventus szurkoló vagyok. (….) Mit jelent juventinónak lenni? Egy 120 éves, a világon teljesen egyedülálló családhoz tartozni, amelynek a vérében van a győzelem. Életre nevel, munkára, tiszteletre és fegyelemre tanít. Ebben az öt évben ezeket szívtam magamba, emberileg rengeteget fejlődtem – köszönhetően a klub felfogásának.”

Köszi mindent Maxi, az utódoddal kapcsolatban rendkívül kritikus leszek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-18, 20:27

_DREAM_ írta:
Ha úgy küldtük el Allegrit hogy nincs még meg a helyettese hanem most akarunk kukázni valakit, akkor szerintem k.ott amatőrök vagyunk. 

Lehet hogy Inzaghi a B terv (mert ő tutira ugrana, nyilván hatalmas lehetőség lenne neki) és előbb megpróbálunk valami nagy nevet leakasztani, de szerintem ez akkor is nagyon gáz ha így lesz. Kicsit arra hasonlít amikor utolsó pillanatban ledraftolunk valakit az átigazolási szezon legvégén. Persze nem tudjuk hogy mi lehet a háttérben, meglássuk.

Allegri is így került a csapathoz. Egyébként nem hiszem hogy tegnap kezdtünk el edzőt keresni, illetve, hogy az Ajax meccs indukálta a dolgot.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-18, 20:13

Mit nem lehet ezen érteni? A Juve kerete ötször annyit ér mint a Lazio kerete, a lehetőségekhez képest nagyon szépen összerakta Inzaghi azt a csapatot, akármikor találkoztunk velük, vért kellett hugyozni a győzelemért. Én speciel őt is el tudnám fogadni a padon.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-18, 20:06

nem teljesen tudom követni a dolgot. Először még arról van szó, hogy az elmúlt 2 évben messze voltunk a csapat potenciáljától. A bajnoki címekkel ne foglalkozzunk, mert a többi csapat Olaszországban értékelhetetlen.


A következő pillanatban meg a legalkalmasabb jelölt(ek között van) kis Inzaghi, aki még BL-t csak a TV-ben látott. A "holtgyenge" bajnokságban pedig 36 meccsen 52 gólt rúgtak, a 40 kapott mellé és a 8. helyen állnak. Ő lenne a dinamikus focit játszató anti-Allegri?

Vagy az idei évet ne nézzük, csak  a tavalyit? Amikor a bajnokság végére totál összeomlottak és lecsúsztak a BL-ről?

(A coppát meg sem említem, hiszen az is csak addig nem ért semmit, amíg egyszer ki nem estünk)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
6 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: