Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-16, 08:37

Krisz írta:

... esetleg januárban egy Grimaldoval megtolva ...

Nézegettem a statisztikáit meg néhány youtube videót róla. Nem értem, mi az oka, hogy még mindig a Benficaban tolja. Fura szitu, mert rohadt jó bal lába van.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10602
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-15, 17:54

Közben Depay is lassan biztosnak tűnik  viszont 5+2M bónusz fizuról írnak, remélem az a +2 csak ilyen 40meccs/20 gólnál lép életbe.

laac likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-15, 12:18

zetterberg40 írta:
Úgy néz ki, hogy veszünk egy egy behemót (190 cm) 18 éves olasz középcsatárt Tommaso Mancini személyében a Vicenzaból. Sokáig úgy tűnt, hogy a Milan viszi, de fordulat állt be az ügyben.

Aouarra emlékeztek még a Lyonból? A Nottingham Forrest játékosa lesz, ha minden igaz.

Jónak néz ki. A levegőben állat, és a labdával is ügyes meg jól tartja meg. Kéne neki pár hónap Münchenben, 10 kiló izommal a felnőtt keretbe is jó lenne.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-15, 09:43

Úgy néz ki, hogy veszünk egy egy behemót (190 cm) 18 éves olasz középcsatárt Tommaso Mancini személyében a Vicenzaból. Sokáig úgy tűnt, hogy a Milan viszi, de fordulat állt be az ügyben.

Aouarra emlékeztek még a Lyonból? A Nottingham Forrest játékosa lesz, ha minden igaz.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-15, 09:37

sneco7 írta:
Elképesztő amúgy belegondolni,hogy gyakorlatilag kezünkben volt a megoldás 10 évre a CB poszzon Demirallal és Romeroval. Mellettük Gatti és Bremer most elég jól nézne ki. És akkor még De Ligtröl nem is ejtettem szót.

Demiral összességében nem volt annyira fasza, Romerot pedig nehéz volt megítélni a Genoaban. Amit az Atalantaban mutatott, az már más tészta.
Nekem amúgy sokkal jobban hiányzik Spinazzola.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10602
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-15, 08:42

Én továbbra is kizártnak tartom, hogy Maxi egyetlen felállást használjon (még azt is, hogy 80%-ban egyet), szóval lesz itt 4-4-2, 3-5-2 és 4-3-3 is, sőt ezek hybrid kombója is akár meccsen belül is.

Lehetne itt pro és kontra érveket írni mindegyik mellett és ellen is, de végül azt fog dönteni, hogy a védekezésünk melyikben lesz a legstabilabb. Wink

Nálam inkább az a kérdés, hogy sikerül-e javulni olyan dolgokban amikben tavaly gyengék voltunk. Az egyik legnagyobb probléma a szélsővédők hiánya/gyatra teljesítménye volt, nos oda eddig senki nem jött, sőt  még darabra is kevesebben lettünk. Szóval ha 4 védőben gondolkodunk szarabb a helyzet mint tavaly ehhez vegyük hozzá, hogy Gatti 0km-es Bremer pedig eddig 3 védős felállásban tolta, a másik oldalon tehát a belső védelem is necesebb lehet, főleg a csicskával akire rátoljuk a capitano rangot, amivel beleerőltettük a kezdőbe.

A középpályán két legnagyobb gond a labdakihozatal (regista hiánya) és a támadások szervezése (irányító hiánya) volt, nos ezt se nagyon oldottuk meg, regista eddig nem jött (Paredes sztem max félmegoldás arra a 15 meccsre amin majd egészséges lesz), kreatívnak jött Pogba aki valszeg ezzel a sérüléssel (meg korai visszatéréssel) majd megy is. Di Maria lehetne valamiféle irányító, de akkor Vlaho mellé nincs senki.
Illetve Fagioliban is lehet potenciál. Szóval ebben a részben lehet előrelépés.

Szóval addig nehéz taktikáról beszélni amíg darabra se vagyunk meg.

Ami örömteli, hogy erősen elkezdtük lapátolni a szart és hogy kacsingatunk a fiatalokra, de szerintem erősebbek nem lettünk. Tavaly simán reménykedtem a scudettóban, Maxi visszatérése miatt, de sajnos a reaktív focija ugyanaz maradt, ez pedig csak akkor lehet sikeres, ha övé a legjobb védelem.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1381
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-15, 00:45

Krisz írta:


Transfermarkt szerint +2.85M az egyenlegünk, ezek a számok honnan vannak?
valószínüleg Chiesa megvétele hiányzik a purchase oldalon

egyébként tök felesleges a vételeket és az eladásokat így összehasonlítani, semmi jelentősége:
- CF ügyileg teljesen más lesz az arány rengeteg korábbi vételt fizetünk még most is illetve jön be pénz régi eladásokból, nem tudom létezik-e olyan oldal ami ezt követi
- eredményügyileg nézve meg igazából három dolgot lenne érdemes nézni: a fizuk változását, a régi és az új játékos éves amortizációja közti különbséget illetve az eladott játékos eladási ára és a jelenlegi könyv szerinti értéke közti különbséget

Pl a Bremer-De Ligt transzfer:

CF:
                   2022       2023       2024         2025
Bremer      -17,26    -13,66      -13,66
De Ligt     +16,75    +16,75     +16,75    +16,75

Eredmény

Fizu         
Bremer         9,26
De Ligt       10,26

Amortizáció
Bremer         8,92
De Ligt        15,00

+
30,7 millió nyereség De Ligt eladása utá:  67 millió eladási ár levonva a könyv szerinti érték (75-15-15-12,5-1,7)

Azaz eredményben idén csináltunk a cserével 37,8 m eredményjavítást és minden további évben spórolunk 7 millió költséget
CF-ban viszont az idei év negatív fél millióval, aztán a következő két évben 3 millióval többet kapunk mint amit a Torino-nak fizetünk, majd az utolsó évben már csak mi kapunk majd' 17 milliót.

zetterberg40 likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-15, 00:24

Malloy írta:

A 4 védős rendszerrel az a baj, hogy 1db jó játékosunk van hozzá, és Bonucci miatt ő is rossz helyen fog szerepelni (Bré-man). Danilo szelsovedonek szar, a másik oldal meg még kilátástalanabb. 😐

Reméljük, hogy Bremer beválik, mert ha most 3 védőre állunk át, akkor jobb lett volna egy ballábas hátvédet igazolni, aki a balos poszton alapvetően hatékonyabb tudna lenni.

A kerettel az a baj, hogy 4-3-3-hoz próbálunk igazolni, miközben a játékosok jellemzői alapján inkább egy 3-4-3 (3-4-2-1) lenne kézenfekvő. Bonucci, Danilo, Kostic, Cuadrado miatt szerintem eleve egy háromvédős felállást lenne érdemes erőltetni. Ugyanakkor utóbbihoz lenne 5 középhátvéd, ebből egyikük Rugani, másikuk pedig Gatti, aki azért lutri, hogy mennyire válhat be, bár bízom benne, hogy jól sül el a dolog. Illetve ugye ha kivesszük a képből a Rabiot-Arthur duót, akkor is van Locatelli, Pogba, McKennie, Zakaria, Fagioli, Miretti és Rovella, plusz még jön Paredes valószínűleg (nem örülök)...valószínűleg Rovella megy kölcsönbe, és szerintem Miretti is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 23:45

EsztéNégy írta:
Szerintem egy három védős rendszerben hátra lehet húzni Zakariást is, lehet jobb helye is lenne, mint a középpályán. 

Szerintem Pellegrini elengedése kvázi beismerés, hogy nem akarunk 4 védővel játszani. Két ésszerű magyarázat-féleség van: csak így adták Kosticsot, vagy már le van zsírozva az utódja aki egyértelmű upgrade. Utóbbi túl szép, hogy igaz legyen, még ha Emerson képben is van, ő szerintem nem jelentene egyértelmű előrelépést.


Ugyanúgy nem vagyunk meg darabra 352ben a bal oldalon, mint 4 védős felállásban, illetve van Szandi meg DS és Danilo talonban mindkét esetben. 

Van benne ráció, hogy augusztus elején kellett egy Kostic pótlék, hogy elengedjék ugyanakkor szerintem tervben van az utódja is. Egy Pellegrini - Emerson csere lehet nem különösebb előrelépés, viszont pont egy 4 védős rendszerhez lenne közelebb, mivel Pellevel ellentétben Emerson sokkal jobban rendben van védekezésben. Én egy Emerson - Kostic bal oldallal ki tudnék békülni.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 23:30

Szerintem egy három védős rendszerben hátra lehet húzni Zakariást is, lehet jobb helye is lenne, mint a középpályán. 

Szerintem Pellegrini elengedése kvázi beismerés, hogy nem akarunk 4 védővel játszani. Két ésszerű magyarázat-féleség van: csak így adták Kosticsot, vagy már le van zsírozva az utódja aki egyértelmű upgrade. Utóbbi túl szép, hogy igaz legyen, még ha Emerson képben is van, ő szerintem nem jelentene egyértelmű előrelépést.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 23:05

Malloy írta:
#Juventus purchases ➜ €63.5M
New salaries ➜ €39.7M
 
Sales ➜ €90M
Freed up salaries ➜ €63.9M

Transfermarkt szerint +2.85M az egyenlegünk, ezek a számok honnan vannak?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 23:03

Malloy írta:

A 4 védős rendszerrel az a baj, hogy 1db jó játékosunk van hozzá, és Bonucci miatt ő is rossz helyen fog szerepelni (Bré-man). Danilo szelsovedonek szar, a másik oldal meg még kilátástalanabb. 😐

Nekem inkább félig teli a pohár, szerintem Danilo 4 védős rendszerben is elég jó (még ha 3 védősben is az igazi),  Cuadrado tavaly a legjobb játékosunk volt RBben is, Bremer eddig fasza, Gattiban úgy tűnik, hogy nagyon nagy potenciál van, a bal oldalunk valóban kuka és sanszosan Bonucci lesz nyomatva még ha meg sem érdemli. Viszont 433ra vetítve a kp úgy néz ki rendben lesz (Artúr a lelátón, Rabiot Mencseszterben és valaki még érkezik). Elől is úgy néz ki, hogy megvagyunk Depayjal.
Amúgy szó volt még Emersonról, van benne realitás (elérhető és olcsó) és akkor a bal oldalunk se lenne olyan katasztrófa - mondjuk a lejáró szerződések függvényében komolyabb megoldások is elérhetőek lennének szvsz (Grimaldo főleg, de LeRoi kolléga említette Guerrierot es Gayat is).
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2396
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 21:55

#Juventus purchases ➜ €63.5M
New salaries ➜ €39.7M
 
Sales ➜ €90M
Freed up salaries ➜ €63.9M
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2396
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 20:44

WKrisz írta:

A 34 éves Cuadrado és a 30 éves Kostic (és mögöttük senki) miatt átállni 343ra, miközben van 6 jó kpnk nem lenne túl logikus. Emellett a jövő szempontjából hosszabb távra tervezhetünk a Loca, Fagioli, Rovella, Miretti (+Kenő) sorral ehhez még előbb-utóbb jönni fog egy regista + Pogbanak pár évig kulcsjátékosnak kellene még lennie. Amíg Allegri az edző én a 433, 4231, 352 mellett nem nagyon számítok másra.
A 4 védős rendszerrel az a baj, hogy 1db jó játékosunk van hozzá, és Bonucci miatt ő is rossz helyen fog szerepelni (Bré-man). Danilo szelsovedonek szar, a másik oldal meg még kilátástalanabb. 😐
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 19:31

Malloy írta:
Nézegetem a szezonkezdést a többi csapatnál Európában és egyre több helyen látom a 3-4-3 felállást. Igazából ha sikerülne szerezni egy normális ballábas CB-t akkor nekünk is ez feküdne a legjobban. Meglenne a stabilabb védelem, Danilo jobb CB-ben a legjobb. Nincsenek normális szélsővédőink, így viszont Puli és Kostic is a legjobb szerepkörben tudna játszani. Középpályán is vékonyak vagyunk, így viszont csak 2-nek kellene a pályán lennie. Elől pedig mindenki a legjobb pozíciójában lenne. 
Esetleg meg lehetne próbálni DS-t a bal oldali CB posztján., hátha kibír 2 meccset! (De jó lett volna oda így utólag belegondolva a zokni árus…)

A 34 éves Cuadrado és a 30 éves Kostic (és mögöttük senki) miatt átállni 343ra, miközben van 6 jó kpnk nem lenne túl logikus. Emellett a jövő szempontjából hosszabb távra tervezhetünk a Loca, Fagioli, Rovella, Miretti (+Kenő) sorral ehhez még előbb-utóbb jönni fog egy regista + Pogbanak pár évig kulcsjátékosnak kellene még lennie. Amíg Allegri az edző én a 433, 4231, 352 mellett nem nagyon számítok másra.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3307
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 19:07

Ha már Depay,  állítólag kedden orvosi.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3307
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 19:04

Malloy írta:

Jól látod! 
Artúr, Rabbi, Zakaria teljesen haszontalan illetve a 3 fiatalból is egy fog maradni szerintem.
Jó eséllyel ez a közepső kp lesz Zakaria,  Locatelli,  Pogba, Paredes,  McKennie,  Fagioli (Miretti) 
Ez 6-7 játékos 2 posztra. Egy 25-26 fős 3-4-3ban legalább 2 fő balaszt,  ami luxus. Arról nem beszélve,  hogy ha Pumukli és Kostic WB,  nemhogy minősegre de darabra sincs meg a tamadóhármas, és Depay esetleges érkezésével is nagyon necces lenne.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2396
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 18:24

tjunior írta:
Van legalább 8 közepső kpn,  ez 2 helyre azt jelentené,  hogy 3-4 ember a keretből teljesen haszontalan.
Jól látod! 
Artúr, Rabbi, Zakaria teljesen haszontalan illetve a 3 fiatalból is egy fog maradni szerintem.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 18:14

Elképesztő amúgy belegondolni,hogy gyakorlatilag kezünkben volt a megoldás 10 évre a CB poszzon Demirallal és Romeroval. Mellettük Gatti és Bremer most elég jól nézne ki. És akkor még De Ligtröl nem is ejtettem szót.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3307
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 18:12

Malloy írta:
Nézegetem a szezonkezdést a többi csapatnál Európában és egyre több helyen látom a 3-4-3 felállást. Igazából ha sikerülne szerezni egy normális ballábas CB-t akkor nekünk is ez feküdne a legjobban. Meglenne a stabilabb védelem, Danilo jobb CB-ben a legjobb. Nincsenek normális szélsővédőink, így viszont Puli és Kostic is a legjobb szerepkörben tudna játszani. Középpályán is vékonyak vagyunk, így viszont csak 2-nek kellene a pályán lennie. Elől pedig mindenki a legjobb pozíciójában lenne. 
Esetleg meg lehetne próbálni DS-t a bal oldali CB posztján., hátha kibír 2 meccset! (De jó lett volna oda így utólag belegondolva a zokni árus…)
Van legalább 8 közepső kpn,  ez 2 helyre azt jelentené,  hogy 3-4 ember a keretből teljesen haszontalan.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2396
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 18:00

Nézegetem a szezonkezdést a többi csapatnál Európában és egyre több helyen látom a 3-4-3 felállást. Igazából ha sikerülne szerezni egy normális ballábas CB-t akkor nekünk is ez feküdne a legjobban. Meglenne a stabilabb védelem, Danilo jobb CB-ben a legjobb. Nincsenek normális szélsővédőink, így viszont Puli és Kostic is a legjobb szerepkörben tudna játszani. Középpályán is vékonyak vagyunk, így viszont csak 2-nek kellene a pályán lennie. Elől pedig mindenki a legjobb pozíciójában lenne. 
Esetleg meg lehetne próbálni DS-t a bal oldali CB posztján., hátha kibír 2 meccset! (De jó lett volna oda így utólag belegondolva a zokni árus…)
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 11:18

EsztéNégy írta:


Én sem tartom világverő keretnek a ManU-ét, de azért annál sokkal jobbak, hogy kapjanak egy sima négyest a Brentfordtól meg otthon szopassa le őket egy Brighton. Az, hogy nagyok az elvárások szerintem nem érv, ha eurómilliókat keresel akkor ez sajnos a csomag része, el kell bírni a nyomást és teljesíteni. Persze ez utóbbit nem úgy értem, hogy mindig top formában kell lenni, mert az sem fenntartható, de a melót bele kell rakni. Jelenleg nem az a legnagyobb baj a vörösöknél, hogy mindenki formán kívül van, hanem hogy a munkát sem pakolják bele a játékosok szemmel láthatóan. 

Nekem a Juventust is az ilyen munkás karakterek tették újra szenvedéllyé a 2010-es években. A BBC tagjai hátul, Lichsteinerek, Vidalok, Tevezek, akiknek ha szar meccsük volt is mentek előre tisztességgel. Nekem ez az Arthur/Rabiot/CR/Dybala vonal munkamorál szintjén kicsit megölte az érdeklődést. A mostani garnitúrából viszont sokak mentalitása tetszik újra: Vlaho, Locatelli, Chiesa, az újak közül remélhetőleg Bremer és Kostic is ilyen lesz, és a fiatalokban is látok fantáziát. Szerintem kicsit inkonzisztens lesz még ez a keret a scudettohoz (ahhoz a tabella alsó 10-12 csapatát magabiztosan verni kéne oda-vissza), viszont ha a játék rendben lesz és ismét küzdést és nyerni akarást látok a srácokon, visszatérek a tévéképernyő elé is.

De hát ugyanaz a helyzet náluk is mint nálunk volt. Személyenként erős a keret, de akkor sem lehet a payroll/player valuehoz arányos csapatot összerakni belőle. Ten Haag is össze fog rakni valamit rövid időn belül (még ha nem is sikerül kiigazitani a keretet nyaron), hogy ne szopassa le őket minden hulladék csapat, de ehhez megint idő kell. Az elvárásokat azért kevertem ide, mert azzal ami most történik nem lenne gond, ha nem a bajnoki cím lenne az elvárás, ami jelenleg nem reális, mivel erős a mezőny ezért a BL sem. Az alacsony morál és alulteljesítés is érthető azok után, hogy zamparinis edzőkeringő van a csapatnál 10 éve, emellett gondolom sokan olyan feladatköröket is betöltenek amikben nem túl jók vagy nem is szeretik őket, ez nem ideális az optimális teljesítményhez. Padoin is 110%ot beletett registaként, de alkalmatlan volt rá, míg mezzalaban sokszor még korrekt is volt. De elég ránézni az Arsenalra, Artetat rengetegszer ki lehetett volna rakni, rengeteg ilyen brentford/brightonos meccse is volt, de az állandóság, progresszív igazolások után idén elég pofásnak néznek ki, a keret meg kiegyensulyozott. Egy mencseszteri szintű káoszban mindenképp kell egy ilyen artetas bizalom bárki is legyen az edző.

A mostani keretreform abszolút errefelé mutat, csak a 2011eshez képest most jobbak a lehetőségeink, anyagilag is és a csapat is vonzóbb a játékosoknak. A szemetet idén majdnem 100%osan kiürítettük és jól is igazoltunk. Amikor legutóbb ennyire a csapat identitásához mercatoztunk veretlen bajnoki cím lett a vége, ezért vagyok most optimista.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 10:35

Krisz írta:

Valóban, a keretből kell kihozni a maximumot, itt viszont bajnokcsapatot várnak minden évben egy rosszul összeválogatott keretből, ami a kiegyensúlyozatlanság miatt rengeteg határt szab mindenféle téren. CR már nem való profi focistának, max ha vesz magának egy csapatot és játékosokat akik neki csinalnak helyzeteket - viszont még így is kérdéses hogy elégséges-e a teljesítménye. A kp közepén kb úgy állnak, mint mi tavaly, Fred szvsz egy Sampdoria szintű spíler, McTomi elmegy egy kezdő közeli rakkolónak, emellett van 3 trequartistajuk. A védelem is egy katyvasz, oda mondjuk igazoltak, de akkor is idő kell hogy ezt ráncba szedjék. Az első meccs tapasztalata miatt próbálgatta Eriksent registaban, szerintem ez inkább jelzés, arra hogy rossz a keret szerkezete.

Szerintem ebben a mostani keretben, mondjuk egy Depay/Raspadorival befejezett mercatoval, esetleg januárban egy Grimaldoval megtolva benne van a bajnoki cím, különösen egy ilyen fos mezőnyben (lehet hogy sok kihívó van, de az általános szint akkor sem magas). Úgy viszont nem fog menni ha kulcsjátékosok rendszeresen 3+ hetekre dőlnek ki.

Én sem tartom világverő keretnek a ManU-ét, de azért annál sokkal jobbak, hogy kapjanak egy sima négyest a Brentfordtól meg otthon szopassa le őket egy Brighton. Az, hogy nagyok az elvárások szerintem nem érv, ha eurómilliókat keresel akkor ez sajnos a csomag része, el kell bírni a nyomást és teljesíteni. Persze ez utóbbit nem úgy értem, hogy mindig top formában kell lenni, mert az sem fenntartható, de a melót bele kell rakni. Jelenleg nem az a legnagyobb baj a vörösöknél, hogy mindenki formán kívül van, hanem hogy a munkát sem pakolják bele a játékosok szemmel láthatóan. 

Nekem a Juventust is az ilyen munkás karakterek tették újra szenvedéllyé a 2010-es években. A BBC tagjai hátul, Lichsteinerek, Vidalok, Tevezek, akiknek ha szar meccsük volt is mentek előre tisztességgel. Nekem ez az Arthur/Rabiot/CR/Dybala vonal munkamorál szintjén kicsit megölte az érdeklődést. A mostani garnitúrából viszont sokak mentalitása tetszik újra: Vlaho, Locatelli, Chiesa, az újak közül remélhetőleg Bremer és Kostic is ilyen lesz, és a fiatalokban is látok fantáziát. Szerintem kicsit inkonzisztens lesz még ez a keret a scudettohoz (ahhoz a tabella alsó 10-12 csapatát magabiztosan verni kéne oda-vissza), viszont ha a játék rendben lesz és ismét küzdést és nyerni akarást látok a srácokon, visszatérek a tévéképernyő elé is.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 10:10

EsztéNégy írta:


Szerintem egy edzőnek alapvetően abból kell ütőképes csapatot építeni, ami rendelkezésére áll. Én nem vitatom, hogy ő egy jó edző, de azért elég meredek gondolat Eriksent registában, Fredet meg hamis kilencesben játszatni, és ez csak egy példa. Allegri is szereti ide-oda tologatni a játékosokat pozíciójukon kívül, de ennek is van szerintem határa.

Különös, CR leigazolása óta idén várom először a szezont. Szerintem bajnokok nem leszünk, és még azt is gondolom, hogy a top4 sem lesz egyszerű (milánói és római kluboktól egyaránt tartok), de végre úgy érzem, hogy tettünk lényeges lépéseket a jó irányba, és elkezdett felépülni egy (számomra) ismét szerethető Juventus.

Valóban, a keretből kell kihozni a maximumot, itt viszont bajnokcsapatot várnak minden évben egy rosszul összeválogatott keretből, ami a kiegyensúlyozatlanság miatt rengeteg határt szab mindenféle téren. CR már nem való profi focistának, max ha vesz magának egy csapatot és játékosokat akik neki csinalnak helyzeteket - viszont még így is kérdéses hogy elégséges-e a teljesítménye. A kp közepén kb úgy állnak, mint mi tavaly, Fred szvsz egy Sampdoria szintű spíler, McTomi elmegy egy kezdő közeli rakkolónak, emellett van 3 trequartistajuk. A védelem is egy katyvasz, oda mondjuk igazoltak, de akkor is idő kell hogy ezt ráncba szedjék. Az első meccs tapasztalata miatt próbálgatta Eriksent registaban, szerintem ez inkább jelzés, arra hogy rossz a keret szerkezete.

Szerintem ebben a mostani keretben, mondjuk egy Depay/Raspadorival befejezett mercatoval, esetleg januárban egy Grimaldoval megtolva benne van a bajnoki cím, különösen egy ilyen fos mezőnyben (lehet hogy sok kihívó van, de az általános szint akkor sem magas). Úgy viszont nem fog menni ha kulcsjátékosok rendszeresen 3+ hetekre dőlnek ki.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 09:21

Krisz írta:

Hát remélem nem rakják ki, szerintem remek edző, tavaly Allegri is valahogy így indított, csak hát egy ilyen szinten vergődő játékostemetőt nem 2 perc összerántani, főleg, hogy nem kapta meg De Jongot, igazából senkit a kpra Eriksenen kívül (aki kb Pogba helyére jött).

Szerintem egy edzőnek alapvetően abból kell ütőképes csapatot építeni, ami rendelkezésére áll. Én nem vitatom, hogy ő egy jó edző, de azért elég meredek gondolat Eriksent registában, Fredet meg hamis kilencesben játszatni, és ez csak egy példa. Allegri is szereti ide-oda tologatni a játékosokat pozíciójukon kívül, de ennek is van szerintem határa.

Különös, CR leigazolása óta idén várom először a szezont. Szerintem bajnokok nem leszünk, és még azt is gondolom, hogy a top4 sem lesz egyszerű (milánói és római kluboktól egyaránt tartok), de végre úgy érzem, hogy tettünk lényeges lépéseket a jó irányba, és elkezdett felépülni egy (számomra) ismét szerethető Juventus.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 09:15

A firkászok szerint, mivel Cucurella és Chilwell lesz a Cselszki megoldása a bal oldalra, ezért  Emerson olyan olcsón elhozható, hogy az is belefér, hogy Sándort felrakjuk a lelátóra.

Egyébként Sándor kerettag volt még a válogatottban júniusban, ezért ha a VB-n akar játszani, akkor.......

Emerson fele annyit keresne mint Sándor és kötelezettség nélküli opciós kölcsönnel hozható.

Ha Arrivabene 1 nyár alatt kikukáz mindenkit, azért az kemény lenne.

(DS megtartását már elfogadtam. Jolly Joker, bárhol eljátszik, belement a fizucsökkentésbe és nem panaszkodik. Ha vészhelyzetre tartjuk akkor rendben van.)
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 09:03

Petike007 írta:


Addig kell eladni Rabikát amíg ki nem teszik Tenhaag szűrét. Murinnyó mondta élete teljesítménye volt a MU val a második helye. Lassan tényleg be kell vallani igaza van. 

Trippert száműzni kell a csapatból ezzel tökéletesen egyet kell hogy értsék. Az a kevés költség amit generál na az szopas. Amortizáció és fizetés. Kb 20 Miller évente. Ebből két fasza játékos is kijön. Nemhogy egy szar. 

Magam részéről Sándor is mehet a lelátóra kankóval.

Hát remélem nem rakják ki, szerintem remek edző, tavaly Allegri is valahogy így indított, csak hát egy ilyen szinten vergődő játékostemetőt nem 2 perc összerántani, főleg, hogy nem kapta meg De Jongot, igazából senkit a kpra Eriksenen kívül (aki kb Pogba helyére jött).

Felőlem is mehetnek a lelátóra, amúgy ott tartunk, hogy a GdS 4411es kezdőjében DS van Szandi helyett. Az úgy eléggé a legalja.
Állítólag Allegri balhátvédet, melós csatár-szélsőt meg egy kpt kért - ki tudja ez mennyire igaz, de nem úgy néz ki, hogy 352re készülne, most meg, hogy Ken eltiltott még jobban adná magát a 352, erre a tavalyi 442vel kínlódunk.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2137
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 08:54

Krisz írta:


Szerencsére a mercato végén már gyakori a pánik vásárlás, lásd Ken és amilyen konstrukcióban vettük. De amúgy akkora hulladék ez a mencseszter, hogy simán erősítés lenne.

Artúr mezét már odaadtuk Locanak, gondolom ha nem tudjuk elpasszolni akkor megy a lelátóra. Mivel nem az én pénzem, így nekem ez ugyanaz, mintha Gattusohoz basztuk volna. Boldogság.

Addig kell eladni Rabikát amíg ki nem teszik Tenhaag szűrét. Murinnyó mondta élete teljesítménye volt a MU val a második helye. Lassan tényleg be kell vallani igaza van. 

Trippert száműzni kell a csapatból ezzel tökéletesen egyet kell hogy értsék. Az a kevés költség amit generál na az szopas. Amortizáció és fizetés. Kb 20 Miller évente. Ebből két fasza játékos is kijön. Nemhogy egy szar. 

Magam részéről Sándor is mehet a lelátóra kankóval.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-14, 08:19

LeRoi10 írta:
A Junájtid éppen 3-0-ra áll a Brentford ellen fél óra után. Ha tényleg Rabiot-ban látják a megoldást akkor pár misit dobjunk még rá Very Happy +Arthurt is bedobhatnánk 1-et fizet 2-t kap akció keretében. Középpályájuk nulla a padon pedig McTominay csücsül egyedül.

Edit: Félidőben már 4-0. Kell oda Arthur is, nem kérdés.

Szerencsére a mercato végén már gyakori a pánik vásárlás, lásd Ken és amilyen konstrukcióban vettük. De amúgy akkora hulladék ez a mencseszter, hogy simán erősítés lenne.

Artúr mezét már odaadtuk Locanak, gondolom ha nem tudjuk elpasszolni akkor megy a lelátóra. Mivel nem az én pénzem, így nekem ez ugyanaz, mintha Gattusohoz basztuk volna. Boldogság.

Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-13, 19:02

A Junájtid éppen 3-0-ra áll a Brentford ellen fél óra után. Ha tényleg Rabiot-ban látják a megoldást akkor pár misit dobjunk még rá Very Happy +Arthurt is bedobhatnánk 1-et fizet 2-t kap akció keretében. Középpályájuk nulla a padon pedig McTominay csücsül egyedül.

Edit: Félidőben már 4-0. Kell oda Arthur is, nem kérdés.

Krisz, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3577
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2022-08-13, 15:26

Én Artúrt az MTK-nak adnám kölcsön. Illés Béla szelleme járja át!
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
14 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: