Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze



Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-13, 15:26

Én Artúrt az MTK-nak adnám kölcsön. Illés Béla szelleme járja át!
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-13, 11:21

CsT írta:
Gattuso szerint nagyon kevés esély van Artúrra, mert túl sokba kerül...
Beszélni kellene a MUval, ha összejön a Rabiot transzfer úgyis jövünk nekik eggyel. Csak a fizetéset áljak 2 evig, mást nem kérünk Smile.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2145
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-13, 11:14

CsT írta:
Gattuso szerint nagyon kevés esély van Artúrra, mert túl sokba kerül...

0 EUR és a fizetése 50%-a. Hmmm

Szerintem sokkal jobb lenne ha mi fizetnénk nekik hogy oda menjen. Igaza van
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-13, 10:51

Gattuso szerint nagyon kevés esély van Artúrra, mert túl sokba kerül...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2145
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-12, 21:54

_DREAM_ írta:

Hol olvastad h megegyezés van? Én csak azt látom h közeledtek az álláspontok és hnap folytatják. 

Már csak a fizun megy a vergődés..
Jogos azóta javították. 

Minden esetre az utóbbi évek két legnagyobb játékos temetője között zajlik a bolt. Ha Rabbi beválik a Mau-ban akkor mi vagyunk a nagyobb looserek. 

Bár ők pénzt adnak ezért a fodros hajú kislányért az is balfaszsag.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-12, 21:29

Petike007 írta:
A szakértők szerint anyuka egyezségre jutott. Lehet valaki megpokhalozta. 

Ha így van áldássék a petrencés rúdja.
Hol olvastad h megegyezés van? Én csak azt látom h közeledtek az álláspontok és hnap folytatják. 

Már csak a fizun megy a vergődés..
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2145
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-12, 20:30

A szakértők szerint anyuka egyezségre jutott. Lehet valaki megpokhalozta. 

Ha így van áldássék a petrencés rúdja.

Krisz, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-12, 15:19

Krisz írta:


Korrekt, mondjuk ebben lehet valahogy bele van kombinálva Pellegrini, úgy azért más a leányzó fekvése.

Pellegrini ide vagy oda, szerintem ez tényleg végre egy korrekt üzlet. Maga a transzferdíj talán először kevesebb a pletykákban emlegetettnél.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-12, 15:13

zetterberg40 írta:
A klub hivatalos közleménye szerint Kosztics vételára végül 12 millió + 3 milló bónusz.
1,5 millió euró az ügynökeinek.
A játékos pedig végül 4 éves szerződést írt alá az emlegetett 3 évvel ellentétben.
Korrekt biznisz.

Korrekt, mondjuk ebben lehet valahogy bele van kombinálva Pellegrini, úgy azért más a leányzó fekvése.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-12, 14:19

A klub hivatalos közleménye szerint Kosztics vételára végül 12 millió + 3 milló bónusz.
1,5 millió euró az ügynökeinek.
A játékos pedig végül 4 éves szerződést írt alá az emlegetett 3 évvel ellentétben.
Korrekt biznisz.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-12, 09:29

CsT írta:

Muszáj lesz, a MU-nak kell, mi el akarjuk adni, Rabbi (anyja) is menni akar. Ennek egy win-win-win szituációnak kell lennie, de azért remélem Arrivabene kiteszi a pisztolyt az asztalra tárgyalás előtt. Bár lehet Rabbi mamához másfajta pisztoly kell majd! Smile


Artúrka ügye is nagyon belassult. Az ingyen + állunk 2 misit a fizujából nem elég jó ajánlat a Valladolidnak?

A Valencia kölcsönvette Nico Gonzálezt a Barcatól, úgyhogy szerintem Arthur megszerzésében már nem érdekeltek.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-12, 09:11

zetterberg40 írta:


Ma lesz személyes találkozó a United elöljárói és Rabbi anyja között Torinoban.
Én optimista vagyok, szerintem megegyeznek. A United lemarad De Jongról, mindenképpen kell nekik helyette valaki.
Muszáj lesz, a MU-nak kell, mi el akarjuk adni, Rabbi (anyja) is menni akar. Ennek egy win-win-win szituációnak kell lennie, de azért remélem Arrivabene kiteszi a pisztolyt az asztalra tárgyalás előtt. Bár lehet Rabbi mamához másfajta pisztoly kell majd! Smile


Artúrka ügye is nagyon belassult. Az ingyen + állunk 2 misit a fizujából nem elég jó ajánlat a Valladolidnak?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-12, 08:31

tjunior írta:
Meglepő módon rabiot anyja nem tud megállapodni az mu-val. 
Arrivabenenek most kellene igazán tökös ek lenni, amikor konkrét euromilliókat bikunk az idióta anyján. 
Semmi gond Édrien, kitöltöd a szetződésed a lelátón, ha edzeni akarsz old meg, van elég pénzes, itt nem fogsz. Aztán vagy ott leszel a vb-n vagy nem. Majd egy ev egyeni készülgetés után vagy kapsz olyan szerződést amire most nemet mond a jó édes anyád, vagy nem.

Ma lesz személyes találkozó a United elöljárói és Rabbi anyja között Torinoban.
Én optimista vagyok, szerintem megegyeznek. A United lemarad De Jongról, mindenképpen kell nekik helyette valaki.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-12, 00:03

tjunior írta:
Meglepő módon rabiot anyja nem tud megállapodni az mu-val. 
....
Lófejet bekészíteni!
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 17:46

Krasic hivatalos

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 16:57

Meglepő módon rabiot anyja nem tud megállapodni az mu-val. 
Arrivabenenek most kellene igazán tökös ek lenni, amikor konkrét euromilliókat bikunk az idióta anyján. 
Semmi gond Édrien, kitöltöd a szetződésed a lelátón, ha edzeni akarsz old meg, van elég pénzes, itt nem fogsz. Aztán vagy ott leszel a vb-n vagy nem. Majd egy ev egyeni készülgetés után vagy kapsz olyan szerződést amire most nemet mond a jó édes anyád, vagy nem.

Krisz, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 15:25

CsT írta:

Reggel voltak olyan hírek, hogy a Hamburg további 2 millát akar Kosticért, ezek szerint Pellével tömtük be a szájukat?

Úgy tűnik tényleg rámegyünk a 3-5-2-re.

Elképzelhető. Közben már tényként kezelik a megállapodást. Pellegrini holnap orvosira jelentkezik a németeknél.

Ha nem jön egy kezdőszintű balbekk, akkor fixen a 352-re gyúrunk. Szerintem már csak egy középpályás (Paredes?) és egy cserecsatár (Depay?) érkezik.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 14:28

Krisz írta:


Borítékolható.
Kicsit talán vad lenne Caceres, de pont nincs klubja amúgy Laughing
Én pl egy Acerbinek örülnék vagy mondjuk Caldaranak is.
Caldarát már kölcsön adták a Speziának, Acerbi 1 évre valóban nem lenne hülye gondolat.

Én Denayerre mennék rá, aki szintén csapat nélkül van.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 14:15

CsT írta:

Reggel voltak olyan hírek, hogy a Hamburg további 2 millát akar Kosticért, ezek szerint Pellével tömtük be a szájukat?

Úgy tűnik tényleg rámegyünk a 3-5-2-re.

Borítékolható.
Kicsit talán vad lenne Caceres, de pont nincs klubja amúgy Laughing
Én pl egy Acerbinek örülnék vagy mondjuk Caldaranak is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 13:49

zetterberg40 írta:
Közben Agresti, Di Marzio és Romano is azt írja, hogy forró a drót Pellegrinivel kapcsolatban. A Frankfurthoz kerülhet egy évre kölcsönben.
Reggel voltak olyan hírek, hogy a Hamburg további 2 millát akar Kosticért, ezek szerint Pellével tömtük be a szájukat?

Úgy tűnik tényleg rámegyünk a 3-5-2-re.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 13:44

Közben Agresti, Di Marzio és Romano is azt írja, hogy forró a drót Pellegrinivel kapcsolatban. A Frankfurthoz kerülhet egy évre kölcsönben.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 12:17

Krisz írta:


Áh, ő biztosan túl sokat kérne meg a kezdőt szeretné. Én valaki olyat preferálnék aki nem rinyál a játéklehetőség miatt, jobb Ruganinál, de nem veszi el a helyet Gatti elől olyan alapon hogy jobb a CVje.
Akkor jöjjön Cáceres negyedszer! Smile

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 11:55

CsT írta:

Christensent el lehet hozni a Barcából ingyen ha nem tudják beregisztrálni! Smile

Áh, ő biztosan túl sokat kérne meg a kezdőt szeretné. Én valaki olyat preferálnék aki nem rinyál a játéklehetőség miatt, jobb Ruganinál, de nem veszi el a helyet Gatti elől olyan alapon hogy jobb a CVje.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 11:45

Krisz írta:


Singonak azért kezdeni kell valamit a hajával mielőtt idejön, lehet Zakariásnak is ez a baja. Grimaldoért már most letennék egy ajánlatot, amúgy ha Pellegrinit eladjuk akkor tényleg 352 lesz ebből csak akkor jöjjön egy középhátvéd, hogy ne kelljen cigánykodni amikor jönnek a sérülések.
Christensent el lehet hozni a Barcából ingyen ha nem tudják beregisztrálni! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 11:13

zetterberg40 írta:
Kosztics megérkezett:
https://twitter.com/10x2I/status/1557652540309000194

Szülinapi ajándék Allegrinek.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 11:00

Kosztics megérkezett:
https://twitter.com/10x2I/status/1557652540309000194

Krisz and CsT like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 09:25

zetterberg40 írta:


Jó eséllyel tényleg Singo lesz a következő felkapott portéka a bajnokságon belül, de nagyon meglepő lenne, ha még ősszel nem hosszabbítana vele a Toro. Ettől függetlenül őt érdemes lesz figyelni.

Közben Milenkovics úgy néz ki, hogy megint hosszabbít a Fiorral (2027-ig), és Douglas Luiz is az Asztalon Kanállal (haha) 2025-ig.

Singonak azért kezdeni kell valamit a hajával mielőtt idejön, lehet Zakariásnak is ez a baja. Grimaldoért már most letennék egy ajánlatot, amúgy ha Pellegrinit eladjuk akkor tényleg 352 lesz ebből csak akkor jöjjön egy középhátvéd, hogy ne kelljen cigánykodni amikor jönnek a sérülések.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 09:06

Raiola halálával Rafaela Pimenta intézi az ügynökségükhöz tartozó játékosok ügyeit. De Ligt Münchenbe igazolását már ő intézte, tegnap pedig Pellegrini és Kean ügyében járt a Continassaban. Előbbit az Atalanta vinné, utóbbit a Nice.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-11, 08:59

LeRoi10 írta:


Singot már tavaly is bedobták a firkászok. Fizikálisan egy állat, Torinoban Juric rendszerében wing back-et játszik, utánpótlásban még középhátvéd volt, a vége fele már 4 védős rendszerben jobbhátvéd. Idén karácsonykor lesz 22 éves, 67 Serie A meccs van a lábában. Ráadásul jövőre lejár a szerződése.

https://www.squawka.com/en/comparison-matrix/?compare=3-Iq3776YU3aRoBNU3l75

Meglepődtem, hogy a gólokat és a beadásokat leszámítva minden statisztikában jobb volt Molinánál. És azon is meglepődtem, hogy Cuadrado papíron is ennyire jó!

Még a nyári mercatonak sincs vége, kár ennyire előre nézni,  de Grimaldoért januárban egy Zakariás féle üzletet is bedobhatnánk. Nem hosszabbított a Benficával és még el sem adták.
De jövőre lejár Guerreiro szerződése is a Dortmundban, illetve José Gaya a Valenciával sem hosszabbított még. Ha esetleg Sándor marad (már pedig marad) és tovább züllik.

Egyébként jövőre rajtuk kívül is lejár jó pár olyan játékos szerződése akiket januárban vészhelyzet esetén behúzhatunk a szezon második felére. Indulhat a tampering már most Very Happy

Ndicka (Frankfurt), Akanji (Dortmund), Douglas Luiz (Aston Villa), Malinovskyi (Atalanta), Milenkovic (Fior), Hugo Guillamon (Valencia), Tielemans (Leicester)

Szerintem az egyik hülyeség amit csinálunk, hogy a szabadügynök piacon rámegyünk a leselejtezett, kiöregedett sztárokra (Pirlon kívül talán még Dani Alvesnél jött ez be, de ő meg itt hagyott minket a szarban). Ehelyett lehet inkább az olyan szabadügynökök felé kéne mozdulni akik azért nem hosszabbítanak, hogy szintet lépjenek (Pl.: 19 éves Pogba, aki nem kapta meg az esélyt). Zakaria ezért csubakka nekem, mert egész jó ajánlólevéllel jött és nagyon jönni is akart. Persze nem vagyok naív a nagyobb aláírási pénzek is elég jó motivációk.

Lejáró még a tinédzserek között: Scalvini (18, Atalanta, KH, "az új Bastoni" 21 meccse van már az Atalantában), Gnonto (18, Zürich, "Mancini fogadott fia")

Jó eséllyel tényleg Singo lesz a következő felkapott portéka a bajnokságon belül, de nagyon meglepő lenne, ha még ősszel nem hosszabbítana vele a Toro. Ettől függetlenül őt érdemes lesz figyelni.

Közben Milenkovics úgy néz ki, hogy megint hosszabbít a Fiorral (2027-ig), és Douglas Luiz is az Asztalon Kanállal (haha) 2025-ig.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-10, 22:38

LeRoi10 írta:


Singot már tavaly is bedobták a firkászok. Fizikálisan egy állat, Torinoban Juric rendszerében wing back-et játszik, utánpótlásban még középhátvéd volt, a vége fele már 4 védős rendszerben jobbhátvéd. Idén karácsonykor lesz 22 éves, 67 Serie A meccs van a lábában. Ráadásul jövőre lejár a szerződése.

https://www.squawka.com/en/comparison-matrix/?compare=3-Iq3776YU3aRoBNU3l75

Meglepődtem, hogy a gólokat és a beadásokat leszámítva minden statisztikában jobb volt Molinánál. És azon is meglepődtem, hogy Cuadrado papíron is ennyire jó!

Még a nyári mercatonak sincs vége, kár ennyire előre nézni,  de Grimaldoért januárban egy Zakariás féle üzletet is bedobhatnánk. Nem hosszabbított a Benficával és még el sem adták.
De jövőre lejár Guerreiro szerződése is a Dortmundban, illetve José Gaya a Valenciával sem hosszabbított még. Ha esetleg Sándor marad (már pedig marad) és tovább züllik.

Egyébként jövőre rajtuk kívül is lejár jó pár olyan játékos szerződése akiket januárban vészhelyzet esetén behúzhatunk a szezon második felére. Indulhat a tampering már most Very Happy

Ndicka (Frankfurt), Akanji (Dortmund), Douglas Luiz (Aston Villa), Malinovskyi (Atalanta), Milenkovic (Fior), Hugo Guillamon (Valencia), Tielemans (Leicester)

Szerintem az egyik hülyeség amit csinálunk, hogy a szabadügynök piacon rámegyünk a leselejtezett, kiöregedett sztárokra (Pirlon kívül talán még Dani Alvesnél jött ez be, de ő meg itt hagyott minket a szarban). Ehelyett lehet inkább az olyan szabadügynökök felé kéne mozdulni akik azért nem hosszabbítanak, hogy szintet lépjenek (Pl.: 19 éves Pogba, aki nem kapta meg az esélyt). Zakaria ezért csubakka nekem, mert egész jó ajánlólevéllel jött és nagyon jönni is akart. Persze nem vagyok naív a nagyobb aláírási pénzek is elég jó motivációk.

Lejáró még a tinédzserek között: Scalvini (18, Atalanta, KH, "az új Bastoni" 21 meccse van már az Atalantában), Gnonto (18, Zürich, "Mancini fogadott fia")

Gnonto elég jól játszott a Nemzetek Ligája-meccseken, szerintem bevállalhattuk volna vele az olcsó rizikót.

Nekem ebből a listából Ndicka, Milenkovic és Malinovskyi nem kellene, Hugo Guillamont nem ismerem. De én hozzáadnám a listához Solert, Asensiot, Lemart, Gündogant (ha kell a tapasztalat), Aouart, Kehrert, vagy mondjuk William Carvalhot, illetve a Realban méltatlanul mellőzött Dani Ceballost. Nem hülyeség, ha tapasztalt játékosokat szerződtetünk, azért beváltak többen is (Evra, Barzagli /oké, ő nem ingyen érkezett/ pl.), nyilván hosszabb távban gondolkodva nem érdemes rájuk alapozni, de abban az 1-2 évben mellékesen a fiatalok is be tudnak érni...már persze ha Allegri beindít egy fiatalítási folyamatot.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2022-08-10, 20:41

Krisz írta:


Kár érte jó ügynök volt. Kíváncsi leszek, hogy olaszként (olaszként?) az angol közeg hogy fog neki tetszeni. Annyira nem szoktak bejönni az ilyen kalandok, fordítva se.
Ezek után arra leszek kíváncsi, hogy jövőre milyen szélső védőket kerítünk, akkor ugyanis már elkerülhetetlenül esedékes lesz.

Singot már tavaly is bedobták a firkászok. Fizikálisan egy állat, Torinoban Juric rendszerében wing back-et játszik, utánpótlásban még középhátvéd volt, a vége fele már 4 védős rendszerben jobbhátvéd. Idén karácsonykor lesz 22 éves, 67 Serie A meccs van a lábában. Ráadásul jövőre lejár a szerződése.

https://www.squawka.com/en/comparison-matrix/?compare=3-Iq3776YU3aRoBNU3l75

Meglepődtem, hogy a gólokat és a beadásokat leszámítva minden statisztikában jobb volt Molinánál. És azon is meglepődtem, hogy Cuadrado papíron is ennyire jó!

Még a nyári mercatonak sincs vége, kár ennyire előre nézni,  de Grimaldoért januárban egy Zakariás féle üzletet is bedobhatnánk. Nem hosszabbított a Benficával és még el sem adták.
De jövőre lejár Guerreiro szerződése is a Dortmundban, illetve José Gaya a Valenciával sem hosszabbított még. Ha esetleg Sándor marad (már pedig marad) és tovább züllik.

Egyébként jövőre rajtuk kívül is lejár jó pár olyan játékos szerződése akiket januárban vészhelyzet esetén behúzhatunk a szezon második felére. Indulhat a tampering már most Very Happy

Ndicka (Frankfurt), Akanji (Dortmund), Douglas Luiz (Aston Villa), Malinovskyi (Atalanta), Milenkovic (Fior), Hugo Guillamon (Valencia), Tielemans (Leicester)

Szerintem az egyik hülyeség amit csinálunk, hogy a szabadügynök piacon rámegyünk a leselejtezett, kiöregedett sztárokra (Pirlon kívül talán még Dani Alvesnél jött ez be, de ő meg itt hagyott minket a szarban). Ehelyett lehet inkább az olyan szabadügynökök felé kéne mozdulni akik azért nem hosszabbítanak, hogy szintet lépjenek (Pl.: 19 éves Pogba, aki nem kapta meg az esélyt). Zakaria ezért csubakka nekem, mert egész jó ajánlólevéllel jött és nagyon jönni is akart. Persze nem vagyok naív a nagyobb aláírási pénzek is elég jó motivációk.

Lejáró még a tinédzserek között: Scalvini (18, Atalanta, KH, "az új Bastoni" 21 meccse van már az Atalantában), Gnonto (18, Zürich, "Mancini fogadott fia")

Krisz, zetterberg40 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
15 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: