Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 20:15

Nico írta:
Zakaria állítólag megy a Chelsea-be kölcsön + opció
Paredes, akarom mondani parádés húzás lenne

Remélem, kötelező opciót rakunk bele a szerződésbe...szép álom. Legalább a fizetésétől mentesül a klub. Én McKenniet adtam volna el a búsba, Zakaria használhatóbbnak tűnt, de azért nem sírok miatta sem. Locatelli, Paredes, Miretti, Pogba, Rabiot...mindenki előtte lett volna amúgy is. McKennie is, de ő nagyon a bögyömben van.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1396
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 20:12

akkor ezért maradt Fagioli hbang

sneco7 likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 20:10

Azért így a mai nappal már egész pofás ez a mercato.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1396
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 20:00

Zakaria állítólag megy a Chelsea-be kölcsön + opció
Paredes, akarom mondani parádés húzás lenne

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 20:00

Fabrizio szerint "Here we go!"

Zakaria a Cselszkibe kerül kölcsönben vásárlási opcióval/kötelezettséggel. Részletek később.


na hát így azért más a leányzó fekvése:

Zakaria, Arthur, Ramsey, ki <-----> Pogba, Fagyi, Paredes, (Miretti) be

Malloy and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 19:13

CsT írta:

Meg, hogy ranch dressinget tesz a pizzára! Very Happy

Én a mosogatólére hígított kávéért (americano) és a vastag tésztájú pizzáért is keresztre feszítenék, de ez a ranch dressing a pizzán valami kivételes kínzást érdemel. Az amerikaiak szétkúrnak mindent.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 18:36

Petike007 írta:


MEg szar haja is van. Olyan mintha lefosta volna a gólya. Egy ilyen fórumon mint a miénk ez is egy fontos szempont.
És a Herripotteres gólöröméről még nem is beszéltünk! Very Happy

Meg, hogy ranch dressinget tesz a pizzára! Very Happy

bombahoppa and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 18:09

zetterberg40 írta:


Csak meg ne bukjon a most zajló orvosi vizsgálatokon...
Amúgy sima kölcsön lesz és állítólag a fizuját is teljes mértékben a Pool állja majd.
hihetetlen, csak legyen pár jó meccse, hátha megveszi valaki jövőre

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 17:14

CsT írta:

scratch Beszarok ha Bl győztes lesz. Very Happy 

De gondolom még a repülőjegyet meg az ottani szállását is mi fizetjük! Smile

Csak meg ne bukjon a most zajló orvosi vizsgálatokon...
Amúgy sima kölcsön lesz és állítólag a fizuját is teljes mértékben a Pool állja majd.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 15:13

Petike007 írta:


MEg szar haja is van. Olyan mintha lefosta volna a gólya. Egy ilyen fórumon mint a miénk ez is egy fontos szempont.

Zakariás is állandó esztétikai lesen van. Nekem ő amúgy egy Bentancur light, a rombolásra alkalmas, viszont gondolkodni nem szabad hagyni. Allegrinél az ilyen egydimenziós spílereknek semmi jövőjük nincs, viszont máshol még ki is emelkedhetnek, lásd Kula és Benta. Valahogy ezt kéne összemarketingelni a következő mercatoig - remélhetőleg a VBn domborítanak valami jót és rájuk mozdul valami Newcastle.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 14:47

Malloy írta:

Plusz a hozzáállása is rohadt amatőr. Nem méltó profi sportolóhoz. Engem ez dühít benne a legjobban.

MEg szar haja is van. Olyan mintha lefosta volna a gólya. Egy ilyen fórumon mint a miénk ez is egy fontos szempont.

simoon, _DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 14:38

_Tyler írta:

McKennie maradását én is sajnálom, én minden játékpercet sajnálok tőle. egyetlen erénye van, hogy jól érkezik a 16-oson belülre, de amúgy olyan hülye, hogy CR zseninek tűnik mellette, és technikailag sem üti meg a kellő szintet
Plusz a hozzáállása is rohadt amatőr. Nem méltó profi sportolóhoz. Engem ez dühít benne a legjobban.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 12:50

Tankcsapda írta:
Én azt sajnálom, hogy McKennie maradt. Rabiot legalább jól kezdett ebben az idényben, és bár Meki sérült volt közvetlenül a kezdés előtt, Rabiot sokáig a B csapattal készült, ahhoz képest egyáltalán nem rossz teljesítmény tőle. De McKennie még Cuadradonál is gyengébben kezdett, de Cuadnál a kora is benne van ebben, illetve ő azért hosszú éveken keresztül alapembere volt a csapatnak. Most ki fog szorulni, de ez valahol törvényszerű. Kean dupla 0 volt tegnap, ezzel a hozzáállással kb. az utolsó opció lesz a támadósorba. Rabiotval ahogy tegnap is írtam, Sandro helyén számolnék, oda kellene egy normális játékos, a középpályán meg ha felépül Pogba, nélküle is lesznek négyen kapásból a kezdőre, rajtuk kívül Zakaria, McKennie és Fagioli is ott van.

Jó esetben épül az új tengely Gattival, Bremerrel, Locatellivel, Mirettivel, Vlahoviccsal...izgalmas szezon (évek) elé nézünk.

McKennie maradását én is sajnálom, én minden játékpercet sajnálok tőle. egyetlen erénye van, hogy jól érkezik a 16-oson belülre, de amúgy olyan hülye, hogy CR zseninek tűnik mellette, és technikailag sem üti meg a kellő szintet

Krisz, Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 12:45

Én azt sajnálom, hogy McKennie maradt. Rabiot legalább jól kezdett ebben az idényben, és bár Meki sérült volt közvetlenül a kezdés előtt, Rabiot sokáig a B csapattal készült, ahhoz képest egyáltalán nem rossz teljesítmény tőle. De McKennie még Cuadradonál is gyengébben kezdett, de Cuadnál a kora is benne van ebben, illetve ő azért hosszú éveken keresztül alapembere volt a csapatnak. Most ki fog szorulni, de ez valahol törvényszerű. Kean dupla 0 volt tegnap, ezzel a hozzáállással kb. az utolsó opció lesz a támadósorba. Rabiotval ahogy tegnap is írtam, Sandro helyén számolnék, oda kellene egy normális játékos, a középpályán meg ha felépül Pogba, nélküle is lesznek négyen kapásból a kezdőre, rajtuk kívül Zakaria, McKennie és Fagioli is ott van.

Jó esetben épül az új tengely Gattival, Bremerrel, Locatellivel, Mirettivel, Vlahoviccsal...izgalmas szezon (évek) elé nézünk.

_Tyler likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 12:30

Krisz írta:


Verd le most délben, mert Artúr a Poolhoz megy kölcsönbe.
Ezt egyszerűen nem akarom elhinni! Smile Hol van a csapda??

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 11:54

CsT írta:
Akanji --> City 17,5M Sírok! Sad

A Bré és Kőműves Kelemen duó nekem egész tetszetős, így AKAN nekem nem hiányzik. Balhátvéd kellene meg 2 szélső a következő szezonban és szerintem egy egész jó kis csapat van.

A selejt jelentős része el lett takarítva, posztra mélységre bővültünk. Szerintem nem volt rossz mercato. Vérzik a szívem, hogy anyuci pici fia itt maradt, de na. Összeségében véve, csak a bajor kokszmestereket kellene még megvenni és egyből rendben is lennénk.

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 11:53

Rendes ez a Pool, anno Poulsentől is megszabadítottak.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 11:52

CsT írta:
Akanji --> City 17,5M Sírok! Sad
Ne sírj amíg nem tudod a fizetését. Van egy olyan gyanúm, hogy nem a mi szintünk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 11:08

Akanji --> City 17,5M Sírok! Sad
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 10:43

Krisz írta:


Verd le most délben, mert Artúr a Poolhoz megy kölcsönbe.
scratch Beszarok ha Bl győztes lesz. Very Happy 

De gondolom még a repülőjegyet meg az ottani szállását is mi fizetjük! Smile

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-09-01, 10:39

CsT írta:

Tettem rövidet is a hűtőbe! Smile

Verd le most délben, mert Artúr a Poolhoz megy kölcsönbe.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-08-31, 18:37

Krisz írta:
Parádés hivatalos.
Tettem rövidet is a hűtőbe! Smile

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-08-31, 18:06

Parádés hivatalos.

Edit:
Kölcsön ingyen, plusz kötelező opció ha a KPIok teljesülnek 22.6milláért. Ha nem teljesülnek es nem véglegesítjük akkor meg 2.5 millát kell fizetni a PSGnek.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-08-31, 14:14

CsT írta:

Az ő árából + fizujából ki is jött volna egy használható balbekk.

Ha spórolni akartunk akkor jó mercatót csináltunk, ha bajnokságot nyerni akkor közepeset.

A balbekk dolgot én már júliusban elengedtem, várható volt, hogy itt idén nem fogunk előre lépni. Jövőre meg már elkerülhetetlen lesz. Ha tippelnem kellene akkor Szandival januárban szerződést bontunk és hozunk valakit, már ha esetleg neki lesz valami kérője ami miatt nem töltené ki a szerződését. Emellett januárban el lehet hozni Grimaldot és társait is bagóért.

Viszont szerintem elől egész pofásan nézünk ki, az alapanyag a kpra sokkal jobb mint tavaly, a védelemben Bré és Gatti kiváló igazolások, lassan Bonucci is kikopik. Ezzel minimum versenyképesek vagyunk a scudettora. Egyedül a sérülések húzzák le a keretünket. Ha jövőre igazolunk 2 szélső védőt akkor komolyabban lehet majd venni minket a BLben is.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-08-31, 13:29

Krisz írta:
Gondolom Fagyi marad miután keretbe neveztük a Spécia ellen. Ez azért nem rossz, így kb csak Rabiot rondít bele a mercatoba.
Az ő árából + fizujából ki is jött volna egy használható balbekk.

Ha spórolni akartunk akkor jó mercatót csináltunk, ha bajnokságot nyerni akkor közepeset.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-08-31, 13:21

Krisz írta:
Gondolom Fagyi marad miután keretbe neveztük a Spécia ellen. Ez azért nem rossz, így kb csak Rabiot rondít bele a mercatoba.

Az a kulcskérdés, hogy mennyi lehetőséget fog kapni. 

Pjaca -> Empoli, kölcsön.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-08-31, 13:09

Gondolom Fagyi marad miután keretbe neveztük a Spécia ellen. Ez azért nem rossz, így kb csak Rabiot rondít bele a mercatoba.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-08-31, 12:58

Krisz írta:


Ha Gosens megy Leverkusenbe akkor Bakker megy Mordorba, szóval darabra meglesznek. Még az is lehet jobban is járnak, nem úgy néz ki, hogy Gosens bejött volna náluk.

Ja, nem igazán vált be. Talán tényleg Gasp rendszere javította fel őt is.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-08-31, 12:40

zetterberg40 írta:


A meccs utáni sajtótájékoztatón ki is bukott Inzaghi, hogy a tulajok Acerbi szerződtetését megvétózták, miközben ő a keret mélyítését kérte.
Gosens a ráadás.
Gosensért fáj a szívem, tavaly el kellett volna hozni. Szandit meg nyugdíjazni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-08-31, 12:39

zetterberg40 írta:


A meccs utáni sajtótájékoztatón ki is bukott Inzaghi, hogy a tulajok Acerbi szerződtetését megvétózták, miközben ő a keret mélyítését kérte.
Gosens a ráadás.

Ha Gosens megy Leverkusenbe akkor Bakker megy Mordorba, szóval darabra meglesznek. Még az is lehet jobban is járnak, nem úgy néz ki, hogy Gosens bejött volna náluk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2022-08-31, 11:45

CsT írta:

Remélem ilyen BL győzelem + aranylabda kritériumok vannak benne! Very Happy

Közben az indánál a szlovák bumburnyák helyett lehet Gosens lesz a távozó?!

A meccs utáni sajtótájékoztatón ki is bukott Inzaghi, hogy a tulajok Acerbi szerződtetését megvétózták, miközben ő a keret mélyítését kérte.
Gosens a ráadás.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
8 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: