Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
LeRoi10
Segédedző
Segédedző



Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 20:41

Krisz írta:


Kár érte jó ügynök volt. Kíváncsi leszek, hogy olaszként (olaszként?) az angol közeg hogy fog neki tetszeni. Annyira nem szoktak bejönni az ilyen kalandok, fordítva se.
Ezek után arra leszek kíváncsi, hogy jövőre milyen szélső védőket kerítünk, akkor ugyanis már elkerülhetetlenül esedékes lesz.

Singot már tavaly is bedobták a firkászok. Fizikálisan egy állat, Torinoban Juric rendszerében wing back-et játszik, utánpótlásban még középhátvéd volt, a vége fele már 4 védős rendszerben jobbhátvéd. Idén karácsonykor lesz 22 éves, 67 Serie A meccs van a lábában. Ráadásul jövőre lejár a szerződése.

https://www.squawka.com/en/comparison-matrix/?compare=3-Iq3776YU3aRoBNU3l75

Meglepődtem, hogy a gólokat és a beadásokat leszámítva minden statisztikában jobb volt Molinánál. És azon is meglepődtem, hogy Cuadrado papíron is ennyire jó!

Még a nyári mercatonak sincs vége, kár ennyire előre nézni,  de Grimaldoért januárban egy Zakariás féle üzletet is bedobhatnánk. Nem hosszabbított a Benficával és még el sem adták.
De jövőre lejár Guerreiro szerződése is a Dortmundban, illetve José Gaya a Valenciával sem hosszabbított még. Ha esetleg Sándor marad (már pedig marad) és tovább züllik.

Egyébként jövőre rajtuk kívül is lejár jó pár olyan játékos szerződése akiket januárban vészhelyzet esetén behúzhatunk a szezon második felére. Indulhat a tampering már most Very Happy

Ndicka (Frankfurt), Akanji (Dortmund), Douglas Luiz (Aston Villa), Malinovskyi (Atalanta), Milenkovic (Fior), Hugo Guillamon (Valencia), Tielemans (Leicester)

Szerintem az egyik hülyeség amit csinálunk, hogy a szabadügynök piacon rámegyünk a leselejtezett, kiöregedett sztárokra (Pirlon kívül talán még Dani Alvesnél jött ez be, de ő meg itt hagyott minket a szarban). Ehelyett lehet inkább az olyan szabadügynökök felé kéne mozdulni akik azért nem hosszabbítanak, hogy szintet lépjenek (Pl.: 19 éves Pogba, aki nem kapta meg az esélyt). Zakaria ezért csubakka nekem, mert egész jó ajánlólevéllel jött és nagyon jönni is akart. Persze nem vagyok naív a nagyobb aláírási pénzek is elég jó motivációk.

Lejáró még a tinédzserek között: Scalvini (18, Atalanta, KH, "az új Bastoni" 21 meccse van már az Atalantában), Gnonto (18, Zürich, "Mancini fogadott fia")

Krisz, zetterberg40 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 19:44

LeRoi10 írta:
Udogie végül 20+ 5-6 millióért megy a spursbe
Werner szintén 20 misiért megy a Lipcsébe

Én nem hiszem el, hogy az Udinesevel ne tudtunk volna megegyezni. Valószínűleg sosem akartuk komolyan.

Kár érte jó ügynök volt. Kíváncsi leszek, hogy olaszként (olaszként?) az angol közeg hogy fog neki tetszeni. Annyira nem szoktak bejönni az ilyen kalandok, fordítva se.
Ezek után arra leszek kíváncsi, hogy jövőre milyen szélső védőket kerítünk, akkor ugyanis már elkerülhetetlenül esedékes lesz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 19:08

zetterberg40 írta:


Ő a hullarablók Mirettije, Fagiolija.
Zaniolója! Very Happy Very Happy

Krisz, zetterberg40, LeRoi10 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 18:27

Udogie végül 20+ 5-6 millióért megy a spursbe
Werner szintén 20 misiért megy a Lipcsébe

Én nem hiszem el, hogy az Udinesevel ne tudtunk volna megegyezni. Valószínűleg sosem akartuk komolyan.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 15:30

Krisz írta:
Amúgy röhögtünk ezen a Casadei + 100€ témán amikor Brémert akarták megvenni, de most meg ilyen 8-9 millákat írnak vele kapcsolatban, meg a Chelseat (és a Nicet). Mit tud hogy ekkora összegek repkednek érte primaverasként?

Ő a hullarablók Mirettije, Fagiolija.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 15:17

Amúgy röhögtünk ezen a Casadei + 100€ témán amikor Brémert akarták megvenni, de most meg ilyen 8-9 millákat írnak vele kapcsolatban, meg a Chelseat (és a Nicet). Mit tud hogy ekkora összegek repkednek érte primaverasként?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 14:47

Fagioli szerződéshosszabbítása hivatalos. 2026-ig írt alá.

Kosztics is elméletileg ma már tényleg megérkezik. Valamiféle dokumentumra várnak a felek a szerb konzulátustól, ezért a csúszás.

Krisz, CsT and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 13:44

Krisz írta:


Jó hát ha Pirlohoz mérjük akkor persze, hogy nehéz és kevés van. De ha nem registának hívjuk, hanem mondjuk 'olyan játékos aki jól érzi magát a védelem előtt játszva, meg tudja tartani a labdát nyomás alatt és le tudja osztani, képes hosszú labdákra és kulcspasszokra, ugyanakkor védekezni is tud'. Én Tielemansszal kapcsolatban nem értek egyet, az Anderlechtben pont regista volt, abban viszont szerintem megegyezhetünk, hogy alkalmas erre a szerepkörre. Amúgy pl De Rossi se volt regista, viszont ezeket a feladatokat el tudta látni, ha meg elől lesz 3 kreatív ember Kostic-Pogba-Fagyi-Mária-Loca-Chiesa akkor a "registánktól" sablonosabb előrejáték is jó. Szóval Loca ennek a profilnak mondjuk a minimuma, közte és Pirlo között szerintem bőven lehet találni elfogadható opciókat - Paredes nekem itt kétséges, a fizikai állapota meg főleg.

Verratti, Jorginho, Brozovics jut eszembe, mint legközelebb állók a klasszikus regista poszthoz, de ők mind olasz vonal is. Plusz Thiago a bajor időszakában. Pjancsi is megjátszotta nálunk, de Romaban az ő posztja is más volt, egy sorral feljebb tolta. 

A Leicester 3511/352-ben áll fel rendszeresen. Tielemans mióta odakerült, a belső középpályás trió jobb oldalán nyomja, kb mint nálunk anno Vidal. Előre-hátra nagyon jó, de a védelem előtt középen Ndidi játszik.

Magyarul nekünk Fabinho kellene, igazoljuk le. Laughing

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 13:23

zetterberg40 írta:


Tielemans sokkal inkább egy box-to-box középpályás, de amúgy ő tényleg fain játékos, egész nyáron az Arsenallal boronálják össze.
Amúgy ezzel az egésszel arra akartam kilyukadni, hogy nagyon kevés az echte regista. Olaszországon kívül nagyon kevés az olyan játékos, akire precízen illik ez a szerepkör/stílus. Ezért tartom túlzónak ezt a mantrát.

Jó hát ha Pirlohoz mérjük akkor persze, hogy nehéz és kevés van. De ha nem registának hívjuk, hanem mondjuk 'olyan játékos aki jól érzi magát a védelem előtt játszva, meg tudja tartani a labdát nyomás alatt és le tudja osztani, képes hosszú labdákra és kulcspasszokra, ugyanakkor védekezni is tud'. Én Tielemansszal kapcsolatban nem értek egyet, az Anderlechtben pont regista volt, abban viszont szerintem megegyezhetünk, hogy alkalmas erre a szerepkörre. Amúgy pl De Rossi se volt regista, viszont ezeket a feladatokat el tudta látni, ha meg elől lesz 3 kreatív ember Kostic-Pogba-Fagyi-Mária-Loca-Chiesa akkor a "registánktól" sablonosabb előrejáték is jó. Szóval Loca ennek a profilnak mondjuk a minimuma, közte és Pirlo között szerintem bőven lehet találni elfogadható opciókat - Paredes nekem itt kétséges, a fizikai állapota meg főleg.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 13:04

Krisz írta:

Én igazából Frattesire értettem, hogy vele ezt egyáltalán nem érdemes megpróbálni sem. Rovellara minimum annyira húzható rá a regista, mint Paredesre (aki baromi sérülékeny amellett, hogy nem perfect fit), a Genoban pontosan ezt játszotta. Pl Tielemans nem tudom miért nem merült fel, 2023ban lejáró szerződéssel beleférhetne és meg is tudnánk fizetni, de amúgy lehetne venni olyan noname spílert is akit alapból registanak neveltek.

Tielemans sokkal inkább egy box-to-box középpályás, de amúgy ő tényleg fain játékos, egész nyáron az Arsenallal boronálják össze.
Amúgy ezzel az egésszel arra akartam kilyukadni, hogy nagyon kevés az echte regista. Olaszországon kívül nagyon kevés az olyan játékos, akire precízen illik ez a szerepkör/stílus. Ezért tartom túlzónak ezt a mantrát.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 11:20

zetterberg40 írta:


Tudunk mondani olyan echte registat, aki el is érhető számunkra? Paredest talán vehetjük annak. Rajta kívül?
Én igazából Frattesire értettem, hogy vele ezt egyáltalán nem érdemes megpróbálni sem. Rovellara minimum annyira húzható rá a regista, mint Paredesre (aki baromi sérülékeny amellett, hogy nem perfect fit), a Genoban pontosan ezt játszotta. Pl Tielemans nem tudom miért nem merült fel, 2023ban lejáró szerződéssel beleférhetne és meg is tudnánk fizetni, de amúgy lehetne venni olyan noname spílert is akit alapból registanak neveltek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 11:00

Krisz írta:


Próbáltuk éveken keresztül, nem sok sikerrel, emellett Allegrinél ez amúgy sem kerülhető meg.

Tudunk mondani olyan echte registat, aki el is érhető számunkra? Paredest talán vehetjük annak. Rajta kívül?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 10:55

zetterberg40 írta:


Szerintem ez a regista-mánia már túl van tolva. Máshogy kell megoldani a középpályát.

Próbáltuk éveken keresztül, nem sok sikerrel, emellett Allegrinél ez amúgy sem kerülhető meg.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 10:55

Galeone (akire Maxi a könyvében mint mentorára hivatkozik elég sokszor) ezeket mondta a Gazettának:

- Legalább 4 igazolás kellene még (Pogba sérülése után), hogy versenyképes legyen a Juventus
- Bonucci szerinte kiöregedett így 4 védős rendszer volt tervezve DeLigt-Koulibaly kettőssel, mivel nem úgy alakult Maxi inkább 3 védőre fog átállni
- Szerinte kell Paredes mert ő jó lenne registának Loca viszont nem
- Maxi Morata szerű csatárt akar, aki melózik is. Depay és Muriel nem ilyenek.
- Javasolta Maxinak, hogy viselkedjen úgy mint Conte vagy Pep és érje el a vezetőségnél, hogy azt igazolják le akit ő akar
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 10:21

Krisz írta:


Gondolom Paredesre rá lehet húzni, hogy alkalmas registanak, viszont Frattesinek totál más a posztja. Nem hiszem hogy hozunk még egy mezzalat, ha marad ZakariásFagioli és Miretti.

Szerintem ez a regista-mánia már túl van tolva. Máshogy kell megoldani a középpályát.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 10:13

zetterberg40 írta:


Volt szó az adózási kedvezmény eltörléséről, de úgy tudom, hogy még érvényben van.

Én is Raspadorit hoznám (aki amúgy a Napoliban fog kikötni), de hát ez van. Rabbi eladása esetén hasonló okokból kifolyólag preferálnám Frattesit Paredes-szel szemben. Olaszok, kellenek az identitás és a grinta visszaépítéséhez, jobban kötődnének a klubhoz, fiatalok is.

Amúgy kb. az történik ezen a nyáron, amire számítottam. Dobáljuk ki a szemetet, de ez nem egynyaras meló. Kell még 1-2 jó nyári mercato, mire reálisan mehetünk a bajnoki címért.

Gondolom Paredesre rá lehet húzni, hogy alkalmas registanak, viszont Frattesinek totál más a posztja. Nem hiszem hogy hozunk még egy mezzalat, ha marad ZakariásFagioli és Miretti.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 09:38

Krisz írta:


Valamelyik olasz oldalon írták, hogy fizetni kell a bárkának. Ezt a külföldi adózási kedvezményt nem törölték el idén? Igazából mindegy is, mert most azt nézem, hogy ha Rabiot kicseréljük Paredesre meg kifizetjük Kosticot, akkor kb 0n lesz a mercato. Ez békeidőben fasza is lenne, de pont most hogy csapatot építünk kellene kicsit jobban belenyúlni a zsebbe, egy Raspadori féle igazolás nem kerülne többe ~10 millánál Depay és a 6 millájához hoz képest, viszont hosszabb távon sokkal jobb lenne.

Volt szó az adózási kedvezmény eltörléséről, de úgy tudom, hogy még érvényben van.

Én is Raspadorit hoznám (aki amúgy a Napoliban fog kikötni), de hát ez van. Rabbi eladása esetén hasonló okokból kifolyólag preferálnám Frattesit Paredes-szel szemben. Olaszok, kellenek az identitás és a grinta visszaépítéséhez, jobban kötődnének a klubhoz, fiatalok is.

Amúgy kb. az történik ezen a nyáron, amire számítottam. Dobáljuk ki a szemetet, de ez nem egynyaras meló. Kell még 1-2 jó nyári mercato, mire reálisan mehetünk a bajnoki címért.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 09:19

zetterberg40 írta:


Az emlegetett 5-6 milliós fizu szerintem is sok egy csereembernek, aki ráadásul nem is a melós fajtából való, és még hozzáállásbeli problémái is vannak.

Szerintem mindezek mellett is a pénz szól mellette pl. Raspadorival szemben. Külföldiként az adózási kedvezmény érvényesíthető nála, tehát a hivatalos fizujának az 50%-át megspórolja a klub. Transzferdíj nem lesz, mivel felbontja a szerződését a Barcaval (az ügynöke mondjuk biztos legombol valami jutalékot és aláírási pénzt a játékosnak).

Valamelyik olasz oldalon írták, hogy fizetni kell a bárkának. Ezt a külföldi adózási kedvezményt nem törölték el idén? Igazából mindegy is, mert most azt nézem, hogy ha Rabiot kicseréljük Paredesre meg kifizetjük Kosticot, akkor kb 0n lesz a mercato. Ez békeidőben fasza is lenne, de pont most hogy csapatot építünk kellene kicsit jobban belenyúlni a zsebbe, egy Raspadori féle igazolás nem kerülne többe ~10 millánál Depay és a 6 millájához hoz képest, viszont hosszabb távon sokkal jobb lenne.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 08:56

Krisz írta:


Nézegettem a statjait és ha nem a MU teljesítményét hozza akkor rendben is van, mondjuk melózni nem fog az száz, az pedig nem tudom mennyire férne bele Allegrinél. (Azt már nem is mondom hogy egy tufa paraszt és utálom a képét)
Viszont ez a 6 milla elég húzós, 2 éves szerződéssel ez egy sima kiadás megint, pénz nem jön vissza belőle semmiképp. Miért éri meg ő jobban, mimt egy Raspadori?

Depay: gondolom pár milla a bárkának, pár milla az ügynöknek, plusz a 6 milla 2 évre bruttósítva 24 milla. Ez kb 30 milla.
Raspadori: 25 milla a Sassolnak (ha nem lehet locatellisen lebizniszelni), egy kis apró az ügynöknek, 2 millás fizu bruttósítva 2 évre 8 milla. Ez 33 milla. Kb ugyanott vagyunk anyagiakban mint Depayjal, de Raspadoriból lehet még pénzt csinálni, hosszab távra is jó megoldás, bizonyított a ligában.

Az emlegetett 5-6 milliós fizu szerintem is sok egy csereembernek, aki ráadásul nem is a melós fajtából való, és még hozzáállásbeli problémái is vannak.

Szerintem mindezek mellett is a pénz szól mellette pl. Raspadorival szemben. Külföldiként az adózási kedvezmény érvényesíthető nála, tehát a hivatalos fizujának az 50%-át megspórolja a klub. Transzferdíj nem lesz, mivel felbontja a szerződését a Barcaval (az ügynöke mondjuk biztos legombol valami jutalékot és aláírási pénzt a játékosnak).
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 08:53

Krisz írta:

Depay: gondolom pár milla a bárkának, pár milla az ügynöknek, plusz a 6 milla 2 évre bruttósítva 24 milla. Ez kb 30 milla.
Raspadori: 25 milla a Sassolnak (ha nem lehet locatellisen lebizniszelni), egy kis apró az ügynöknek, 2 millás fizu bruttósítva 2 évre 8 milla. Ez 33 milla. Kb ugyanott vagyunk anyagiakban mint Depayjal, de Raspadoriból lehet még pénzt csinálni, hosszab távra is jó megoldás, bizonyított a ligában.
A barcanak nem kell fizetni. Elengedik ingyen. Ügynöki jutalékról nem tudok, de elvileg csak a fizetését kell állni. Ezért éri meg jobban, mert nincs most felesleges 25 milla a kasszában. 2 évre nem nagy kockázat, és azért elég jó játékos.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 08:38

CsT írta:
6 millát adnánk Depájnak. Necces.

Nézegettem a statjait és ha nem a MU teljesítményét hozza akkor rendben is van, mondjuk melózni nem fog az száz, az pedig nem tudom mennyire férne bele Allegrinél. (Azt már nem is mondom hogy egy tufa paraszt és utálom a képét)
Viszont ez a 6 milla elég húzós, 2 éves szerződéssel ez egy sima kiadás megint, pénz nem jön vissza belőle semmiképp. Miért éri meg ő jobban, mimt egy Raspadori?

Depay: gondolom pár milla a bárkának, pár milla az ügynöknek, plusz a 6 milla 2 évre bruttósítva 24 milla. Ez kb 30 milla.
Raspadori: 25 milla a Sassolnak (ha nem lehet locatellisen lebizniszelni), egy kis apró az ügynöknek, 2 millás fizu bruttósítva 2 évre 8 milla. Ez 33 milla. Kb ugyanott vagyunk anyagiakban mint Depayjal, de Raspadoriból lehet még pénzt csinálni, hosszab távra is jó megoldás, bizonyított a ligában.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-10, 00:08

Malloy írta:

Bevásárlóközpont - Page 16 F3e4cb10
Ezzel ma álmodni fogok! Smile

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-09, 22:44

CsT írta:
6 millát adnánk Depájnak. Necces.
Bevásárlóközpont - Page 16 F3e4cb10

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-09, 22:12

6 millát adnánk Depájnak. Necces.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-09, 21:51

Amúgy Zakariás játszott már közepsővédőt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-09, 21:24

CsT írta:

Asszem tavaly nyilatkozta egyszer, hogy nem szereti a túl bő keretet, inkább szűk keret 3-4 olyan játékossal aki több poszton bevethető. A felállásunkat meg úgyis az dönti el, hogy melyikben kapunk kevesebb gólt. Smile

Tavaly pl támadásban a 4-4-2 sehogy nem működött Rabbival a bal szélen mégis nyomattuk egy fél évig, mert a védekezés stabilabb lett....egy ideig. Smile

Én úgy vagyok vele, hogy ha a csicskának mindneképpen kezdeni kell akkor 3 védős rendszerben kezdjen, és ha lehet akkor Szandi legyen csere és Kostic inkább fogja kiszorítani mint Pelle (aki nem meggyőző és kurva sérülékeny is).

Nincs ezzel se baj, csak akkor vegyünk egy középső védőt és ne csatárt hajkurásszunk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-09, 21:07

Krisz írta:


Ha Allegri kért zagyva keretet, akkor az ő kurvaanyját. Bármennyire is jó benne, az ésszerű dolog ha gyakorlatilag 0ról építünk csapatot, hogy egy elkepzelt rendszerhez veszünk oda passzoló játékosokat. Conte gyors sikerei biztosan ehhez köthetőek. Én nem hiszem hogy ebben az esetben van más út, először legyünk jók egy felállásban.
Asszem tavaly nyilatkozta egyszer, hogy nem szereti a túl bő keretet, inkább szűk keret 3-4 olyan játékossal aki több poszton bevethető. A felállásunkat meg úgyis az dönti el, hogy melyikben kapunk kevesebb gólt. Smile

Tavaly pl támadásban a 4-4-2 sehogy nem működött Rabbival a bal szélen mégis nyomattuk egy fél évig, mert a védekezés stabilabb lett....egy ideig. Smile

Én úgy vagyok vele, hogy ha a csicskának mindneképpen kezdeni kell akkor 3 védős rendszerben kezdjen, és ha lehet akkor Szandi legyen csere és Kostic inkább fogja kiszorítani mint Pelle (aki nem meggyőző és kurva sérülékeny is).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-09, 20:56

CsT írta:

Bár Ruganit sokat kutyázzuk, nem biztos, hogy átlagolva több gólt kaptunk róla mint pl Bonucciról. Ha mindenki halott akkor is ott van még Szandi és DS akik 3 védős rendszerben játszottak már CB-t. Meg ugye ott van Maxi szuperképessége arra, hogy átképezzen játékosokat. Zakariás pl játszott belső védőt anno a Manheimben, lehet beválna itt, a kp-re úgyis csubakka. Vice-Puli meg lehetne akár Megkeni akit már próbálgattunk a jobb szélen (mondjuk eddig kevés sikerrel).

Egyébként abban sem vagyok biztos, hogy a szerteágazó keret a vezetőség "bűne". Lehet Maxi két különböző karakterű játékosokat. A könyvében is büszkén említi, hogy ő csinált Puliból jobb bekket és Manzsuból szélső kp-t.

Ha Allegri kért zagyva keretet, akkor az ő kurvaanyját. Bármennyire is jó benne, az ésszerű dolog ha gyakorlatilag 0ról építünk csapatot, hogy egy elkepzelt rendszerhez veszünk oda passzoló játékosokat. Conte gyors sikerei biztosan ehhez köthetőek. Én nem hiszem hogy ebben az esetben van más út, először legyünk jók egy felállásban.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-09, 20:42

Nico írta:

Szandi is játszott LCB-t párszor, hasonló sikerrel mint mostanában LB-t, de ha nagyon úgy nézzük számban meg van a 6. Ha Ruganit lecserélnénk Milenkovic-ra vagy valaki hasonló szintre, akkor már nem is nézne ki olyan rosszul a pad sem. Bonucci-t én se szívesen látnám a kezdőben, de ettől még ha egészséges lesz, játszani fog a legtöbb meccsen.

A 4-3-3 esetén konkrétan lukas a védelem bal oldala: se Sándor2X, se Pellegrini nem jó megoldás, elől ha jön Depay akkor is a 3 posztra van 4 játékosunk, amíg Chiesa fel nem épül, után 5. Az kevés. Kaio Jorgé-val és Soulé-val nem számolok, Max sem teszi. Laughing

Hát szerintem azt nem túlzás kijelenteni 5 komolyabb sérülttel a szezon kezdete előtt, hogy minimum 1 helyettessel kell számolni posztonként.

Szandi középső védőként még veszélyesebb lenne, mint LBben. 433nál is hiányzik 1 valaki valóban (Kosticcsal meg Kennel 4 +Chiesa 5), viszont ide biztosan igazolunk, míg középső védőről Brémer után gyakorlatilag nem volt szó, a firkászok maszatoltak kicsit Milenkoviccsal de semmi más. Emellett Szandi középre húzásával ellentétben Cuadradot érdemben fel lehet tolni szélsőnek ha szarban vagyunk.

Na mindegy, én jobban fosnék 5 középső védővel 352ben, mint ha 433ban Pelle vagy DS lenne a szélen. Ha Bonucci ihletett formában játszik (pontos hosszú labdák és védelmi hibák nélkül) akkor profitálunk a 352ből, minden más esetben semmi előnyünk belőle. Tényleg remélem hogy olyan felállást választunk amihez elég lesz a keret és nem kell szezon közben formációt váltani - lásd a Milán addig nyomatták a kukás kerettel egy felállásban míg csk összeállt egy bajnok csapat a szemétdombon.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-09, 19:51

Krisz írta:


3 védős rendszerben a 6 védő nagyon minimum, nekünk ehhez van 3 értelmes +2 aki lehetőleg soha ne lépjen pályára, ez nagyon kevés. Koszta amúgy LWben a legjobb, még ha a Freiburgban LWBt is játszott az utóbbi időben, nyilván ha a csapatot nézzük akkor a Szandi/Pelle sor miatt ő lenne a legjobb valasztas LWBként. Mária lehet eljátszik seconda puntábán, de RWként az igazi, Chiesa detto. Cuadrado mögé viszont nincs más RWBnek, DS még egy basic szélsővédőnek elmenne, de teljesen alkalmatlan egy ilyen RWB posztra, ami amúgy egy 352es felállás lelke kb.

Én sokkal több hiányosságot látok a 352höz, mint a 433hoz, amihez egyébként még elvileg tuti igazolunk olyan csatárt akit a szélre is ki lehet tenni.

Allegri úgy nyert zsinórban 5 bajnoki címet, hogy Conte masszív 352jére épített, illetve annak a vázára rántotta össze a csapatot szezononként. Most viszont ilyen váz nincs, max az amit tavaly összekalapált, ilyen körülmenyek között nem várható el tőle hogy bajnok csapatot csináljon mint 2015ben, különösen úgy hogy eltűnt a szakadék a közvetlen versenytársakkal szemben.
CsT kolléga felvetette, hogy Allegri egy meccsen belül se tolja ugyanazt. Allegri azt játsza amit az adott körülmények mellett a legerősebbnek tart. Eddig egyetlen vezetőség se teremtett neki olyan körülményeket, hogy megtehesse hogy végig ugyanazt játszuk, mert vagy állandóan újra kellett alkotnia egy szétbarmolt keretet vagy a tavalyi szarból kellett várat építenie. A vezetőség feladata hogy egy adott szisztémához vegyenek megfelelő játékosokat és akkor biztos vagyok benne hogy Allegri se fogja pusztán heccből átvariálni a felállást meccsről meccsre. De amúgy a 352t se bánom, csak állapodjunk meg benne, igazoljunk hozzá (értsd legyen meg minden posztra a megfelelő karakterisztikájú játékos, még ha a posztján gyengébb is) és toljuk végig azt a szezonban.
Bár Ruganit sokat kutyázzuk, nem biztos, hogy átlagolva több gólt kaptunk róla mint pl Bonucciról. Ha mindenki halott akkor is ott van még Szandi és DS akik 3 védős rendszerben játszottak már CB-t. Meg ugye ott van Maxi szuperképessége arra, hogy átképezzen játékosokat. Zakariás pl játszott belső védőt anno a Manheimben, lehet beválna itt, a kp-re úgyis csubakka. Vice-Puli meg lehetne akár Megkeni akit már próbálgattunk a jobb szélen (mondjuk eddig kevés sikerrel).

Egyébként abban sem vagyok biztos, hogy a szerteágazó keret a vezetőség "bűne". Lehet Maxi két különböző karakterű játékosokat. A könyvében is büszkén említi, hogy ő csinált Puliból jobb bekket és Manzsuból szélső kp-t.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2022-08-09, 18:39

Krisz írta:


3 védős rendszerben a 6 védő nagyon minimum, nekünk ehhez van 3 értelmes +2 aki lehetőleg soha ne lépjen pályára, ez nagyon kevés.
Szandi is játszott LCB-t párszor, hasonló sikerrel mint mostanában LB-t, de ha nagyon úgy nézzük számban meg van a 6. Ha Ruganit lecserélnénk Milenkovic-ra vagy valaki hasonló szintre, akkor már nem is nézne ki olyan rosszul a pad sem. Bonucci-t én se szívesen látnám a kezdőben, de ettől még ha egészséges lesz, játszani fog a legtöbb meccsen.

A 4-3-3 esetén konkrétan lukas a védelem bal oldala: se Sándor2X, se Pellegrini nem jó megoldás, elől ha jön Depay akkor is a 3 posztra van 4 játékosunk, amíg Chiesa fel nem épül, után 5. Az kevés. Kaio Jorgé-val és Soulé-val nem számolok, Max sem teszi. Laughing
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
16 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: