Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
_DREAM_
Segédedző
Segédedző



Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-19, 14:09

Fél3-kor lesz randi a bikákkal a brémaival kapcsolatban. 

Kosticról szerintem a fórumon kívül sehol máshol nem olvastam az elmúlt 1 hétben Very Happy szóval szerintem őt elengedtük. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-19, 13:31

Tankcsapda írta:


Pedig nagyon nyomattad Bremert, hogy mennyire ő kell...de amúgy egyetértek, ez kissé aggasztó, hogy miért igazolna hozzánk. Én bízom abban, hogy Gattinak sikerül felépítenie magát, nála lehet tervezni hosszú távra, ha beválik. Nagy kár, hogy pár éve Demiral és nem Romero mellett döntöttünk, most nem lenne védőgondunk. 2018 és 2019...rossz döntések sorozata. Én azt se bánnám, ha a Zinterrel kicsit szemétkedve a vételárat felnyomjuk, és igazolunk valaki mást (de nem Milenkovicot).

Moratat én is elengedném, de alapvetően nagyon kíváncsi lennék, Allegrinek mi lenne a szándéka a Di María-Chiesa-Morata-Vlahovic négyessel (4-4-2 vagy 4-2-3-1). Mert ha Moratat favorizálja, akkor ez a négy játékos valószínűleg egyszerre lesz pályán. Vagy pedig Allegri visszavonná Di Maríat, ahogy tette anno Ancelotti? Akkor rendkívül nyerő húzás volt, annyi biztos. Zanioloval viszont sima 4-2-3-1 lehetne, egyértelműek lennének a posztok is. Kosticot sajnálom, mert szerintem őt már elengedtük, vagy legalábbis egyelőre biztosan, pedig tényleg alulértékelt játékos. Az egyetlen bajom vele az, hogy olyan poszton játszik évek óta, ami Allegri alapfelállásában (bármi is lesz az) nincs.

Most is nyomatom, akkor is helyes az út, ha 2 év múlva eladjuk 80ért a MUnak. Viszont a védelemnél, különösen Italiaban, azért fontos hogy hosszabb távon fenn tudjuk tartani az állandóságot.

Kosticnak szerintem Allegri minden felállásában lenne helye, Frankfurtban még wingback félét is játszott.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-19, 13:13

Krisz írta:


Morata simán elférne, de ha választani kell közte és Kostic között akkor nincs olyan paraméter ami Morata mellett szólna. Morata centernek lightweight, Allegrinél fake szélsőnek jó mert melós és nem rossz az összjátékban. Kostic meg tudja hozni a melót, emellett minden más szélső skillben sokkal jobb és feleannyit keresne. Zaniolo meg sok mindenben nagyon jó és fiatal, szóval ha a térdei bírják akkor úgy alakíthatjuk ahogy nekünk tetszik + a juve pizsi. Nekem Bréman ezért kérdéses, mert kb nem érdekli, hogy Mordorba megy vagy hozzánk a Megyébe, a lényeg hogy ki fizet többet. Egy évtizedes védelmet így nem tudom mennyire lehet rá alapozni.

Pedig nagyon nyomattad Bremert, hogy mennyire ő kell...de amúgy egyetértek, ez kissé aggasztó, hogy miért igazolna hozzánk. Én bízom abban, hogy Gattinak sikerül felépítenie magát, nála lehet tervezni hosszú távra, ha beválik. Nagy kár, hogy pár éve Demiral és nem Romero mellett döntöttünk, most nem lenne védőgondunk. 2018 és 2019...rossz döntések sorozata. Én azt se bánnám, ha a Zinterrel kicsit szemétkedve a vételárat felnyomjuk, és igazolunk valaki mást (de nem Milenkovicot).

Moratat én is elengedném, de alapvetően nagyon kíváncsi lennék, Allegrinek mi lenne a szándéka a Di María-Chiesa-Morata-Vlahovic négyessel (4-4-2 vagy 4-2-3-1). Mert ha Moratat favorizálja, akkor ez a négy játékos valószínűleg egyszerre lesz pályán. Vagy pedig Allegri visszavonná Di Maríat, ahogy tette anno Ancelotti? Akkor rendkívül nyerő húzás volt, annyi biztos. Zanioloval viszont sima 4-2-3-1 lehetne, egyértelműek lennének a posztok is. Kosticot sajnálom, mert szerintem őt már elengedtük, vagy legalábbis egyelőre biztosan, pedig tényleg alulértékelt játékos. Az egyetlen bajom vele az, hogy olyan poszton játszik évek óta, ami Allegri alapfelállásában (bármi is lesz az) nincs.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-19, 11:35

Tankcsapda írta:
Aztán nehogy az legyen, hogy a Zinter egy Bremernél komolyabb nevet behúz. Kimpembet nagyon sajnálnám, ha odamenne, bár ő elvileg Chelseabe fog igazolni, ha Skriniar Párizsban köt ki. Akanjira nagyobb esélyt látok, az olyan Marrottas húzás lenne, és szerintem semmivel nem lenne rosszabb, mint Bremer.

Kostic képben van még egyáltalán? Mert jelenleg Morata visszahozatala tűnik sanszosnak, vagy legalábbis Allegri őt akarja, nem Zaniolot. Nem tudom, én bírtam Morcit, de azért két ciklust lenyomott, az első nagyrészt jó volt, de ez a két szezon nagyon felemásra sikeredett.

A középpályára Paredes továbbra is képben, illetve bedobták Gündogant, hozzá mit szólnátok?

Morata simán elférne, de ha választani kell közte és Kostic között akkor nincs olyan paraméter ami Morata mellett szólna. Morata centernek lightweight, Allegrinél fake szélsőnek jó mert melós és nem rossz az összjátékban. Kostic meg tudja hozni a melót, emellett minden más szélső skillben sokkal jobb és feleannyit keresne. Zaniolo meg sok mindenben nagyon jó és fiatal, szóval ha a térdei bírják akkor úgy alakíthatjuk ahogy nekünk tetszik + a juve pizsi. Nekem Bréman ezért kérdéses, mert kb nem érdekli, hogy Mordorba megy vagy hozzánk a Megyébe, a lényeg hogy ki fizet többet. Egy évtizedes védelmet így nem tudom mennyire lehet rá alapozni.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-19, 00:32

Aztán nehogy az legyen, hogy a Zinter egy Bremernél komolyabb nevet behúz. Kimpembet nagyon sajnálnám, ha odamenne, bár ő elvileg Chelseabe fog igazolni, ha Skriniar Párizsban köt ki. Akanjira nagyobb esélyt látok, az olyan Marrottas húzás lenne, és szerintem semmivel nem lenne rosszabb, mint Bremer.

Kostic képben van még egyáltalán? Mert jelenleg Morata visszahozatala tűnik sanszosnak, vagy legalábbis Allegri őt akarja, nem Zaniolot. Nem tudom, én bírtam Morcit, de azért két ciklust lenyomott, az első nagyrészt jó volt, de ez a két szezon nagyon felemásra sikeredett.

A középpályára Paredes továbbra is képben, illetve bedobták Gündogant, hozzá mit szólnátok?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 23:43

CsT írta:

Ez így nagyon fasza lenne, Ligti árának másik feléből meglenne Ksotic és a púpos is. Zani meg majd jöjjön jövőre ingyen! Smile

24ig van szerződése Rómában, viszont Kosticnak jövőre lejár, nem is értem hogy akarnak érte 30 millát Frankfurtban. 40 millából azért így meg kéne oldani mindkettőt, legalábbis amit most nyáron kell belőle fizetni.

Másik gondolat, hogy ha minden jól megy akkor hálásak lehetünk Marottának hogy a hónapokig tartott lowball offerjével lehorgonyozta a Torot 30 körül és nekünk csak pár millát kellett rádobni, hogy behúzzuk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 22:39

zetterberg40 írta:
Schira szerint lenyúljuk a hullarablók elől Brét.
35+5 millió, a játékosnak 5 milliós fizu.
Ezzel szemben a hullarablók ajánlata 30 millió + bónuszok + Casadei kölcsönben, illetve a játékosnak 4 milliós fizu.
Ez így nagyon fasza lenne, Ligti árának másik feléből meglenne Ksotic és a púpos is. Zani meg majd jöjjön jövőre ingyen! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 22:28

Schira szerint lenyúljuk a hullarablók elől Brét.
35+5 millió, a játékosnak 5 milliós fizu.
Ezzel szemben a hullarablók ajánlata 30 millió + bónuszok + Casadei kölcsönben, illetve a játékosnak 4 milliós fizu.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 22:15

Krisz írta:


Elég kamuszagú, de remélem igaz, mert az azt jelenti, hogy maradt még lúzerfaktor a férgekben Marotta után is. 
Gondolom azért zártuk le rekordsebességgel De Ligtet, hogy utána átengedjük a férgeknek. Hát hogyne. Szerintem még kérjük meg a bírói kart hogy idén duplázza meg a tavalyi erőfeszítéseit a meccseink elcsalásában.
A két klub évszázados barátsága miatt szerintem engedjük át nekik, mi meg majd hozzuk Gabrielt vagy Milenkovicot! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 22:05

Malloy írta:
Pedullà: "Marotta megkérte John Elkannt, hogy vonja vissza a Bremerért tett ajánlatot. Nagyon csalódott a Juventus viselkedése miatt, akivel úgy gondolta, hogy kiváló viszonyban van."

Elég kamuszagú, de remélem igaz, mert az azt jelenti, hogy maradt még lúzerfaktor a férgekben Marotta után is. 
Gondolom azért zártuk le rekordsebességgel De Ligtet, hogy utána átengedjük a férgeknek. Hát hogyne. Szerintem még kérjük meg a bírói kart hogy idén duplázza meg a tavalyi erőfeszítéseit a meccseink elcsalásában.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 21:50

Pedullà: "Marotta megkérte John Elkannt, hogy vonja vissza a Bremerért tett ajánlatot. Nagyon csalódott a Juventus viselkedése miatt, akivel úgy gondolta, hogy kiváló viszonyban van."
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 19:45

Állítólag Dybala kivásárlási ára 20 milla lesz Laughing Laughing Laughing

Ha egészséges tud maradni 30-40 meccsre meg bagóért visszavehetjük  lol!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 19:41

Petike007 írta:
Alapjában véve nem értettem a megvételét. 

Igen hatalmas vezér volt az Ajaxban. Viszont nem hiány posztra érkezett gecidrágán. Várható értek növekedés akárki akármit mond a beruházás méretéhez képest nem jelentős. Azt mondom max 50%. Ellenben közepén égetően lyukas ok voltunk. Cr és ő együtt az összes árbevétel 1/4-ét vitték el. 

Ellenben nem volt azonnal bevethető 30 Miller es rezsi mellett ez minimum elvárás lett volna. De nem az ő hibája. 

Amit sajnálom most lenne egy Demiral-Romero belső védő páros. Most sajna nincs. 

A jövőben maradjunk a várható potenciális értek növekedésű játékosoknál. Érte mondjuk Arrivabene nyilatkozata ad reményt.

Az a Demiral - Romero duó elég favágó lett volna. Főleg Demiral, akinél sok esély nincs hogy kinője a vadkanságait + a sertésszalagok a térdében. Persze értem a lényeget. Bré viszont passzol az üzleti modellbe, jó esetben 2 év múlva elharácsolhatja a Bayern valami PL csapat 80ért, mégjobb esetben Chiellini méltó utódja lesz.

A többit adom, ami érdekes, hogy a (méltán) köpködött Paratici elég nagyot domborít a Spursnél. Szóval nem tudom igazán ki a felelős a (remélhetőleg felszámolás alatt álló) játékostemetőnkért.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 18:39

Most van egy olyan szál is, hogy mégis van esély Moratára így Zanit is háttérbe toltuk! Very Happy Very Happy

Momblano szerint az indának jelenleg 30 millája sincs Brémenre Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2129
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 17:10

Alapjában véve nem értettem a megvételét. 

Igen hatalmas vezér volt az Ajaxban. Viszont nem hiány posztra érkezett gecidrágán. Várható értek növekedés akárki akármit mond a beruházás méretéhez képest nem jelentős. Azt mondom max 50%. Ellenben közepén égetően lyukas ok voltunk. Cr és ő együtt az összes árbevétel 1/4-ét vitték el. 

Ellenben nem volt azonnal bevethető 30 Miller es rezsi mellett ez minimum elvárás lett volna. De nem az ő hibája. 

Amit sajnálom most lenne egy Demiral-Romero belső védő páros. Most sajna nincs. 

A jövőben maradjunk a várható potenciális értek növekedésű játékosoknál. Érte mondjuk Arrivabene nyilatkozata ad reményt.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 15:06

Amúgy ha De Ligt első 1-2 évében elkövetett kreténségeit Rugani csinálja, mind a pokolra kívánjuk… Soha nem kapott volna több esélyt a Juveban, ha nem 80+ milliót fizettünk volna érte.

Krisz, Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 14:30

https://twitter.com/romeoagresti/status/1549006564576591872?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1549006564576591872%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 13:46

tjunior írta:

Ez a reálisabb képlet
DL= Bréma+ (Zaniolo/ Kostic) de bár tévednék.

Lehet nem jön ki fullra DL árából, viszont ha csak a számokat nézzük akkor Di Maria mellé még 2en kellenek hogy darabra is meglegyünk. Nem tudom hogy létezik-e Kosticnál olcsóbb alternatíva, Zaniolo meg nem hiszem hogy ne tudna nekünk kibulizni valami relatíve diszkont árat vagy valami előnyös konstrukciót, különösen úgy, hogy Dybala ott áll az ajtóban.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 12:57

_DREAM_ írta:

Na erre már nekem is szűk lenne a nacim.
Ez a reálisabb képlet
DL= Bréma+ (Zaniolo/ Kostic) de bár tévednék.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 12:29

Krisz írta:


A DL=Bré+Zaniolo+Kostic 
Na erre már nekem is szűk lenne a nacim.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 12:28

Juve1974 írta:
Momblano szerint rá is cuppantunk a Brére. 

https://twitter.com/MomblanOfficial/status/1548801317426139136
Mombi azt is megmondta h idejön Kulabá, sajnos (?) őt nem nagyon lehet komolyan venni.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 12:27

zetterberg40 írta:
Dybab -> Roma.
2025-ig ír alá, bónuszokkal együtt 6 milliós fizuval.
Két szék közé esett a kicsi. Szerintem bánja már.
Sajnálom hogy ez lett a vége. Sok sikert neki, annak azért örülök hogy nem a tetveknél kötött ki.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 11:47

Petike007 írta:


Azért az a világ teteje, hogy abból tudod ki megy/jön, vagy akar menni, hogy kit követ az instán. KEmény.

Mindazonáltal egy Bré, Zani, Kostic nekem egyész jó swap lenne Lájotésrt cserébe.

Én attól kaptam agyvérzést, hogy a Dior piacra dobott valami szájfényt, amit agyontoltak az influencerek tiktokon emiatt az egész világon hiány van belőle, ezért hónapokon keresztül kellett üldöznöm Dél-Amerikától a Közel-Keleten keresztül egészen Debrecenig. Mert anélkül nem lehet meglenni. Felőlem Elon megvehetné az egész social mediat aztán nyomhatna egy deletet.

A DL=Bré+Zaniolo+Kostic lehet akár Arrivabácsi Zidane=Buffon+Nedved+Thuramja. Nagyon adom.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 11:34

zetterberg40 írta:
Bremer update:
https://twitter.com/NicoSchira/status/1548934784180789248?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1548934784180789248%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=

Indulhat egy jó kis civakodás a játékos képviselői között.

Mindeközben mindenki megörült, mert Cselló és Marcsi elkezdte követni Bremert instán. LOL
Én olyat olvastam, hogy Bremer pár napja belájkolt valami képet ahol rá volt montírozva az inda mez, de tegnap visszavonta. Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Juve1974

Juve1974


Posts : 29
Join date : 2020. Jul. 05.
Location : Kuala Lumpur, Malaysia

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 11:34

Momblano szerint rá is cuppantunk a Brére. 

https://twitter.com/MomblanOfficial/status/1548801317426139136
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2129
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 11:13

zetterberg40 írta:
Bremer update:
https://twitter.com/NicoSchira/status/1548934784180789248?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1548934784180789248%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=

Indulhat egy jó kis civakodás a játékos képviselői között.

Mindeközben mindenki megörült, mert Cselló és Marcsi elkezdte követni Bremert instán. LOL

Azért az a világ teteje, hogy abból tudod ki megy/jön, vagy akar menni, hogy kit követ az instán. KEmény.

Mindazonáltal egy Bré, Zani, Kostic nekem egyész jó swap lenne Lájotésrt cserébe.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 11:12

Valóban úgy néz ki, hogy a korábban említett domino elindult Lewa Bárkába igazolásával, DL > Bayern, Zaniolo, Bré? > Juve, Dybala > Roma.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 10:14

Bremer update:
https://twitter.com/NicoSchira/status/1548934784180789248?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1548934784180789248%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=

Indulhat egy jó kis civakodás a játékos képviselői között.

Mindeközben mindenki megörült, mert Cselló és Marcsi elkezdte követni Bremert instán. LOL
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 10:10

Dybab -> Roma.
2025-ig ír alá, bónuszokkal együtt 6 milliós fizuval.
Két szék közé esett a kicsi. Szerintem bánja már.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 09:13

A védelemben szerintem is max annyi változás lesz, hogy jön valaki Lájt helyére (Momblano szerint 80%, hogy Brémer, érdekelne ezt milyen egyenlettel számolják ki Very Happy). Nekem ez csalódás mert legalább egy szélső védő nagyon kellett volna. Az LB poszt a leggyengébb pontunk, Szandi megöregedett, kiégett. Pelle meg lelkes, de az X nem látszik benne, ráadásul sérülékeny is. Másik oldalon kisebb a baj (hacsak Puli nem öregedik meg hirtelen a következő évben), ami necces, hogy Chiesa visszatéréséig valószínűleg Pumuklinak többször kell majd feljebb játszani (mivel szerintem szélső is max 1 jön majd) és Danilonak nálam az RB a gyengébb posztja, ha meg a kislánynak kell játszani az még húzósabb.

A középpálya is kész van szerintem (sajnos). Én 7 kp-vel számolok a kövi szezonra: Pogesz,Zaka,Kenő,Loca,Rabbi biztos pont, melléjük lesz jobb esetben 2 fiatal, rosszabb esetben Artúr+1 fiatal. Ha netán jönne jó ajánlat pl Rabbira akkor lehetne még ide is érkező. Más távozó nem hiszem, hogy lesz. Loca nyilván nem, Zaka bár lackó fél év után nem hiszem, hogy eladnánk, Kenőröl meg a mister mondta, hogy fontos szerepet szán neki jövőre. Artúrért nem hiszem, hogy lehet pénzt kapni de még a kölcsön is necces látva a fizu/teljesítmény mutatóját. Remzit meg már rég ki kellett volna baszni vagy U23-ba küldeni.

Elől van Di Maria,Kean,Vlaho és egy fél Chiesa. Szóval ide optimális esetben jó lenne 3 igazolás, de valószínű, hogy kettő lesz: egy szélső (Zaniolo v Kostic) és egy Vlaho pótló (Belotti v Arnautovic). Pjacát gondolom elviszi a Kisvárda vagy valami hasonló csapat ingyen kölcsönbe, Aké meg itt marad arra az esetre ha már mindenki meghal (azért nem Soulét írom mert őt nem tettük át a felnőtt keretbe).

Ahhoz, hogy két szélső is jöjjön el kellene adni négerKent (még belegondolni is fáj, hogy Kostic ki is jönne az árából). Csak attól félek, hogy másnak is van tévéje és látta már focizni Very Happy 

Tehát lehet egy: Csecs - Cuad,Bremer,Bonucci,Pellegrini - Loca,Pogba,Kenő - Zani,Vlaho,Di Maria kezdőnk ami nem rossz de max 3-4 minőségi cserénk lesz ami baromi kevés.

Igazság szerint kicsit szűk a világ keret nekem, főleg Maxi sérülésmutatójával.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2022-07-18, 08:33

De Ligtet covid előtt vettük. Akkor az volt a reális ár. Emlékezzetek milyen áron mentek akkor azok akik már tudtak egyeneset rúgni a labdába. 
Ma már ez jó ár érte, főleg, hogy nem hozta (szerintem) azt az extra klasszis szintet amit vártunk tőle. A Chelseat valoban le lehetett volna gombolni jobban (+10), de hát ennyit sem vártam a bajoroktól. 
Most pedig reméljük, hogy nem milenkoviccal akarják pótolni, mert akkor beszoptuk keményen.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
25 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: