Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-05, 16:22

tjunior írta:
Allegri állítólag olyat nyilatkozott, hogy minek Paredes, amikor itt van Fagioli és Rovella. Ez jól hangzik, kár, hogy Allegrire nagy ívben tesz minden vezetőség ha átigazolásokról van szó  lol!. Ő meg megköszöni a végén.

Ja, csak Paredes jóval többe fájna, mint Rovella. A vezetőség minek szopatná magát feleslegesen ha Allegrinek nincsbis ra szüksége?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-05, 13:37

Allegri állítólag olyat nyilatkozott, hogy minek Paredes, amikor itt van Fagioli és Rovella. Ez jól hangzik, kár, hogy Allegrire nagy ívben tesz minden vezetőség ha átigazolásokról van szó  lol!. Ő meg megköszöni a végén.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-05, 08:39

virracocha írta:
Érdekes, úgy látszik egyedül leszek a véleményemmel Paredes ügyben.
Szerintem az argentin egy nagyon jó kis spíler, bírom. Arthurhoz és Rabiothoz képest egyértelmű upgrade. Nem ő lesz a vezér, de egy Loca-Paredes-Pogba középpályával sokra vihetjük. Ő azért a válogatottban is stabil kezdő, a 19-es copa american a torna csapatába is bekerült. A körülményeket és a lehetőségeket figyelembe véve kifejezetten örülnék az érkezésének.
Viszont ha hozzávesszük, hogy roppant sérülékeny az sokat ront a képen. A másik nézőpont, hogy ennek az igazolásnak addig van nálam prioritása, amíg a Loca-Pogba tengely mögé keresünk egy embert aki tud a védelem előtt játszani, viszont Pogesz kidőlésével én inkább invesztálnám olyanba a pénzt aki (Pogbát kiváltva) a támadásokat is tudja segíteni (Kostic,Raspa). Pogesz kiesése után szerintem a kisebb a gond, hogy ki játszik a védelem előtt, a nagyobb az, hogy előrefelé ki fog.  Harmadrészt itt van Rovella fiatal, olasz, ingyen szóval jelen helyzetben nálam picit luxus 15m Parádésra, főleg ilyen szélső védők mellett.
Jó lenne valami sima kölcsönt vagy kölcsön+nem kötelező opcióval elhozni. Ő kb annyira kell a PSG.nek mint nekünk Artúrt, szóval jó lenne már ha egyszer mi állnánk a jó végén a dákónak.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-05, 08:19

(23): Academy
Kalulu (22): €1.1M
Leão (23): €29.5M
Saelemaekers (23): €5.2M
Tonali (22): €16.9M
Bennacer (24): €17.2M
Hernández (24): €21.5M
Tomori (24): €28.8M
Díaz (22): Loan (€3.2M)
Lazetić (18): €4M
Adli (22): €8M
De Ketelaere (21): €32M

Spent €167.4M on these players. AC Milan doing business at it's best. 👏😍

Elgondolkodtató.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-05, 08:01

Érdekes, úgy látszik egyedül leszek a véleményemmel Paredes ügyben.
Szerintem az argentin egy nagyon jó kis spíler, bírom. Arthurhoz és Rabiothoz képest egyértelmű upgrade. Nem ő lesz a vezér, de egy Loca-Paredes-Pogba középpályával sokra vihetjük. Ő azért a válogatottban is stabil kezdő, a 19-es copa american a torna csapatába is bekerült. A körülményeket és a lehetőségeket figyelembe véve kifejezetten örülnék az érkezésének.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-04, 14:17

tjunior írta:
Na akkor a gigacsúcstalálkozó vége a firkászok szerint a Krasic - Mormota - Parádés trió.

Mivel Rabiot, bármit is firkáljanak a firkászok, biztos vagyok benne, hogy nem megy, nincs az a dilettáns sportigazgató aki kevesebb mint egy évvel a szerződés lejárta előtt pénzt adna érte, anyuka meg hülye lenne a fizetésének alkupozicióit rontani transzerfdíjjal. Így kissé átesünk a ló túloldalára, tavasszal nem volt középső kp, idén meg belefulladunk. Amitt amúgy leszarnék ha Rabiot fel lenne zavarva a lelátóra, de nem lesz.
Rabiot szerintem kb egy szint Paredes-szel, csak érte nem kell fizetni, szóval ha megment a peruitól minket, akkor jó ha marad.
Jövőre meg mehet ahova akar...
Koszticsért ma elvileg ajánlatot teszünk cheers
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-04, 12:45

tjunior írta:
Na akkor a gigacsúcstalálkozó vége a firkászok szerint a Krasic - Mormota - Parádés trió.

Mivel Rabiot, bármit is firkáljanak a firkászok, biztos vagyok benne, hogy nem megy, nincs az a dilettáns sportigazgató aki kevesebb mint egy évvel a szerződés lejárta előtt pénzt adna érte, anyuka meg hülye lenne a fizetésének alkupozicióit rontani transzerfdíjjal. Így kissé átesünk a ló túloldalára, tavasszal nem volt középső kp, idén meg belefulladunk. Amitt amúgy leszarnék ha Rabiot fel lenne zavarva a lelátóra, de nem lesz.

Hasonló konstrukcióban is jó lenne az eltakarítása, mint ahogy Artúrt pateroljuk el Valenciaba.

Kosticért repes a szívem, vele kellett volna kezdeni a mercatot, Morataval viszont nem tudom mit akarunk. Kostic hozza azt amit ő csinált a szélen csak sokkal jobban és többet tesz hozzá a támadásépítéshez, annyi hogy centernek nem ideális, de szerintem azt is játszattak már vele. Szóval Morata kb csak cserecenterként kellene, arra meg ha nem elég Ken akkor miért nem jó Raspadori, akit olcsóbbb lenne megvenni és kevesebbet kellene neki fizetni? Egyébként én azzal is kibékülnék, ha Ken lenne Vlahovic cseréje, pusztán befejező feladatokra egy megfelelő kiszolgálás mellett ő se lenne olyan borzalmas mint tavaly.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-04, 10:30

Na akkor a gigacsúcstalálkozó vége a firkászok szerint a Krasic - Mormota - Parádés trió.

Mivel Rabiot, bármit is firkáljanak a firkászok, biztos vagyok benne, hogy nem megy, nincs az a dilettáns sportigazgató aki kevesebb mint egy évvel a szerződés lejárta előtt pénzt adna érte, anyuka meg hülye lenne a fizetésének alkupozicióit rontani transzerfdíjjal. Így kissé átesünk a ló túloldalára, tavasszal nem volt középső kp, idén meg belefulladunk. Amitt amúgy leszarnék ha Rabiot fel lenne zavarva a lelátóra, de nem lesz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-04, 00:12

CsT írta:
Újabb rossz hír.

Juventus have an agreement with Paredes. Now Juventus will have to find an agreement with the PSG. The Parisians are asking for 15mln€ for the Argentine midfielderBevásárlóközpont - Page 19 203c
Bevásárlóközpont - Page 19 2139 Gianluca Di Marzio

Érthetetlen, ő is egy alibi lófasz spíler aki állandóan sérült, mint Gordon - na jó nem azon a szinten és használhatóbb, de egy középszar. Nem értem minek kell ide, kb annyira regista, mint Locatelli.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-03, 23:04

Újabb rossz hír.

Juventus have an agreement with Paredes. Now Juventus will have to find an agreement with the PSG. The Parisians are asking for 15mln€ for the Argentine midfielderBevásárlóközpont - Page 19 203c
Bevásárlóközpont - Page 19 2139 Gianluca Di Marzio
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-03, 21:16

Petike007 írta:
Tripper esetén ha beválik márpedig a spanyol alibi neki fekszik akkor legalább valaki megveszi. Ez már siker.
Kizártnak tartom, hogy Gattusonál egy ilyen alibi lófasz beváljon! Smile De legalább elmegy, ez pozitív. TM-on 2 év alatt 56M-ről 18-ra esett vissza az értéke.

Nálam ő még rosszabb igazolás mint a szakács, az legalább ingyen jött és vert egy gólt az indának.

Értem én, hogy őt a könyveknek igazoltuk, de még könyvelési tételnek is szar! Smile
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-03, 20:55

Tripper esetén ha beválik márpedig a spanyol alibi neki fekszik akkor legalább valaki megveszi. Ez már siker.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-03, 20:04

Krisz írta:


Valamennyit spórolunk egy használhatatlan spíleren, ez már nekem előrelépés.
Basszus én nem tudok annyit inni, hogy ilyen optimista legyek! Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-03, 19:08

CsT írta:
Momblano szerint Artur done deal. Bár ez inkább a Valenciának deal.

Holnap pedig találkozó a Sas-al Raspadori ügyben.

Valamennyit spórolunk egy használhatatlan spíleren, ez már nekem előrelépés.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-03, 18:16

Momblano szerint Artur done deal. Bár ez inkább a Valenciának deal.

Holnap pedig találkozó a Sas-al Raspadori ügyben.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-03, 15:07

Nico írta:
Arthur is getting closer and closer to Valencia The formula: free loan + Juve covering part of the player's salary

csodás üzlet, magyarul jövőre majd 20 millába(14 millió amortizáció, meg az 5 milliós nettó bére fele bruttóban) kerül nekünk, hogy a Valebcia-ban játszik
Pogba is annyiba fog kerülni, csak ő sehol sem játszik majd…
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-03, 14:41

Arthur is getting closer and closer to Valencia The formula: free loan + Juve covering part of the player's salary

csodás üzlet, magyarul jövőre majd 20 millába(14 millió amortizáció, meg az 5 milliós nettó bére fele bruttóban) kerül nekünk, hogy a Valebcia-ban játszik
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-03, 13:44

Mertens árulásnak érezné ha ideigazolna ezért nem jön. Ámen! Smile

De már itt az újabb bombajelölt: díszbuzi Depay a "pénz nem számít" csapatból.

Régebben nagyon ódzkodtam Dzekotól, most már simán elfogadnám. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-03, 10:40

Nézegettem kicsit az elmúlt évek mercatoit és a 17es +6M kivételével (Pogba 1.0 <> Malac), átlagosan -30-50M balansszal zártuk a mercatokat (kivétel amikor sztárigazolásaink voltak, pl Vlahovic). Jelenleg +9Men állunk. Na most vagy készülünk a recesszióra vagy várható még olyan 50 millányi költés.
50 millából minimum kijönne Kostic és Raspadori, de lehet ügyesben még egy szélsővédőt is lehetne intézni.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-02, 19:03

CsT írta:
Most bedobták, hogy Rugany menne a Galatába 10M-ért.
Mene tekel ufarszin vala ez neki.
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-02, 15:43

CsT írta:

Szerintem 35 éves játékost max szabad venni ha az extraklasszis (mint Mariska pl), nálam Mertens fénykorában sem volt az, 1 évre ritkán írnak alá így egyből számolhatnánk 2évre nettó 5millás fizuval ami elég húzós, főleg, hogy padra jönne.

Egy Raspadori(Belotti)-Kostic bezsákolással azért elfogadhatóra lehetne menteni a mercatot, SMS szerintem álom kategória, én inkább kp-re néznék valami 30plusszos spílert Pogesz helyére. Persze előbb A2 meg a copfos távozása kellene.

Egyébként idén lehetne csapatot építeni, Pogesz kiesésével meg ezekkel a szélső védőkkel kurvára nem reális cél a scudetto, szóval én aláírom a BL helyet ha Raspadorikkal meg Fagiolikkal érjük el és nem Mertensekkel.

Hát Mertens alapból egy elég underrated spíler, egy teljesen átlagos vagy annál picit jobb szélső volt, aztán amikor a bagós behúzta false 9ba egyenletesen klasszis teljesítményt hozott, ekkor volt 30 éves. Nálam ő kiérdemelte a klasszis - extraklasszis címkét. De igazából ennek nincs is jelentőssége, a lényeg, hogy most hol tart és mit várhatunk tőle, a statjai szerint meg van még benne kraft hogy nálunk hasznos lehessen.

Itt igazából az a probléma szerintem, hogy nem egy hosszabb távú megoldást jelentő spíler mögé, hanem helyett képzelnénk el rövid távra. Ami nyilván azért van, mert az adott pénzügyi évben Raspadori több kiadást jelentene (még ha hosszabb távon minden paraméterben Raspadori lenne a jobb) és mi meg be akarjuk tartani az FFPt, ahelyett hogy magasról szarnánk rá, mint a Bárka.

Emellett jelen állás szerint 433ban gondolkodva a támadósorban 2x3 helyre van 3 spílerünk meg egy fél Chiesa és fél Cuadrado. Minimum 2 spíler kellene, de inkább 3 (ha Cuadrado szélső lesz akkor hátul leszünk kevesen), ha Kostic és Raspadori mellett ő lenne a 3. akkor nálam az teljesen rendben lenne. Az már más kérdés, hogy egy ilyen spílernek nem fizetnék 5 millát.

Én a kpt hagynám ahogy van. A haknimeccsek egyértelműen bizonyították, hogy Fagyi és Rovella készen állnak erre a szintre, Miretti ugyanezt bizonyította tavaly élesben a bajnokságban. Ha meg jön valami langyosvíz Paredes vagy más drága fullátlagos spíler akkor októberben megint lesz 10 kpnk. Bőven van csapatrész amire kikúrt muszáj költeni, ahelyett hogy túlbiztosítjuk a kpt.

Szerintem azok után hogy mindenki lenyilatkozta hogy a scudetto a cél, ez hirtelen nem fog megváltozni. Arrivabácsi pragmatizmusa pedig nálam kizárja a 2020as amatőrséget, azaz, hogy elhisszük hogy fasz nélkül lehet baszni. Ennek megfelelően Allegri alá fogja rakni a megfelelő keretet. Én várok még legalább 2 komoly igazolást, lehetőleg Kostic + Raspadori/Zaniolo formában, illetve Artúr mellett Rabiot eladását, akiért reálisan várhatunk pénzt is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-02, 15:15

Most bedobták, hogy Rugany menne a Galatába 10M-ért.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-02, 14:34

Krisz írta:


Jaja, viszont most azt írják, hogy 5 millás fizut adnánk neki, hát az nem hiszem hogy azt jelentené, hogy bárki is jönne mellé. Egyébként anyagilag nem jobb ha veszünk egy 20-25 millás Raspadorit 2 millás fizuval, mint egy Mertens 5 millás fizuval 1-2 évre?
Szerintem 35 éves játékost max szabad venni ha az extraklasszis (mint Mariska pl), nálam Mertens fénykorában sem volt az, 1 évre ritkán írnak alá így egyből számolhatnánk 2évre nettó 5millás fizuval ami elég húzós, főleg, hogy padra jönne.

Egy Raspadori(Belotti)-Kostic bezsákolással azért elfogadhatóra lehetne menteni a mercatot, SMS szerintem álom kategória, én inkább kp-re néznék valami 30plusszos spílert Pogesz helyére. Persze előbb A2 meg a copfos távozása kellene.

Egyébként idén lehetne csapatot építeni, Pogesz kiesésével meg ezekkel a szélső védőkkel kurvára nem reális cél a scudetto, szóval én aláírom a BL helyet ha Raspadorikkal meg Fagiolikkal érjük el és nem Mertensekkel.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-02, 14:07

tjunior írta:
Engem nem zavar Mertens (amúgy még mindig elég jó statjai vannak) ha jön Kostic.

Jaja, viszont most azt írják, hogy 5 millás fizut adnánk neki, hát az nem hiszem hogy azt jelentené, hogy bárki is jönne mellé. Egyébként anyagilag nem jobb ha veszünk egy 20-25 millás Raspadorit 2 millás fizuval, mint egy Mertens 5 millás fizuval 1-2 évre?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-02, 13:20

lol!

Bevásárlóközpont - Page 19 295851827_484972106774911_4328909129233981241_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=N91FHEKLPsAAX-pp7TX&_nc_ht=scontent.fbud6-4

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-02, 11:32

Engem nem zavar Mertens (amúgy még mindig elég jó statjai vannak) ha jön Kostic.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-02, 11:18

CsT írta:

Hát az a világ szégyene lenne, lepukkant 35 éves nápolyi csöves, aki ráadásul egy oltári nagy színész is.

Ami félő, hogy Maxi említi a könyvében, hogy milyen remek játékosnak tartja.

Belotti úgy tűnik inkább Lómába megy.

Én sajnos hatalmas káoszt látok a mercato során, megint lesz egy nagy katyvasz amiből majd Allegrinek kell kihozni valamit, bár azt lehetett olvasni, hogy neki is lesz beleszólása a dolgokba.

Mertens ilyen C megoldásnak (Rugani, MDS, Perin, Padoin kategória) 1 éves szerződéssel, MDS fizuval vállalható (most az nem érdekel, hogy egy nápolyi suttyó), tavaly is többnyire jól szállt be a meccsekbe és tud középen és szélen is játszani, esetleg a csatárok mögött is.

Viszont most, hogy előre összesen 3 játékosunk van amiből az egyik Ken, kurvára nem rá van szükségünk elsődlegesen, hanem villámgyorsan le kéne zsírozni Kosticot vagy Raspadorit, de igazából kellene bőven mindkettő. 

Amúgy az biztosan valami rekord, hogy még 2 hét van a szezonkezdetig, de máris 5 súlyos sérültünk van + Chiesa (Artúrt és Kájózsorzsot már ide se veszem, illetve Csecsé nem tudom mennyire komoly ha kosarazni tud vele [wtf]).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-02, 10:44

zetterberg40 írta:


Pénzt sajnos aligha látunk érte. Kölcsön lesz, ráadásul a fizujának jelentős részét továbbra is a Juve állja majd. De ja, legalább egy újabb felesleggel kevesebb.

Mertens???
Hát az a világ szégyene lenne, lepukkant 35 éves nápolyi csöves, aki ráadásul egy oltári nagy színész is.

Ami félő, hogy Maxi említi a könyvében, hogy milyen remek játékosnak tartja.

Belotti úgy tűnik inkább Lómába megy.

Én sajnos hatalmas káoszt látok a mercato során, megint lesz egy nagy katyvasz amiből majd Allegrinek kell kihozni valamit, bár azt lehetett olvasni, hogy neki is lesz beleszólása a dolgokba.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-02, 10:15

Krisz írta:
Most azt írják, hogy Artúr elfogadta a Valencia ajánlatát.

Bebaszunk!

Pénzt sajnos aligha látunk érte. Kölcsön lesz, ráadásul a fizujának jelentős részét továbbra is a Juve állja majd. De ja, legalább egy újabb felesleggel kevesebb.

Mertens???
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-02, 09:54

CsT írta:

Meg kell hagyni valahol zseniális a csávó, a Cote d’Azur-on készül fel a Velsz meccsekre, de amúgy ilyen cigánykodás után amit itt művelt engem meglep, hogy bárki is lecsap még rá.

Kíváncsi lennék a szerződésére, én ilyen kriplivel nem kötnék olyan szerződést amit nem tudok pillanatok alatt felbontani ha elkezdi a sérüléseit.

Most azt írják, hogy Artúr elfogadta a Valencia ajánlatát.

Bebaszunk!

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2022-08-02, 08:45

zetterberg40 írta:
Közben a Szakács csávó a Nizzahoz igazol. A francia riviéra remek választás, ha már játszani úgysem fog.
Meg kell hagyni valahol zseniális a csávó, a Cote d’Azur-on készül fel a Velsz meccsekre, de amúgy ilyen cigánykodás után amit itt művelt engem meglep, hogy bárki is lecsap még rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
19 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: