Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-18, 08:33

De Ligtet covid előtt vettük. Akkor az volt a reális ár. Emlékezzetek milyen áron mentek akkor azok akik már tudtak egyeneset rúgni a labdába. 
Ma már ez jó ár érte, főleg, hogy nem hozta (szerintem) azt az extra klasszis szintet amit vártunk tőle. A Chelseat valoban le lehetett volna gombolni jobban (+10), de hát ennyit sem vártam a bajoroktól. 
Most pedig reméljük, hogy nem milenkoviccal akarják pótolni, mert akkor beszoptuk keményen.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-18, 07:25

Tankcsapda írta:


Igen, csak nem Rugani a mérce. Nagyon csalódott lennék, ha végül ő lesz a befutó.

Más: szerintetek hány érkezővel lehet majd még számolni? Molinat úgy tűnik, lenyúlja az Atletico, gondolom, jobbhátvéd így nem érkezik. Előre biztos jön még valaki, kérdés, hogy a középpályára fog-e érkezni bárki is. Jelen állás szerint van Locatelli, Pogba, McKennie, Rabiot, Zakaria, Arthur, Miretti, Ramsey, közülük Ramseytől talán végleg megszabadulunk, Arthurtól szerencsével megválhatunk. Ha még valaki nem távozik, akkor bizony több erősítés nem érkezik a középpályára.
Hát de pont ezért írtam. Főleg úgy, hogy én még kultiváltam is a szerbet, de egyszerűen nem elég jó.

Ha nem szélsőhátvéd akkor remélem csak 2 vagy 3 . Bremer, Zaniolo és egy Vlaho helyettes ha Kean nem győzi meg a vezetőséget, amire azér van esély.
Hátul középen megvagyunk darabra megleszünk, 2 elmegy 2 jön, én ezt a endicka gyereket piszkálgatnám januárban.
Jelenleg van 10! középső középpáláysunk, Ranoval 11, de ő biztos nem marad. Ha a remzi, artúr párost kivágjuk akkor is marad 8. Ezen kellene előbb dolgozni.
Csatársorban 3 távozó 1 érkező, ide kell ember, nem kérdés.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-18, 01:14

Tankcsapda írta:
Ez a de Ligt-huzavona...annyi baj van ezzel az egésszel, neki sem jutott eszébe idejében szólni, hogy menni akar. Kicsit ilyen patthelyzet ez, ő a Bayernt akarja mindenáron, de a Bayern nem fizet a kivásárlási ár közelit sem. (bezzeg Lucas Hernandezért kiperkálták a 80 millát csak úgy, és korántsem volt akkora ígéret, mint de Ligt) Kár, hogy nem egy angol csapathoz ragaszkodott, a Chelseat le lehetett volna húzni 100 millióval.

Én remélem, hogy azért egy apró csavart elrejtenek a szerződésben. Mondjuk egy játékosra opciós jogot jövő nyár végéig vagy a transzferdíjat Lucas Hernandez leigazolásával csökkenteni lehetne, mert ez így elég csúnyán néz ki. Ha meg Milenkovic jön a pótlására...sírni fogok és nem örömömben. Legyen Pau Torres, Akanji, Bremer, komolyan, bármelyikükben van potenciál, de Milenkovic maradjon csak Firenzében. Kimpembet fogom igazán sajnálni, lenne rá lehetőség, ha Skriniar megy Párizsba, és ő de Ligtet minőségben is pótolná. Illetve én úgy finoman megérdeklődném Varane elérhetőségét. Ha Maguire marad a csk, akkor Lisandro Martinezzel fogják alkotni a kezdőpárost, Varane meg miért maradjon padozni? Na ő elég nagy fogás lenne.

A 80 milla szerintem korrekt, inkább mi fizettünk túl sokat anno érte. Mércének én van Dijkot veszem, őt készen, egyenletesen vilagklasszis teljesítményre képesen vette annyiért a Liverpool. Lehet jövőre De Ligt is ilyen lesz, meglátjuk, nekem ez azért nem annyira lehúzás mint amikor Vidalt bagóért odaadtuk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-18, 01:05

Tankcsapda írta:


Igen, csak nem Rugani a mérce. Nagyon csalódott lennék, ha végül ő lesz a befutó.

Más: szerintetek hány érkezővel lehet majd még számolni? Molinat úgy tűnik, lenyúlja az Atletico, gondolom, jobbhátvéd így nem érkezik. Előre biztos jön még valaki, kérdés, hogy a középpályára fog-e érkezni bárki is. Jelen állás szerint van Locatelli, Pogba, McKennie, Rabiot, Zakaria, Arthur, Miretti, Ramsey, közülük Ramseytől talán végleg megszabadulunk, Arthurtól szerencsével megválhatunk. Ha még valaki nem távozik, akkor bizony több erősítés nem érkezik a középpályára.

Szerintem arról beszélt hogy Ruganit lecserélhetnénk Milenkovicra, ami nyilván jó lenne, viszont kurvasokat kér a Fior érte, szóval kb felejtős.

Én reálisan egy Brémer (vagy approved equal), Zaniolo, Molinara számítok, plusz Paredes ha a fiatalok közül senki nem lesz jó registanak ÉS ha rá tudjuk sózni Artúrt meg Rabiót a Newcastle/Arsenalra, illetve Arnautovic ha el tudjuk passzolni Kent. Emellett Kosticban reménykedek (Bré mellett), na meg Paredes nem érkezésében.

Ami a férgek + Bremer házasságot illeti, emlékezzünk csak Draxlerre, akinek már varrta a Juve mezét Di Marzio, végül kiderült hogy Marotta talán még hivatalos ajánlatot se tett. Egyébként úgy néz ki, hogy mi hamarabb adjuk el Lájtot a Bayernnek mint a férgek a tótot a PSGnek, ezért nem gondolom a meccset lefutottnak (már ha egyáltalán akarjuk, ebben azért annyira nem vagyok biztos).
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-18, 00:45

tjunior írta:

Milenkovic anyiból jobb mint Rugani, hogy egy balkáni vadparaszt, nem szarja össze magát. De amúgy ugyanaz a probléma vele, rengeteg meccsen van egy igazi kretén hibája amivel lenulláza az amúgy jó teljesítményét.

Igen, csak nem Rugani a mérce. Nagyon csalódott lennék, ha végül ő lesz a befutó.

Más: szerintetek hány érkezővel lehet majd még számolni? Molinat úgy tűnik, lenyúlja az Atletico, gondolom, jobbhátvéd így nem érkezik. Előre biztos jön még valaki, kérdés, hogy a középpályára fog-e érkezni bárki is. Jelen állás szerint van Locatelli, Pogba, McKennie, Rabiot, Zakaria, Arthur, Miretti, Ramsey, közülük Ramseytől talán végleg megszabadulunk, Arthurtól szerencsével megválhatunk. Ha még valaki nem távozik, akkor bizony több erősítés nem érkezik a középpályára.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 23:41

Milenkovicsnál még az ingyen Romagnoli is jobb lett volna. Very Happy

LeRoi10 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 23:34

Ez a de Ligt-huzavona...annyi baj van ezzel az egésszel, neki sem jutott eszébe idejében szólni, hogy menni akar. Kicsit ilyen patthelyzet ez, ő a Bayernt akarja mindenáron, de a Bayern nem fizet a kivásárlási ár közelit sem. (bezzeg Lucas Hernandezért kiperkálták a 80 millát csak úgy, és korántsem volt akkora ígéret, mint de Ligt) Kár, hogy nem egy angol csapathoz ragaszkodott, a Chelseat le lehetett volna húzni 100 millióval.

Én remélem, hogy azért egy apró csavart elrejtenek a szerződésben. Mondjuk egy játékosra opciós jogot jövő nyár végéig vagy a transzferdíjat Lucas Hernandez leigazolásával csökkenteni lehetne, mert ez így elég csúnyán néz ki. Ha meg Milenkovic jön a pótlására...sírni fogok és nem örömömben. Legyen Pau Torres, Akanji, Bremer, komolyan, bármelyikükben van potenciál, de Milenkovic maradjon csak Firenzében. Kimpembet fogom igazán sajnálni, lenne rá lehetőség, ha Skriniar megy Párizsba, és ő de Ligtet minőségben is pótolná. Illetve én úgy finoman megérdeklődném Varane elérhetőségét. Ha Maguire marad a csk, akkor Lisandro Martinezzel fogják alkotni a kezdőpárost, Varane meg miért maradjon padozni? Na ő elég nagy fogás lenne.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 23:10

zetterberg40 írta:
Bonucci-Milenkovics kezdő kettős?
Milenkovic anyiból jobb mint Rugani, hogy egy balkáni vadparaszt, nem szarja össze magát. De amúgy ugyanaz a probléma vele, rengeteg meccsen van egy igazi kretén hibája amivel lenulláza az amúgy jó teljesítményét.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 23:04

CsT írta:

Hát én őt kihagynám.

Egy tapló balkáni paraszt és nem a jobb fajtából mint pl Manzsu. Ő a meccsei nagy részét "narancssárgásan" hozza. Mondjuk a levegőben jó ami passzolna Bonucci mellé, de nálam ő a legrosszabb választás az eddig szóban forgók közül.

Nyilván rossz vicc lenne a kezdőbe, de a De Ligt biznisz nyélbe ütése mellett párhuzamosan hirtelen ezt a vonalat kezdték el erősen nyomni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 22:55

_DREAM_ írta:
Persze menjen Deligt ha akar, csak nekem ez megint kicsit nonszensz h az utolsó hetekben/pillanatban kell levadászni egy top védőt, akivel nekivághatunk a szezonnak. Nem tudta a vezetőség h le akar lépni? Volt terv arra hogy kivel helyettesítsük? Gondolom nagy lófasz van. Kicsit a tavalyi CRes feelingem van, aztán jött helyette Ken… Razz
Most megint jön a kapkodás és majd iszonyatosan lehúznak minket, akárki is jön ide. Oké h Pogba meg Marcsi, de perpillanat nem nagyon van védelmünk, engem ez most jobban aggaszt.
Nem kell aggódni a védelem miatt, Allegri mindig is a támadófocira épített! Wink

_DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 22:53

zetterberg40 írta:
Bonucci-Milenkovics kezdő kettős?
Hát én őt kihagynám.

Egy tapló balkáni paraszt és nem a jobb fajtából mint pl Manzsu. Ő a meccsei nagy részét "narancssárgásan" hozza. Mondjuk a levegőben jó ami passzolna Bonucci mellé, de nálam ő a legrosszabb választás az eddig szóban forgók közül.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 22:50

zetterberg40 írta:
Bonucci-Milenkovics kezdő kettős?
What a Face What a Face What a Face
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 22:35

Bonucci-Milenkovics kezdő kettős?
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 22:33

Persze menjen Deligt ha akar, csak nekem ez megint kicsit nonszensz h az utolsó hetekben/pillanatban kell levadászni egy top védőt, akivel nekivághatunk a szezonnak. Nem tudta a vezetőség h le akar lépni? Volt terv arra hogy kivel helyettesítsük? Gondolom nagy lófasz van. Kicsit a tavalyi CRes feelingem van, aztán jött helyette Ken… Razz
Most megint jön a kapkodás és majd iszonyatosan lehúznak minket, akárki is jön ide. Oké h Pogba meg Marcsi, de perpillanat nem nagyon van védelmünk, engem ez most jobban aggaszt.
Vissza az elejére Go down
Online
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 22:08

Lájtos és Cr elmenetele 80M éves megtaki. 

Azért durva, hogy jobb játékosok éves költsége 10M. Ezen látszik igazán mennyire túltoltuk velük a bringát. 

Nekem az is nagyon beszédes, hogy Berna csak Alaszkában kellett, Dybala meg hülye gólörömmel és insta picsa álbaratnővel a kutyának sem kell. Sokszor érzetem azt hogy ikon lehet máskor hogy csak bele akarunk latni valamit ami nincs. Nem volt más mint egy Recoba jobb képű kiadásban. Sok sérüléssel. 

Egyre inkább azt érzem Beppe kirúgása  óta valahogy egyre szarabb minden. 

Kulu és Benta a sheffieldi MTK-ban Istenek nálunk csubakka volt mindkettő. 

Egy ideje fogalmazódik bennem mi lettünk az új izé. Giga igazolások játékos temető. Az izé meg az új Juve.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 21:45

Megvan az egyezség De Ligt ügyben. Schira, Romano, Agresti is hozza a hírt.
75-80 milliós csomagot emlegetnek egyelőre.

Bremerre nincs esély, úgyhogy jöjjön Pau Torres.
Vissza az elejére Go down
Juve1974

Juve1974


Posts : 29
Join date : 2020. Jul. 05.
Location : Kuala Lumpur, Malaysia

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 21:43

De Ligt menni Münich 70+10-ért (OneFootball szerint). Jöhet a Bré vagy valami másik jónevű.


A hozzászólást Juve1974 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-07-17, 21:45-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 19:50

CsT írta:

Bré passz statja még Csellóhoz képest is gyenge. Very Happy

Arsenal meccset sztem 2 éve nem láttam, Gabrielről semmilyen véleményem nincs. Very Happy

Az alternatíva nálam Akanji lenne aki valszeg már 25-30-ből meglenne, legjobb korban van, tapasztalt is, távozni is akar és még maga Cselló is benyalt neki tövig, bár lehet ő túl egyszerű és az ilyeneket mi nem szeretjük! Wink

Akanjit adom, de azért elég gyanús, hogy ilyen paraméterek mellett senki nem ment rá így lassan július közepéig. A másik dolog meg a legjobb opció az lenne ha most hoznánk Brét, ősszel kiderülne hogy mennyire jó Bré, Danilo, Bonucci, Gatti, aztán ha kell még valaki akkor januárban fillérekért jönne Akanji. Persze az lenne a legnagyobb királyság, ha Gatti olyan gecijónak bizonyulnay hogy nem kéne már senki.

Amúgy azt is bedobták, hogy Lucas Hernandezt bevonná a Bayern, na az is biznisz  Cool
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 19:46

Petike007 írta:
Momblánó szerint ingyen akarjuk a pupost. 

Vessetek a Csivava hordák elé de én nagyon bírom. Ingyen 10/10 lenne
Szerintem ő cserecsatárnak tökéletes lenne (ingyé' főleg) és Torino otrombább felén biztos megnőne a prosecco fogysztás Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 19:42

Krisz írta:


Chiellini passzjátéka is olyan volt, hogy minden egyes csapat direkt hagyta hogy a 16osig cipelje a labdát. Lehet tud ebben fejlődni, lehet nem - mondjuk kevés olyan brazil profi van ezen a szinten akinél sír a labda, de ha mégis az sem katasztrófa.
Ha mi 45öt adunk érte és nem válik be akkor is el tudjuk majd sózni a PLbe minimális mínusszal. Ha viszont nem ígérünk rá és a férgeket erősíti majd akkor mi az alternatíva? Nyilván Gabriel, amitől jobban fázok, mint Zaniolo szalagjaitól. Melyik a rizikósabb Gabriellel vagy Bremerrel nekimenni a szezonnak?
Bré passz statja még Csellóhoz képest is gyenge. Very Happy

Arsenal meccset sztem 2 éve nem láttam, Gabrielről semmilyen véleményem nincs. Very Happy

Az alternatíva nálam Akanji lenne aki valszeg már 25-30-ből meglenne, legjobb korban van, tapasztalt is, távozni is akar és még maga Cselló is benyalt neki tövig, bár lehet ő túl egyszerű és az ilyeneket mi nem szeretjük! Wink
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 19:07

Momblánó szerint ingyen akarjuk a pupost. 

Vessetek a Csivava hordák elé de én nagyon bírom. Ingyen 10/10 lenne

Krisz, CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 18:38

CsT írta:
Azért a nagy rákínálással picit vigyáznék. Bevallom nem túl sok Toro meccset láttam, ellenünk tényleg zsebrebaszta Vlahovicot, de eddig 1 kiemelkedő szezonja volt. Kicsit mindig szkeptikus vagyok a kis és középcsapatok belső védőivel szemben.

Egyrészt ott divat kibaszni a labdát (ez Bré statjában fel is lelhető) ezért a passzjátékukon kell dolgozni bőven, másrészt nincsenek hozzászokva a szerda-szombat ritmushoz, ez pl Vlaho tavszi teljesítményén igencsak látszott. Ha pedig elmegy Ligt nekünk oda egy stabil ember kell, akit egyből be lehet tenni Bonucci mellé (Persze lehetne Daniloval is kezdeni és beszoktatni az újat, de ahhoz meg kellene egy jobbhátvéd (arra nem szeretnék gondolni, hogy DS lesz a kettes számú RB)).

Szóval nekem a Brémer üzlet nagyjából úgy elfogadható ha Lájtos árának felétől azért nem kerül többe. A firkászok szerint a kancsi 40M-adna, erre azért nagyon nem ígérnék rá mert ha a holland megy 70-ért Bré meg jön 50-ért az elég necces.

Közben a Monaco leigazolta Embolót ami csak azért érdekes, mert a firkászok nyílt titokként kezelték, hogy Belotti megy oda, de így már nehezen hihető. Megy ő is Torontóba? Very Happy Én simán elhoznám Vlaho mögé (Kean meg mehetne amerre lát Very Happy)

Chiellini passzjátéka is olyan volt, hogy minden egyes csapat direkt hagyta hogy a 16osig cipelje a labdát. Lehet tud ebben fejlődni, lehet nem - mondjuk kevés olyan brazil profi van ezen a szinten akinél sír a labda, de ha mégis az sem katasztrófa.
Ha mi 45öt adunk érte és nem válik be akkor is el tudjuk majd sózni a PLbe minimális mínusszal. Ha viszont nem ígérünk rá és a férgeket erősíti majd akkor mi az alternatíva? Nyilván Gabriel, amitől jobban fázok, mint Zaniolo szalagjaitól. Melyik a rizikósabb Gabriellel vagy Bremerrel nekimenni a szezonnak?

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 17:09

Azért a nagy rákínálással picit vigyáznék. Bevallom nem túl sok Toro meccset láttam, ellenünk tényleg zsebrebaszta Vlahovicot, de eddig 1 kiemelkedő szezonja volt. Kicsit mindig szkeptikus vagyok a kis és középcsapatok belső védőivel szemben.

Egyrészt ott divat kibaszni a labdát (ez Bré statjában fel is lelhető) ezért a passzjátékukon kell dolgozni bőven, másrészt nincsenek hozzászokva a szerda-szombat ritmushoz, ez pl Vlaho tavszi teljesítményén igencsak látszott. Ha pedig elmegy Ligt nekünk oda egy stabil ember kell, akit egyből be lehet tenni Bonucci mellé (Persze lehetne Daniloval is kezdeni és beszoktatni az újat, de ahhoz meg kellene egy jobbhátvéd (arra nem szeretnék gondolni, hogy DS lesz a kettes számú RB)).

Szóval nekem a Brémer üzlet nagyjából úgy elfogadható ha Lájtos árának felétől azért nem kerül többe. A firkászok szerint a kancsi 40M-adna, erre azért nagyon nem ígérnék rá mert ha a holland megy 70-ért Bré meg jön 50-ért az elég necces.

Közben a Monaco leigazolta Embolót ami csak azért érdekes, mert a firkászok nyílt titokként kezelték, hogy Belotti megy oda, de így már nehezen hihető. Megy ő is Torontóba? Very Happy Én simán elhoznám Vlaho mögé (Kean meg mehetne amerre lát Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 16:45

Petike007 írta:


Nem picit rákínaltunk minden téren. Nem lefutott a meccs.

Rákínáltunk? Erről nem is olvastam még firkász BSt sem. De ebben a szituban simán megérné kicsit túlfizetni is, mert még amúgy a szezon is rámehet ha csak tescosan tudjuk De Ligtet pótolni. Arról nem is beszélve, hogy úgy meg helyettünk a férgek kerülnek kényszerpályára.

Tekintve, hogy Ogbonnat is meglepően kis buktával tudtuk lepasszolni, ugyanúgy Bremerben is kicsi a rizikó. Rossz esetben pénzünknél vagyunk, jó esetben sok évre megoldja a védelmet és/vagy profittal adjuk el.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-17, 01:33

Tankcsapda írta:


Nem erős ez a Bremer jobb, mint de Ligt? Négy éve a Torinoban van, még nem bizonyított nagyobb klubban, most lesz rá lehetősége.

Ezt adom, De Ligt az Ajaxban olyan szinten nyomta a BLben, hogy kamilláztunk (meg kiestünk), nálunk meg 1 év kézilabda és még 1 év langyosvíz. Ettől függetlenül szerintem Bremer egy az egyben tudná pótolni Chiellinit rövid és hosszú távon is.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-16, 23:35

Petike007 írta:
Lájtos eladása számomra csak akkor védhető ha Bremer jön jelentősen olcsóbban. Jobbra cseréljük és nyerünk rajta. Amúgy csubakka. 

Felek a Szarzenálos brazil jön. Előre fosok. Milenkovic egyébként elég diszkont igazolas lenne. Bremer es Mike nem hangzik rosszul. 

Plusz Kostic is kijönne belőle.

Nem erős ez a Bremer jobb, mint de Ligt? Négy éve a Torinoban van, még nem bizonyított nagyobb klubban, most lesz rá lehetősége. A passzjátéka elég gyenge, viszont rengeteg párharcot vállal, ilyen szempontból jó lenne Bonucci mellé. Nekem annyi félelmem van vele kapcsolatban, hogy 25 évesen még nem játszott magas szinten, ergo elég tapasztalatlan, és tőle nem várható, hogy Bonucci hibáit orvosolja.

Milenkovic viszont ne jöjjön. Bár amúgy nem rosszak a statjai, de nem tűnik stabil játékosnak. Ha Bremert akarja Allegri, akkor ő jöjjön, ha Pau Torrest, akkor ő, nekem mindegy, én bízom abban, hogy Allegri bevonásával egy hozzá passzoló csapatot sikerül kialakítani. Milenkovic viszont szerintem annyira nem jó, hogy vele pótoljuk de Ligtet.

Akanji lenne a legsimább opció, a Dortmund ráigazolta Sület és Schlotterbecket, szóval talán annyira nem akar ott maradni, és rendelkezik annyi tapasztalattal, ami Bonucci mellé elég lehet.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-16, 19:37

_DREAM_ írta:

Mindenhol azt olvasni hogy a kancsi már lezsírozta. Engem nagyon meglepne ha bezsákolnánk.

Nem picit rákínaltunk minden téren. Nem lefutott a meccs.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-16, 18:10

Krisz írta:
Csak a fogaskerekek valahogy Bremert gurítsák hozzánk, DL eladásával egy védő ezerszer fontosabb. Zaniolo meg amúgy is megvár, meg simán kibulizza, mint Loca.
Mindenhol azt olvasni hogy a kancsi már lezsírozta. Engem nagyon meglepne ha bezsákolnánk.
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-16, 16:31

CsT írta:
Szerintem Lewa eladása beindítja a fogaskerekeket, akkor de Ligt mehet oda, Zaniolo jöhet ide, Dybala meg mehet Lómába.

Csak a fogaskerekek valahogy Bremert gurítsák hozzánk, DL eladásával egy védő ezerszer fontosabb. Zaniolo meg amúgy is megvár, meg simán kibulizza, mint Loca.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-16, 14:33

Szerintem Lewa eladása beindítja a fogaskerekeket, akkor de Ligt mehet oda, Zaniolo jöhet ide, Dybala meg mehet Lómába.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2022-07-16, 11:52

Lájtos eladása számomra csak akkor védhető ha Bremer jön jelentősen olcsóbban. Jobbra cseréljük és nyerünk rajta. Amúgy csubakka. 

Felek a Szarzenálos brazil jön. Előre fosok. Milenkovic egyébként elég diszkont igazolas lenne. Bremer es Mike nem hangzik rosszul. 

Plusz Kostic is kijönne belőle.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
26 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: