Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-08-02, 08:45

zetterberg40 írta:
Közben a Szakács csávó a Nizzahoz igazol. A francia riviéra remek választás, ha már játszani úgysem fog.
Meg kell hagyni valahol zseniális a csávó, a Cote d’Azur-on készül fel a Velsz meccsekre, de amúgy ilyen cigánykodás után amit itt művelt engem meglep, hogy bárki is lecsap még rá.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-08-02, 07:51

Krisz írta:


Iszonyat lazaság van nálunk, én egy élethű Conte bábut állítanék fel az összes Juve intézmény összes szobájába.
Amúgy Pogba megint elhalasztotta a konzultációt Zlatan sebeszével. Valahogy nekünk is így kéne hozzáállnunk a fizetések utalásához - jó lesz az jövőre is...

Egyre több helyen azt írják, hogy a rövid utat választja/választjuk. Ennél jobb hír nem is jöhetet tvolna, max Bré-men sérülése. Faszom
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-08-01, 22:26

Malloy írta:
Azt írjak Allegri szerdán találkozik a vezetőséggel, és egyeztetnek az átigazolási piacról. Holnap mi a f@szomat csinálnak amúgy? Mert mához 2 hétre kezdjük a bajnokságot…

Iszonyat lazaság van nálunk, én egy élethű Conte bábut állítanék fel az összes Juve intézmény összes szobájába.
Amúgy Pogba megint elhalasztotta a konzultációt Zlatan sebeszével. Valahogy nekünk is így kéne hozzáállnunk a fizetések utalásához - jó lesz az jövőre is...

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-08-01, 21:29

Azt írjak Allegri szerdán találkozik a vezetőséggel, és egyeztetnek az átigazolási piacról. Holnap mi a f@szomat csinálnak amúgy? Mert mához 2 hétre kezdjük a bajnokságot…
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-08-01, 21:00

Közben a Szakács csávó a Nizzahoz igazol. A francia riviéra remek választás, ha már játszani úgysem fog.

Krisz and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-08-01, 20:21

Most hallani lehetett Raspadoriról megint. Na eddig ő a legjobb cserecsatár akivel szóba hoztak minket. Anyagiak terén is talán a legjobb nem tescos opció.

zetterberg40 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-08-01, 11:57

zetterberg40 írta:


Ettől függetlenül SMS-t azért bevenné a gyomrom, de ez nyilván esélytelen.
Plusz a pénzforrások felhasználása más posztokon sokkal égetőbb.

Ezen a ponton egy ilyen transzfer elég firkászkoholmánynak tűnik, még ha viszonylag sok helyen is jelent meg. Van 10kpnk, Lotitoval kell üzletelni, 2 hét múlva indul a bajnokság, nem hiszem hogy most adná el az MVPjét, főleg nem olyan áron amiért nekünk okos lenne megvenni. Elől meg konkrétan darabra sem vagyunk meg.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-08-01, 10:56

Sok helyen írják hogy rövidesen megvan Fagyi 2026os hosszabbítása.
Egyébként amit láttam a meccsekből Fagyi volt kb a legjobb kpnk, Rovella meg simán hozta a szintet, sőt én inkább Zakariást küldeném vissza Dortmundba ha minden áron le akarunk valakit cserélni.
.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-08-01, 10:24

tjunior írta:
Überfaszság lenne még egy középső középpályást igazolni, ráadásul rohadt drágán.

Ettől függetlenül SMS-t azért bevenné a gyomrom, de ez nyilván esélytelen.
Plusz a pénzforrások felhasználása más posztokon sokkal égetőbb.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-08-01, 10:24

Krisz írta:
A Sportingról pletykálnak CR kapcsán. Azért vicces, hogy lassan lemegy kutyába csak hogy a BLben játszhasson.
Majd jön a Fradiba Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-08-01, 09:27

A Sportingról pletykálnak CR kapcsán. Azért vicces, hogy lassan lemegy kutyába csak hogy a BLben játszhasson.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-31, 18:42

Überfaszság lenne még egy középső középpályást igazolni, ráadásul rohadt drágán.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-31, 17:53

Petike007 írta:
Momblano szerint 44+ RuganY az első ajánlat SMS-ért.
Rugani nélkül 40M lenne! Smile

Krisz, Petike007, LeRoi10, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-31, 17:43

Momblano szerint 44+ RuganY az első ajánlat SMS-ért.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-31, 11:28

Pogba és McKennie sérülései után elég vészjósló, hogy a középpályánk vagy egy darab szar lesz, vagy...nincs vagy, az lesz. A fiatalokat leszámítva van Locatelli és Zakaria, valamint az átadólistás Arthur és a talán átadólistás Rabiot. Utóbbi így szinte biztos, hogy marad, a braziltól talán így is megszabadulunk. Na most egyfelől muszáj még egy középpályást igazolni, és gondolom, túl sok pénz nincs rá...remek kilátások. Másfelől pedig létszükséglet legalább két fiatal középpályást is a keretben tartani.

Locatelli, Zakaria, Rabiot, Fagioli, Miretti, ?...érdekes lesz ez a szezon, amikor Allegri kötelességnek jelölte meg a scudetto visszaszerzését. Tekintve, hogy sok pénz úgysem állhat rendelkezésre, előre jó lenne Belottit behúzni...bár mondjuk olyan kellene, aki Vlahoviccsal tudna akár párban is játszani. Ami maradt, azt egy - lehetőleg nem sérülékeny - középpályásba fektetném nagyrészt, a maradékot meg előre egy univerzálisabb támadóba.

És McKenniet eladnám. Lehet, sokan kedvelik, de előző szezonban is kihagyott 3 hónapot, most megint kb. ennyit, a VB után talán hadra fogható lesz, amire persze majd az amerikaiak összedrótozzák. Jobb lett volna elengedni a Tottenhamhez, tisztességes összeget fizettek volna érte.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-30, 17:33

tjunior írta:
Kurvára remélem, hogy áttervezés folyik és elfejetjük Paradest, a rá szánt pénzt meg egy balbekkre költjük (ennek folyományaként meg Rovella marad).
A másik meg, ami engem még jobban aggaszt, a gála csatásor (ami ugye kb januárban állhat össze)mögött van egy Kean-Soule-Aké cserepadunk, amitől a hideg kiráz.

Szerintem nem jön balhátvéd, reménykedjünk, hogy Sandro valahogy összekapja magát, vagy Pellegrini tovább tud fejlődni. Pogba kiesésével két aggasztóbb probléma is van, előre eleve kell valaki még pluszba, és így a középpálya elég siralmasan néz ki.

Előre jó kérdés, hogy Vlahovic-pótlékot akarunk, vagy konkurenciát a szélekre. Zaniolot láthatóan elfelejthetjük, Werner hiba lenne, Firminot nem adja a Pool, Martial meg kérdéses, és igazából kb. olyan, mint Kean, balszélen és kilencesként is tud játszani. Én ide Belottit hoznám Vlahovic-pótléknak, de Maxi talán már Keant szánja erre a szerepre.

A középpályára Paredest inkább hagyjuk, a registat megoldja Locatelli vagy ha úgy adódik, akkor Zakaria játszik a védelem előtt. Milinkovic-Savic megint szóba került, ha van rá keret, akkor próbáljuk meg leigazolni. Ha nem megy, akkor Fabian Ruiz is nagyon jó lenne, Saul Nigueznél meg ne a Chelseas kölcsönévéből induljunk ki. Én hozzátenném még Ceballost is, a srác csak vesztegeti a tehetségét a Real kispadján, aminél előrébb ott nem fog jutni. Ugyanakkor ha kivesszük Pogbat a sorból, nincs vezéregyéniség a középpályán, szerintem ezeket a lehetőségeket is mérlegelhetik az igazolásoknál, és lehet, hogy egy tapasztaltabb játékost fognak igazolni rövidebb időre.

Nagy kérdés, hogy a Rovella-Fagioli-Miretti hármasból kivel számol Allegri. Talán próbálgatja most a lehetőségeket, ki mutat olyat a felkészülés során, ami miatt érdemes tervezni vele. Kíváncsi vagyok, Pogba kiesése miatt akár ketten is maradhatnak legalább őszig.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-30, 16:04

🔘 Romeo Agresti : Juventus continue to work on the left flank. With the injury to Pogba, Juve could play a 4-4-2 hybrid and the most suitable player would be Filip Kostic. Talks between him and West Ham are on standby‼

Krisz and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-30, 11:57

tjunior írta:
Kurvára remélem, hogy áttervezés folyik és elfejetjük Paradest, a rá szánt pénzt meg egy balbekkre költjük (ennek folyományaként meg Rovella marad).
A másik meg, ami engem még jobban aggaszt, a gála csatásor (ami ugye kb januárban állhat össze)mögött van egy Kean-Soule-Aké cserepadunk, amitől a hideg kiráz.

Majd jön Mertens :/

Én abban bízom, hogy Rabiot és Artúrt próbáljuk kínkeservesen elsózni valakinek és ezért nem hallani az érkezési oldalról.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-30, 07:59

Kurvára remélem, hogy áttervezés folyik és elfejetjük Paradest, a rá szánt pénzt meg egy balbekkre költjük (ennek folyományaként meg Rovella marad).
A másik meg, ami engem még jobban aggaszt, a gála csatásor (ami ugye kb januárban állhat össze)mögött van egy Kean-Soule-Aké cserepadunk, amitől a hideg kiráz.

Krisz and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-29, 22:32

A firkászok Én is kombinálok, az Udinese igazolt még egy balhátvédet Ebosse személyében annak ellenére, hogy 2 LB-t már korábban hoztak (Masina és Buta Very Happy Very Happy ), könnyen lehet, hogy Udogie mégis távozik? :O

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-29, 18:45

Milyen szép forgatókönyv lenne, bár én Rovellában látok fantáziát,nem adnám oda.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-29, 18:34

A firkászok már kombinálnak:

- Eladjuk Rabbit 15 misiért a Monaconak, felszabadul a nettó 8 misis fizetése
- Ramseyn spórolunk majdnem 4 milliót
- Arthuron a 8 milliós fizuját és kb 5 milliót kapunk a kölcsönért (ha megy az Arsenalba, a Valencia tuti nem állja majd a teljes fizut)

Így SMS-ért teszünk egy 50 millió + Rovella ajánlatot.

Tavasszal meg ostromoljuk a ligát a  Pogba, Locatelli, SMS trióval
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-29, 10:28

Ez a Werner,Martial,Firmino trió minden tagja egy hazárdjáték, ha nem válnak be a nyakunkon maradhatnak csúcsfizuval. Ezt a szintet fiatal/fele ennyit se kereső játékosokkal is lehetne hozni, akár a ligából is: Belotti,Raspadori,Politano
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-29, 09:01

engem meg Martialtól ráz ki a hideg, az a faszi be van oltva a gól és gólpassz ellen. eddig - De Sciglio hosszabbításától eltekintve - elégedett vagyok a mercatóval amúgy. már csak az kellene, hogy Arthurtól, Sandrótól és Rabiot-tól is meg tudjunk szabadulni, és a helyükre nem rémálom játékosok jöjjenek, illetve hogy legalább Fagioli kapjon rendesen lehetőséget

Krisz and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-29, 07:02

CsT írta:



De nagyon elcsendesedett a mercatónk. Csak ilyen kósza nevek vannak amiket a komolyabban vehető újságírók nem erősítettek meg eddig. Vihar előtti csend? Vagy tényleg most kezdünk el kutakodni játékosok után?

Szerintem Pogba sérülése alapjában véve verte telibe a mercatot. 

Lehet most van egy ujra tervezés. 

Firmino es Werner is nekem olyan hogy nem értem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-28, 22:39

LeRoi10 írta:

 20 misi??? ne már.... a tökéletes Cuadrado utód lett volna.


nem tudom ti hogy vagytok vele, de Firminotól engem kiráz a hideg.
A másik oldalra emlegetett Wijndal meg 10M --> Ajax, mi meg hosszabbítottunk De Sciglióval. Very Happy

Engem Wernertől jobban ráz a hideg. Very Happy

De nagyon elcsendesedett a mercatónk. Csak ilyen kósza nevek vannak amiket a komolyabban vehető újságírók nem erősítettek meg eddig. Vihar előtti csend? Vagy tényleg most kezdünk el kutakodni játékosok után?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-28, 21:55

CsT írta:
Molina ---> Atma 20M, egy névvel kevesebb...
 20 misi??? ne már.... a tökéletes Cuadrado utód lett volna.


nem tudom ti hogy vagytok vele, de Firminotól engem kiráz a hideg.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-28, 21:38

Ha már psg akkor vegyük kolcson mi wijnaldumot. Legalább a romát is megszopatnánk 😅
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-28, 20:55

Krisz írta:
De Ligt azt nyilatkozta, hogy a bagós és a sarriball miatt jött hozzánk, támadó fociban magas védelmi vonal mellett szeret focizni. Hát az nem Allegrinél van, meg úgy nem is az olasz focira jellemző.

Jól van ez így meg Bré eleg masszívnak tűnik  Cool

Lájtos gondolom a világ legjobb kézilabda csapatába akart menni. Hagyjuk már…

Bré nekem eddig sokkal jobban bejön. Kemény és Lewa is puhapocsnek tűnt mellette. Nekem ez elég.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-28, 18:00

De Ligt azt nyilatkozta, hogy a bagós és a sarriball miatt jött hozzánk, támadó fociban magas védelmi vonal mellett szeret focizni. Hát az nem Allegrinél van, meg úgy nem is az olasz focira jellemző.

Jól van ez így meg Bré eleg masszívnak tűnik  Cool

LeRoi10 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2022-07-28, 16:55

DiMarzio szerint a Monaco anyuci pici fiára ráment cirokkal. 

Adná az ég!

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
20 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: