Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-25, 17:56

Na egy jó kis Firmino, Morata helyett. Én úgy emlékszem a csávóra, hogy kb mindegyik támadóposztra be lehet rakni és nem büdős neki melózni, védekezni. Mondjuk a fizetésére kíváncsi lennék.

Krisz and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-25, 17:56

tjunior írta:

Hát talán annyi előnye van a csávónak, őt legalább meg tudod mondani micsoda, a csodatrió tagjaival ellentétben. Rabiot pl. mi? Ez a mindenhez ért kicsit de semmiben sem kiemelkedő allóvíz. Amúgy szerintem is felesleges pénzkidobás de nincs mercato fölösleges pénzkidobás nélkül. Eddig amúgy is túl jó volt a mercato, Pogesz, Mariska, Gatti, Fagyi, Bréma, bele kell kicsit rondítani Smile

Azt is írják, hogy Rabiotval megcserélnénk, nekem ez azért rosszabb, mert Rabiot szerződése legalább jövőre lejár, Paredest meg rakosgathatjuk majd megint 3 éven keresztül.
Amúgy DS hosszabbításával mar belerondítottunk, bőven elég az!  Laughing

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-25, 17:45

zetterberg40 írta:


Ebben a Pardesben csak én nem látok semmit az égadta világon? Még egy felesleggel többet akarunk?
Hát talán annyi előnye van a csávónak, őt legalább meg tudod mondani micsoda, a csodatrió tagjaival ellentétben. Rabiot pl. mi? Ez a mindenhez ért kicsit de semmiben sem kiemelkedő allóvíz. Amúgy szerintem is felesleges pénzkidobás de nincs mercato fölösleges pénzkidobás nélkül. Eddig amúgy is túl jó volt a mercato, Pogesz, Mariska, Gatti, Fagyi, Bréma, bele kell kicsit rondítani Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-25, 14:07

zetterberg40 írta:


Ebben a Pardesben csak én nem látok semmit az égadta világon? Még egy felesleggel többet akarunk?

Nemcsak te. Ráadásul egy olyan típus akiből van nekünk egy raklapnyi.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-25, 14:02

tjunior írta:

Inkább Paredes várható érkezése lehet itt a háttérben. Ha lelátóra vágjuk a csodatriót még mindig van 7 játékosunk 3 posztra, 8 az argentinnal, valakinek menni kell.

Ebben a Pardesben csak én nem látok semmit az égadta világon? Még egy felesleggel többet akarunk?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-25, 13:57

Krisz írta:


Várható volt, mondjuk egy Verona - Sassuolo vonalnak jobban örültem volna. Meg remélem nem a selejt mozdíthatatlansága miatt lépjük ezt.
Inkább Paredes várható érkezése lehet itt a háttérben. Ha lelátóra vágjuk a csodatriót még mindig van 7 játékosunk 3 posztra, 8 az argentinnal, valakinek menni kell.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-25, 13:48

Krisz írta:


Várható volt, mondjuk egy Verona - Sassuolo vonalnak jobban örültem volna. Meg remélem nem a selejt mozdíthatatlansága miatt lépjük ezt.

Pozitívum lehet, hogy Davide Nicola korábban edzője volt a Genoanál, szóval jól ismeri Rovellát.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-25, 13:21

Krisz írta:


Várható volt, mondjuk egy Verona - Sassuolo vonalnak jobban örültem volna. Meg remélem nem a selejt mozdíthatatlansága miatt lépjük ezt.

Mondjuk én akkor is inkább a selejtet basznám a lelátóra, úgyis sérültek lesznek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-25, 13:15

zetterberg40 írta:
Rovella állítólag sima kölcsönben a Salernitanahoz fog kerülni.

Várható volt, mondjuk egy Verona - Sassuolo vonalnak jobban örültem volna. Meg remélem nem a selejt mozdíthatatlansága miatt lépjük ezt.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-25, 13:05

Rovella állítólag sima kölcsönben a Salernitanahoz fog kerülni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-24, 20:35

Krisz írta:


Feltételezem azért mennek lassan ezek a dolgok mert szabály szerint előbb a klubbal kell megegyezni, utána lehet csak tárgyalni a játékossal. Gyakorlatban meg gondolom előbb az ügynökkel lezsírozzák hogy a játékos akar-e menni és hogy milyen feltételek mellett és csak utána kezdenek tárgyalni a tulaj klubbal.
El tudom képzelni, hogy Marottaék ezzel basztak el hónapokat (vagy Bremert ilyen sokáig kellett kínozni míg beletörődött, hogy Szauron seggébe kell igazolnia), aztán kezdtek csak a lowball ajánlatokkal a Toronál.
Mi meg gondolom megérdeklődtük az ügynöknél, hogy mi Marotta ajánlata, aztán onnantól ugyanaz, mint amit tjunior leírt.

Jaja, pl. az NHL-ben is büntetendő a "tampering", aztán mégis a szabadügynök piac nyitásának pillanatában, sőt jóval előtte már centire megmondják az insiderek, hogy melyik játékos hány éves szerződést ír alá és hány milliós fizu mellett stb. 
Elméletileg a fociban is előbb a klub engedélye szükséges ahhoz, hogy tárgyaljanak az adott játékosról, de nyilvánvalóan nem ez a menet. Megy az ügyeskedés közvetítőkön, játékosügynökökön és mindenkin is keresztül.

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-24, 19:22

zetterberg40 írta:
Romano, Di Marzio és a hasonló "legnevesebb" alakok eléggé valószínű, hogy a játékosügynököktől kapják az információkat. Szándékos szivárogtatások mennek, ami után aztán kapnak valamiféle jutalékot.

Alapvetően viszont azt gondolom, hogy egy játékos leigazolása általánosságban nem 2 napos sztori. Közvetítőkön, játékosügynökökön keresztül biztosan akár heteken keresztül is megy a puhatolózás, tárgyalás stb.

Feltételezem azért mennek lassan ezek a dolgok mert szabály szerint előbb a klubbal kell megegyezni, utána lehet csak tárgyalni a játékossal. Gyakorlatban meg gondolom előbb az ügynökkel lezsírozzák hogy a játékos akar-e menni és hogy milyen feltételek mellett és csak utána kezdenek tárgyalni a tulaj klubbal.
El tudom képzelni, hogy Marottaék ezzel basztak el hónapokat (vagy Bremert ilyen sokáig kellett kínozni míg beletörődött, hogy Szauron seggébe kell igazolnia), aztán kezdtek csak a lowball ajánlatokkal a Toronál.
Mi meg gondolom megérdeklődtük az ügynöknél, hogy mi Marotta ajánlata, aztán onnantól ugyanaz, mint amit tjunior leírt.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-24, 16:58

CsT írta:

Főleg olyanok esetében nem mint pl Marrotta, aki nagyon alulról kezdi a licitet és akinek előre ki van számolva, hogy meddig gazdaságos egy biznisz (kivétel ez alól a malac sztori Sad ).  Nyilván minden szereplőnek megvan mit és mennyit akar (játékos, ügynök és a két klub)

Bremerrel az volt mák, hogy a szlovákot nem vitték (még) el így nem volt zsé a retkeknél lezárni a bizniszt. Nekünk meg a kurva gyors De Ligt biznisz után kellett egy olyan ember aki ismeri a ligát, a nyelvet, a piacon van és pár napon belül már itt is lesz. Bremer beleesett a szűrési feltételbe és gondolom Arriváék úgy értékelték kisebb kockázat ráfizetni +10-et az Ellenség ajánlatára (+ 4-5-öt a fizura) mint pár héttel a bajnokság kezdete előtt védőt keresni.

A retkek szlovák bekkjének lejár a szerződése. Ha lehet egy tippem ingyé elmegy egy rakat Zsét felmarkolva arany ejtőernyőnek beillő aláírási pénzzel.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-24, 14:23

zetterberg40 írta:
Romano, Di Marzio és a hasonló "legnevesebb" alakok eléggé valószínű, hogy a játékosügynököktől kapják az információkat. Szándékos szivárogtatások mennek, ami után aztán kapnak valamiféle jutalékot.

Alapvetően viszont azt gondolom, hogy egy játékos leigazolása általánosságban nem 2 napos sztori. Közvetítőkön, játékosügynökökön keresztül biztosan akár heteken keresztül is megy a puhatolózás, tárgyalás stb.
Főleg olyanok esetében nem mint pl Marrotta, aki nagyon alulról kezdi a licitet és akinek előre ki van számolva, hogy meddig gazdaságos egy biznisz (kivétel ez alól a malac sztori Sad ).  Nyilván minden szereplőnek megvan mit és mennyit akar (játékos, ügynök és a két klub)

Bremerrel az volt mák, hogy a szlovákot nem vitték (még) el így nem volt zsé a retkeknél lezárni a bizniszt. Nekünk meg a kurva gyors De Ligt biznisz után kellett egy olyan ember aki ismeri a ligát, a nyelvet, a piacon van és pár napon belül már itt is lesz. Bremer beleesett a szűrési feltételbe és gondolom Arriváék úgy értékelték kisebb kockázat ráfizetni +10-et az Ellenség ajánlatára (+ 4-5-öt a fizura) mint pár héttel a bajnokság kezdete előtt védőt keresni.

Petike007 and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-24, 13:51

Romano, Di Marzio és a hasonló "legnevesebb" alakok eléggé valószínű, hogy a játékosügynököktől kapják az információkat. Szándékos szivárogtatások mennek, ami után aztán kapnak valamiféle jutalékot.

Alapvetően viszont azt gondolom, hogy egy játékos leigazolása általánosságban nem 2 napos sztori. Közvetítőkön, játékosügynökökön keresztül biztosan akár heteken keresztül is megy a puhatolózás, tárgyalás stb.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-24, 13:27

tjunior írta:
Elgondolkoztam ezen az egész átigazolási mizérián a Bremer ügy kapcsán. Konkrétan ezekre az egyeztetés, tárgyalás, ajánlattétel, találkozó, megbeszélés stb. stb. Bullshit az egész, vagy talán nem is ez a megfelelő jelző, túl van misztifikálva az egész.
....
-Figyi,Kairo 41+9. Ok?
-Ok
-Hello Bremer ügynöke, Kairoval lerendeztünk minden 4+1 fizu meg ennyi aláírás pénz. Deal?
-Deal
- Jó akkor pakold fel az ügyfeled az első torinói gépre mert holnap orvosi.

Na a végső konklúzió meg az, hogy fax nélkül nehéz baszni, pénz nélkül nehéz igazolni. A többi bullshit job, meg ködösítés, túlmisztifikálás.
Ez gyönyörü sztori, kár hogy nem én írtam. De lopom!
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-24, 10:07

Elgondolkoztam ezen az egész átigazolási mizérián a Bremer ügy kapcsán. Konkrétan ezekre az egyeztetés, tárgyalás, ajánlattétel, találkozó, megbeszélés stb. stb. Bullshit az egész, vagy talán nem is ez a megfelelő jelző, túl van misztifikálva az egész.
Nézzük ezt a Bremer ügyet. Mondja a Kobra, úúú hát hónapokig dolgoztunk az ügyön, csak hát nem volt della a lezárásra. És nekem az jött eszembe, hogy mi a pékfaxán dolgoztak hónapokig? É legfőképp mi volt ennek a jelentősége? A több hónap véres verejtékkel átítatott egyeztetés után pár hete azt nyilatkozta a brazil, hát fingom sincs mi lesz de BL.

Bremer ügyön dolgozás 1.nap
-Figyi Bremer, adunk 3 millát egy évre, na jössz?
-Gondolkodok rajta, szeretnék más ajánlatott is meghallgatni.

Bremer ügyön dolgozás 37. nap.
-Figyi Bremer, még mindig 3 millát ajánlunk de beszéltünk a stylistal és azt mondta neked jól állna a fekete-kék, na jössz?
-Gondolkodok rajta, szeretnék más ajánlatott is meghallgatni.

Bremer ügyön dolgozás 93. nap.
-Figyi Bremer, még mindig 3 milla, és tutkó jól állna neked a fekete-kék és kapnál még minden nap 2 kakasosnyalókát, na jössz?
-Gondolkodok rajta, szeretnék más ajánlatott is meghallgatni.


Na és akkor kontraszt az átigazolása. Hát ha jól emlékszem volt legalább fél óra a leültek a vezetők tárgyalni és a Bremer e"fatta hírek között.

-Figyi,Kairo 41+9. Ok?
-Ok
-Hello Bremer ügynöke, Kairoval lerendeztünk minden 4+1 fizu meg ennyi aláírás pénz. Deal?
-Deal
- Jó akkor pakold fel az ügyfeled az első torinói gépre mert holnap orvosi.

Na a végső konklúzió meg az, hogy fax nélkül nehéz baszni, pénz nélkül nehéz igazolni. A többi bullshit job, meg ködösítés, túlmisztifikálás.

Krisz, Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-24, 08:42

Petike007 írta:
A SInter nem véletlen van Skirniarral ennyire beszorulva. A tótnak lejár a szerződése jövőre, így limitált mennyire akarnak érte nagy pénzt lerakni. Szerintem semennyire.

Érdekes lista, hogy kik lesznek még jövőre szabadon igazolhatóak. Ugye nálunk a klub alapfilozófiája, hogy a plusvalenza az egyetlen dolog ami számít, illetve, hogy nincs olyan, hogy nem hozunk ingyen senkit.

Rashford
Gavi
Tielmans
Fabian Ruiz
Messi
Carlos Soler
Oblak
Jorginho
Lemar

Nem véletlen Ruiz-t elkezdtük már most körüljárni, most még látnak belőle pénzt Marokkóban, de jövőre nem.

Jorginho jövőre 31 éves, nálunk az még bőven fiatalnak számít. Félek, hogy jön hozzánk.

Lemar szerintem egy alulértékelt játékos, jól cselez jól passzol sokat melózik, annyira adja magát, hogy jó lenne nálunk... Hogy nem jön.

Nekem ebből Tielemans,Ruiz,Oblak,Lemar,Soler a legérdekesebb. Ha ebből tudnánk 2-őt kukázni az nagyon tanár lenne😃
Gavi hosszabít ha betölti a 18at, Messi hazamegy, Rashford felejtős. Jorginho nekem nem szimpi.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-24, 08:08

A SInter nem véletlen van Skirniarral ennyire beszorulva. A tótnak lejár a szerződése jövőre, így limitált mennyire akarnak érte nagy pénzt lerakni. Szerintem semennyire.

Érdekes lista, hogy kik lesznek még jövőre szabadon igazolhatóak. Ugye nálunk a klub alapfilozófiája, hogy a plusvalenza az egyetlen dolog ami számít, illetve, hogy nincs olyan, hogy nem hozunk ingyen senkit.

Rashford
Gavi
Tielmans
Fabian Ruiz
Messi
Carlos Soler
Oblak
Jorginho
Lemar

Nem véletlen Ruiz-t elkezdtük már most körüljárni, most még látnak belőle pénzt Marokkóban, de jövőre nem.

Jorginho jövőre 31 éves, nálunk az még bőven fiatalnak számít. Félek, hogy jön hozzánk.

Lemar szerintem egy alulértékelt játékos, jól cselez jól passzol sokat melózik, annyira adja magát, hogy jó lenne nálunk... Hogy nem jön.
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-24, 06:51

Bernardeschi gól a város túlsó felén, de Ligt gól rögtön a bemutatkozó meccsén, Vlahovics meg nem is fért be a csapatba!! Beárazták a vezetőséget rendesen!!!! 🤔🤔🤔
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-23, 10:30

bombahoppa írta:

Ha megveszünk mindenkit, és más csapatoknak nem jut játékos, akkor mindent megnyerünk!
Nekünk csak akkor kell valaki komolyabban, ha Más csapat vinné. Ez az új stratégia. Megállapodnak. Aztán ra ígérünk. 

Jobb mint licit háborúzni.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-23, 08:30

Petike007 írta:
Kostic megint téma.
Ha megveszünk mindenkit, és más csapatoknak nem jut játékos, akkor mindent megnyerünk!
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-23, 07:16

Kostic megint téma.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-22, 23:58

CsT írta:
Allegri szerint:

'We have to win the Scudetto’


Szóval ő vagy tud még az  igazolásokról vagy hülye! Smile
Vagy úgy érti,hogy" meg kell nyernünk,különben kib.sznak" 😅
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-22, 23:51

Allegri szerint:

'We have to win the Scudetto’


Szóval ő vagy tud még az  igazolásokról vagy hülye! Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-22, 22:54

Ígérem, ez az utolsó! Smile

Bevásárlóközpont - Page 22 Kzop12

Krisz, laac, Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-22, 18:21

Malloy írta:
Kostic -> west ham

Ha ez igaz, akkor szerintem nálunk egyáltalán nem volt célpont.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-22, 17:33

Én most jöttem rá, hogy Gatti torinói srác, pontosabban Rivoli-i ami kb negyedóra kocsival a stadiontól.
Azonkívül, hogy nagyon helyesen megtizedeljük a középső kpt, Zanilo és Kostic távolodik. Baromira nem lesz jó, 3an mentek egy jött. Majd Soule meg Keanbaba ül a padon támadócserének? Fasza.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-22, 16:28

Malloy írta:
Moggi nagyon nyomatja Paredest. Ha olcsón el tudjuk hozni kölcsönbe, és ezáltal Locatelli fentebb léphet, akkor áldásom rá.
Paredes egy egész jó védekező kp aki jól passzol. 

Ilyen terén van benne ráció. Pogesz meglepne ha nem lenne biztos kezdő. Loca Meki Rabbi (takaroggy) nekem nagyon sok. 

Ahogy tanult kolléga írta csak belső kp-val ki futunk rakni egy csapatot.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-22, 16:08

Moggi nagyon nyomatja Paredest. Ha olcsón el tudjuk hozni kölcsönbe, és ezáltal Locatelli fentebb léphet, akkor áldásom rá.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2022-07-22, 15:28

Molina > Atletico, 20 milla + Nehuen Perez. Annyira nem sok de nem is kevés.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
22 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: