Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-28, 16:55

DiMarzio szerint a Monaco anyuci pici fiára ráment cirokkal. 

Adná az ég!

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-28, 15:21

Molina ---> Atma 20M, egy névvel kevesebb...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-28, 11:58

Csak kíváncsiságból megnéztem: Paredes tavaly 19 meccsen nem állt rendelkezésre sérülés miatt, Firmino 25(!!)-ön. Ehhez képest Dybcsi 13 kihagyott meccse lófasz. Kicsit olyan mintha a scout szűrőjében bepipálva maradt volna a "sérülékenységség" rubrika.

Kostic egyébként csak 3 meccsről hiányzott, gondolom ő ezért nem kell. Very Happy

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-28, 00:14

CsT írta:

Az elmúlt években mindig volt valami kretén igazolásunk, Emre  Csan, Artúr, Remzi...stb...Werner pont ilyen lenne.

Kostics szerintem könnyű préda, ha tényleg akarnánk már rég itt lenne. Zaniolora sztem nincs pénz mert nagyon rá kellett  ígérni Bré-menre.

Ez a nincs pénz rá bennem teljesen értelmezhetetlenné vált a Bárka idei mercatoja után. Az a durva, hogy még van pofájuk ultimátumot adni az amúgy zseniális De Jongnak akinek lógnak 17 milla fizetéssel, hogy vagy eltakarodik a konferencia ligába a fő játékostemetőbe vagy menjen bele a fizetéscsökkentésbe. Ha Ramsey klub lenne ő lenne a Bárka.

CsT and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-27, 23:31

Krisz írta:


Úgy nehéz tévedni, hogy megírsz mindent is. Az meg hogy gyakorlatilag a Szandi, Pelle, Rabiot a bal oldalunk és mi cserecsatárt hajkurászunk ráadásul jódrágán abszurd. Én nem tudom elhinni, hogy inkább Wernerre költünk, mint Zaniolora vagy Kosticra akik eljátszanak elől kb bárhol, Kostic meg még wingbacknek is parádés. Persze azt már boncolgattuk, hogy Werner egy Morata típus, és lehet jó lenne fake wingernek meg cserecsatárnak, de tényleg adnánk neki ilyen 6-7 millát, mikor van aki sokkal kevesebbért sokkal jobb?
Az elmúlt években mindig volt valami kretén igazolásunk, Emre  Csan, Artúr, Remzi...stb...Werner pont ilyen lenne.

Kostics szerintem könnyű préda, ha tényleg akarnánk már rég itt lenne. Zaniolora sztem nincs pénz mert nagyon rá kellett  ígérni Bré-menre.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-27, 22:09

CsT írta:
Di Marzio szerint nemhogy pénzt nem kapunk Artúrért, de a fizuja felét is állnunk kellene ha elmegy Valneciába.

Ami aggasztóbb, hogy Romano is elkezdte nyomni a Werner vonalat...és idén ő nem nagyon tévedett.

Úgy nehéz tévedni, hogy megírsz mindent is. Az meg hogy gyakorlatilag a Szandi, Pelle, Rabiot a bal oldalunk és mi cserecsatárt hajkurászunk ráadásul jódrágán abszurd. Én nem tudom elhinni, hogy inkább Wernerre költünk, mint Zaniolora vagy Kosticra akik eljátszanak elől kb bárhol, Kostic meg még wingbacknek is parádés. Persze azt már boncolgattuk, hogy Werner egy Morata típus, és lehet jó lenne fake wingernek meg cserecsatárnak, de tényleg adnánk neki ilyen 6-7 millát, mikor van aki sokkal kevesebbért sokkal jobb?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-27, 21:57

Di Marzio szerint nemhogy pénzt nem kapunk Artúrért, de a fizuja felét is állnunk kellene ha elmegy Valneciába.

Ami aggasztóbb, hogy Romano is elkezdte nyomni a Werner vonalat...és idén ő nem nagyon tévedett.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 23:03

LeRoi10 írta:

fuuhh.... libabőrös.
Kevés dolgot irigylek a rómaiaktól, de az indulójukat azt nagyon.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 22:49

zetterberg40 írta:
Werner neve pörög Vlahovics mögé cserének, akit a Chelsea állítólag elengedne kölcsönben is.

Közben a Romanál ilyen bemutatót rittyentettek Dybalanak:
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1552015619251634176
fuuhh.... libabőrös.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 22:37

Werner neve pörög Vlahovics mögé cserének, akit a Chelsea állítólag elengedne kölcsönben is.

Közben a Romanál ilyen bemutatót rittyentettek Dybalanak:
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1552015619251634176
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 22:19

CsT írta:

Sajnos még szomjas vagyok mert vezetnem kell, de a hűtőbe már bepakoltam! Smile
Én már iszom! Remélem, nem egyedül!
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/ Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 20:19

Malloy írta:
Szerintetek lehet bármi esély SMS-re? 
(Vlahovicra sem gondoltuk volna)

Egész nyáron még pletyka szinten se volt, szerintem totál esélytelen.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 20:18

Azt írják, hogy 3 millát fizetünk a szakácsnak hogy szarjon sünt. Ilyenkor úgy bennem van, hogy basszuk a lelátóra vagy az U23ba hogy a C-ben valami calabriai libalegelőn felaprítsák. Annyira megérdemelné hogy lemaradjon a VBről.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2392
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 20:04

Szerintetek lehet bármi esély SMS-re? 
(Vlahovicra sem gondoltuk volna)
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 19:32

Arrivabenenek kell megköszönni vajon? Brutális hatásfokkal nyomatja a takarítást. Artúr (& Rabiot) felkészül (remélem)!

zetterberg40 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 19:09

Krisz írta:


CsT kolléga már nem szomjas, én csak egy óvatos sört szisszentek! Cool
Sajnos még szomjas vagyok mert vezetnem kell, de a hűtőbe már bepakoltam! Smile

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 18:59

tjunior írta:
A szakács már nem nálunk főz, ezzel egyrészt erősödtünk másrészt maga a hír minden pénz megér.

CsT kolléga már nem szomjas, én csak egy óvatos sört szisszentek! Cool

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 18:40

A szakács már nem nálunk főz, ezzel egyrészt erősödtünk másrészt maga a hír minden pénz megér.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 653
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 18:33

Viszlát Ramsey, te köcsög😅😅

Krisz and zetterberg40 like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 15:05

Krisz írta:
Kicsit mintha megállt volna a mercatonk. Így hogy Pogba kb kiesett, muszáj lenne egy kreatív spíler, nem bánnám ha visszatérnénk a Zaniolo - Kostic vonalhoz.
Ha esetleg valami csoda folytán pénz jönne Artúrért és/vagy Rabbiért akkor Nápolyban szét lehetne nézni Zielinski/Fabian Ruiz vonalon. Állítólag nagy bajok vannak Afrikában, még az is lehet, hogy ADL kiszáll.

A keretük baromira meggyengült, Kula helyett Ostigaard, Insigne helyett valami Noname grúz gyerek, Ospina és Mertens is lelépett, Oshiment meg bezavarta az edzésről tegnap Spaletti és állítólag ő a Báyern első számú célpontja Lewa helyére.

Az a baj, Pogba nélkül a tavalyi kp van, azt meg láttuk mire elég...

Krisz and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 14:58

Petike007 írta:


Kostic érkezésével erősebb lenne a baloldalunk, mint Kubának.

Ez annyira jó beszólás, hogy valaki biztos le fogja nyúlni.

Múltkor volt egy stat, hogy Kostic az utóbbi X évben ugyanannyi helyzetet alakított ki, mint Alexander Arnold.

Kiráz a hideg, hogy jelen pillanatban Kean a legjobb/egyetlen megoldás arra a posztra, a Bárka ellen is őt rakták fel 433ban. Én mondjuk inkább Pellegrinit tolnám fel helyette, de ez a megoldás szerintem csak az én fejemben opció. Lájti lelépésénél érthető volt, hogy a szélső igazolás miért lett alacsonyabb prioritás az adott pillanatban, most viszont kb a legfontosabbnak kéne lennie. Ken sokkal jobb opció cserecsatárnak, mint szélsőnek, szóval inkább arra fókuszálnék Firmino helyett.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 14:23

Krisz írta:
Kicsit mintha megállt volna a mercatonk. Így hogy Pogba kb kiesett, muszáj lenne egy kreatív spíler, nem bánnám ha visszatérnénk a Zaniolo - Kostic vonalhoz.

Kostic érkezésével erősebb lenne a baloldalunk, mint Kubának.

Krisz, zetterberg40, CsT, sneco7 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 14:22

Kicsit mintha megállt volna a mercatonk. Így hogy Pogba kb kiesett, muszáj lenne egy kreatív spíler, nem bánnám ha visszatérnénk a Zaniolo - Kostic vonalhoz.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 11:55

fktgbr írta:

Az FFP-t már csak a kórházakban és néhány országban a tömegközlekedési eszközökön kell alkalmazni.
(mondjuk a kórházak miatt a Juve jó nagyot szív majd vele)

Kórházi vonalon jók vagyunk. Ramsey Dybusz biztos össze van spanolva a benti népekkel.
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 10:33

Petike007 írta:

Csakis a bölcs FFP szabályok betartásával.
Az FFP-t már csak a kórházakban és néhány országban a tömegközlekedési eszközökön kell alkalmazni.
(mondjuk a kórházak miatt a Juve jó nagyot szív majd vele)

laac and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-26, 07:07

Krisz írta:


A székházban aranyat készítenek ólomból? 1.5 milliárdos adósság, lógnak a játékosoknak fizetésekkel, lófasz bevételük volt az eladási oldalon, erre nyomnak egy mancity Guardiolas mercatot. Valaki magyarázza el pls hogy ez hogy lehetséges.
Csakis a bölcs FFP szabályok betartásával.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-25, 23:38

CsT írta:

Lehet ellestek valamit a Barcától, akik épp most veszik meg Koundét a Sevillától 60M-ért. Smile Smile

A székházban aranyat készítenek ólomból? 1.5 milliárdos adósság, lógnak a játékosoknak fizetésekkel, lófasz bevételük volt az eladási oldalon, erre nyomnak egy mancity Guardiolas mercatot. Valaki magyarázza el pls hogy ez hogy lehetséges.

laac likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-25, 22:41

zetterberg40 írta:
Arthurnál most képbe került a Valencia. Mondjuk legutóbbi tudomásom szerint ők teljesen ruppótlanok, szóval nem látom a találkozási pontot A2 fizetésének fényében.
Lehet ellestek valamit a Barcától, akik épp most veszik meg Koundét a Sevillától 60M-ért. Smile Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-25, 21:26

Arthurnál most képbe került a Valencia. Mondjuk legutóbbi tudomásom szerint ők teljesen ruppótlanok, szóval nem látom a találkozási pontot A2 fizetésének fényében.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-25, 18:48

Rabbi szerintem az az eset mint Szandi, a kutya nem fog érte egy petákot se fizetni. Majd viszik jövőre ingyen.

Nem túl valószínű, hogy elcserélnénk Paredesre mert anno elég viharos körülmények között távozott Párizsból (és gondolom Anyuci ott már mindenkinek megvolt Very Happy).

Ha 3 fős kp-vel tervezünk szerintem 7 játékossal mindenképpen számolni kell (Loca,Pogba,Zaka,Kenő,Fagyi,Rabbi mellett Rovella/Miretti marad).

Artúrnál továbbra is olvasni az Arsenal vonalat, én azt se bánom ha pénzt nem kapunk érte de ha azért kell majd Fagyit elküldeni mert ő itt marad akkor nagyon pipa leszek.

LeRoi10, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2022-07-25, 17:56

Na egy jó kis Firmino, Morata helyett. Én úgy emlékszem a csávóra, hogy kb mindegyik támadóposztra be lehet rakni és nem büdős neki melózni, védekezni. Mondjuk a fizetésére kíváncsi lennék.

Krisz and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
21 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: