Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 21:21

Krisz írta:


Az a 2.5 millás ügynök sarc még egész baráti. Remélem a négerkedés meg fodrászkodás helyett a játékra fog koncentrálni.

Mariskánál is "csak" 1.3 millió az ügynöki sarc. Ez már mindenképpen előrelépés a korábbiakhoz képest (Can, Remzi stb.).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 21:17

CsT írta:

Nekem totál úgy jön le a dolog, hogy a klub is ugyanannyira akarja DL eladását mint a játékos.

Ami gond, hogy jó esetben kapunk érte annyit amennyiért jött, 3 év alatt meg felmarkolt itt közel 50 millát.

Ebből mi jól már nem jöhetünk ki. A Bayern nemcsak erőfölényben van, de a játékos akarata is mellettük szól.
Elég csak visszagondolni az utóbbi években velük kötött üzletekre, akár kimenő, akár bejövő oldalon.
Ha ebből kijön 75+15 millió, akkor már "elégedettek" lehetünk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 21:14

_DREAM_ írta:
12m-s fizetésről írnak amit a hollandus kapna a bajoroknál.. Shocked ha hinni lehet a pletykáknak, rongyos 70m-t ajánlanak érte.

Úgy emlékszem, hogy itt is annyit kap bónuszokkal együtt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 19:58

zetterberg40 írta:
Megjött Brazzo De Ligt ügyben. Gondolom még a sofőrt is mi küldtük neki.
https://twitter.com/GiovaAlbanese/status/1546478063558529024?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1546478063558529024%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=
Nekem totál úgy jön le a dolog, hogy a klub is ugyanannyira akarja DL eladását mint a játékos.

Ami gond, hogy jó esetben kapunk érte annyit amennyiért jött, 3 év alatt meg felmarkolt itt közel 50 millát.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 19:53

Krisz írta:


Kíváncsi lennék ADL mit küldene nekünk amikor megérkezünk Afrikába Kulabáért.
Nem hiszem, hogy afrikában tárgyalnánk, senki nem szeretné hogy szaros legyen az Armani zakója! Smile
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 19:24

12m-s fizetésről írnak amit a hollandus kapna a bajoroknál.. Shocked ha hinni lehet a pletykáknak, rongyos 70m-t ajánlanak érte.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 17:04

zetterberg40 írta:
Megjött Brazzo De Ligt ügyben. Gondolom még a sofőrt is mi küldtük neki.
https://twitter.com/GiovaAlbanese/status/1546478063558529024?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1546478063558529024%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=

Kíváncsi lennék ADL mit küldene nekünk amikor megérkezünk Afrikába Kulabáért.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 15:43

Megjött Brazzo De Ligt ügyben. Gondolom még a sofőrt is mi küldtük neki.
https://twitter.com/GiovaAlbanese/status/1546478063558529024?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1546478063558529024%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 12:09

zetterberg40 írta:


Paul Pogba signs his contract as new Juventus player, new deal worth €8m net plus add ons until June 2026. Commission around €2.5m.

Az a 2.5 millás ügynök sarc még egész baráti. Remélem a négerkedés meg fodrászkodás helyett a játékra fog koncentrálni.

zetterberg40, laac, Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 11:31

Krisz írta:

Közben Pogba hivatalos + 10es mez.

Paul Pogba signs his contract as new Juventus player, new deal worth €8m net plus add ons until June 2026. Commission around €2.5m.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 11:26

zetterberg40 írta:
Ebből még a végén az arsenalos brazil gyerek lesz Bonucci mellé.

Attól borzasztóan fázom még ha ezzel Artúrtól is sikerül megszabadulni.

Közben Pogba hivatalos + 10es mez.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 09:28

Ebből még a végén az arsenalos brazil gyerek lesz Bonucci mellé.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 08:33

Petike007 írta:


Szerintem pont Kostic féle alulhype-olt játékosok kellene a csapatba. Akik ráadásul végig küzdenek egy meccset/szezont bármit. 

Egy picit azt látom maradunk a gazdasági bukást hozó galaktikus féle vonalon. Vlaho és Zani is erőn felüli igazolások. 

Középpályát egy Pogesz nem old meg. Sajnos. Kellene egy ütköző ember. Ami szimpi Torreira neve sokszor szerepel külföldi oldalakon. Már anno le kellett volna simázni. Egy Loca-Poca-Toca egész pofás lenne. 

Kosticot meg a hypeját adom, viszont a Vlahovic profilból is elfér 1-2 (ilyenek is mindig voltak nálunk, még Mogginál is). Szerintem meg pont mezzalakból vagy ha úgy tetszik ütközni tudó emberekből vagyunk roskadásig, registánk meg nem nagyon. Torreira hatalmas bukta volt az Arsenalnál és az Atleticonál is, a Fiornál meg semmi kiemelkedő, én passzolnám.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 07:47

Petike007 írta:


Szerintem pont Kostic féle alulhype-olt játékosok kellene a csapatba. Akik ráadásul végig küzdenek egy meccset/szezont bármit. 

Zaniolo valóban klasszis matéria ellenben kétszer szakadt rommá a térde. Az egy picit fázós nekem. De ez az én véleményem. 

Egy picit azt látom maradunk a gazdasági bukást hozó galaktikus féle vonalon. Vlaho és Zani is erőn felüli igazolások. 

...

Közepén a selejt nagy része még itt rontja a levegőt. Felek itt maradnak a nyakunkon.
Adom a Galaktikát. Vlaho, Zan, Pogba, Di Maria. Ezt nehéz lemosni. Legalább a Loca/Vlaho/Zan a jövőnek/Juvének szól.
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2145
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-11, 07:04

Tankcsapda írta:


Amúgy elvileg a Zinterrel, a Napolival és a Lazioval kellene megküzdeni Kosticért.

Érdekes pletyka: az Atletico érdeklődik Cuadrado iránt, Simeone szeretné őt megszerezni, cserébe Saul Niguezt ajánlanák fel.

Szerintem pont Kostic féle alulhype-olt játékosok kellene a csapatba. Akik ráadásul végig küzdenek egy meccset/szezont bármit. 

Zaniolo valóban klasszis matéria ellenben kétszer szakadt rommá a térde. Az egy picit fázós nekem. De ez az én véleményem. 

Egy picit azt látom maradunk a gazdasági bukást hozó galaktikus féle vonalon. Vlaho és Zani is erőn felüli igazolások. 

Középpályát egy Pogesz nem old meg. Sajnos. Kellene egy ütköző ember. Ami szimpi Torreira neve sokszor szerepel külföldi oldalakon. Már anno le kellett volna simázni. Egy Loca-Poca-Toca egész pofás lenne. 

A védelemben Cambiaso és Az ügyeletes Udinese igazolas tűnik tutinak. Cambiaso-ban amit látok egy csere ügylet plusvalenza miatt max. 

Középre nagy talány kit hozunk Kulabá 30 ért ajándék es instant get Akanji Cselló kedvence. Félek Milenkovic lesz belőle. Pedig lájtos árán egy Bremer Kulabá lenne az igazán csodás. Bonu nem kezdő szint már egy Bajnokságot nyerni akaró csapatba. 

Közepén a selejt nagy része még itt rontja a levegőt. Felek itt maradnak a nyakunkon.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-10, 21:58

_DREAM_ írta:
A Kostic vonal teljesen elhalt?

Úgy gondolom, hogy egy szezonra mindenképpen. Valószínűleg Zaniolot preferálja inkább a vezetőség, mert de Ligt eladásával már ő is belefér. Én nagyon szeretem az olyan, 90 percen keresztül hajtó játékosokat, mint Kostic, imponáló statjai vannak, és furcsa, hogy eddig csak a Frankfurtig jutott. Viszont Di María klasszis, nem véletlen, hogy Buffon és Barzagli is kb. magasztalta a transzfert. Ha egyetlen szezonra is, de hozza a klasszisát, már megérte leigazolni, és amit Di María nyújthat a csapatnak, azt Kostic nem tudná. Kostic egy gépezet rettenetesen hasznos eleme, viszont Di María olyan játékos, aki képes eldönteni egy meccset. Zaniolo meg olasz, Juve-szurkoló, és ha nem lenne ennyire sérülékeny, már régen klasszisként számolnánk vele. Allegri be van vonva az igazolásokba, én bízom abban, hogy ez a mechanizmus működhet, és Maxi is olyan játékosállományból főzhet, ami kezd az ő ízlése szerint alakulni.

Amúgy elvileg a Zinterrel, a Napolival és a Lazioval kellene megküzdeni Kosticért.

Érdekes pletyka: az Atletico érdeklődik Cuadrado iránt, Simeone szeretné őt megszerezni, cserébe Saul Niguezt ajánlanák fel.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-10, 21:34

Krisz írta:
Nézem, hogy Scamacca 50 milla & PSG szinten van jelenleg a firkászok szerint. Most én értékelem őt nagyon alul vagy ennyire nincs elérhető center a piacon vagy mindkettő? A statjai kissé átlagosak, persze nem zárt rossz idényt, meg fiatal, de amikor láttam játszani főleg olasz mezben akkor semmi extrát nem mutatott és a fizikai jelenléte se volt kiemelkedő annak ellenére hogy milyen lóbaszó.

Emlékszem, másfél éve mennyire ódzkodtunk még attól, hogy hozzánk fog igazolni. Még Genoaban játszott, belenéztem egy meccsbe, két egyeneset nem tudott a labdába rúgni. Kicsit furcsállom én is, bár látok benne fantáziát. Messi és Mbappé kap egy bóját, aki rengeteg helyet tud nekik csinálni (Neymaron túl akarnak adni, őt ezért nem írom), ez a Realnál a Ronaldo-Benzema kapcsolattal bejött, ugyanakkor Benzema ezután ki tudott teljesíteni, míg Scamacca hálás lehet a sorsnak, hogy kap egy ilyen lehetőséget. Fejlődni fog, és így az olasz válogatott kezdőjére is nyugodtan pályázhat, mert Immobile sosem volt jó azon a téren, Belotti megint nem egy brutálisan jó csatár, más meg nincs a színen. Érdekes lehet ez a PSG, most nem névre mentek az edzőválasztáskor, hanem az egyik legjobb francia edzőre, aki minden klubjánál sikeres volt. A nagy kérdés az, hogy tud-e bánni a sztárokkal.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-10, 21:07

Nézem, hogy Scamacca 50 milla & PSG szinten van jelenleg a firkászok szerint. Most én értékelem őt nagyon alul vagy ennyire nincs elérhető center a piacon vagy mindkettő? A statjai kissé átlagosak, persze nem zárt rossz idényt, meg fiatal, de amikor láttam játszani főleg olasz mezben akkor semmi extrát nem mutatott és a fizikai jelenléte se volt kiemelkedő annak ellenére hogy milyen lóbaszó.

CsT, Petike007 and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-10, 16:10

Ha a vezetőség nem cselekszik, akkor majd a szurkolók. Ez nagyon paraszt, de pont emiatt imádom Very Happy :

Bevásárlóközpont - Page 29 2022-012

Krisz, virracocha, CsT, sneco7, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-10, 11:30

Krisz írta:


Vele konkrétan volt az a fodrászos video, amikor a spanja benyögte a Juventust, ő meg sejtelmesen elmosolyodott. Szerintem tutira képben volt, most viszont nem tudom mi a lőcs van. Ha viszont ő Maris helyett lett volna képben akkor nem hiszem hogy jól döntöttünk.

Azt viszont nagyon remélem, hogy a Ken-Andre Gomes csere csak a firkászok agyszüleménye. Egy Artúr2 a csávó, gondolom annyit is keresne, majd szophatunk vele 4 évig hogy elpateroljuk valahova. Ken legalább mehet a B listára.
Andre Gomes Very Happy Very Happy Édes faszom, hogy találjuk (vagy a sajtó) meg ezeket használhatatlan spílereket. Ha írnom kellene egy anti top11-et tuti, hogy a Gomes,Artúr,Remzi trió alkotná a kp-t.

Kostic biztosan képben volt, én úgy vélem közbejött Ligti távozási szándéka és átupgradeltük őt Zaniolora. Pedig ő nem lenne nehéz biznisz, távozni akar, a németek pénzt akarnak, nyilván a Frankfurtra ráígérni se lenne nagy kunszt.Majd elviszi Marotta...

Ha jön Zani szerintem nem lesz több szélső igazolás, jön Molina RB-nek és Puli fog besegíteni a szélen támadásban.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-10, 08:07

tjunior írta:

Volt valaha is? Vagy csak a sajtó szórakoztatta magát?

Vele konkrétan volt az a fodrászos video, amikor a spanja benyögte a Juventust, ő meg sejtelmesen elmosolyodott. Szerintem tutira képben volt, most viszont nem tudom mi a lőcs van. Ha viszont ő Maris helyett lett volna képben akkor nem hiszem hogy jól döntöttünk.

Azt viszont nagyon remélem, hogy a Ken-Andre Gomes csere csak a firkászok agyszüleménye. Egy Artúr2 a csávó, gondolom annyit is keresne, majd szophatunk vele 4 évig hogy elpateroljuk valahova. Ken legalább mehet a B listára.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-10, 07:24

_DREAM_ írta:
A Kostic vonal teljesen elhalt?
Volt valaha is? Vagy csak a sajtó szórakoztatta magát?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-09, 23:23

Mariska motivációjával szerintem nem lesz gond, a megérkezős videóján olyan mint valami nevesincs 21 éves aki először lép be egy top klub otthonába. Még a szeme is csillog. Már látom ahogy faszra húzza Theo Hernandezt! Very Happy

Közben hosszabbítottunk De Ligttel Winterrel és gyorsan kölcsön is basztuk Empoliba.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-09, 21:42

_DREAM_ írta:

Én is sunáznám de mostanában csend van ezzel
kapcsolatban.

Szerintetek ki fog megsérülni elsőként az új igazolások közül?cheers
Zaniolo túl egyszerű tipp lenne (Uptade: már most megsérült) , szerintem az aki Ligti helyére igazolunk. Very Happy


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-07-10, 00:05-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-09, 20:12

_DREAM_ írta:

Én is sunáznám de mostanában csend van ezzel
kapcsolatban.

Szerintetek ki fog megsérülni elsőként az új igazolások közül?cheers
Mária lenne a legkézenfekvőbb, mivel arra hoztuk, hogy Chiesat helyettesítse amíg az lábadozik.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-09, 20:04

Krisz írta:


Kurvára remélem hogy nem, két Di Mariaért se adnék egy Kosticot. Annyi biztos hogy elkezdte a felkészülést a Frankfurttal. Optimális esetben Zanioloval érkezne csomagban.
Én is sunáznám de mostanában csend van ezzel
kapcsolatban.

Szerintetek ki fog megsérülni elsőként az új igazolások közül?cheers
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-09, 19:52

_DREAM_ írta:
A Kostic vonal teljesen elhalt?

Kurvára remélem hogy nem, két Di Mariaért se adnék egy Kosticot. Annyi biztos hogy elkezdte a felkészülést a Frankfurttal. Optimális esetben Zanioloval érkezne csomagban.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-09, 16:23

A Kostic vonal teljesen elhalt?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-09, 16:05

LeRoi10 írta:
Jovicot ingyen vitte a Fior. Értem én, hogy lejtmenetben van a srác, de még csak 24. Backup Vlahovicnak lehet megért volna egy misét. Ha minden igaz a viszonyuk sem rossz.

Jovic így kívülről amúg gecilusta is volt, kb ilyen Artúr kategória. Bekerült a tutiba aztán ment a faszverés. Ilyen spíler nekem a padra se kéne.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-09, 14:22

Jovicot ingyen vitte a Fior. Értem én, hogy lejtmenetben van a srác, de még csak 24. Backup Vlahovicnak lehet megért volna egy misét. Ha minden igaz a viszonyuk sem rossz.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2022-07-09, 11:49

Krisz írta:


Szerintem az ideális az lenne ha jönne egy ilyen 30-31 éves csúcskategóriás tapasztalt védő, meg egy Bremer típus, aki már BL kész, jó korban van de nincs még teljesen kiaknázva a potenciálja. Szóval a Kulabá-Bremer/Akanji jó lenne ha kijönne DL árából.

Szerintem két középhátvéd csak akkor fog érkezni, ha az egyiküket Acerbinek vagy Romagnolinak hívják. Ne felejtsük el, hogy Bonucci megkapta a csapatkapitányi karszalagot, ergo ő valószínűleg kezdő lesz. Nagy kérdés, hogy Daniloval hol számol Allegri. Ha középen, akkor eleve csak egy játékos fog érkezni. Ha jobb oldalon, akkor is csak lehetséges, hogy két védő érkezik, viszont de Ligt árának nagy részét sem fogjuk két középhátvédre elkölteni, ebben is biztosak lehetünk. Egy komolyabb kiadásunk lesz, aki talán még nincs is a "felszínen", mert Zaniolot megpróbáljuk kölcsön + opcióval elhozni (elvileg hajlik rá a Roma), Koulibaly elúszni látszik
Én Bremert elengedtem, szerintem ő a Zinterbe fog igazolni, nálam Akanji és Kimpembe a befutók, mindkettejük szóba került. Kimpembe szerintem óriási fogás lenne, de csak akkor van rá reális esély, ha a PSG behúzza Skriniart, illetve Galtier úgy dönt, hogy nem számol a franciával. Akanji sokkal reálisabb opció, én őt erőltetném.

Az is lehet, hogy Molinat fogjuk jobb oldalra leigazolni, Danilo bemegy középre, és Danilo-Bonucci párossal indulunk neki a szezonnak, riválisnak meg Acerbi/Romagnoli esetleg érkezhet. Szerintem lesz még egy nagy durranás, rá fogunk költeni, ha megengedheti a klub magának.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
29 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: