Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-09, 11:49

Krisz írta:


Szerintem az ideális az lenne ha jönne egy ilyen 30-31 éves csúcskategóriás tapasztalt védő, meg egy Bremer típus, aki már BL kész, jó korban van de nincs még teljesen kiaknázva a potenciálja. Szóval a Kulabá-Bremer/Akanji jó lenne ha kijönne DL árából.

Szerintem két középhátvéd csak akkor fog érkezni, ha az egyiküket Acerbinek vagy Romagnolinak hívják. Ne felejtsük el, hogy Bonucci megkapta a csapatkapitányi karszalagot, ergo ő valószínűleg kezdő lesz. Nagy kérdés, hogy Daniloval hol számol Allegri. Ha középen, akkor eleve csak egy játékos fog érkezni. Ha jobb oldalon, akkor is csak lehetséges, hogy két védő érkezik, viszont de Ligt árának nagy részét sem fogjuk két középhátvédre elkölteni, ebben is biztosak lehetünk. Egy komolyabb kiadásunk lesz, aki talán még nincs is a "felszínen", mert Zaniolot megpróbáljuk kölcsön + opcióval elhozni (elvileg hajlik rá a Roma), Koulibaly elúszni látszik
Én Bremert elengedtem, szerintem ő a Zinterbe fog igazolni, nálam Akanji és Kimpembe a befutók, mindkettejük szóba került. Kimpembe szerintem óriási fogás lenne, de csak akkor van rá reális esély, ha a PSG behúzza Skriniart, illetve Galtier úgy dönt, hogy nem számol a franciával. Akanji sokkal reálisabb opció, én őt erőltetném.

Az is lehet, hogy Molinat fogjuk jobb oldalra leigazolni, Danilo bemegy középre, és Danilo-Bonucci párossal indulunk neki a szezonnak, riválisnak meg Acerbi/Romagnoli esetleg érkezhet. Szerintem lesz még egy nagy durranás, rá fogunk költeni, ha megengedheti a klub magának.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-09, 11:24

CsT írta:

Csak az ellenfeleknek max 1-2 alapembert kell pótolni, nekünk meg 5-6-ot, ehhez képest annyira nem állunk jól, mert a felkészülést úgy kezdtük, hogy egyetlen új játékos sem volt még itt és a selejtből sincs még senki kiszórva. Az ősz nagyon zsúfolt lesz, nem sok idő lesz csapatépítésre, szóval sokáig nem lehet tökölni az igazolásokkal.

Egyébként ha minden igaz tegnap Kulibálint megint lenyilatkozta, hogy nem szeretne a Juvéba igazolni, de nápolyban sem marad. Bevallom én annyira nem bánom.

Azért az egyáltalán nem mindegy, hogy Pogba és Di María révén tapasztalt játékosok érkeznek, akiknek vélhetően kevesebb időbe telik akklimatizálódni. Pogba a Serie A-t amúgy is ismeri, és magát a klubot is. A játékosokat annyira nem mondom előnynek, csak Bonucci, Rugani, Sandro és Cuadrado voltak itt az utolsó szezonjában.

Na igen, most a fél szezont nem lehet erre elpazarolni, illetve az építkezés mehet, csak közben jöjjenek is az eredmények. A 3. fordulóban jön a Roma, 5. fordulóban megyünk Firenzébe, október 9-én a Milan ellen játszunk idegenben, október 16-án Torino, novemberben meg játszunk a Zinterrel és a Lazioval hazai pályán. Szóval annyiban jó, hogy az első 8 fordulóban csak 2 komolyabb csapat ellen fogunk játszani, a Zinter ellen a 13., a Lazio ellen a 15. fordulóban meccselünk, lesz lehetőség viszonylag kevés pontvesztéssel csapatépítésre. Ha meg Allegri hozza azt, hogy a szezon második felére összerakja a csapatot, és nincs nagy lemaradás, akkor meglehet a scudetto. A szezon második fele - amíg el nem dőlt, hogy biztosan BL-résztvevők vagyunk - az előző szezonban is olyan volt, amivel harcban lehettünk volna az első helyért.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-09, 09:58

CsT írta:

Egyébként ha minden igaz tegnap Kulibálint megint lenyilatkozta, hogy nem szeretne a Juvéba igazolni, de nápolyban sem marad. Bevallom én annyira nem bánom.

Szerintem az ideális az lenne ha jönne egy ilyen 30-31 éves csúcskategóriás tapasztalt védő, meg egy Bremer típus, aki már BL kész, jó korban van de nincs még teljesen kiaknázva a potenciálja. Szóval a Kulabá-Bremer/Akanji jó lenne ha kijönne DL árából.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10602
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-09, 07:39

Tankcsapda írta:
Di María bezsákolva, Pogba holnap, legalább valami most már beindult, csak legyen is folytatása, még bőven lenne mit tenni a keret megerősítéséhez. Cambiaso valószínűleg érkezik, Zaniolo leigazolásán dolgozik a vezetőség, de kellenek rajtuk kívül is még játékosok, legalább kettő.

Amúgy a riválisok sem erősítenek gyorsabban. A Milan felmutathatja Origit, a Napoli leigazolta az uruguayi Oliverat (balhátvéd, itt is simán kezdő lehetett volna) és Kvaratskheliat...ez a grúz gyerek ennyire jó amúgy? Egyedül a Zinter húzott bele, Lukaku, Onana, Mkhitaryan, Asllani, Bellanova, közülük hárman kölcsönben összesen 15 millióért...azért Marrotta még a régi.

Belengették Tagliaficot is, mivel a Barca már nem őt akarja leigazolni. Akár egy dél-amerikai különítmény is alakulhat, 2017-ben bevált.

Az új vezetőség igazolásai eddig tetszenek. Nemcsak azért, mert tudatosak, hanem mert olyan játékosokat igazolnak, akiket kedvelek.  Laughing Tudom, ez a fő szempont...de Locatelli, Vlahovic szimpatikusak voltak előtte is, Di María meg régi nagy kedvenc, szóval lehet, közölnöm kellene a kívánságlistámat.
Csak az ellenfeleknek max 1-2 alapembert kell pótolni, nekünk meg 5-6-ot, ehhez képest annyira nem állunk jól, mert a felkészülést úgy kezdtük, hogy egyetlen új játékos sem volt még itt és a selejtből sincs még senki kiszórva. Az ősz nagyon zsúfolt lesz, nem sok idő lesz csapatépítésre, szóval sokáig nem lehet tökölni az igazolásokkal.

Egyébként ha minden igaz tegnap Kulibálint megint lenyilatkozta, hogy nem szeretne a Juvéba igazolni, de nápolyban sem marad. Bevallom én annyira nem bánom.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-08, 23:45

Di María bezsákolva, Pogba holnap, legalább valami most már beindult, csak legyen is folytatása, még bőven lenne mit tenni a keret megerősítéséhez. Cambiaso valószínűleg érkezik, Zaniolo leigazolásán dolgozik a vezetőség, de kellenek rajtuk kívül is még játékosok, legalább kettő.

Amúgy a riválisok sem erősítenek gyorsabban. A Milan felmutathatja Origit, a Napoli leigazolta az uruguayi Oliverat (balhátvéd, itt is simán kezdő lehetett volna) és Kvaratskheliat...ez a grúz gyerek ennyire jó amúgy? Egyedül a Zinter húzott bele, Lukaku, Onana, Mkhitaryan, Asllani, Bellanova, közülük hárman kölcsönben összesen 15 millióért...azért Marrotta még a régi.

Belengették Tagliaficot is, mivel a Barca már nem őt akarja leigazolni. Akár egy dél-amerikai különítmény is alakulhat, 2017-ben bevált.

Az új vezetőség igazolásai eddig tetszenek. Nemcsak azért, mert tudatosak, hanem mert olyan játékosokat igazolnak, akiket kedvelek.  Laughing Tudom, ez a fő szempont...de Locatelli, Vlahovic szimpatikusak voltak előtte is, Di María meg régi nagy kedvenc, szóval lehet, közölnöm kellene a kívánságlistámat.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2650
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-08, 23:14

CsT írta:
Az a baj, hogy én hajlamos vagyok első benyomás alapján ítélni, és ahogy Pogesz leszállt a repcsiről a susogós melegítőben meg a fejkendőben nem a scudetto ugrott be, hanem egy Snoop Dog koncert. Smile
Nekem 50Cent. Smile reméljük focizni is akar majd.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10602
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-08, 21:27

Az a baj, hogy én hajlamos vagyok első benyomás alapján ítélni, és ahogy Pogesz leszállt a repcsiről a susogós melegítőben meg a fejkendőben nem a scudetto ugrott be, hanem egy Snoop Dog koncert. Smile

_DREAM_, LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3308
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-08, 20:22

Mária hivatalosh.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-08, 16:13

Szerintem de Ligtért a 90 millió is jutányos ár. Mondjuk 90 + 10 millió már okés lenne, szerintem nem lenne szabad engedni az igényekből. 75 + 10-15 millió...oké, de akkor valakit adjanak szintén relatíve olcsón, és persze nem is mindegy, hogy kit. Pavard szóba került, de fölösleges lenne, itt van Danilo, Lucas Hernandeznek viszont nagyon tudnék örülni.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-08, 15:21

CsT írta:
Agresti szerint 75M + 10-15 bónuszért viszi a Bájermonaco Ligtet. Ha teljesül a bónusz akkor bejön annyi amiért anno vettük...

Mondjuk ha már ők azt mondják a Barcának,hogy egyben kérik,akkor mi is nyomhatnánk egy ilyet...90 egyben..

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3308
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-08, 15:13

https://www.instagram.com/p/CfvzglQjkKI/
Közben 50Cent is úton van.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10602
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-08, 13:18

Agresti szerint 75M + 10-15 bónuszért viszi a Bájermonaco Ligtet. Ha teljesül a bónusz akkor bejön annyi amiért anno vettük...
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-07, 23:50

Krisz írta:
Az a pletyi megvan, hogy a Bayern egy összegben kérné Lewa árát a Bárkától, mert nem bíznak benne, hogy 1-2 éven belül még létezni fog a klub?  Laughing
Bayern vezetőség szinte az egyetlen akikből kinézem, hogy ennyire trollkodják a Barcát Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3308
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-07, 22:51

Megjött Maris.

Petike007 and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-07, 21:47

Az a pletyi megvan, hogy a Bayern egy összegben kérné Lewa árát a Bárkától, mert nem bíznak benne, hogy 1-2 éven belül még létezni fog a klub?  Laughing

CsT, Petike007, LeRoi10 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10602
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-07, 21:32

Krisz írta:


Nevetséges, ez már tuti? Kicsit nehéz elhinni, majdnem annyi, mint Cambiaso, 3,5 milla plusz a szőröstalpú. De amúgy azt sem értem, hogy Grimaldo miért egy ilyen játékostemetőbe akar menni, gondolom rengeteg más csapat is vitte volna.
Nekem épp most dobott fel a Transfermarkt egy "Gabriel Jesus wants to win everything at Arsenal" című videót. Very Happy
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3577
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-07, 19:41

CsT írta:

Én csak egy képet láttam róla. Kajakra az hittem, hogy a női csapatba jön! Very Happy Very Happy
Cacereskettő... jöhet háromszor!
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-07, 19:26

LeRoi10 írta:
Grimaldot 8-10 misi között viszi el az Arsenal. Annyiért nem igen lett volna mit gondolkozni rajta. Pelle mehetne kölcsön valami középcsapatba. Jövőre meg el lehetne dönteni, hogy mi legyen a Pell-Grimaldo duóval. Esetleg kell-e még Udogie.

Nevetséges, ez már tuti? Kicsit nehéz elhinni, majdnem annyi, mint Cambiaso, 3,5 milla plusz a szőröstalpú. De amúgy azt sem értem, hogy Grimaldo miért egy ilyen játékostemetőbe akar menni, gondolom rengeteg más csapat is vitte volna.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10602
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-07, 19:20

zetterberg40 írta:
Megvan az új Kebapunk I love you

Kenan Yildiz a Bayernből. 17 éves. Ingyen.
Én csak egy képet láttam róla. Kajakra az hittem, hogy a női csapatba jön! Very Happy Very Happy

laac likes this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-07, 19:02

Grimaldot 8-10 misi között viszi el az Arsenal. Annyiért nem igen lett volna mit gondolkozni rajta. Pelle mehetne kölcsön valami középcsapatba. Jövőre meg el lehetne dönteni, hogy mi legyen a Pell-Grimaldo duóval. Esetleg kell-e még Udogie.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-07, 17:33

zetterberg40 írta:
Megvan az új Kebapunk I love you

Kenan Yildiz a Bayernből. 17 éves. Ingyen.

Valahogy az ilyen típusú igazolások totál bukók. Amikor valami olyan csapatból igazol egy kölyök hozzánk akik tudatosan építik be a saját neveléseket az első csapatba mindig az lesz a vége, hogy 5 éven keresztül adogatjuk kölcsön másodosztájú csapatoknak míg végül lejár a szerződése és eltűnik a süllyesztőben. Talán egyedül Conan a kivétel. Mondjuk ha a Bayern elvidalozza tőlünk De Ligtet akkor kebabos helyett kibaszott Messi legyen a kölyökből.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-07, 16:30

Megvan az új Kebapunk I love you

Kenan Yildiz a Bayernből. 17 éves. Ingyen.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10602
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-07, 09:01

Momblano szerint 18M + Ranocchia kölcsönben az első ajánlatunk Molináért. Ez így korrekt lenne.

Bevallom én legkevésbé Kulibálintot preferálom a felmerülő nevek közül. Egyrészt elég nehéz biznisz, mert anno pont ő verte a mellét amikor a malac idejött, hogy ő aztán a Juvéba soha (magyarul az ő Juve pizsijét biztosan drágábban lehet megvenni Very Happy), aztán ott van ADL aki valszeg mindent meg fog tenni, hogy ne ide jöjjön. Nyilván klasszis védő, lehet benne még 2-3 remek szezon, de utána ő is ingyen megy majd valahová, fizuban is biztosan dupla annyi lenne mint a Bremer/Akanji vonal. Igazából benne is úgy lett volna koncepció ha Ligti mellé jön, mert így a 3 legnevesebb belső védőnk 30pluszos lesz, magyarul 2-3 év múlva megint lehet új védelmet építeni.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2137
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-07, 07:18

CsT írta:

Kb úgy mint Artúrt a Zaniolo bizniszbe. Kell hozzá egy hülye vevő! Smile

Nekem nagyon rendszer idegen lenne ha nem mi lennénk a hülye vevők.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10602
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-06, 22:55

Malloy írta:

Én azon gondolkoztam, hogy hogyan lehetne a De Ligt bizniszbe belerakni Szandit…
Kb úgy mint Artúrt a Zaniolo bizniszbe. Kell hozzá egy hülye vevő! Smile

LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-06, 21:59

Felgyorsultak az események Koulibaly fronton, minden forrás ezen pörög hirtelen.
Az első hírek szerint 30 millió a Napolinak, 3-4 éves szerződés a játékosnak évente 6-7 milliós fizuval.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2396
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-06, 18:48

Krisz írta:
A firkászok nagyon nyomják, hogy Hoszé sunázza Artúrt. Ha végül igaznak bizonyul, és belebizniszeljük Zanioloba akkor jövünk egyel neki. Még Bonuccit is elvihetné, őt is szereti Laughing
Én azon gondolkoztam, hogy hogyan lehetne a De Ligt bizniszbe belerakni Szandit…

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-06, 16:04

A firkászok nagyon nyomják, hogy Hoszé sunázza Artúrt. Ha végül igaznak bizonyul, és belebizniszeljük Zanioloba akkor jövünk egyel neki. Még Bonuccit is elvihetné, őt is szereti Laughing

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8141
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-06, 14:49

CsT írta:
Pessina közben orvosin a Monzánál. Berluék tényleg nem szarral gurigáznak! Smile

Az szép, egyébként az Atalanta eléggé süllyedő hajó benyomását kelti. A régi banda szét van verve, mellette Gasperini meg mintha elfáradt volna. Persze nem kétlem hogy a pár évvel ezelőtti pontról vissza tudják építeni magukat erre a szintre, viszont kelleni fog egy kis állandóság a csapat gerincét tekintve.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10602
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-06, 14:23

Pessina közben orvosin a Monzánál. Berluék tényleg nem szarral gurigáznak! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2022-07-06, 13:54

Orvosi vizsgálatok: pénteken Di Maria, szombaton Pogba.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
30 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: