Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
vektra
_Tyler
sneco7
Malloy
_DREAM_
DartagnanX
tjunior
bombahoppa
zetterberg40
Bane.Davids.89
Tankcsapda
CsT
LeRoi10
Petike007
Krisz
Nico
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-22, 21:55

Cuadrado! Nálam nincs mentség, aki oda megy annak a kurva anyját, sőt rohadjon meg.

Bevásárlóközpont - Page 18 362258424_713162770849099_1832741723192222759_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=rqhlAOsfE4AAX_5ONGh&_nc_ht=scontent-vie1-1
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-22, 21:31

Krisz írta:
Artúr hivatalos. Nem gondoltam volna, hogy ilyen sima lesz pont őt lepasszolni.
Mi benne a sima? 3-4 millát kapunk érte, de fizetjük a bére felét ami 3-4 milla. Ugyanannyi mintha ülne a lelátón, arra, hogy megvegyék 0,01% esély van.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-22, 21:18

Petike007 írta:


Annyit segítettünk a Fior könyvelésében ennyi járt nekünk.

Egyébként arra nagyon kíváncsi lennék, hogy lenne-e ilyen szintű (és hatékonyságú) takarítás Giuntoli nélkül. Csak mert a mostani lomtalanítás már évek óta esedékes. Arrivabácsit is kompetensnek tartom a maga területén, az viszont döbbenetes inkompetencia lenne ha Cherubini szerint Artúr, Bonucci, Zakariás, Kenő, Szandi olyan játékosok akikben még évek voltak főleg ilyen fizetés mellett.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-22, 18:45

Krisz írta:
Artúr hivatalos. Nem gondoltam volna, hogy ilyen sima lesz pont őt lepasszolni.

Annyit segítettünk a Fior könyvelésében ennyi járt nekünk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-22, 18:32

Artúr hivatalos. Nem gondoltam volna, hogy ilyen sima lesz pont őt lepasszolni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-22, 12:04

Petike007 írta:
♠ Alex Sandro could also be kicked out of the squad like Bonucci. 

Giuntoli and Manna have decided that players over 30 years old with high salaries won't be kept unless they agree to take a massive pay cut. 

[ Corriere Torino ]

Ha így van veszek egy Dzsúdló meg egy Manna mezt.
Allegri is 30 fölötti és sokat is keres! Smile

Petike007, fktgbr, bombahoppa, Malloy and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-22, 11:47

♠ Alex Sandro could also be kicked out of the squad like Bonucci. 

Giuntoli and Manna have decided that players over 30 years old with high salaries won't be kept unless they agree to take a massive pay cut. 

[ Corriere Torino ]

Ha így van veszek egy Dzsúdló meg egy Manna mezt.

sneco7 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-20, 21:45

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-20, 19:52

Miretti 2027 👌

sneco7 likes this post

Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-20, 19:49

Nico írta:

azt értem, csökkentjük az idei évre jutó amortizációját, bár hosszabb távon ráfizetünk, hacsak nem az eddigi fizetését osztottuk le több évre...
Azért négy bajnoki pontot csak levonnék miatta a következő szezonban a figc helyében:)
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-20, 17:31

fktgbr írta:

de előtte hosszabbítottunk vele 2027-ig állítólag.
azt értem, csökkentjük az idei évre jutó amortizációját, bár hosszabb távon ráfizetünk, hacsak nem az eddigi fizetését osztottuk le több évre...
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-20, 16:42

Nico írta:

3-4 millió, amiből a bérét fizetjük, szóval idén csak az értékcsökkenését bukjuk...
ezekre az opciókra minek van szükség? a Liverpool-nál is egyértelmű volt, hogy nem fognak élni vele...
de előtte hosszabbítottunk vele 2027-ig állítólag.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-20, 15:25

zetterberg40 írta:
Artúr 3-4 millió körüli összegért veszi kölcsön a Fior.
20 milliós sima opció.
Pénteken orvosi.
3-4 millió, amiből a bérét fizetjük, szóval idén csak az értékcsökkenését bukjuk...
ezekre az opciókra minek van szükség? a Liverpool-nál is egyértelmű volt, hogy nem fognak élni vele...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-20, 15:21

Artúr 3-4 millió körüli összegért veszi kölcsön a Fior.
20 milliós sima opció.
Pénteken orvosi.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-20, 13:59

Barbieri --> Pisa 1 év kölcsön.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-19, 22:57

sneco7 írta:


Na meg hogy Rabbit dugja a főnöke...
Ahogy anno Khedirát. Magic Penis!
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 653
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-19, 22:52

CsT írta:
Közben Rabbi lenyilatkozta, hogy csak Allegri miatt maradt, aki még a szabija alatt is üzenetekkel bombázta. Lassan szerintem a szkeptikusoknak is összeáll a kép, hogy jelenleg ki a főnök.

Na meg hogy Rabbit dugja a főnöke...

CsT and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-19, 22:46

Közben Rabbi lenyilatkozta, hogy csak Allegri miatt maradt, aki még a szabija alatt is üzenetekkel bombázta. Lassan szerintem a szkeptikusoknak is összeáll a kép, hogy jelenleg ki a főnök.

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-19, 20:24

puli b+
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-19, 13:29

zetterberg40 írta:


Bezzeg a négerkedést azt már megint első osztályon tolja. Idióta. Védhetetlen ő maga is, a visszahozatala is, és az is, hogy ezt elnézik neki még mindig.
De lehet csak azért nem utazik mert nem lett időben kész a rőzse. Very Happy

Bevásárlóközpont - Page 18 Screen10
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-18, 23:11

CsT írta:

Albanese finoman annyit írt, hogy "nem áll készen" Very Happy Very Happy Ezért cseréltük le Kenőre.

Bezzeg a négerkedést azt már megint első osztályon tolja. Idióta. Védhetetlen ő maga is, a visszahozatala is, és az is, hogy ezt elnézik neki még mindig.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-18, 22:20

zetterberg40 írta:
Pogbanak már megint mi a kínja, hogy nem utazik az amcsi haknira?
Albanese finoman annyit írt, hogy "nem áll készen" Very Happy Very Happy Ezért cseréltük le Kenőre.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-18, 22:15

Pogbanak már megint mi a kínja, hogy nem utazik az amcsi haknira?
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-18, 21:35

Krisz írta:


Egyébként szerintem bárhogy is állnak a könyveink normálatlan ajánlatokat simán el kell fogadni (ahogyan Moggi is eladta Zidanet). Pl ha egy deka tartozásunk se lenne, és a PSG beállítana 120 millával Vlahovicért akkor is simán el kell adni (nyilván ez nem vonatkozik olyanokra, mint Del Piero, Buffon vagy Fagioli), de ezt is csak úgy, hogy le van zsírozva a megfelelő utód.

Nincs ezzel semmi baj, tavaly De Ligt eladása is rendben volt. A gond csak az, hogy jelenleg Vlahovics képességű, korú elérhető játékos nincs. Chiesa könnyebben pótolható, ha nem szempont az olasz útlevél...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-18, 21:25

CsT írta:

Nekem egész máshogy jött le. Very Happy  

Az angolra fordított zanzásított dolgokból vagy Giuntoli eredeti szavaiból?
(Az a helyzet, hogy a vecchiasignoran lévő interjú kivonat is torzított és hiányos)

Mert pl ami Football Italian van, az el van torzítva. Vlahovicot (és Chiesat) többször kérdezték tőle, amikor másodjára is firtatták, akkor kerek-perec megmondta, hogy "incedibile", de ha befut egy brutál ajánlat akkor azt mérlegelni kell, mert rendezni kell a könyveket is (azaz nem engedhetjük meg azt a luxust, hogy kategórikusan elutasítunk mindent). Aztán rákérdezett egy másik firkász, hogy mennyi az annyi, amire azt válaszolta, hogy "nem beszél árakról, attól függ".

Az alapján amit mondott, egyértélmű hogy nincs akkora nyomás, hogy pénzt csináljunk, mint mondjuk a férgeknél. Költeni nagyon tutira nem fogunk egy darabig (szvsz nem is kell), optimalizálni fogjuk a keretet eladásokkal, mert sokan vagyunk és nincs Európa se, de nem fogjuk elherdálni az értékeinket, csak mert egyenesbe kell hozni a könyveket. 

Egyébként szerintem bárhogy is állnak a könyveink normálatlan ajánlatokat simán el kell fogadni (ahogyan Moggi is eladta Zidanet). Pl ha egy deka tartozásunk se lenne, és a PSG beállítana 120 millával Vlahovicért akkor is simán el kell adni (nyilván ez nem vonatkozik olyanokra, mint Del Piero, Buffon vagy Fagioli), de ezt is csak úgy, hogy le van zsírozva a megfelelő utód.

Amúgy türelmet kért a szurkolóktól. Én már rég kibasztam volna Allegrit, de így is úgy gondolom, hogy ha tavaly a jövő érdekében kap pár hónapot elvárásmentesen építkezni, akkor sanszosan ő is más úton indul el. Most BL nélkül azért sokkal könnyebb helyzetben van, talán a húzóemberek is egészségesek lesznek. Lényeg, hogy az ideinél sokkal többet várok.
Az a rész meg, hogy "Allegri a legalkalmasabb, és a legtehetségesebb edző" szerintem annak szól, hogy támogatva legyen publikusan, mert egyszerűen a számok és 10 éve ismétlődő hibák és egyéb korlátoltságok miatt nem lehet az.
Ha hurráoptimisták vagyunk akkor akár még lehet várni egy olyan kiugró teljesítményt, mint Spalettitől, aki ugyanúgy le volt írva és el volt könyvelve egy középszernek. Hát én nem vagyok vele hurráoptimista, de egy benefit of the doubtot megadom neki szeptemberig.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-18, 20:40

Nico írta:

Állítólag bekerült az utazó keretbe is

Tök faszság lenne amcsiba menni Kenő nélkül. Szerintem teljesen képlékeny, hogy kinek lehet lepasszolni (de a mdrcato végére le lesz zsírozva), és mivel ez nincs konkretizálva, így egy amcsi haknira vinni kell, illetve nem lehet a haknit váró szurkolóknak azt mondani hogy a túra után ki lesz rakva a kedvencük.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-18, 20:31

CsT írta:


Engem az aggaszt, hogy a Ranchboy-t nem említette a biztos távozók között.
Állítólag bekerült az utazó keretbe is
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-18, 20:28

Krisz írta:


Melyik része? Én meghallgattam a nyilatkozatát és 
a közzétett angol (és rövidített olasz!!!) transcriptekben bőven van eltérés.

Nekem annyi jött le, hogy igazolni már nem fogunk senkit, csak eladni. Lukaku egy totál koholmány, Chiesa és Vlahovic eladása egyáltalán nincs képben, kivéve ha jön valami mega ajánlat akkor azt átgondoljuk. És ami baromira nem tetszett, hogy felszopkodta Allegrit.
Nekem egész máshogy jött le. Very Happy  Nyilván Chiesát és Vlahot csak "nagy" ajánlatért engedjük el, de azért szinte biztosan, mert ezzel lehet helyre rakni a könyveket (Artúrral meg Bonuccival nem).

Lukaku nyilván addig nincs képben amíg Vlahovic nem távozik, így nyugodtan mondhatta, hogy addig nem kell gondolkodnia rajta mit szólnak a szurkolók.

Allegri felszopása nálam egyértelműen arra utal, hogy ez még nem az ő mercatója, hanem Max-é.

Engem az aggaszt, hogy a Ranchboy-t nem említette a biztos távozók között.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-18, 19:06

tjunior írta:
Giontoli első nyilatkozata kissé zavaros éa önelentmondó volt számomra. Persze én csak a fordítast olvastam.

Melyik része? Én meghallgattam a nyilatkozatát és 
a közzétett angol (és rövidített olasz!!!) transcriptekben bőven van eltérés.

Nekem annyi jött le, hogy igazolni már nem fogunk senkit, csak eladni. Lukaku egy totál koholmány, Chiesa és Vlahovic eladása egyáltalán nincs képben, kivéve ha jön valami mega ajánlat akkor azt átgondoljuk. És ami baromira nem tetszett, hogy felszopkodta Allegrit.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-18, 16:50

Giontoli első nyilatkozata kissé zavaros éa önelentmondó volt számomra. Persze én csak a fordítast olvastam.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2023-07-17, 22:43

LeRoi10 írta:


Jó deal. lehet csak  a vágyom rá, hogy legyen,  de szerintem Ranocchiában is van valami kis extra. Egy jó squadplayert bele lehet látni. Sok sikert neki, az Empoli éppen tökéletes neki!

Mindenesetre ez a Fagyi, Loca, Miretti, Rovella, Ranocchia tengely több mint bizakodásra ad okot.

22 éves, szerintem benne semmilyen extra nincs. Nincsenek komoly statjai, van egy darab Serie A-s szezonja, amiben igen keveset játszott. Ha ennyi idősen nem ragad meg a klubnál, akkor sosem fog. Squad playernek kb. egy Udinesebe lenne jó, de a középpálya jövője miatt nem aggódnék, másik négy nevet felsoroltál, akikre viszont lehet számítani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
18 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: