Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-23, 14:31

Agresti: 

Miretti -> Genoa
Sima kölcsön egy évre.

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 20:26

Közben Nicolussi kölcsönbe (de kötelező vásárlási opcióval) a Veneziáé.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 20:10

Krisz írta:
Jelen állás szerint én hagynám Koopot (egyébként megvették Samardzicot és Zaniolot, nem hiszem el, hogy nem azzal számolnak, hogy Koop megy). Yildiz a 10es, mögötte DL, Miretti, Adzic és csókolom. Szélsőt viszont minden áron venni kell, még ha Bambula tényleg marad az első keretben akkor is. Amúgy meg a Fior is megvette Gudmundssont, gondolom ők is ugyanúgy már a NicoG pénzt költötték.
Nyilvánvaló, hogy már azt a zsét költik, csak gondolom kivárják hátha jelentkezik más is csapat is értük, aztán ha nem, akkor 30.-án elengedik őket ide.

Egyébként már én is hagynám mindkettőt a gecibe és rámennék Galenora meg a Celtikes dán gyerekre, kb fele annyiból meglennének. Persze Dzsudló be fog csicskulni mint Kenő esetében...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 20:06

Krisz írta:
 Amúgy meg a Fior is megvette Gudmundssont, gondolom ők is ugyanúgy már a NicoG pénzt költötték.
Persze, már a store-ból is kivették a mezét, Felcsút ellen sincs a keretben, ő már nem fog ott játszani. Atalanta vagy Juve
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 20:00

Jelen állás szerint én hagynám Koopot (egyébként megvették Samardzicot és Zaniolot, nem hiszem el, hogy nem azzal számolnak, hogy Koop megy). Yildiz a 10es, mögötte DL, Miretti, Adzic és csókolom. Szélsőt viszont minden áron venni kell, még ha Bambula tényleg marad az első keretben akkor is. Amúgy meg a Fior is megvette Gudmundssont, gondolom ők is ugyanúgy már a NicoG pénzt költötték.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 17:04

Krisz írta:


Ha már gonoszak vagyunk, akkor a csapat ellen is fordíthatjuk a játékosokat, hogy kibulizza nekünk a transzfert. Nemcsak a Fior húz le minket, vagy próbálja, hanem kb mindenki.

Egyébként ez a Kenős hosszabbítás, ami a példa statuálás eredménye nem tudom miért jó nekünk. Egy felesleges játékosról beszélünk, akit nem tudunk majd eladni, de legalább 5 évig kell majd még rakosgatni.
És azzal, hogy hogy Kenőt visszavesszük a keretbe (ahelyett, hogy a lelátóra basztuk volna) gyakorlatilag küldjük is Mirettit Genoába. Még kb Fagyit kellene eladni és akkor Dzsudló elmondhatja magáról, hogy 2 hónap alatt kinyírta az egész Next Gen vonalat...

Nico meg Koop ügye lassan már vicc kategória, napról napra húzzák fel az árat azt várva, hogy hátha mégis maradnak vagy bejelentkezik értük egy másik klub mi meg várunk...elvégre van még 1  hét a mercatóból.

Chiesát is faszság volt egyből kitenni a keretből, mert belőle már nem lesz üzlet, majd Aug 31.-én elviszi a Fenerbache kölcsönbe úgy, hogy mi álljuk a fizuja felét, aztán jövőre mehet az indába ingyen.

Koop helyett meg jöhet vissza Rabbi aki a kutyának se kell eddig, pedig a mama már a tavalyi Juvés bérrel is megelégedne! Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 12:49

Krisz írta:


Ha már gonoszak vagyunk, akkor a csapat ellen is fordíthatjuk a játékosokat, hogy kibulizza nekünk a transzfert. Nemcsak a Fior húz le minket, vagy próbálja, hanem kb mindenki.

Egyébként ez a Kenős hosszabbítás, ami a példa statuálás eredménye nem tudom miért jó nekünk. Egy felesleges játékosról beszélünk, akit nem tudunk majd eladni, de legalább 5 évig kell majd még rakosgatni.
az a baj az első ponttal, hogy kvázi el is kötelezzük magunkat a játékos mellett: pl Koop esete, megfűztük, sztrájkol, fél éve erre készül, egész egyszerűen nem tudjuk azt mondani, hogy bocsi Koop, de ennyiért nem, menj vissza edzeni az Atalantához, mi meg megvesszük a másikat. És ezt az Atalanta is pontosan tudja, meg kell egyeznünk, mert nincs B opció. Az a baj, hogy egy olyan klubbal próbálunk izmozni, aki meg szeretné tartani a játékost és nem szorul rá a pénzre, semmit se tudunk tenni. Ezt egy hónappal ezelőtt le kellett volna zárni: vagy kifizetni a 60 millát vagy keresni mást.
Kenő esete: egy évet hosszabbítunk, hasonló feltételekkel. Szerintem Kenő csereként egyáltalán nem haszontalan, sok poszton tud játszani. Rá kell építeni a jövő bajnokcsapatát? Nem, de ettől még szükség van a padon(!) ilyen játékosokra.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 10:25

Krisz írta:

Ha már gonoszak vagyunk, akkor a csapat ellen is fordíthatjuk a játékosokat, hogy kibulizza nekünk a transzfert. Nemcsak a Fior húz le minket, vagy próbálja, hanem kb mindenki.

Egyébként ez a Kenős hosszabbítás, ami a példa statuálás eredménye nem tudom miért jó nekünk. Egy felesleges játékosról beszélünk, akit nem tudunk majd eladni, de legalább 5 évig kell majd még rakosgatni.

Az első pontra reagálva:
Ez sajnos nem megy nekünk. Nico Gonzalez és Koop esete is jól mutatja, hiszen hiába csak ide akar jönni mindkét játékos, gyakorlatilag semmit nem érünk vele.
Ha jön Nico, az inkább 40-ért lesz, nem az előzetesen emlegetett 30-ért.
Koop esete ugyanez, Ha jön, abban a bizniszben kedvezmény nem lesz. 58-60 lesz összességében.
Mi nem tudjuk lefele nyomni az árakat, és szerintem mindkét biznisz kútba fog esni, és a végén jön majd Sancho apróért kölcsönben, aztán ennyi.

A második ponthoz:
Ezzel egyetértek, Kenőt sem kellett volna visszaengedni a csapat környékére. Semmilyen kedvezmény árán.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 10:15

Ki tudja mi van itt a Chiesa sztori mögött. 
Még Cherubinek volt egy olyan megnyilvanulása amikor kikerültek a belső dolgok, hogy szerinte Chiesa nem sokáig lesz Juve játékos a környezete miatt.
Na meg, egész masképp viselkedik egy proligyerek mint aki milliomos csemeteként nő fel, apu híres, engem is mindenki ajnároz egyfolytában stb. Stb.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 09:07

Petike007 írta:


Az én vesszőparipám hogy a Fior bizniszeket el kellene felejteni. 

Kb 200M bukonk van csak belőle. Picsaba a részletekkel. 

Géza egyértelműen példa atatualas volt hogy innentől nem a játékos mondja meg merre van a klub. Meki egyből alá is irt ahogy mi akartuk. Nekem tetszik ez a Moggis vonal. 

Szeretem ha a Juve vezetése gonosz.

Ha már gonoszak vagyunk, akkor a csapat ellen is fordíthatjuk a játékosokat, hogy kibulizza nekünk a transzfert. Nemcsak a Fior húz le minket, vagy próbálja, hanem kb mindenki.

Egyébként ez a Kenős hosszabbítás, ami a példa statuálás eredménye nem tudom miért jó nekünk. Egy felesleges játékosról beszélünk, akit nem tudunk majd eladni, de legalább 5 évig kell majd még rakosgatni.

Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 08:39

bombahoppa írta:

Ne tudom már ki, de vki itt írta, hogy meg kell tiltani a Fiorral bizniszelést.

Kommentedben két indoklás is van erre.

Az én vesszőparipám hogy a Fior bizniszeket el kellene felejteni. 

Kb 200M bukonk van csak belőle. Picsaba a részletekkel. 

Géza egyértelműen példa atatualas volt hogy innentől nem a játékos mondja meg merre van a klub. Meki egyből alá is irt ahogy mi akartuk. Nekem tetszik ez a Moggis vonal. 

Szeretem ha a Juve vezetése gonosz.

bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Gyúró
Gyúró



Posts : 704
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 08:12

zetterberg40 írta:


Példát statuál Chiesaval a klub, ez mostanra teljesen egyértelmű.
Még akkor is, ha elférne, mert szélsőhiányban szenvedünk.

Schira amúgy 6-7 milliós fizuról ír bónuszokkal együtt. 
Amúgy szerintem a Barcaban 3-4. számú szélső lesz.
Barcás oldalakon 4 millát írnak, bár azt nem tudom,hogy fogják regisztrálni,hiszen még Olmót sem tudták. De ennyiért nálunk is maradhatna...más játékosok, akik kevesebbet adtak a klubnak, kaptak 2-3 esélyt is visszajönni, nem értem miért pont ő lett ennyire kitaszított...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 07:14

Nico írta:
állítólag Chiesa 4,5 millás fizuban(rájött, hogy senki se ad nehogy 7-8 milliót, még annyit se, amennyit itt keresett...) megegyezett a Barcaval 3 évre, viszont a Barca nem tudja kifizetni a 15 millát, nekünk is engedni kell és minusvalenza-val kiszállni...
Nem tudom a háttérben mi volt a felek között, de egy szerződéshosszabbítás nem értem miért nincs a tervek között sem, amikor továbbra is két szélső mínuszban vagyunk ( a Verona ellen konkrétan 3 mínuszban) és kb semmit se kapunk Chiesa-ért
Nico G esetén a Fiorentina 40 milliót akar, úgy érzik lehúzhatnak minket, de nincs ennyi pénzünk, majd eladhatják az Atalanta-nak 20 milláért, lényeg hogy minket szívassanak...

Példát statuál Chiesaval a klub, ez mostanra teljesen egyértelmű.
Még akkor is, ha elférne, mert szélsőhiányban szenvedünk.

Schira amúgy 6-7 milliós fizuról ír bónuszokkal együtt. 
Amúgy szerintem a Barcaban 3-4. számú szélső lesz.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 07:09

Nico írta:
állítólag Chiesa 4,5 millás fizuban(rájött, hogy senki se ad nehogy 7-8 milliót, még annyit se, amennyit itt keresett...) megegyezett a Barcaval 3 évre, viszont a Barca nem tudja kifizetni a 15 millát, nekünk is engedni kell és minusvalenza-val kiszállni...
Nem tudom a háttérben mi volt a felek között, de egy szerződéshosszabbítás nem értem miért nincs a tervek között sem, amikor továbbra is két szélső mínuszban vagyunk ( a Verona ellen konkrétan 3 mínuszban) és kb semmit se kapunk Chiesa-ért
Nico G esetén a Fiorentina 40 milliót akar, úgy érzik lehúzhatnak minket, de nincs ennyi pénzünk, majd eladhatják az Atalanta-nak 20 milláért, lényeg hogy minket szívassanak...
Ne tudom már ki, de vki itt írta, hogy meg kell tiltani a Fiorral bizniszelést.

Kommentedben két indoklás is van erre.

_________________
a televizenyős düggönypakli

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-22, 00:22

állítólag Chiesa 4,5 millás fizuban(rájött, hogy senki se ad nehogy 7-8 milliót, még annyit se, amennyit itt keresett...) megegyezett a Barcaval 3 évre, viszont a Barca nem tudja kifizetni a 15 millát, nekünk is engedni kell és minusvalenza-val kiszállni...
Nem tudom a háttérben mi volt a felek között, de egy szerződéshosszabbítás nem értem miért nincs a tervek között sem, amikor továbbra is két szélső mínuszban vagyunk ( a Verona ellen konkrétan 3 mínuszban) és kb semmit se kapunk Chiesa-ért
Nico G esetén a Fiorentina 40 milliót akar, úgy érzik lehúzhatnak minket, de nincs ennyi pénzünk, majd eladhatják az Atalanta-nak 20 milláért, lényeg hogy minket szívassanak...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-21, 21:47

tjunior írta:
Anulu hivatalos 3.3 majd 14+3
Hogy mosolyog minden képen 😅 
Biztos nagyon boldog, hogy végre itt lehet.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-21, 20:08

tjunior írta:
Anulu hivatalos 3.3 majd 14+3
low cost, low risk
nem őt vártuk, de ha már itt van hajrá, legyen egy sérülésmentes szezonod!
aztán jövő nyárig meglátjuk Djalo 2.0 vagy Calafiori 2.0 lett belőle...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-21, 20:04

Anulu hivatalos 3.3 majd 14+3
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-21, 12:52

Anulu mellett megjött orvosira Christos Papadopoulos is a Genoaból.
19 éves támadó középpályás, a NextGen csapatban fog játszani.

Rugani kölcsönadása hivatalos. Sima kölcsön egy szezonra.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-21, 10:07

Dzsangót kicseréljük Anulura. Not great not terrible, ha így nézzük.

Krisz and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-21, 09:20

Ha van csapat akivel nem bizniszelnék az a Barca. Annyi pénzük nincs, hogy gyalog hazamenjenek, de cserébe az Artúr üzlet is nagyon sokba került nekünk… Bár ha jobban belegondolok lehet megérné nekik odaadni, hogy majd egyszer kifizetitek ha lesz pénzetek! Regisztrálni úgysem tudják, szóval egy évet ülhet a lelátón, nem tud elmenni az interbe, és nem kell a bérét sem fizetni. Ah, menjen csak nyugodtan! 😁

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-20, 19:44

Holnap reggel lesz Anulu orvosija.

Közben az Atalanta költekezik becsülettel. Bellanovat is behúzták 20 millióért a Toroból. Szerintem ők idén a bajnoki címért mennek.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-20, 13:36

Nekem nagyon tetszik Motta hozzáállása a játékosokhoz. Úgy látom tisztán kommunikál a játékosokkal és a sajtóval is. Látszik a tegnapiból is, hogy nem a kor meg a tapasztalat, hanem az érdemek számítanak. Ha 20 éves vagy és a kutya sem tudja, hogy a keret részét képezed, de kidolgozod a beled akkor bekerülsz a csapatba( és MOM leszel)…
Illetve simán eltudom képzelni, hogy Guintolival közösen bevállalták, hogy véget vetnek a játékos(ügynök) uralomnak ami itt ment, és példát fognak statuálni pár játékossal akik többnek képzelték magukat a klubbnál. Igen, lehet, hogy rövidtávon szopás lesz anyagilag. Igen, lehet chiesa ingyen megy a dögevőkhöz, de egyszer meg kell lépni ezeket, és irányt kell mutatni az itt lévő többi játékosnak!

Krisz, _Tyler, Petike007, bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-20, 07:16

Kölcsön 3-4 millióért + sima opció 14 millióért + 3 millió bónusz.
Amennyiben 2025-ben érvényesíti a klub az opcióját, 10%-os részesedés illeti a Milant a későbbi eladásából.

Én gyakorlatilag semmit nem várok tőle. Ez egy kényszermegoldás.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-19, 22:54

zetterberg40 írta:
Jön Anulu.
oké, reméljük nem lesz sérült sokat és nyom egy Kalulufiorit Laughing

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-19, 22:51

zetterberg40 írta:
Jön Anulu.
Ja, pedig eddig szép volt az este! Smile

sneco7, bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-19, 22:45

Jön Anulu.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Gyúró
Gyúró



Posts : 704
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-19, 20:31

Lehet inkább nekünk is Brescianinire kellett volna rámenni Koop helyett 😃
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-19, 19:14

Nico írta:

jó lenne, de mi csak 4-5 milliós kölcsön+opcióval nézelődünk, így nem fogunk olyat találni, aki hosszabb távon megfelelő
btw Kalulu most épp igent mondott a firkászok szerint, szóval kb semmit se tudunk mi van
Joao Cancelo egy évre kölcsönbe? Hosszabb távra nem kéne, de jobb opció mint Kalulu és akár winger-t is tud játszani...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-19, 19:10

CsT írta:

Jelenleg sérült, ahogy Adzic is.
+ Milik
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2024-08-19, 19:09

Hans Nicolussi -> Venezia.
3,5+1,5 millió bónusz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
7 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: