Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-09, 09:22

Krisz írta:
Én inkább azt tartom botránynak, hogy Alex Sandro 800 játékpercét nem ő kapta meg (meg Gatti és Danilo valamennyi részéből nem osztozott Ruganival). Szerintem teljesen rajtunk múlik, hogy ugródeszka leszünk vagy sem: ha a fejlődésével és teljesítményével egy ütemben növekszik a fizuja, nem kell végigjárnia a Serie CBAt mielőtt emberszámba vennénk, hanem az érdemei, teljesítménye szerint mozog a rangsorban és a csapat projektje is megfelelően halad, akkor nem fog lekoccanni, ha meg igen, akkor lehet zsoldosgecizni.

Én ezt adom, és ez is lenne az optimális. Ugyanakkor a közelmúlt ennek realitását egyrészt nem támasztja alá, másrészt amikor Pogbával ez megtörtént, 4 év után olyan gyorsan húzott vissza Manchesterbe, mint a huzat (holott itt kapta meg a valós esélyt, itt lett belőle valamirevaló játékos stb).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-09, 09:14

tjunior írta:

Bocsánat de ez egy érvelési hiba.
nem olasz játékos = ugródeszkának tekinti a klubot
Huijsen = nem olasz játékos
Huijsen = ugródeszkának tekinti a klubot

Mondom, lehet annak tekinti, de mi ennek az ő esetében a konkrét alapja?

Igazad van, de a lényeg gondolom átment.
A közelmúlt megtanított arra, hogy bármilyen sikeres is legyen a klub, nem vagyunk az igazi top klubok polcán a Calciopoli óta.
Csakis az olasz játékosokról hiszem el, hogy lojálisak tudnak lenni a klubhoz abban az esetben is, ha külföldi topklubok sorakoznak értük.

Huijsen már télen egyszer beleköpött a klub levesébe, és róla nekem nincs meg a sztori, hogy Juvés pizsije lett volna.
Nekem róla az van meg, hogy kiemelkedő tehetségként érkezett a Malagaból (Spanyolországban nőtt fel és nevelkedett, s időközben a spanyol utánpótlás válogatottra is cserélte a hollandot) úgy, hogy a Real és a Juve közül választott, s végül az új nyelv, új kultúra, új közeg, új tapasztalat miatt döntött a Juve utánpótlása mellett.
Én nem látom, hogy 2-3 évnél többet itt töltene. Ez nekem nagyon a De Ligt sztorira hajaz, csak nála majd mi töltjük be jó eséllyel az Ajaxos éveket.

Én instant Calafiorira cserélném, ha erre lenne bármiféle esély.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-09, 08:54

Megjött a legkisebb Thuram is.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-09, 08:10

Krisz írta:


Én se értem alapvetően, mert neki tényleg juvés pizsije volt. Annyi jött át, hogy a média felkapta hogy visszautasította a Frosinonet és elment a Romaba. De kérdem én, miért ne tette volna ha egy bennmaradásért küzdő csapat helyett egy BLért hajtó csapatban is megkapja a játéklehetőséget és meg is állja helyét? Nem mellesleg száraz kölcsönnel ment, tehát tiszta sor volt az egész biznisz. Ezek után jött a gusztustalan pletykaáradat, aminek semmilyen konkrét alapját nem támasztották alá a firkászok.

Én inkább azt tartom botránynak, hogy Alex Sandro 800 játékpercét nem ő kapta meg (meg Gatti és Danilo valamennyi részéből nem osztozott Ruganival). Szerintem teljesen rajtunk múlik, hogy ugródeszka leszünk vagy sem: ha a fejlődésével és teljesítményével egy ütemben növekszik a fizuja, nem kell végigjárnia a Serie CBAt mielőtt emberszámba vennénk, hanem az érdemei, teljesítménye szerint mozog a rangsorban és a csapat projektje is megfelelően halad, akkor nem fog lekoccanni, ha meg igen, akkor lehet zsoldosgecizni.

A legtöbb firkász szar helyett jobban szeretem az Agnelli család megnyilvánulásait követni. Jó Lapo vicces a többieket viszont tényleg illik komolyan venni.

A lényeg, hogy a NextGen egyre nagyobb hangsúlyt fog kapni a csapaton belül. A koncepció közép és hosszú távra lett kitalálva. Aminek a lényege hogy egyre több saját nevelés lesz a csaptban illetve a keretben.

Ezzel párhuzamosan a média folyamatosan el akarja adni az összes NextGen arcot. Mindenkit IS. Ami szerintem nettó baromság, de vlaamivel kattintást kell generálni.

Huijsen szerintem legalább annyira benne van a korszakos játékos, mint KArfiolban, aki Motta előtt egy csöves lepattanó volt. Várjuk meg vele kapcsolatban is mi lesz, illetve hogy fog kinézni a csapat Motta alatt. Több mint valószínű, hogy jobban mint Maxi második eljövetel után volt. Így végletes következtetéseket nem akarnék kinyilatkozni addig
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 20:38

tjunior írta:

Bocsánat de ez egy érvelési hiba.
nem olasz játékos = ugródeszkának tekinti a klubot
Huijsen = nem olasz játékos
Huijsen = ugródeszkának tekinti a klubot

Mondom, lehet annak tekinti, de mi ennek az ő esetében a konkrét alapja?

Én se értem alapvetően, mert neki tényleg juvés pizsije volt. Annyi jött át, hogy a média felkapta hogy visszautasította a Frosinonet és elment a Romaba. De kérdem én, miért ne tette volna ha egy bennmaradásért küzdő csapat helyett egy BLért hajtó csapatban is megkapja a játéklehetőséget és meg is állja helyét? Nem mellesleg száraz kölcsönnel ment, tehát tiszta sor volt az egész biznisz. Ezek után jött a gusztustalan pletykaáradat, aminek semmilyen konkrét alapját nem támasztották alá a firkászok.

Én inkább azt tartom botránynak, hogy Alex Sandro 800 játékpercét nem ő kapta meg (meg Gatti és Danilo valamennyi részéből nem osztozott Ruganival). Szerintem teljesen rajtunk múlik, hogy ugródeszka leszünk vagy sem: ha a fejlődésével és teljesítményével egy ütemben növekszik a fizuja, nem kell végigjárnia a Serie CBAt mielőtt emberszámba vennénk, hanem az érdemei, teljesítménye szerint mozog a rangsorban és a csapat projektje is megfelelően halad, akkor nem fog lekoccanni, ha meg igen, akkor lehet zsoldosgecizni.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 16:53

zetterberg40 írta:


Az Andrea Agnelli korszaktól számítva hány olyan nem olasz játékost tudunk felsorolni a Juventusból, aki nem ugródeszkaként tekintett a klubra és európai viszonylatban is keresett/elismert játékos volt?
Bocsánat de ez egy érvelési hiba.
nem olasz játékos = ugródeszkának tekinti a klubot
Huijsen = nem olasz játékos
Huijsen = ugródeszkának tekinti a klubot

Mondom, lehet annak tekinti, de mi ennek az ő esetében a konkrét alapja?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 16:33

Ha már szélsővédő, Kadioglu eléggé nagyot ment az Eb-n a török válogatottban. Teljesen jó korban is van, persze kérdés, hogy ez tartós teljesítmény lehet-e tőle klubszinten is vagy csak a szokásos pár meccses fellángolás egy nemzetközi tornán.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 16:30

tjunior írta:

Én nem értem miért terjedt el ez a Huijsen nem lojális sztori. Lehet, hogy tényleg ugródeszkának tekinti a Juvét, nem tudom, de mi ennek az egésznek az alapja?

Az Andrea Agnelli korszaktól számítva hány olyan nem olasz játékost tudunk felsorolni a Juventusból, aki nem ugródeszkaként tekintett a klubra és európai viszonylatban is keresett/elismert játékos volt?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 14:49

Karfiol szerintem is extra, a technikai képességei illetve az, hogy védőként is lát pályán kiemeli őt a többiek közül és mivel olasz ezért akár 10 évre is megoldhatta volna az egyik belső védő posztot, én sokkal inkább adnék érte 50 millát mint Koop-ért. Nálam ő lett volna a legfontosabb igazolás, akár még Brémát is beáldoztam volna érte, aki azért 4 védős rendszerben és a Motta féle fociban nem biztos, hogy olyan jó lesz, ráadásul jó eséllyel le is lép jövőre a release clause miatt. De őt el lehet felejteni, mert a Bolognánál Dzsudló elvágta magát, szerintem ha Salibát elviszi a Real már be is jelenti őt az Arsenál.

Koop is fontos láncszem lehet mert ugye támadó kp nem igazán van a keretben (Miretti esetleg ha nem épült még le teljesen) és ez Motta rendszerének egy nagyon fontos pontja volt Bolognában.

Thuram egy jó lehetőség, fiatal, van benne lehetőség, nem is kell neki nagy fizu. Ő abszolút rendben van.

Duglász viszont továbbra is csubakka, nála biztosan sokat nyomott a latba Alisha meg a könyvek és kevesebbet az, hogy illik Motta rendszerébe. Ő azért nagy kockázat, mert ha nem válik be akkor kb Artúr2 lehet belőle és lehet évekig ingyen kölcsönadogatni.

Chiesa távozásától sem dőlök kardba, de azért jó lenne nem valami angol youtube-os hülyegyerekkel pótolni mint Szancsó vagy Greenwood, persze gyorsak, remek cseleik vannak (a youtube-on) egy kontracsapatban még hasznosak is, de egy olyanban amelynek 80%-ban bekkelő védelmet kell feltörni nem igazán. Ettől tényleg egy Orsolini is jobb lenne.

Cancelo egy gyökér, de igazi jollyjoker mert szélen bármilyen pozícióba bevethető, 1 év sima kölcsön nem lenne ördögtől való.

Todibo nálam középszer, ilyenekre ne verjünk el pénzt inkább kapjon Huijsen esélyt.

Ja, Kenbaba orvosin van a Fior-nál, reméljük most átmegy nem úgy mint télen...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 14:32

Petike007 írta:


Huijsen gyerek kora óta Juventino.
Én nem értem miért terjedt el ez a Huijsen nem lojális sztori. Lehet, hogy tényleg ugródeszkának tekinti a Juvét, nem tudom, de mi ennek az egésznek az alapja?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 14:30

Calafioritól én még nem hallottam semmi konkrétumot, pedig ez lenne a lényeg. Nem csoda valószínű nyaral. Ha ide akar jönni idejön ha nem nem. Túléljük ha nem jön, Verratti nélkül is sikerült felépíteni minden idők egyik legjobb Juventus középpályáját.
Kiwior felesleges, én rohadtul nem emlékszem rá a Speziában (ami sokat nem jelent) arzenálban meg megbukott. Inkább Tomiyasut kérném, köszönöm.
Cancelotól kiver a víz, mindenhol megbukott, sziti, bájern, barsza, de itt majd jól magáratalál, miután itt is megbukott már egyszer de legalább sokat keres és már 30. Nem tudom ki ez a Yan Couto de látatlanban sokka jobb megoldásnak tűnik.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 14:20

zetterberg40 írta:


Egy korszakos tehetségnek kinéző fiatal olasz bekk, aki ráadásul teljesen egyedi módon játszik ezzel az előrejátékkal >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> bármi más.
Egy ilyen csávónak csakis a Juventusban szabadna játszania olaszként és mindennemű csapatépítésnek vele kellene kezdődnie.
Bremer a rutinja miatt van előtte, mindenki más gyengébb nála a keretünkből. Huijsen pedig nyilvánvalóan csak ugródeszkaként tekint a Juventusra, tőle lojalitást várni hiba.

Huijsen gyerek kora óta Juventino.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 14:15

Nico írta:

Én is így gondolom. (ami miatt esetleg még nincs lezsírozva, hogy az Arsenal-ban van két jó CB, valószínű ott LB lenne, de attól még nem fogunk 50 milliót rákölteni)
Ami talán kárpótlás lehet az Kiwior, őt talán viszonylag jóárasítva el lehet hozni, játszott Motta alatt a Speziaban és nemolyan rég őt is nagyon akartuk. Ha behúzzuk 15-20 millió körül, akkor én rá és Huijsen-re bíznám a dolgot, de ha nem jön CB, akkor sincs semmi, létszámra itt állunk a legjobban.

Egy korszakos tehetségnek kinéző fiatal olasz bekk, aki ráadásul teljesen egyedi módon játszik ezzel az előrejátékkal >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> bármi más.
Egy ilyen csávónak csakis a Juventusban szabadna játszania olaszként és mindennemű csapatépítésnek vele kellene kezdődnie.
Bremer a rutinja miatt van előtte, mindenki más gyengébb nála a keretünkből. Huijsen pedig nyilvánvalóan csak ugródeszkaként tekint a Juventusra, tőle lojalitást várni hiba.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 13:59

Krisz írta:
A Sancho-Koop-Todibo pletyka tartja magát mostanában a legjobban. Egyébként a Sancho+Todibo kombóból bőven kijönne egy Calafiori meg egy megfizethető szélső is (amúgy a Yildiz+Soulé kombó mögé Orsolini is elég lenne), szóval ha valóban van igazságalapja ezeknek a pletykáknak akkor van pénz. Emellett Calafiorit én csak amiatt hoztam volna, mert egy korszakos játékos lehet, de perpill egyébként nem hiányposztra jönne, nálam a Brémer-Huijsen sor megfelelő default kezdő lenne a mottaballhoz, padra meg van 2+1 játékos, meg Facundo Gonzalez stb. És tutira nem verném el a pénzt Todibora. Cancelo patkányságát meg mérlegelni kell, mert jobb(bal) szélsővédőbe meg 1 vagy 2 sorral feljebb is patent (a visszazárást meg kell beszélni) és akkor igazából szélsőt se kell venni. 
VerrattitCalafiorit addig nem adom fel amíg nem látom Angliában háló pólóban.
Sancho-Chiesa csere az minőségi előrelépés lenne, bár Gézát sajnálnám, pláne hogy olasz is, de ha nem számolunk vele, akkor ez van. Legegyszerűbb lenne egy csere a ManUtd-del
Szélre Yan Couto-t emlegetik plusz Savona felkerül az első kerethez, én a szélsővédő posztot nagyon nem abajgatnám: Danilo és Cambiaso a két kezdő, kell mögéjük két csere, ha ebből egy NextGen-es pl Savona vagy Barbieri az teljesen jó. Ennél vannak most fontosabb dolgok. 
Cancelo ne jöjjön, volt már, azóta körbehaknizta fél Európát, de kb 2 szezont sehol se játszott egymás után.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 13:53

zetterberg40 írta:


A hírek szerint nincs a kezünkben az ütőkártya, mint Loca esetében. Nem mindenáron csak ide akar jönni Calafiori, hanem a lényeg számára, hogy Bolognaból le tudjon lépni.
A Bologna a Juveval nem hajlandó szóba állni, pláne nem 30 millióért, mivel annak a felét tovább kell utalni Bázelbe. 
Az Arsenal ennél lényegesen magasabb összeget kínál (45-50 millió), és fizetésben is majdnem kétszer annyit a játékosnak (2,5 millió vs. 4 millió).
Szar szitu, de ez a hajó elmenni látszik. Bánni fogja a klub, hogy nem rá összpontosít nagyobb anyagi forrást.
Én is így gondolom. (ami miatt esetleg még nincs lezsírozva, hogy az Arsenal-ban van két jó CB, valószínű ott LB lenne, de attól még nem fogunk 50 milliót rákölteni)
Ami talán kárpótlás lehet az Kiwior, őt talán viszonylag jóárasítva el lehet hozni, játszott Motta alatt a Speziaban és nemolyan rég őt is nagyon akartuk. Ha behúzzuk 15-20 millió körül, akkor én rá és Huijsen-re bíznám a dolgot, de ha nem jön CB, akkor sincs semmi, létszámra itt állunk a legjobban.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 13:23

Krisz írta:
A Sancho-Koop-Todibo pletyka tartja magát mostanában a legjobban. Egyébként a Sancho+Todibo kombóból bőven kijönne egy Calafiori meg egy megfizethető szélső is (egyébként a Yildiz+Soulé kombó mögé Orsolini is elég lenne), szóval ha valóban van igazságalapja ezeknek a pletykáknak akkor van pénz. Emellett Calafiorit én csak amiatt hoztam volna, mert egy korszakos játékos lehet, de perpill egyébként nem hiányposztra jönne, nálam a Brémer-Huijsen sor megfelelő default kezdő lenne a mottaballhoz, padra meg van 2+1 játékos, meg Facundo Gonzalez stb. És tutira nem verném el a pénzt Todibora. Cancelo patkányságát meg mérlegelni kell, mert jobb(bal) szélsővédőbe meg 1 vagy 2 sorral feljebb is patent (a visszazárást meg kell beszélni) és akkor igazából szélsőt se kell venni. 
VerrattitCalafiorit addig nem adom fel amíg nem látom Angliában háló pólóban.

A hírek szerint nincs a kezünkben az ütőkártya, mint Loca esetében. Nem mindenáron csak ide akar jönni Calafiori, hanem a lényeg számára, hogy Bolognaból le tudjon lépni.
A Bologna a Juveval nem hajlandó szóba állni, pláne nem 30 millióért, mivel annak a felét tovább kell utalni Bázelbe. 
Az Arsenal ennél lényegesen magasabb összeget kínál (45-50 millió), és fizetésben is majdnem kétszer annyit a játékosnak (2,5 millió vs. 4 millió).
Szar szitu, de ez a hajó elmenni látszik. Bánni fogja a klub, hogy nem rá összpontosít nagyobb anyagi forrást.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 13:12

A Sancho-Koop-Todibo pletyka tartja magát mostanában a legjobban. Egyébként a Sancho+Todibo kombóból bőven kijönne egy Calafiori meg egy megfizethető szélső is (amúgy a Yildiz+Soulé kombó mögé Orsolini is elég lenne), szóval ha valóban van igazságalapja ezeknek a pletykáknak akkor van pénz. Emellett Calafiorit én csak amiatt hoztam volna, mert egy korszakos játékos lehet, de perpill egyébként nem hiányposztra jönne, nálam a Brémer-Huijsen sor megfelelő default kezdő lenne a mottaballhoz, padra meg van 2+1 játékos, meg Facundo Gonzalez stb. És tutira nem verném el a pénzt Todibora. Cancelo patkányságát meg mérlegelni kell, mert jobb(bal) szélsővédőbe meg 1 vagy 2 sorral feljebb is patent (a visszazárást meg kell beszélni) és akkor igazából szélsőt se kell venni. 
VerrattitCalafiorit addig nem adom fel amíg nem látom Angliában háló pólóban.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 12:43

Megérkezett.

Bevásárlóközpont - Page 20 Fmkyz1zq33i-jpg
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 10:19

Petike007 írta:


Motta rendszerébe nem is annyira buta ötlet. Nekem ami fura, hogy senkinek nem kell. Lehet tényleg egy patkány az ember.
Szerintem ott komolyabb a gond! Smile

Bevásárlóközpont - Page 20 Joao-cancelo
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-08, 08:09

Malloy írta:
Cancelo kölcsön? 🙄

Motta rendszerébe nem is annyira buta ötlet. Nekem ami fura, hogy senkinek nem kell. Lehet tényleg egy patkány az ember.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-07, 18:25

Cancelo kölcsön? 🙄
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-07, 11:53

Roma-Juve BS generátor felpörgött, Chiesa mellett szóba jött:
- Arturt adnánk  Laughing
- kérnénk Cristante-t (WTF?)
- meg El-Shaarawy-t (WTF?)
- Soulé-t vihetik 40 m€-ért (ha Géza elmegy, nem hiszem hogy eladjuk)
- Tammy Abraham Vlaho cseréjének (ennek legalább lenne értelme, bár Milik kb ugyanaz)
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-07, 10:22

CsT írta:

Lehet féltette a csaját ezért inkább kiejtette a brazilokat! Smile

Ha már a csaja  Laughing

Bevásárlóközpont - Page 20 Scree105
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-07, 08:36

_DREAM_ írta:
Na Michael Douglas se fog megsérülni màr a Copa-n. Helyes.
Lehet féltette a csaját ezért inkább kiejtette a brazilokat! Smile
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-07, 08:21

Na Michael Douglas se fog megsérülni màr a Copa-n. Helyes.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-06, 11:16

CsT írta:

Amúgy annyira nem is jó csaj! Smile

Bevásárlóközpont - Page 20 Di-gregorio
Bevásárlóközpont - Page 20 Img_1311
Nem a legjobb kép róla
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-06, 11:09

tjunior írta:
Se Soulet se Huijsent nem engedjük az olimpiára, nekem ebből az jön le, hogy terveink vannak velük az első csapatnál.
Igen, ahogy Thuram se megy.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-06, 07:09

Se Soulet se Huijsent nem engedjük az olimpiára, nekem ebből az jön le, hogy terveink vannak velük az első csapatnál.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-05, 20:55

Krisz írta:
DiGre bezsákolva Marotta Giuntoli egy kölcsön + opciót összehozott totál 18 milláért. Patent. Eddig azért nem úgy tűnik, hogy Giuntolinak hozzácsapják a juve felárat.
Calafiorihoz azért hozzácsapták.

Di Gregorio azért nem nagyon ér többet, tavaly kb azt se tudtuk volna ki ő! Smile De legalább kikövette az Ellenség fan oldalakat, ez már szimpi! Smile

Meglátjuk Koop mennyibe lesz! Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-05, 20:52

_DREAM_ írta:

Várjuk a hálós képeket.
Amúgy annyira nem is jó csaj! Smile

Bevásárlóközpont - Page 20 Di-gregorio

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2024-07-05, 18:48

Mcgregor a vegleges számok
4.5 most
13.5 + 2 a véglegesítés
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
20 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: