Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-19, 19:09

Hans Nicolussi -> Venezia.
3,5+1,5 millió bónusz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-19, 18:33

sneco7 írta:

Miretti akkor tuti megy? Azért nincs keretben?
Jelenleg sérült, ahogy Adzic is.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Gyúró
Gyúró



Posts : 704
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-19, 18:32

zetterberg40 írta:


Ez nagyon durva.
Ha Motta behozza top4-be ezt a csapatot, az csodaszámba megy majd.
Miretti akkor tuti megy? Azért nincs keretben?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-19, 18:29

Nico írta:

jó lenne, de mi csak 4-5 milliós kölcsön+opcióval nézelődünk, így nem fogunk olyat találni, aki hosszabb távon megfelelő
btw Kalulu most épp igent mondott a firkászok szerint, szóval kb semmit se tudunk mi van
Szerintem beszédes lesz a mai a kezdő, a lapok nagy része Cambiasót tippeli Rb-nek, ami nálam azt jelentené, hogy Motta Danilóval nem ott számol első körben.

Én meg pont azt olvastam, hogy mivel nem válaszolt érdemben, ezért elengedjük az Anulu bizniszt. Smile Meglátjuk melyik hírportál kamuzik jobban. Smile

Viszont én örök pesszimistaként azt mondom, ma 2-0-ra nyerünk Vlaho és Ildi góljával! Smile
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-19, 18:09

CsT írta:

Szerintem nekünk nem Hummelsz kell, hanem egy fasza jobbhátvéd.
jó lenne, de mi csak 4-5 milliós kölcsön+opcióval nézelődünk, így nem fogunk olyat találni, aki hosszabb távon megfelelő
btw Kalulu most épp igent mondott a firkászok szerint, szóval kb semmit se tudunk mi van
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-19, 18:04

Nico írta:
hírek szerint Kalulu nemet mondott
Hummels relatíve jó megoldás lenne egy évre
Szerintem nekünk nem Hummelsz kell, hanem egy fasza jobbhátvéd.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-19, 18:03

zetterberg40 írta:


Ez nagyon durva.
Ha Motta behozza top4-be ezt a csapatot, az csodaszámba megy majd.
Hát azért reméljük befut még néhány igazolás.

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-19, 14:24

Nico írta:

Bevásárlóközpont - Page 8 45592610

Ez nagyon durva.
Ha Motta behozza top4-be ezt a csapatot, az csodaszámba megy majd.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-19, 14:05

hírek szerint Kalulu nemet mondott
Hummels relatíve jó megoldás lenne egy évre

Krisz and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-19, 13:14

Petike007 írta:
Kezdő 11-et ki tudunk tenni?
Bevásárlóközpont - Page 8 45592610
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-19, 13:12

Kezdő 11-et ki tudunk tenni?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-19, 08:37

CsT írta:
Samardzic ---> Atalanta. Na most már legyen meg Koop!

Nincs jó megérzésem, szerintem az Atalanta bele fog köpni a levesünkbe.
A Pool idén még nem igazolt senkit. Kikosarazta őket Zubimendi, és középpályást keresnek.
Nem lennék meglepődve, ha az utolsó napokban rámozdulnának Koopra.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-18, 22:27

Samardzic ---> Atalanta. Na most már legyen meg Koop!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-18, 20:26

Nico írta:

Anulut akár az Atalanta nélkül is ejthetnénk, még állítólag mindig gondolkodik, nem tetszik a kölcsön + opció neki, mert így egy év múlva újra bizonytalan lenne a helyzete. Menjünk inkább Kiwior-ért

Engem valahogy taszít Kiwior. Főleg úgy hogy őt cserélték Calafiorira, szóval még egy szívességet is tennénk az Arsenalnak ha elvinnénk. Inkább valami noname ócó spílert vennék, egy Kvaratskheliat középső védőben. Kulala nem kár, de kölcsön + nem kötelező opcióban kockázatmentes deal lenne, kiráz tőle a hideg, de inkább ez, mint egy Kiwior véglegesben.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-18, 20:12

CsT írta:
Chiesa helyzete változatlan, Kenővel pedig számolunk ezt Motta mondta a sajt. tájon.

Tőlem Anulut lenyúlhatja az Atalanta. Smile
Anulut akár az Atalanta nélkül is ejthetnénk, még állítólag mindig gondolkodik, nem tetszik a kölcsön + opció neki, mert így egy év múlva újra bizonytalan lenne a helyzete. Menjünk inkább Kiwior-ért
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-18, 20:05

Chiesa helyzete változatlan, Kenővel pedig számolunk ezt Motta mondta a sajt. tájon.

Tőlem Anulut lenyúlhatja az Atalanta. Smile

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-18, 19:56

Nico írta:
egyébként vannak olyan hírek, hogy most mi várunk ki a Koop deal lezárásával, hogy az Atalanta ne a mi pénzünkkel verjen meg Nico G és Kalulu esetében...

Helyes. Egyébként szerintem Rugani és Chiesa elküldésével fontosabbak is, mint egy 7. kp.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-18, 18:25

egyébként vannak olyan hírek, hogy most mi várunk ki a Koop deal lezárásával, hogy az Atalanta ne a mi pénzünkkel verjen meg Nico G és Kalulu esetében...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-18, 18:22

zetterberg40 írta:
Rugani -> Ajax, sima kölcsön egy évre. Holnap orvosi.

Közben az Atalantanál Lookman is bedobta a törölközőt, a PSG-hez akar igazolni. Koop és ő is kimaradt a holnapi meccskeretből. Egyenként 60 milliót akar mindkettőért az Atalanta.
ezért rámozdulnak Nico González-re, lassan felzárkoznak a másik kék-fekete alakulathoz népszerűségben nálam...

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-18, 17:13

Rugani -> Ajax, sima kölcsön egy évre. Holnap orvosi.

Közben az Atalantanál Lookman is bedobta a törölközőt, a PSG-hez akar igazolni. Koop és ő is kimaradt a holnapi meccskeretből. Egyenként 60 milliót akar mindkettőért az Atalanta.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-18, 09:29

Krisz írta:


Kenő képességeit és profilját utálom, kizárólag. Egyébként jó arcnak tűnik, PR szempontból is van benne potenciál. Szerintem egy kifejezetten buta játékos, 50%os spíler, mint Dombi Tibi, futni tud. RB-nek semmilyen formában nem használnám, backupnak van Savona és Weah is
Igen, Kenő egy Juve szintű Dombi Tibi, Simon Tibi (RIP) vagyis Lichtsteiner lehetne (urambocsá Padoin, a mester!) akin látni, hogy megszakad,  de a korlátozott képességeit teljes mértékben alárendeli a csapatnak. Ennek hiányában csak egy pocakos Khedira az alsó polcról.

_________________
a televizenyős düggönypakli

Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-17, 22:16

Krisz írta:


Kenő képességeit és profilját utálom, kizárólag. Egyébként jó arcnak tűnik, PR szempontból is van benne potenciál. Szerintem egy kifejezetten buta játékos, 50%os spíler, mint Dombi Tibi, futni tud. RB-nek semmilyen formában nem használnám, backupnak van Savona és Weah is.
Dehogy tűnik jó arcnak, ranch szósszal eszi a pizzát! Smile A labdát meg úgy kergeti mint egy lelkes kiskutya! Smile

Maxi szerint ő kérte, hogy engedjék el a Leedshez, most meg ha a fele igaz annak amit írtak akkor 3-4 csapatot utasított vissza.

Őt a lelátóra kellene baszni nem visszavenni a keretbe... No

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-17, 20:56

Holnap Samardzic orvosi az Atalantanál.
Jelentsen ez bármit…
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-17, 19:57

Aztán nehogy azért kerüljön vissza kenő az első csapatba mert kopi nem jön.

_DREAM_ and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-17, 18:48

Nico írta:

Mirettinek játszania kell, neki szerintem jobb egy idény kölcsön, mint 6. középpályásként maradni

Kenő felé ezt az utálatot nem értem, tavaly kifejezetten jó volt, 6. középpályásnak, csere RB-nek szerintem egyáltalán nem rossz, az meg hogy pénzügyileg mit szeretett volna? hát megesik, hogy egy játékos többet gondol magáról mint a piac (ugye Rabiot, Dybala, Chiesa...), de legalább rájött mi a szitu és hosszabbít, ha igaz

Kenő képességeit és profilját utálom, kizárólag. Egyébként jó arcnak tűnik, PR szempontból is van benne potenciál. Szerintem egy kifejezetten buta játékos, 50%os spíler, mint Dombi Tibi, futni tud. RB-nek semmilyen formában nem használnám, backupnak van Savona és Weah is.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-17, 18:03

Krisz írta:


Okádok ettől... kurvára nem fair Mirettivel szemben és amúgy Kenőtől már kurvarég meg kellett volna szabadulni, nem hosszabbítani vele.  Fekete:sami:
Mirettinek játszania kell, neki szerintem jobb egy idény kölcsön, mint 6. középpályásként maradni

Kenő felé ezt az utálatot nem értem, tavaly kifejezetten jó volt, 6. középpályásnak, csere RB-nek szerintem egyáltalán nem rossz, az meg hogy pénzügyileg mit szeretett volna? hát megesik, hogy egy játékos többet gondol magáról mint a piac (ugye Rabiot, Dybala, Chiesa...), de legalább rájött mi a szitu és hosszabbít, ha igaz

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-17, 17:54

CsT írta:

Akkor nem tudom, én olyat olvastam, hogy jelenleg 2,5-et keres és 2.8-at kapna a hosszabbítás után.

Jó lenne már ezt a "nem viszi el senki akkor hosszabbítsunk vele" dolgot elfelejteni. Ha viszont emiatt Mirettit kölcsön adjuk az megint faszság kategória lesz.

Okádok ettől... kurvára nem fair Mirettivel szemben és amúgy Kenőtől már kurvarég meg kellett volna szabadulni, nem hosszabbítani vele.  Fekete  sami

bombahoppa, Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-17, 14:28

Krisz írta:
Újra kaphatók.(Desijjo, Chiesa, Koszta, Milik, Kenő, Artúr, Rugani, Django)

Bevásárlóközpont - Page 8 Fb_im106
Semmit nem jelent, csak kiosztottak a számokat. Eddig csak azok voltak elérhetőek akik játszottak az edzőmeccseken.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-17, 12:08

Újra kaphatók.(Desijjo, Chiesa, Koszta, Milik, Kenő, Artúr, Rugani, Django)

Bevásárlóközpont - Page 8 Fb_im106
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-17, 11:01

sneco7 írta:


Mondjuk én pont azt olvastam,hogy elfogadta a fizetéscsökkentést Kenő
Akkor nem tudom, én olyat olvastam, hogy jelenleg 2,5-et keres és 2.8-at kapna a hosszabbítás után.

Jó lenne már ezt a "nem viszi el senki akkor hosszabbítsunk vele" dolgot elfelejteni. Ha viszont emiatt Mirettit kölcsön adjuk az megint faszság kategória lesz.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2024-08-17, 10:51

sneco7 írta:


Mondjuk én pont azt olvastam,hogy elfogadta a fizetéscsökkentést Kenő
Én meg azt, hogy ugyanannyiért ír alá  Laughing (Ami lehet hogy azzal egyezik meg amit anno kínáltunk neki, nem a jelenlegi bérével) , ami meg kevesebb mint amit kért anno, így akár mindhárom állítás igaz lehet

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
8 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: