Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-09, 10:07

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-09, 09:56

Ezt szerintem Giuntoli kefélte el a szarakodással.
Úgy fest, hogy simán rálicitált a West Ham, és Todibo sem ragaszkodott csak a Juventushoz (mondjuk ez róla is sok mindent elmond, hogy az angol középcsapatot választja).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-09, 09:51

Petike007 írta:


Husit sajnálom szerintem Baszott jó védő lesz belőle. Két lábad fiatal előre is magabiztos. Olyan fiatal Karfiol érzésem volt tőle. Karfiolt is sajnálom hogy nem jött. 

2 hete Lofasz nem történt a szezon meg nemsokára kezdődik. 

Ez lesz az 54. Átmeneti év. Újpest drukker vagyok mar megszoktam minden ev átmeneti
Én Fradista vagyok én az átmeneti évet nem tudom elfogadni! Smile

Én egyébként rámennék Bijolra, ismeri a ligát, az eb-n baszott jó volt és az Udinese azon kevés csapatok közé tartozik akivel gyorsan meg tudunk egyezni.

Bár én jobb megoldásnak tartanám, ha ebből a pénzből inkább egy RB-t vennénk és Danilot hagynánk középen. Persze egy 4. belső védő akkor is kell (aki tőlem lehetne Rugani is).

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-09, 07:54

tjunior írta:
Kész szerencse, hogy Ruganit még nem adtuk oda az ajaxnak 3 szögletzászlóért. A legkevésbbé sem zavar, hogy Todibo ezek szerint nem ide jön, van elég középső védőnk. Így visuont még nagyobb csubbakka Huijsen eladása. Úgy is hozzunk valami f opciót a mercato végén, hurrá.

Husit sajnálom szerintem Baszott jó védő lesz belőle. Két lábad fiatal előre is magabiztos. Olyan fiatal Karfiol érzésem volt tőle. Karfiolt is sajnálom hogy nem jött. 

2 hete Lofasz nem történt a szezon meg nemsokára kezdődik. 

Ez lesz az 54. Átmeneti év. Újpest drukker vagyok mar megszoktam minden ev átmeneti
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-09, 07:14

Kész szerencse, hogy Ruganit még nem adtuk oda az ajaxnak 3 szögletzászlóért. A legkevésbbé sem zavar, hogy Todibo ezek szerint nem ide jön, van elég középső védőnk. Így visuont még nagyobb csubbakka Huijsen eladása. Úgy is hozzunk valami f opciót a mercato végén, hurrá.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-09, 06:40

_DREAM_ írta:

Vicc az egész. Azok után h egy hete ezt olvasni mindenhol hogy egy lépésre van. Gondolom megint ment a fillérbaszóskodás.
Ja, simán ránk ígért egy PL középcsapat. Sad Most jön az, hogy nem olyat igazolunk aki tényleg az edző akart, hanem olyat aki mozdítható.

Ráadásul azt írják, hogy a szintén biztosnak tűnő Fio-Gudmundsson románc is megállt, tovább nehezítve a Nico üzletet.

Kicsit kezdek fosni, hogy dzsúdló túlvállalta magát.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 23:43

sneco7 írta:

Akkor az tényleg jó nagy lépés lesz,ha utána meg hozzánk igazol 😅
Vicc az egész. Azok után h egy hete ezt olvasni mindenhol hogy egy lépésre van. Gondolom megint ment a fillérbaszóskodás.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 23:42

sneco7 írta:

Akkor az tényleg jó nagy lépés lesz,ha utána meg hozzánk igazol 😅
Sándor Sándor aláírt már valahova?  Laughing
Vissza az elejére Go down
sneco7
Gyúró
Gyúró



Posts : 704
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 23:30

_DREAM_ írta:
Romano szerint Todibonak holnap orvosi vizsgálat - a West Hamnél! Smile Smile Smile
Akkor az tényleg jó nagy lépés lesz,ha utána meg hozzánk igazol 😅
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 23:23

Romano szerint Todibonak holnap orvosi vizsgálat - a West Hamnél! Smile Smile Smile
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 18:21

Kupiért ment egy 55millás ajánlat. Kurváraremélem hogy megéri a pénzét. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 16:35

Krisz írta:
Savona első csapatos lett és kapott egy új szerződést 2029ig. Fogalmam sincs, hogy ő milyen a sörmeccseken lemaradtam róla. Az mondjuk garantált hogy jut neki játékidő, Daniló garantáltan lesz sérült vagy 10 meccsen.
A jobbhátvéd poszt elég lukas, van egy Danilonk, aki nem túl jó azon a poszton meg egy ifista…
Cambiaso is tud ott játszani mondjuk, ha Cabral megoldja a balt, állítólag Gattit is nézegette Motta ezen a poszton.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 16:27

Savona első csapatos lett és kapott egy új szerződést 2029ig. Fogalmam sincs, hogy ő milyen a sörmeccseken lemaradtam róla. Az mondjuk garantált hogy jut neki játékidő, Daniló garantáltan lesz sérült vagy 10 meccsen.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 14:33

tjunior írta:
Hasat is eladjuk aprópenzért. Teljesen kiürül a next gen, azon se fogok csodalkozni ha kiesnek a serie cből ezek után. Persze egy év van a szwrződéseből, nehezen képzelem el, hogy ha akarnánk ne tudnánk meghosszabbítani.

A NextGen egy profitcentrum valójában. Nekem ez egy picit csalódás Szuflé vagy Husi igazán maradhatott vola. Akik helyettük vannak kinézve nem gondolnám hogy annyira jobbak de nem értek hozzá
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 12:42

Hasat is eladjuk aprópenzért. Teljesen kiürül a next gen, azon se fogok csodalkozni ha kiesnek a serie cből ezek után. Persze egy év van a szwrződéseből, nehezen képzelem el, hogy ha akarnánk ne tudnánk meghosszabbítani.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 12:14

CsT írta:

Nem hiszem Miretti menni fog, mert Motta jó véleménnyel volt róla, 6 kp meg bőven kell ehhez a rendszerhez és ennyi meccshez ami idén lesz. Szerintem nem Koop luxus, hanem Luiz mert a CM/DM vonal telítettebb mint az AM/CM, sőt Motta egyik interjújában említette, hogy szélen is tud játszani (bár én soha nem vagyok az ilyen kényszer megoldásoknak a híve, de szélső híján lehet szükség lesz rá).

Lehet, hogy nem volt köpködés (bár Ramadaniról nehéz elképzelni) de nem hiszem, hogy lesz változás, mert hosszabbítani tuti nem fogunk vele, annak meg tényleg nincs értelme, hogy itt játsszon egy évet úgy, hogy megy az interbe...szóval kölcsönadás lesz ebből.

Az, hogy az ügynökök mit köpködnek az irreleváns (ez a dolguk), viszont Chiesa felől nem tudok köpködésről. Pont Dybala példájából tanulhatnának amúgy, mert ő is kb annyiért tudott aláírni a Lómához, amit talán mi is megadtunk volna. Ebben a szituban meg kéne tudni egyezni egy hosszabbításról.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 11:19

Nico írta:

Igazából szerintem nem volt köpködés, Amerikában ennél sokkal keményebb dolgokat is megcsinálnak egy szerződés hosszabbítás esetén. Én se látom reálisnak, hogy még 4 drága játékost igazoljunk, Géza reintegracioja kulcs lehet, még akkor is ha ez csak egy évre szól. Be kell húzni mellé Nico-t vagy Galeno-t és elől is jók vagyunk. Milik meg ezek szerint marad, mert csatár igazolásról nem is hallani, az Atalanta meg Retegui-val pótolja Scamacca-t. Koop érkezése nekem luxusnak tűnik, hogy már be húztunk 2 jó játékost, remelem Miretti megy kölcsönbe mert 6. középpályásként nem sokat fog játszani, neki meg az nagyon jó lenne (a la Soule). Todibo meg jönni fog, de lassan már ide is érhetne…
Nem hiszem Miretti menni fog, mert Motta jó véleménnyel volt róla, 6 kp meg bőven kell ehhez a rendszerhez és ennyi meccshez ami idén lesz. Szerintem nem Koop luxus, hanem Luiz mert a CM/DM vonal telítettebb mint az AM/CM, sőt Motta egyik interjújában említette, hogy szélen is tud játszani (bár én soha nem vagyok az ilyen kényszer megoldásoknak a híve, de szélső híján lehet szükség lesz rá).

Lehet, hogy nem volt köpködés (bár Ramadaniról nehéz elképzelni) de nem hiszem, hogy lesz változás, mert hosszabbítani tuti nem fogunk vele, annak meg tényleg nincs értelme, hogy itt játsszon egy évet úgy, hogy megy az interbe...szóval kölcsönadás lesz ebből.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 10:22

CsT írta:
Most több helyen is azt írják, hogy Dzsudló még 4 embert szeretne igazolni: Todibo, Koop, Nico, Galeno sorrendben, ebből kettő végleg kettő pedig kölcsön + valamilyen opció formájában jönne.

Tegnap volt egy kis időm és végigböngésztem a bullshit generátort! Smile

Ha Koop tényleg "megzsarolta" az Atlantát, akkor valszeg engedni kell nekik az árból, a hírek szerint 60 millát kérnének a bergamoiak mi pedig 45+5 (ilyen-olyan feltételek teljesülése) adnánk, itt nincs messze az arany közép út.

Todibónál először kölcsön + opciót írtak, aztán meg végleleges igazolást, de őt szinte minden értelmezhető forrás tutinak írja már. 

Nicot csak végleg engedné a Fior (mi pedig szeretnénk Kenővel csökkenteni az árat, aki meg nagyobb fizut szeretne). A köcsög hamburgerzabáló így már a sokadik bizniszt torpedózza meg, talán meg kellene neki mutatni milyen messze van a pálya ha a lelátóról nézi (Vagy jöhetne a régi bevált lófejes üzenés). Ami jó jel, hogy a Fiornál szinte biztosra veszik a genoai Gudmundsson érkezését aki Nico helyére jönne.

Pedulla szerint Galenóért nem mi vezetjük a versenyt mert több csapat is képben van és a Porto 30-35M-et szeretne érte.

Bevallom szerintem mind a 4 igazolás anyagilag kivitelezhetetlen, talán akkor ha mindenkit sikerülne (pénzért) eladni akit kibasztunk a keretből.

Mondjuk ha Chiesa maradna akkor talán megvalósítható lenne a dolog, mert csak 1 szélső kellene, de elég röhejes lenne ha az oda-vissza köpködés után mégis maradna.
Igazából szerintem nem volt köpködés, Amerikában ennél sokkal keményebb dolgokat is megcsinálnak egy szerződés hosszabbítás esetén. Én se látom reálisnak, hogy még 4 drága játékost igazoljunk, Géza reintegracioja kulcs lehet, még akkor is ha ez csak egy évre szól. Be kell húzni mellé Nico-t vagy Galeno-t és elől is jók vagyunk. Milik meg ezek szerint marad, mert csatár igazolásról nem is hallani, az Atalanta meg Retegui-val pótolja Scamacca-t. Koop érkezése nekem luxusnak tűnik, hogy már be húztunk 2 jó játékost, remelem Miretti megy kölcsönbe mert 6. középpályásként nem sokat fog játszani, neki meg az nagyon jó lenne (a la Soule). Todibo meg jönni fog, de lassan már ide is érhetne…
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 09:29

Most több helyen is azt írják, hogy Dzsudló még 4 embert szeretne igazolni: Todibo, Koop, Nico, Galeno sorrendben, ebből kettő végleg kettő pedig kölcsön + valamilyen opció formájában jönne.

Tegnap volt egy kis időm és végigböngésztem a bullshit generátort! Smile

Ha Koop tényleg "megzsarolta" az Atlantát, akkor valszeg engedni kell nekik az árból, a hírek szerint 60 millát kérnének a bergamoiak mi pedig 45+5 (ilyen-olyan feltételek teljesülése) adnánk, itt nincs messze az arany közép út.

Todibónál először kölcsön + opciót írtak, aztán meg végleleges igazolást, de őt szinte minden értelmezhető forrás tutinak írja már. 

Nicot csak végleg engedné a Fior (mi pedig szeretnénk Kenővel csökkenteni az árat, aki meg nagyobb fizut szeretne). A köcsög hamburgerzabáló így már a sokadik bizniszt torpedózza meg, talán meg kellene neki mutatni milyen messze van a pálya ha a lelátóról nézi (Vagy jöhetne a régi bevált lófejes üzenés). Ami jó jel, hogy a Fiornál szinte biztosra veszik a genoai Gudmundsson érkezését aki Nico helyére jönne.

Pedulla szerint Galenóért nem mi vezetjük a versenyt mert több csapat is képben van és a Porto 30-35M-et szeretne érte.

Bevallom szerintem mind a 4 igazolás anyagilag kivitelezhetetlen, talán akkor ha mindenkit sikerülne (pénzért) eladni akit kibasztunk a keretből.

Mondjuk ha Chiesa maradna akkor talán megvalósítható lenne a dolog, mert csak 1 szélső kellene, de elég röhejes lenne ha az oda-vissza köpködés után mégis maradna.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 09:19

_DREAM_ írta:

K. nagy lépés lehet mert már egy hete ezt olvasni hogy egy lépésre vagyunk Todibotól. Very Happy
Pedig Nizza nincs messze  Laughing

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 09:04

zetterberg40 írta:


Mondjuk a vételárat igazán nyomhatná mindez lefelé...

Todibo közben egy lépésre. Közel a megállapodás Agresti, Pedulla és a többiek szerint is.
K. nagy lépés lehet mert már egy hete ezt olvasni hogy egy lépésre vagyunk Todibotól. Very Happy

bombahoppa and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 08:21

Krisz írta:


Akkor ezt kb be lehet könyvelni, mondjuk jó lenne lezárni minél hamarabb, mindkét félnek. Reteguit amúgy már gyakorlatilag le is zsírozták Scamacca helyére.

Mondjuk a vételárat igazán nyomhatná mindez lefelé...

Todibo közben egy lépésre. Közel a megállapodás Agresti, Pedulla és a többiek szerint is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 07:56

CsT írta:
Gian Piero Gasperini: “It was all going to plan until last week… then Teun Koopmeiners informed us that he wants to join Juventus”.
“He doesn’t want to train or play with us anymore”, told Eco di Bergamo.

cheers

Akkor ezt kb be lehet könyvelni, mondjuk jó lenne lezárni minél hamarabb, mindkét félnek. Reteguit amúgy már gyakorlatilag le is zsírozták Scamacca helyére.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-08, 07:07

Gian Piero Gasperini: “It was all going to plan until last week… then Teun Koopmeiners informed us that he wants to join Juventus”.
“He doesn’t want to train or play with us anymore”, told Eco di Bergamo.

cheers
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-07, 18:04

Arek Milik is now likely to be reintegrated into the Juve squad and could be part of Thiago Motta's plans. 

[Giovanni Albanese]

Shocked
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-07, 17:49

zetterberg40 írta:


Szerintem eléggé egyértelműen kitette a szűrét a klub.
Innen nem nagyon szokott pálfordulat következni.
Szerintem még bármi lehet, az apja lehet elsimítja a dolgokat. Mindenkinek egy hosszabbítás lenne az előnyös…
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-07, 15:48

Krisz írta:


Pontosan, bármit jelenthet, gondolom ez is volt a célja. Abban mondjuk nincs sok logika, ha feltölt egy képet fekete-fehér címmel és lelép. Ma amúgy már a csapattal edzett, szóval... én azért remélem meg tudunk egyezni vele egy ésszerű fizetésben.

Szerintem eléggé egyértelműen kitette a szűrét a klub.
Innen nem nagyon szokott pálfordulat következni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-07, 15:36

Krisz írta:


Pontosan, bármit jelenthet, gondolom ez is volt a célja. Abban mondjuk nincs sok logika, ha feltölt egy képet fekete-fehér címmel és lelép. Ma amúgy már a csapattal edzett, szóval... én azért remélem meg tudunk egyezni vele egy ésszerű fizetésben.
Momblano beszámolója szerint az "öreg" Chiesa vette át az ügyet Ramadanitól és tárgyalni akar a Juventussal.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-07, 14:35

tjunior írta:

Miért ez mit akar jelenteni? Kb akármit

Pontosan, bármit jelenthet, gondolom ez is volt a célja. Abban mondjuk nincs sok logika, ha feltölt egy képet fekete-fehér címmel és lelép. Ma amúgy már a csapattal edzett, szóval... én azért remélem meg tudunk egyezni vele egy ésszerű fizetésben.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-07, 13:59

Krisz írta:
Most akkor megy Chiesa vagy sem?

Bevásárlóközpont - Page 12 Scree107
Miért ez mit akar jelenteni? Kb akármit
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2024-08-07, 11:51

Most akkor megy Chiesa vagy sem?

Bevásárlóközpont - Page 12 Scree107
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
12 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: