Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 18:51

Malloy írta:
Thuram deal done. Remelem agyonrugja a tesójàt. 😀

Fasza, remélem nem akarunk majd Rabiotval szarakodni ezek után.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 18:39

Petike007 írta:


Vessetek a csivavák elé, de nekem Géza egyre kevésbé nem fáj. 5 évéből 3-at használhatatlan amikor játszi ka fetrengésen és a reklamáción kívül nem sok minden jut eszembe. JA és az EB-n is lefele sikerült kilógni ebből a hulladék fos olasz csapatból.

Erre fizu emelést kérni csak nekem tűnik meredeknek?

Szerintem a fostenger azzurriból pont felfele lógott ki, de ha a konkrét teljesítményt nézzük akár a válogatottban, akár nálunk akkor teljesen nevetséges az emelés. Hozzáteszem, hogy ha bárki belemegy valami ésszerű kereteken belül egzaktul mérherő KPIok szerinti teljesítményarányos szerződésbe akkor felőlem emelhetik a fizukat. Pl. ha Chiesa lejátszik 3200-3500 percet tétmeccsen, meg hoz egy 30as kanadait akkor megkapja a fizut amit akar. Gyorsan rápillantva a transfermarkt statra, 3.5 év alatt 91 meccset hagyott ki sérülés miatt. Ha mondjuk számolunk erre a 3.5 évre 150 meccset, akkor ez azt jelenti, hogy a meccsek 60%-nál sérült volt. Én ugyanazt ajánlanám neki, mint Dybalanak, egy fair ajánlat, ha nem megy bele akkor fájó szívvel búcsú és lehetőleg most nyáron valami pénzért. Biztos vagyok benne, hogy Giuntoli shortlistjén van egy pár Kvara esélyes spíler akire van elég pénzünk és vagy bejön vagy nem.

Huijsen nálunk és a Románál is hozott egy olyan szintet hogy simán a kezdő környékének a szintjén van, akkora balfaszság lenne az eladása, mint ahogy a Roma elszarta Calafiorit

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 18:29

Thuram deal done. Remelem agyonrugja a tesójàt. 😀

Krisz, bombahoppa and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 17:04

Nekem gyanús, hogy marad a 3 védős rendszer. Igazoljuk a középső középpályásokat sorba meg Calafiori de 1-2 kósza hírtől eltekintve semmi szélsőhátvéd.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 15:51

zetterberg40 írta:
Agresti is hozza, hogy egy lépésre vagyunk a Thuram ügylet véglegesítésétől.
Azt írja, a következő egyértelmű célpont Koopmeiners.

Tutira veszem, hogy lesz fájdalmas (?) távozó. Chiesa/Soule, Huijsen, sőt szerintem Locatelli sem esélytelen.
Azért az brutális lenne ha 3 kezdő középpályást igazolnánk. Meg Mottának is az lenne ezt rövid időn belül összerakni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 15:42

Petike007 írta:


Vessetek a csivavák elé, de nekem Géza egyre kevésbé nem fáj. 5 évéből 3-at használhatatlan amikor játszi ka fetrengésen és a reklamáción kívül nem sok minden jut eszembe. JA és az EB-n is lefele sikerült kilógni ebből a hulladék fos olasz csapatból.

Erre fizu emelést kérni csak nekem tűnik meredeknek?
Én már Locatelli miatt sem dőlnék a kardomba.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 15:38

Petike007 írta:


Vessetek a csivavák elé, de nekem Géza egyre kevésbé nem fáj. 5 évéből 3-at használhatatlan amikor játszi ka fetrengésen és a reklamáción kívül nem sok minden jut eszembe. JA és az EB-n is lefele sikerült kilógni ebből a hulladék fos olasz csapatból.

Erre fizu emelést kérni csak nekem tűnik meredeknek?
Fizetés emelés túlzás , de jó lenne egy normális edző alatt látni mit tud. Benne mindig benne van a buggy, aztán néha Dybala-rá emlékeztet: sokat sérült zseni, akinek nincs igazán posztja
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 15:05

zetterberg40 írta:
Agresti is hozza, hogy egy lépésre vagyunk a Thuram ügylet véglegesítésétől.
Azt írja, a következő egyértelmű célpont Koopmeiners.

Tutira veszem, hogy lesz fájdalmas (?) távozó. Chiesa/Soule, Huijsen, sőt szerintem Locatelli sem esélytelen.

Vessetek a csivavák elé, de nekem Géza egyre kevésbé nem fáj. 5 évéből 3-at használhatatlan amikor játszi ka fetrengésen és a reklamáción kívül nem sok minden jut eszembe. JA és az EB-n is lefele sikerült kilógni ebből a hulladék fos olasz csapatból.

Erre fizu emelést kérni csak nekem tűnik meredeknek?

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 13:49

Agresti is hozza, hogy egy lépésre vagyunk a Thuram ügylet véglegesítésétől.
Azt írja, a következő egyértelmű célpont Koopmeiners.

Tutira veszem, hogy lesz fájdalmas (?) távozó. Chiesa/Soule, Huijsen, sőt szerintem Locatelli sem esélytelen.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 12:19

Nico írta:

Rosszul számolsz  Smile
Nem azt kell nézni mennyibe kerül egy játékos, hanem hogy mennyi a költsége, ami a bére és az amortizációja. Pl Douglas Luiz 50 millióért jött 5 éves szerződéssel, az évi 10 milla amortizáció plusz a bére járulékokkal kb 8 millió, összesen 18 millió költség évente, ezzel szemben Kean amortizacioja 15 millió évente és kb 5 millió a bére, azaz Kean költsége kimegy, ha eladjuk és Douglas Luizé bejön, de a kettő kb kiüti egymást. 
Csecs bére fedezi kb Di Gregorio amortizaciojat és bérét összesen, szóval az is egy kb neutrális váltás. Thuram viszonylag olcsón jön 4-5 Milla amortizáció plusz a bére, ezt lehet fedezni AlexSandro béréből. Szóval egyelőre még van pénz igazolni…
Kérdés csak az mennyire kell zsebbe nyúlni az FFP miatt, de a klub VB és a BL azért elég szépen hoz majd idén…
Ja én nem számolgattam semmit csak ránézésre írtam. Very Happy Értem én (közgazdászként Very Happy) az amortizáció és a költség fogalmát, de szerintem ebből nehéz megítélni, hogy mennyit költhetünk. Ehhez sokkal több adat és az FFP szabályok komolyabb ismerete kellene (mármint az én ismereteimnél komolyabbak Very Happy). Lehet, hogy idén szépen hoz a klub vb meg a BL, de az elmúlt évben meg nullát hozott és azelőtt sem sokat a 3 megszerzett ponttal. Ráadásul ha jól emlékszem 2022-ben változtattak is az FFP szabályokon és már csak a bevétel 70%-át lehet(ne) igazolásokra/fizetésekre fordítani és ugye jövő nyáron telik le a 3 éves intervallum amit vizsgálni fognak(?).

Egyébként az új BL lebonyolítást sem látom még át, hogy pénzügyi szempontból hogyan fog kinézni. Még a lebonyolítás sem teljesen tiszta. Smile

Vagy pl tegnapelőttől már nem a Jeep a mezszponzorunk és ők azért még európai mértékkel is jól tejeltek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 11:53

Nico írta:

Rosszul számolsz  Smile
Nem azt kell nézni mennyibe kerül egy játékos, hanem hogy mennyi a költsége, ami a bére és az amortizációja. Pl Douglas Luiz 50 millióért jött 5 éves szerződéssel, az évi 10 milla amortizáció plusz a bére járulékokkal kb 8 millió, összesen 18 millió költség évente, ezzel szemben Kean amortizacioja 15 millió évente és kb 5 millió a bére, azaz Kean költsége kimegy, ha eladjuk és Douglas Luizé bejön, de a kettő kb kiüti egymást. 
Csecs bére fedezi kb Di Gregorio amortizaciojat és bérét összesen, szóval az is egy kb neutrális váltás. Thuram viszonylag olcsón jön 4-5 Milla amortizáció plusz a bére, ezt lehet fedezni AlexSandro béréből. Szóval egyelőre még van pénz igazolni…
Kérdés csak az mennyire kell zsebbe nyúlni az FFP miatt, de a klub VB és a BL azért elég szépen hoz majd idén…

Ha nem adjuk el Huijsent (Locat is sajnálnám) akkor nagyon már nem tud olyat csinálni Giuntoli, hogy ne legyek elégedett. Engem a mostani mercato manőverek és projekt a 2011-es Marotta féle szezont idézi. Ott is ugyanúgy jól átgondolt követve lett az egész lezongorázva, kapkodás nélkül, megfelelően előre előkészítve.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 10:25

Nico írta:

Rosszul számolsz  Smile
Nem azt kell nézni mennyibe kerül egy játékos, hanem hogy mennyi a költsége, ami a bére és az amortizációja. Pl Douglas Luiz 50 millióért jött 5 éves szerződéssel, az évi 10 milla amortizáció plusz a bére járulékokkal kb 8 millió, összesen 18 millió költség évente, ezzel szemben Kean amortizacioja 15 millió évente és kb 5 millió a bére, azaz Kean költsége kimegy, ha eladjuk és Douglas Luizé bejön, de a kettő kb kiüti egymást. 
Csecs bére fedezi kb Di Gregorio amortizaciojat és bérét összesen, szóval az is egy kb neutrális váltás. Thuram viszonylag olcsón jön 4-5 Milla amortizáció plusz a bére, ezt lehet fedezni AlexSandro béréből. Szóval egyelőre még van pénz igazolni…
Kérdés csak az mennyire kell zsebbe nyúlni az FFP miatt, de a klub VB és a BL azért elég szépen hoz majd idén…

Megelőztél tanult kolléga. Pontosan
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 10:03

CsT írta:

Oké, hogy Rabbi űrbére felszabadul de érte egy vasat sem kapunk, Kean-ért is csak aprót. Thuramnál 20M-at írnak (ami ugye a végére majd 25 lesz Very Happy), Di Gregorio is hasonló áron lesz és ott lenne még Cala 50-ért. Csecsni bére felszabadul és Kenőt is el lehetne még passzolni, de szerintem ez még így is kevés, Huijsen-nek vagy Chiesának szerintem menni kell. De ne legyen igazam és vessen fel minket a pénz, de valahogy az utóbbi években nem ez volt a jellemző. Smile
Rosszul számolsz  Smile
Nem azt kell nézni mennyibe kerül egy játékos, hanem hogy mennyi a költsége, ami a bére és az amortizációja. Pl Douglas Luiz 50 millióért jött 5 éves szerződéssel, az évi 10 milla amortizáció plusz a bére járulékokkal kb 8 millió, összesen 18 millió költség évente, ezzel szemben Kean amortizacioja 15 millió évente és kb 5 millió a bére, azaz Kean költsége kimegy, ha eladjuk és Douglas Luizé bejön, de a kettő kb kiüti egymást. 
Csecs bére fedezi kb Di Gregorio amortizaciojat és bérét összesen, szóval az is egy kb neutrális váltás. Thuram viszonylag olcsón jön 4-5 Milla amortizáció plusz a bére, ezt lehet fedezni AlexSandro béréből. Szóval egyelőre még van pénz igazolni…
Kérdés csak az mennyire kell zsebbe nyúlni az FFP miatt, de a klub VB és a BL azért elég szépen hoz majd idén…
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 09:50

Nico írta:

Se Douglas, se Thuram nem hatalmas anyagi áldozat. Ha Rabiot meg Kean távozik, az kb fedezi is a költségüket. És akkor az Iling és Barnaechea után kapott pénzt nem is számoltuk…
Oké, hogy Rabbi űrbére felszabadul de érte egy vasat sem kapunk, Kean-ért is csak aprót. Thuramnál 20M-at írnak (ami ugye a végére majd 25 lesz Very Happy), Di Gregorio is hasonló áron lesz és ott lenne még Cala 50-ért. Csecsni bére felszabadul és Kenőt is el lehetne még passzolni, de szerintem ez még így is kevés, Huijsen-nek vagy Chiesának szerintem menni kell. De ne legyen igazam és vessen fel minket a pénz, de valahogy az utóbbi években nem ez volt a jellemző. Smile
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 09:30

CsT írta:

Ez a maradni akar/nem akarjuk eladni csak ilyen marketing duma a szurkolók felé. Most robbant be, most lehet érte a legnagyobb lóvét szakítani. Nyilván a vezetőség tereli abba az irányba, hogy menjen külföldre mert valszeg anyagilag jobban jár ő is meg a klub is, az már csak bónusz, hogy ne a Juvét erősítse.

Duglász meg Thuram (aki Romano szerint már zsákban van) után már nem hiszem, hogy elbírnánk egy ilyen volumenű igazolást vezéráldozat nélkül.

Chiesa eladásával az a gondom, hogy nincs a helyére valaki a ligában akit mondjuk 15-20 millából ide lehetne hozni, az angol vonaltól meg nagyon fosok.
Se Douglas, se Thuram nem hatalmas anyagi áldozat. Ha Rabiot meg Kean távozik, az kb fedezi is a költségüket. És akkor az Iling és Barnaechea után kapott pénzt nem is számoltuk…
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 09:22

Krisz írta:


Ha Calafiori nem akar menni akkor egy kretén. Egy olyan csapatban maradna, ami ugyan BL-ben játszik jövőre, de biztosan szétcincálják, más edző, meg amúgy is bőven megérett a szintlépésre. Akiben van egy kis ambíció, ilyenkor meg is lépi, arról nem is beszélve, hogy bárhova megy, egészen más léptékű fizut kaphat.

Ha menni akar, akkor a Bologna el fogja engedni ebben biztos vagyok, ha meg nem ide akar jönni minden áron akkor megint nincs miről beszélni, nagyobb licitháborúba aligha tudunk belemenni.
Ez a maradni akar/nem akarjuk eladni csak ilyen marketing duma a szurkolók felé. Most robbant be, most lehet érte a legnagyobb lóvét szakítani. Nyilván a vezetőség tereli abba az irányba, hogy menjen külföldre mert valszeg anyagilag jobban jár ő is meg a klub is, az már csak bónusz, hogy ne a Juvét erősítse.

Duglász meg Thuram (aki Romano szerint már zsákban van) után már nem hiszem, hogy elbírnánk egy ilyen volumenű igazolást vezéráldozat nélkül.

Chiesa eladásával az a gondom, hogy nincs a helyére valaki a ligában akit mondjuk 15-20 millából ide lehetne hozni, az angol vonaltól meg nagyon fosok.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 08:36

Krisz írta:


Ha Calafiori nem akar menni akkor egy kretén. Egy olyan csapatban maradna, ami ugyan BL-ben játszik jövőre, de biztosan szétcincálják, más edző, meg amúgy is bőven megérett a szintlépésre. Akiben van egy kis ambíció, ilyenkor meg is lépi, arról nem is beszélve, hogy bárhova megy, egészen más léptékű fizut kaphat.

Ha menni akar, akkor a Bologna el fogja engedni ebben biztos vagyok, ha meg nem ide akar jönni minden áron akkor megint nincs miről beszélni, nagyobb licitháborúba aligha tudunk belemenni.

Nekem most olyan érzésem van, hogy erre a mercatora Dzsúdló felkészült. 

NEm az utolsó pillanatos kapkodás megy. Látszi ka koncepció, és Motta részéről is elismerétk, hogy kb január óta le lett zsírozva a dolog.

Karfiol esetén is ezt érzem. LEhet a Bologna most pénz szagot érez, és eladná a PL-be de valójában ha a játékos már döntött akkor baszhatják.

Luiz és főleg Lehman hatalmas erősítés, várom a hálós képeket. Illetve Gregorio is jónak tűnik. Eddig a megszokott forgatókönyv hogy minden fasza aztán egy fagyott vidrával képen basznak. Remélem ez idén elmarad
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-02, 01:06

Nico írta:


na az ilyenek miatt tart ott az olasz foci ahol
meg persze a Bologna is...

Ha Calafiori nem akar menni akkor egy kretén. Egy olyan csapatban maradna, ami ugyan BL-ben játszik jövőre, de biztosan szétcincálják, más edző, meg amúgy is bőven megérett a szintlépésre. Akiben van egy kis ambíció, ilyenkor meg is lépi, arról nem is beszélve, hogy bárhova megy, egészen más léptékű fizut kaphat.

Ha menni akar, akkor a Bologna el fogja engedni ebben biztos vagyok, ha meg nem ide akar jönni minden áron akkor megint nincs miről beszélni, nagyobb licitháborúba aligha tudunk belemenni.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-01, 23:09

_DREAM_ írta:
Calafiorit nagyon be kellene húzni. Ha még jönne valaki a középpályára akkor én már nem lennék elégedetlen.

Chiesa-val és Rabbival vajon mi lesz? Előbbi nem nagyon adta el magát az EB-n Very Happy az utóbbi meg gondolom még kivár szokás szerint hogy milyen ajánlatot kap máshonnan?
remélem Géza rááll az eredeti ajánlatra és hosszabbít, nagyon nem érné meg most eladni és ő se tudna nagy pénzt szakítani
Rabiot szerintem nem marad, ha Jadon Sancho megkaphat 20 millát, akkor ő is megkaphat egy tízest...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-01, 23:05

CsT írta:

Bevásárlóközpont - Page 22 B8mhbikc6AzSAAAAAElFTkSuQmCC
na az ilyenek miatt tart ott az olasz foci ahol
meg persze a Bologna is...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-01, 22:50

_DREAM_ írta:
Calafiorit nagyon be kellene húzni. Ha még jönne valaki a középpályára akkor én már nem lennék elégedetlen.

Chiesa-val és Rabbival vajon mi lesz? Előbbi nem nagyon adta el magát az EB-n Very Happy az utóbbi meg gondolom még kivár szokás szerint hogy milyen ajánlatot kap máshonnan?
Bevásárlóközpont - Page 22 B8mhbikc6AzSAAAAAElFTkSuQmCC
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-01, 11:53

Calafiorit nagyon be kellene húzni. Ha még jönne valaki a középpályára akkor én már nem lennék elégedetlen.

Chiesa-val és Rabbival vajon mi lesz? Előbbi nem nagyon adta el magát az EB-n Very Happy az utóbbi meg gondolom még kivár szokás szerint hogy milyen ajánlatot kap máshonnan?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-01, 11:51

zetterberg40 írta:


Iling-Junior: 14 millió + 3 millió bónusz, 11.9 millió plusvalenza
Barrenechea: 8 millió + 3 milliós bónusz, 5.5 millió plusvalenza

A két játékoson felül 28 millió az Aston Villanak.

Tehát Douglas Luiz = Iling + Barbibaba + 22 milla. Nem olyan rossz.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-01, 11:43

zetterberg40 írta:


Iling-Junior: 14 millió + 3 millió bónusz, 11.9 millió plusvalenza
Barrenechea: 8 millió + 3 milliós bónusz, 5.5 millió plusvalenza

A két játékoson felül 28 millió az Aston Villanak.
Ember, 3 perce jött ki a hivalos közlemény. dzsudló küldött üzenetet viberen mi.  hbang

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-07-01, 11:40

tjunior írta:

Honap meg bejentik Ilinget meg Baranecseát, hogy rendben legyenek a Villa könyvei. Kívácsi vagyok végül mennyibe számolták be őket, ha Luiz "csak" 50 millió volt.

Iling-Junior: 14 millió + 3 millió bónusz, 11.9 millió plusvalenza
Barrenechea: 8 millió + 3 milliós bónusz, 5.5 millió plusvalenza

A két játékoson felül 28 millió az Aston Villanak.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-06-30, 15:39

off

Az megvan, hogy Varane megy a Comoba? Azon gondolkodtam, hogy maga a hely, az exkluzivitása, a környezet mennyit számít. Max annyit fog keresni ott mint a muban havonta de ha reggel kinéz az ablakon nem valami ratyi mencseszteri "panorámát" láthat ( vagy valami sivatagi betonvárost ha az arabokhoz ment volna pénzért levezetni) hanem a Comoi tavat. Nem mindegy.

on

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-06-30, 15:32

Krisz írta:
Na, Douglas Costa most már hivatalos. 50 milla, bónuszokkal +1.5 milla lehet, 4 év.

Örülünk, Vincent?

(Mivel a magasságos transfermarkt szerint 70 millát ér, ezért millánként egy pont levonást kapunk. Remélem aktiválódik a bónusz, hogy 1.5 ponttal kevesebbet vonjanak le!)
a 1,5 millió nem bónusz, hanem ügynöki díj, azt ki kell fizetni most
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-06-30, 15:24

Krisz írta:
Na, Douglas Costa most már hivatalos. 50 milla, bónuszokkal +1.5 milla lehet, 4 év.

Örülünk, Vincent?

(Mivel a magasságos transfermarkt szerint 70 millát ér, ezért millánként egy pont levonást kapunk. Remélem aktiválódik a bónusz, hogy 1.5 ponttal kevesebbet vonjanak le!)
Honap meg bejentik Ilinget meg Baranecseát, hogy rendben legyenek a Villa könyvei. Kívácsi vagyok végül mennyibe számolták be őket, ha Luiz "csak" 50 millió volt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-06-30, 14:39

Na, Douglas Costa most már hivatalos. 50 milla, bónuszokkal +1.5 milla lehet, 4 év.

Örülünk, Vincent?

(Mivel a magasságos transfermarkt szerint 70 millát ér, ezért millánként egy pont levonást kapunk. Remélem aktiválódik a bónusz, hogy 1.5 ponttal kevesebbet vonjanak le!)

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-06-28, 17:59

Nico írta:

 vannak klubok (vagy inkább elnökök) , mint a Lazio vagy a Napoli akikkel nem lehet üzletelni, de a liga többi részével lehet pl Fior vagy a Torino, hogy a nem túl jóban lévő klubokat említsem, a legjobb játékosaink tőlük vannak...
Brémernél erősen ráígértünk az interre, Vlaho meg egyszerűen nem akart máshová menni. Smile De mindkettőt csak felárazva engedték ide. Chiesát is 2 évvel a szerződése lejárta előtt engedték el, 2 év kölcsönnel és kötelező opciókkal és ha jól emlékszem már a kölcsönért valami 13 millát kellett fizetni meg utána még annyit amennyit ért Smile

Talán a Sassuolo meg az Udinese akikkel lehet normálisan bizniszelni, más kérdés, hogy akik onnan jöttek azok nem nagyon váltak be. Smile
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2024-06-28, 17:25

CsT írta:
Dzsúdlóval kb most jött szembe a valóság, hogy ha a Juvéba akarsz igazolni olaszból akkor egyből 20%-al többet kérnek a reális értéknél és az elnökök (sportigazgatók) előbb lógatják salétromsavba a lőcsüket minthogy elengedjenek valaki a Juvéba.
 vannak klubok (vagy inkább elnökök) , mint a Lazio vagy a Napoli akikkel nem lehet üzletelni, de a liga többi részével lehet pl Fior vagy a Torino, hogy a nem túl jóban lévő klubokat említsem, a legjobb játékosaink tőlük vannak...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
22 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: