Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-05, 11:42

Nico írta:
Fura hogy Berardi neve nem hangzik el nagyon, ha már szélső
Elhangzik az csak ritkán. Ha az utolsó pár napig nincs szélső fix hogy rámegyünk.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-05, 11:07

Scamacca sérülése akár teret adhat Milik vagy Chiesa beszámításának Koop árába
Ha már cserebere  Laughing
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-05, 11:03

Fura hogy Berardi neve nem hangzik el nagyon, ha már szélső
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-05, 11:01

zetterberg40 írta:
Ez a Chiesa-Frattesi csere csak egy vicc lehet.
Marotta nem csicskíthat be ennyire mindenkit.
És nem azért, mert Chiesa akkora érték lenne, hanem sokkal inkább azért, mert Frattesi egy nem kívánatos anyagi teher számukra.

Mindeközben Romano:



Nem tudom, mennyi a valóságalapja, de ennek a megvalósulása jó lenne.
A jelen helyzetben egyáltalán nem tűnik akkora baromsagnak, bár utalnam Chiesat az ürülékben látni… 

A Bremer pletyka jól hangzik
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-05, 10:15

Ez a Chiesa-Frattesi csere csak egy vicc lehet.
Marotta nem csicskíthat be ennyire mindenkit.
És nem azért, mert Chiesa akkora érték lenne, hanem sokkal inkább azért, mert Frattesi egy nem kívánatos anyagi teher számukra.

Mindeközben Romano:



Nem tudom, mennyi a valóságalapja, de ennek a megvalósulása jó lenne.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-05, 09:48

Krisz írta:


Djaló érthetetlen, sehogy se illik sehova (meg portugál is), remélem elpateroljuk. Todibo mezét gondolom már varrják. A védelem szélei nekem vékonyak picit, de legyen akkor Savona. Készen vagyunk.
A kp Kooppal kész.
Szélre Weaht amúgy rendesen sunázza Motta, Yildiz szerintem inkább középre való, nem az a tipik szélső, de papíron itt lesz, Nico Gonzálezzel kb meg is lehet ez is, mert 4. szélsőnek fel lehet tolni Cambiasot is. Emellett Adzic sanszosan skipeli majd a NextGent, annyira áradozik róla állandóan Motta.

Így kellene lennie a kezdőnek a szezon nagyobb részében:
DiGre - Danilo, Bré, Todibo, Cambiaso - Fagyi, Loca, Koop - Nico, Vlaho, Ildi.
Minden csapatrészben 1 új fiú. Az persze tuti, hogy Luizt nem nagyon lehet majd sokat jegelni. A gyémánt kp továbbra is adná magát szerintem, csak Danilo helyett Cancelo kellene ahhoz...
Csak ezzel az a baj, hogy a tervezett kezdőből 3 ember még itt sincs, 2 hét múlva meg indul a szezon.

Azt nem hinném, hogy Mottában egyáltalán felmerülne a pina gyémánt kp lehetősége. Szerintem ugyanazt akarja mint a Bolognában, 4-2-3-1 védekezni tudó szélsőkkel, fizikális kp-vel.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-05, 01:39

Nico írta:

DL-t a kezdőbe vettük, ha jön Koop ő se nagyon fog padozni, ergo Fagioli, Thuram, Locatelli és Miretti megy a maradék egy helyért...
ezért nem értem Koop hajkurászását, nekem megfelelne ha egy 6. középpályás jönne vagy Hans maradna (de akár Artur is a pad szélére, ha nincs érte értelmes ajánlat)

Világos, de szerintem nem túl okos ha komplett cserélünk egy csapatrészt. Koop posztja kulcs, érthető ha hajtjuk, mondjuk szerintem Fagyi is tudná szervezni a játékot, de nem trequartistaban, hanem registaban.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-05, 01:11

Krisz írta:


Djaló érthetetlen, sehogy se illik sehova (meg portugál is), remélem elpateroljuk. Todibo mezét gondolom már varrják. A védelem szélei nekem vékonyak picit, de legyen akkor Savona. Készen vagyunk.
A kp Kooppal kész.
Szélre Weaht amúgy rendesen sunázza Motta, Yildiz szerintem inkább középre való, nem az a tipik szélső, de papíron itt lesz, Nico Gonzálezzel kb meg is lehet ez is, mert 4. szélsőnek fel lehet tolni Cambiasot is. Emellett Adzic sanszosan skipeli majd a NextGent, annyira áradozik róla állandóan Motta.

Így kellene lennie a kezdőnek a szezon nagyobb részében:
DiGre - Danilo, Bré, Todibo, Cambiaso - Fagyi, Loca, Koop - Nico, Vlaho, Ildi.
Minden csapatrészben 1 új fiú. Az persze tuti, hogy Luizt nem nagyon lehet majd sokat jegelni. A gyémánt kp továbbra is adná magát szerintem, csak Danilo helyett Cancelo kellene ahhoz...
DL-t a kezdőbe vettük, ha jön Koop ő se nagyon fog padozni, ergo Fagioli, Thuram, Locatelli és Miretti megy a maradék egy helyért...
ezért nem értem Koop hajkurászását, nekem megfelelne ha egy 6. középpályás jönne vagy Hans maradna (de akár Artur is a pad szélére, ha nincs érte értelmes ajánlat)
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-05, 00:36

Nico írta:
a 23-as keretből 18-19 játékos van meg 2 héttel a rajt előtt, a szélső poszt néz ki egyelőre cefetül Géza hiányában:

Kapusok(3): DiGre, Perin, Pinsoglio
Védők(7+1): Bremer, Gatti, Danilo, Cambiaso, Savona, Cabal, Djaló +Todibo
Középpályások(5+1): Douglas Luiz, Fagioli, Locatelli, Thuram, Miretti + Koop? vagy ???
Szélsők(2+2): Yildiz, Weah + Galeno?, N. Gonzalez?, F.Conceicao?
Csatárok (2): Vlaho, Milik

Djaló érthetetlen, sehogy se illik sehova (meg portugál is), remélem elpateroljuk. Todibo mezét gondolom már varrják. A védelem szélei nekem vékonyak picit, de legyen akkor Savona. Készen vagyunk.
A kp Kooppal kész.
Szélre Weaht amúgy rendesen sunázza Motta, Yildiz szerintem inkább középre való, nem az a tipik szélső, de papíron itt lesz, Nico Gonzálezzel kb meg is lehet ez is, mert 4. szélsőnek fel lehet tolni Cambiasot is. Emellett Adzic sanszosan skipeli majd a NextGent, annyira áradozik róla állandóan Motta.

Így kellene lennie a kezdőnek a szezon nagyobb részében:
DiGre - Danilo, Bré, Todibo, Cambiaso - Fagyi, Loca, Koop - Nico, Vlaho, Ildi.
Minden csapatrészben 1 új fiú. Az persze tuti, hogy Luizt nem nagyon lehet majd sokat jegelni. A gyémánt kp továbbra is adná magát szerintem, csak Danilo helyett Cancelo kellene ahhoz...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-04, 22:54

a 23-as keretből 18-19 játékos van meg 2 héttel a rajt előtt, a szélső poszt néz ki egyelőre cefetül Géza hiányában:

Kapusok(3): DiGre, Perin, Pinsoglio
Védők(7+1): Bremer, Gatti, Danilo, Cambiaso, Savona, Cabal, Djaló +Todibo
Középpályások(5+1): Douglas Luiz, Fagioli, Locatelli, Thuram, Miretti + Koop? vagy ???
Szélsők(2+2): Yildiz, Weah + Galeno?, N. Gonzalez?, F.Conceicao?
Csatárok (2): Vlaho, Milik
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-04, 22:08

sok az új játékos, de a lehetséges kezdő mezőnyjátékosok nagy része tavaly is itt volt (Yildiz, Bremer, Cambiaso, Danilo, Vlahovics, Loca, Fagioli - 7/10), a Milan anno kb a teljes kezdőt lecserélte, itt nem ez lesz
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-04, 22:02

_DREAM_ írta:

Gondolom úgy vannak vele hogy akit nem tudunk eladni az úgyis marad, azokkal meglesz a kispad. Smile
egy-egy emberre igaz lehet, de nagy többség számára lefőtt a kv a Juvéban
Csecs- Perin, Pinsoglio a csere
DS, Kosztics, Artúr, Rugani - nekik nincs visszaút
Chiesa- ha ő marad, akkor nem csere
Djalo,Milik,Hans,Kenő -ők talán
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-04, 21:49

bombahoppa írta:

Aki a Juvéból olaszként elmegy az izebe, az oda is való, nem érdekel többet.
Alap
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-04, 21:49

Nico írta:
Géza számomra érthetetlen, no nem az, hogy hosszabbítás nélkül áruljuk, hanem hogy ennyire kerek perec felégetünk mindent és kijelentjük, hogy nem része a projektnek.
Erre számomra egyetlen magyarázat lehet, Géza megegyezett Marottával jövőre és most megpróbáljuk menteni a menthetőt, legalább valamennyi pénzt visszakapni vagy legalább az izés átigazolását megakadályozzuk.
Aki a Juvéból olaszként elmegy az izebe, az oda is való, nem érdekel többet.

_________________
a televizenyős düggönypakli

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-04, 21:45

Géza számomra érthetetlen, no nem az, hogy hosszabbítás nélkül áruljuk, hanem hogy ennyire kerek perec felégetünk mindent és kijelentjük, hogy nem része a projektnek.
Erre számomra egyetlen magyarázat lehet, Géza megegyezett Marottával jövőre és most megpróbáljuk menteni a menthetőt, legalább valamennyi pénzt visszakapni vagy legalább az izés átigazolását megakadályozzuk.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-04, 10:34

_DREAM_ írta:

Gondolom úgy vannak vele hogy akit nem tudunk eladni az úgyis marad, azokkal meglesz a kispad. Smile
Ez a 23as keret gondolom a next gen nélkül vagyis remélem. Savonára (akiről eddig azt se tudtam, hogy a csapatban van) számít valamilyen szinten. De ugye ott van Adzic, Hasa, Ngonge, Barberini (már amelyiket nem adjuk kölcsön)
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-04, 10:29

_DREAM_ írta:

Nyilván nem látjuk hogy mi megy a háttérben és kiket kért MOtta, de egyelőre én k.ra nem látom a rendszert és a tudatosságot benne. 
Eladjuk Szulét (oké, kellett a pénz), Chiesat is elhajtjuk és utána nekiállunk szélsőt vadászni?
Chiesa érthető, nem akar hosszabbítani, el kell adni. Szulé eladása meg ilyen kicsit szofisztikátabb paratici tempónak tűnik (de szép szóösszetétel) most kell a plusvalenza, hogy rendben legyenek a könyvek, aki meg jön azt majd amortizáljuk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-04, 08:53

_DREAM_ írta:

Gondolom úgy vannak vele hogy akit nem tudunk eladni az úgyis marad, azokkal meglesz a kispad. Smile
Persze, de nekik vajon milyen motivációs szintjük lesz, hogy egész nyáron árultuk őket, nem vesznek részt a felkészülési meccseken...stb?

Nálam pl Rugani vagy Djalo simán maradhatna 4. számú védőnek (főleg, hogy Danilo vagy Cabal is tud ott játszani) vagy mondjuk Kostic aki baloldalra bárhová jó.

A másik félelmem, hogy Motta kijelentette, hogy egy 23-as keretet akar, lehet ez egy két frontos Bolognánál elég volt, de itt 3 (sőt a klubvébével 4) front lesz és annyi meccs mint eddig soha. Persze ha nem lesz folyamatosan 4-5 sérült akkor elég. Smile

fktgbr and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-04, 08:45

CsT írta:
Viszont Motta meccs utáni nyilatkozata elég konkrét, hogy aki ma nem volt itt (leszámítva a sérült Mirettit) azzal nem is számolnak, ez ugye tömören (Csecs,Rugani,Chiesa,Djalo,Milik,Kostic,Hans,DS,Artúr,Kenő meg néhány fiatal)

Az őszinteség tetszik, viszont ez már olyan szintű keretátalakítás mint amit a "We are so rich" Milannál csináltak és picit félek tőle, hogy kb az eredménye is az lesz.

Todibo és Koop mellé így kellene még egy (de inkább két) szélső, és ugye ők a kezdőbe jönnének viszont még egyikük sincs itt és már augusztus van. 

Ráadásul még a padra is kellene 4-5 igazolás. Mikorra lesz ebből a csapat?


Gondolom úgy vannak vele hogy akit nem tudunk eladni az úgyis marad, azokkal meglesz a kispad. Smile

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-04, 08:32

Viszont Motta meccs utáni nyilatkozata elég konkrét, hogy aki ma nem volt itt (leszámítva a sérült Mirettit) azzal nem is számolnak, ez ugye tömören (Csecs,Rugani,Chiesa,Djalo,Milik,Kostic,Hans,DS,Artúr,Kenő meg néhány fiatal)

Az őszinteség tetszik, viszont ez már olyan szintű keretátalakítás mint amit a "We are so rich" Milannál csináltak és picit félek tőle, hogy kb az eredménye is az lesz.

Todibo és Koop mellé így kellene még egy (de inkább két) szélső, és ugye ők a kezdőbe jönnének viszont még egyikük sincs itt és már augusztus van. 

Ráadásul még a padra is kellene 4-5 igazolás. Mikorra lesz ebből a csapat?


Bevásárlóközpont - Page 14 Lineup11

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-03, 22:15

tjunior írta:

Május 24én. Ilyenkor (is) vicces olvasni a fikászokat, ilyen egyszteteés meg olyan egyeztetés, Motta ezt kér maeg azt kér. Aztán májusban hosszabbítunk egy csókával akiből Motta úgy tűnik nem kér. És akkor még rendes voltam mert feltételeztem, hogy Motta az ok és nem az, hogy meggondolták magukat a vezetők...
Amíg az inkább hadirokkantat idéző dzsangó a keretben van és Rugani megy.... na ez érthetetlen, ha meg mindenki megy Huijsen, Rugani, meg dzsangó is, majd Gatti meg Bremer megodlja az egész szezont?
Nyilván nem látjuk hogy mi megy a háttérben és kiket kért MOtta, de egyelőre én k.ra nem látom a rendszert és a tudatosságot benne. 
Eladjuk Szulét (oké, kellett a pénz), Chiesat is elhajtjuk és utána nekiállunk szélsőt vadászni?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-03, 21:59

Petike007 írta:


Dzsaló sem lett nevezve. Hatalmas igazolasnak tűnik eddig
De legalább nem vitte el Marrotta! Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-03, 19:12

_DREAM_ írta:
Rugany meg kölcsönbe az Ajaxba? Vele nem hosszabbítottunk? Nekem egyre nagyobb wtf/csubakka ez az igazolási szezon.
Május 24én. Ilyenkor (is) vicces olvasni a fikászokat, ilyen egyszteteés meg olyan egyeztetés, Motta ezt kér maeg azt kér. Aztán májusban hosszabbítunk egy csókával akiből Motta úgy tűnik nem kér. És akkor még rendes voltam mert feltételeztem, hogy Motta az ok és nem az, hogy meggondolták magukat a vezetők...
Amíg az inkább hadirokkantat idéző dzsangó a keretben van és Rugani megy.... na ez érthetetlen, ha meg mindenki megy Huijsen, Rugani, meg dzsangó is, majd Gatti meg Bremer megodlja az egész szezont?
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-03, 18:55

Rugany meg kölcsönbe az Ajaxba? Vele nem hosszabbítottunk? Nekem egyre nagyobb wtf/csubakka ez az igazolási szezon.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-03, 12:29

Krisz írta:


Vicces lenne, még esetleg Bernátot is hozzácsapnánk, ha visszatért a prideról.  Laughing

Egyébként Motta nem nevezte az esti Brest elleni keretbe. Ez azért beszédes...

Dzsaló sem lett nevezve. Hatalmas igazolasnak tűnik eddig

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-03, 11:37

tjunior írta:
Miért nem cseréljük egy Chiesat Gonzalezre?  Very Happy

Vicces lenne, még esetleg Bernátot is hozzácsapnánk, ha visszatért a prideról.  Laughing

Egyébként Motta nem nevezte az esti Brest elleni keretbe. Ez azért beszédes...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-03, 11:25

Miért nem cseréljük egy Chiesat Gonzalezre?  Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-02, 12:03

CsT írta:
Hála az égnek úgy tűnik a Düsseldorf túl sokat kér Adeyemiért így kiszállunk a buliból.

Nico González jó játékos, de annyiszor beszoptuk már ezt a hozzuk el Firenzéből a legjobbat dolgot! Smile

Egy olyan deal, ami alacsony casht igényel + megszabadít minket Kenőtől és/vagy Kostictól (ma már őt is írták) az gyakorlatilag kockázatmentes. Nico Gonzalezt akkor is viszonylag jól le lehet passzolni, ha nem válik be.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-01, 20:57

Hála az égnek úgy tűnik a Düsseldorf túl sokat kér Adeyemiért így kiszállunk a buliból.

Nico González jó játékos, de annyiszor beszoptuk már ezt a hozzuk el Firenzéből a legjobbat dolgot! Smile
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-01, 16:33

Krisz írta:


Mostanában sokszor felmerül Nico González. Én őt amúgy nagyon csípem, nem is horror az ára, illetve szóba került hogy Kenő vagy Csecs bele lehet csencselve a dealbe, ami amúgy parádés lenne. Lehet, hogy ő nem a legmagasabb polcon van (bár ki tudja), de ugyanaz a profil, mint Ildi csak bal lábbal, a jobb oldalon. Plusz a statokat nézegetve melóban sem 0, mint az ilyen 15-20as kanadaival rendelkező szélsők nagy része.

Pénzügyileg ez a mercato eddig parádés, én Koopot és Todibot ceruzával már beírtam, az ő költségük gondolom valamelyest kompenzálva lesz majd még némi takarítás után. Azt gondolom, hogy sportszakmailag is Motta alá lett/lesz tolva a keret.
Minden más katasztrófa. Az olaszosítás (Calafiori), sajátnevelés vonal nyilvánosan el lett égetve - emellett Barbieri, Savona, Hasa megy majd kölcsönbe vagy vissza a NextGenbe (talán jogosan). Ez azért is borzasztó ciki, mert Giuntoli érkezése óta azt kommunikálja Giuntoli és Agnelli is, hogy a fiatalokra építünk majd, erre egy nyár alatt eladtuk az összeset. PR-ban botrány szar, már csak azért is, mert így tényleg nem fognak a fiatalok (se) kötődni a klubhoz, hanem a NextGen is ilyen ugródeszka lesz a fejekben. Emellett hosszabb távon a jövő játékosait kótyavetyéltük el. Ez hozzáadva Allegri (szerintem jogos) eltakarításához lelketlen robot képet fest rólunk - Marotta óta pont az "egy nagy család vagyunk" image volt propagálva.

Korábban felmerült, hogy a klub identitása és politikája, mindig is ilyen volt. Ez teljesen igaz, viszont 100 éven keresztül pénzügyileg is világelit voltunk, az arab/orosz pénzmosás és felmendzselt PL mellett viszont most már egyértelmű underdogok. Ez azt jelenti, hogy hiába a 100 éves tradíció, változtatni kell dolgokon. Itt amúgy nem kell messzire menni, mert a Huijsen karakterek különösebb kockázat nélkül kaphatnak évi ~2500 percet, mert a Serie A mezőnyben és gyengébb BL ellenfelek ellen belefér, bele kell férnie.
Nekem is Nico Gonzalez az egyik legjobb jelöltem a szélső posztra
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2024-08-01, 12:27

Petike007 írta:


Olyan ütemben pakoljuk ki a szélsőket a keretből hogy az nem lehet véletlen. 

Szrintem le akarja koppintani a Pep féle szélső nélküli játékot sokat mozgó támadó középpályásokkal. Így valójában nem lenne szükség szélsőkre. Vagy a tök tudja mi van. 

Sokszor a káosz és a balfaszkodás mögött az ember valami mestertervet akar észrevenni, az elmúlt évek megtanítottak arra, hogy nálunk ilyen nincs, így inkább csak sodródunk.

Mostanában sokszor felmerül Nico González. Én őt amúgy nagyon csípem, nem is horror az ára, illetve szóba került hogy Kenő vagy Csecs bele lehet csencselve a dealbe, ami amúgy parádés lenne. Lehet, hogy ő nem a legmagasabb polcon van (bár ki tudja), de ugyanaz a profil, mint Ildi csak bal lábbal, a jobb oldalon. Plusz a statokat nézegetve melóban sem 0, mint az ilyen 15-20as kanadaival rendelkező szélsők nagy része.

Pénzügyileg ez a mercato eddig parádés, én Koopot és Todibot ceruzával már beírtam, az ő költségük gondolom valamelyest kompenzálva lesz majd még némi takarítás után. Azt gondolom, hogy sportszakmailag is Motta alá lett/lesz tolva a keret.
Minden más katasztrófa. Az olaszosítás (Calafiori), sajátnevelés vonal nyilvánosan el lett égetve - emellett Barbieri, Savona, Hasa megy majd kölcsönbe vagy vissza a NextGenbe (talán jogosan). Ez azért is borzasztó ciki, mert Giuntoli érkezése óta azt kommunikálja Giuntoli és Agnelli is, hogy a fiatalokra építünk majd, erre egy nyár alatt eladtuk az összeset. PR-ban botrány szar, már csak azért is, mert így tényleg nem fognak a fiatalok (se) kötődni a klubhoz, hanem a NextGen is ilyen ugródeszka lesz a fejekben. Emellett hosszabb távon a jövő játékosait kótyavetyéltük el. Ez hozzáadva Allegri (szerintem jogos) eltakarításához lelketlen robot képet fest rólunk - Marotta óta pont az "egy nagy család vagyunk" image volt propagálva.

Korábban felmerült, hogy a klub identitása és politikája, mindig is ilyen volt. Ez teljesen igaz, viszont 100 éven keresztül pénzügyileg is világelit voltunk, az arab/orosz pénzmosás és felmendzselt PL mellett viszont most már egyértelmű underdogok. Ez azt jelenti, hogy hiába a 100 éves tradíció, változtatni kell dolgokon. Itt amúgy nem kell messzire menni, mert a Huijsen karakterek különösebb kockázat nélkül kaphatnak évi ~2500 percet, mert a Serie A mezőnyben és gyengébb BL ellenfelek ellen belefér, bele kell férnie.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
14 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: