Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Nico
Segédedző
Segédedző



Posts : 1782
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-23, 10:07

Petike007 írta:
A bolognai raguk simán csak húztak egy patkányt, ahogy jelenleg tűnik. Volt eg yegyzség amint viszon egy picit is pénzszagot éreztek ment a megállapodás a picsába.

Karfiol meg annyira nem vergődött, hogy hozzánk jöjjön. Vele kapcsoaltban ami kérdésem van, ha ekkor atanár akkor miért a svejci csapatból került egy halál balfasz deal keretében az akkor egyáltalán nem veretes raguba. A kutyusok simán lemondtak róla.

Lehet csak Motta rendszere hozta ki a benne lévő jóságot? Erre valahogy senki nem gondol?

Megnézem először a Motta féle foci kiből mit hoz ki.A montenegrói gyerek egész jónak tűnik és szerintem Miretti is elég potens lehet ha nem csak hátrafelé kell szaladni.

Várjuk meg mit fogunk produkálni, mert MAxi alatt valahogy senki ne ma helyén volt.
Locatelli-ről is jókat mondanak
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2235
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-23, 10:06

A bolognai raguk simán csak húztak egy patkányt, ahogy jelenleg tűnik. Volt eg yegyzség amint viszon egy picit is pénzszagot éreztek ment a megállapodás a picsába.

Karfiol meg annyira nem vergődött, hogy hozzánk jöjjön. Vele kapcsoaltban ami kérdésem van, ha ekkor atanár akkor miért a svejci csapatból került egy halál balfasz deal keretében az akkor egyáltalán nem veretes raguba. A kutyusok simán lemondtak róla.

Lehet csak Motta rendszere hozta ki a benne lévő jóságot? Erre valahogy senki nem gondol?

Megnézem először a Motta féle foci kiből mit hoz ki.A montenegrói gyerek egész jónak tűnik és szerintem Miretti is elég potens lehet ha nem csak hátrafelé kell szaladni.

Várjuk meg mit fogunk produkálni, mert MAxi alatt valahogy senki ne ma helyén volt.

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-23, 08:31

Krisz írta:


Szomorú, mert ha Koopmeinersre van ennyink, meg Todibora kifizetünk 25-30at, akkor Karfiolt is le kellett volna tudni ütni, vagy legalábbis magasabb prioritásba rakni. Arról nem is beszélve, hogy egy lendülettel Ruganit is le lehetett volna passzolni (ha már egyszer nem kell Mottának), ami gyakorlatilag Karfiol árát is csökkentette volna. Ha az amúgy teljesen telített középső védő keretben csereberélni kell, akkor annak igenis valahol a kapus, 2 középpályás között kellett volna lennie prioritásban. Nem egészséges ha 3 zsírúj kpval képzeljük el a kezdőt, meg én Fagyit nem is hagynám ki, akkor meg miért költöttünk 20 millát Thuramra Karfiol helyett? (És akkor Todiboval se kell bohóckodni)
Djalo mit tud, hogy 0 játékperccel, szakadt térddel betonbiztos helye van a keretben Huijsent meg eladjuk a tőkéért? Meg portugál...

Szerintem a kutya ott van elásva, hogy 1) valójában a Bologna sosem akarta eladni nekünk, 2) a játékos sem ragaszkodott a Juventushoz mindenáron.
Szívás. Tartom, hogy ő a legjobb éveit külföldön fogja lenyomni, aztán majd max 30 fölött hazatér valamelyik olasz csapathoz levezetni.

Szerk: Rugani Bolognaba szerződése is kérdőjeles, hiszen valószínűleg megszerzik Hummels-t szabadon igazolható játékosként 2+1 milliós fizuval egy évre.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-23, 07:19

Krisz írta:


Ez már kimeríti a gőg definícióját...

Ha megüti a Roma szintjét miért menne Frosinonebe? Amúgy ugyanilyen jó példa Haaland is, akinek már varrták nálunk mezét, csak aztán letisztult a kép, hogy a NextGenbe szántuk volna először. Itt inkább magunkban kell keresni a hibát.

Én ezt inkább egészséges önbizalomnak mondanám. Pl. gondolom Calafiori is befuthatott volna a Lómánál ha kivárja amíg kölcsönadogatják évekig az Albinoleffetől a Monzáig, aztán 24-25 éves korára megérkezik a Lóma első csapathoz, így meg 22 évesen az Arsenalban van a BL-ben. Ne vicceljünk már... a srác tökös, hisz magában és jó a mendzsmentje.
Én nem emlékszem ilyenre, hogy bármelyik játékosunk ennyi idősen feltételeket szabott volna. Kibrusztolta, hogy elmessen Mou miatt Lómába, akit aztán 3 hétre rá kibasztak, a szezon vége felé (amikorra felépültek a Lóma védői) már nem is játszott, az utolsó 10 bajnokin háromszor játszott összesen 120 percet, az EL-re meg ugye be se nevezték. Szóval nem lett ez túl nagy sikersztori.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1782
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-22, 23:45

Én alapvetően elégedett vagyok a mercato-val eddig, és ha pár körön kívüli játékost(Csecs, Kenő, Artur, Desijjó,Kosztics) elpasszolnánk és a jelenlegi csapat lenne a rajton, én már azzal boldog lennék, szerintem ez egy abszolút jó csapat, persze nem tökéletes, de együtt tudnék élni, hogy Nicolussi a 6. kp vagy hogy Danilo a kezdő RB:

Di Gregorio(Perin)
Cambiaso(Cabal)--Bremer(Djaló),Huijsen(Gatti)-Danilo(Savona) 
Douglas Luiz(Nicolussi)-Locatelli(Miretti)-Fagioli(Thuram)
Chiesa(Weah)-Yildiz(Soulé)
Vlaho(Milik)

max az furcsa, amit Krisz is írt, hogy miért egy harmadik kp a prioritás Calafiori-val szemben, aki valószínűleg 45 milláért megy el, mi meg adunk 35+-t Todibo-ért... ennyit simán megért volna

A legújabb pletyka Simeone és Francisco Conceicao, lassan lesz egy csapatnyi focistagyerek... Laughing
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-22, 23:02

CsT írta:

Aki a Juventusból elmenne a Lómába arra rá rá kell adni a kabátot és arra is aki 19 évesen meg akarja mondani, hogy ő majd hová akar kölcsönbe menni.

Ez már kimeríti a gőg definícióját...

Ha megüti a Roma szintjét miért menne Frosinonebe? Amúgy ugyanilyen jó példa Haaland is, akinek már varrták nálunk mezét, csak aztán letisztult a kép, hogy a NextGenbe szántuk volna először. Itt inkább magunkban kell keresni a hibát.

Én ezt inkább egészséges önbizalomnak mondanám. Pl. gondolom Calafiori is befuthatott volna a Lómánál ha kivárja amíg kölcsönadogatják évekig az Albinoleffetől a Monzáig, aztán 24-25 éves korára megérkezik a Lóma első csapathoz, így meg 22 évesen az Arsenalban van a BL-ben. Ne vicceljünk már... a srác tökös, hisz magában és jó a mendzsmentje.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-22, 21:53

Nico írta:

Igazolni szeretnénk de minek? Miért nincs pénzünk? Az eddigi igazolások kb semmibe se kerültek, a távozók bére kb fedezi… mire kell Koop? 60 millaert? Egy olyan posztra ahova amúgyis jött erősítés és nem egy mercato alatt kell megoldani mindent, mert akkor meg a sok új miatt lesz káosz. Ez a keret nem annyira borzasztó hogy 7-8 kezdő kell plusz a cserék.
Honnan lenne pénzünk? Tavaly kiesett a BL bevétel, sőt azelőtt is minimálisat hozott. Koop posztjára nem jött erősítés, ráadásul ez a "Ferguson" poszt a legjelentősebb dolog Motta rendszerében. Szerintem ezt nagyon jól látja Dzsúdló. Aki a Juventusból elmenne a Lómába arra rá rá kell adni a kabátot és arra is aki 19 évesen meg akarja mondani, hogy ő majd hová akar kölcsönbe menni.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-22, 20:57

zetterberg40 írta:
Calafiori 40+5 millióért Arsenal.
A Bologna is kap részesedést, ha az Arsenal tovább értékesíti a későbbiekben.

Szomorú, mert ha Koopmeinersre van ennyink, meg Todibora kifizetünk 25-30at, akkor Karfiolt is le kellett volna tudni ütni, vagy legalábbis magasabb prioritásba rakni. Arról nem is beszélve, hogy egy lendülettel Ruganit is le lehetett volna passzolni (ha már egyszer nem kell Mottának), ami gyakorlatilag Karfiol árát is csökkentette volna. Ha az amúgy teljesen telített középső védő keretben csereberélni kell, akkor annak igenis valahol a kapus, 2 középpályás között kellett volna lennie prioritásban. Nem egészséges ha 3 zsírúj kpval képzeljük el a kezdőt, meg én Fagyit nem is hagynám ki, akkor meg miért költöttünk 20 millát Thuramra Karfiol helyett? (És akkor Todiboval se kell bohóckodni)
Djalo mit tud, hogy 0 játékperccel, szakadt térddel betonbiztos helye van a keretben Huijsent meg eladjuk a tőkéért? Meg portugál...

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3687
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-22, 15:25

zetterberg40 írta:
Calafiori 40+5 millióért Arsenal.
A Bologna is kap részesedést, ha az Arsenal tovább értékesíti a későbbiekben.
Nézzük a dolog egyetlen jó oldalát. Legalább egy pletykával kevesebb.

_________________
a televizenyős düggönypakli

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-22, 14:12

Calafiori 40+5 millióért Arsenal.
A Bologna is kap részesedést, ha az Arsenal tovább értékesíti a későbbiekben.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-22, 13:51

Nico írta:

Igazolni szeretnénk de minek? Miért nincs pénzünk? Az eddigi igazolások kb semmibe se kerültek, a távozók bére kb fedezi… mire kell Koop? 60 millaert? Egy olyan posztra ahova amúgyis jött erősítés és nem egy mercato alatt kell megoldani mindent, mert akkor meg a sok új miatt lesz káosz. Ez a keret nem annyira borzasztó hogy 7-8 kezdő kell plusz a cserék.

Pont ezért adunk el fiatalokat, mert üres a kassza. Hiába nullás az eddigi mercato, az újakra pénz kell. A keretben levő öregek/jobban csengő nevek piacképtelenek, a fiatalokért meg legalább hajlandóak fizetni a klubok.
Koop valószínűleg top prioritás, mert fontosabb a "Ferguson posztra" egy bizonyított játékos Mottanak mint a védelembe.

Szerintem Mottanak egyáltalán nincs ideje kísérletezgetni fiatalokkal, ezért kell Koop még úgy is, hogy jött már két új ember a középpályára (Thuram szvsz a padra jött első körben, DL viszont 50 millióért kezdő lesz).

Todibo a legújabb hírek szerint valami hasonló konstrukcióban érkezik, mint Di Gregorio. Kölcsön + kötelező véglegesítés olyan megosztásban, hogy már a kölcsön összege is magasabb lesz (10+25 milliót emlegetnek).

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1782
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-22, 13:32

A Todibo-s dolognak még annyi értelme sincs, eladunk egy tehetséges hatvedet, hogy többért megvegyunk egy másikat?! Ezt még Calafiori eseten érteném, de Todibo?

Volt egy érdekes felvetés viszont, eladnánk Bremert és az árából megvennénk Todibot és Calafiorit… elgondolkodtató
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1782
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-22, 13:07

zetterberg40 írta:


Igazolni szeretnénk, de pénzünk nincs.
Hogyan oldjuk meg? Eladjuk a piacképes játékosainkat. 
Kik a piacképes játékosaink? Bremer és a fiatalok (Soule, Huijsen, Iling, Barrenechea).
A nettó 12 milliót kereső Vlaho, a megkotlott Chiesa, a formán kívüli Locatelli nem piacképes, Daniloról és Gattiról nem is beszélve.
A fiatal olaszokat látszólag tartani akarja a klub (Fagioli, Miretti, Cambiaso). Yildiznek még van itt 2-3 szezonja, aztán tőle is elbúcsúzunk.
Igazolni szeretnénk de minek? Miért nincs pénzünk? Az eddigi igazolások kb semmibe se kerültek, a távozók bére kb fedezi… mire kell Koop? 60 millaert? Egy olyan posztra ahova amúgyis jött erősítés és nem egy mercato alatt kell megoldani mindent, mert akkor meg a sok új miatt lesz káosz. Ez a keret nem annyira borzasztó hogy 7-8 kezdő kell plusz a cserék.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-22, 10:07

Nico írta:

1,2 millát adnánk, úgy hogy stabil felnőtt válogatott, a projekt egyik ékkövének szánjuk (10-es mez pl), még jó hogy a menedzsere azt mondja: várjunk ezzel, lesz jobb ajánlat...

Huijsen esetében nagyon közel lehet a megállapodás, ha otthon hagytuk, más ötletem nincs. 
Az azért kicsit szomorú, hogy őt nem építjük fel, nem néz ki jól optikailag, hogy a NextGen-t ATM-nek használjuk...

Igazolni szeretnénk, de pénzünk nincs.
Hogyan oldjuk meg? Eladjuk a piacképes játékosainkat. 
Kik a piacképes játékosaink? Bremer és a fiatalok (Soule, Huijsen, Iling, Barrenechea).
A nettó 12 milliót kereső Vlaho, a megkotlott Chiesa, a formán kívüli Locatelli nem piacképes, Daniloról és Gattiról nem is beszélve.
A fiatal olaszokat látszólag tartani akarja a klub (Fagioli, Miretti, Cambiaso). Yildiznek még van itt 2-3 szezonja, aztán tőle is elbúcsúzunk.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1782
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-20, 21:48

Krisz írta:
Todiboval van tele az újság amit nem értek, mert szerintem semmi kiemelkedő nincs benne, viszont azt írják, hogy Huijsen árából vennénk. Netto faszság.
ezt én se értem, inkább Bremer klónjának tűnik, mint Karfiolnak, bár egy YouTube videóban adott pár hosszú passzt, nem tudom mennyire jellemző rá egyébként, egy ilyen videót össze lehet vágni bárkiről...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1782
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-20, 21:43

_DREAM_ írta:
Ez az Ildis sztori nem hangzik jól, de gondolom ha Motta számít rá akkor csak megegyezünk.
1,2 millát adnánk, úgy hogy stabil felnőtt válogatott, a projekt egyik ékkövének szánjuk (10-es mez pl), még jó hogy a menedzsere azt mondja: várjunk ezzel, lesz jobb ajánlat...

Huijsen esetében nagyon közel lehet a megállapodás, ha otthon hagytuk, más ötletem nincs. 
Az azért kicsit szomorú, hogy őt nem építjük fel, nem néz ki jól optikailag, hogy a NextGen-t ATM-nek használjuk...

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3687
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-20, 19:37

CsT írta:


Egyébként én úgy vagyok vele, hogy aki nem kell Mottának az menjen amerre lát, ebből a csapatból senki távozása nem visel meg különösebben. 

Az Arsenalos haverom szerint (ilyen azért nem mindenkinek van Smile ) azért nem véglegesítették még Calafiorit mert még nem adták el Salibát."
Egy húron pendülünk, menjen aki menni akar, ne nyígjon. Továbbá van arsenalos haverom is.

_________________
a televizenyős düggönypakli

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
_DREAM_
Allegri jobbkeze
_DREAM_


Posts : 2801
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-20, 16:46

Ez az Ildis sztori nem hangzik jól, de gondolom ha Motta számít rá akkor csak megegyezünk.

Borzasztóan izgatott vagyok és várom már az új szezont.  bounce
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-20, 15:29

Ezzel a kerettel utazunk német  újtörökországba, gondolom akiket nem viszünk (és még nem a szabadságukat töltik) azzal nem számolunk.

Bevásárlóközpont - Page 18 452041287_18444896338028725_257375756057015401_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=Qi6MRaTTXUoQ7kNvgFymKOl&_nc_ht=scontent-vie1-1

Huijsen, Rugani, De Sciglio, Kostic, Arthur és Milik sincs rajta.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-20, 14:59

Krisz írta:
Ugye Calafiori nagyban nyaral ezért nem történik semmi, természetesen a firkászok egyből bedobták Giuntolit. Aztán elvileg a Bologna ceo beböfögte, hogy nincs fejlemény az Arsenallal Giuntolival meg nem beszélt. Halkan megjegyzem, hogy ha Vlahovic után végül Calafiorival is megszopatjuk őket akkor arra biztosan leverek 2-3 erdélyi kajszit  Laughing

Todiboval van tele az újság amit nem értek, mert szerintem semmi kiemelkedő nincs benne, viszont azt írják, hogy Huijsen árából vennénk. Netto faszság.
Huijsen menni akar (legalábbis az ügynöke szerint), szóval a "nem megyek Frosinonébe" sztori úgy tűnik hitelesebb mint a 8 évesen homlokra írt Juventus szó. Smile

Állítólag Mottával is volt valami incidense, mert nem megfelelő intenzitással edzett és odaszólt neki valami ilyesmit: "Szedd össze magad már nem Marbellán nyaralsz".

Egyébként én úgy vagyok vele, hogy aki nem kell Mottának az menjen amerre lát, ebből a csapatból senki távozása nem visel meg különösebben. 

Az Arsenalos haverom szerint (ilyen azért nem mindenkinek van Smile ) azért nem véglegesítették még Calafiorit mert még nem adták el Salibát.

Egyébként a múltkor olvastam egy cikket, amiben valami neves doki nyilatkozott, hogy Calának 16-17 éves korában volt egy olyan térdsérülése ahol az összes szalag elszakadt a térdében és ha ez még egyszer megtörténik az kb pályafutás vége. Persze lehet ezt csak Dzsúdló íratta, hogy engedjenek az árból. Very Happy

Ja és Ildi hosszabbítása és 10-es meze is csúszik, mert állítólag sokkal több pénzt akar mint amennyit ajánlott neki a klub.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-07-20, 16:06-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-20, 10:01

Ugye Calafiori nagyban nyaral ezért nem történik semmi, természetesen a firkászok egyből bedobták Giuntolit. Aztán elvileg a Bologna ceo beböfögte, hogy nincs fejlemény az Arsenallal Giuntolival meg nem beszélt. Halkan megjegyzem, hogy ha Vlahovic után végül Calafiorival is megszopatjuk őket akkor arra biztosan leverek 2-3 erdélyi kajszit  Laughing

Todiboval van tele az újság amit nem értek, mert szerintem semmi kiemelkedő nincs benne, viszont azt írják, hogy Huijsen árából vennénk. Netto faszság.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2235
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-20, 08:54

zetterberg40 írta:
L'#Ellenség è interessata a Federico #Chiesa. L'obiettivo del club nerazzurro è quello di prelevarlo a parametro zero dalla #Juventus trovando un accordo a partire dal 1° febbraio 2025


Klasszik Marotta.
El kell adni vagy hosszabbítani vele normális áron (szerintem ez utóbbira nincs esély).

Vagy egy évre kirakni a csapatból ha egyik sem. És akkor kiderül mennyire kapós
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-19, 14:50

L'#Ellenség è interessata a Federico #Chiesa. L'obiettivo del club nerazzurro è quello di prelevarlo a parametro zero dalla #Juventus trovando un accordo a partire dal 1° febbraio 2025


Klasszik Marotta.
El kell adni vagy hosszabbítani vele normális áron (szerintem ez utóbbira nincs esély).
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1782
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-19, 14:17

Morata -> AC Milan hivatalos
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-19, 09:10

Nico írta:
Ruganit állítólag a Bologna vinné, a Calafiori Arsenal biznisz meg áll, hátha el lehetne hozni valahogy, nálam tuti ez lenne a prioritás .

Csak semmi kedvezmény és semmiféle sima kölcsön Rugani esetében.
Fizessenek rendesen vagy el kell hajtani őket.

Jó lenne egy Bremerhez hasonló utolsó pillanatos fordulat Calafiori ügyében.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3533
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-18, 21:53

Cabal is Juventino volt kis bambínó kora óta, természetesen. Jó nem leszek cinikus, valami megmagyarázhatatlan okból hiszek neki.
Kellenek az ilyen zongoracipelők, majd Kambi villog, Kabal meg tartja az eredményt ha kell, felrúg mindenkit aki a kapu közelébe merészkedik.
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-18, 21:26

OFF

Greenwood -> Marseille
26+5 millió

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1782
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-18, 19:19

Cabal offisöl
11+2
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-18, 18:08

Motta a sajt tájon, pont Chiesát említette amikor arról beszélt, hogy milyen remek játékosok vannak a keretben, Souléról pedig azt, hogy jelenleg Juve a játékosa. Wink Szóval itt fordult a kocka és a gauchóból próbalunk pénzhez jutni.

Giuntoli beszédéből két dolog maradt meg: 1. Úgy kell erősítenünk, hogy figyelünk a pénzügyekre (magyarul nincs pénz, el kell adni, hogy igazolni lehessen). 2. Csapatrészenként még 1-1 embert szeretne igazolni.

Ez nyilván a legjobb esetben lehetne a Todibo-Koop-Sancho trió (ha mondjuk jó áron elmegy Soulé, Hui, Kenő és felszabadul a polák fizuja) rosszabb esetben meg ezeknek a tesco gazdaságos változata.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-18, 16:22

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Allegri jobbkeze
_DREAM_


Posts : 2801
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2024-07-18, 14:59

CsT írta:

Vagy Conte, aki állítólag máris kiadta, hogy kell neki Lókaku Very Happy
Összefújja a szemetet a szél.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
18 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: