Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-17, 20:12

Már e fatta is. 
10+2 a vége. Ake is az üzlet része, az nem világos milyen módon. Orvosi órakon belül.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-17, 19:12

Nico írta:

plusz volt Juvés pizsije
Bevásárlóközpont - Page 19 45176910
Biztos ezért jön és nem azért mert jócskán ráígértünk a fizujára Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-17, 19:06

sneco7 írta:
Cabal 23 éves, volt már kulombiai  válogatott is, LB de elvileg CB-t is tud játszani. Ahogy nézem inkabb tavasszal volt stabil kezdő a Veronaban is...SándorSándor light? Mondjuk jó korban van...hátha beválik
plusz volt Juvés pizsije
Bevásárlóközpont - Page 19 45176910
Vissza az elejére Go down
sneco7
Gyúró
Gyúró



Posts : 704
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-17, 18:43

Cabal 23 éves, volt már kulombiai  válogatott is, LB de elvileg CB-t is tud játszani. Ahogy nézem inkabb tavasszal volt stabil kezdő a Veronaban is...SándorSándor light? Mondjuk jó korban van...hátha beválik
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-17, 18:24

Mindeképp kellett egy balbekk Kambi mögé. Mondjuk nem 12 millióért gondoltam, meg azt sem tudom ki ez a csóka, nem tűnt fel a Veronából. De most úgy vagyok vele, hogy Giontoli knows, meg a kobra is ment érte, csak lehet valami a csókában.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-17, 18:07

Cabal az új Bremer és Djaló.
Utolsó pillanatos rálicitálás az izére.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-17, 18:02

Krisz írta:
Mirettivel hosszabbítottunk 1 évet. Egyébként ez valami könyvelési manőver csalás vagy a fizuján emeltünk?

Ja, meg a semmiből most in chiusurara írja a transfermarkt Juan Cabalt, aki amúgy LB a Veronaból, egész korrekt statokkal.

Örülünk, Vincent?
Agresti szerint is "very close" Cabal, én mindenkit szívesen látok De sijjó elé jön! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-17, 17:52

Mirettivel hosszabbítottunk 1 évet. Egyébként ez valami könyvelési manőver csalás vagy a fizuján emeltünk?

Ja, meg a semmiből most in chiusurara írja a transfermarkt Juan Cabalt, aki amúgy LB a Veronaból, egész korrekt statokkal.

Örülünk, Vincent?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-17, 17:34

bombahoppa írta:

Azért lehetne még fokozni! Smile
Ha nem meleg, vegán és legalább félig fekete akkor semmit sem ér az egész. A Netflix le se köpné! Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-17, 12:17

Brit és portugál játékost nem nagyon szeretnék a csapatban, maradjunk annyiban, ha jön, hogy ő dán. Reiliksen.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-17, 10:11

Nico írta:

nem eléggé? egy dán, aki Londonban született, ír neve van és Skóciában játszik Laughing
Azért lehetne még fokozni! Smile

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-16, 22:59

bombahoppa írta:

Nem volt elég diverz!
nem eléggé? egy dán, aki Londonban született, ír neve van és Skóciában játszik Laughing
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-16, 22:45

sneco7 írta:
Nem ismerem ezt az O'Riley-t, de ilyen teljesítménnyel,hogyhogy nem volt benne a dán keretben?
Nem volt elég diverz!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
sneco7
Gyúró
Gyúró



Posts : 704
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-16, 20:12

Nem ismerem ezt az O'Riley-t, de ilyen teljesítménnyel,hogyhogy nem volt benne a dán keretben?
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-15, 23:48

Krisz írta:
Bedobták Koop helyett Matt O'Rileyt a Celticből. 18/13 kanadai, ami a skót bajnokságban semmit nem jelent persze, viszont a kp statjait a BLben is ugyanúgy hozta, na meg 3 assziszt 6 meccsen. De a youtube videoja alapján egész király flowja is van a srácnak - persze az sosem előny ha valaki félig angol...
Szerintem nem rossz ötlet, Koop 60 millaert nagyon sok, ráadásul O’Riley-t nézték ki helyette Bergamoban így duplán gyakorlunk rájuk nyomást. A statjai impresszivek, nyilván a skót bajnokságban…. De annyira nem érzem problémának ha Koop-ról lemaradunk. Van Thuram, Douglas Luiz, Locatelli, Fagioli, Miretti…
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-15, 23:32

Bedobták Koop helyett Matt O'Rileyt a Celticből. 18/13 kanadai, ami a skót bajnokságban semmit nem jelent persze, viszont a kp statjait a BLben is ugyanúgy hozta, na meg 3 assziszt 6 meccsen. De a youtube videoja alapján egész király flowja is van a srácnak - persze az sosem előny ha valaki félig angol...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-15, 19:49

Krisz írta:
Morata - Milan?

Ha tényleg változatnak a lesszabályon akkor okos vétel! 🤣
Érte fáj a szívem, jobban örültem volna ha a felhypeolt Zirkzét viszik 50 milláért Smile Vagy Lófaszkakut kölcsönbe.

Della Valle szerint Motta ezzel a 6 játékossal nem számol: Artur,Kenő,DS,Rugani,Kosztics,Milik.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-15, 16:07

Morata - Milan?

Ha tényleg változatnak a lesszabályon akkor okos vétel! 🤣
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-15, 09:56

zetterberg40 írta:


https://www.juventus.com/en/news/articles/khephren-thuram-a-tactical-analysis

Ilyet tett már közzé valaha a Juve egy játékosáról?

Nekem nem rémlik.
Tuti nem volt
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-15, 08:34

tjunior írta:
- Ká Thuram hivatalos 20 millió
- Todibot nagyon írják de Calafiorit is írták, amúgy nem értem ő minek ide de dzsuntoli biztos tudja
- Sancho a zsákban mint mindig mindenki, aztán majd meglátjuk
- a török sráct bírnám, még akkor is ha jobblábas balhátvéd az nekem kissé fura és még akkor is ha Kambinak át kellene tennie miatt a székhelyét jobbra

https://www.juventus.com/en/news/articles/khephren-thuram-a-tactical-analysis

Ilyet tett már közzé valaha a Juve egy játékosáról?

Nekem nem rémlik.

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-12, 21:14

Petike007 írta:


Elképesztő lesz ha lesz kondi is a srácoknak egyből kiderül hogy tudnak focizni és nem nyom el minket mindenki 10 perc után. Fura...
Én ezt nem hiszem el, egyszerűen az elmúlt (két) szezon kiölt belőlem minden lelkesedést. De van még reményhal.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-12, 11:49

_DREAM_ írta:
Állítólag nagyon "intenzív" volt az első edzés amit Motta levezényelt, nem nagyon bírták a srácok. Biztos nem ehhez voltak szokva Maxi alatt. Very Happy  A buzizáshoz nem kell kondi. Very Happy

Elképesztő lesz ha lesz kondi is a srácoknak egyből kiderül hogy tudnak focizni és nem nyom el minket mindenki 10 perc után. Fura...
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-12, 10:43

Állítólag nagyon "intenzív" volt az első edzés amit Motta levezényelt, nem nagyon bírták a srácok. Biztos nem ehhez voltak szokva Maxi alatt. Very Happy  A buzizáshoz nem kell kondi. Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-10, 18:36

- Ká Thuram hivatalos 20 millió
- Todibot nagyon írják de Calafiorit is írták, amúgy nem értem ő minek ide de dzsuntoli biztos tudja
- Sancho a zsákban mint mindig mindenki, aztán majd meglátjuk
- a török sráct bírnám, még akkor is ha jobblábas balhátvéd az nekem kissé fura és még akkor is ha Kambinak át kellene tennie miatt a székhelyét jobbra
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-09, 20:37

Malloy írta:

Ha nem a 4-5 nagy angol csapatban játszik akkor mcburger nem fog belemenni. Ő csak oda hajlandó eligazolni (-aston villa)

Végigülné a szezont a lelátón? Szerintem Giuntoli nem riad vissza az ilyesmitől és ez Kenőnek is kommunikálva lett. Az EB után augusztusban valószínűleg majd ő is rugalmasabb lesz.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-09, 17:59

Nico írta:

Na elolvasták a firkászok is és egy szép cserét álmodtak meg (surprise) Kenővel  Laughing
Ha nem a 4-5 nagy angol csapatban játszik akkor mcburger nem fog belemenni. Ő csak oda hajlandó eligazolni (-aston villa)
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-09, 14:44

zetterberg40 írta:
Ha már szélsővédő, Kadioglu eléggé nagyot ment az Eb-n a török válogatottban. Teljesen jó korban is van, persze kérdés, hogy ez tartós teljesítmény lehet-e tőle klubszinten is vagy csak a szokásos pár meccses fellángolás egy nemzetközi tornán.
Na elolvasták a firkászok is és egy szép cserét álmodtak meg (surprise) Kenővel  Laughing
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-09, 14:44

zetterberg40 írta:


Igazad van, de a lényeg gondolom átment.
A közelmúlt megtanított arra, hogy bármilyen sikeres is legyen a klub, nem vagyunk az igazi top klubok polcán a Calciopoli óta.
Csakis az olasz játékosokról hiszem el, hogy lojálisak tudnak lenni a klubhoz abban az esetben is, ha külföldi topklubok sorakoznak értük.

Huijsen már télen egyszer beleköpött a klub levesébe, és róla nekem nincs meg a sztori, hogy Juvés pizsije lett volna.
Nekem róla az van meg, hogy kiemelkedő tehetségként érkezett a Malagaból (Spanyolországban nőtt fel és nevelkedett, s időközben a spanyol utánpótlás válogatottra is cserélte a hollandot) úgy, hogy a Real és a Juve közül választott, s végül az új nyelv, új kultúra, új közeg, új tapasztalat miatt döntött a Juve utánpótlása mellett.
Én nem látom, hogy 2-3 évnél többet itt töltene. Ez nekem nagyon a De Ligt sztorira hajaz, csak nála majd mi töltjük be jó eséllyel az Ajaxos éveket.

Én instant Calafiorira cserélném, ha erre lenne bármiféle esély.
Van az a kép amit krisz fentebb linkelt, szerintem innen eredeztethető a dolgo ( aztán kitudja lehet még másik fél tucat csapat aminek a nevét a homlokára firkálta gyerekként  Very Happy )
A féléves kölcsönben én nem látok semmit, amúgy ment volna, műringyó meg hívta, persze hogy inkább odament mint a kiesőjelölthöz.
Nekem az ellen sincs kifogásom ha itt van 2-3 évet aladjuk 3 csillárdért és az árából megveszük az aktuális calafiorit.
Jelenleg Motta kezében van a döntés, ha meggyőzi az edzésen és számít rá komolyan szerintem nem fogjuk eladni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-09, 14:39

Ken babát eladtuk 13+5
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-09, 13:20

zetterberg40 írta:


Én ezt adom, és ez is lenne az optimális. Ugyanakkor a közelmúlt ennek realitását egyrészt nem támasztja alá, másrészt amikor Pogbával ez megtörtént, 4 év után olyan gyorsan húzott vissza Manchesterbe, mint a huzat (holott itt kapta meg a valós esélyt, itt lett belőle valamirevaló játékos stb).

Ezen azért nagyon suhanc volt még.

Bevásárlóközpont - Page 19 Huijse10

Malagába aligha fog visszamenni, a Pogbás analógiádnál Huijsen MU-ja meg mi vagyunk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2024-07-09, 09:22

Krisz írta:
Én inkább azt tartom botránynak, hogy Alex Sandro 800 játékpercét nem ő kapta meg (meg Gatti és Danilo valamennyi részéből nem osztozott Ruganival). Szerintem teljesen rajtunk múlik, hogy ugródeszka leszünk vagy sem: ha a fejlődésével és teljesítményével egy ütemben növekszik a fizuja, nem kell végigjárnia a Serie CBAt mielőtt emberszámba vennénk, hanem az érdemei, teljesítménye szerint mozog a rangsorban és a csapat projektje is megfelelően halad, akkor nem fog lekoccanni, ha meg igen, akkor lehet zsoldosgecizni.

Én ezt adom, és ez is lenne az optimális. Ugyanakkor a közelmúlt ennek realitását egyrészt nem támasztja alá, másrészt amikor Pogbával ez megtörtént, 4 év után olyan gyorsan húzott vissza Manchesterbe, mint a huzat (holott itt kapta meg a valós esélyt, itt lett belőle valamirevaló játékos stb).
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
19 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: