Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Nico
Segédedző
Segédedző



Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-28, 17:25

CsT írta:
Dzsúdlóval kb most jött szembe a valóság, hogy ha a Juvéba akarsz igazolni olaszból akkor egyből 20%-al többet kérnek a reális értéknél és az elnökök (sportigazgatók) előbb lógatják salétromsavba a lőcsüket minthogy elengedjenek valaki a Juvéba.
 vannak klubok (vagy inkább elnökök) , mint a Lazio vagy a Napoli akikkel nem lehet üzletelni, de a liga többi részével lehet pl Fior vagy a Torino, hogy a nem túl jóban lévő klubokat említsem, a legjobb játékosaink tőlük vannak...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-28, 17:21

Krisz írta:


Továbbá én azért nagyon fázom attól, hogy lecseréljük egy nyár alatt a fél csapatot, a #wearesorich Milan is hatalmasat hasalt vele. Kpra a Kenő - Luiz csere és a Rabiot - Thuram mellé soknak tűnik Koopmeiners (pedig én nagyon sunázom). Hátul konkrétan 3-4 ember jönne a védelembe (DiGreg-Csecs, Karfiol-Bré?, 1 LB, 1 RB) a kezdőbe vagy a környékére. Szerintem ennél többet nem szabad.
Hát igen, ha minden igaz lenne, amit pletykálnak...
Hátra jön Di Gregorio, ez jó
szélre Cambiaso-n kivül nincs szélsőnk, ezért én teljesen ki vagyaok békülve, ha Danilo kifárad a szélre és egy évig vele oldjuk meg, de cserénk sincs nagyon: Barbieri talán visszahozható, Spina free agent, nem tudom
középre szerintem nem jön Karfiol, max ha Gattiból kiszállunk jópénzért, Huijsen-t kölcsönbe elengedném, még így is marad Bremer, Rugani, Djaló + Gatti vagy Karfiol
Középpályán ott lesz Döglesz, Fagyi, Loca, Thuram, ide kéne még egy játékos(akár Kenő is maradhat) és egy ifista(Nicolussi vagy Ngonge), Miretti menjen kölcsönbe, neki kell a játékperc, Koop szerintem nem jön, drága a belga, helyette lett az uruguay-i
előre én nagy mozgást nem várok, szerintem az a kérdés, hogy Géza vagy Soulé lesz eladva. Ha Géza hosszabbít, akkor Soulé. A Vlahovics/Milik kettős egy támadó(bb) csapatban jól fog muzsikálni, szélre ott lesz Yildiz, Chiesa/Soulé, Weah, esetleg Kosztics, ha nem adjuk el

és ez így is vagy 4-5 kezdőjátékos, aki érkezik. Nem lehet egy év alatt mindent átalakítani...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-28, 16:36

Huijsen szerintem maradhat ha Calafiori nem jön, elvileg őt a Koopmeijners üzletbe akarta volna bevonni az Atalanta, de mivel 60M-re árazták be a belgát inkább átnyergeltünk Thuramra, ami szerintem nem is baj.

Dzsúdlóval kb most jött szembe a valóság, hogy ha a Juvéba akarsz igazolni olaszból akkor egyből 20%-al többet kérnek a reális értéknél és az elnökök (sportigazgatók) előbb lógatják salétromsavba a lőcsüket minthogy elengedjenek valaki a Juvéba.

Sztem a balvédőt meg lehet oldani Cambival és Kosticcal, ellenben jobbra nagyon kellene valaki és jó lenne ha Danilo elé jönne és nem mögé (de mivel ő a csk nyilván vele számolunk kezdőként). Di Lorenzó eladását megvétózta Conte, ami az eb-n nyújtott teljesítményét nézve nem baj. Arra nem nagyon akarok gondolni, hogy Danilo & DS oldja meg ezt a posztot! Smile

Kp-re a DL, Thuram, Loca,Fagyi, Miretti sor egész jónak mondható, jó lenne még ide bezsákolni valaki Kenő helyére (remélem őt eladjuk). Rabbival én már abszolút nem számolok (ilyen fizuért remélem a vezetőség sem). 

A DL üzlettől amúgy kicsit fosok mert van egy ilyen Pjanic/Artúr szaga a dolognak, hogy inkább anyagilag akar mind a két klub jól járni. Bár a brazil statjai jók, és amikor láttam akkor jó játékosnak tűnt, de anno Artúr sem tűnt ennyire alibiszarnak amikor csak kéthavonta egyszer láttam játszani a Barcában. Very Happy

Elől szerintem Soulét vissza fogjuk hozni Ken helyett, az egyetlen kérdés, hogy Chiesa marad-e. Bár szerintem sem (lesz) a régi, de még mindig jobban támogatnám mint az angol vonalat (Sancho/Zölderdő).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-28, 11:50

Krisz írta:


Véletlenül Sanchezt olvastam, lefehéredtem egy esetleges Renato Sanchez ügytől. Azt mondjuk nem vágom, hogy Chiesa, Soulé, Yildiz, Weah mellett miért akarnánk szélsőre költeni. Egyébként nem tudom mennyit keres Sancho, de arra tippelek hogy Chiesanal magasabb igényei vannak és jelenleg is többet keres. Emellett azon kívül hogy nem volt még szétszakadva a térde ugyanolyan sérülékeny, mint Chiesa. Akkor meg a lóvét inkább Chiesanak adnám.

Továbbá én azért nagyon fázom attól, hogy lecseréljük egy nyár alatt a fél csapatot, a #wearesorich Milan is hatalmasat hasalt vele. Kpra a Kenő - Luiz csere és a Rabiot - Thuram mellé soknak tűnik Koopmeiners (pedig én nagyon sunázom). Hátul konkrétan 3-4 ember jönne a védelembe (DiGreg-Csecs, Karfiol-Bré?, 1 LB, 1 RB) a kezdőbe vagy a környékére. Szerintem ennél többet nem szabad.

Bré most nemcsak a legjobb védőnk, de a legjobb játékosunk is, viszont nehezen látom, hogy a mostani szerződése mellett hogyan tarthatnánk meg hosszabb távon vagy miképp szállhatunk ki belőle jövőre jól (sehogy). Na most ha Huijsent elbarmoljuk ócóért, jövőre lehúznak minket Brével (ami adott), akkor a világ bohócai vagyunk. Azt meg hozzáteszem, hogy védekezésben nem kérdés, hogy Bré sokkal jobb, de alapvetően érettebb, viszont a labdával Huijsen sokkal ügyesebb és a passzjátéka már most mérföldekkel jobb - ez pedig nem mellesleg iszonyat fontos Motta rendszerében.

Kosticcsal mi lesz? Se Mottához nem passzol, 4 védős rendszerben nincs igazán helye és el is satnyult, de mégsem hallani semmi pletykát róla, pedig ugyanaz a szitu, mint Desijjó.

Én meglepődnék, ha Chiesa és Huijsen jövőre még Juventus játékos lenne. Mindkettőből kiszállunk 20-25 milió euróért.

Azt nem látom, hogy a védelem szélére új emberek érkezzenek. Szerintem azt oldjuk Cambiasoval és Daniloval kényszerből.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-28, 11:43

zetterberg40 írta:
Pedulla idén a többiek előtt jár.
Ő volt az első, aki lehozta az igazolásainkat.
Szerinte Thuram is meglesz napokon belül, finisben van az üzlet.

Az a probléma, hogy ő emlegeti erősen Sanchot is a szélre...

Véletlenül Sanchezt olvastam, lefehéredtem egy esetleges Renato Sanchez ügytől. Azt mondjuk nem vágom, hogy Chiesa, Soulé, Yildiz, Weah mellett miért akarnánk szélsőre költeni. Egyébként nem tudom mennyit keres Sancho, de arra tippelek hogy Chiesanal magasabb igényei vannak és jelenleg is többet keres. Emellett azon kívül hogy nem volt még szétszakadva a térde ugyanolyan sérülékeny, mint Chiesa. Akkor meg a lóvét inkább Chiesanak adnám.

Továbbá én azért nagyon fázom attól, hogy lecseréljük egy nyár alatt a fél csapatot, a #wearesorich Milan is hatalmasat hasalt vele. Kpra a Kenő - Luiz csere és a Rabiot - Thuram mellé soknak tűnik Koopmeiners (pedig én nagyon sunázom). Hátul konkrétan 3-4 ember jönne a védelembe (DiGreg-Csecs, Karfiol-Bré?, 1 LB, 1 RB) a kezdőbe vagy a környékére. Szerintem ennél többet nem szabad.

Bré most nemcsak a legjobb védőnk, de a legjobb játékosunk is, viszont nehezen látom, hogy a mostani szerződése mellett hogyan tarthatnánk meg hosszabb távon vagy miképp szállhatunk ki belőle jövőre jól (sehogy). Na most ha Huijsent elbarmoljuk ócóért, jövőre lehúznak minket Brével (ami adott), akkor a világ bohócai vagyunk. Azt meg hozzáteszem, hogy védekezésben nem kérdés, hogy Bré sokkal jobb, de alapvetően érettebb, viszont a labdával Huijsen sokkal ügyesebb és a passzjátéka már most mérföldekkel jobb - ez pedig nem mellesleg iszonyat fontos Motta rendszerében.

Kosticcsal mi lesz? Se Mottához nem passzol, 4 védős rendszerben nincs igazán helye és el is satnyult, de mégsem hallani semmi pletykát róla, pedig ugyanaz a szitu, mint Desijjó.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-28, 08:03

Pedulla idén a többiek előtt jár.
Ő volt az első, aki lehozta az igazolásainkat.
Szerinte Thuram is meglesz napokon belül, finisben van az üzlet.

Az a probléma, hogy ő emlegeti erősen Sanchot is a szélre...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-27, 22:51

Krisz írta:


25-ig volt szerződése, akkor elvileg 15 millát már elamortizáltunk, így ezzel a kvázi 15 millás eladással gyakorlatilag 0-ra hozzuk ki, vagy továbbra se vagyok túl penge számvitelből?  Laughing
ahogy írod, kvázi nullán kiszállunk belőle: 15 millió a könyv szerinti értéke, és ennyiért adjuk el
viszont költségben ez hatalmas spórolás: 15 milla amortizáció plusz 4 milla fizu kvázi nulla teljesítményért...
19 millió az több, mint Danilo Luiz költsége (10 millió amortizáció plusz a fizuja), így ő kb ingyen volt...

hatalmas pacsi dzsudlónak, ha ez így megtörténik

bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-27, 19:51

tjunior írta:

A minusvalenzat nem nézik? Tavaly vettük 30ért, csinál vagy -10 millát a költségvetésbe. De leglább visszajön valami lové .

25-ig volt szerződése, akkor elvileg 15 millát már elamortizáltunk, így ezzel a kvázi 15 millás eladással gyakorlatilag 0-ra hozzuk ki, vagy továbbra se vagyok túl penge számvitelből?  Laughing

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-27, 16:58

zetterberg40 írta:
Kean -> Fio.
Agresti is hozza.

13 milliós fix transzferdíj + 2 millió könnyen teljesíthető bónusz + további 3 millió nehezebben teljesíthető bónusz.

Nem rossz ez. Egy újabb teherrel kevesebb.
A minusvalenzat nem nézik? Tavaly vettük 30ért, csinál vagy -10 millát a költségvetésbe. De leglább visszajön valami lové .

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-27, 16:43

Kean -> Fio.
Agresti is hozza.

13 milliós fix transzferdíj + 2 millió könnyen teljesíthető bónusz + további 3 millió nehezebben teljesíthető bónusz.

Nem rossz ez. Egy újabb teherrel kevesebb.

CsT, bombahoppa, Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-27, 13:14

Krisz írta:


Statokban prime (2015) Pogba. Az biztos, hogy mellé Artúrt is fel lehetne rakni a kpra és akkor is megmaradna a stabilitás előre és hátra is.
Én Arturt már csak egy repülőre raknám fel, ha valaki adna érte valamit  Laughing

Krisz and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-27, 13:07

zetterberg40 írta:
Ma Douglas Luiz orvosi Amerikában.

Ennyi pénzért nagyon jónak kell lennie, különben megint lábon lőjük magunkat anyagilag.

Statokban prime (2015) Pogba. Az biztos, hogy mellé Artúrt is fel lehetne rakni a kpra és akkor is megmaradna a stabilitás előre és hátra is.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-27, 09:13

Ma Douglas Luiz orvosi Amerikában.

Ennyi pénzért nagyon jónak kell lennie, különben megint lábon lőjük magunkat anyagilag.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-26, 14:47

CsT írta:
Romano szerint a Fior viszi Kent, 12 milla jöhet érte.

Tök vicces lenne, hogy Vlahovic távozása óta keservesen szenvednek, mert nincs egy normális centerük, erre megvennék az évek óta impotens, idén 0 gólos Kent Laughing

bombahoppa, Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-26, 14:44

CsT írta:
Romano szerint a Fior viszi Kent, 12 milla jöhet érte.
Gattit meg a Newcastle 30-ért, megy a BS generátor
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-26, 14:38

Romano szerint a Fior viszi Kent, 12 milla jöhet érte.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-25, 14:16

zetterberg40 írta:
Agresti szerint megkezdődtek a tárgyalások Khephren Thuram szerződtetéséért.
Viszont a Calafiori biznisz akadozik a hírek szerint, mert a Bologna bárki másnak szívesebben adná el. Állítólag nincs jó kapcsolat a két klub között mert Dzsudló már szezon közben zaklatta Mottát.

Ő érdekes játékos amúgy, támadásban eddig jobb mint védekezésben, látszik rajta, hogy nem CB-ként kezdte.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-24, 21:55

Agresti szerint megkezdődtek a tárgyalások Khephren Thuram szerződtetéséért.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-23, 09:23

Petike007 írta:


Lejár a szerződése.
2 év múlva.
Khepren Thuramnak viszont tényleg lejár a szerződése, nagyon nyomják most. Ami azt illeti a töredékéből meglenne mint Koopmeiners. Amúgy sem hiszem, hogy lenne pénzünk 2 60-70 milliós játékosra, a családi ezüstöt aka saját nevelésű játékosok ne herdáljuk már el teljesen. Nekem tökéletes megfelel a francia ha cserébe nem kell pénzzé tenni Huijsent/Soulet/Barberinit stb. stb.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-23, 08:37

Malloy írta:

Transfermakt szerint 70-et ér

Lejár a szerződése.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-23, 07:15

Nico írta:

50 millió Douglas Luiz-ért, ez reális
Transfermakt szerint 70-et ér
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-22, 22:24

Malloy írta:

Haaaat. Az atyuristen transzfermart szerint 
Illing: 13 millió 
Barranechea: 7.5 millió 

Ebbe lehet belekötnek majd…
50 millió Douglas Luiz-ért, ez reális
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-22, 21:33

zetterberg40 írta:


28 millió + Iling + Barrenechea = Douglas Luiz

Hány hónapot kell várni, hogy vizsgálat induljon?
Haaaat. Az atyuristen transzfermart szerint 
Illing: 13 millió 
Barranechea: 7.5 millió 

Ebbe lehet belekötnek majd…
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-22, 20:26

Malloy írta:
Deal done Luiz.

28 millió + Iling + Barrenechea = Douglas Luiz

Hány hónapot kell várni, hogy vizsgálat induljon?

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-22, 18:53

Deal done Luiz.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-22, 07:24

Nico írta:

képviseljük a klub érdekeit, oké. Ha minden csapatra nemet mond és nem akar hosszabbítani akkor érthető a keménykedés, de azért mert nem akar az AV-ban focizni? 
Neki ebben mi lenne a jó? elmenni egy angol középcsapatba, egy elég rossz városba, egy olyan ligába amit gyűlöl...
Ez most tetszik és nem Neked szánom a cinizmust. Smile

Ugye Mr. BigMac egy zsoldos, aki ráadásul emeriken. Tehát beszéli az Astónia Villai nyelvet is. Itt nem kap pénzt ott igen. Belegondolok, hogy azt mondom a feleségemnek, hogy inkább maradok Békéscsabán még, bár nem kapok fizut, mint hogy hazaköltözzek, ahol fizetnek a munkámért. (Tudom, nem haza). Én még egyébként sosem voltam Astónia Villában és el tudom képzelni, hogy MAC beleszeretett a Juvéba, csak nehéz, Asamaoah és Quad példáját látva. Egyébként tavaly kurva jó első féléve volt, hozott egy iciri piciri kicsi Vidalt, ami benne volt pár meccsen amikor érkezett. De alapvetően újra kell értékelnem a Juventus meccsek nézésébe fektetett energiáimat, ha házi atomerőművet építettem volna az elmúlt két évben, akkor már lenne egy perpetum mobile prototipusom. Boldogabb lenne az emberiség. Summa summárum, ha menni akar, ha maradni  mindegy, ami a csapatnak jobb, azt kell tennie.

_________________
a televizenyős düggönypakli

laac likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-21, 21:47

Nico írta:
Juve will receive a percentage between 60-70% from Barrenechea's future resale.

ez azért elég hihetetlennek hangzik...
én most 10%ot olvastam.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-21, 19:30

Nico írta:

képviseljük a klub érdekeit, oké. Ha minden csapatra nemet mond és nem akar hosszabbítani akkor érthető a keménykedés, de azért mert nem akar az AV-ban focizni? 
Neki ebben mi lenne a jó? elmenni egy angol középcsapatba, egy elég rossz városba, egy olyan ligába amit gyűlöl...

Annyira nem középcsapat, jövőre BL. Nyilván nem tudjuk a részleteket, de 2-3 hét után nyögi be, hogy bocsi mégse mennék? Én is biztos bekeményítenék.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-21, 19:17

Krisz írta:


Persze, csak az utóbbi években és Marotta alatt is az ilyen szitukban maszatoltunk kicsit aztán becsicskultunk. Nekem kifejezetten tetszik, hogy erőteljesebben vannak képviselve a klub érdekei. Ha egy kis dráma az ára, hát legyen.
képviseljük a klub érdekeit, oké. Ha minden csapatra nemet mond és nem akar hosszabbítani akkor érthető a keménykedés, de azért mert nem akar az AV-ban focizni? 
Neki ebben mi lenne a jó? elmenni egy angol középcsapatba, egy elég rossz városba, egy olyan ligába amit gyűlöl...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-21, 19:08

Juve will receive a percentage between 60-70% from Barrenechea's future resale.

ez azért elég hihetetlennek hangzik...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2024-06-21, 18:45

Emlékeim szerint Moggi sem feszítette keresztre Salast pedig miatta nem jött ronaldo. 
Kell valami mindenki számára optimális megoldást találni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
23 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: