Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Nico
Segédedző
Segédedző



Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-25, 16:18

CsT írta:
Romano közben "HERE WE GO"-zta Di Gregoriot. 18+2 milláért lesz a miénk. Nekem picit csubakka üzlet, cserekapusnak nagyon drága, kezdőkapusnak meg nem biztos, hogy elég jó.
nem elég jó? tegnap lett a Serie A-ban a szezon kapusa
a hírek szerint Motta egy lábbal ügyesebb kapust szeretne Csecs helyett
olcsóbb, fiatalabb, olasz, az egyetlen szégyenfolt az izés múlt (fiatal volt és kellett a pénz Laughing )

Krisz and Petike007 like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-25, 16:08

Romano közben "HERE WE GO"-zta Di Gregoriot. 18+2 milláért lesz a miénk. Nekem picit csubakka üzlet, cserekapusnak nagyon drága, kezdőkapusnak meg nem biztos, hogy elég jó.

Mondjuk 2 óra múlva bizonyíthat, amúgy csak nekem meglepi, hogy ma játszunk? Pár napja még vasárnap 15:00-ra volt kiírva a meccs. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-25, 13:18

Krisz írta:


Amúgy Pöcs RB-ben nekem mindig tetszett akárhányszor láttam. 

Soule éppen beáldozható, nem gondolom korszakos zseninek, viszont Huijsen nálam akkora tehetség. A másik dolog, hogy ezek a fiatalok semmibe sem kerülnek, lófaszt keresnek, bizonyítottan megütik a mostani csapatunk szintjét (legalább a padot), és ha valamit el is basznak, mindenki elnézi nekik, nem úgy mint egy francia zsoldosnak. Miért hoznánk valakit sok pénzért magas fizetésért?

A ballasztot egyébként is el kell takarítani. Kenő nagyot ment idén érdemes lenne bekesselni, Iling se volt rossz, de nem hiszem hogy egy kiemelkedő kvalitású játékos, ellenben fiatal és angol, garantáltan le lehet húzni valami PL csapatot egy irreális összeggel. Ezeket kár lenne kihagyni.

Egyébként a klub eddigi kommunikációja és a mercatos mozgás alapján, pontosan ezek az elvek mentén gondolkodnak ők is.
Én Iling-et nem adnám el, kell a szélső csere Yildiz és Géza mögé, olcsó, jól cselez, jól ad be, eladni meg később is el lehet, még talán többért is.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-25, 13:16

CsT írta:

Anno a Speziánál sokszor játszott 3 védővel, bár ahogy nézem inkább azokon a meccseken amikor underdog szerepben voltak. Igazából nekünk olyan formáció kellene amiben Géza és Ildi egyszerre tud pályán lenni, mert jelenlegi helyzetünkben luxus bármelyiket is padoztatni. A védelmünknek a 3-4-3 állna jobban, a középpáylának meg a 4-3-3. Very Happy

Viszont a négyvédőshöz nagyon kellene egy szélsőhátvéd, Cambi megoldja bármelyik oldalt, de Danilo már legutóbb is nagyon szarul nézett ki ott, bár a Bolognánál is az az 1.90 magas Posch lett a kezdő RB-je, aki igazából addig belső védőként szerepelt.

Én egyelőre vakon vagyok a mercatot illetően, kíváncsian várom miből akarunk pénzt csinálni: vezéráldozat (Bremer), fiatalok eladása (Huijsen, Soulé) esetleg a sallang ritkítása (Kenő,Weah,Illing,Kostic).
Nem kell senkit se beáldozni, jön egy csomó plusz bevétel a BL, Klub VB és az olasz szuperkupa miatt. Ha emellett csak a szemét egy részét eltakarítják plusz a normál távozók (AlexS, Rabiot) az is még 30-40 millió költségcsökkentés. Ha meg igazolunk valakit mondjuk 50 milláért azt nyugodtan el lehet osztani 5-tel, mert csak annyi fog az idei évre esni, szóval egy Koop fizetéssel, járulékokkal együtt kb 20 millió növekmény lenne max, akit a legdrágábbnak mondanak. Di Gregorio, Calafiori, Koop, K.Thuram ez max 100 millió átigazolási díj, ami kb 20 millió amortizáció növekményt hozna, ez simán belefér.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-25, 12:57

CsT írta:

Anno a Speziánál sokszor játszott 3 védővel, bár ahogy nézem inkább azokon a meccseken amikor underdog szerepben voltak. Igazából nekünk olyan formáció kellene amiben Géza és Ildi egyszerre tud pályán lenni, mert jelenlegi helyzetünkben luxus bármelyiket is padoztatni. A védelmünknek a 3-4-3 állna jobban, a középpáylának meg a 4-3-3. Very Happy

Viszont a négyvédőshöz nagyon kellene egy szélsőhátvéd, Cambi megoldja bármelyik oldalt, de Danilo már legutóbb is nagyon szarul nézett ki ott, bár a Bolognánál is az az 1.90 magas Posch lett a kezdő RB-je, aki igazából addig belső védőként szerepelt.

Én egyelőre vakon vagyok a mercatot illetően, kíváncsian várom miből akarunk pénzt csinálni: vezéráldozat (Bremer), fiatalok eladása (Huijsen, Soulé) esetleg a sallang ritkítása (Kenő,Weah,Illing,Kostic).

Amúgy Pöcs RB-ben nekem mindig tetszett akárhányszor láttam. 

Soule éppen beáldozható, nem gondolom korszakos zseninek, viszont Huijsen nálam akkora tehetség. A másik dolog, hogy ezek a fiatalok semmibe sem kerülnek, lófaszt keresnek, bizonyítottan megütik a mostani csapatunk szintjét (legalább a padot), és ha valamit el is basznak, mindenki elnézi nekik, nem úgy mint egy francia zsoldosnak. Miért hoznánk valakit sok pénzért magas fizetésért?

A ballasztot egyébként is el kell takarítani. Kenő nagyot ment idén érdemes lenne bekesselni, Iling se volt rossz, de nem hiszem hogy egy kiemelkedő kvalitású játékos, ellenben fiatal és angol, garantáltan le lehet húzni valami PL csapatot egy irreális összeggel. Ezeket kár lenne kihagyni.

Egyébként a klub eddigi kommunikációja és a mercatos mozgás alapján, pontosan ezek az elvek mentén gondolkodnak ők is.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-25, 10:43

zetterberg40 írta:
Kizárt dolog, hogy Calafiorit a szélen pocsékolja, illetve az is, hogy háromvédős rendszert alkalmazzon. Motta 7 embert tömörít a pálya közepén, amiben a kapus az egyik fontos szereplő, a széleken pedig 2-2 embert.

Ez a legjobb elemzés, ami eddig szembejött:
https://youtu.be/6EGh5tZSK94
Anno a Speziánál sokszor játszott 3 védővel, bár ahogy nézem inkább azokon a meccseken amikor underdog szerepben voltak. Igazából nekünk olyan formáció kellene amiben Géza és Ildi egyszerre tud pályán lenni, mert jelenlegi helyzetünkben luxus bármelyiket is padoztatni. A védelmünknek a 3-4-3 állna jobban, a középpáylának meg a 4-3-3. Very Happy

Viszont a négyvédőshöz nagyon kellene egy szélsőhátvéd, Cambi megoldja bármelyik oldalt, de Danilo már legutóbb is nagyon szarul nézett ki ott, bár a Bolognánál is az az 1.90 magas Posch lett a kezdő RB-je, aki igazából addig belső védőként szerepelt.

Én egyelőre vakon vagyok a mercatot illetően, kíváncsian várom miből akarunk pénzt csinálni: vezéráldozat (Bremer), fiatalok eladása (Huijsen, Soulé) esetleg a sallang ritkítása (Kenő,Weah,Illing,Kostic).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-25, 10:02

Kizárt dolog, hogy Calafiorit a szélen pocsékolja, illetve az is, hogy háromvédős rendszert alkalmazzon. Motta 7 embert tömörít a pálya közepén, amiben a kapus az egyik fontos szereplő, a széleken pedig 2-2 embert.

Ez a legjobb elemzés, ami eddig szembejött:
https://youtu.be/6EGh5tZSK94

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 20:08

Krisz írta:

Egyébként Calafioriból kinézek egy Barza féle "kamu szélsővédőt" csak a másik oldalon, Cambiasonak meg jó a jobb oldal is. Én azt nem tudom, hogy Djaloval mit akarunk. Emberkereskedelem vagy bevonjuk valami bizniszbe vagy Marco Motta esete? Mert amúgy Calafiori posztján van.
Egyébként van középhátvédnek Danilo, Bré, Gatti, Rugani, Djalo, Huijsen. Ez már most 6, igazából Calafiori nem is kellene 3 védősben sem ha darabra nézzük, 4 védősben meg pláne. De kár lenne kihagyni, viszont akkor meg le kéne építenünk. Djangot nyilván nem bánnám, Danilo cskként tuti lesz még 2 évet (most lesz csak 33), Bré a legjobb védőnk, Huijsen szerintem a legnagyobb tehetségünk és amúgy kötődik is a csapathoz, Gatti meg lehet nem lesz Chiellini, de egyébként a juve spíler prototípusa. Hát nem tudom...
Djangó jobb lábas és eddig nagyrészt jobb oldali belsővédőt és (ritkán) jobb hátvédet játszott (nagyon ritkán) bal oldalon is feltűnt. Cala meg ugye balbekként kezdte majd lett először 3 védős majd 4 védős rendszerben CB. Djangót a hírek szerint legvalószínűbb, hogy kölcsönadjuk.

Ha Bremer marad (eddig a MU-t emlegették a legesélyesebb kérőként, de ők ugye passzolták a BL-t így nem valószínű) egyáltalán nem észszerű áttérni a 4 védőre, mert abban Bremer és Danilo is bőven gyengébb, Cala pedig pont jó lehet bal oldali CB-nek.

3 védős rendszerhez kellene a 6 CB mivel rohadt sok meccsünk lesz jövőre, így Hujszen-ek is lehetne hely (az más kérdés, hogy mennyit játszana).

Motta pár napja nyilatkozta le, hogy inkább filozófiában hisz nem pedig formációban így én nem venném tutira, hogy 4 védős rendszer lesz ha tényleg ő jön.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 19:46

Krisz írta:

Egyébként Calafioriból kinézek egy Barza féle "kamu szélsővédőt" csak a másik oldalon, Cambiasonak meg jó a jobb oldal is. Én azt nem tudom, hogy Djaloval mit akarunk. Emberkereskedelem vagy bevonjuk valami bizniszbe vagy Marco Motta esete? Mert amúgy Calafiori posztján van.
Egyébként van középhátvédnek Danilo, Bré, Gatti, Rugani, Djalo, Huijsen. Ez már most 6, igazából Calafiori nem is kellene 3 védősben sem ha darabra nézzük, 4 védősben meg pláne. De kár lenne kihagyni, viszont akkor meg le kéne építenünk. Djangot nyilván nem bánnám, Danilo cskként tuti lesz még 2 évet (most lesz csak 33), Bré a legjobb védőnk, Huijsen szerintem a legnagyobb tehetségünk és amúgy kötődik is a csapathoz, Gatti meg lehet nem lesz Chiellini, de egyébként a juve spíler prototípusa. Hát nem tudom...
Djaló és Huijsen mehet kölcsönbe, Danilo a szélre és már csak 3 CB van plusz Karfiol
és akkor még nem beszéltünk arról, ha Bremer megy...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 19:42

Nico írta:

ez jó meglátás
de ha idén nem tudunk minden lyukat betömni a keretben, akkor azt is el tudom fogadni, hogy egy évig a Danilo-Barbieri páros legyen
Egyébként Calafioriból kinézek egy Barza féle "kamu szélsővédőt" csak a másik oldalon, Cambiasonak meg jó a jobb oldal is. Én azt nem tudom, hogy Djaloval mit akarunk. Emberkereskedelem vagy bevonjuk valami bizniszbe vagy Marco Motta esete? Mert amúgy Calafiori posztján van.
Egyébként van középhátvédnek Danilo, Bré, Gatti, Rugani, Djalo, Huijsen. Ez már most 6, igazából Calafiori nem is kellene 3 védősben sem ha darabra nézzük, 4 védősben meg pláne. De kár lenne kihagyni, viszont akkor meg le kéne építenünk. Djangot nyilván nem bánnám, Danilo cskként tuti lesz még 2 évet (most lesz csak 33), Bré a legjobb védőnk, Huijsen szerintem a legnagyobb tehetségünk és amúgy kötődik is a csapathoz, Gatti meg lehet nem lesz Chiellini, de egyébként a juve spíler prototípusa. Hát nem tudom...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 19:29

tjunior írta:
A 4 védős témához annyit, hogy Barbieri egész jó szezont futott a Pisaban. Echte jobb oldali védőnk egyáltalán nincs a keretben ( oké DS, de na ). Több értelmét látnám, ha tényleg 4 védő lenne, hogy ő legyen a csere jobb-bekk mint Daniloval kínlódni a szélen. Valószínű forgatókönyv persze az, lép egyet a szamárlétrán a kölyök és kölcsönadjuk egy sere a csapatnak, mi meg nézhetjük a rettenetesen megőregedett Danit szélen küszködni.
ez jó meglátás
de ha idén nem tudunk minden lyukat betömni a keretben, akkor azt is el tudom fogadni, hogy egy évig a Danilo-Barbieri páros legyen
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 19:22

Innen indulunk, SándorSándor, Rabiot, Rugani (csökkent), Milik, Kean, Djaló, Bonucci, McKennie, Kostic, DS, Artur, Csecs bő 60 millió fizu, ebből lehetne gazdálkodni
Bevásárlóközpont - Page 28 Juve_w10
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 19:10

A 4 védős témához annyit, hogy Barbieri egész jó szezont futott a Pisaban. Echte jobb oldali védőnk egyáltalán nincs a keretben ( oké DS, de na ). Több értelmét látnám, ha tényleg 4 védő lenne, hogy ő legyen a csere jobb-bekk mint Daniloval kínlódni a szélen. Valószínű forgatókönyv persze az, lép egyet a szamárlétrán a kölyök és kölcsönadjuk egy sere a csapatnak, mi meg nézhetjük a rettenetesen megőregedett Danit szélen küszködni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 19:04

Nico írta:

legalább Juventino, de hogy Rugani hosszabbított semmi esélyt nem látok rá

Bevásárlóközpont - Page 28 F1beqn11
Nyilván a Hummels hír csak egy a napi több tucat közül, az ember azért csak alcsábul ha a Juvet összeboronálják az egyik általa kedvelt játékossal.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 19:04

zetterberg40 írta:

Összességében szerintem itt anyagilag nullás mercatot kell hozni. Lesznek távozók, akár játékosokért bevonva, csökkentve az árakat.

papíron hatalmas összegből fogunk gazdálkodni: fizetések csökkenek, jön a BL pénz, klub vb, olasz szuperkupa, edzők is olcsóbbak lesznek
ezt egyetlen dolog árnyalja, hogy idén is vastagon mínuszban voltunk, nem egyértelmű mennyit kell visszahozni

szerintem egyébként nem kell beáldozni nagy sztárt (Géza, Bremer vagy Vlaho)
költségben kell gondolkodni, nem átigazolási díjban

megy SándorSándor, a fizujából(11 m) kb kijön Calafiori(3-4m) fizuja plusz az amortizációja(35/5=7) nagy valószínűséggel, ez neutrális pénzügyileg, a pályán viszont hatalmas előrelépés
ugyanez a Csecs Di Gregorio esetben, nyilván kisebb szakmai előrelépéssel
ha megy Rabiot(9-11 M) az is nagyrészt fedez egy komoly kp pl Koop érkezését:  fizuja (5m) + amortizáció (50/5=10), kis költségnövekmény
Soulé, Iling Jr vagy McKennie értékesítése akkora pluszt tud hozni (kb ingyen jöttek vagy már leírtuk őket majdnem nullára) hogy kb bárki belefér idén


A hozzászólást Nico összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-05-24, 19:08-kor.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 18:57

Amúgy Perinnel mi baj van…? Én eladnám Csecst a fizujàval együtt és őt tenném meg első számú kapusnak.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 18:41

tjunior írta:

Nekem nem áll össze. A jelenlegi anyagi helyzetünkben 20 millát költeni kapusra, miközben nem adjuk el a keret második legtöbbet kereső játékosát. Vagy ne jöjjön Di Gregorio vagy szabaduljunk meg a lengyel 12 millás fizetésétől még akkor is ha nem kapunk érte semmi pénzt.
akkor van értelme, ha megy Csecs
btw Di Gregorio lett az év kapusa
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 18:39

tjunior írta:

Bedobták Hummelst is, ez legalább egy szórakoztató pletyka. Nagyon adnám ha idejönne vagy 2 évre Rugani mellé padot mellegíteni  I love you
legalább Juventino, de hogy Rugani hosszabbított semmi esélyt nem látok rá

Bevásárlóközpont - Page 28 F1beqn11
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 18:33

zetterberg40 írta:


2025-öt akartam írni.

Szerintem a Bremer, Huijsen kettős közül csak az egyik marad jövőre, hosszútávon pedig egyik sem.

Összességében szerintem itt anyagilag nullás mercatot kell hozni. Lesznek távozók, akár játékosokért bevonva, csökkentve az árakat.
Bedobták Hummelst is, ez legalább egy szórakoztató pletyka. Nagyon adnám ha idejönne vagy 2 évre Rugani mellé padot mellegíteni  I love you
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 18:29

zetterberg40 írta:
Közben Cambiaso és Rugani új szerződést írt alá.

A Di Gregorio biznisz pedig a finisben, Perin helyére jön. Jövőre 2. számú kapusnak tippelik, majd 2026-től átveszi Csecstől a kezdőkapus szerepét.
Nekem nem áll össze. A jelenlegi anyagi helyzetünkben 20 millát költeni kapusra, miközben nem adjuk el a keret második legtöbbet kereső játékosát. Vagy ne jöjjön Di Gregorio vagy szabaduljunk meg a lengyel 12 millás fizetésétől még akkor is ha nem kapunk érte semmi pénzt.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 16:23

Nico írta:

20 milliót írnak Di Gregorio-ra, ez soknak tűnik a padra két évig

2025-öt akartam írni.

Szerintem a Bremer, Huijsen kettős közül csak az egyik marad jövőre, hosszútávon pedig egyik sem.

Összességében szerintem itt anyagilag nullás mercatot kell hozni. Lesznek távozók, akár játékosokért bevonva, csökkentve az árakat.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 16:14

zetterberg40 írta:
Közben Cambiaso és Rugani új szerződést írt alá.

A Di Gregorio biznisz pedig a finisben, Perin helyére jön. Jövőre 2. számú kapusnak tippelik, majd 2026-től átveszi Csecstől a kezdőkapus szerepét.
20 milliót írnak Di Gregorio-ra, ez soknak tűnik a padra két évig
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 16:13

zetterberg40 írta:


Az eddig olvasott cikkek alapján Motta sosem játszott még 3 védővel.
4231 vagy 433 az ő rendszere az általa megnevezett 2-7-2-vel (horizontálisan nézve).
Meglepődnék, ha itt mással kísérletezne.
ha jön Di Lorenzo akkor négyvédős lesz, de akkor Huijsen-t kölcsön kell adni ahol játszik
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 16:09

Közben Cambiaso és Rugani új szerződést írt alá.

A Di Gregorio biznisz pedig a finisben, Perin helyére jön. Jövőre 2. számú kapusnak tippelik, majd 2026-től átveszi Csecstől a kezdőkapus szerepét.

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 16:03

Nico írta:

gondolkodtam mi lehet a formáció jövőre és a 3-4-3 adná magát nagyon:
  - a csatársor nagyon adná a tridentet, jövőre Yildiznek kezdőnek kell lennie, Géza szerintem marad, hogy Max elment
  - a védelemben mindenki háromvédős felállásban a leginkább jó, ha jön vissza Huijsen, jön Calafiori és Rugani is marad, akkor ez 3 védős felállást sejtet
  - nincsenek szélsővédőink: ha 4 védőre áttérünk, akkor van egy Cambiaso-nk meg Danilo aki nem annyira jó a szélen, kéne venni egy kezdő és egy, de inkább kettő tartalékot
  - ha négy középpályással játszunk kevesebb belső kp kell, amiben amúgy sem állunk jól: van Loca, Fagioli és talán ennyi. Rabiot szerintem nem fér bele a fizetés optimalizálós story-ba, McKennie ha marad inkább szélen lehet, Pogba megy, Mirettinek játszania kéne valahol, jön mondjuk Koop, oké, de ez még így is csak 3 fő


Szczesny - Di Gregorio
Bremer, Danilo, Calafiori -Rugani, Gatti, Huijsen
Cambiaso, Loca, Koop, McKennie - Weah, Fagioli, Amrabat,Iling jr
Chiesa,Vlaho,Yildiz - Zhegrova, Milik, Soulé

Az eddig olvasott cikkek alapján Motta sosem játszott még 3 védővel.
4231 vagy 433 az ő rendszere az általa megnevezett 2-7-2-vel (horizontálisan nézve).
Meglepődnék, ha itt mással kísérletezne.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 15:57

Krisz írta:


Pont erre gondoltam én is. Zseni! Még esetleg decemberben amikor kibasszák Fonsecat visszahozhatnák Seedorfot, februártól meg vihetné a csapatot az aktuális pályaedző, hogy teljes legyen a párhuzam.

Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy milyen koncepcióra fűzi fel Motta a csapatot (nekem bármilyen határozott, működőképes koncepció jó), és hogy ehhez milyen játékosok kellenek. Egy Chiesa, Yildiz, Vlahovic (+Soule, Iling) nagyon adja magát és pontosan zéróba kerül. Én emellett még azt szeretném, hogy Calafiori és Huijsen keretben legyen jövőre + 1 kp és a takarítás. Másra amúgy nincs is igazán szükség szerintem, esetleg ha kapust frissítünk akkor az.
gondolkodtam mi lehet a formáció jövőre és a 3-4-3 adná magát nagyon:
  - a csatársor nagyon adná a tridentet, jövőre Yildiznek kezdőnek kell lennie, Géza szerintem marad, hogy Max elment
  - a védelemben mindenki háromvédős felállásban a leginkább jó, ha jön vissza Huijsen, jön Calafiori és Rugani is marad, akkor ez 3 védős felállást sejtet
  - nincsenek szélsővédőink: ha 4 védőre áttérünk, akkor van egy Cambiaso-nk meg Danilo aki nem annyira jó a szélen, kéne venni egy kezdő és egy, de inkább kettő tartalékot
  - ha négy középpályással játszunk kevesebb belső kp kell, amiben amúgy sem állunk jól: van Loca, Fagioli és talán ennyi. Rabiot szerintem nem fér bele a fizetés optimalizálós story-ba, McKennie ha marad inkább szélen lehet, Pogba megy, Mirettinek játszania kéne valahol, jön mondjuk Koop, oké, de ez még így is csak 3 fő


Szczesny - Di Gregorio
Bremer, Danilo, Calafiori -Rugani, Gatti, Huijsen
Cambiaso, Loca, Koop, McKennie - Weah, Fagioli, Amrabat,Iling jr
Chiesa,Vlaho,Yildiz - Zhegrova, Milik, Soulé
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 15:45

Nem tudom amúgy, hogy ki lesz a jobb bekk, de Di Lorenzo állítólag cserét kérte az eladását Észak-Afrikában.


A hozzászólást zetterberg40 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-05-24, 15:58-kor.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 15:43

Állítólag ez a koncepció (már ha igaz és nem valamelyik firkász találta ki):

 There are FIVE reform guidelines of Juventus after the Allegri era
1⃣ Giuntoli will be the one guiding the bianconero revolution.
2⃣ On the mercato there won't be any crazy spending, but they will focus on net salary reduction and youngsters, with a few quality investments.
3⃣ Bringing an offensive mentality in terms of play style.
4⃣ Finding compactness and enthusiasm between the environment, the squad and the club.
5⃣ Giuntoli will count on his men of trust that he already had at Napoli such as Pompilio on the organizational aspect and Stefanelli for the scouting and the mercato.

alapvetően tetszik
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 15:40

Krisz írta:


Pont erre gondoltam én is. Zseni! Még esetleg decemberben amikor kibasszák Fonsecat visszahozhatnák Seedorfot, februártól meg vihetné a csapatot az aktuális pályaedző, hogy teljes legyen a párhuzam.

Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy milyen koncepcióra fűzi fel Motta a csapatot (nekem bármilyen határozott, működőképes koncepció jó), és hogy ehhez milyen játékosok kellenek. Egy Chiesa, Yildiz, Vlahovic (+Soule, Iling) nagyon adja magát és pontosan zéróba kerül. Én emellett még azt szeretném, hogy Calafiori és Huijsen keretben legyen jövőre + 1 kp és a takarítás. Másra amúgy nincs is igazán szükség szerintem, esetleg ha kapust frissítünk akkor az.

Fonsecaban én sem látom a jót, annak ellenére, hogy Olaszországon kívül jó munkát végzett a csapataival. Benne még Mottanál is nagyobb a kockázat.

Ami a koncepciót illeti, Calafiorival kell kezdődnie, bármi is legyen az.
https://www.calciomercato.com/news/calafiori-bologna-juve-nel-flow-il-libero-del-futuro-e-molto-piu-che-un-box-t-36364
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 12:05

Nico írta:

szerintem elég hülye ötlet, de ez nekünk csak jó Laughing
kb mint tavaly a Nápolynál Rudi Garcia...

Pont erre gondoltam én is. Zseni! Még esetleg decemberben amikor kibasszák Fonsecat visszahozhatnák Seedorfot, februártól meg vihetné a csapatot az aktuális pályaedző, hogy teljes legyen a párhuzam.

Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy milyen koncepcióra fűzi fel Motta a csapatot (nekem bármilyen határozott, működőképes koncepció jó), és hogy ehhez milyen játékosok kellenek. Egy Chiesa, Yildiz, Vlahovic (+Soule, Iling) nagyon adja magát és pontosan zéróba kerül. Én emellett még azt szeretném, hogy Calafiori és Huijsen keretben legyen jövőre + 1 kp és a takarítás. Másra amúgy nincs is igazán szükség szerintem, esetleg ha kapust frissítünk akkor az.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2024-05-24, 11:04

zetterberg40 írta:
Hivatalos Pioli távozása is a Milanból.
Őt Fonseca váltja, aki annyira nem vált be a Romanál.
szerintem elég hülye ötlet, de ez nekünk csak jó Laughing
kb mint tavaly a Nápolynál Rudi Garcia...

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
28 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: