Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-06-03, 21:15

Malloy írta:
Sikerült megegyezni Allegrivel. Nem kell kifizetni a maradék bérét.
Gondolom zsebbe adjuk, hogy a könyvekben ne látszódjon! Smile

_DREAM_, Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-06-03, 21:09

Sikerült megegyezni Allegrivel. Nem kell kifizetni a maradék bérét.

bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-06-03, 11:17

Majd valamit Artúrral is kezdeni kell.. Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-06-03, 08:42

Krisz írta:
Ezt a Di Lorenzo dolgot nem tudom hogyan pörgették ki a firkászok... Én amúgy csípem az ilyen 'alábaszok meghal' típusú védőket akiknek van egy kis eszük is és nemcsak favágásra alkalmasak, de hát ő is kb egykorú Danilóval és gondolom sokat is keres, pont nem az ilyen profilt keressük.

A mercato amúgy hivatalosan július 1-én indul, de azért remélem, hogy nem kell addig várni hivatalos bejelentésekre...

Én elfogadnám Di Lorenzot, de csak 2, nagyon maximum 3 éves szerződéssel és nem eltúlzott fizuval.
Viszont ez az, ami nem szokott sikerülni anno még Marottának sem.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-06-02, 00:59

CsT írta:

Agresti azért a távozókkal és pénzügyekkel eléggé képben szokott lenni. Érkezőkkel kapcsolatban kevésbé, de a kimenő oldalon tuti van beépített embere. Smile

Igazából én nyugodt vagyok, mivel jelenleg egyetlen olyan játékosunk sincs akiért könnyeket hullajtanék ha reális áron elviszik, másrészt szerintem csak akkor lehetünk sikeresek, ha olyan edzőt hozunk aki vagy nagyon tapasztalt  vagy juve DNS-e van, mivel Mottára egyik sem igaz, én lebőgést várok jövőre is.

Sőt, szerintem ez a klub csak akkor tud majd újra nagy lenni, ha lesz egy karakán elnöke...amíg ilyen papíron létező kockák vannak, addig nem.

Ugyan már... mindketten tudjuk, hogy az ügynökök szivárogtatnak ezeknek a nyomorult megmondóembereknek, akik, editálás nélkül mindent kiraknak. Halál biztos, hogy csak találgat a büdzsével kapcsolatban, ugyanúgy, mint mi itt amikor nagy vonalakban számolgatunk.

Ezt az emos, mindig az abszolút legrosszabb eshetőség várását már megszoktam tőled. Very Happy

Agnelli meg a 9 scudetto előtt volt egy Cobolli Gigli - Blanc kombónk, akik lezongoráztak egy stadion meg infrastruktúra projektet, meg megalapoztak egy sikergenerációnak. Kb most is ez történik, én biztos vagyok benne, hogy nem mostanában jutunk vissza a topra, annál nagyobb a szeméthalmaz, de ez nem az elnökön múlik, hanem a projekten meg a pénzen. Ha majd pár év múlva rend lesz, akkor a jelenlegi gazdasági környezetben (olaj foci és szuperliga mentesség) az dönti majd el a csúcsot, hogy Elkann mennyi pénzt tol majd bele. Mikor nyert utoljára BLt underdog vagy nem olajcsapat? A scudetto ebben a mezőnyben meg nagy valószínűséggel (Motta nem lesz totál homály) 2 éven belül meg lesz, ha a merda nem kezd el hirtelen nagyobb pénzeket költeni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-06-01, 23:30

Krisz írta:


Áhh, a játékosokról biztosan infoznak az ügynökök a firkászoknak, de hogy a csapat pénzügyeiről nem tudnak semmit az is tuti. Lehet nem fogunk kicsengetni 60 millát Koopmeinersre, de az biztos hogy lesz 3-4 minőségi érkező meg takarítás is, kb mint 2011-ben.
Agresti azért a távozókkal és pénzügyekkel eléggé képben szokott lenni. Érkezőkkel kapcsolatban kevésbé, de a kimenő oldalon tuti van beépített embere. Smile

Igazából én nyugodt vagyok, mivel jelenleg egyetlen olyan játékosunk sincs akiért könnyeket hullajtanék ha reális áron elviszik, másrészt szerintem csak akkor lehetünk sikeresek, ha olyan edzőt hozunk aki vagy nagyon tapasztalt  vagy juve DNS-e van, mivel Mottára egyik sem igaz, én lebőgést várok jövőre is.

Sőt, szerintem ez a klub csak akkor tud majd újra nagy lenni, ha lesz egy karakán elnöke...amíg ilyen papíron létező kockák vannak, addig nem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-06-01, 23:14

CsT írta:
Agrestiék szerint vékony a buksza az igazolásokra, 30-35 millát költhetünk eladás nélkül. Ezt bőven kimeríti a VR Pisti, Calafiori kettős. Több mint valószínű, hogy Soulé mellett Huijsen is értékesítésre kerül.

Koopmeijnersért 60 millát akar az Atalanta és cserealapnak csak Huijsent fogadnák el. Ennyiért (vagy 40+Huijsen-ért) biztosan nem hoznám le.

Di Lorenzo szerintem szóra sem érdemes, ADL előbb padoztatja egy évet és engedi el bárhová mint ide.

Rabbi hosszabbítása, hacsak nem enged el 2millát a fizujából (és miért engedne?) vicc.

De legyünk pozitívak, olvastam ma egy Kenő - Douglas Luis cserét, na az ilyen Cannavaro-Carini szintű lenne. Very Happy

Áhh, a játékosokról biztosan infoznak az ügynökök a firkászoknak, de hogy a csapat pénzügyeiről nem tudnak semmit az is tuti. Lehet nem fogunk kicsengetni 60 millát Koopmeinersre, de az biztos hogy lesz 3-4 minőségi érkező meg takarítás is, kb mint 2011-ben.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-06-01, 23:07

Agrestiék szerint vékony a buksza az igazolásokra, 30-35 millát költhetünk eladás nélkül. Ezt bőven kimeríti a VR Pisti, Calafiori kettős. Több mint valószínű, hogy Soulé mellett Huijsen is értékesítésre kerül.

Koopmeijnersért 60 millát akar az Atalanta és cserealapnak csak Huijsent fogadnák el. Ennyiért (vagy 40+Huijsen-ért) biztosan nem hoznám le.

Di Lorenzo szerintem szóra sem érdemes, ADL előbb padoztatja egy évet és engedi el bárhová mint ide.

Rabbi hosszabbítása, hacsak nem enged el 2millát a fizujából (és miért engedne?) vicc.

De legyünk pozitívak, olvastam ma egy Kenő - Douglas Luis cserét, na az ilyen Cannavaro-Carini szintű lenne. Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-06-01, 18:48

Krisz írta:
Ezt a Di Lorenzo dolgot nem tudom hogyan pörgették ki a firkászok... Én amúgy csípem az ilyen 'alábaszok meghal' típusú védőket akiknek van egy kis eszük is és nemcsak favágásra alkalmasak, de hát ő is kb egykorú Danilóval és gondolom sokat is keres, pont nem az ilyen profilt keressük.

A mercato amúgy hivatalosan július 1-én indul, de azért remélem, hogy nem kell addig várni hivatalos bejelentésekre...
2 évvel fiatalabb és nem brazil, viszont majdnem annyit keres mint Danilo. Fiatalnak ott van Kayote a fioból, ha megint le akarjuk rabolni őket, Singonak nem tudom milyen szezonja volt a Monacoban. Barbierit meg fix, hogy kölcsönadjuk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-06-01, 15:39

Ezt a Di Lorenzo dolgot nem tudom hogyan pörgették ki a firkászok... Én amúgy csípem az ilyen 'alábaszok meghal' típusú védőket akiknek van egy kis eszük is és nemcsak favágásra alkalmasak, de hát ő is kb egykorú Danilóval és gondolom sokat is keres, pont nem az ilyen profilt keressük.

A mercato amúgy hivatalosan július 1-én indul, de azért remélem, hogy nem kell addig várni hivatalos bejelentésekre...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-31, 10:49

zetterberg40 írta:
Rabiot még a végén maradni fog.
A hűség csak a lehetőség hiánya.

Krisz, zetterberg40 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-31, 08:35

Rabiot még a végén maradni fog.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-30, 12:23

zetterberg40 írta:
https://x.com/AndrewPrasana/status/1795764669036011991?t=7eIMVVtgmKZxixyFR7TWhg&s=19

Kell is valaki aki ki fogja tesizni a csapatot. Kb mindenki fizikálisan szetvagott minket. Rakat sérülésről ne is beszéljünk. 

Lehet nem csak 10 percet fog bírni a csapat hanem egy egész meccset? Elképesztő lenne. Azar lesz most nyáron Juventus csapat tagnak lenni. Ezek vert fognak hugyozni az biztos.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-30, 08:05

https://x.com/AndrewPrasana/status/1795764669036011991?t=7eIMVVtgmKZxixyFR7TWhg&s=19
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-29, 16:49

zetterberg40 írta:


Tuz-on láttam. Azonnal alkalmaznom kellett  lol!

Motta jövő héten ír alá Agresti szerint.

A Chelsea úgy tűnik a játékosok mellett az edzők szerződéseivel is manipulál. Maresca 5+1 éves szerződést ír alá a hírek szerint (5 milliós fizu). Btw Maresca számomra meglepő módon nagyon jól beszéli az angolt olasz létére. Szerintem ő sikeres lesz hosszútávon, de konkrétan ez a Chelsea meló szerintem öngyilkosság.
Ki az a hülye ( nyilván a cselszi) aki egy edzővel 5+1 évre irat alá szerződést? Már Allegri 4 éve is meredek  egy kicsit, de akkor ott legelább volt előzmény. Kíváncsiságból megnéztem mert úgy rémlett, hogy Műringyó sokáig volt először az edzőjük, de ő is csak 3 évig bírta. De amúgy sok sikert Marescának.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-29, 16:28

zetterberg40 írta:


Tuz-on láttam. Azonnal alkalmaznom kellett  lol!

Motta jövő héten ír alá Agresti szerint.

A Chelsea úgy tűnik a játékosok mellett az edzők szerződéseivel is manipulál. Maresca 5+1 éves szerződést ír alá a hírek szerint (5 milliós fizu). Btw Maresca számomra meglepő módon nagyon jól beszéli az angolt olasz létére. Szerintem ő sikeres lesz hosszútávon, de konkrétan ez a Chelsea meló szerintem öngyilkosság.

Ugyanaz a szemétdomb lett mint a MU mióta Abramovics vasladyje kiszállt. Ettől függetlenül egy ilyenből is rengeteget lehet tanulni, egy Chelsea bukta után viszont gondolom olcsó lesz ezért nem fogják elásni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-29, 15:26

Krisz írta:


Zseni ez az avatar! Laughing

Amúgy Xavi <> Hansi Flick csere a padon is megér egy misét, tekintve, hogy mekkorát hasalt a válogatottal, abban sem vagyok biztos hogy az edző vs klubidentitásnál megvan-e a találat.

Tuz-on láttam. Azonnal alkalmaznom kellett  lol!

Motta jövő héten ír alá Agresti szerint.

A Chelsea úgy tűnik a játékosok mellett az edzők szerződéseivel is manipulál. Maresca 5+1 éves szerződést ír alá a hírek szerint (5 milliós fizu). Btw Maresca számomra meglepő módon nagyon jól beszéli az angolt olasz létére. Szerintem ő sikeres lesz hosszútávon, de konkrétan ez a Chelsea meló szerintem öngyilkosság.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-29, 14:51

zetterberg40 írta:


Ez jó cikk, köszi!

Mottaval jön Bolognaból Simon Colinet, mint erőnléti edző.

Zseni ez az avatar! Laughing

Amúgy Xavi <> Hansi Flick csere a padon is megér egy misét, tekintve, hogy mekkorát hasalt a válogatottal, abban sem vagyok biztos hogy az edző vs klubidentitásnál megvan-e a találat.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-28, 16:43

Max állítólag már meg is tette az első ajánlatát, 14 millió a 20 helyett, nem fogadtuk el…
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-28, 08:12

Krisz írta:


Nem tudom követitek-e a tükörszélsőt, nekem NST hiánypótló, az idei edzőkérdésről is remek gondolatokat szedett össze:
https://tukorszelso.substack.com/p/mik-ezek-az-edzokivalasztasok

Ez jó cikk, köszi!

Mottaval jön Bolognaból Simon Colinet, mint erőnléti edző.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-27, 22:16

zetterberg40 írta:


Az instagram profilja a mindenféle izés oldalak követésével eléggé ótvarul néz ki.  moratti

Legutóbb azt olvastam, hogy ez a biznisz kölcsön+kötelező végelegesítés formájában valósul meg, amelyben a véglegesítés feltételei könnyen teljesíthetőek.
Audero meg a csicskák kapusa. Ez ilyen.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-27, 20:50

Nico írta:
I

Maresca? Szép

Nem tudom követitek-e a tükörszélsőt, nekem NST hiánypótló, az idei edzőkérdésről is remek gondolatokat szedett össze:
https://tukorszelso.substack.com/p/mik-ezek-az-edzokivalasztasok

zetterberg40 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-27, 20:47

zetterberg40 írta:


Motta mellett The VR Pisti hasonmásba is bele kell törődni sajnos, Bár előbbi engem jobban aggaszt.

Maresca tűnik befutónak a Chelsea padjára. Az is merész vállalás - mindkét oldalról.
Conte már meg sem lep az észak-afrikaiaknál... Vajon mikor nyírják ki egymást ADL-lel?

VR Pisti? Egy gyors google után: Di Gregoriora gondolsz?

Ha csak a merda neveltetése a probléma, akkor én azt kb leszarom, ha profin kezeli, meg nem kap állandóan gólt rövidre. Azzal lenne bajom, ha mondjuk egy merda ikont próbálnánk idehozni, aki évekig minket köpködött (pl Barella, Nainggolan) vagy olyan ikont akinek agya is van/volt pl J. Zanetti, esetleg egy agyatlan merda szurkolót, pl Berardi. 
DG sosem játszott a felnőtt csapatban, ha az ifit félre tudja tenni, mint profi focista azonosul a projekttel, és odateszi magát, mint CR (vagy hozzá konvergálva) akkor jöjjön és legyen jövőre is a Serie A legjobb kapusa. Ha a számok stimmelnek egy 90'es évek Moggija is ugyanezt lépné.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-27, 16:13

I
zetterberg40 írta:


Motta mellett The VR Pisti hasonmásba is bele kell törődni sajnos, Bár előbbi engem jobban aggaszt.

Maresca tűnik befutónak a Chelsea padjára. Az is merész vállalás - mindkét oldalról.
Conte már meg sem lep az észak-afrikaiaknál... Vajon mikor nyírják ki egymást ADL-lel?
Maresca? Szép
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-27, 16:06

Krisz írta:


Nesta is echte laziale volt, aztán Milan legenda lett. Az én facebookom is tele van minden gagyi szar oldal követésével, ami 15 év alatt összegyűlt, mert az ember az esetek 99%ban nem követ ki semmit.

Egyébként nekem Carnesecchi szimpibb, ő elvileg juvés, hát majd meglátjuk. Mellesleg Zorteara is rá lehetne próbálni, előrefele mindenképp patent.

Motta mellett The VR Pisti hasonmásba is bele kell törődni sajnos, Bár előbbi engem jobban aggaszt.

Maresca tűnik befutónak a Chelsea padjára. Az is merész vállalás - mindkét oldalról.
Conte már meg sem lep az észak-afrikaiaknál... Vajon mikor nyírják ki egymást ADL-lel?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-27, 11:33

zetterberg40 írta:


Az instagram profilja a mindenféle izés oldalak követésével eléggé ótvarul néz ki.  moratti

Legutóbb azt olvastam, hogy ez a biznisz kölcsön+kötelező végelegesítés formájában valósul meg, amelyben a véglegesítés feltételei könnyen teljesíthetőek.

Nesta is echte laziale volt, aztán Milan legenda lett. Az én facebookom is tele van minden gagyi szar oldal követésével, ami 15 év alatt összegyűlt, mert az ember az esetek 99%ban nem követ ki semmit.

Egyébként nekem Carnesecchi szimpibb, ő elvileg juvés, hát majd meglátjuk. Mellesleg Zorteara is rá lehetne próbálni, előrefele mindenképp patent.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-27, 11:08

Krisz írta:
Di Gregorio amúgy könnyek között köszönt el a Monza ultráktól a meccs után. Gondolom Motta után őt is rögtön bejelentik majd.

Az instagram profilja a mindenféle izés oldalak követésével eléggé ótvarul néz ki.  moratti

Legutóbb azt olvastam, hogy ez a biznisz kölcsön+kötelező végelegesítés formájában valósul meg, amelyben a véglegesítés feltételei könnyen teljesíthetőek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-25, 22:10

Di Gregorio amúgy könnyek között köszönt el a Monza ultráktól a meccs után. Gondolom Motta után őt is rögtön bejelentik majd.

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-25, 16:47

CsT írta:
 amúgy csak nekem meglepi, hogy ma játszunk? Pár napja még vasárnap 15:00-ra volt kiírva a meccs. Very Happy
Elvileg ilyenkor minden meccs alapból egyszerre lenne, de azokat a meccseket, amik már nem döntőek átrakják hogy több tv-s meccs legyen
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-25, 16:45

Nico írta:

nem elég jó? tegnap lett a Serie A-ban a szezon kapusa
a hírek szerint Motta egy lábbal ügyesebb kapust szeretne Csecs helyett
olcsóbb, fiatalabb, olasz, az egyetlen szégyenfolt az izés múlt (fiatal volt és kellett a pénz Laughing )
Jó szezonja volt, ez tény. Lábbal is biztos ügyesebb mint a polák (ami azért nem nehéz).

De 27 évesen nincs nemzetközi meccse, válogatottnál sincs képben és eddig csak kiscsapatokban védett (bár ez talán nem mérvadó mert idén a mi kapunkra is ment annyi lövés mint a Monzáéra Very Happy)

Szóval én úgy vélem kockázatos lenne egyből kezdőkapusnak hozni, szerintem Csecs mögé jön.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2024-05-25, 16:18

CsT írta:
Romano közben "HERE WE GO"-zta Di Gregoriot. 18+2 milláért lesz a miénk. Nekem picit csubakka üzlet, cserekapusnak nagyon drága, kezdőkapusnak meg nem biztos, hogy elég jó.
nem elég jó? tegnap lett a Serie A-ban a szezon kapusa
a hírek szerint Motta egy lábbal ügyesebb kapust szeretne Csecs helyett
olcsóbb, fiatalabb, olasz, az egyetlen szégyenfolt az izés múlt (fiatal volt és kellett a pénz Laughing )

Krisz and Petike007 like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
27 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: