Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
boric




Posts : 94
Join date : 2013. Apr. 03.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-09-07, 15:41

Mit szóltok a Mata pletykához? Ha nem valami brutális árat kérnek érte, szerintem hozható lenne. Ha meg lesz a csoportkörből való továbbjutá simán belefér a keretbe. Egyébként se költöttünk sokat a nyáron. Más kérdés, hogy milyen posztra férne be a csapatba.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-09-02, 14:49

tjunior írta:
Összegezve
Ment: Vucinic, Peluso, Quagliarella, Isla, Osvaldo
Jött: Morata, Marrone, Pereyra, Evra, Romulo, Coman

A védelemben lecseréltük Pelusot Evra.
A középpálya mélyült szerintem.
A csatársor érdekes, elment Vucinic, Quagliarella, Osvaldp trió és csak egyedül Morata jött, ha Comant is ideszámoljuk akkor két ember.
Összeszámoltam, a távozó trió az előző idényben összesen 2113 percet játszott és 10 gólt lőtt minden sorozatot tekintve, hát ezt a teljesítményt a Morata-Coman páros nyugodtan túlszárnyalhatja.  Ja és ugye több mint egy évtized különbség van a távozó és az érkező csatárok átlagéletkora között.

Jó lesz ez! Az érkezők közül lehet, hogy mindegyik beválik majd, de 2-3 biztosan, az apacs, a baszk meg a
kicsi kiegészülve Moratával bőven elég lesz elöl, én továbbra is a hátsó alakzatot féltem. A két kopasz remélem összeszedi magát.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-09-02, 14:35

ja, és így 42 játékossal több van épp a ~2000 fős keretben.

több helyen nem frankó ez a táblázat. pl. ott van a 18. helyen az arab klub, amelyik költött 32,8 millát, nem adott el senkit, így 37,3 millás deficittel zárta a mercatót. Basketball

azért a benfica és a porto idén is megoldották, hogy pozitív egyenleggel jöjjenek ki a nyárból. ügyesek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-09-02, 14:18

86 jott, 44 ment, egy FM fanatikus is megirigyelhetne ezeket a szamokat

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-09-02, 14:06

a southamptonnak volt a legnagyobb bevétele.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-09-02, 14:04

Bevásárlóközpont - Page 11 PfjYzXa

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3298
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-09-02, 10:32

Összegezve
Ment: Vucinic, Peluso, Quagliarella, Isla, Osvaldo
Jött: Morata, Marrone, Pereyra, Evra, Romulo, Coman

A védelemben lecseréltük Pelusot Evra.
A középpálya mélyült szerintem.
A csatársor érdekes, elment Vucinic, Quagliarella, Osvaldp trió és csak egyedül Morata jött, ha Comant is ideszámoljuk akkor két ember.
Összeszámoltam, a távozó trió az előző idényben összesen 2113 percet játszott és 10 gólt lőtt minden sorozatot tekintve, hát ezt a teljesítményt a Morata-Coman páros nyugodtan túlszárnyalhatja. Ja és ugye több mint egy évtized különbség van a távozó és az érkező csatárok átlagéletkora között.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-09-01, 12:01

>8mb, úgyhogy csak linkelem:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/37340188/blog/trolling/safvidal.gif

albino
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-09-01, 11:29

Az azért eléggé hard, hogy Simeonének végül tényleg kellett Cerci. Remélem Vidalt nem adjuk el az utolsó órákban, szerintem nagyon jól játszott a hétvégén és sokat gyengülnénk vele, ha eladnánk.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-09-01, 10:42

http://www.whoscored.com/Matches/824290/Live

nézd meg a vendégcsapat védelmének összetételét. nem megy paul sehová.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
boric




Posts : 94
Join date : 2013. Apr. 03.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-09-01, 00:52

Elvileg Polpót lefotózták Párizsban, a PSG bajnokiján. A f*szom kivan már ezzel.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-26, 09:36

kilopo írta:
Az a jó, hogy az edző piac nem zárul be aug 31-én albino

Laughing

Közben Manolast megszerezte a Roma, már csak Benatia eladására várnak, hogy bejelentsék. Talán gyengülnek.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-25, 23:05

Az a jó, hogy az edző piac nem zárul be aug 31-én albino
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-25, 22:52

Krisz írta:
Az rendben van hogy repkednek a nevek az uborkaszezonban. Még egy Falcao is teljesen érthető, de hogy a retekbe lehetett kitalálni, hogy Podolski iránt érdeklődünk?

Sokat kér érte az Arsenal, így talán jöhet Shaqiri, aki jobb megoldás lenne. A játékos elégedetlen, a Bayern pedig egyértelműen hajlik a kölcsönre.

Utána már csak egy edző kellene. Oké, befejeztem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-23, 15:53

Az rendben van hogy repkednek a nevek az uborkaszezonban. Még egy Falcao is teljesen érthető, de hogy a retekbe lehetett kitalálni, hogy Podolski iránt érdeklődünk?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-21, 13:10

silvát acerbivel, zlatant balotellivel pótolták. gyanús, hogy megveszik böde danit.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-21, 13:07

kizárt Martinez milánói költözése. Előbb lesz egy cerci ebből

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-21, 12:49

kilopo írta:
Legalabb senki sem marad, aki golt lo

Valószínűleg Jackson Martinez érkezik a helyére.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-21, 12:29

Legalabb senki sem marad, aki golt lo
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-21, 12:18

A pool megszabadítja a milant a fogyatékosától, és 20 millióért megveszik balotellit. Pluszba még 6 milliós fizetést is adnak neki 5 évre.

lol
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-18, 13:57

Az lett volna az igazán remek móka, ha Zemánt nezezik ki; mindig is sejtettem, hogy imádja a Juventust, mert aki ennyit foglalkozik egy csapattal, mint ő velünk, az gyanús, annak az a csapat nem közömbös. És tessék! Még a pizsije is zebracsíkos volt!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-18, 12:24

Nekem sem all fel, ha a kovetkezo szezonra gondolok...
Allegri eltoltott 3 evet a milanban, es igy vagy ugy, de kirugtak, nem o ment el.. Kozben nem szerettete meg magat a Juve szurkolokkal sem, szoval en nem kezdem el addig tisztelni/tamogatni, amig ra nem szolgalt. Legyen az 10-12 meccs, vagy az egesz szezon.
A 102-15 pont nem tudom hogy jott ki, de ezt nehez megmondani szerintem. Ha a roma hasonlo motivacioval tolja a szezont, akkor fel kell kotni a gatyat. Szerintem nagyon nagy eredmeny lenne, ha megint sikerulne megnyerni a bajnoksagot. Ne felejtsuk el, hogy mar a sorban 3 is nagy eredmeny es regen volt ra pelda, nemhogy 4.
BL ugye eselytelen, szerencses sorsolassal talan el lehet jutni valameddig. A kupat pedig vegre meg kene mar nyerni, de emoge nem lehet(ne) elbujtatni egy rosszul sikerult szezont.
Vissza az elejére Go down
boric




Posts : 94
Join date : 2013. Apr. 03.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-18, 11:31

rakkenroll írta:
Srácok, és az teljességgel elképzelhetetlen, ördögtől való gondolat, hogy estleg Allegri beválik? Legalább várjunk 10-12 fordulót, és utána alázzuk, kutyázzuk. A keret így is az egyik legerősebb a SerieA-ban, és szerintem közel sem olyan rossz edző, mint ahogy azt sokan látják, én kiváncsian várom a szezont.

Szerintem nem. 102 pontot szerzett a csapat az előző idényben. Szerintem a valódi kérdés az, hogy mennyit romlik a helyzet tavalyhoz képest. Ha 15 ponttal szerzünk kevesebbet, akkor is 87 pontunk lenne, amivel akár bajnok is lehet a csapat. A BL-ben még mindig a tisztes helytállás a lényeg, ami a 8 közé jutással meglenne. A keret mélyült szerintem, Allegrinek több rotálásra van lehetősége, szóval a Bl meccsekre pihentebb játékosokkal állhat ki, abban pedig bízom hogy a cserék is hozzák a meccseket a kicsik ellen. A keret erős, nekem sincs pánikhangulatom.

Egyébként ha (f)Arturo tényleg megy, de cserébe elhozzuk Falcaot, talán nem robbantom fel a stadiont.
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-18, 10:38

rakkenroll írta:
Srácok, és az teljességgel elképzelhetetlen, ördögtől való gondolat, hogy estleg Allegri beválik?

Szerintem az.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-18, 09:46

rakkenroll írta:
Srácok, és az teljességgel elképzelhetetlen, ördögtől való gondolat, hogy estleg Allegri beválik?
Ez nekem is megfordult a fejemben,Conte egy minőséget adott a csapatnak,és kérdéses,h ez a ficsur tudja-e tartani v."javítani"rajta!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-18, 09:14

Srácok, és az teljességgel elképzelhetetlen, ördögtől való gondolat, hogy estleg Allegri beválik? Legalább várjunk 10-12 fordulót, és utána alázzuk, kutyázzuk. A keret így is az egyik legerősebb a SerieA-ban, és szerintem közel sem olyan rossz edző, mint ahogy azt sokan látják, én kiváncsian várom a szezont.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-17, 22:54

s4tch írta:
marotta azt mondta pár hete, még egy védőn és egy csatáron dolgozik; a védelembe manolasz borítékolható (kb. 10m), a csatársorba meg vagy elhozzuk chicaritót, vagy valami még gazdaságosabb embert szerzünk a padra.

jelenleg kb. -13 milla a mercato egyenlege, nem hinném, hogy még egy rojo kalibert fogunk igazolni.

normális edzőt akarok, és ha vidal mégis megy, akkor az árából egy középső védőt a kezdőbe, és _nem guarint a középpályára. állítólag az atleti 27 milláért viszi reust, és kroos sem volt irgalmatlan drága; valami ilyen vételt el tudnék fogadni marottától is. kár, hogy valahol 20 milla körül van a lélektani határ a klubnál.

Manolas orvosira megy az Arsenalhoz, vagy már át is esett a vizsgálatokon.

Rojoért 16 millió fontos ajánlatot dobott vissza a Sporting. Zűrös az ügy, mert a játékos több ügynökség tulajdonában vagy mi a fene. Minket semmiképp sem érint, egyrészt annyi pénzünk nincs, másrészt úgyis végül Manchesterbe igazol.

Ez a Falcao-pletyka teljesen eszement, bár ma csere a Monacoban. Lehet mégis útban van, haha.

Di Marzio szerint a klub képviselői Franciaországban és Hollandiában jártak a hétvége folyamán. Párizsban Lavezzi miatt, mert az ügynöke nem tud megegyezni a hosszabbításról, így másik csapatot keres neki, aki az 5 milliós fizetését tudná állni. Kétlem, hogy ez a Juve lenne, megint csak az anyagiak miatt. Hollandiában pedig több meccset is megnéztek a klub emberei, elsősorban Depayt és Wijnaldumot a PSV-ből. Mindketten két gólt lőttek a Breda ellen.

Ja és normális edzőt én is szeretnék!
Vissza az elejére Go down
boric




Posts : 94
Join date : 2013. Apr. 03.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-16, 14:42

tjunior írta:
Juve=scudetto írta:


Szerintem kizárt, hogy Benatiát eladják.

valakit akkor is pénzzé kell tenniük ha teljesíteni akarják az FFP-t, a fele sincs a bevételük a miénknek

Az olaszokat szerintem nem kell félteni, megoldják. Ha megbasszák őket, hát na bumm. Könnyeket nem hullajtok értük. Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3298
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-16, 11:52

Juve=scudetto írta:
tjunior írta:

Benatiat el kell adniuk, vagy valamelyik más játékosukból pénzt csinálni

Szerintem kizárt, hogy Benatiát eladják.

valakit akkor is pénzzé kell tenniük ha teljesíteni akarják az FFP-t, a fele sincs a bevételük a miénknek
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-16, 10:29

tjunior írta:
Juve=scudetto írta:


Miközben az amúgy is a se__ünkben lévő Roma -37 millánál tart.
Benatiat el kell adniuk, vagy valamelyik más játékosukból pénzt csinálni

Szerintem kizárt, hogy Benatiát eladják.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3298
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2014-08-16, 10:12

Juve=scudetto írta:
s4tch írta:

jelenleg kb. -13 milla a mercato egyenlege, nem hinném, hogy még egy rojo kalibert fogunk igazolni.

Miközben az amúgy is a se__ünkben lévő Roma -37 millánál tart.
Benatiat el kell adniuk, vagy valamelyik más játékosukból pénzt csinálni
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
11 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: