Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 21:12

Juve=scudetto írta:
s4tch írta:

jelenleg kb. -13 milla a mercato egyenlege, nem hinném, hogy még egy rojo kalibert fogunk igazolni.

Miközben az amúgy is a se__ünkben lévő Roma -37 millánál tart.
Benatiat el kell adniuk, vagy valamelyik más játékosukból pénzt csinálni
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 20:39

_DREAM_ írta:
Szerintetek melyik a nagyobb veszteseg, Conte v. Vidal távozása?

Vidal - ahogy a blogon is írták - nagyjából pótolhatatlan. Ilyen labdaszerzési mutatókkal szinte senki nem tud ilyen hatékonysággal támadni a jelenlegi mezőnyben. Ugyanakkor 60 millió körüli összegből a többi posztot meg lehet(ne) erősíteni annyira, hogy a hiánya ne feltétlenül legyen látványos.
Conte szerintem nagyobb veszteség. Nem feltétlenül taktikában, hiszen a BL-ben bizonyította, hogy van még mit tanulnia, de ő az út elején tart még. Viszont motivátorként egyedülálló lehet, hiszen a bajnoki címek után megmaradt elszántság, a begyűjtött cím után a 102 pont megszerzése, a veretlen bajnoki cím mind ezt mutatja. Na meg az, ahogy sokszor lehetett látni, hogy itt csak mi győzhetünk. Meggyőződésem, hogy nem lesz újabb bajnoki cím és hogy ezt elsősorban Conte hiányához fogjuk kötni. Ha nem Allegri lenne az új edző, akkor talán kicsit árnyaltabban fogalmaznék, de így nem látok sok esélyt. Azt is írtam korábban, hogy az utóbbi 5-6 év edzőválasztásában nem Allegrit tartom kakukktojásnak, hanem Contét.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2659
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 19:46

Szerintetek melyik a nagyobb veszteseg, Conte v. Vidal távozása?
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 8:25

Ha valahol, hát Olaszországban nem fogják tudni betartatni az FFP-t, minden tulaj profin le fogja papírozni az igazolásokat. Vidal ha megy, ha nem, itt Allegri a legnagyobb kérdőjel, nagyon szkeptikusan várom a szezon kezdetét.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 6:17

Juve=scudetto írta:
s4tch írta:

jelenleg kb. -13 milla a mercato egyenlege, nem hinném, hogy még egy rojo kalibert fogunk igazolni.

Miközben az amúgy is a se__ünkben lévő Roma -37 millánál tart.

meg vizsgaljak is oket FFP alapon...az elso olasz csapat kulfoldi kezben...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 5:17

s4tch írta:

jelenleg kb. -13 milla a mercato egyenlege, nem hinném, hogy még egy rojo kalibert fogunk igazolni.

Miközben az amúgy is a se__ünkben lévő Roma -37 millánál tart.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 2:40

Ha jon meg egy csatar, akkor szerintem Coman max az elso kupaforduloban jatszik majd egesz szezonban.
Amig ekkora ketelyeim vannak az edzovel kapcsolatban, addig nem is varom, hogy barkit leigazoljunk meg. Persze Cuadrado barmikor johet, de talan a lenyeg foghato.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 2:13

Ha sikerül megtartani Pogbát és Vidált, az már önmagában felér minimum egy nagy igazolással, ebben a mai pénzes világban, ha pedig végre eldőlne Vidal sorsa, és modjuk távozna, Marottának mindjárt nagyobb mozgástere lenne. Szerintem profin csinálja a csávó. Lehet, hogy még ez a Coman gyerek is beválik..
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 1:19

Szerintetek kell meg egy csatar?
En nem vagyok biztos benne.. Az elozo szezonban az volt a baj, hogy tul sokan vannak, es nem volt lehetoseg formaba lendulni. Teveznek meg igyis ugyis jatszani kellett, hogy tortenjen valami elol.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimePént. 15 Aug. 2014 - 0:38

marotta azt mondta pár hete, még egy védőn és egy csatáron dolgozik; a védelembe manolasz borítékolható (kb. 10m), a csatársorba meg vagy elhozzuk chicaritót, vagy valami még gazdaságosabb embert szerzünk a padra.

jelenleg kb. -13 milla a mercato egyenlege, nem hinném, hogy még egy rojo kalibert fogunk igazolni.

normális edzőt akarok, és ha vidal mégis megy, akkor az árából egy középső védőt a kezdőbe, és _nem guarint a középpályára. állítólag az atleti 27 milláért viszi reust, és kroos sem volt irgalmatlan drága; valami ilyen vételt el tudnék fogadni marottától is. kár, hogy valahol 20 milla körül van a lélektani határ a klubnál.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 23:31

Engem meg nem erdekel, hogy Vidallal es penz nelkul, vagy Vidal nelkul es penzzel, de meccset akarok nezni.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 21:50

Elegem van már a sírás-rívásból! Igen, nem jött Alexis, sem Cuadrado (sem Kroos) sajnos, viszont ha a Morata, Evra, Romulo, Pereyra négyesből, ha nem is mind, de legalább kettő beválik, amire azért van némi esély szerintem, már nem is olyan rossz a leányzó fekvése. Ja, és a Vidálos herce-hurca sem tett jót.

A MU most Rojoval tökölődik, érdekes dolgok folynak ott, el kéne orrozni előlük.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 21:30

http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2014/08/15/5029477/the-winners-and-losers-of-the-summer-transfer-window-so-far

lúzerek vagyunk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 10:40

zetterberg40 írta:
Hosszú idő után az index fórumára tévedtem, egészen pontosan az Arsenal topikba. Azt írja ott egy tag, hogy Vidal reális ára maximum 20-25 millió. Azonnal be is zártam a böngészőt.

Igen. Sanchez reális ára pedig akkor 8 millió, Özilé meg 6 millió. Mégis egy kicsit többet adtak értük.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 9:05

Hosszú idő után az index fórumára tévedtem, egészen pontosan az Arsenal topikba. Azt írja ott egy tag, hogy Vidal reális ára maximum 20-25 millió. Azonnal be is zártam a böngészőt.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 2:39

Juve=scudetto írta:
tjunior írta:

szerintem vagy másfél hónapja 1,1-1,2 környékén lehet fogadni Vidal Unitedbe szerződéséről, ebben semmi újdonság sincs

Augusztus 5-én este fogadtam meg 4,5-ös szorzóval az Unibeten, hogy menni fog...
1,16 volt, hogy marad.
A skybeten meg már a világbajnokság vége környékén 1.18 vagy mennyi volt, hogy Vidal a MUba igazol...
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 14 Aug. 2014 - 1:11

tjunior írta:
s4tch írta:
- az angol bukik általában már nem vesznek fel fogadásokat a vidal-mu átigazolásra. amelyik mégis futtatja a fogadást, azt olyan 1.10-1.20 körül teszi. ez eldőlt, csajok.
szerintem vagy másfél hónapja 1,1-1,2 környékén lehet fogadni Vidal Unitedbe szerződéséről, ebben semmi újdonság sincs

Augusztus 5-én este fogadtam meg 4,5-ös szorzóval az Unibeten, hogy menni fog...
1,16 volt, hogy marad.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 22:16

Pogba hosszútávú maradására szerintem nincs esély. Tippem: két év múlva viszi a Real.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 22:12

tökéletesen helyénvaló felvetés az, hogy "ha vidalt nem tartjuk meg, hogy akarunk itt hosszú távon csapatot építeni?" egyetlen esetben elfogadható a sztárok elengedése: ha van minőségi pótlás. anno moggi ezt eléggé érezte, bár neki is voltak ronda mellényúlásai, blanchardtól athirsonon át kapóig. valahogy rájuk kevésbé emlékezünk, mint a carini-cannavaro cserére.

egyébként kapo még mindig játszik, alig múlt 30.  flower 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 24.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 21:46

én leszarom, csak csicsarító ne jöjjön.
jobban aggaszt vidal lehetséges távozásánal az, hogy Pubi milyen példát fog látni maga előtt? aki kinövi a klubot jópénzért, jó fizetésért mehet, amerre lát? Vidal megtartásával Pogba (hosszútávú) maradására is nagyobb esélyt látok.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 20:23

jackie_d írta:
a deal jónak tűnik, de kicsit valahogy mégis haragszom
vidal-ra és a klubra is

Vidálra kicsit én is, de méginkább a MU-ra, szerintem rajtuk áll, még mindig nem tettek hivatalosan ajánlatot, készek rá, de mégse. Unom ezt a huzavonát.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 18:25

s4tch írta:
- az angol bukik általában már nem vesznek fel fogadásokat a vidal-mu átigazolásra. amelyik mégis futtatja a fogadást, azt olyan 1.10-1.20 körül teszi. ez eldőlt, csajok.
- dimarzio szerint rámegyünk a benficás luisaóra. ogbonnánál feltétlenül jobb, de már 33 éves.
szerintem vagy másfél hónapja 1,1-1,2 környékén lehet fogadni Vidal Unitedbe szerződéséről, ebben semmi újdonság sincs
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 9:58

én még bizakodóm:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mu-100-milliot-tapsolhatnak-el-augusztusban-di-maria-is-johet-2356731

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 8:16

a deal jónak tűnik, de kicsit valahogy mégis haragszom
vidal-ra és a klubra is
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. 13 Aug. 2014 - 7:55

- az angol bukik általában már nem vesznek fel fogadásokat a vidal-mu átigazolásra. amelyik mégis futtatja a fogadást, azt olyan 1.10-1.20 körül teszi. ez eldőlt, csajok.
- dimarzio szerint rámegyünk a benficás luisaóra. ogbonnánál feltétlenül jobb, de már 33 éves.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 24.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 7 Aug. 2014 - 19:25

ahah. ma olvastam az _unibeten_ egy vidal-mu; wilshere-juve kombót. azon felül, hogy összehugyoztam magam, még be is szartam

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
boric




Posts : 94
Join date : 2013. Apr. 02.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. 7 Aug. 2014 - 1:46

A kép zseniális!! Very Happy

A Vidal pletykához meg annyit, hogy a MU nincs a BL-ben. Ha szeretne oda menni, szerintem inkább jövőre fogja megtenni.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 24.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeHétf. 4 Aug. 2014 - 18:08

Smile

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeHétf. 4 Aug. 2014 - 10:35

Bevásárlóközpont - Page 12 12506_680233848722928_3915713636662593862_n

Egyszerűen zseniális, 10 perce ezen röhögök. Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeHétf. 4 Aug. 2014 - 2:42

ez kurvajó  cheers bele is teszem a mai posztba.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeHétf. 4 Aug. 2014 - 2:22

Bevásárlóközpont - Page 12 Bt5e8bxIcAEuBTq

Legyen már vége a mercatonak... :/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
12 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: