Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-14, 22:12

Szerintem úgy érti, hogy ha Conte nincs megelégedve azzal, amit a klub játékosállományban nyújtani tud neki, akkor a klubnak meg kell válnia tőle. Megjegyzem én amúgy Istenként tisztelem a Mistert, de megnézném, mit hozna ki Montella a csapatból.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-14, 21:49

mbence írta:
ha montella jön, akkor puszipacsi, kalapkabát.
aki menni akar, az menjen
ezt hogy érted?
----------
Oké, a Roma mázli volt. És akkor határon túl miért nincs ilyen mázli? Azért a Celtic-et szerintem túlzás mázlinak nevezni.
Költői a kérdés...
Csak azt akartam ebből az egészből kihozni, amit már egyszer leírtam. Mintha a nem létező határőrök levágnák a golyókat. Még akkor is, amikor otthon van a meccs.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-14, 12:11

ha montella jön, akkor puszipacsi, kalapkabát.
aki menni akar, az menjen

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-14, 11:58

Ez is egy érdekes vélemény:

http://football-italia.net/49163/%E2%80%98conte%E2%80%99s-juve-adventure-over%E2%80%99
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-14, 08:58

Krisz írta:
kilopo írta:


Mondjuk a Roma pont kivétel, mert Juventusban eléggé le lettek verve. A Napoliról írtam. A Fior talán tényleg

Ez igaz, de azt a meccset se mi uraltuk és nem szándékosan adtuk át a területet.

A Lóma ellen kellett egy kis mázli, nekem is így rémlik, viszont a Fior elleni meccs kézben volt, csak jött, asszem ASA, két orbitális hibája és kissé összezavarodott a csapat -szerencsére ilyen összeomlást akkor produkáltak a fijjug először és utoljára Conte keze alatt.

Jöhetne már egy jó kis közös blogbejegyzés, gyanúsan hallgattok.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-13, 21:24

simoon írta:
teszem hozzá egy alapos Conte poszt nagyon hiányzik, nem szezon hanem ember értékelő

elég nehéz lesz ilyet írni, kevés róla az infó azon kívül, amit már mindenki tud (alapos, megszállott, empatikus, született leader, egy esélyed van nála, stb).

Krisz írta:
Ez igaz, de azt a meccset se mi uraltuk és nem szándékosan adtuk át a területet.

így van. nem véletlenül írt anno "celtic roma" címmel posztot beni: a gyors, középpályán nagy nyomást gyakorló ellenfelek ellen sokszor a labdát sem tudjuk kihozni.

egy meccset néztem vissza többször is a teljes szezonból: a juve-romát. lehet, hogy elsőre nem tűnt föl, de az első félidőt többször visszapörgetve szilárd meggyőződésem, hogy kurvanagy szerencsénk volt azzal, hogy nem hátrányban mentünk szünetre.

ha tud valaki olyan videóeditáló programot, amivel karikázgatni meg jelölgetni lehetne egy kimerevített képre videó közben, ne tartsa vissza. a nyári uborkaszezonban gyártanék pár várhidipetis-nyilasitibis videót arról a meccsről (meg másokról is).
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-13, 19:03

kilopo írta:
Krisz írta:
A komolyabb 4 védővel játszó csapatoktól vagy kikaptunk, ixeltünk (Roma, Fior, Napoli) vagy legalábbis rendesen megszenvedtünk.

Mondjuk a Roma pont kivétel, mert Juventusban eléggé le lettek verve. A Napoliról írtam. A Fior talán tényleg

Ez igaz, de azt a meccset se mi uraltuk és nem szándékosan adtuk át a területet.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-13, 18:57

Krisz írta:
A komolyabb 4 védővel játszó csapatoktól vagy kikaptunk, ixeltünk (Roma, Fior, Napoli) vagy legalábbis rendesen megszenvedtünk.

Mondjuk a Roma pont kivétel, mert Juventusban eléggé le lettek verve. A Napoliról írtam. A Fior talán tényleg
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-13, 09:07

s4tch írta:
.

engem nagyon érdekelne h mi az igazi ok, már tavaly se értettem ezt az elmenős sagát
lehet túl sok filmet néztem már, de büdös nagyon

nincs valami pöpec belső infó a buziklubból? amit megírhatnátok?
teszem hozzá egy alapos Conte poszt nagyon hiányzik, nem szezon hanem ember értékelő
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-13, 07:39

Én talán még a 3-5-2-ben is hinnék a Bl-ben,ha volnának szélsőink akik tudnak beadni,és volna 1 Pirlo utód!A mélyebb keret ami hiányzik,szinte a teljes cseresort kicserélném(talán Gio,Caseres,ogbonna maradna),lischi,asa csere!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-13, 05:56

kilopo írta:
Mondjuk én azt nem teljesen értem, hogy ha a mi 3-5-2-nk és a taktikánk nem oké európában, az afrikaiak 4-2-3-1-e pedig elég fasza európában, akkor hogy lehet, hogy mégis szénné lettek verve torinóban, és a bajnokságban is jó sok pont rájuk lett verve. Tudom, a fekete kontinensen megkaptuk a brét, de ott nagyon alul motivált volt a csapat, épp ellenkezőleg a hazaiakkal.
Nem is inkább a bajnokság fontos, hanem az egymás elleni meccsek.
Adott egy 4-2-3-1-et játszó csapat, és ha olasz honban ellenfél, akkor nyerünk, ha országhatáron kívül, akkor nem. Mintha az országból kilépve elveszne valami..

Szerintem minőségben azért nagy különbség van a kukások 4231-e és Európa között. Néhány meccsre fel tudják szívni magukat, de annyira nem minőségi/mély/összeszokott a keret, hogy zsigerből végigverje a kicsiket. Szerintem kicsit le is törte őket az egyre gyarapodó távolság, a BL kiesés és a végefelé le is eresztettek. A komolyabb 4 védővel játszó csapatoktól vagy kikaptunk, ixeltünk (Roma, Fior, Napoli) vagy legalábbis rendesen megszenvedtünk.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 18:52

Mondjuk én azt nem teljesen értem, hogy ha a mi 3-5-2-nk és a taktikánk nem oké európában, az afrikaiak 4-2-3-1-e pedig elég fasza európában, akkor hogy lehet, hogy mégis szénné lettek verve torinóban, és a bajnokságban is jó sok pont rájuk lett verve. Tudom, a fekete kontinensen megkaptuk a brét, de ott nagyon alul motivált volt a csapat, épp ellenkezőleg a hazaiakkal.
Nem is inkább a bajnokság fontos, hanem az egymás elleni meccsek.
Adott egy 4-2-3-1-et játszó csapat, és ha olasz honban ellenfél, akkor nyerünk, ha országhatáron kívül, akkor nem. Mintha az országból kilépve elveszne valami..
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 16:37

Ezt akár a blogra is kitehetnéd, nagyon jó gondolatok..
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 13:18

igazából nem a 3-5-2 a lassú. a felállás szerepét sokan túlbecsülik. henrik biztos leírta a mágnestáblás írásai egyikében, hogy a taktika és a felállás nem ugyanaz. a felállásnak vannak alapvető jellemzői, pl. a 3-5-2-höz alapvető, hogy kell 3 belső védő, két wingback, 3, védekezni is képes belső középpályás, és egyértelmű, hogy a széleken 3-5-2-es csapat nehezen, legfeljebb valamelyik belső középpályás megfelelő mozgásával fog tudni létszámfölényt kialakítani. a taktika ennél összetettebb, annak eleme pl., hogy ki kinek passzol, hogyan mozog együtt a csapat, mennyire alkalmaz pressinget a társaság, milyen rizikós passzok férnek bele, meddig futnak fel a wingbackek, ki lép vissza, ha egy védő fellép a védősorból, passzolunk-e a kapusnak és a visszapasszolt labdát a kapus meg akarja-e játszani vagy csak felbassza az égbe, cél-e egyáltalán a labdatartás, stb.

a legszebb, amit a 3-5-2-vel kapcsolatban szoktak írni a szakértő fanok, hogy "hagyja már conte ezt a túlbiztosított szart". a 3-5-2 alapvetően egy támadó felállás, többek között ezért rúgunk ennyi gólt. a 3-5-2 elég rizikós, lévén ha a középpályáról valaki nem lép folyton vissza, ill. nálunk pirlo labdát veszít, a védőket eléggé kiteszi a kontráknak. a mi 3-5-2-nk azért biztonságos, mert pontosan passzol a csapat, és mert erős a középpályás sor.

amiért a mi 3-5-2-nk lassú: pirlo. én imádom szundit, hatalmas fazon, óriási focista, és a bajnokságot szerintem vele még legalább 2x meg lehetne nyerni: az olasz foci nem túl gyors, nincs letámadás, így pirlo kedvére csinálhatja a dolgait. conte legnagyobb erénye, hogy az ő helyét újragondolta, és együtt tudta szerepeltetni vidallal és a többiekkel.

abban pedig - a részben vitatható kijelentései mellett - igaza van conténak, hogy ez a keret nem alkalmas arra, hogy bl-t nyerjünk. ha lecsupaszítjuk conte mondandóját erre a gondolatra, akkor azt kell mondani, hogy ez a juventus keret még nincs készen arra, hogy bl-t nyerjen. ha nemzetközileg sikeres csapatot szeretnénk, elnézve a tendenciákat szerintem 2 dolgot tehetünk:
- átállunk 4 védőre. ha isztambulban a kifacsart 4-3-3-mal állunk fel, biztosan továbbjutunk a csoportból. mondjuk ehhez balbekk és szélsők kellenek.
- pirlo szerepét, sőt, egyáltalán a szerepeltetését újra kell gondolni. a bl-ben 8 közé jutott csapatokban nincs még egy középpályás, aki ennyire lassan futna. hiába passzol zseniálisan, hiába tart labdát úgy, mint senki más, ha egyszerűen a kontrákkal szemben tehetetlenek vagyunk, mert pirlo helyén rendre létszámfölényt tud kialakítani az ellenfél. ez pokoli teher a többi középpályásnak.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 11:21

Conte hiába nyilatkozta le, hogy kifingatta az egész keretet márciusra, én nem érzem, hogy akár csak minimálisan is felelősnek érezné magát a gyengébben sikerült kupaszereplésért idén. Persze lehet mondani, hogy a játékosai döntő pillanatokban hibáztak, de akkor sem lehet megmagyarázni, hogy egy Galata hogyan előzött meg minket a csoportban, illetve hogyan végeztünk szaros 1 db győzelemmel 6 meccsből. Amúgy nemzetközi szinten Conte elég sok lehetőséget kapott, és szerintem egyetlen alkalommal verte meg taktikailag az ellenfél edzőjét, a Chelsea elleni hazai meccsen Di Matteot (de ott nem esküdnék rá, hogy nem volt edzőbuktatás a dologban, ahogyan röhögött a meccs után Hazard a markába), a többi meccsen általában szerencsénk volt, például egy Celtic ellen nem volt semmi fegyverünk, tulajdonképpen találtuk a gólokat - a Bayern ellenit meg hagyjuk, az odavágó lehetett volna 8-0, erre a visszavágóra kirakja Antonio kottára ugyanazt a felállást és kezdőt. Sohasem alkalmazkodunk az ellenfélhez (jó oké, a Real ellen megvolt, nem is nézett ki annyira rosszul), orrvérzésig nyomjuk a kiismerhető és Olaszországon kívül kimondhatatlanul lassú 3-5-2-t, szóval én amondó vagyok, hogyha a Mister nem érzi a keretben a lehetőséget, hogy nagyot alkosson vele, akkor ténylegesen menjen el, mert triplázás így vagy úgy, lehetséges, hogy mindkét fél jobban járna vele.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 10:50

s4tch írta:
egy megoldás van: vonuljon vissza.  jocolor  geek  rendeer 

be is baszna, ha egy negyvenes edző azon filózna, hogy kifutotta magát, akár magáról, akár a keretről legyen szó. nekem conte a világ legambíciózusabb emberének tűnik, illetve annak tűnt, amikor idejött. ha belefáradt, mondja ki. ha nem érez magában erőt/képességet, mondja ki. de ne fogja a játékosaira, hogy ezzel a kerettel nem lehet nyerni. ne fogja a klubra, hogy nem kapott meg mindent a keze alá. ne fogja senkire, hogy itt tartunk (ami egyébként szerintem bőven vállalható), és ne fogja senkire, hogy nincs lehetőség a fejlődésre, amikor szélsőket és balbekket kivéve bármelyik kerettel felvesszük a versenyt. nyújtsa be a számlát agnellinek és marottának, a hisztit meg hagyja meg a klubházon belül.

pláne mikor egy atletico döntőzik a BL-ben
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 10:47

egy megoldás van: vonuljon vissza.  jocolor  geek  rendeer 

be is baszna, ha egy negyvenes edző azon filózna, hogy kifutotta magát, akár magáról, akár a keretről legyen szó. nekem conte a világ legambíciózusabb emberének tűnik, illetve annak tűnt, amikor idejött. ha belefáradt, mondja ki. ha nem érez magában erőt/képességet, mondja ki. de ne fogja a játékosaira, hogy ezzel a kerettel nem lehet nyerni. ne fogja a klubra, hogy nem kapott meg mindent a keze alá. ne fogja senkire, hogy itt tartunk (ami egyébként szerintem bőven vállalható), és ne fogja senkire, hogy nincs lehetőség a fejlődésre, amikor szélsőket és balbekket kivéve bármelyik kerettel felvesszük a versenyt. nyújtsa be a számlát agnellinek és marottának, a hisztit meg hagyja meg a klubházon belül.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 10:37

nem lennék most conte:
-ha marad bl-t/el-t kell nyernie, különben beskatulyázzák "csak olasz" edzőnek és csökken a piaci értéke
-ha elmegy bajnokságot/bl-t/el-t kell nyernie, különben beskatulyázzák "csak olasz" edzőnek és csökken a piaci értéke
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 10:31

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-ezzel-a-juveval-nem-lehet-bl-t-nyerni-conte-2335187

ilyen nyilatkozatokból nem kell sok, hogy ne hiányozzon

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 10:19

mbence írta:
én sem. sokkal több edző van, akinek kevesebb pénzből kell csapatot kreálnia, mégsem csikorognak.

s4tch véleményével értek egyet, szerintem is megfutamodik, ha megy.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 10:14

én sem. sokkal több edző van, akinek kevesebb pénzből kell csapatot kreálnia, mégsem csikorognak.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 10:05

zetterberg40 írta:
Csütörtökön várható a sorsdöntő találkozó Agnelli és Conte között. A Gazzetta és a La Stampa szerint minimális az esély a maradására.

Ha megy, én Montellát szeretném...

én ezt nem értem, mármint h mehetnéke van
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 09:37

Csütörtökön várható a sorsdöntő találkozó Agnelli és Conte között. A Gazzetta és a La Stampa szerint minimális az esély a maradására.

Ha megy, én Montellát szeretném...
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 08:17

Csakhogy a cél nem a top8, remélem.

Száncsez jöhetne, jó cimbik Artúrral, és egy balszélső, egy-két fiatal sajátzsugás, és meg is vagyunk.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 00:30

Tavaly nyáron sem költekeztük túl magunkat, szerintem idén sem fogunk brutálisan negatív egyenlegű mercatot letudni. Ebből persze következik, hogy nem lesznek gyökeres változások a keretben, ami nem feltétlenül rossz, csak előrelépni nem fogunk vele (bár kérdés, hogy mennyire kell a keretben előrelépni: bár idén leszerepeltünk a nemzetközi kupákban, de tavaly csak ott voltunk a 8 között, és a végső győztestől kaptunk ki... szóval lehet, hogy Conte vehetne pár leckét formaidőzítés és az első csapat fitten tartása tantárgyakból, és ismét ott lennénk a top8-ban).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-12, 00:18

Eléggé  affraid  fejet tudtam vágni tavaly is, amikor Conte jött a dumákkal, hogy majd tisztázzák a helyzetet, leülnek megbeszélni mindent, szívesen kipróbálna új dolgokat stb. Itt a legtöbbet azt írták, hogy ezzel "zsarolja" a vezetést, hogy igazoljanak/ne adjanak el játékosokat. Ez vagy igaz, vagy nem.
Idén is megint ugyan az a szöveg. Nem tetszik ez nekem  bounce Crying or Very sad 
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-10, 20:51

Valaki meg tudná nekem indokolni, hogy Moratat milyen érvek mentén sztárolják annyira?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-10, 11:29

(az "idén" épp a naptári évre vonatkozott. vucs nekem is tetszett a szezon elején.)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-10, 11:20

s4tch írta:
conte eddig egyetlen embert tett félre látványosan: q-t. bonuccit is addig játszatta, amíg terminátor nem lett belőle. még giovincót is visszahozta az önbizalomhiány ragadós, mély mocsarából. idén mirkóval (már) nem tud mit kezdeni, a többiek nagyjából hozzák magukat, amennyiben nincsenek kifingatva.

Nyilván Q-nak más okból kell padoznia. Bonuccival azért más volt a helyzet, ott kevés lehetősége volt, kellett egy 3. védő a 3-5-2-höz és nem nagyon volt más lehetősége. Vele türelmesnek kellett lennie. Berardi viszont egész biztosan máshogy érkezne, már csak azért is, mert most sokkal kényelmesebb helyzetben van a csapat mint 3 éve, az ő helyére biztosan lesz más nem Padoin szintű alternatíva, így Conte félredobhatja 1-2 rossz meccs után, lesz aki játszon helyette.
Mirko szerintem idén jól indult, az első meccseken öröm volt nézni az összjátékukat Tévezzel, aztán sérülés, majd Guarin cirkusz, letékázta teljesen.

Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-10, 10:34

a tuttosport minden hülyeséget összeír; a komolytalanságukat leginkább jelzi, hogy mihajlovicsot tippelik conte utódjának.  cyclops  rendeer  jocolor  a cds conte eltiltásakor tényként közölte, hogy conte lemond. tavaly is tele voltak a lapok ilyesmivel, szerintem egyelőre nem kell ezzel foglalkozni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2014-05-10, 10:09

Ami Contét illeti, a mai címlapok nem kecsegtetnek semmi jóval:

http://football-italia.net/todayspapers/48988
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
22 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: