Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 20:34

_Tyler írta:
Vidal esetleges eladásával ugyanaz a baj, mint Conte utódlásával. egyikük sem pótolhatatlan, de ahogy Allegri szerződtetése Conte után egy szar döntés, úgy én attól tartok, hogy egy Guarinnal vagy  hasonló kaliberrel akarnák pótolni a világ egyik legjobb box-to-box játékosát, ami egy vicc. + erősen benne van a pakliban, hogy miközben Özilekért 50 milliót fizetnek, a német töröknél egymilliószor jobb játékos Vidalért 40-45 milliót elfogadna a Juve, ami megint csak elfogadhatatlan

Szerinted ki tudná megfelelően pótolni Vidalt? Nem kötekedésből, de nekem nem ugrik be senki. Minőségi helyettes azon a poszton 30 millió alatt szerintem nincs.

Ezt a Pereyrát sem ismerem, de jolly jokerként emlegetik.
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 19:23

exchaby írta:
juventute írta:
Mondjuk ki, a vb-n is felejthető volt. 

melyik vidal? volt olyan meccs amikor(amellett hogy jól játszott persze) már én szégyelltem magam mennyire sz*pták a f*szát az inglis kommentátorok

Az ausztrálok ellen talán csapata leggyengébbje volt. A spanyolok ellen már jobban ment, de szerintem agyatlanul focizott, sárgát is kapott. A brazilok ellen hozott egy erős közepest.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 19:00

juventute írta:
Mondjuk ki, a vb-n is felejthető volt. 

melyik vidal? volt olyan meccs amikor(amellett hogy jól játszott persze) már én szégyelltem magam mennyire sz*pták a f*szát az inglis kommentátorok

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 18:54

juventute írta:
Felelős vezetőként én eladnám Vidalt. 27 éves, ezzel a játékstílussal pedig jó eséllyel hamarabb fog amortizálódni, mint az átlag. Az elhúzódó térdsérülése talán már egy előjel. Azt pedig pontosan láttuk, mennyire negatív hatással van a teljesítményére, ha nem százszázalékos. Mondjuk ki, a vb-n is felejthető volt.
Persze legyen meg az ára, min. 55-60 millió euró.

Szurkolóként azért örülnék, ha maradna.  Wink 

Vidal esetleges eladásával ugyanaz a baj, mint Conte utódlásával. egyikük sem pótolhatatlan, de ahogy Allegri szerződtetése Conte után egy szar döntés, úgy én attól tartok, hogy egy Guarinnal vagy hasonló kaliberrel akarnák pótolni a világ egyik legjobb box-to-box játékosát, ami egy vicc. + erősen benne van a pakliban, hogy miközben Özilekért 50 milliót fizetnek, a német töröknél egymilliószor jobb játékos Vidalért 40-45 milliót elfogadna a Juve, ami megint csak elfogadhatatlan
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 18:27

Felelős vezetőként én eladnám Vidalt. 27 éves, ezzel a játékstílussal pedig jó eséllyel hamarabb fog amortizálódni, mint az átlag. Az elhúzódó térdsérülése talán már egy előjel. Azt pedig pontosan láttuk, mennyire negatív hatással van a teljesítményére, ha nem százszázalékos. Mondjuk ki, a vb-n is felejthető volt.
Persze legyen meg az ára, min. 55-60 millió euró.

Szurkolóként azért örülnék, ha maradna.  Wink 
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 14:52

Evra azért nagyszerű igazolás, mert a balbunkó poszt mostanában kvázi mindenhol hiányposzt. Egy-két nagyobb nevet lehet mondani sztárcsapatoknál (Marcelo, Alba, Alaba, Cole, Felipe Luis), de nehéz igazán jó korban lévő és jó játékost találni ide. A Manu is 30m fontot volt kénytelen Shaw-ért fizetni, ez messze túlmutat az "angol játékos hazáján belül kva drága" koncepción. Evrában ha csak két év is van (szerintem mondjuk 3-4 is simán), akkor is minőségileg óriásit léptünk előre vele.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 14:48

Ilyen szempontbol igazad van, hiszen nyilvan erosen befolyasolta a dontest a gazdasagi tenyezo. Persze jobb lett volna, ha marad az MU-ban es ez a Luk Saw jon ide (mondjuk ot nem ismerem), de ahogy s4tch is irta, valoszinuleg jobb lesz, mint a tobbiek voltak...nehany evig. "Nemsokara" megint kell igazolni valakit.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 14:45

Ez a Shaqiri sztori szerintem egy ordas nagy kamu, most éppen ezzel játszanak a firkászok.
Pereyra érkezésével szerintem nagyjából lezárul a mercato vételi része számunkra. Esetleg ezért a Rabiot gyerekért lehet tárgyalgatni ha nagyon unatkoznak, meg az utolsó pár nap úgy is a zavarosban halászásról szól, ha akad egy jó lehetőség ki kell használni. Persze Vidal esetleges eladása kicsit más sztori, őt pótolni kell. Guarint mondják, de Candervát is hozhatják a rombusz jobb oldalára. Ez már tényleg az én tippem, de akkor a nép lecsillapítására lehet komolya bepróbálkoznánk Joveticért vagy Lukakuért.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 14:32

persze, kétségtelen és minden szavatok aranyat ér. csak szerintem nem előre mutató az ő szerződtetése.
azonnal meg is követem magam, hisz pirlóé sem volt az

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 14:01

En mindig is szerettem evrat nezni (jatszani). Kb licht szeruen mocsok sokat fut, csak nem farad el a 70. percre. Igaz, hogy oreg, de csak 2 eves szerzodest kotott, ingyen igazolas.
Azert az biztosan tud valamit, aki az MU-ban tobb, mint 300 meccset lenyomott es kozben nyert par bajnoksagot es egyebet.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 13:19

evra alapvetően ellentmondásos igazolás, de én bízom benne. fizikailag még mindig ott van a szeren (lásd vb, ill. a tavalyi szezonban egyike volt azon kevés focistának, aki a mu-ban vállalható teljesítményt nyújtott), ha meg nem sérül, sokkal jobb lesz, mint zambrotta óta bárki azon a poszton. ilyen traoré-, de ceglie-féle arcok után üdítő lesz végre egy klasszist látni azon a poszton, még akkor is, ha kicsit öregecske a fiú. vicces pénzért jött, legfeljebb jobb híján játszik balbekket kwadcsi vagy caceres. evrát visszalépésnek semmiképp nem mondanám.

licht meg egy ellenszenves jószág, az egyetlen a mostani keretből, aki szerintem emberi oldalról nem méltó a mezre, de elképesztően sokat robotol, és védőhöz képest meglepően könnyedén kerül a védelem mögé. pirlóval, vidallal eddig marha jól mozogtak együtt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 12:54

sárika (nagyon) tud beljebb is játszani. kasa meg visszatér a középpályára, a pereyrával kiegészített középpályát eléggé sunázom.
jó lesz ez.
bár evrával nem vagyok kibékülve. és őszintén megmondva lichtivel sem

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 12:33

szerintem a vidal-pénzből fedeznénk. akárhogy nincsenek konkrét hírek, csak pletykák, vidal reakciói, az angliai hírek mind arra mutatnak, hogy a mu bankot akar érte robbantani. pogba eladásán már meglepődnék, pedig pár hónapja tuti távozónak gondoltam. vidallal pont fordítva vagyok.

amúgy azt nem értem, most épp minek nekünk szélső. hallegri alapvetően 4-3-3-at, azaz inkább 4-3-1-2-t akar játszatni mindenhol, két csatárral, trequartistával. ehhez még vidal távozása esetén is megvagyunk, legfeljebb egy trequartista kell, nem szélső. iturbét is pont ezért dobtuk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 11:22

Ha Shaqiri hasonló árfekvésben, vagy akár olcsóbban jön, mint Iturbe jött volna, akkor sokkal jobban járunk, ehhez kétség sem fér. Nagyon előremutató igazolás lenne a csávó, de nem sok esélyt látok rá, csak bedobták hirtelen gondolom...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 11:06

mbence írta:
forrás? amúgy felállt

Di Marzio.

Iturbénak már megvolt a repülőjegye Torinóba.

Bevásárlóközpont - Page 15 Biglietto.aereo.iturbe.torino.356x237
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 11:02

forrás? amúgy felállt

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 10:54

Ez tegnap estéről van:

Many Italian clubs are interested in Swiss winger Xherdan Shaqiri. Juventus is looking to insert themselves in the race and tomorrow will meet with the intermediaries handling the transfer of the Bayern Munich player. More developments are expected soon, the negotiation could take off. Roma remains in the background, they would be interested should Ljajic leave. Shaqiri’s future could be in Italy.

Nem mintha sokat jelentene, de úgy tűnik, tényleg van érdeklődés a klub részéről.

Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-22, 09:11

s4tch írta:

ja, és allegri tényleg munkába állt: morata gyakorlatilag az első edzésén megsérült, kb. 40 napot hagy ki.  scratch 
hat ez igazan kurvajo.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-21, 22:15

kb.

remélem, az összes többi átigazolási pletyka kacsa. candreváért giovinco+ogbonna+pénz?  pig vagy guarinért kb. 20 milla?  pig rengeteg baromság.

ja, és allegri tényleg munkába állt: morata gyakorlatilag az első edzésén megsérült, kb. 40 napot hagy ki.  scratch 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-21, 21:16

s4tch írta:
viszont érte nem "csak" a romával kell küzdeni, hanem a vb-t néző összes klubbal, including city, monaco, atleti, stb

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy persze esélytelen a megszerzése.

Szerintem már csak Pereyra érkezik.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-21, 20:18

viszont érte nem "csak" a romával kell küzdeni, hanem a vb-t néző összes klubbal, including city, monaco, atleti, stb
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-21, 18:42

Shaqiri biztosabb, jobb igazolás lenne, mint Iturbe. Szerintem.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-21, 17:50

Shaqiri nálam az olcsó Sánchez kategória, simán kezdő lenne nálunk, nagyon jó játékosnak tartom. Evra jó igazolás, aprópénzért meg főleg.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-21, 17:14

.bb. írta:
a Swiss Ramble-re gondoltál? sajnos tavaly augusztusban volt utoljára frissítve. Sad

http://swissramble.blogspot.hu

ez az, csak a mobil könyvjelzőim között nincs meg, úgyhogy nem vágtam a nevét. korábban azért gyakrabban írt a figura, remélem, nem hagyta végleg abba.

shaqira kurvajó lenne.

evrának én örülök. zambrotta óta nincs rendes balbekkünk... criscitóból az lett, csak sajnos nem nálunk. ja, és nem zavar, hogy már 33: csak 2 évet írt alá, és a vb-n látszott, hogy fizikailag simán ott van a szeren. ha nem sérül meg, jó igazolás lesz. másfél millió fontot és a fizetését kockáztatjuk, nem egy őrületes rizikó.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-21, 10:58

cds sákirit emlegeti. sunáznám.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-20, 22:12

s4tch írta:
iszonyat kutatást igényel a téma. van valahol egy blog, amelyik foglalkozik ilyesmivel; legfeljebb lopok tőlük rabbit

a Swiss Ramble-re gondoltál? sajnos tavaly augusztusban volt utoljára frissítve. Sad

http://swissramble.blogspot.hu
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-20, 20:36

iszonyat kutatást igényel a téma. van valahol egy blog, amelyik foglalkozik ilyesmivel; legfeljebb lopok tőlük rabbit
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-20, 19:14

s4tch írta:
anglián belül az angol játékosok mindig irreálisan drágán kelnek el, és ebben valami szabályozási kérdés is közrejátszik. (utána kéne nézni, majd egyszer.) ezzel együtt vidal a mostani árakat elnézve olyan 60-70 körül lenne reális, valahol félúton hamesz és higuain között.

egyébként a candreva állítólagos áráról szóló infó egy tuttosport hírben jött le, ennek megfelelően kell kezelni.

Ez megérne egy írást. Mármint a különböző bajnokságok pénzügyi háttere, szabályozása, adózás, klubok pénzügyi háttere, illetve a ligák, csapatok összehasonlítása ebből a szempontból, esetleg pár következtetés a jövőre tekintve. Sunáznám.  bounce

Edit: Az is megérne egy misét, hogy a Juve könyvei hogy alakultak a calciopoli óta, stadionprojekttel, csapat reengineeringgel, adókkal, járulékokkal, bevétel, kiadás oldal felvonultatással, hol tartunk most, mi a perspektíva, sínen vagyunk-e.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-20, 18:00

anglián belül az angol játékosok mindig irreálisan drágán kelnek el, és ebben valami szabályozási kérdés is közrejátszik. (utána kéne nézni, majd egyszer.) ezzel együtt vidal a mostani árakat elnézve olyan 60-70 körül lenne reális, valahol félúton hamesz és higuain között.

egyébként a candreva állítólagos áráról szóló infó egy tuttosport hírben jött le, ennek megfelelően kell kezelni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-20, 16:27

Most látom csak, hogy Lotitonak nagyon elgurult a gyógyszer. 35 milla Candrevaért? Akkor Vidal 200at ér.
Juventus could use Angelo Ogbonna as part of an exchange deal with Lazio to lower Antonio Candreva’s €35m fee. Ha már bevonjuk Ogbonnát valamilyen bizniszbe, akkor valami penge játékos legyen ne egy felhypeolt iparos, mint Candreva.
Rápillantottam, hogy az angolok kiket mennyiért harácsoltak. Lallana 31... 45ért Vidal ingyen van, ha már el akarják adni jópénzért akkor vegyék észre hogy mennyire irgalmatlanul le lehet húzni az angolokat...
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2014-07-20, 09:08

http://sportgeza.hu/futball/2014/07/20/pool_igazolasok/

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
15 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: