Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-20, 09:08

http://sportgeza.hu/futball/2014/07/20/pool_igazolasok/
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-20, 07:24

http://m.tuttojuve.com/calciomercato/vidal-vende-casa-l-addio-e-vicino-198102

Sad
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-19, 23:41

Kicsit azért nyugtalanít engem ez a Vidal dolog. Hiába nyilatkozta le Marrotta és Nedved, hogy mindenki marad a seggén, elég sok pletyka merült fel az eligazolásával kapcsolatban és Vidal nyilatkozata is eléggé bizonytalan volt. Ha 40 milláért meg egy korosodó Evraért elengedik, akkor Marrottáék a világ lúzerei.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-19, 01:49

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
De az, pont ezért jönne Pereyra B tervként. Egyébként a Roma nagyon jól igazolt, betömték a lyukakat, nem volt rendes balhátvédjük > leigazolták Ashley Colet, Gervinhonak nem volt párja a másik oldalon > leigazolták Iturbet. Egy normális kapust kéne hozniuk, még 1-2 squad playert és Allegri máris kutyában cidálja őket.

Pereyrát sem ismerem annyira, de a whoscored alapján ő Udinében inkább a pálya közepén játszott.

Ráadásul könnyen lehet, hogy a Roma napokon belül viszi Shaqirit is.

Teljesen igazad van. Megnéztem megint, de egészen addig meg mertem volna esküdni rá, hogy a fő posztjának szélsőt írtak. Egyébként elég univerzálisnak tűnik, ráadásul kétlábas, ha megfelelő a gyorsasága akkor akár szélsőt is lehet csinálni belőle, mert középső emberből van egy raklapnyi (már ha nem adjuk őket kölcsön megint).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-19, 00:51

Krisz írta:
De az, pont ezért jönne Pereyra B tervként. Egyébként a Roma nagyon jól igazolt, betömték a lyukakat, nem volt rendes balhátvédjük > leigazolták Ashley Colet, Gervinhonak nem volt párja a másik oldalon > leigazolták Iturbet. Egy normális kapust kéne hozniuk, még 1-2 squad playert és Allegri máris kutyában cidálja őket.

Pereyrát sem ismerem annyira, de a whoscored alapján ő Udinében inkább a pálya közepén játszott.

Ráadásul könnyen lehet, hogy a Roma napokon belül viszi Shaqirit is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-19, 00:24

zetterberg40 írta:
Iturbe nem szélső?

De az, pont ezért jönne Pereyra B tervként. Egyébként a Roma nagyon jól igazolt, betömték a lyukakat, nem volt rendes balhátvédjük > leigazolták Ashley Colet, Gervinhonak nem volt párja a másik oldalon > leigazolták Iturbet. Egy normális kapust kéne hozniuk, még 1-2 squad playert és Allegri máris kutyában cidálja őket.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-19, 00:10

Krisz írta:
Iturbe helyére. Egyébként vele meg tudok barátkozni, főleg ha ránézek a whoscored lapjára. Nem is tudom mikor volt olyan játékosunk akinek Very Strong crossingja volt. A 12 talán sok, de ő nem egy vak igazolás lenne. Morataval már megbékéltem, Allegrivel sosem fogok.

Iturbe nem szélső?

Pereyra is very close to joining Juventus. The clubs reached agreement: €1.5M for the loan, €11M for the redemption. It won’t be a forced redemption but there is a gentleman agreement between the clubs in order to make the deal a permanent transfer. Sorensen will join Udinese for €3.5M. Then, Udinese will be able to choose among three youngsters: the centre-back Romagna, the midfielder Vitale and the striker Donis. Udinese lower their initial €20M price tag, Pereyra is increasingly close to Juventus.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-18, 17:39

zetterberg40 írta:
Evra nincs a ManU USA-ba utazó keretében.

Eközben Morata már úton van Olaszország felé.

Pereyra pedig kölcsönbe érkezik 12 milliós opcióval. Kinek a helyére?

Iturbe helyére. Egyébként vele meg tudok barátkozni, főleg ha ránézek a whoscored lapjára. Nem is tudom mikor volt olyan játékosunk akinek Very Strong crossingja volt. A 12 talán sok, de ő nem egy vak igazolás lenne. Morataval már megbékéltem, Allegrivel sosem fogok.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-18, 17:31

Evra nincs a ManU USA-ba utazó keretében.

Eközben Morata már úton van Olaszország felé.

Pereyra pedig kölcsönbe érkezik 12 milliós opcióval. Kinek a helyére?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-18, 13:17

rojo távlatibb megoldás lenne, mint evra, ez kétségtelen. a pénz a kérdéses: morata elvisz 18 millát, ezt gyakorlatilag biztosra vehetjük.

q közben a torinóé, 3 milláért. imádom a srácot, minden jót neki! remélem, jövőre megelégszik a másodosztállyal.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-17, 18:31

Rojo amúgy "contei" értelemben nagyon jó védő: tud játszani a szélen, középen, szerintem még a bal wingbacket is lehozná, sunáznám, ha sikerülne idehozni.

Az utóbbi években el is felejtettem, milyen érzés úgy taktikáról és handrendekről elmélkedni, hogy nem csupán fikció az egész. Az a 41212 nekem tetszik, de bármennyire is imádom Szundit, oda egy sokat és jól védekező ember illik, ez meg ugye pont nem Pirlo. Picit tartok is tőle, hogy tőle búcsút fogunk venni, ami amúgy nem biztos, hogy hosszú távon nekünk annyira rossz lenne... csak maradjon Vidal és Pogba, és a következő évünk is szép lesz, nincs az az edző, aki elcseszheti Very Happy

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-17, 16:53

s4tch írta:
mbence írta:
az ingyánnak rohadt jó vb-je volt, de te sem gondolhatod komolyan, hogy nem az öreg barzát képzeled a helyére

szerintem középen martinnál bonucci és barza is jobb, de barza épp sérült, bonut meg valahogy kifelejtette a calciomercato szerzője.

viszont a koncepció tetszik: pogba a gyémánt hegyén, egy tapasztalt balbekk a kezdőbe (és nem chiellinivel kell szerencsétlenkedni), marad vidal, licht és nándi, pirlo a saját posztján, ilyenek. ez a csapat potenciált tekintve szerintem erősebb, mint a tavalyi 3-5-2-es kezdőnk.

Nekem azért tetszik, mert egy kis állandóságot mutat most, egy kicsit gyorsan jött és soknak tűnik a - megtörtént és belebegtetett - változások mennyisége.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-17, 15:38

mbence írta:
az ingyánnak rohadt jó vb-je volt, de te sem gondolhatod komolyan, hogy nem az öreg barzát képzeled a helyére

szerintem középen martinnál bonucci és barza is jobb, de barza épp sérült, bonut meg valahogy kifelejtette a calciomercato szerzője.

viszont a koncepció tetszik: pogba a gyémánt hegyén, egy tapasztalt balbekk a kezdőbe (és nem chiellinivel kell szerencsétlenkedni), marad vidal, licht és nándi, pirlo a saját posztján, ilyenek. ez a csapat potenciált tekintve szerintem erősebb, mint a tavalyi 3-5-2-es kezdőnk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-17, 14:52

Márpedig sajnos a jó öreg Barza pótlásán is el kell gondolkodni, mégha ő is a legmegbízhatóbb a hármasból, a korral ilyen terhelés mellett nő a sérülés veszélye, sőt, nem ártana, ha Chiellini is összekapná magát. Bonut csippantom mint embert, de már/még nem bízok benne mint védő.

Evra helyett pedig nagyon jó lenne, ha Rojo jönne, legalább ez összejöhetne arohadtéletbe!
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-17, 14:32

az ingyánnak rohadt jó vb-je volt, de te sem gondolhatod komolyan, hogy nem az öreg barzát képzeled a helyére

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-17, 14:28

Bevásárlóközpont - Page 16 10491065_671222216290758_7574374194396650275_n

nekem tetszik. evrán kívül mindenki birtokon belül.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-17, 13:40

Ha Ogbonnát elpasszolnánk Astori jöhetne a helyére a padra. Szerintem jobb játékos és a transfermarkt szerint 2015ben lejár a szerződése, nyernénk egy kis pénzt ezen a bizniszen.
Abatét meg érdekes lenne idehozni, amikor így is tele a jobboldal.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-17, 13:38

pletyka-csapat:

Bevásárlóközpont - Page 16 Top11rumorsjuve

ennyire érdemes sasolni a mercatós híreket.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-17, 08:44

iturbe azért olcsóbb volt, és a keresete is jóval kevesebb. szerintem nagyjából árában ment el. viszont ez elég erős (gds):

"Sabatini come Moggi: "Iturbe va dove dico io. E se non arriva da noi, decido io il prezzo"

magyarul a gazzetta szerint sabatini olyan, mint moggi, így idézik: "iturbe oda megy, ahová mondom. ha nem hozzánk jön, én döntöm el az árát."

dimarzio (aki talán az egyetlen mértékadó forrás mercato ügyekben) csak 3 nevet említ:
- pastore
- candreva
- savic-isla csere

savic a bajnokság egyik legjobb középső védője volt tavaly. ha adnak mellé pénzt a lilák, én elengedném islát - de nem azon az áron, hogy az a kretén abate érkezzen a helyére.

candreva nem tudom, mit játszana. hallegri vagy 4-3-1-2-t, vagy 4-3-3-at játszatott, előbbi a kedvence. ebben candreva legfeljebb védekező középpályás lehetne, annak meg nem az igazi. 4-4-2-ben tudnám elképzelni, esetleg 4-3-3-ban.

pastore karrierje meg hatalmas talány. ügyes trequartista a fiú, de a modern fociban szerintem nem fér el: egyáltalán nem védekezik. talán seconda puntaként el tudnám képzelni, de az meg nem kell hallegrinek. ha a 4-3-1-2 irányítóját látjuk benne, azzal kurvára mellélövünk, oda hamarabb tenném pogbát vagy akár marchisiót is.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-17, 08:33

kroos 30 millióért a reálé, iturbe ára is alulról veregeti ezt az összeget. én nem bánkódom miatta, viszont a bébipöcsűek jövőre nagyon ott lesznek.

allegrivel kapcsolatban: vele inkább el tudok képzelni 1-1 kiugró nemzetközi sikert, mint Contéval, ellenben a kiegyensúlyozottságunknak lőttek.

abate, astori, rano és a hozzájuk hasonló ballasztokkal feltöltött keret pedig nem épülő nagycsapatra vall

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-17, 08:33

matrit nem kérte még?  Smile 

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-16, 23:21

abban lehet bízni, hogy:
- marotta intézi az igazolásokat; conte sem kapott szabad kezet
- allegri megnézi edzésen lichtsteinert, cacerest és islát
- evra jön, így chiellinit muszáj lesz középen játszatni

a calciomercato a tegnapi spallettis baromság mellé ma is lehozott egy hallegri-féle összeállítást, de nem merem betenni. astori kezdő, chiello balbekk, és guarin (!!!) a trequartista (!!!), kibaszott nagy.

egyébként astori jobb, mint abate, de nyilván őt sem engedném a kezdő közelébe. abate kb. guarin szintű melléfogás lenne. mindkét milánói klubot megszabadítjuk 1-1 szerencsétlentől, lehetőleg sok pénzért, az lesz még a szép.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-16, 23:12

s4tch írta:
iturbe végül hivatalosan is a rómáé, és nem épp 30 milláért: 22m + max. 2,5 bónusz lett a vége. ha ezzel nem akartunk versenyezni, és vidalt eladjuk 40 milláért... egyre neccesebb, hogy itt európai nagycsapat épülhet.

allegri állítólag abatét és astorit kérte a védelembe. mintha padoinnal akarnánk felturbózni a vidal, pogba, pirlo, marchisio, asamoah sort.

Lehet, hogy alapvetően nem akkora a gond, de én most teljesen úgy érzem magam, mint 2006 nyarán, amikor a győztes VB mámorában jöttek a baljós jelek, a nyaralás közben meg a hírek az üggyel kapcsolatban, távozó játékosok, zűrzavar, bizonytalanság. Őszintén szólva most rosszabbul érzem magam ezzel a szerencsétlennel a padon mint annak idején a B-be száműzve. Abate, Astori, vicc. Hozzuk még ide Fredet és Paulinhot (lehetőleg jó drágán)... Remélem nem hagyják sokáig zülleszteni a klubot és hamar repül.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-16, 22:30

iturbe végül hivatalosan is a rómáé, és nem épp 30 milláért: 22m + max. 2,5 bónusz lett a vége. ha ezzel nem akartunk versenyezni, és vidalt eladjuk 40 milláért... egyre neccesebb, hogy itt európai nagycsapat épülhet.

allegri állítólag abatét és astorit kérte a védelembe. mintha padoinnal akarnánk felturbózni a vidal, pogba, pirlo, marchisio, asamoah sort.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-16, 12:24

mbence írta:
őszintén szólva vidal várható értékesítése basz fel leginkább.

Engem is.

Pogbáért igen, de Vidalért egyszerűen nem tudunk annyi pénzt kapni, amennyit ér...
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-16, 08:39

őszintén szólva vidal várható értékesítése basz fel leginkább.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-16, 08:38

s4tch írta:

a hannover képviselője: szabolcsnak a pénz különösen sokat jelent 
 flower 
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-16, 08:35

Krisz írta:
A Roma lecsap Iturbere?
Perfetto...

Komolyan mintha átléptem volna egy párhuzamos világba...

Várható volt.

A már biztosra vett Evra is időt kért Conte távozása miatt. Az az üzlet is kútba eshet.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-16, 01:35

A Roma lecsap Iturbere?
Perfetto...

Komolyan mintha átléptem volna egy párhuzamos világba...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-15, 15:58

ez off, de kurvanagy:
http://www.transfermarkt.de/hannover-96-huszti-vor-wechsel-nach-china/view/news/165893

a hannover képviselője: szabolcsnak a pénz különösen sokat jelent

 santa 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2014-07-14, 15:56

tjunior írta:
rakkenroll írta:
Az nem is lenne baj, ha nem erőltetné Conte a Bonu-Barza-Chiellini védőhármast, nagyon bizonytalanok egy ideje, ezért lenne jó beépíteni Ogbit is mielőbb, jónak tűnik (volt egy-két meccse, amikor amellett, hogy jól helyezkedett, szerelt, még az indításai is pazarok voltak, és még igencsak fiatal), szélsőjáték pedig már bizony Nedved óta nagyon hiányzik (meg egy német!!... bár Lichti majdnem az..), ez is igaz.
Ogbonnát inkább leépíteni kellene, mint felépíteni. 26 éves, egyáltalán nem olyan fiatal. Most még jó áron el lehet passzolni.

Az ő posztján ez nem kor! Játszatnám legalább 8-10 meccsen át folyamatosan (Bonu sokkal több esélyt kapott, Chiellini dettó, pedig sokkal szarabbul mozogtak, mozognak mostanában, Barza a legstabilabb, viszont ő már tényleg nem mai csirke, és egyre többet sérült már a folyamatos terheléstől), hátha!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
16 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: