Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+35
LeRoi10
Tankcsapda
sneco7
bombahoppa
rcb3n21
juventute
rakkenroll
tjunior
neuropa
mbence
boric
.bb.
exchaby
kilopo
simoon
balazs91
_DREAM_
buktar
farturo
Krisz
Joseph Ducreux
leitnor
laac
Juve=scudetto
_Tyler
s4tch
juve 1974
EsztéNégy
tcs19
DartagnanX
pietro10
zetterberg40
virracocha
cortamelasombra
baggiofan
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-20, 13:00

jackie_d írta:
ja, én meg a hülye fejemmel pont erre a meccsre vettem jegyet pig

A masodik helyert van csak verseny igazabol mar 3 éve. Kb mint Schumacher tökéletesre hangolt Ferraris korszakában. Csak nekem hianyzik egy erős Milan és egy erős de totál balfasz lúzer _inter? Smile
Hetek óta pangás van, egyre kevesbe erdekes egy meccs, mindenkit bucira verünk, nincs semmi izgalom. A retek sivatag miatt alapvetően túl sokat nosztalgiazom, de a 10-15 évvel ezelőtti bajnokságot jobban szerettem.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-20, 12:20

Krisz írta:
jackie_d írta:


az csak a 36-ik forduló lesz, helló!

Igen, írtam, hogy sajna mindkét meccs túl későn lesz és akkorra már bajnokok leszünk.

ja, én meg a hülye fejemmel pont erre a meccsre vettem jegyet pig
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-20, 10:59

kilopo írta:
Krisz írta:
Bár a BL meg meglehet egy EL győzelemmel Very Happy Very Happy Very Happy
Azért nincs az jelenleg olyan messze..

Igazad van, bár a Sevillát erősebbnek tartom mindenképp, a Fiorral pedig teljesen egy szinten vannak. Én úgy érzem, hogy nem fogják megnyerni, és megint ott tartunk, hogy Benitez által szállított profit nincs összhangban a befektetéssel. Mindenesetre szurkolok mindket olasz csapatnak.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-20, 10:54

Krisz írta:
Bár a BL meg meglehet egy EL győzelemmel Very Happy Very Happy Very Happy
Azért nincs az jelenleg olyan messze..
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-20, 10:31

jackie_d írta:
Krisz írta:


Lesz még egy Roma-Lazio, ha az döntetlenre sikerül akkor elég 4 pont is (bár akkorra valószínűleg már eldöntjük a bajnokságot). Kár hogy a zinterrel az utolsó fordulóban játszunk, mégis csak felemelő érzés a San Siroban a zintert bucira verve bajnoki címet ünnepelni Very Happy Very Happy Very Happy

az csak a 36-ik forduló lesz, helló!

Igen, írtam, hogy sajna mindkét meccs túl későn lesz és akkorra már bajnokok leszünk.

Btw, az eleg komoly, hogy a Nápolyi így kicsusszant a BL-ből. Emlékszem, hogy az NSTn mennyire ajnaroztak Benitezt, aki egyszer mar hatalmasat perecelt Itáliában és nyilvanvaloak voltaj a gyengeségei. Elköltött egy rakat pénzt, számottevő eredményeket nem ért el, játékosokat nem épített fel, feltett és begyakorolatott egy szája íze szerinti rendszert, de a csapata döcög. Kb ott tart, mint mikor a Liverpoolt otthagyta. Én ezt az afrikai vezetés helyében mindenképp buktakent értékelném. Bár a BL meg meglehet egy EL győzelemmel Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-20, 10:06

Krisz írta:
kilopo írta:
A megszerezhető 21-ből maximum 6-ot kell begyűjteni úgy, hogy lesz még egy Verona elleni meccs.
Tőlem minden bajnoki meccsen jöhet az U10es juve.

Lesz még egy Roma-Lazio, ha az döntetlenre sikerül akkor elég 4 pont is (bár akkorra valószínűleg már eldöntjük a bajnokságot). Kár hogy a zinterrel az utolsó fordulóban játszunk, mégis csak felemelő érzés a San Siroban a zintert bucira verve bajnoki címet ünnepelni Very Happy Very Happy Very Happy

az csak a 36-ik forduló lesz, helló!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-19, 19:00

kilopo írta:
A megszerezhető 21-ből maximum 6-ot kell begyűjteni úgy, hogy lesz még egy Verona elleni meccs.
Tőlem minden bajnoki meccsen jöhet az U10es juve.

Lesz még egy Roma-Lazio, ha az döntetlenre sikerül akkor elég 4 pont is (bár akkorra valószínűleg már eldöntjük a bajnokságot). Kár hogy a zinterrel az utolsó fordulóban játszunk, mégis csak felemelő érzés a San Siroban a zintert bucira verve bajnoki címet ünnepelni Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-19, 17:31

kilopo írta:
A megszerezhető 21-ből maximum 6-ot kell begyűjteni úgy, hogy lesz még egy Verona elleni meccs.
Tőlem minden bajnoki meccsen jöhet az U10es juve.

RÓMABÉRENC

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-19, 17:08

A megszerezhető 21-ből maximum 6-ot kell begyűjteni úgy, hogy lesz még egy Verona elleni meccs.
Tőlem minden bajnoki meccsen jöhet az U10es juve.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-12, 20:33

EsztéNégy írta:
Jövő hétvégén fogadjuk az újdonsült második Laziot. Lehet még bajunk, ha esetleg kikapunk? Emlékeim szerint lesz még Fio, Ellenség, Afrika idén...

Parolo és De Vrij lesérült, kötve hiszem hogy egy hét alatt helyrejön egy bokaficam és egy törött borda. Mondjuk kukás védelemmel és me ne frego hozzáállással lazán kikaphatunk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-12, 18:01

a lazio utolsó 4 meccse: izé (o), samp (i), rinya (o), afrika (i)

van 4 meccsnyi előnyünk 8 körre, max. 12 pontot kell szerezni (ha a lazio pontot bukik, kevesebb is elég), ez szerintem elbukhatatlan.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-12, 17:56

Éppen most néztem meg és novemberben Rómában sikerült nyerni 3-0-ra. Úgy tűnik tehát, hogy itt is jobb lesz az egymás elleni, ami lényegében +1 pont.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-12, 17:40

Jövő hétvégén fogadjuk az újdonsült második Laziot. Lehet még bajunk, ha esetleg kikapunk? Emlékeim szerint lesz még Fio, Ellenség, Afrika idén...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-12, 16:50

az újabb roma döntetlen azt jelenti, már csak 12 pont kell a biztos scudettóhoz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-08, 22:53

exchaby írta:
njenjenje, vezet a lazio

Behúzták. Jó szezont tolnak, nem lesz egyszerű.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-08, 22:25

njenjenje, vezet a lazio

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-04-05, 00:58



Very Happy
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-27, 23:30

Marotta győztes gólt lőtt a Portugál válogatottban: http://www.whoscored.com/Matches/812230/LiveOld/

edit: video
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-26, 23:18

Vladimir duplájával nyert 2-0-ra a Ghánai U19-es válogatott.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-23, 09:13

egyetértek, rettenetes ez a rinyálás, főleg úgy, hogy a tegnapi szitut elnéző calvarese ezt simán elengedte pár hónapja (napoli-genoa 2-1):

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 10559868_806000632812915_2270182376049886266_n

akkor még semmi bajuk nem volt a bíráskodással, és nem érezték úgy, hogy a liga állásába belenyúltak.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-23, 07:43

http://www.football-italia.net/64229/napoli-league-falsified

Az egy dolog, hogy szurkolók picsognak, még akár egy edző is elvesztheti a fejet es nyilatkozhat forró fejjel, de az aztán mindent felülmúló lúzerség ha a klub hivatalos közleményben picsog a bírók miatt. Nem lattam a meccset meg az esetet, de ebből a szempontból ez lényegtelen. Emiatt a mentalitás miatt vannak az 5. helyen és az ELben.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-17, 08:19

Krisz írta:
EsztéNégy írta:
Nem tudom, én a Napoliban látok fantáziát nemzetközi szinten, a Romában abszolút nem. A spílereik egyszerűen elfogytak: Benatiát eladták, Castan és Strootman ki tudja, lesznek-e még jó játékosok valaha, Pjanic és Nainggolan finoman szólva sincsenek formában, Ljajic keveset játszik, Iturbe kb. mint Nándi nálunk, DDR és Totti pedig lefele lógnak már ki a csapatból. Ezek mellé tönkrevágták a bankjukat kínosan rossz igazolásokkal (Ibarbo, Doumbia, Iturbe, Cole, Holebas), és van egy Rudi, akit a rossz eredmények ÉS gyenge játék ellenére sem lehet elküldeni, mert ez a keret lassan kilóg a legjobb 6-7 csapat közül.

Szóval igen, én szívesebben látnám A Fiot vagy a Laziot a BL főtáblán jövőre, mint a Romát. Nem azért, mert utálom őket (mert a másik kettőt legalább annyira), hanem mert úgy látom, a következő 2-3 szezonra tönkrevágták mindazt, amit felépítettek.

A Roma alapkerete nem rossz, kicsit melyiteni kell rajta, egy nagyon kemeny halalcsoportbol jutottak tovabb majdnem. Egyébként én Castantol sosem voltam elájulva, Manolas ezerszer jobb, ő szerintem jo húzás volt. Visszahozzák Romagnolit, esetleg elhozzák Tonellit ha nagyon kell, maris tele a padlás, a problema inkabb az a fogyatékos De Sanctis, na ő egy tipikus lúzer, nem lehet ra építeni. A forma egy dolog, az egy pillanatnyi tényező nem képesség. Ha Strootman felépül a középpálya is brutál (3 helyre 4 játékos akik mellesleg akármelyik csapatba befernenek). Elől a széleken van 2 helyre 4 játékos, Iturbeben azert láthattuk hogy van fantázia, én nem írnám még le. Inkabb Totti a gond, mert ő ugyanaz az eset, mint Pirlo, a BL-hez kevés. Szóval 1 kapus, balhátvéd, csatár, plusz néhány squad player esetleg. Ez nem megoldhatatlan feladat, a FFP-t tekintve ők nincsenek olyan szarban, mint a zinter.
A Napolinak kell egy normalis edző, 1-2 igazolás, selejtezés a mostani keretben és maris keszek a BL-re.

Szerintem nincs más csapat ezen a szinten a ligában.

imádom sztrolit, de már nem lesz soha olyan, mint az első szezonjában.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-17, 08:02

EsztéNégy írta:
Nem tudom, én a Napoliban látok fantáziát nemzetközi szinten, a Romában abszolút nem. A spílereik egyszerűen elfogytak: Benatiát eladták, Castan és Strootman ki tudja, lesznek-e még jó játékosok valaha, Pjanic és Nainggolan finoman szólva sincsenek formában, Ljajic keveset játszik, Iturbe kb. mint Nándi nálunk, DDR és Totti pedig lefele lógnak már ki a csapatból. Ezek mellé tönkrevágták a bankjukat kínosan rossz igazolásokkal (Ibarbo, Doumbia, Iturbe, Cole, Holebas), és van egy Rudi, akit a rossz eredmények ÉS gyenge játék ellenére sem lehet elküldeni, mert ez a keret lassan kilóg a legjobb 6-7 csapat közül.

Szóval igen, én szívesebben látnám A Fiot vagy a Laziot a BL főtáblán jövőre, mint a Romát. Nem azért, mert utálom őket (mert a másik kettőt legalább annyira), hanem mert úgy látom, a következő 2-3 szezonra tönkrevágták mindazt, amit felépítettek.

A Roma alapkerete nem rossz, kicsit melyiteni kell rajta, egy nagyon kemeny halalcsoportbol jutottak tovabb majdnem. Egyébként én Castantol sosem voltam elájulva, Manolas ezerszer jobb, ő szerintem jo húzás volt. Visszahozzák Romagnolit, esetleg elhozzák Tonellit ha nagyon kell, maris tele a padlás, a problema inkabb az a fogyatékos De Sanctis, na ő egy tipikus lúzer, nem lehet ra építeni. A forma egy dolog, az egy pillanatnyi tényező nem képesség. Ha Strootman felépül a középpálya is brutál (3 helyre 4 játékos akik mellesleg akármelyik csapatba befernenek). Elől a széleken van 2 helyre 4 játékos, Iturbeben azert láthattuk hogy van fantázia, én nem írnám még le. Inkabb Totti a gond, mert ő ugyanaz az eset, mint Pirlo, a BL-hez kevés. Szóval 1 kapus, balhátvéd, csatár, plusz néhány squad player esetleg. Ez nem megoldhatatlan feladat, a FFP-t tekintve ők nincsenek olyan szarban, mint a zinter.
A Napolinak kell egy normalis edző, 1-2 igazolás, selejtezés a mostani keretben és maris keszek a BL-re.

Szerintem nincs más csapat ezen a szinten a ligában.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-17, 07:57

Ezt így már el tudom fogadni, de egyáltalán nem bízom abban, hogy a milánóban jól fognak kukázni a nyáron..
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-17, 07:25

kilopo írta:
A Pincér résszel egyetértek. Nem tudom, hogy tud még mindig a 100 évvel ezelőtti BL nyerésből élni és munkát kapni.
A Lazio részével viszont nem. Leginkább azzal, hogy a Milant előrébb teszed, mint őket. A kékeknél már rég felismerték, hogy van, ami fenntarthatatlan. Olcsón, ebből kifolyólag lassan építkeznek, úgy, ahogy mi is. Legutóbb melyik mercaton költött a Kancsal feltűnően sokat? Conte érkezésekor. Azóta is sokan azt várják, hogy na majd most a nyáron így-úgy lesz. Szerintem akkor lesz nagyobb dobás nálunk, vagy bármelyik csapatnál, ha valakit eladnak. Felesleges bárkitől azt várni, hogy na majd a nyáron megveszik xy nagy nevű játékost. A kukások is azért tudták megvenni Higanyt és Albiolt, mert futotta a Cavani pénzből.
Az utóbbi x évben a kékek nem voltak a bl-ben, mégis a 38-ok (mi 20, milan 21, roma 46). Club rankink Továbbá ha megnézem a Lazio keretét, akkor kevésbé van "kiöregedő kikukázott" érzésem, mint a Milan soránál. Sőt, kár volt megnézni ezt a keretet..
A tradíció dologgal sem tudok teljesen egyet érteni. A Fiónál nincs tradíció? Délen? Értem én, hogy Milan meg 90-es évek, de jelenleg egy szeméthalom ott minden.

Azt leszögezném, hogy nagyon tetszik amit a Lazio csinál, ésszerű gazdálkodással haladnak előre, lassan. A probléma itt a lassannal van, mert ez a keret nagyon keves a BL-hez, bankot meg garantáltan nem fognak robbantani a nyáron. Ha ilyen ütemben fejlődnek, akkor kell nekik még pár év, hogy esélyük legyen egy BL csoportban.
A Milant azért teszem előrébb mert ott a menedzsment nem kispályás, hanem veterán harcos. Valóban egy szemétdomb, de ha a hátteret meg a keretet helyrerántanák, akkor pontosan tudnák, hogy nyáron hogy kellene belenyúlni a mercatoba és aligha lennének megilletődve egy BL csoportban. Nyilván a mostani állapotot tekintve egyértelműen inkabb a Lazio, mint a Milan, de írtam, hogy nekik vissza kell talalni a helyes útra. A jelek egyébként biztatóak, a stadion koncepcioterv ki lett hirdetve, kevesbe szórják a pénzt, nem Ronaldinhokat igazolnak eszement fizetéssel. 1-2 szezon sikeres kukazas, megépül a stadion és vissza is tértek az élmezőnybe.
Ami a tradíciókat illeti sem a Fior sem a Lazio nem tud felmutatni sok BL részvételt vagy leginkabb folyamatos helyet a nagy asztalnál. Az Arsenal se nyert vagy 10 éve semmit, a BL helyezést es a továbbjutást a csoportból mégis rutinmunkakent teljesítik. Erre egy Lazio meg sohasem volt képes és a keretük is keves hozzá.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-16, 23:50

A Lómáról még annyit, hogy nekem mindig az jut eszembe, mint a Liverpoolról. "Sosem" jutnak be a BL-be, nem nyernek semmit, mégis minden évben elköltenek egy raklap pénzt. Miután elköltötték a pénzt, nem jönnek az eredmények, de még mindig van a bankban, ezért költenek még. Kérdem én: honnan?!
/Tudom, a FFP-nek jelenleg nem felel meg a költségvetésük./
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-16, 23:46

A Pincér résszel egyetértek. Nem tudom, hogy tud még mindig a 100 évvel ezelőtti BL nyerésből élni és munkát kapni.
A Lazio részével viszont nem. Leginkább azzal, hogy a Milant előrébb teszed, mint őket. A kékeknél már rég felismerték, hogy van, ami fenntarthatatlan. Olcsón, ebből kifolyólag lassan építkeznek, úgy, ahogy mi is. Legutóbb melyik mercaton költött a Kancsal feltűnően sokat? Conte érkezésekor. Azóta is sokan azt várják, hogy na majd most a nyáron így-úgy lesz. Szerintem akkor lesz nagyobb dobás nálunk, vagy bármelyik csapatnál, ha valakit eladnak. Felesleges bárkitől azt várni, hogy na majd a nyáron megveszik xy nagy nevű játékost. A kukások is azért tudták megvenni Higanyt és Albiolt, mert futotta a Cavani pénzből.
Az utóbbi x évben a kékek nem voltak a bl-ben, mégis a 38-ok (mi 20, milan 21, roma 46). Club rankink Továbbá ha megnézem a Lazio keretét, akkor kevésbé van "kiöregedő kikukázott" érzésem, mint a Milan soránál. Sőt, kár volt megnézni ezt a keretet..
A tradíció dologgal sem tudok teljesen egyet érteni. A Fiónál nincs tradíció? Délen? Értem én, hogy Milan meg 90-es évek, de jelenleg egy szeméthalom ott minden.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-16, 23:35

Nem tudom, én a Napoliban látok fantáziát nemzetközi szinten, a Romában abszolút nem. A spílereik egyszerűen elfogytak: Benatiát eladták, Castan és Strootman ki tudja, lesznek-e még jó játékosok valaha, Pjanic és Nainggolan finoman szólva sincsenek formában, Ljajic keveset játszik, Iturbe kb. mint Nándi nálunk, DDR és Totti pedig lefele lógnak már ki a csapatból. Ezek mellé tönkrevágták a bankjukat kínosan rossz igazolásokkal (Ibarbo, Doumbia, Iturbe, Cole, Holebas), és van egy Rudi, akit a rossz eredmények ÉS gyenge játék ellenére sem lehet elküldeni, mert ez a keret lassan kilóg a legjobb 6-7 csapat közül.

Szóval igen, én szívesebben látnám A Fiot vagy a Laziot a BL főtáblán jövőre, mint a Romát. Nem azért, mert utálom őket (mert a másik kettőt legalább annyira), hanem mert úgy látom, a következő 2-3 szezonra tönkrevágták mindazt, amit felépítettek.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-16, 22:56

EsztéNégy írta:
Állítólag a pincér elhagyja Észak-Afrikát az év végén, szóval ott akár egy teljesen más irányba is indulhatnak a dolgok. Nem lennék meglepve, ha Rudi sem maradna, úgy meg lehet, hogy jobban járna az olasz foci egy Lazio-val a BL-ben. Arra a De Vrij-Biglia-Anderson-Candreva-Djordjevic tengelyre egy okos mercatoval lehetne építeni egy olyan csapatot, ami egy könnyű csoportból továbbjut, vagy az EL-ben folytatja.

Edit: a Samp közben úgy tűnik elintézi, hogy öt meccses fórunk legyen a bajnokságban. Tovább kéne jutni szerdán...

A pincér alapvetően volt rossz megoldás szerintem. Egyrészt spanyolként totál idegen és az ő rideg stílusa se passzol a nápolyi közegbe. Olaszországban egyszerűen fenntarthatatlan, amit ő szokott csinálni (amit a Liverpoolban is csinált), hogy összevásárol mindenféle játékost majd miután rövid idő alatt nem tud mit kezdeni vele kéri a másikat. Ezt még mi sem engedhetnénk meg magunknak. Csapatot össze tud rakni, precíz tervet ki tud dolgozni, de egyszerűen nem látom, hogy fel tudna építeni játékosokat, viszont Nápolyban nincs egy unatkozó arab sejk milliárdokkal, hogy ezt bírja finanszírozni. A Napolinak a bajnoki címre kellene hajtani, meg arra, hogy viszonylag baráti áron vett spílereket neveljen ki amit jó pénzért elad a reálnak és társainak. Ő szerintem erre alkalmatlan. Conte, Montella remek lenne náluk (remélem nem lesznek).

A Lazionál meg még mindig ez a középcsapat/lúzercsapat mentalitás van. Az a vezetés biztonsági játékot játszik, pénzügyileg nem sok kockázatot vállal - kötve hiszem, hogy 15-20 millákért vennének játékosokat - a BL-ben ilyen kiöregedő kikukázott játékosokkal a 20. kalapból sorsolva totál esélytelenek (egy erősebb csoportban még akár a csoport 3. helyére is). Ne feledjük, hogy ez a mostani Juve döcögősen jutott tovább a csoportból miközben a Laziót idegenben kicsapta, mint a taknyot. A legjobb az lenne, ha a Milan találna végre vissza a helyes útra, mert ott azért van tradíció és nem 10-20 éve jutottak tovább utoljára a csoportjukból.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-16, 22:31

Állítólag a pincér elhagyja Észak-Afrikát az év végén, szóval ott akár egy teljesen más irányba is indulhatnak a dolgok. Nem lennék meglepve, ha Rudi sem maradna, úgy meg lehet, hogy jobban járna az olasz foci egy Lazio-val a BL-ben. Arra a De Vrij-Biglia-Anderson-Candreva-Djordjevic tengelyre egy okos mercatoval lehetne építeni egy olyan csapatot, ami egy könnyű csoportból továbbjut, vagy az EL-ben folytatja.

Edit: a Samp közben úgy tűnik elintézi, hogy öt meccses fórunk legyen a bajnokságban. Tovább kéne jutni szerdán...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime2015-03-16, 22:21

kilopo írta:
A Lazio elleni meccset eladjuk, ha azzal beelőzik a Lómát? Laughing

Nehéz kérdés, mert jó lenne bömbölni látni a sok fogyatékost, ugyanakkor ez a Lazio nem a BL-be való. Smile

Bármennyire nem érdekli itt a fórumon senkit a többi olasz csapat vagy hogy közvetve ez ránk is hatással van, ha az érdekeket nézzük akkor a Rómának kell másodiknak lenni, a Napolinak meg harmadiknak. Remélhetőleg a kukás költ nyáron a csapatra, esetleg hoz egy jobban passzoló stábot a csapathoz. Jó pár évig ők lehetnek a 2. vonal, mert nem úgy tűnik, hogy a Milan meg a zinter egyhamar visszaküzdené magát mögénk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 21 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
21 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Izé - Juve 2013.09.14., 18:00 SportKlub
» Pescara - Juve 2012.11.10
» Juve - Lazio 2012.11.17

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: