Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
s4tch
CsT
LeRoi10
_Tyler
_DREAM_
laac
kilopo
EsztéNégy
bombahoppa
virracocha
simoon
tjunior
Petike007
sneco7
rakkenroll
exchaby
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 16:43

_DREAM_ írta:


És miert nem kerunk erte mondjuk 80 misit?

Skacok, miután eladtuk Sanrot A Cselszkíj-nek, még Bonu is megy. Skandalum.

Eldöntöttem, hogy pletykákra nem reagálok. Megvárom a tényeket. 

Viszont, ha a világ legjobb hátvédjét eladjuk 30M-ért akkor Marrottát egy talicska majom tossza meg. De legalább küldjük el a retekbe.

Többször állítottam, hogy ez a mentalitás, amit Matolcsy csinál káros. Ha nagy klub vagyunk csináljunk is úgy. Nem fiókcsapat vagyunk, vagy nevelő egyesület, hanem a világ egyik legnagyobb és leggazdagabb klubja.

Nem mondhatunk olyat, hogy aki menni akar menjen, példát kell statuálni, mert emiatt vagyunk örök looserek. Ha kell, rohadjon 2 évet a padon, de a többieket nem bátorítja, hogy 2 szem mogyoróért távozzanak, mert többet adnak. Marrotta takarodj!
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 16:33

tjunior írta:
Én igazából egy dolgot nem értek, ha már tavaly ment volna és csak a gyerek miatt maradt akkor miért hosszabbított szerződést? Ez nekem nem kerek.

És miert nem kerunk erte mondjuk 80 misit?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 16:26

Én igazából egy dolgot nem értek, ha már tavaly ment volna és csak a gyerek miatt maradt akkor miért hosszabbított szerződést? Ez nekem nem kerek.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 16:26

nekem nagy kedvencem Bonu, ám valami eltört benne ez világos volt a a lelátóra baszás után
ha menni akar menjen, de az biztos h rettenetes csalódás lenne, kialakította a képet magáról, hogy juventusért megtesz mindent erre most ezek a hírek... baromira nem koser, pláne ha "csak" az edzővel van baja

én magasról letojom ki megy ki jön, az én csapatom, viszont bármi baja van most kiderülhet nem a mi emberünk, persze nem lehet mindenki Alex aki faszkalap úr szopatásait is bírta...
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 16:13

Allegri spoke of the falling out between the two and the reasons for excluding Bonucci for the Champions League match against Porto last season.
“At that particular moment it was the right thing to do,” Allegri told Sky.
“There are times when you should turn a blind eye and times when you have to have your eyes wide open and in that moment Leo was wrong.
“I was wrong too, and in fact I punished myself and Leo was left out. It was an important and decisive game and even if we’d lost we’d have had the strength to win 10 more.

“We played a good game against Porto and then after two days Bonucci came back, because he’s an important player, an extraordinary player and above all he has to understand that he’ll be the future leader of the Juventus dressing room.” 

Allegri interjú a BL döntő után 10 nappal. És ez interjú volt, nem pedig újságírói kitaláció. Ezek szerint nem értette meg a nyaralása alatt vagy fel nem tudom fogni mi a fasz történik. 40 millió??! A Lóma a stuttgarti zokniárust adta tovább 35 millióért Angliába. Mi meg bajnokesélyest csinálunk a Milanból. De még ha el is engedjük, megint mi a faszért úgy, hogy nincs meg az utódja. Ugyan ez volt Vidal, Pogba és Alves eladásakor is. A Bayern 1 nappal Douglas eladása előtt bejelenti Hámeszt sokkal kedvezőbb feltételekkel...stb... Minden normális elit helyen ha már egyszer kulcsembert adnak el, azt csak úgy ha van már utód. 

Építsük fel Caldarát és Ruganit, meg DS-t is mégegyszer. Nincs ezzel semmi gond, de akkor menjen a Malac meg Khedira is. Aztán építsük újra ezt az egészet. Kicsit olyan a hangulat a klubnál, hogy majd Allegri valahogy megoldja. 

Kurvára elkeseredtem. Holnap indulunk az (álca)asszonnyal nyaralni, már most sajnálom szegényt Very Happy A kurva életbe.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 16:03

Ez esetben azonnal kell Caldara.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 16:03

Megbaszhatja a k. anyját ha elmegy oda, a vezetéssel együtt.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 15:58

Felháborító, hogy a hírek szerint meg Marottáék fognak engedni Bonu árából, mivel a milan nem hajlandó Ds 15 milliós árából, miközben 10-nél többre nem tartja a Juve.

Én nem tudom mi folyik itt, de kurva nagy a gáz. Ezt így ebben a formában nem teheti meg a vezetőség. Kajak palira veszi őket egy jöttment kínai.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 15:53

zetterberg40 írta:
Bankár csávó szerint:
- tavaly mennie kellett volna, a gyerek betegsége tartotta vissza
- Allegrivel nem oldódott a feszültség, annak ellenére, hogy a klub az ellenkezőjét állítja
- a cardiffi döntőben tényleg nekieshetett Barzanak és Dybalanak, valszeg Alvesszel együtt keltették a hangulatot az öltözőben
- kvázi menni fog, és azért milan, mert a család nem akarja elhagyni Olaszországot

előbb olvastam én is. nem nagyon jutok szóhoz. ha a chelsea/city vinné, szarnék rá, de ez így elfogadhatatlan.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 15:53

LeRoi10 írta:
...mindenfele már tényként kezelik azt, hogy a Milan ajánlatott tett.

az egy dolog, viszont állítólag meg is egyezett a két klub.

mi a faszom, a kezdőből engedünk át éppen csúcson lévő embert a milanhoz, áron alul? vagy az év kacsája, vagy az évtized legrosszabb biznisze. bonucci kurvajó a pályán és vezér az öltözőben, simán bajnokesélyest csinálna a milanból.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 15:50

Bankár csávó szerint:
- tavaly mennie kellett volna, a gyerek betegsége tartotta vissza
- Allegrivel nem oldódott a feszültség, annak ellenére, hogy a klub az ellenkezőjét állítja
- a cardiffi döntőben tényleg nekieshetett Barzanak és Dybalanak, valszeg Alvesszel együtt keltették a hangulatot az öltözőben
- kvázi menni fog, és azért milan, mert a család nem akarja elhagyni Olaszországot
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 15:42

Krisz írta:


Zamparinit felvehetnénk felőlem, a negotiationt vihetné Marotta helyett.
Scoutnak elmenne, de az edzőkérdést nem tenném a munkakörébe! Wink
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 15:42

zetterberg40 írta:
Tárgyalások folynak a felek között, úgyhogy nincs miről beszélni azt hiszem. Agrestinek hiszek, ő is hozza a sztorit. Ráadásul nevetségesen kis összegről van szó.

Ha bekövetkezik, bennem egy világ dől össze. Bonucci minden eddigi érdemét ez esetben lehúzza a wc-n. Úgy ahogy megemészteném a külföldi váltást, mondván itt volt évek óta, nem jött össze a bl győzelem stb. Több pénzt, új motivációt akar, de ez így ebben a formában nem járja.

Másrészt akkor a klubról is bizonyítványt állít ki, ha eladják a kínaiaknak. Digby ide vonatkozó véleményével értek egyet abban az esetben:
https://mobile.twitter.com/Adz77/status/885476492704186368
https://mobile.twitter.com/Adz77/status/885476783088422912
Nem akarom elhinni. Az égvilágon semmi ráció nincs ebben az egészben. Malacban sem volt, de ott legalább az eladó fél járt jól Very Happy.  Ha van egy kis igazság is az egészben az ár még mindig nevetséges. 6-szoros olasz bajnokról van szó, aki Bl döntőkben, Eb döntőben játszott, 70-szeres olasz válogatott és nem is öreg, csak 30 éves. Ha igaz, remélem Conte felcsapja a telefont és 70 misiért viszi, Azpilicuetat úgyis megvenné a Barca. 

Persze szerintem semmi értelme az egésznek, de ijesztő, hogy mindenfele már tényként kezelik azt, hogy a Milan ajánlatott tett.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 15:34

Tárgyalások folynak a felek között, úgyhogy nincs miről beszélni azt hiszem. Agrestinek hiszek, ő is hozza a sztorit. Ráadásul nevetségesen kis összegről van szó.

Ha bekövetkezik, bennem egy világ dől össze. Bonucci minden eddigi érdemét ez esetben lehúzza a wc-n. Úgy ahogy megemészteném a külföldi váltást, mondván itt volt évek óta, nem jött össze a bl győzelem stb. Több pénzt, új motivációt akar, de ez így ebben a formában nem járja.

Másrészt akkor a klubról is bizonyítványt állít ki, ha eladják a kínaiaknak. Digby ide vonatkozó véleményével értek egyet abban az esetben:
https://mobile.twitter.com/Adz77/status/885476492704186368
https://mobile.twitter.com/Adz77/status/885476783088422912
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 15:34

Az megvan mindenkinek, hogy a Bayern kötelesség nélküli opcióval vette kölcsön Hámeszt 10+35 millióért ? Nekünk Costára kötelező opciónk, a 40 milliót 2 részletben fizetjük majd. Így még humorosabb az egész.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8076
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 15:33

CsT írta:

Kabalafigurának jó lenne (be se kellene öltöztetni) , de az is lehet, hogy kardiológus! Smile Ezek az olasz elnökök mindenhez értenek! Very Happy

Zamparinit felvehetnénk felőlem, a negotiationt vihetné Marotta helyett.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 15:16

Krisz írta:


És milyen poszton játszik Ferrero?
Kabalafigurának jó lenne (be se kellene öltöztetni) , de az is lehet, hogy kardiológus! Smile Ezek az olasz elnökök mindenhez értenek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8076
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 15:11

CsT írta:
Schick közben újra orvosin, állítólag jött vele a szőrmókelnök is Very Happy Jó lenne ma őt is bezsákolni!

És milyen poszton játszik Ferrero?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 14:52

s4tch írta:
már olyanokat ír a calciomercato, hogy bonucci sietteti a transzfert, mert el akar menni a milannal a kínai túrára affraid flower

bazmeg, ez az elmútnyócév legnagyobb kacsája.
Kína mégiscsak szebb hely mint Amerika Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 14:51

Schick közben újra orvosin, állítólag jött vele a szőrmókelnök is Very Happy Jó lenne ma őt is bezsákolni!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 14:48

már olyanokat ír a calciomercato, hogy bonucci sietteti a transzfert, mert el akar menni a milannal a kínai túrára affraid flower

bazmeg, ez az elmútnyócév legnagyobb kacsája.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8076
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 14:39

CsT írta:

Én a malac transzfer óta érzem azt, hogy itt már bárki bárhová elmegy....

Jó de nincs kivasarlasi opcio, nekünk meg főleg az idei mercato utan lennie kell annyi eszunknek hogy nem adjuk el a Milannak, Olaszorszagon belul azert pont velunk nem lehet versenyezni fizetesek teren. Amugy meg ordas kamu az egész nem kell az ilyenekkel foglalkozni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 14:08

_DREAM_ írta:


Nekem is ez a bajom ezzel a bejegyzéssel, de nem tudom elképzelni hogy elmenjen a Milanba. Bár Capello óta már nem áltatom magam.. afro
Én a malac transzfer óta érzem azt, hogy itt már bárki bárhová elmegy....
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 13:52

_Tyler írta:


hát egy szót sem ejt a Juventusról a bejegyzésben, a felkészülést meg gondolom, a szerződése értelmében el kellett kezdenie. nekem egyáltalán nem arról szól ez a bejegyzés, hogy biztosan marad

Nekem is ez a bajom ezzel a bejegyzéssel, de nem tudom elképzelni hogy elmenjen a Milanba. Bár Capello óta már nem áltatom magam.. afro
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 13:23

_Tyler írta:


hát egy szót sem ejt a Juventusról a bejegyzésben, a felkészülést meg gondolom, a szerződése értelmében el kellett kezdenie. nekem egyáltalán nem arról szól ez a bejegyzés, hogy biztosan marad
Jaj igen, a firkászok is beleálltak abba, hogy sehol egy Juve mez, se egy juve hashtag.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 12:42

tjunior írta:
https://www.instagram.com/p/BWem134Fas7/

Ilyenkor gondolom azt, hogy leszophat bő nyállal az összes szarkavaró zukfirkász, di marzioval az élen.

hát egy szót sem ejt a Juventusról a bejegyzésben, a felkészülést meg gondolom, a szerződése értelmében el kellett kezdenie. nekem egyáltalán nem arról szól ez a bejegyzés, hogy biztosan marad
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 12:40

s4tch írta:


az nem egy nyilatkozat, hanem egy sportitalia (lófasz forrás amúgy) által "elcsípett" mondat. nem nyilatkozott senkinek az ügynök, és ha tényleg mondta is azt, hogy "dolgozunk a klubváltáson", akkor sem biztos, hogy bonucciról beszélt. van egy valagnyi másik ügyfele, közülük nem egy váltott, válthat klubot a nyáron.

https://www.transfermarkt.com/alessandro-lucci-wsa/beraterfirma/berater/529
A listát olvasva nem tudok másra gondolni, mint hogy Vucinic visszatér! Very Happy  Végre! 

Egyébként én is simán kinézem a firkászokból, hogy Bertolacciról és a genovai visszatérésől beszélt, majd egyik mondatban nem mondta ki a nevét, a mondatot kiemelve ráhúzták Bonura.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 12:15

Csikket ezekben a percekben vizsgálják újra.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 11:04

Arról nincs még bővebb, hogy miért engedtük el a Mexikói utat?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 11:01

https://www.instagram.com/p/BWem134Fas7/

Ilyenkor gondolom azt, hogy leszophat bő nyállal az összes szarkavaró zukfirkász, di marzioval az élen.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8076
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-07-13, 10:46

zetterberg40 írta:
Bonucci ügynökének a nyilatkozata megvan? Football-italian olvasható.

Csak Bonuccinak felejtettek el szólni hogy megy a Milanba. Ő szépen bebattyogott az edzőtáborba nyomott magáról egy full instagram-twitter-édesfaszom kollekciót majd beállt edzeni.

Calma. Ne foglalkozzatok az ilyen Di Marzio féle bohócokkal. Tavaly láttam élőben ahogy leforgatott egy video hírt, erről a fickóról nekem Saul Goodman/Jimmy McGill jutott eszembe (aki néz Better Call Sault annak ez mondani fog valamit), mint amikor egy reklámfilmet forgat éppen. Szerintem egy az egyben ugyanaz a simlis karakter és a többi megmondóember sem különbözik tőle.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
5 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: