Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
s4tch
CsT
LeRoi10
_Tyler
_DREAM_
laac
kilopo
EsztéNégy
bombahoppa
virracocha
simoon
tjunior
Petike007
sneco7
rakkenroll
exchaby
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 23:01

Hangsúlyozom, rühellem Di Marziot, de minden komolyabb horderejű pletykában igaza volt eddig. Agresti szintén pontos infokat közöl idén nyáron és Nerozzi megérzése is beigazolódott bonucci kapcsán.

Elgondolkodtató, hogy Vidal, Caceres, Evra, bonucci sem tudott viselkedni, a többiek meg csak simán ugródeszkának tekintették a Juvét, pl Pogba. Lóri az, akire egy szavunk nem lehet, mondjuk én Moratára sem haragszom, de akad aki igen.
Jövőre Dybala, Szandi, Pjanics következik a sorban, csak szólok.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 23:00

Tényleg nagyon várom az indoklást Marrottától....hogy miért a Milannak? és miért ennyiért?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 22:50

_Tyler írta:


Szinte 100%, hogy igazak a pletykák arról, mi történt Cardiffban a félidőben. Az alapján teljesen érthető, hogy eladjuk Bonuccit - még az sem lenne túlzás, ha hagynánk a lelátón megrohadni. De könyörgöm: a férgek Guarint nem engedték el hozzánk, a Milan egy jövőre lejáró szerződésű, évek óta hulladék cserejátékost 15 millióra tart, pár éve Jovetics állítólag bármit megtett volna, hogy hozzánk igazolhasson, de a Fiorentina azt mondta, szó sem lehet róla. Nem erősítesz egy történelmi riválist a világ egyik legjobb (ha nem a legjobb) ball playing középső védőjével! Ha ez az átigazolás összejön, Marottának nagyon nagyot kellene gurítania, hogy feledtesse - nekem már Douglas Costa megszerzése sem tetszik, gyakorlatilag mi finanszírozzuk James Rodriguez megvételét nekik. Costát nyilván kötelező lesz véglegesíteni, ha máshogy nem, akkor egy gentlemen's agreement alapján.
Azóta már írták, hogy Costa véglegesítése kötelező, 2 részletben fizetünk. Persze a Bayern Hámeszt sima opcióval vitte 10+35-ért.  Valószínű, hogy véglegesítik majd, de ha neadj'Isten eltörik a lába az utolsó héten ők nyeregben vannak. Sosem lehet tudni. Jól át lettünk baszva ott is. 

Kis érdekesség, hogy a Sevilla például 3 év könyörgés után adta el Vitolót az Atleticónak úgy, hogy az új szerződésébe tettek egy vaskos 36 milliós kivásárlási záradékot. Nem tartozik ide, de nevetséges, hogy mindenhol tudnak a játékos akarata ellenére játékosokat megtartani. Ráadásul Vitolo idén is a Sevilla egyik legjobbja volt.... Én mindig igazat adtam Marottának, aki menni akar menjen. De basszus, ha tudjuk, hogy elmegy ne a játékos dirigáljon már. Szépen keressünk utódot, jelöljük ki az árát, aztán az ügynöke intézze el, hogy a másik klub kifizesse. Ha meg nem jön össze az utód, akkor meg maradsz a seggeden kisfiam amíg nem lesz más. És ez nem szakértelem, ezt szimplán a józan ész diktálja. Főleg, hogy mi egy olyan klub vagyunk akinek nem kell kuncsorognia 10-20 millió eurókért, hogy tartsuk a költségvetést. Fasz kivan, de komolyan. Utoljára akkor voltam ilyen csalódott amikor a 7. helyért mentünk a bajnokság végén. BL-döntől után sem éreztem ilyen elkeseredettséget.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 22:48

_Tyler írta:


Szinte 100%, hogy igazak a pletykák arról, mi történt Cardiffban a félidőben. Az alapján teljesen érthető, hogy eladjuk Bonuccit - még az sem lenne túlzás, ha hagynánk a lelátón megrohadni. De könyörgöm: a férgek Guarint nem engedték el hozzánk, a Milan egy jövőre lejáró szerződésű, évek óta hulladék cserejátékost 15 millióra tart, pár éve Jovetics állítólag bármit megtett volna, hogy hozzánk igazolhasson, de a Fiorentina azt mondta, szó sem lehet róla. Nem erősítesz egy történelmi riválist a világ egyik legjobb (ha nem a legjobb) ball playing középső védőjével! Ha ez az átigazolás összejön, Marottának nagyon nagyot kellene gurítania, hogy feledtesse - nekem már Douglas Costa megszerzése sem tetszik, gyakorlatilag mi finanszírozzuk James Rodriguez megvételét nekik. Costát nyilván kötelező lesz véglegesíteni, ha máshogy nem, akkor egy gentlemen's agreement alapján.
De az a balhé már 1,5 hónapja volt. Nekem az egész sztori olyan hirtelennek tűnik, nem megtervezettnek....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 22:46

tjunior írta:
Asszitem mire hazajövök a moziból már eladtuk Leot. Csalódott vagyok.

Holnap már Milánóban lesz, szóval túl sokat nem kell várni rá.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 22:17

CsT írta:


De lehet ennyire FASZ egy vezetőség, hogy a legjobb védőnket (a világ talán legjobb védőjét) féláron a legjobban megerősödő riválisnak adja el???? De komolyan? Oké basszuk ki, a fél világ elvinné...ő nem akar külföldre menni? Ki a faszt érdekel? Nem kellett volna balhézni, összeveszni Maxival...stb....

Szinte 100%, hogy igazak a pletykák arról, mi történt Cardiffban a félidőben. Az alapján teljesen érthető, hogy eladjuk Bonuccit - még az sem lenne túlzás, ha hagynánk a lelátón megrohadni. De könyörgöm: a férgek Guarint nem engedték el hozzánk, a Milan egy jövőre lejáró szerződésű, évek óta hulladék cserejátékost 15 millióra tart, pár éve Jovetics állítólag bármit megtett volna, hogy hozzánk igazolhasson, de a Fiorentina azt mondta, szó sem lehet róla. Nem erősítesz egy történelmi riválist a világ egyik legjobb (ha nem a legjobb) ball playing középső védőjével! Ha ez az átigazolás összejön, Marottának nagyon nagyot kellene gurítania, hogy feledtesse - nekem már Douglas Costa megszerzése sem tetszik, gyakorlatilag mi finanszírozzuk James Rodriguez megvételét nekik. Costát nyilván kötelező lesz véglegesíteni, ha máshogy nem, akkor egy gentlemen's agreement alapján.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 22:13

LeRoi10 írta:
Legfrissebb hír, hogy Bernivel felgyorsítanánk a tárgyalásukat. A Fior mérges a srácra, hogy ilyen nyíltan beszélt arról, hogy mennyire csatlakozna hoznánk. Agresti szerint az új ár 40 millió+ Pjaca kölcsön. A fasz se tudja, hogy jó lenne-e ez nekünk. 

Bonuról is lehetne fejlemény. Valahol már azt írták még ma elutazik Milánóba, hogy ezzel is nyomás alatt tartsa Marottáékat. Ez már tényleg elég hihetetlen lenne.
Amúgy ez teljesen jó üzlet lenne, mindenki jól járna, bár lehet jobb lenne ha Pjacáról mi döntenénk, hogy mikor térjen vissza ne egy másik klub...ezek szerint én olvastam rosszul, mert én úgy vettem ki, hogy 40M+Pjacát kéri a fior, ami azért szopatás lenne.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 21:53

zetterberg40 írta:
Update a bankártól:
- fixnek tekinthető Bonucci távozása, az utolsó részleteket egyeztetik a klubok
- Bonu felesége ma már Milánóban ingatlanosokkal lakásokat nézett
- azt írja még megérzésként mintsem megerősített infoként, hogy szerinte sokkal inkább a klub akarja őt eltávolítani a viselkedése miatt, nem a játékos erőlteti az eladását

Lófasz ez mindenhogy. Ebben játékos és klub egyaránt sáros. Baszódjon meg mindkét oldal. A klub ismét teljes mértékű kishitűséget, amatőrizmust tanusít egy meghatározó játékos esetében. Bonucci meg takarodjon, nálam lerombolt minden eddigit, bassza meg, végtelenül nagy csalódás. Klasszisokkal nagyobb mint a zsoldosok esetében. Kéz és lábtörést, ahogy Tyli fogalmazott Alvesszel kapcsolatban.

A milan nagyon nagy rivális lesz.

De lehet ennyire FASZ egy vezetőség, hogy a legjobb védőnket (a világ talán legjobb védőjét) féláron a legjobban megerősödő riválisnak adja el???? De komolyan? Oké basszuk ki, a fél világ elvinné...ő nem akar külföldre menni? Ki a faszt érdekel? Nem kellett volna balhézni, összeveszni Maxival...stb....
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 21:44

AGYFASZ

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 21:41

Asszitem mire hazajövök a moziból már eladtuk Leot. Csalódott vagyok.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 21:32

1 hónapig tartottam az alkumat, hogy hétköznap no alkohol....most megszegtem.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 21:25

Update a bankártól:
- fixnek tekinthető Bonucci távozása, az utolsó részleteket egyeztetik a klubok
- Bonu felesége ma már Milánóban ingatlanosokkal lakásokat nézett
- azt írja még megérzésként mintsem megerősített infoként, hogy szerinte sokkal inkább a klub akarja őt eltávolítani a viselkedése miatt, nem a játékos erőlteti az eladását

Lófasz ez mindenhogy. Ebben játékos és klub egyaránt sáros. Baszódjon meg mindkét oldal. A klub ismét teljes mértékű kishitűséget, amatőrizmust tanusít egy meghatározó játékos esetében. Bonucci meg takarodjon, nálam lerombolt minden eddigit, bassza meg, végtelenül nagy csalódás. Klasszisokkal nagyobb mint a zsoldosok esetében. Kéz és lábtörést, ahogy Tyli fogalmazott Alvesszel kapcsolatban.

A milan nagyon nagy rivális lesz.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 21:16

Remélem Bonu félszemmel már az esti EL selejtezőket nézi.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 20:22

LeRoi10 írta:
Legfrissebb hír, hogy Bernivel felgyorsítanánk a tárgyalásukat. A Fior mérges a srácra, hogy ilyen nyíltan beszélt arról, hogy mennyire csatlakozna hoznánk. Agresti szerint az új ár 40 millió+ Pjaca kölcsön. A fasz se tudja, hogy jó lenne-e ez nekünk. 

Bonuról is lehetne fejlemény. Valahol már azt írták még ma elutazik Milánóba, hogy ezzel is nyomás alatt tartsa Marottáékat. Ez már tényleg elég hihetetlen lenne.
Ha van valamiféle tárgyalás (már pedig úgy tűnik van) akkor azért van mert Bonu kérte a távozást....ebben az esetben max az a kérdés, hogy mennyiért.....félek, hogy a reálisnál jóval kevesebbért. 
Közben már Agresti is említi Manolast mint célpontot....
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 19:50

Legfrissebb hír, hogy Bernivel felgyorsítanánk a tárgyalásukat. A Fior mérges a srácra, hogy ilyen nyíltan beszélt arról, hogy mennyire csatlakozna hoznánk. Agresti szerint az új ár 40 millió+ Pjaca kölcsön. A fasz se tudja, hogy jó lenne-e ez nekünk. 

Bonuról is lehetne fejlemény. Valahol már azt írták még ma elutazik Milánóba, hogy ezzel is nyomás alatt tartsa Marottáékat. Ez már tényleg elég hihetetlen lenne.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 18:30

Az egy dolog, hogy Bonucci menni akar, aki nem kíván a Juventusban játszani, az kevésbé motivált, mint a többi csapattársa. Ha Allegrivel megoldhatatlan konfliktusa van, az egyfelől nem jelenthet jót a jövőre nézve, másfelől pedig Bonuccit is minősíti, elvégre Allegri olyan problémás alkatokkal birkózott meg, mint Ibra, Tévez, Higuaín, Boateng, Robinho, hogy Balotellit ne is említsem. Én még azt is elfogadom, hogy eladjuk a Milannak, még ha így egy brutálisan erős riválist kapunk a nyakunkba, legalább a bajnokságban is hajtanak majd minket.

De két dolgot semmiképp nem lehet elfogadni:

1. Ha már annyira akarják, akkor 55-60 millió alatt semmiképp nem mehet. A City-Chelsea duó eléggé felverte az árát ahhoz, hogy ez lehetséges legyen.
2. A Pogba-effektus ismételten befigyel. Komolyan, ha menni akar, azt miért nem tudta egy hónappal előbb jelezni? Megint csak keresni kell a pótlást, és már mondják is Manolast és de Vrijt.

Marrotta azt nyilatkozta néhány hete, hogy először a kulcsjátékosok megtartását akarják biztosítani, ehhez képest Dani Alves már távozott, Bonucci pedig távozófélben, és a helyükre nem fog érkezni hasonló szintű pótlás, főleg, ha De Sciglio lesz a kezdőember jobbon. De a két poszton kívül még egy komoly középpályásra is szükség lenne (Kroos a legújabb pletyka, milyen esélyekkel indulunk érte...), és előre is kell legalább egy játékos, mert ugye Schick sem biztos még. Nagyobb kapkodás lesz, mint ami tavaly Pogba távozása után volt, most nem csupán egy középpályást kell igazolni. Lehet még erősebb a csapat, mint az előző szezonban, de annyival nem, mint amivel eredetileg számoltunk.

Egyébként Bonuccit a csapatkapitányi karszalaggal is csábítják, ha igazak a hírek.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 18:04

Ha távozni akar húzzon a gecibe, de nehogy már a vezetőség még le is szopja, hogy jajj nem akar külföldre menni, ezért hagy menjen a milányba, akik még az amúgy is röhejes 45 millát is csökkentenék egy Desijjóval akire nekik semmi szükségük nincs és kb az lenne sorsa, hogy fél milláért kölcsönadják az Udinésének....
Van még 1,5 hónap a mercatóból basszunk ki a transfer listre aztán hagy jöjjön a licithábotú, mert jönne....
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 18:02

Ha Bonu elmegy a Milanba, akkor az egy korszak vége. Nem azt mondom, hogy nem leszünk bajnokok. De a Milan Bigliával és Bonuval egyértelműen bajnok esélyes, a Juve gyengülésén szerintem a Napoli és az Ellenség is be fog lelkesedni. Az Ellenség jelenleg +10 milliónál tart idén, bőven van keret még erősíteni, a liga egyik legjobb középpályája az övék, hosszú évek után újra jó edzőjük van, szélső hátvéd, meg előre a kispadra 2 ember és meg is vannak. A Napoli mindenkit meg tud tartani és még bedobhatnak vagy 30 misit a keret mélyítésére és máris 4 szereplős lesz a verseny. Brutál  (jó) szezon lehet ez. Ha így haladnak tovább a dolgok lehet hosszú évek után nem teszem be a már-már szokásos pénzt a bajnoki címünkre Very Happy
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 17:58

ha igaz az ultimátum h vagy Ő vagy Allegri akkor én eladnám a salernitanak hogy nem adhatják tovább 3217-ig, és még agyoncsapatnám Rinconnal

mondom nem koser ez... valami nagyon félrement Bonuval
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 17:55

Petike007 írta:


Beppe is menjen vele, kölcsön plusz opcióval
De lehetőleg kötelezővel....
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 17:50

_DREAM_ írta:
Remélem a drúgók vagy a vikingek agyonverik ha eligazol az ősi riválishoz... lehet hogy menni akar, de úgy lerombolja a szobrát hogy még az unokáink is köpködni fogják. ennyire hülye hogy lehet valaki? 

A vezetőség meg... pont most írt Tyli erről.

Beppe is menjen vele, kölcsön plusz opcióval
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 17:41

Remélem a drúgók vagy a vikingek agyonverik ha eligazol az ősi riválishoz... lehet hogy menni akar, de úgy lerombolja a szobrát hogy még az unokáink is köpködni fogják. ennyire hülye hogy lehet valaki? 

A vezetőség meg... pont most írt Tyli erről.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 17:32

zetterberg40 írta:
Eskü gyomoridegem van, ilyet nem léphet meg sem ő, sem a vezetőség. Ezek után kiben bízzon a szurkoló, hogy akár csak fél évtizedet is klubnál töltsön? Ha Bonuban sem, akkor kiben? Mondtam, hogy Vidalék zsoldosok, de egy olasz arc, aki mindent a Juvenak köszönhet? Nem hiszem el bassza meg. Lehet fikázni őket, pl hogy Marcsi már nem a régi, Gigi bl fóbiás, Chiello egy lelkes favágó, de fájdalmas lesz, ha ők kikopnak mint utolsó mentsvár. Szentimentális vagyok, összetörtem.

Szerk: a Milan szócsöve a Mediaset megbolondult, azt mondják a Bonuért befolyó összeget Kroos megszrrzésébw fekteti a klub. Ja persze, 10 millió fölött keres, bl címvédő a legjobb korban, nyilván, miközben a legjobb középhátvédet (aki olasz) nem tudjuk visszatartani egy milantól.
Én már olyat is olvastam, hogy Manolasz jön ezért megy Bonu Very Happy Very Happy bár igazából most nincs kedvem nevetni se....
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 17:21

Ha Bonu el tud menni a milányba azzal a múlttal, hogy többször is a Juve ultrákkal szurkolt, akkor a világ legnagyobb patkánya....de ha ez megtörténik akkor remélem Marrottának is ez lesz az utolsó igazolása sportigazgatóként..

Sem köze a témához, de s Spurs 62 milláért adja el a Bonunál jóval alacsonyabban jegyzett Walkert a Cicinek. Csak egy példa, hogyan kell kezelni a arab/kínai csapatokat az átigazolási piacon....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 17:18

Eskü gyomoridegem van, ilyet nem léphet meg sem ő, sem a vezetőség. Ezek után kiben bízzon a szurkoló, hogy akár csak fél évtizedet is klubnál töltsön? Ha Bonuban sem, akkor kiben? Mondtam, hogy Vidalék zsoldosok, de egy olasz arc, aki mindent a Juvenak köszönhet? Nem hiszem el bassza meg. Lehet fikázni őket, pl hogy Marcsi már nem a régi, Gigi bl fóbiás, Chiello egy lelkes favágó, de fájdalmas lesz, ha ők kikopnak mint utolsó mentsvár. Szentimentális vagyok, összetörtem.

Szerk: a Milan szócsöve a Mediaset megbolondult, azt mondják a Bonuért befolyó összeget Kroos megszrrzésébw fekteti a klub. Ja persze, 10 millió fölött keres, bl címvédő a legjobb korban, nyilván, miközben a legjobb középhátvédet (aki olasz) nem tudjuk visszatartani egy milantól.


A hozzászólást zetterberg40 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-07-13, 17:24-kor.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 17:05

s4tch írta:


mert kapott némi fizetésemelést a hosszabbítás mellé? azt meg úgyis tudta, hogy ha menni akar, akkor marottáék nem képesek maradásra bírni.
Leo elég karakán gyerek volt mindig is, ez viszont elég patkány húzás lenne tőle.

Bonucci eladása vagy nem eladása vízválasztó lehet. Oké lement Pirlo, Tevez, túl a zeniten, Vidal, Pogba külföldre oké, zsoldosok. De egy olaszt, aki jelenleg merem állítani a világ legjobb középsővédője, de legrosszabb esetben is TOP3 elengedni a riválishoz na az nem fér bele. 2021ig szerződésed van barátom, oké nem jössz ki Allegrivel, vagy a fasz tudj miért kezdtél el menstruálni, eladunk külföldre kurva sok pénzért vagy ha Olaszországban akarsz maradni azt Torinóban fogod tenni.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 17:01

ahahaha, scudettokból betáraztunk az elmúlt években, inkább a bajnoki vetélytársat erősitsük mint a BL-eseket.

"aki menni akar, annak illik integetni"

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 16:54

Verratti ügynöke elsírja napokon át a sajtónak, hogy Marco a Barcába igazolna, de a PSG nem hajlandó elengedni.  Erre a PSG twitterére kirakott videóban 4 perc alatt 16-szor kér bocsánatot az ügynöke viselkedése miatt, mert olyanokat mondott ami nem is az ő álláspontja. Megbeszélte az ügynökével, hogy többet ne magyarázzon oylat amit ő nem is mondott. Persze azért nem rúgta ki Very Happy 

Nem azt mondom, hogy ez a teljesen egészséges, de van ilyen is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 16:51

A végén majd felbontjuk a szerződését vagy mi? Top3-as védő, bárhol a világon 60 millát kérnének érte de hogy riválisnak nem adnák el az tuti biztos....
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 16:49

tjunior írta:
Én igazából egy dolgot nem értek, ha már tavaly ment volna és csak a gyerek miatt maradt akkor miért hosszabbított szerződést? Ez nekem nem kerek.

mert kapott némi fizetésemelést a hosszabbítás mellé? azt meg úgyis tudta, hogy ha menni akar, akkor marottáék nem képesek maradásra bírni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-07-13, 16:43

_DREAM_ írta:


És miert nem kerunk erte mondjuk 80 misit?

Skacok, miután eladtuk Sanrot A Cselszkíj-nek, még Bonu is megy. Skandalum.

Eldöntöttem, hogy pletykákra nem reagálok. Megvárom a tényeket. 

Viszont, ha a világ legjobb hátvédjét eladjuk 30M-ért akkor Marrottát egy talicska majom tossza meg. De legalább küldjük el a retekbe.

Többször állítottam, hogy ez a mentalitás, amit Matolcsy csinál káros. Ha nagy klub vagyunk csináljunk is úgy. Nem fiókcsapat vagyunk, vagy nevelő egyesület, hanem a világ egyik legnagyobb és leggazdagabb klubja.

Nem mondhatunk olyat, hogy aki menni akar menjen, példát kell statuálni, mert emiatt vagyunk örök looserek. Ha kell, rohadjon 2 évet a padon, de a többieket nem bátorítja, hogy 2 szem mogyoróért távozzanak, mert többet adnak. Marrotta takarodj!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
4 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: