Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
s4tch
CsT
LeRoi10
_Tyler
_DREAM_
laac
kilopo
EsztéNégy
bombahoppa
virracocha
simoon
tjunior
Petike007
sneco7
rakkenroll
exchaby
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-26, 12:15

s4tch írta:
https://streamable.com/eqgcw

ez jó eséllyel a legszánalmasabb dolog, amit valaha láttam. fizikailag kellemetlen nézni.
szánalmas pöcs...
(mármint pubi, nem te  geek)
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-26, 08:28

https://streamable.com/eqgcw

ez jó eséllyel a legszánalmasabb dolog, amit valaha láttam. fizikailag kellemetlen nézni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 23:31

zetterberg40 írta:
Morcival kapcsolatban nem lep meg ez a milanos pletyka, a barátnője ha minden igaz milánói. Az biztos, hogy nagyot esne nálam is, ha ott kötne ki. Viszont a Realból tutira megy, a bajnoki cím ünneplésekor totál magányosan félrevonult. Szerintem nem ezt várta ettől az évtől Madridban, még ha azért ép ésszel, tiszta fejjel lehetett rá számítani, hogy a Real csak nyerészkedés céljából vette vissza. Nem tudom, mennyire feküdne neki, de akkor már inkább menjen a pl-be, és ne törje össze a juventino szíveket egy olasz csapathoz való igazolással.
szerintem morci egy depressziós fasz, nálunk sem érezte jól magát, a madridban sem és a milánból is búvalbaszva fog távozni két év múlva
most komolyan, mi kevesek voltunk neki, a real túl sok, tudja már a hülyegyerek hogy mennyit ér...
buffon nem véletelenül említette többször is, hogy nagyot csalódott bene
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 20:47

Olyan amúgy sincs, hogy uruguayi, hisz elvégre ott úgyis majdnem mindenki olasz, nemde? Razz
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 20:32

rakkenroll írta:

Very Happy

Bakker, én is!

Te, is, argentín?   cheers

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 20:06

s4tch írta:
a másik: azt hittem, ez a csávó argentin.
Very Happy

Bakker, én is!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 16:22

s4tch írta:
bentancurral kapcsolatban két dolog lepett meg. egyrészt az, hogy nem puha a gyerek. az látszott eddig is, hogy labdabiztos, van ütemérzéke, nagyokat is lép, de nem nagyon láttam belemenni párharcokba. az olaszok ellen fizikailag dominálta a középpályát, olyan volt a mezőnyben, mint pogba: a legtöbb játékosnál magasabb, erősebb, egyszerűen fölényes volt fizikailag. igaz, ez csak egy u20-as rendezvény, ahol nem diawarák meg strootmanok jönnek szembe. a másik: azt hittem, ez a csávó argentin.

Nekem is az jött le, hogy érettebb a korosztályánál , jól lát a pályán és valóban nem argentin hanem kolumbiai! Smile Orsolini viszont labdába is alig ért az első meccsen, neki az alapján nagyon nagy falat lenne a Juve jövőre.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 16:02

Mandzsu 2020-ig hivatalos
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 14:17

bentancurral kapcsolatban két dolog lepett meg. egyrészt az, hogy nem puha a gyerek. az látszott eddig is, hogy labdabiztos, van ütemérzéke, nagyokat is lép, de nem nagyon láttam belemenni párharcokba. az olaszok ellen fizikailag dominálta a középpályát, olyan volt a mezőnyben, mint pogba: a legtöbb játékosnál magasabb, erősebb, egyszerűen fölényes volt fizikailag. igaz, ez csak egy u20-as rendezvény, ahol nem diawarák meg strootmanok jönnek szembe. a másik: azt hittem, ez a csávó argentin.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 14:04

s4tch írta:
tielemans gecijó, kész játékos. simán el lehetett volna hozni, és maradhatott volna nálunk, nem is kellett volna elküldeni kölcsönbe

Szerintem Tielemans tudatosan nem akart még olyan csapatba igazolni, amely a szűk elitbe tartozik. Ez a Jardim féle Monaco ideálisnak tűnik ahhoz, hogy egy szinttel feljebb játsszon, gyakorlatilag az első pillanattól kezdve kezdőként, egy fiatal, ugyanakkor magas szintet képviselő csapatban. Én is azt gondolom, hogy sokáig nem lesz ott, de nekem úgy tűnik, tényleg okosan gondolkodik a srác. 

Amúgy eddig két meccsen láttam Bentancurt ezen az U20-as vb-n és engem meglepett. Meglepően jól mozgott, az olaszok ellen néha úgy tűnt, mintha 5 évvel fiatalabbak között nyomná, éretten, okosan. Van benne potenciál. 

Morcival kapcsolatban nem lep meg ez a milanos pletyka, a barátnője ha minden igaz milánói. Az biztos, hogy nagyot esne nálam is, ha ott kötne ki. Viszont a Realból tutira megy, a bajnoki cím ünneplésekor totál magányosan félrevonult. Szerintem nem ezt várta ettől az évtől Madridban, még ha azért ép ésszel, tiszta fejjel lehetett rá számítani, hogy a Real csak nyerészkedés céljából vette vissza. Nem tudom, mennyire feküdne neki, de akkor már inkább menjen a pl-be, és ne törje össze a juventino szíveket egy olasz csapathoz való igazolással.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 13:37

Az FFP miatt sem a Milan sem az Ellenség nem költekezhet ki, hiába van tricsillárd pénz a háttérben. A Milannak egyedül piacképes játékosa akiért sokat szakíthat az Donna, akkor meg többet buknak a vámon mint amennyi nyernek a réven. Nekik ugyanúgy kellene építkezni mint pár éve nekünk, szépen fokozatosan évek alatt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 11:54

EsztéNégy írta:
Azért a Romagnoli-Gollam-Morci tengelyre lehetne építeni, de jelenleg a Milanban annyi a közepes/gyenge játékos, hogy 3 nyár alatt sem lehetne összevásárolni egy valamirevaló csapatot.

+ gyakorlatilag Kessié és Rodriguez érkezik. Musacchio meg már hivatalos is.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 11:50

Azért a Romagnoli-Gollam-Morci tengelyre lehetne építeni, de jelenleg a Milanban annyi a közepes/gyenge játékos, hogy 3 nyár alatt sem lehetne összevásárolni egy valamirevaló csapatot.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 11:30

A Morcis hír engem is letaglózna.....buzividal után lenne egy gecimorcink is. Iniesta nevét is bedobta a sajtó, ha már a fiatalokról van szó! Very Happy
A Milan másik nyári célpontja meg Gólam, na azon is kifeküdnék! Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 11:17

tielemans gecijó, kész játékos. simán el lehetett volna hozni, és maradhatott volna nálunk, nem is kellett volna elküldeni kölcsönbe
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 09:41

EsztéNégy írta:
Tielemans tipikusan az a csávó, akiről annyit tudunk egyelőre, hogy Fifában célszerű megvenni karrier módban Very Happy Pont jó ugrás neki most egy Monaco, két év alatt kiderül, mit tud ezen a szinten, ha beválik, úgyis megveszi valaki 70 milláért. Szerintem egyelőre nem lett volna szignifikánsan jobb igazolás, mint Caldara/Bentancur/(Schick). Verrattiról sajnos lecsúsztunk anno, de valószínűleg ha lettünk is volna olyan anyagi helyzetben, hogy idehozzuk, alig játszott volna Pirlo mögött és ki tudja, befutja-e ezt a karriert. Egyértelműen kell gondolni a fiatalításra, de annak sem látom sok értelmét, hogy egy Rugani a padon rohad szezonokon keresztül (és nem is lennék nagyon meglepődve, ha ő például keresne egy olyan csapatot, ahol rendszeresen játszani tud).
Nyílván, ez csak szemelyes vélemény. Láttam a játékát mellé téve a statjait ugyanaz volt az erzesem mint Verrattival amikor lattam a Pescaraban.
Egyebkent egyetertek hogy nem az a baj hogy nincsenek fiataljaink hanem hogy jobb esetben a padon rohadnak, rosszabb esetben az Albinoleffeben.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 09:35

Tielemans tipikusan az a csávó, akiről annyit tudunk egyelőre, hogy Fifában célszerű megvenni karrier módban Very Happy Pont jó ugrás neki most egy Monaco, két év alatt kiderül, mit tud ezen a szinten, ha beválik, úgyis megveszi valaki 70 milláért. Szerintem egyelőre nem lett volna szignifikánsan jobb igazolás, mint Caldara/Bentancur/(Schick). Verrattiról sajnos lecsúsztunk anno, de valószínűleg ha lettünk is volna olyan anyagi helyzetben, hogy idehozzuk, alig játszott volna Pirlo mögött és ki tudja, befutja-e ezt a karriert. Egyértelműen kell gondolni a fiatalításra, de annak sem látom sok értelmét, hogy egy Rugani a padon rohad szezonokon keresztül (és nem is lennék nagyon meglepődve, ha ő például keresne egy olyan csapatot, ahol rendszeresen játszani tud).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-25, 09:27

A GDS bedobta hogy Morata nyaron megy a Milanba 7.5 millas fizetessel. A GDS tavaly Bors szintre süllyedt, szóval sanszos hogy bullshit. Ha viszont igaz akkor csatlakozom jackiehez hogy száradjon el a fán.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-24, 23:51

zetterberg40 írta:
A polipnégus megnyerte...

Visszatérve a transzfertémára, én Dimariskáért sosem voltam oda.

A Monaco meg hivatalosan bejelentette Tielemans leigazolását. Érdekes az időzítés. Oké, formalitásnak gondolom, de a bejelentéssel nem kell minden esetben megvárni a piac nyitását?

Ejjj Tielemans... na ő se sokáig fog a Monacoban szaladgálni, egy fiatalabb Verratti, 25 milla kb annyira bagatel mint a 12 amiért Verrattit vette a P$G. Na ilyesmi igazolásokat szeretnék inkább látni mint Iniestákat.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-24, 23:03

zetterberg40 írta:
A polipnégus megnyerte...

Visszatérve a transzfertémára, én Dimariskáért sosem voltam oda.

A Monaco meg hivatalosan bejelentette Tielemans leigazolását. Érdekes az időzítés. Oké, formalitásnak gondolom, de a bejelentéssel nem kell minden esetben megvárni a piac nyitását?

Fölösleges, már mások is bejelentettek transzfereket, pl. a Bayern már régen megtette ezt Niklas Süle esetében. De ha azt vesszük, hogy július 1. szokott lenni, akkor mi Pjanicot és Dani Alvest is hamarabb jelentettük be tavaly.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-24, 22:52

A polipnégus megnyerte...

Visszatérve a transzfertémára, én Dimariskáért sosem voltam oda.

A Monaco meg hivatalosan bejelentette Tielemans leigazolását. Érdekes az időzítés. Oké, formalitásnak gondolom, de a bejelentéssel nem kell minden esetben megvárni a piac nyitását?
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-24, 21:41

EsztéNégy írta:


Nem semmi, mennyi név van terítéken az újságírónál, pedig könnyen lehet, hogy idén a Juventus lesz a szezon legjobb csapata európai szinten is. Pont a Kobra nyilatkozta nemrég, hogy elértünk egy olyan magas szintre játékosállományban, hogy egyszerűen nehéz olyan igazolást csinálni, ami érdemben javítana a csapaton (amiben valszeg benne van az anyagi oldal is, meg persze az, hogy topjátékos a Real/Bayern/Barca trióban játszik, vagy ha máshol, akkor a két spanyollal minimum versengeni kell a játékos kegyeiért).

Csak részben igaz, amit Marrotta mondott. A kezdőcsapatba igencsak nehéz lenne igazolni, illetve ha 4-2-3-1-ben gondolkodunk, akkor Cuadrado helyére talán lehetne úgy, hogy a csapat összes erős jellemvonása megmaradjon. De nem mindegy, hogy Lichtsteiner-Sturaro-Lemina-Rincón sor áll készen a becserélésre, hanem mondjuk egy Bakayoko (Allegrit ismerve 3-4 hónapig a kezdőt úgyis elvétve látná), vagy más hasonló kaliberű játékosok. A mostani szezonunk bizonyos szempontból szerencsés is volt. A bajnoki riválisok rendre szenvedtek azzal, hogy a saját sebeiket nyalogassák, és két csapatot leszámítva nem is sikerült összerakni ütőképes gárdákat. Viszont a Roma és a Napoli nem kovácsolt előnyt abból, hogy sebezhetők voltunk ősszel, illetve konkrétan január 15-tel bezárólag. 20 forduló alatt négy vereséget szenvedtünk, ez azért 12 pont veszteség, lehetett volna tartani. Viszont három konkurencia nagyra törő projekttel próbálkozik. A Milan jó lehet, de legfeljebb egy kezdőcsapatot tudnak kiállítani. A Zinter szintén képes lehet egy erős tizenegyet összerakni. A Roma-Napoli duó már most rendelkezik egy erős alapcsapattal, de a miénktől elmarad. Viszont a cseresor hagy némi kívánnivalót maga után. Ha lesz olyan csapat, amelyik 16-18 fős kerettel tud dolgozni (értem itt a legalább minőségi cserét), akkor azért meggyűlhet a bajunk velük, mert azért a cseresoron van mit javítani. Arra sincs garancia, hogy az alapcsapatunk régen látott egészsége következő szezonra kitolódjon. Ki kell emelnem Khedirat, aki az utóbbi években már automatikusan az egyes sorszámot kapta a kórházakban, ehhez képest igazán sokáig húzta a szezonban. Ott van Asamoah, aki a másik ingyenes "igazolásunk" volt. Higuaín szinte sérülés nélkül tolta le a teljes szezont, Dybalat összedrótozták pillanatok alatt (az orvosi stáb munkája előtt le a kalappal), a védelem stabil lábakon állt ilyen téren is. Amiben feltétlenül elmaradunk a Realtól - és amiben mindenki más is -, hogy nincs egy posztra két minőségi játékos. Pedig jó lenne, ha legalább egy Asamoah-szintű játékos lenne minden posztra a csereember.

Tud még a csapat hova fejlődni, de másfél hét múlva tegyem hozzá, hogy úgysem lehet felülmúlni az eredményességet.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-24, 19:39

LeRoi10 írta:
Paredes ma beszélt arról, hogy már kétszer is megkeresték a Juventustól, legutoljára most januárban de ő inkább a Romában szeretett volna bizonyítani.

Egyébként a teljesség igénye nélkül csak a mai napon felmerült nevek a sajtóban:

Schick, De Sciglio, Donnarumma, Lemar, Bakayoko, Fabinho, Mbappe, Di María, Renato Sanches, Douglas Costa, Iniesta, Balde Keita. Az újságírók formában vannak az biztos.

Nem semmi, mennyi név van terítéken az újságírónál, pedig könnyen lehet, hogy idén a Juventus lesz a szezon legjobb csapata európai szinten is. Pont a Kobra nyilatkozta nemrég, hogy elértünk egy olyan magas szintre játékosállományban, hogy egyszerűen nehéz olyan igazolást csinálni, ami érdemben javítana a csapaton (amiben valszeg benne van az anyagi oldal is, meg persze az, hogy topjátékos a Real/Bayern/Barca trióban játszik, vagy ha máshol, akkor a két spanyollal minimum versengeni kell a játékos kegyeiért).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-24, 18:34

s4tch írta:
fogadjunk, paratici mindegyikről nyitott már egy mappát.
Very Happy Very Happy 

Egyik nap azt is lehetett olvasni, hogy a PSG vinné Paraticit . Több pénz, több jogosultság, de a hírek szerint nemet mondott. Ha jól emlékszek már tavaly is csábítgatták nagyobb csapatok. Nem nyilvánosak a vezérek fizetései de remélem jól megbecsüljük a fasza munkájukat. Mondjuk Verratti+Di Maria Paraticiért már elgondolkoztató lenne Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-24, 18:24

fogadjunk, paratici mindegyikről nyitott már egy mappát.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-24, 18:06

Paredes ma beszélt arról, hogy már kétszer is megkeresték a Juventustól, legutoljára most januárban de ő inkább a Romában szeretett volna bizonyítani.

Egyébként a teljesség igénye nélkül csak a mai napon felmerült nevek a sajtóban:

Schick, De Sciglio, Donnarumma, Lemar, Bakayoko, Fabinho, Mbappe, Di María, Renato Sanches, Douglas Costa, Iniesta, Balde Keita. Az újságírók formában vannak az biztos.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-23, 23:15

zetterberg40 írta:
Alakul az izé-Spalletti és a Lóma-EDF kapcsolat a következő szezonra. Ehhez mit szóltok?

Szerintem utóbbi érdekesebb, mármint kíváncsi vagyok, EDF mire megy egy jobb kerettel. A Sasollal tudjuk, mennyire jó munkát végzett.

Ha a Zinternek lett volna esze, szerződteti Blanct, és mindjárt kihívóink lettek volna. Nem egy Allegri, de azt a támadófocit, amit ő Párizsban megvalósított, sikerre lehetett volna vinni akár olasz honban is, bármennyire is idegen a futballkultúrától. Spalletti jó edző, de nem győztes típus, 2-3. hely lesz nekik jövőre.
Di Francesco valóban érdekes. A Sassuoloval ebben a szezonban azért nem brillírozott, de kétségkívül van potenciál benne, de nem hiszem, hogy veszélyesebbek lennének ránk, mint most. A Milanra viszont érdemes lesz odafigyelni, jók lesznek.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-23, 23:04

EsztéNégy írta:


Róla pont a minap nyilatkozta a kobra, hogy sok csapat akarta, úgyhogy fel kellett gyorsítani a tárgyalásokat (és ki kellett csengetni jó sok lét), hogy hozzánk kerüljön, szerencsére bejött a srác.

Szerintem a támadó szekciónk Keitával és a cseh gyerekkel (plusz Pjaca) nagyjából kész is lenne jövőre (ha marad Mandzsu). Én a középpályára várom idén a nagy igazolást, legyen az Tolisso, Kessie, vagy valami egészen elborult szcenárióban Gollam. Conti baromi jó lenne, én Verratti óta nem láttam ennyire ígéretes olasz fiatalt, bár hozzáteszem, hogy desíjjó is simán erősítés lenne Licht helyett.

Azt tudjuk, hogy lépni kellett, nem is van ezzel gond, csak évekkel korábban nem mertek volna elkérni ennyit 1 éves kontraktussal rendelkező játékosért.

Azért a Keita-Schick duó nem biztos, hogy feltétlenül elég lenne. A két játékos bőségesen elegendő, bár a cseh elméletileg még egy évet menne vissza. Nem sok egy kicsit 25 millió egy olyan játékosért, akit nem is játszathatunk azonnal? Inkább költsünk olyanra, akit már következő szezontól használunk, legalábbis ennyit. Ha a két játékos összejön, akkor leigazoltuk a Bentancur-Orsolini-Schick-Keita négyest, biztos vagyok benne, hogy Keita mellett még valakit az első csapatnál tartunk.
Én amondó vagyok, hogy a fiatalítási vonal meglenne bőséggel, nem baj, ha módjával egy kis tapasztalatot is igazolunk. A védelem a legjobb a jelenben, de a jövő miatt sem panaszkodhatunk. Így viszont előre is bőven megoldva az utánpótlás, Bentancur posztját tekintve pedig szerintem kérdéses, Allegri mit akar vele kezdeni. Conti/De Sciglio, Keita/Schick mellett még egy középpályás, lehetőleg Fabinho/Tolisso, és ha van még némi tartalék(már miért ne lenne?), akkor Di María leigazolását erősen megfontolnám. Tökéletesen illene szerintem a csapatba, de ha nem ő jön, az sem baj, annyi, de annyi lehetőség van erősítésekre, hogy az valami hihetetlen. Én Carrascot szeretném leginkább, de a kért összeg sokkal több, mint ami megérné.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-23, 22:18

Alakul az izé-Spalletti és a Lóma-EDF kapcsolat a következő szezonra. Ehhez mit szóltok?

Szerintem utóbbi érdekesebb, mármint kíváncsi vagyok, EDF mire megy egy jobb kerettel. A Sasollal tudjuk, mennyire jó munkát végzett.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-23, 20:52

Tankcsapda írta:


Bár egy Iniesta nem számítana kukázásnak, de én a kezdőnkbe nem tenném be, cserének meg egy Barca-legendát kár igazolni. Itt van Pjanic, itt van Dybala, az ő helyükön játszhatna jelenleg egy 4-2-3-1-ben, de esélye nem lenne velük szemben.

Persze nézhetjük a másik oldalát is. Megtáltosodott nálunk Pirlo, Tévez, Evra vagy Dani Alves is, szóval ha van csapat, amelyiknél Iniesta még megközelítheti fénykorát, az a Juventus. De akkor sem kell, van elég tapasztalt játékosunk, de ami hangsúlyosabb, hogy Iniesta már igencsak túl van a harmincon.
sztem ha vki így tud kukázni, akkor annak vétek nem kukázni

mindenkinek ott kell szerepelni, ahol a legjobb, ha vki kukásnak született, kukázzon 

tudom volt már Anelkánk is, de ahogy a kobra kukáz, az PS színvonal (akarom mondani, ahogy én csak a PS-ben tudok)

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2017-05-23, 20:48

EsztéNégy írta:


Róla pont a minap nyilatkozta a kobra, hogy sok csapat akarta, úgyhogy fel kellett gyorsítani a tárgyalásokat (és ki kellett csengetni jó sok lét), hogy hozzánk kerüljön, szerencsére bejött a srác.

Szerintem a támadó szekciónk Keitával és a cseh gyerekkel (plusz Pjaca) nagyjából kész is lenne jövőre (ha marad Mandzsu). Én a középpályára várom idén a nagy igazolást, legyen az Tolisso, Kessie, vagy valami egészen elborult szcenárióban Gollam. Conti baromi jó lenne, én Verratti óta nem láttam ennyire ígéretes olasz fiatalt, bár hozzáteszem, hogy desíjjó is simán erősítés lenne Licht helyett.
 Keita ugyanúgy balszélső mint Pjaca, szerintem ha jönne az egyik horvátnak reszeltek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
28 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: