Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
s4tch
CsT
LeRoi10
_Tyler
_DREAM_
laac
kilopo
EsztéNégy
bombahoppa
virracocha
simoon
tjunior
Petike007
sneco7
rakkenroll
exchaby
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-23, 07:48

EsztéNégy írta:


Róla pont a minap nyilatkozta a kobra, hogy sok csapat akarta, úgyhogy fel kellett gyorsítani a tárgyalásokat (és ki kellett csengetni jó sok lét), hogy hozzánk kerüljön, szerencsére bejött a srác.

Szerintem a támadó szekciónk Keitával és a cseh gyerekkel (plusz Pjaca) nagyjából kész is lenne jövőre (ha marad Mandzsu). Én a középpályára várom idén a nagy igazolást, legyen az Tolisso, Kessie, vagy valami egészen elborult szcenárióban Gollam. Conti baromi jó lenne, én Verratti óta nem láttam ennyire ígéretes olasz fiatalt, bár hozzáteszem, hogy desíjjó is simán erősítés lenne Licht helyett.
 Keita ugyanúgy balszélső mint Pjaca, szerintem ha jönne az egyik horvátnak reszeltek.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-23, 07:06

rakkenroll írta:
Már tavaly óta nem csak kukázunk. A reménykeltő penge ifjoncok mellé, szerintem mindig kell 1-2 dörzsöltebb, idősebb, tartást adó klasszis. 

Nálunk megtáltosodna a katalán.

Bár egy Iniesta nem számítana kukázásnak, de én a kezdőnkbe nem tenném be, cserének meg egy Barca-legendát kár igazolni. Itt van Pjanic, itt van Dybala, az ő helyükön játszhatna jelenleg egy 4-2-3-1-ben, de esélye nem lenne velük szemben.

Persze nézhetjük a másik oldalát is. Megtáltosodott nálunk Pirlo, Tévez, Evra vagy Dani Alves is, szóval ha van csapat, amelyiknél Iniesta még megközelítheti fénykorát, az a Juventus. De akkor sem kell, van elég tapasztalt játékosunk, de ami hangsúlyosabb, hogy Iniesta már igencsak túl van a harmincon.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-23, 06:37

Tankcsapda írta:

Vagy Dybala esete is tanulságos, neki is 1 éve volt hátra a kontraktusából legjobb tudomásom szerint, 40 millióba került.

Róla pont a minap nyilatkozta a kobra, hogy sok csapat akarta, úgyhogy fel kellett gyorsítani a tárgyalásokat (és ki kellett csengetni jó sok lét), hogy hozzánk kerüljön, szerencsére bejött a srác.

Szerintem a támadó szekciónk Keitával és a cseh gyerekkel (plusz Pjaca) nagyjából kész is lenne jövőre (ha marad Mandzsu). Én a középpályára várom idén a nagy igazolást, legyen az Tolisso, Kessie, vagy valami egészen elborult szcenárióban Gollam. Conti baromi jó lenne, én Verratti óta nem láttam ennyire ígéretes olasz fiatalt, bár hozzáteszem, hogy desíjjó is simán erősítés lenne Licht helyett.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-23, 06:03

Tankcsapda írta:

Az manapság már nem nyom annyit a latba. Amikor Kroos hasonló körülmények között a Realba igazolt, 30 milliót kellett fizetni érte. Tudom, a német hangyányit magasabb kategória, de ennek már 3 éve, azóta csak még inkább elhanyagolhatóvá vált a szerződés lejárta. Vagy Dybala esete is tanulságos, neki is 1 éve volt hátra a kontraktusából legjobb tudomásom szerint, 40 millióba került.
Hát nem tudom. A hírek szerint azzal fenyegetjük a Laziot, hogy Keitaval 2018-tól írunk alá, és megadjuk neki a mostani fizetésének a HÉTSZERESÉT. Jó mondjuk 600e eurónak nem nehéz. De nálunk a 4. legjobban fizetett játékos lenne Khedirával és Buffonnal egálban. Könnyen tesszük mindezt, hiszen a Lazio nem engedheti meg magának, hogy Keita ne játsszon. Tavaly nyáron kijelentette, hogy el szeretne igazolni, nem engedték, kirakták a keretből majd a szezon egyik legjobbja lett. 

Marrotta megerősítette, hogy Spinazzola idén még nem tér vissza, valamint, hogy nagyon sok fiatal kerül ki kölcsönbe idén. Várhatóan Mandragora, Orsolini és Bentancur is.

Tegnap aktiváltuk az opciónkat Cuadradora , így Benatia után őt is véglegesítettük. 

A tervek alapján úgy néz ki idén is kitömjük az olasz csapatokat. A Kobra többször elmondta, hogy az is a cél, hogy a BL-ből befolyó összeg átigazolásokra fordított részét teljes egészében az olasz ligába pumpáljuk. Persze ezt úgy is fel lehet fogni, hogy kiraboljuk a csapatokat, de szerintem ez hülye felfogás. Schickről egyre erősebbek a pletykák. Már-már biztosra veszi több lap is. Örülnék neki, bár nagyon kiforratlan de nekem tiszta Morata a srác.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-23, 05:34

LeRoi10 írta:

Onnan, hogy DS-nek 2018-ig, Continak pedig 2021-ig van szerződése. DS egy rossz formában lévő/gyengén muzsikáló játékosnak van kikiáltva, aki még a Milanban sem volt stabil kezdő, Conti pedig idén tűnt ki, mutatott fel valamit. Contiért Conte is bejelentkezett, nem is titkoltan. Szüksége van a keretmélyítésre az ott még újnak számító 3-5-2-höz. 
Caldaráért a bónuszokkal együtt 25 milliót is fizethetünk, a Milan 28-30 millióért viszi Kessiét, Papu Gomezről 18-20 millió eurókat írnak. Szerinted ilyen árak és körülmények  mellett Contit 18-20 millió alatt elengednék? Mert DS akár 10 millió alatt is összejöhet.

Az manapság már nem nyom annyit a latba. Amikor Kroos hasonló körülmények között a Realba igazolt, 30 milliót kellett fizetni érte. Tudom, a német hangyányit magasabb kategória, de ennek már 3 éve, azóta csak még inkább elhanyagolhatóvá vált a szerződés lejárta. Vagy Dybala esete is tanulságos, neki is 1 éve volt hátra a kontraktusából legjobb tudomásom szerint, 40 millióba került.
Legfeljebb annyival egyszerűbb a helyzet, hogy a játékos könnyebben kikönyörögheti az eladását, de jelentős árengedménybe nem mennek bele. Én nem hiszem, hogy DS 15 millió alatt jöhetne, persze Marrottaék zsenialitását tükrözné, ha mégis. Caldarat ha jól tudom, 15+5 millióért igazoltuk, Kessiét kb. már október óta menedzselik, már 2016 végén 25 millióról beszéltek. Conti kevésbé került a középpontba, mint kettejük, Caldara is sokkal többért ment volna el, ha az Atalanta kivár nyárig. Néhány milliós differencia lehet a két játékos között, de nem hinném, hogy annyira jelentős különbség alakulhat ki, ha mindkét játékost értékesítik. Persze ha Conti nem hozzánk igazol, akkor kérjék meg az árát rendesen, viszont itt felvetették, hogy akár ketten is jöhetnek. Conti amilyen gólerős a futó bajnokságban, simán lehetne harcban Cuadradoval a jobbszélső poszton.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-23, 05:01

rakkenroll írta:
Már tavaly óta nem csak kukázunk. A reménykeltő penge ifjoncok mellé, szerintem mindig kell 1-2 dörzsöltebb, idősebb, tartást adó klasszis. 

Nálunk megtáltosodna a katalán.

Iniesta pontosan a kukázás kategória lenne. Van a keretben egy tapasztalt mag (Gigi, BBC, Alves, Marcsi), az amúgy sem fiatal középpályát inkabb fiatalitanam.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-23, 02:43

Már tavaly óta nem csak kukázunk. A reménykeltő penge ifjoncok mellé, szerintem mindig kell 1-2 dörzsöltebb, idősebb, tartást adó klasszis. 

Nálunk megtáltosodna a katalán.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-23, 02:24

rakkenroll írta:
Szerintem meg nagy szükség van az idősebb klasszisokra is, még akkor is, ha csak 1-2 évig vesszük hasznukat (Pirlo, Tevez, Dani Alves, Khedira). Iniestának nagyon örülnék.
Van belőlük elég a csapatban. Ha a top elitben akarunk lenni akkor nem ragadhatunk meg az eddigi kukázós játékos politika mellett, igazabol pont most kellene váltani es emelni a teten. A másik dolog meg, hogy a 2 vagy 3 fős középpályánkra amiből az egyik Pjanic még feltesszük Iniestat, akkor a Chievo is úgy szalad át rajtunk ahogy akar. Khedira meg Tevez azert nem hiszem hogy beleillik ebbe a sorba, egyik sem az a 30+ long term csapatbol kirúgott jatekos. Szerintem amugy valaki megint megnyomta a bullshit generatort - persze emlitettek már Andres Gomest is, na hát akkor 100x Iniesta...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-23, 02:16

rakkenroll írta:
Szerintem meg nagy szükség van az idősebb klasszisokra is, még akkor is, ha csak 1-2 évig vesszük hasznukat (Pirlo, Tevez, Dani Alves, Khedira). Iniestának nagyon örülnék.
iniesta?
INIESTA???
I N I E S T A ? ? ? ? ?
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-23, 02:09

Szerintem meg nagy szükség van az idősebb klasszisokra is, még akkor is, ha csak 1-2 évig vesszük hasznukat (Pirlo, Tevez, Dani Alves, Khedira). Iniestának nagyon örülnék.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-23, 00:28

Én inkább fiatalítanám a középpályát, mint hogy leáldozóban lévő klasszisokat probalnék helyre pofozni. Iniesta valószínűleg erősítés lenne, de nem sokáig. Addig meg egy fiatal sztár/tehetség helyét venné el. Inkább hozzunk egy nem kiforrott Tolissot sok pénzért.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 09.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-22, 23:57

zetterberg40 írta:
Continak jobban örülnék, de mivel DS olcsóbb, így szerintem esélyesebb. Marottáék tudják mit csinálnak, úgyhogy remélhetőleg ezt is jól lesakkozzák. 

A mai hírek egyébként arról szólnak, hogy DS és Schick lesz az első két igazolás - utóbbiért a 25 milliós kivásárlási záradékot aktiválja a klub. 

Illetve volt szó pár napja arról, vajon ki lesz az idei diszkont/ingyen igazolás. Nos, bedobták Iniesta nevét.
Pirlo juniornak (Iniesta) örülnék      10

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-22, 21:36

Continak jobban örülnék, de mivel DS olcsóbb, így szerintem esélyesebb. Marottáék tudják mit csinálnak, úgyhogy remélhetőleg ezt is jól lesakkozzák. 

A mai hírek egyébként arról szólnak, hogy DS és Schick lesz az első két igazolás - utóbbiért a 25 milliós kivásárlási záradékot aktiválja a klub. 

Illetve volt szó pár napja arról, vajon ki lesz az idei diszkont/ingyen igazolás. Nos, bedobták Iniesta nevét.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-22, 18:31

DS vagy Conti érkezése nem feltétlenül zárja ki a másik érkezését. Jobb oldalra két ember kell. Cuadradonak nincs alternatívája, na jó van, Dani, de akkor meg egy darab jobbhátvédünk sincs. Lichtivel a tippem szerint nyáron közös megegyezéssel felbontjuk a szerződését, eladni úgysem tudjuk. Szóval kell két ember. Nézegettem Conti pályafutását a szokásos oldalakon, igazából egyre feljebb tolják a srácot, igaz, hogy jobbhátvédként kezdte de már szinte egyáltalán nem játszik ott. A mostani szezonban a jobboldali kp volt végig az Atalantában rengeteg támadó feladattal, nem véletlen a sok gól, gólpassz, ja és emellett a védekező statjai is remekek. Igazából nem értem miért nincs még itt, juventino, hiányposztra érkezni, fiatal,olasz, tehetséges...mi kell még? Csak be kell jelentkezni érte és a többi csapat kocc ( vagy nagyon naív vagyok). Piszok nagy ziccert hagynánk ki, ha nem itt kötne ki. DSel meg úgy vagyok hogy Allegri knows, ha akarja legyen neki karácsony, végül is olcsón hozhatjuk, nagyot nem lehet bukni vele.  Maxnál jó volt, azóta szar, lehet ő tudja hogy kell használni a srácot. pl. Nála jobb hátvéd volt, azóta össze-vissza játszik mindenhol, mostanában meg már csak balhátvédet. Lehet ez is oka a szar teljesítményének, nem tudom. Pénz van, hajrá Marrotta.

Közben Pumuklit végleg megvettük 20 milláért.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-22, 10:03

Tankcsapda írta:


Ezt meg honnan veszed, hogy Conti kétszer annyiba kerülhet, mint De Sciglio? Kessié az az Atalanta-játékos, aki piacképesnek tűnik, érte 28 milliót fog fizetni a Milan. Szerintem Conti jóval kevesebbe fog kerülni a következő klubjának, esetleg 20 milliót is kisajtolhat belőle az Atalanta, persze magamnak ellentmondva ezt nem lehet kiszámolni. De Sciglio nem kerülne sokba, túladnak rajta, Ricardo Rodriguez megy a helyére. De Sciglio talán biztosabb, de én mégis Contira szavaznék, ha választani kellene. DS csak azért van helyzeti előnyben, mert Allegri bizalmat szavazott neki anno a Milanban. Viszont van egy olyan érzésem, hogy ebben az esetben Max szava dönt. Lichti helyett kell valaki, ezért fontos a jobbhátvéd kérdés. A legfontosabb persze előre valaki, de minden bizonnyal elegendő összeg áll rendelkezésre az erősítések kivitelezéséhez.
Onnan, hogy DS-nek 2018-ig, Continak pedig 2021-ig van szerződése. DS egy rossz formában lévő/gyengén muzsikáló játékosnak van kikiáltva, aki még a Milanban sem volt stabil kezdő, Conti pedig idén tűnt ki, mutatott fel valamit. Contiért Conte is bejelentkezett, nem is titkoltan. Szüksége van a keretmélyítésre az ott még újnak számító 3-5-2-höz. 
Caldaráért a bónuszokkal együtt 25 milliót is fizethetünk, a Milan 28-30 millióért viszi Kessiét, Papu Gomezről 18-20 millió eurókat írnak. Szerinted ilyen árak és körülmények  mellett Contit 18-20 millió alatt elengednék? Mert DS akár 10 millió alatt is összejöhet.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-22, 09:23

LeRoi10 írta:
Én inkább De Sciglio párti vagyok de szintén kiegyeznék bármelyikükkel. Mindketten olaszok, magasságra, fizikumra szinte teljesen ugyanolyanok. De Sciglio 1,5 évvel idősebb Continál, ami szintén nem sok. De Scigliot Allegri nagyon jól ismeri, pontosan tudja, hogy mit kap. Közel kétszer annyi felnőtt meccse van a legnagyobb szinten, Conti még be sem mutatkozott a válogatottban, De Sciglio már 31-szeres válogatott. Ezek mellett még van 9 BL meccse is. Ha még hozzátesszük, hogy De Sciglio valószínűleg fele annyiba sem kerül mint Conti, akkor De Sciglio tűnik a racionálisabb választásnak. 

Nem vitatom Conti tehetségét, de ha Alves marad, Sandroval, Spinazzolával, esetleg Asamoahval nem a szélsőhátvéd poszt lesz a legfontosabb pozíció. Bár Contiból akár eggyel feljebb is lehetne fasza kis spíler. Döntsenek a Kobráék, jó lesz az! Very Happy

Ezt meg honnan veszed, hogy Conti kétszer annyiba kerülhet, mint De Sciglio? Kessié az az Atalanta-játékos, aki piacképesnek tűnik, érte 28 milliót fog fizetni a Milan. Szerintem Conti jóval kevesebbe fog kerülni a következő klubjának, esetleg 20 milliót is kisajtolhat belőle az Atalanta, persze magamnak ellentmondva ezt nem lehet kiszámolni. De Sciglio nem kerülne sokba, túladnak rajta, Ricardo Rodriguez megy a helyére. De Sciglio talán biztosabb, de én mégis Contira szavaznék, ha választani kellene. DS csak azért van helyzeti előnyben, mert Allegri bizalmat szavazott neki anno a Milanban. Viszont van egy olyan érzésem, hogy ebben az esetben Max szava dönt. Lichti helyett kell valaki, ezért fontos a jobbhátvéd kérdés. A legfontosabb persze előre valaki, de minden bizonnyal elegendő összeg áll rendelkezésre az erősítések kivitelezéséhez.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-22, 09:11

számokat félretéve: de sciglio megrekedt a fejlődésben, utoljára allegri alatt játszott jól, ami egyrészt biztató, másrészt aggasztó. conti viszont kirobbanó évet zár, stabil formában tolta végig az egész szezont, szélső hátvédhez képest nagyon gólerős (csak egy szám: kanadai táblán pjanic szintjén van...), nem lehet nem észrevenni, mekkora állat nagy játékos lehet belőle. egyértelműen övé a jövő.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-22, 07:26

s4tch írta:
megint pezsegnek a firkászok de sciglio ügyében. bízom paraticiék választásában, én azért contira szavazok.
Én inkább De Sciglio párti vagyok de szintén kiegyeznék bármelyikükkel. Mindketten olaszok, magasságra, fizikumra szinte teljesen ugyanolyanok. De Sciglio 1,5 évvel idősebb Continál, ami szintén nem sok. De Scigliot Allegri nagyon jól ismeri, pontosan tudja, hogy mit kap. Közel kétszer annyi felnőtt meccse van a legnagyobb szinten, Conti még be sem mutatkozott a válogatottban, De Sciglio már 31-szeres válogatott. Ezek mellett még van 9 BL meccse is. Ha még hozzátesszük, hogy De Sciglio valószínűleg fele annyiba sem kerül mint Conti, akkor De Sciglio tűnik a racionálisabb választásnak. 

Nem vitatom Conti tehetségét, de ha Alves marad, Sandroval, Spinazzolával, esetleg Asamoahval nem a szélsőhátvéd poszt lesz a legfontosabb pozíció. Bár Contiból akár eggyel feljebb is lehetne fasza kis spíler. Döntsenek a Kobráék, jó lesz az! Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-22, 05:35

megint pezsegnek a firkászok de sciglio ügyében. bízom paraticiék választásában, én azért contira szavazok.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-21, 00:12

Ha összejön a triplázás, akkor lehetnek olyan játékosok, akik megköszönik az eddigieket, és váltani akarnak, ha nem lehet őket meggyőzni a maradásról, akkor nincs miről beszélni, jó pénzért el lehet őket adni. Bonucci elsősorban ilyen, mást egyébként nem is tudnék mondani hirtelen. Mandzukic és Khedira nem olyan régóta vannak a csapatnál, ők szerintem 2018-ban fognak távozni. Lichtsteinertől jó lenne már megszabadulni, már 2015 óta napirendi téma lehetne. Rajtuk kívül Leminat is el lehetne passzolni, szerintem 15-20 millió €-ért nyugodtan mehet. Két szezont töltött itt, de semmit nem mutatott, ami alapján érdemes lenne vele számolni. Emellett a Sturaro-Rincón duó egyike is mehet, bár erősen kétlem, hogy utóbbi fél szezont követően távozik. Én őt adnám el, Sturaro legalább több poszton bevethető, tartaléknak jó ő.

Én egyébként az alapcsapatból senkit nem adnék el. Akkor lehetne változtatni, ha a keret csak annyiban változna, hogy csak az eladott játékosok pótlását kellene megoldani, de ez elől egyelőre nem így fest. Jelenleg úgy fest, hogy az alapnégyesen felül van egy sérült Pjaca, Orsolini(akit vélhetően kölcsönadunk), az ifjú Kean, aki jövőre még biztosan nem fog nálunk komolyabb szerepet betölteni...illetve a Sturaro-Lemina duó, mint vészmegoldások. Kérdés, hogy milyen felálláshoz akarunk igazodni, mert eddig 3-5-2-höz igazoltunk, de ezt kinőttük. Allegri időközben váltott nagyon helyesen, ezzel megmentette a szezonunkat, szerintem azzal a formációval legfeljebb a scudetto jött volna össze.

Én a jelenlegi kezdőbe csak Cuadrado helyére vennék valakit, már ha marad a jelenlegi elképzelés. Az bebizonyosodott, hogy a jelenlegi kerethez a 4-2-3-1 és a 3-4-3 passzol leginkább, pont Khedira és Mandzukic miatt. Ha ők távoznak, akkor jöhet az újratervezés. Legalább 5 formációt kipróbált Allegri ebben a szezonban, de szerintem elég lenne 3 is egy szezonra nézve. A BL-döntőt követően okosabbak leszünk, biztos vagyok benne, hogy egy, maximum 2 héttel azt követően lesz hivatalos bejelentés is. Én úgy gondolom, hogy eddig is előre gondolkodtak Marrottaék, csak a 3-5-2 elavulttá vált, túlzottan defenzív a keret, ez pedig nem tartható. Van egy olyan érzésem, hogy megint lesz a honi riválisoktól Pjanic- vagy Higuaín-féle vétel, nem feltétlenül a kivásárlási záradék aktiválása szempontjából, de a riválisokat valahogy gyengíteni szándékozzuk. A nagy reformnak csak akkor van értelme, ha motiválatlanná válik a fél keret, de ez a BL miatt lehetetlen, ha nyerünk, ha nem. 3-4 játékos igazolásnál nincs többre szükség, ide nem értve az eddigieket.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-20, 05:08

A védelemben kb csak a start gombot kell megnyomni, a friss generacio mar készen áll. Barzagli és Buffon kb az utolsó szezonját kezdheti jövőre, de igazán elegáns, méltó lenne egy triplával befejezni a karriert. Lichti és Asamoah kézenfekvő, lehet hozni helyettük fiatalokat, de ők mostanra amúgy is a tarcsiban vannak. Mandzu és Khedira eladása abszolút csapatfuggo, hogy mit akarunk játszani - jó lenne vegre nem azzal tolteni fel szezont hogy kitalaljuk hogy mi az a felallas amivel a legtobbet ki lehet hozni a csapatbol, hanem egy felallashoz/taktikahoz igazolunk posztra.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-20, 03:09

Én teljesen reálisnak tartom, habár én sem tudnám megtenni több játékossal sem, hogy lényegében elküldöm őket (Bonu, Mandzu). Licht talán kicsit más téma, mert ő egyre jobban kezd kikopni a csapatból és nem alaptalanul.

A lényeg, hogy mindig meglegyen a kellő győzni akarás a fiúkban, amihez elég sokat hozzátehet pár új, tehetséges arc, akik még nem nyertek semmit, de szeretnének.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-20, 02:46

LeRoi10 írta:
Paratici Kessiére is nagyon rá volt állva még a nyáron, de gondolom Marrotta/ Kessie semmilyen játéka meggyőzte, hogy engedjük át szépen 30 misiért a Milannak. Egyébként Coulibaly életútját érdemes elolvasni, nem semmi a srác:
http://www.espnfc.com/us-pescara/story/3097678/pescaras-mamadou-coulibaly-impresses-in-serie-a-after-two-year-journey-from-senegal

Nedved Schickre gerjed, ezt is meg tudom érteni. 25 misi van a kivásárlási záradékában, közel vagyunk hozzá, hogy kipengessük.

Ezt a cikket olvastam Kulabuláról.

Schick fronton valószínűleg tényleg rengeteget jelent Nedved személye, aki Schick példaképe stb és ez döntő jelentőségű lesz.

Amúgy azt még nem vetette fel senki, úgyhogy bedobom: azt nem tartjátok elképzelhetőnek, hogy egy esetleges triplázás esetén komolyabban megreformálják Marottáék a keretet? Ez alatt azt értem, hogy pár idősebb, meghatározó játékost eladnak és a helyükre érkezik némi vérfrissítés. Ilyesmire gondolok, hogy Bonucciból kiveszi a klub a nagy pénzt, Khedirát elengedik esetleg USA-ba, Mandzut a csúcsra járatás miatt eladják mintsem hogy új szerződést adjanak neki jobb kondíciókkal több évre, plusz a cserék közül Lemina, Licht helyett más, vagy Neto lecserélése, ha netán máshol lenne kezdő. Ez a jelenlegi vezetőség szerencsére messze nincs azon a korlátolt agyi szinten mint a moratti féle izé 2010-ben, de talán Agnelliék fejében is megfordulhat, hogy még ha fájdalmas is, jobb időben vezéráldozatokat hozni a jövő érdekében.

Én pl. Bonut sosem adnám el, innen menjen nyugdíjba; Mandzut imádom, szerintem tényleg baromira imád itt játszani, ragaszkodnék hozzá stb. Szóval a fentiek nem tükrözik a személyes érzéseim, illetve hogy úgy cselekednék, csak érdekelnének a vélemények, mennyire láttok ilyesmit reálisnak.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-19, 00:36

LeRoi10 írta:

Keita egy jobb Coman, beszél olaszul, ismeri a közeget, különösöbben nincs védőmunkája de azért nem is szarik bele teljesen + valamelyest jobb fizikuma is van. Ha a kobra 25-30 misiből lehozza, nem lenne olyan elbaszott üzlet. Ellenben én még mindig Felipe Andersonra mennék rá. Inzaghi komoly játékost faragott belőle. 

Leminát nagyon bírom, benne is van a potenciál de  ha nem játszik a posztján nem is lesz belőle semmi. Sajnálom ha elmegy de láthatóan Allegri nem bízik benne annyira.

Lemina nekem olyan mint Pereyra, vannak jó skilljei de összeségében nem áll össze. Lehet hogy rossz időben született és 10 évvel ezelőtt nagy király lett volna.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-18, 22:56

CsT írta:
A malac se volt szimpatikus nápolyiként, de ő azért nem csalózta le a Juvét, szóval én hagynám megrohadni Rómában zero tituli-val vagy majd eligazol és ő lesz a picsogósok "Vidal"-ja.
Viszont sok helyen olvasni arról, hogy Keita close.....nem tudom ennek kell-e örülni?
Meg vannak ilyen "állítólag"-ok, hogy az szarzenál 23 millát ajánlott Lemináért, meg hogy Beppe Lemina+70M-et Verrattiért, persze ezeket a helyükön kell kezelni. Wink
Keita egy jobb Coman, beszél olaszul, ismeri a közeget, különösöbben nincs védőmunkája de azért nem is szarik bele teljesen + valamelyest jobb fizikuma is van. Ha a kobra 25-30 misiből lehozza, nem lenne olyan elbaszott üzlet. Ellenben én még mindig Felipe Andersonra mennék rá. Inzaghi komoly játékost faragott belőle. 

Leminát nagyon bírom, benne is van a potenciál de  ha nem játszik a posztján nem is lesz belőle semmi. Sajnálom ha elmegy de láthatóan Allegri nem bízik benne annyira.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-18, 21:35

A malac se volt szimpatikus nápolyiként, de ő azért nem csalózta le a Juvét, szóval én hagynám megrohadni Rómában zero tituli-val vagy majd eligazol és ő lesz a picsogósok "Vidal"-ja.
Viszont sok helyen olvasni arról, hogy Keita close.....nem tudom ennek kell-e örülni?
Meg vannak ilyen "állítólag"-ok, hogy az szarzenál 23 millát ajánlott Lemináért, meg hogy Beppe Lemina+70M-et Verrattiért, persze ezeket a helyükön kell kezelni. Wink
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-18, 21:23

LeRoi10 írta:

Tavaly a Higuain pletykákon is milyen jókat röhögtünk, nem? Very Happy  Ninja kurva jó de juvés szempontból pontosan ugyanennyire nagy fasz is. Bár nincs gerincem, szóval meg tudnék neki bocsátani, mert szegény nem tudja milyen győztes csapat tagjának lenni. Plusz szerintem a legtöbb játékost a szurkolók és a közeg viszi bele abba, hogy össze-vissza mocskoljon más csapatokat, és hát valljuk be Ninja sem az az értelmesebb játékos aki kétszer is meggondolja mit nyilatkozzon. Játékban bőven hozná azt amit BuziVidal a legjobb évében. A ligában szerintem nála csak Hamsik jobb középpályás (mármint azok közül akik nem nálunk játszanak). Látva Higuain átalakulását, magatartás problémáktól egyáltalán nem félnék.

Mandzu esetében pedig teljesen egyetértünk. Én is bízok benne, hogy marad. A stadionban tapasztalhatók alapján a szurkolók kedvence is, bőven körözi Higuaint. Nálam pedig egyértelműen az év játékosa. Tehát bízni bízok, de úgy érzem inkább megy mint marad.

Szerintem itt se lenne képes lettenni a cigit, az alapvető problémákat nem hiszem hogy le tudja vetkőzni. Egyébként Tolisso az én verőemberem - hatalmas a potenciál.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-18, 08:53

Tankcsapda írta:


Kapásból visszautasította a kínai megaszerződést, maradni akart, holott tudta, hogy befejező csatárként csak második számú opció. Allegri egyik kedvence, eleve az ő kérésére érkezett. Ha van esze, akkor még egy szezont lehúz nálunk, mert amit most neki kitalált Max, azzal a futballelit egyedi és pótolhatatlan részét képezi, most komolyan, mondjatok már egy balszélsőt, aki így tud védekezni? Hozzátenném, most hiba lenne eladni az alapcsapatból bárkit is, de különösen a támadónégyesből, eleve minimális az alternatíva elől (Pjaca kiválásával meg főleg).
Cuadrado helyére már lehet venni valakit, a kolumbiait a következő szezonra pótolhatónak érzem. Egyébként Mandzukic védőmunkáját szerintem szélsőként senki nem hozza, egyedül Bale oldja meg, a walesi pedig egyfelől megfizethetetlennek tűnik, másfelől a britek nem nagyon illenek ide.

Azt olvastátok a napokban, hogy Nainggolant szóba hozták velünk? Nem mintha komolyan lehetne venni a múltbéli nyilatkozatai miatt, de el tudnátok képzelni a csapatban?
Tavaly a Higuain pletykákon is milyen jókat röhögtünk, nem? Very Happy  Ninja kurva jó de juvés szempontból pontosan ugyanennyire nagy fasz is. Bár nincs gerincem, szóval meg tudnék neki bocsátani, mert szegény nem tudja milyen győztes csapat tagjának lenni. Plusz szerintem a legtöbb játékost a szurkolók és a közeg viszi bele abba, hogy össze-vissza mocskoljon más csapatokat, és hát valljuk be Ninja sem az az értelmesebb játékos aki kétszer is meggondolja mit nyilatkozzon. Játékban bőven hozná azt amit BuziVidal a legjobb évében. A ligában szerintem nála csak Hamsik jobb középpályás (mármint azok közül akik nem nálunk játszanak). Látva Higuain átalakulását, magatartás problémáktól egyáltalán nem félnék.

Mandzu esetében pedig teljesen egyetértünk. Én is bízok benne, hogy marad. A stadionban tapasztalhatók alapján a szurkolók kedvence is, bőven körözi Higuaint. Nálam pedig egyértelműen az év játékosa. Tehát bízni bízok, de úgy érzem inkább megy mint marad.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-18, 08:48

Tankcsapda írta:

Azt olvastátok a napokban, hogy Nainggolant szóba hozták velünk? Nem mintha komolyan lehetne venni a múltbéli nyilatkozatai miatt, de el tudnátok képzelni a csapatban?

Én gollammal kapcsolatban MU-Chelsea versenyfutásról olvastam, szerintem ő nem igazolna ide semmi pénzért (persze Higanyról és Pjanicsról is ezt gondoltam, szóval franc tudja).

A támadó szekciót lehet, hogy Keitával erősítenénk meg, 30 milla körül engednék el állítólag a sasok. Nekem fura ez a pletyka, szerintem Anderson és SMS is jobb játékosok nála, a kettő közül valamelyiket inkább hoznám (vagy akár Bernardeschit, aki ráadásul olasz is amellett, hogy fiatal).

Bár lehet, hogy mostantól csak az official cuccokat lesz érdemes figyelni, egy esetleges elvesztett BL döntő után gondolom a lapok eladnák kapásból az egész kezdőt Very Happy

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-18, 08:40

LeRoi10 írta:

Szerintem Mandzu maga kéri majd, hogy mehessen, és ez teljesen érthető is lenne. Ő mégiscsak egy igazi center. Nem hiszem, hogy hosszabb távon vállalná a hátvédnek visszazáró balszélső szerepét. Ha mégis akkor legendává is válhat.

Kapásból visszautasította a kínai megaszerződést, maradni akart, holott tudta, hogy befejező csatárként csak második számú opció. Allegri egyik kedvence, eleve az ő kérésére érkezett. Ha van esze, akkor még egy szezont lehúz nálunk, mert amit most neki kitalált Max, azzal a futballelit egyedi és pótolhatatlan részét képezi, most komolyan, mondjatok már egy balszélsőt, aki így tud védekezni? Hozzátenném, most hiba lenne eladni az alapcsapatból bárkit is, de különösen a támadónégyesből, eleve minimális az alternatíva elől (Pjaca kiválásával meg főleg).
Cuadrado helyére már lehet venni valakit, a kolumbiait a következő szezonra pótolhatónak érzem. Egyébként Mandzukic védőmunkáját szerintem szélsőként senki nem hozza, egyedül Bale oldja meg, a walesi pedig egyfelől megfizethetetlennek tűnik, másfelől a britek nem nagyon illenek ide.

Azt olvastátok a napokban, hogy Nainggolant szóba hozták velünk? Nem mintha komolyan lehetne venni a múltbéli nyilatkozatai miatt, de el tudnátok képzelni a csapatban?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-05-18, 06:38

LeRoi10 írta:

Szerintem Mandzu maga kéri majd, hogy mehessen, és ez teljesen érthető is lenne. Ő mégiscsak egy igazi center. Nem hiszem, hogy hosszabb távon vállalná a hátvédnek visszazáró balszélső szerepét. Ha mégis akkor legendává is válhat.

Nekem úgy tűnik élvezi ezt a posztot, centerként sokkal többet csalta a focit. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Online
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
29 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: