Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
s4tch
CsT
LeRoi10
_Tyler
_DREAM_
laac
kilopo
EsztéNégy
bombahoppa
virracocha
simoon
tjunior
Petike007
sneco7
rakkenroll
exchaby
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeKedd Május 30, 2017 6:00 pm

s4tch írta:


a vezetőséget nem tudom megítélni, montella talán egyszer teljesített túl egy kerettel (tavaszra rendre kipukkadnak a csapatai), a keret meg...

most őszintén, ebből a keretből kit tudsz elképzelni egy bl-helyre pályázó csapatban? donnarumma, 1-2 védő (akik közül pont ds távozni készül), bonaventura, esetleg suso, és még? a fél csapatuk kölcsönben van és nem veszik meg őket, a másik fele, az ilyen poli-félék meg eladásra várnak. emellett ott az el nekik, ami egy fiatal, rutintalan keretet eléggé meg tud viselni. a milan szerintem nagyon mélyen van. sokkal mélyebben, mint az inda, ahol legalább piacképes és jó játékosok is vannak. az legalább egy erős keret, amit jövőre illene bárkinek behozni a 4. helyre.

Sokkal inkább érzek a Milanban egy világos koncepció kialakítását, mint a Zinterben. A szurkolók bosszúsak lesznek a végén, mert ők 5-6 nagy játékost akarnak (és még 3-4 plusz igazolást), és bár Sabatini (és Spalletti) személye racionálisabb építkezést sejtet, olyan összegeket akarnak elkölteni, mint az utóbbi két-három szezonban a MU. Behúzták ugyan az EL-t jókora szerencsével, de látjuk, nem kevéssel vannak lemaradva az élbolytól. Ha a Zinter is ilyenbe vág bele, márpedig úgy tűnik, akkor megint ínséges évük lehet. Olyan nevekkel dobálóztak, hogy Verratti, Mbappé, Alexis Sánchez... A Milan leigazolta Musacchiot tűrhető áron, Ricardo Rodriguez viszonylag olcsón fog odamenni, Kessié borsos összegért, de még mindig nem borzalmasan magas áron, Biglia is sanszos nekik. Van eszük, a támadókat a végére hagyják, az olasz fociban nem a legjobb támadószekcióval felálló csapatok szoktak nyerni. Ügyesen lavíroznak az átigazolási piacon, viszont meglepő, hogy Montellaval képzelik el a jövőt. Én azt hittem, simán elküldik a tulajdonosok, és saját embert ültetnek a padra. Szerintem Sousat nyugodtan bevállalhatnák, sokkal több elképzelést látok benne, csak a Fior nem versenyezhet a gazdaságilag egyre erősödő csapatokkal.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeKedd Május 30, 2017 5:46 pm

zetterberg40 írta:
Gigi:
http://thesefootballtimes.co/2017/05/30/closing-the-circle-gianluigi-buffon-and-a-career-that-changed-so-much/

Na, a lómaiak hivatalosan bejelentették Spalletti lelépését, szóval tényleg minden adott ehhez: izé-Spalletti, Lóma-EDF, ja és Pioli nagy valószínűséggel Sousat váltja Firenzében. 

Schick már Sabatini szerint is gyakorlatilag Juve játékosnak tekinthető, a lapok szerint a bl-döntő után lesz hivatalos bejelentés. Ezen kívül én azt szeretném, ha a Tuttosport másik tegnapi jóslata is valósnak bizonyulna, azaz Schick mellett Bernardeschi ugyancsak mindenáron a Juveba akar igazolni. Schick esetében Nedved volt a kulcs, Bernardeschi fronton pedig Buffon lehet. Gigi nagyon nagyra értékeli a srácot, mindketten Carraraban születtek, így nem meglepő, hogy Bernanak Gigi az abszolút példaképe.

Az én nyári kívánságlistám:
Conti, Tolisso/Fabinho, Bernardeschi, Schick
Bár a Douglas Costa vonalat nagyon nyomják a firkászok, én bízom benne, hogy tényleg Bernardeschi lesz belőle.

Ez a lista nekem is tetszene. Ha Fabinho jönne, nálam akkor lenne a tökély a mercato, de ez egyéni vélemény. Ha viszont Asa esetleg lelép, akkor kellene hozni valakit Sandro helyettesítésére. Kolasinac lenne a legjobb opció, mert ingyen van, és van néhány jó éve, de ha tapasztalatra is lenne szükség, akkor Clichy is bőven megfelelne. Csak az ingyenes igazolások között lavírozva talán lehetne valakit hozni. Nincs sok hasznos opció, ők szerintem azok.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeKedd Május 30, 2017 11:58 am

A hozzád hasonló, Donnaban reménykedők tovább reménykedhetnek, mert a Donna-City vonal elhalni látszik. Guardiola a benficás Edersont viszi 33 millió fontért.  Laughing
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeKedd Május 30, 2017 11:51 am

s4tch írta:


a vezetőséget nem tudom megítélni, montella talán egyszer teljesített túl egy kerettel (tavaszra rendre kipukkadnak a csapatai), a keret meg...

most őszintén, ebből a keretből kit tudsz elképzelni egy bl-helyre pályázó csapatban? donnarumma, 1-2 védő (akik közül pont ds távozni készül), bonaventura, esetleg suso, és még? a fél csapatuk kölcsönben van és nem veszik meg őket, a másik fele, az ilyen poli-félék meg eladásra várnak. emellett ott az el nekik, ami egy fiatal, rutintalan keretet eléggé meg tud viselni. a milan szerintem nagyon mélyen van. sokkal mélyebben, mint az inda, ahol legalább piacképes és jó játékosok is vannak. az legalább egy erős keret, amit jövőre illene bárkinek behozni a 4. helyre.
A Fiorentinanak évek óta van egy viszonylag erős kezdője és egy szedett-vedett kispadja, Montellanak is ilyen kerete volt, az idei Milan meg igazi kukásosztag volt, kb mint mikor mi visszajutottunk az A-ba. Nem meglepő ha tavaszra rendre kipukkadnak. A Milannal most viszont az a helyzet, hogy ha vegre tudjak hajtani a terveket, akkor a Kucka, Poli féle selejtet kivágják, bevásárolnak jó játékosokból, amiket kiegészítenek használható tehetséges fiatalok. Ha szellemisegben és profizmusban a mostani vezetőség megüti az előző által felállított mércét, akkor én nem tartom kizártnak, hogy elérik a BLt - az Atalanta is 4. lett egy olyan kerettel ami néhány fiatal tehetség mellett full átlagos spílerekből állt meg persze jól össze volt rakva. Ha a menedzsment kompetensnek bizonyul akkor esélyesebbnek tenném őket mint az íntert - ott a lúzerség intézményesen van az alapokba építve. Őszintén szólva ott ez már nem a pénzről szól, a keret már vagy 2 éve a dobogóra hivatott, hiába igazolnak ide oda semmi nem változik.
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeKedd Május 30, 2017 11:20 am

zetterberg40 írta:

Az én nyári kívánságlistám:
Conti, Tolisso/Fabinho, Bernardeschi, Schick
Bár a Douglas Costa vonalat nagyon nyomják a firkászok, én bízom benne, hogy tényleg Bernardeschi lesz belőle.

Ezzel én is kiegyeznék, mondjuk egy Donnarummat azért még hozzácsaphatnak Marottáék Smile
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeKedd Május 30, 2017 11:14 am

Gigi:
http://thesefootballtimes.co/2017/05/30/closing-the-circle-gianluigi-buffon-and-a-career-that-changed-so-much/

Na, a lómaiak hivatalosan bejelentették Spalletti lelépését, szóval tényleg minden adott ehhez: izé-Spalletti, Lóma-EDF, ja és Pioli nagy valószínűséggel Sousat váltja Firenzében. 

Schick már Sabatini szerint is gyakorlatilag Juve játékosnak tekinthető, a lapok szerint a bl-döntő után lesz hivatalos bejelentés. Ezen kívül én azt szeretném, ha a Tuttosport másik tegnapi jóslata is valósnak bizonyulna, azaz Schick mellett Bernardeschi ugyancsak mindenáron a Juveba akar igazolni. Schick esetében Nedved volt a kulcs, Bernardeschi fronton pedig Buffon lehet. Gigi nagyon nagyra értékeli a srácot, mindketten Carraraban születtek, így nem meglepő, hogy Bernanak Gigi az abszolút példaképe.

Az én nyári kívánságlistám:
Conti, Tolisso/Fabinho, Bernardeschi, Schick
Bár a Douglas Costa vonalat nagyon nyomják a firkászok, én bízom benne, hogy tényleg Bernardeschi lesz belőle.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeKedd Május 30, 2017 8:36 am

Petike007 írta:
Összerántottak egy nevek alapján nem rossz vezetőséget, van egy jó edzőjük, és posztra igazolnak.

a vezetőséget nem tudom megítélni, montella talán egyszer teljesített túl egy kerettel (tavaszra rendre kipukkadnak a csapatai), a keret meg...

most őszintén, ebből a keretből kit tudsz elképzelni egy bl-helyre pályázó csapatban? donnarumma, 1-2 védő (akik közül pont ds távozni készül), bonaventura, esetleg suso, és még? a fél csapatuk kölcsönben van és nem veszik meg őket, a másik fele, az ilyen poli-félék meg eladásra várnak. emellett ott az el nekik, ami egy fiatal, rutintalan keretet eléggé meg tud viselni. a milan szerintem nagyon mélyen van. sokkal mélyebben, mint az inda, ahol legalább piacképes és jó játékosok is vannak. az legalább egy erős keret, amit jövőre illene bárkinek behozni a 4. helyre.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeKedd Május 30, 2017 7:34 am

s4tch írta:


que? Very Happy

nemár, baszod, a milan projektjében az egyetlen érdekes elem az, hogy mekkorát buknak jövőre is.

Összerántottak egy nevek alapján nem rossz vezetőséget, van egy jó edzőjük, és posztra igazolnak. Szerintem jövőre igenis erős csapatuk lesz. Nem azt mondom, hogy megnyerik a BL-t (mert nem is indulnak már vagy 193 éve hehehehe). 

Emellett tele vannak  fiatal tehetségekkel, és elkezdtek tudatosan építkezni. Nem tartom rossz iránynak ami náluk van. 

Emellett nem véletlen, hogy csupa fiatalabb játékost hoznak velünk szóba, a miénk a legidősebb átlag életkor.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 7:09 pm

jackie_d írta:

szerintem ez hülyeség

Morata esete bizonyítja, hogy egyáltalán nem az. Nem szólhatott bele a távozásába, a Real ezt eldöntötte. Nyilván nem esett nehezére visszatérni, de nem mondott olyat, amivel a Juvet bántotta volna. Vidal igen, Pogba szintén, őket ezért sem sírjuk vissza. Morata korrekt volt a klubbal, és pont azt hozta, amiben Higuaín gyenge: fontos európai meccseken fontos gólokat szerzett. De a lényeg, hogy igyekezett elhatárolódni a véleménynyilvánítástól, amennyire csak lehetett, ami manapság már becsülhető. Én örülnék neki, ha visszatérne, persze erre nincs sok esély.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 5:16 pm

Petike007 írta:
A Milan, most egy érdekes projektbe kezdett, ha odamegy megértem.

que? Very Happy

nemár, baszod, a milan projektjében az egyetlen érdekes elem az, hogy mekkorát buknak jövőre is.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 5:10 pm

Krisz írta:
#3 a játékos nincs döntési pozícióban a jövője kapcsán de próbál semleges maradni hogy ne legyen kellemetlen pozícióban akárhova kerül
szerintem ez hülyeség
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 5:01 pm

bajom nekem sincs vele, de egyáltalán nem érzem hogy idetartoza, vagy tartozott volna
nem igazán értem ezt a nagy szeretetet iránta, számomra közömbös hogy épp hol játszik, vagy kivel jár
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 4:59 pm

s4tch írta:
morata úgy madridista, ahogy mondjuk marchisio juventino. 16 éves kora óta ott játszik, annak a klubnak drukkol, teljesen természetes, hogy ott akar játszani. ha ez buffonnak probléma...

nekem semmi bajom a sráccal. neki annál több lehet a milannal Very Happy szerintem semmi esélye, hogy másik olasz klubnál kössön ki.

Nemigazán tudom értelmezni ezt a Morata Milánban, és emiatt egy áruló témát. Itt játszott, de amikor elhoztuk, benne volt, hogy visszaveszi a Madrid.

Ott nem játszik, és emiatt boldogtalan. Mindig tisztelettel beszélt a klubról. 

A Milan, most egy érdekes projektbe kezdett, ha odamegy megértem. Mi ennyit nem adnánk érte, nem is ér ennyit. Innentől számomra semleges.

Vidal és Pogba persze más sztori. Ők árulók voltak, és most jól megszívták.  (hosszú és gonosz kacaj)
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 4:51 pm

Idézet :
szerintem semmi esélye, hogy másik olasz klubnál kössön ki
ne is, viszont én simán "hazahoznám"
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 4:49 pm

morata úgy madridista, ahogy mondjuk marchisio juventino. 16 éves kora óta ott játszik, annak a klubnak drukkol, teljesen természetes, hogy ott akar játszani. ha ez buffonnak probléma...

nekem semmi bajom a sráccal. neki annál több lehet a milannal Very Happy szerintem semmi esélye, hogy másik olasz klubnál kössön ki.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 4:42 pm

jackie_d írta:
szerintem meg pont az gigi baja, hogy morci nem is akart maradni, legalábbis csalódottságról beszél szomorúság helyett
ha nagyon akart volna akkor tudott volna "hisztizni" (alkudozni, érvelni, stb.), másnak is sikerült már azonnali hatállyal lelépni (pl. conte/buzividal/sőt nekem is pirat)

egyébként egyetértek a klub-bal, aki el akar húzni az húzzon a picsába, ne is nézzen vissza, minden normális nagy szervezet így működik
és pont azért gondolom hogy morci el akart húzni, mert pl. puli nem de neki kellett (volna) és érte kb. mindent megtettünk hogy maradjon
sz'al ilyesmi, szép volt jó volt amíg itt volt, de ha elhúzta a szíve akkor menjen, oszt' ott gebedjen meg ahol épp van  geek

pogba & buzividal dettó, bár ez utóbbi legalább végigjátszotta a sztorit nálunk

3 történetről beszélünk:
#1 el akar húzni a picsába
#2 a játékos nincs döntési pozícióban a jövője kapcsán de kézzel lábbal harcol hogy oda menjen ahova akar
#3 a játékos nincs döntési pozícióban a jövője kapcsán de próbál semleges maradni hogy ne legyen kellemetlen pozícióban akárhova kerül.

A #1 egyértelmű, Vidal/Pogba, rohadjanak meg. A #2 dicséretes, de kockázatos, Cuadrado simán kiköthetett volna a Chelseaben is, Conte régóta sunázta. Ha így megy vissza arra a helyre ahol kár eleve megbukott egyszer a szurkolók rühellik, akkor az elég nagy törés lehetett volna a karrierjében. Morata esetében ez különösen kényes, a karrierje elején van és a nevelőklubjáról van szó. Ha balhézik hogy maradjon és mégis visszakerül akkor még rosszabb pozícióban penne mint most éals valószínűleg még ennyit se játszik. Én meg tudom érteni őt.

Persze mindannyian találgatunk senkinek nincs konkrét infoja. Ha ezek után elmegy a Milanba akkor az elméletem megdől és nyeljen kolbászt. Egyébként Schick olcsóbb lenne és könnyebb lenne tárgyalni is, egy olyan évet megpróbálnék vele, mint amit Morata kapott, aztán ha nem robban akkor lehet nézelődni a piacon.
Vissza az elejére Go down
Online
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 3:48 pm

jackie_d írta:

egyébként egyetértek a klub-bal, aki el akar húzni az húzzon a picsába, ne is nézzen vissza, minden normális nagy szervezet így működik
Ezzel én is egyetértek.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 3:08 pm

jackie_d írta:
szerintem meg pont az gigi baja, hogy morci nem is akart maradni, legalábbis csalódottságról beszél szomorúság helyett
ha nagyon akart volna akkor tudott volna "hisztizni" (alkudozni, érvelni, stb.), másnak is sikerült már azonnali hatállyal lelépni (pl. conte/buzividal/sőt nekem is pirat)
lásd Puli
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 3:01 pm

szerintem meg pont az gigi baja, hogy morci nem is akart maradni, legalábbis csalódottságról beszél szomorúság helyett
ha nagyon akart volna akkor tudott volna "hisztizni" (alkudozni, érvelni, stb.), másnak is sikerült már azonnali hatállyal lelépni (pl. conte/buzividal/sőt nekem is pirat)

egyébként egyetértek a klub-bal, aki el akar húzni az húzzon a picsába, ne is nézzen vissza, minden normális nagy szervezet így működik
és pont azért gondolom hogy morci el akart húzni, mert pl. puli nem de neki kellett (volna) és érte kb. mindent megtettünk hogy maradjon
sz'al ilyesmi, szép volt jó volt amíg itt volt, de ha elhúzta a szíve akkor menjen, oszt' ott gebedjen meg ahol épp van  geek

pogba & buzividal dettó, bár ez utóbbi legalább végigjátszotta a sztorit nálunk
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 12:26 pm

A véleményedtől függetlenül még cicafiú maradsz  I love you pirat Smile (mármint jackie...csak valahogy elrontottam az idézést)

Csak Di Marzio a forrás: szerinte Morci vissza szeretne/szeretett volna jönni, de Mandzu szerződéshosszabbítása ezt teljességgel lehetetlenné tette. Ezt követően jött képbe a Milan, ugye pont a milánói barátnője miatt. Igaz vagy sem ez az egész, annyi látszik szerintem, hogy amint valaki egyszer elmegy innen, mintha azok számára semmiképpen sem lenne visszaút a jelenlegi vezetőség szemében. Tehát azokra a játékosokra lezárt fejezetként tekintenek, és inkább más opciók után néznek (Schick szerintem is kajak olyan, mint Morci).
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 12:12 pm

Nem voltunk ott, így csak találgatás az egész, de nekem az az érzésem, hogy Morcinak nagyon nem tetszett, hogy hőn szeretett klubja ide-oda dobálgatja és azért volt depis, mert nem volt igazán beleszólása a dolgokba, magyarán, ki volt szolgáltatva a Real kénye-kedvének. Buffinak meg azért fájt a távozása, szerintem, mert megkedvelte, úgy bánt vele mintha a fia lenne, mégsem tett meg mindent a maradásért... bár úgy gondolom sokat nem tehetett. 

Mindenesetre én rá nem haragszok, bármikor szívesen visszafogadnám -melankólia ide vagy oda, penge azért a kiccsávó-, Pogeszt meg Artúrt viszont nem, legalábbis nem szívesen.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeSzomb. Május 27, 2017 10:17 pm

Tankcsapda írta:

Azért ez kissé sarkított álláspont, persze az enyém is csak egy vélemény. Morata álma mindig is az volt, hogy a Real alapembere legyen, amire a nálunk eltöltött két éve alapján bőven lett volna esélye. Fontos gólokat szerzett, mindig lehetett rá számítani. Visszatért, és tényleg, amit lehetett, kihozott a tartalék szerepkörből, és ha történt ilyen, joggal elégedetlenkedhet amiatt, hogy Benzemaban bízott Zidane vele szemben. Néhány árulkodó adat a kettejük összehasonlításában:

Benzema - 47 mérkőzés 19 gól 8 gólpassz - 3162 játékperc
Morata - 42 mérkőzés 20 gól 6 gólpassz - 1871 játékperc

Ez az összesített statisztika. A BL-ben kevesebb, mint ötödannyi percet kapott, mint Benzema, így is lőtt hármat. A bajnokságban 582 perccel kevesebb időt kapott, de négy góllal többet lőtt, mint a francia. Nem volt neki túl sok a Real, csak a kapott lehetőség volt túl kevés.

Ha meg menni akar a Milanba, menjen. Buffon azt (is) nyilatkozta, hogy sajnálja a távozását. Szerintem a Milanba való igazolás jelenleg nem akkora bűn, már csak azért sem, mert nem köpködnek annyira a klubra, mint más riválisok. Vagy lehet, hogy csak én vagyok így vele, és a Milan miatt nincs bennem semmilyen ellenszenv. Szeretném, ha minél hamarabb ők lennének a legfőbb riválisaink a bajnoki címért, az olasz foci igazi klasszikusa a scudettoért ez a páros.
persze sarkított, de a lényeg talán átment: nem lehetsz érzelgős hülyegyerek, különben úgy jársz mint morci, vagy giovinco/miccoli/stb
ha elérsz egy top klubig, akkor a további sóvárgás helyett ott kell kiverned a helyzetből a maximumot, ott kell megdöglened az edzésen/pályán, oszt' ha tényleg olyan fasza vagy akkor majd úgyis könyörögni fog érted a barca/real
szerencsétlen hülyéje túlértékelte magát, pedig szerintem teljesen nyilvánvaló volt hogy a padra+transfer-hez hívták vissza, kihasználták hogy odahúz a szíve

biztosan én vagyok a hülye, de nem értem ezt a nagy szeretet iránta
számomra semmivel sem jobb, mint vidal. sőt...
arturo tényleg kidolgozta a belét is és legalább végigjárta az utat, senkiként jött és hősként ment el
alvaro meg kis csitriként érkezett, oszt' ahogy elkezdett szőrösödni a töke egyből dobta a cimbijeit, hogy a nagyfiúkkal játszhasson
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimeSzomb. Május 27, 2017 10:22 am

Ez a Paredes amúgy az új középpályás reménység az olasz bajnokságban?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2287
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimePént. Május 26, 2017 10:49 pm

Friss ropogós hír. Paraticit ma este Milánóban szúrták ki vacsora közben. Még véletlenül sem az asszonyt vitte el egy romi estére, hanem bizonyos Pablo Sabbag volt az asztal másik oldalán. Ő történetesen Paredes és Di Maria ügynöke is. Gianluca di Marzio és Romeo Agresti is lehozta, tehát a találkozó ténye vitathatatlan. 

Amikor a héten Paredes a Juvéről beszélt csak annyit mondott, hogy januárban úgy érezte, hogy Rómában kell maradnia, de egy szóval sem mondta, hogy a jövőben nem is játszana nálunk. Úgy érzem a srác ügyének a hátterében Allegri áll, többször dícsérte a játékát. 

Ki mire számít a mercatoban? Én arra, hogy lemegy a BL döntő és az utána lévő 2 (max. 3) hétben bejelentjük a 4-5 igazolást, Dybala a cardiffi duplája után címert csókol (amíg lehet) rövidre zárva minden pletykát és Bonucci is még júniusban eldönti mit szeretne. A többieken szerintem nem kell izgulnunk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimePént. Május 26, 2017 8:23 pm

Asszem a juvefc-n volt egy beharangozó a Monaco elleni párharc előtt, ahol egy Ligue1 szakírót kérdeztek a Monacoval kapcsolatban. Ő Bernardo Silvat nevezte a csapat legfontosabb, legjobb játékosának, szerinte a portugál alapjában határozta meg a franciák támadásépítését egész szezonban. Sőt, már akkor jelezte, tudomása szerint ő lesz a Monaco által tervezett 2/3 eladott játékosának egyike. Én egyetértek vele, jó a portugál, jobb mint Sterling. Amúgy 50 millió eurót (43,6m font) fizet érte a City.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimePént. Május 26, 2017 5:27 pm

Krisz írta:


60 milla fontban Bernardo Silvaert... ugyanaz a kategoria mint Sterling. Ugyes gyerek, de azert nem egy vilagklasszis erre 60...

És ez már nem is olyan összeg, amire annyira felkapja a fejét az ember. 50 millió fontot is írtak máshol (NSO euróban, kéretik módjával kezelni), mindenesetre ez az az összeg, amit nem lenne szabad kiadni érte. Jó játékos, de 35-40 millió eurónál többet nem ér. Pep már azt sem tudja, hány minőségi támadó középpályással akar nekivágni a szezonnak. Persze ők tudják, nem valószínű, hogy jövőre veszélyesek lehetnek a BL-ben.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimePént. Május 26, 2017 5:15 pm

jackie_d írta:

szerintem morci egy depressziós fasz, nálunk sem érezte jól magát, a madridban sem és a milánból is búvalbaszva fog távozni két év múlva
most komolyan, mi kevesek voltunk neki, a real túl sok, tudja már a hülyegyerek hogy mennyit ér...
buffon nem véletelenül említette többször is, hogy nagyot csalódott bene
Azért ez kissé sarkított álláspont, persze az enyém is csak egy vélemény. Morata álma mindig is az volt, hogy a Real alapembere legyen, amire a nálunk eltöltött két éve alapján bőven lett volna esélye. Fontos gólokat szerzett, mindig lehetett rá számítani. Visszatért, és tényleg, amit lehetett, kihozott a tartalék szerepkörből, és ha történt ilyen, joggal elégedetlenkedhet amiatt, hogy Benzemaban bízott Zidane vele szemben. Néhány árulkodó adat a kettejük összehasonlításában:

Benzema - 47 mérkőzés 19 gól 8 gólpassz - 3162 játékperc
Morata - 42 mérkőzés 20 gól 6 gólpassz - 1871 játékperc

Ez az összesített statisztika. A BL-ben kevesebb, mint ötödannyi percet kapott, mint Benzema, így is lőtt hármat. A bajnokságban 582 perccel kevesebb időt kapott, de négy góllal többet lőtt, mint a francia. Nem volt neki túl sok a Real, csak a kapott lehetőség volt túl kevés.

Ha meg menni akar a Milanba, menjen. Buffon azt (is) nyilatkozta, hogy sajnálja a távozását. Szerintem a Milanba való igazolás jelenleg nem akkora bűn, már csak azért sem, mert nem köpködnek annyira a klubra, mint más riválisok. Vagy lehet, hogy csak én vagyok így vele, és a Milan miatt nincs bennem semmilyen ellenszenv. Szeretném, ha minél hamarabb ők lennének a legfőbb riválisaink a bajnoki címért, az olasz foci igazi klasszikusa a scudettoért ez a páros.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimePént. Május 26, 2017 5:04 pm

zetterberg40 írta:
Mourinho egy pöcs, annak is a mintapéldánya. Pár éve még a világ legcikibb sorozatának nevezte az el-t, idén már az el-döntő volt a MU történetének legfontosabb meccse. A világ minden pénzéből lehozott a Ranieri által beárazott, agyonhájpolt pl-ben egy 6. helyet, na meg behúzta ezt az úgynevezett csicsaktriplát. Ahogy a Kele Jani is fogalmazott Mu-szurkolóként, ez az ember végtelenül kicsinyes és komplexusos. 

Közben Contenek marha jól jött ez az izével kapcsolatos pletyka. Zsíros szerződéshosszabbítás az eredménye a Dinamonál: 11 milla évente öt éven át, ha pedig kidobják, 20 milliós lelépő.

Beindult a transzferpiac: Bernardo Silva -> Manchester City, már orvosin van, 60 millió font az ára. Igencsak esélyes, hogy Mendy is megy utána.

Kolasinac meg végül Ágyús lesz ingyen.

60 milla fontban Bernardo Silvaert... ugyanaz a kategoria mint Sterling. Ugyes gyerek, de azert nem egy vilagklasszis erre 60...
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimePént. Május 26, 2017 3:35 pm

Mourinho egy pöcs, annak is a mintapéldánya. Pár éve még a világ legcikibb sorozatának nevezte az el-t, idén már az el-döntő volt a MU történetének legfontosabb meccse. A világ minden pénzéből lehozott a Ranieri által beárazott, agyonhájpolt pl-ben egy 6. helyet, na meg behúzta ezt az úgynevezett csicsaktriplát. Ahogy a Kele Jani is fogalmazott Mu-szurkolóként, ez az ember végtelenül kicsinyes és komplexusos. 

Közben Contenek marha jól jött ez az izével kapcsolatos pletyka. Zsíros szerződéshosszabbítás az eredménye a Dinamonál: 11 milla évente öt éven át, ha pedig kidobják, 20 milliós lelépő.

Beindult a transzferpiac: Bernardo Silva -> Manchester City, már orvosin van, 60 millió font az ára. Igencsak esélyes, hogy Mendy is megy utána.

Kolasinac meg végül Ágyús lesz ingyen.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2287
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimePént. Május 26, 2017 12:30 pm

s4tch írta:
https://streamable.com/eqgcw

ez jó eséllyel a legszánalmasabb dolog, amit valaha láttam. fizikailag kellemetlen nézni.
Nagyon nehéz objektíven ítélkezni a Unitedről,  sajnos nem is nagyon megy. Akkor nyugodtam meg, amikor a a világ életében United szurkoló haverom is a szánalmas jelzővel illette ezt a csapatot az EL-döntő után. 

Az rendben van, hogy Mourinho célfutballt játszatott egész évben a csapatával, sok volt a sérült, stb... A United őrangyala még így is keményen dolgozott egész évben. Persze egy trófeához a szerencse-faktor is elengedhetetlen. 

Nehezen elfogadható, hogy egy kupadöntőben az esélyesebb csapat ennyire passzívan játszon. Főleg mindezt úgy, hogy a holland gyerekek kurva szar napot fogtak ki. Persze, pont nekünk, olasz focit kedvelőknek nem szabadna ilyen észrevételeket tenni, de amikor mi beállunk védekezni akkor általában fineszes, gyors passzos kontrákkal próbálunk kitörni. Nem előrebaszkodjuk a semmibe a labdákat. 

Majd a szuperkupán leteszteljük mire jutnak, a hírek szerint Mourinhonak tisztán van 200 milliója a nyári nagybevásárlásra.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitimePént. Május 26, 2017 12:15 pm

s4tch írta:
https://streamable.com/eqgcw

ez jó eséllyel a legszánalmasabb dolog, amit valaha láttam. fizikailag kellemetlen nézni.
szánalmas pöcs...
(mármint pubi, nem te  geek)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
27 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: