Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-11, 22:43

Krisz írta:
A Rugani, Caldara, Höwedes, Chiellini + Barza, Benatia sorhoz minek akartok még embert igazolni? Azt garantálom, hogy Benatiat nem fogjuk De Vrijre cserélni, mert alapvetően nem szoktunk ilyet csinálni, szerintem ha meg is szabadulunk Benatiatol akkor sem fog jönni a helyére senki. Khediranak meg valahogy más a megítélése a csapatnál, nem hiszem hogy akarna a menedzsment upgradet.

Ha valóban dolgozik a vezetőség egy újabb középhátvéd leigazolásán, akkor Barzagli vagy Rugani távozása is terítéken van Benatiaé mellett. Kisebb az esély Ruganira, mert egyfelől 4 év van hátra a szerződéséből, másrészt évtizedes megoldást jelenthet, Barzaglinak pedig lejár a szerződése, és egyre kisebb terhelésnek teheti ki Allegri. Ruganit csak azért írtam, mert ez itt a harmadik szezonja, és egyáltalán nem mondható biztos pontnak Allegrinél, ami Höwedes hiányában elég nagy baj. A BL-ben összesen 182 percet játszott a két és egyharmad szezon során, ebből erre a szezonra semmi nem tehető. Ettől függetlenül szerintem Barzat elengedjük nyáron, és helyette jön Caldara, így már kevésbé lehetetlen az új játékos.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-11, 19:04

A Rugani, Caldara, Höwedes, Chiellini + Barza, Benatia sorhoz minek akartok még embert igazolni? Azt garantálom, hogy Benatiat nem fogjuk De Vrijre cserélni, mert alapvetően nem szoktunk ilyet csinálni, szerintem ha meg is szabadulunk Benatiatol akkor sem fog jönni a helyére senki. Khediranak meg valahogy más a megítélése a csapatnál, nem hiszem hogy akarna a menedzsment upgradet.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-11, 17:29

LeRoi10 írta:
Érdekes, mert én úgy érzem, hogy az elmúlt 6 évben messze nem a mostani a legjobb kezdőnk, ugyanakkor messze a legsokoldalúbb és legmélyebb a keretünk. Már pár éve éreztem ezt, de tényleg itt az idő, hogy egyben tartsuk a srácokat és csak azt javítsuk ami nem az igazi. Nem minden évben adódik, hogy a csapatot lényegében ingyen teljessé tehetjük azzal ha Benátiát De Vrijre (lejárós), Barzaglit Caldarára, Asamoaht Spinára, Khedirát pedig Goretzkára cserélnénk. De ott van még Gimenez és Emre Can is mint lehetséges opciók.
Egyre biztosabb, hogy a Milannak muszáj lesz eladnia Donnát, bár én azt a kevés szurkolót képviselem akik szerint Csecsnyi sem egy rossz opció, persze Donna még jobb, ez nem is kérdés. 
Lényeg a lényeg, a vezetőség faszán dolgozik, DS Zambrotta módba kapcsol, Dybala talán megnyugszik és rájön, hogy kurva messze van Messi szintjétől, Berni pedig szép lassan beépül és majd 13 év múlva Juventus legendaként vonoltatjuk vissza.

Csak lécci lécci lécci ne basszuk el ezt a csapatot azzal, hogy elveszítjuk a SanyiSanyi, Dybala, Allegri, Pjanic kvartett bármelyikét. 

De most komolyan, hogy legyen így hetero a férfi ember (Berni  wub ):

De Vrij elvileg szerződést fog hosszabbítani, de 25 millió €-ért el lehet hozni. Még így sem lenne rossz vétel, ennyiért jobbat nem találnánk...kivéve, ha Giménez nem hosszabbít az Atleticoval. A holland talán könnyebben megszerezhető, "csak" a Poollal kell megküzdenünk a hírek szerint, őket meg azért talán le tudjuk még nyomni. Giménez esetében talán nagyobb lehet majd a tülekedés, majdnem biztos vagyok benne, hogy a City, Barca, ManU, Chelsea, PSG, Milan, Zinter közül többen megpróbálják megszerezni, de azért a védők ritkán kapnak ekkora figyelmet.
Goretzkaval hasonló a helyzet, szerintem ő azért elérhetetlen, mert egyfelől ha a Bayern érdeklődik iránta, akkor szinte lefutott a dolog, másfelől a Barca-ManU duóval csak akkor lehet versenyezni, ha eleve ide akar jönni, vagy ha a 2-3 év múlva történő továbblépés lehetőségét meglebegtetjük előtte. Több esély van Can megszerzésére, akinél már elkezdték megpedzegetni a távozás lehetőségét. Őt egyébként elvileg Khedira is győzködi, hogy hozzánk igazoljon.

Egyébként a lejáró szerződésű játékosok között vannak nagyon érdekes opciók. Jó, közülük jó néhányan szerződést fognak hosszabbítani, de jó lenne 1-2 játékost ingyen elhozni.
Alexis Sánchez, Ander Herrera (szerintem ő egy elérhető lehetőség), Giménez, de Vrij, Goretzka, Can, Ghoulam, Fernandinho, Meyer, Pléa, Juanfran, Kepa, Consigli, csak azokat soroltam fel, akiken szerintem érdemes lenne elgondolkodni. (Utóbbi kettő Szczesny cseréjének jó lenne, a lengyel vélhetően kezdő lesz jövőre)

Egyébként ismét felmerült Bellerín neve, ami azért is lenne érdekes, mert őt akár télen is megszerezhetnénk a BL-tavaszra.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-11, 02:05

Érdekes, mert én úgy érzem, hogy az elmúlt 6 évben messze nem a mostani a legjobb kezdőnk, ugyanakkor messze a legsokoldalúbb és legmélyebb a keretünk. Már pár éve éreztem ezt, de tényleg itt az idő, hogy egyben tartsuk a srácokat és csak azt javítsuk ami nem az igazi. Nem minden évben adódik, hogy a csapatot lényegében ingyen teljessé tehetjük azzal ha Benátiát De Vrijre (lejárós), Barzaglit Caldarára, Asamoaht Spinára, Khedirát pedig Goretzkára cserélnénk. De ott van még Gimenez és Emre Can is mint lehetséges opciók.
Egyre biztosabb, hogy a Milannak muszáj lesz eladnia Donnát, bár én azt a kevés szurkolót képviselem akik szerint Csecsnyi sem egy rossz opció, persze Donna még jobb, ez nem is kérdés. 
Lényeg a lényeg, a vezetőség faszán dolgozik, DS Zambrotta módba kapcsol, Dybala talán megnyugszik és rájön, hogy kurva messze van Messi szintjétől, Berni pedig szép lassan beépül és majd 13 év múlva Juventus legendaként vonoltatjuk vissza.

Csak lécci lécci lécci ne basszuk el ezt a csapatot azzal, hogy elveszítjuk a SanyiSanyi, Dybala, Allegri, Pjanic kvartett bármelyikét. 

De most komolyan, hogy legyen így hetero a férfi ember (Berni  wub ):
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-11, 00:06

s4tch írta:
az a durva, hogy míg korábban azért rendszeresen tele volt a keret középszerrel, addig most sturaro talán az egyetlen, akinek alapvetően semmi keresnivalója nem lenne egy juve szintű klub körül.

más kérdés, hogy a bonucci-alves kettős, különösen a kis brazil faszjankó nagyon hiányoznak a kezdőből.

Lichti és Benatia is nyugodtan sorolható ide. Előbbi megkopott, utóbbi megrekedt, de egyiküknek sem kellene itt lenni. Remélem, Caldara mellett de Vrijt is sikerül megszerezni, azért jó lenne egy Chiellini-Rugani-Höwedes-de Vrij-Caldara ötös. Vagy a holland helyett Giménez, lejár a szerződése nyáron. Barzaglit is el kellene adni szerintem, nem biztos, hogy ettől a szezontól kezdve tudja tartani ezt a 20-25 meccses évet.

Ezen lehet vitatkozni, hogy ki hiányzik jobban. Én Bonuccit mondanám, mert egyszerűen nem tudunk ennyire labdabiztos védőt találni. Ruganinak van esélye most átvenni a helyét, de ahhoz több kell tőle. Dani Alves helyére pedig bőven lett volna opció, csodálom, hogy nincs egy portugál jobbhátvédünk. Cedric Soares, Semedo, Cancelo, Ricardo Pereira, akik terítéken lehettek volna. Soarest eleve nem értem, lecsaphattunk volna rá a Lemina-biznisz révén, de reméljük, hogy DS beválik. Egyébként arra a posztra lenne még egy jelölt: Cuadrado. Sokkal hasznosabbnak tűnt a Sporting elleni meccseken, amikor Allegri hátravonta őt. Nyilván az ő esetében kell majd egy plusz középpályás, de látnék benne fantáziát. Nem kellene állandóan azért jegeli Costat és Bernat, mert kell a védekezni képes Cuad jobbszélsőnek. Egy 4-3-1-2 kombinálva 4-3-3-mal talán sikeres váltás lehet. Én még mindig tartok a jelenlegi formációtól. Ha Mandzukic éppen nem játszhat, akkor két középpályás kevés. Tartok tőle, hogy Matuidi tavasszal nem fog tudni szintet lépni a jelenlegi teljesítményéhez képest, Khedira eleve kevésnek mutatja magát, Marchisioról fogalmam nincs, mire viheti a szezonban, Bentancur pedig egyelőre még nem elég. Kár, hogy ennyire szegényes a középpályánk, még a nagy Sturarot simán idevehetnénk, háromfős kp-ban még hasznos csapattag tudna lenni.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-10, 18:33

s4tch írta:
az a durva, hogy míg korábban azért rendszeresen tele volt a keret középszerrel, addig most sturaro talán az egyetlen, akinek alapvetően semmi keresnivalója nem lenne egy juve szintű klub körül.

más kérdés, hogy a bonucci-alves kettős, különösen a kis brazil faszjankó nagyon hiányoznak a kezdőből.


Sajnos már Lichti is ide sorolandó...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-09, 19:13

Nana, Sturatoróval csak óvatosan, ő az új Padoin.

Tripla bajnok és tripla kupagyőztes, továbbá BL duplamásodik! Nem hiába kapott becenév szinten is párhuzamot Padoinnal.

Az eredményeit az orosz Wikipédia (википедия) oldalról szedtem, mert amióta szetapoltam az ájfónt orosz nyelvre, azóta az orosz oldalakat tolja előre. Smile
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-09, 16:31

az a durva, hogy míg korábban azért rendszeresen tele volt a keret középszerrel, addig most sturaro talán az egyetlen, akinek alapvetően semmi keresnivalója nem lenne egy juve szintű klub körül.

más kérdés, hogy a bonucci-alves kettős, különösen a kis brazil faszjankó nagyon hiányoznak a kezdőből.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-09, 14:44

Krisz írta:
A Tuttosport összedobott egy táblázatot a cserepadunkról és lehozta hogy egész Európában a miénk ér a legtöbbet. Nyilvánvaló csúsztatások vannak benne bőven (a lista fele alapvetően a kezdőbe épp beépülő emberekkel van tele ill. pl Marcsi garantáltan nem 25 millás játékos), de ettől függetlenül is fegyvertény.

Bevásárlóközpont - Page 10 Tuttosport9novembrepa4akww
transfermarktról vették  a számokat, a játék a számokkal inkább az, hogy Ruganit tették a padra mikor több játékperce van mint Barza-macinak, csak ugye ha utóbbi kerül a padra jóval kisebb értékkel lehet borul a matek Smile
Mindegy, a lényeg, hogy kb minden posztra van 2 emberünk ha senki sem sérült. A támadósorban 4 posztra "csak" 7 ember van, viszont mindenki több posztos játékos, szóval itt sincs olyan nagy probléma.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-09, 12:07

Krisz írta:
A Tuttosport összedobott egy táblázatot a cserepadunkról és lehozta hogy egész Európában a miénk ér a legtöbbet. Nyilvánvaló csúsztatások vannak benne bőven (a lista fele alapvetően a kezdőbe épp beépülő emberekkel van tele ill. pl Marcsi garantáltan nem 25 millás játékos), de ettől függetlenül is fegyvertény.

Bevásárlóközpont - Page 10 Tuttosport9novembrepa4akww

Összeségében véve, a világ egyik legerősebb keretét hozták össze a vezetők.

Idén ez lehet a legnagyobb fegyvertényünk, ami egyben a legnagyobb gyengepontunk volt a múlt évben. 

A bajnokságokat a pad nyeri, ez igaz a hazaira, de a BL-re is egyaránt. Jelenleg nincs az a játékos, aki ha kiesne, ne tudnánk valamilyen formában pótolni. Ellenben a múlt évben nem volt cserénk támadóba (ok Stuani volt de na....)

Szóval figyelembe véve, hogy totál Csubakka szokott lenni a csapat ősszel, majd tavasszal felprédál mindenkit, nem nézünk rossz szezon elé.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-09, 11:54

A Tuttosport összedobott egy táblázatot a cserepadunkról és lehozta hogy egész Európában a miénk ér a legtöbbet. Nyilvánvaló csúsztatások vannak benne bőven (a lista fele alapvetően a kezdőbe épp beépülő emberekkel van tele ill. pl Marcsi garantáltan nem 25 millás játékos), de ettől függetlenül is fegyvertény.

Bevásárlóközpont - Page 10 Tuttosport9novembrepa4akww
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-08, 07:22

Hát nem tudom. Pletykálnak itt már annyi mindenről vele kapcsolatban, kamu sérülésről mert ki kell ürülnie a doppingszernek és/vagy drognak...Hajlamos vagyok elhinni, Marotta, Nedved meg pláne, nem valami apróság miatt lépett vissza az fix. Meg ez a magyarázat csiktől, nem akart több vizsgálatot, mert fölösleges és felidegesítette magát rajta. Nyilván ha elém rak 20 évesen egy Juventus egy euromilliókról szóló szerződést akkor behisztizek még pár vizsgálattól, reális. Ezzel a csávóval nagyon nagy bajok vannak, lehet hogy csak fejben de akkor is, nem kell ő ide bármekkora tehetség.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-08, 06:17

EsztéNégy írta:


Nekem még mindig baromi fura ez a sztori, szóval visszahívtuk második orvosira és azt mondta, kapjátok be, nem megyek? Ezek után nem csodálom, hogy a Kobrának nem kellett a srác. Azt érzem, kicsit el van szállva magától, és annyira nem is bánom már, hogy lemaradtunk róla.

Én bánom, ha odateszi magát edzésen akkor simán lehet belőle egy Zlatan kaliber. Az arcát meg az edzőnek kell leépítenie.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-07, 17:44

s4tch írta:
schick még két percet sem játszott a romában, de máris a következő álomklubjával kapcsolatban nyilatkozik:
http://www.football-italia.net/112465/schick-%E2%80%98i%E2%80%99ll-join-even-bigger-club%E2%80%99

bounce

Nekem még mindig baromi fura ez a sztori, szóval visszahívtuk második orvosira és azt mondta, kapjátok be, nem megyek? Ezek után nem csodálom, hogy a Kobrának nem kellett a srác. Azt érzem, kicsit el van szállva magától, és annyira nem is bánom már, hogy lemaradtunk róla.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-11-07, 14:46

schick még két percet sem játszott a romában, de máris a következő álomklubjával kapcsolatban nyilatkozik:
http://www.football-italia.net/112465/schick-%E2%80%98i%E2%80%99ll-join-even-bigger-club%E2%80%99

bounce
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-10-22, 12:09

Elég mókásan alakul a Milan szezonja. Számunkra is igazán kedvező lehet, főleg Fassone mai nyilatkozata után: Ha nem lesz meg a BL akkor el kell adniuk 1-2 jobb játékosukat, konkrétan Donnarummát említette... Ha jól emlékszem a szerződésébe olyan tétel került, hogyha nem lesz BL akkor 50 misiért vihető. Kösz Dagadt! Remélem végre a hasznunkra lesz a jó öreg Mino!  Laughing
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-10-21, 22:02

Zazinnyót figyelitek? Megint gólt lőtt, Messi mögött második a góllövőlistán 8 góllal. A Valladolid pedig 2. a tabellán.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-23, 18:17

Morci mesterhármas, jól megy neki Conte alatt is. Nagyon nagy kár érte.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-23, 12:39

Cavani azért sokkal jobban néz ki! Smile Én is Morciért sírok leginkább....
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-23, 10:33

Cavani sem a BL kiesési szakasz királya ugyanúgy mint Malac. Az uru ilyen átmenet Mandzu és Higu között szerintem. Moratáért sír még mindig a kis lelkem, ő tökéletes lett volna  I love you Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-22, 23:31

Ha adott esetben pihenőt adna Malackánknak a Hal, én Dybcsit tolnám fel a helyére és Bernát lépne a maszkos pozíciójába 4231-ben gondolkodva. Az idei szezon eddig bizonyítja, minél közelebb van a kicsi a kapuhoz (minél kevesebbet kell visszalépnie), annál jobb. Ellenben úgy gondolom, Bernátnak meg tökéletes lenne az egy szem csatár mögötti poszt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-22, 23:19

LeRoi10 írta:
Bár én személy szerint inkább Bernit nézném meg, hogy mit tudna Higany pozíciójában lehozni.

Belőle inkább trequartistat csinálnék, eszes játékos, nem az ösztönlény típus mint Pjaca vagy Cuadrado.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-22, 23:15

Krisz írta:


Kíváncsi vagyok Kean mit mutat majd Veronaban, ha lehoz egy olyan szezont mint Marcsi Empoliban, akkor felőlem neki mehetünk a szezonnak egy Dybala-Mandzu-Kean sorral. Schick kellett volna nagyon, így muszáj Keannek robbannia.
Allegri a mai sajtótájékoztatón arról is beszélt, hogy Pjacának minden adottsága megvan ahhoz, hogy középcsatárként szerepljen. Allegrinek nyugdíjas korában simán lehetne egy átalakítós műsora. Very Happy Szépen keveri a kártyákat az biztos.  Bár én személy szerint inkább Bernit nézném meg, hogy mit tudna Higany pozíciójában lehozni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-22, 22:36

zetterberg40 írta:


Jaja, erre gondoltam én is. A jelenlegi Cavani sem egy szörnyeteg már a szép góltermése ellenére. Rohadt sok helyzet kell neki a gólhoz. Előrébb nem lennénk.

Kíváncsi vagyok Kean mit mutat majd Veronaban, ha lehoz egy olyan szezont mint Marcsi Empoliban, akkor felőlem neki mehetünk a szezonnak egy Dybala-Mandzu-Kean sorral. Schick kellett volna nagyon, így muszáj Keannek robbannia.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-22, 22:04

s4tch írta:
nagyjából mindegy lenne, nem rajtuk múlik, hogy egy bl döntőben hogyan alakul egy mérkőzés. a csúcs cavani és a csúcs higuain közül utóbbi termékenyebb, előbbi meg valószínűleg jobban illett volna a juventusba (pláne conte csapatába)

Jaja, erre gondoltam én is. A jelenlegi Cavani sem egy szörnyeteg már a szép góltermése ellenére. Rohadt sok helyzet kell neki a gólhoz. Előrébb nem lennénk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-22, 21:11

nagyjából mindegy lenne, nem rajtuk múlik, hogy egy bl döntőben hogyan alakul egy mérkőzés. a csúcs cavani és a csúcs higuain közül utóbbi termékenyebb, előbbi meg valószínűleg jobban illett volna a juventusba (pláne conte csapatába)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-22, 20:16

Meglepőt mondok, én nem cserélném Cavanira. Erre a Cavanira már nem, a nápolyira bármikor.


A hozzászólást zetterberg40 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-09-22, 22:03-kor.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-22, 15:44

LeRoi10 írta:
Na bedobták a Cavani-Higany cserét. Valahol már januárt írnak, de annak nem lenne túl sok értelme, hiszen nem játszhatnának a BL-ben, a GdS júniust ír. Nem hiszem, hogy túl sok valóságalapja van az egésznek. Kíváncsian várom, hogy az egyre nagyobb nyomás milyen hatással lesz Higanyra. Ahogy telik az idő egyre nehezebb dolga lesz.

Ki mit gondol? Ti elcserélnétek Higuaínt Cavanira? Én a mostani gyenge formájától eltekintve is igen.

Még a repülőjegyet is kifizetném.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-22, 15:42

Na bedobták a Cavani-Higany cserét. Valahol már januárt írnak, de annak nem lenne túl sok értelme, hiszen nem játszhatnának a BL-ben, a GdS júniust ír. Nem hiszem, hogy túl sok valóságalapja van az egésznek. Kíváncsian várom, hogy az egyre nagyobb nyomás milyen hatással lesz Higanyra. Ahogy telik az idő egyre nehezebb dolga lesz.

Ki mit gondol? Ti elcserélnétek Higuaínt Cavanira? Én a mostani gyenge formájától eltekintve is igen.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-17, 12:59

_DREAM_ írta:


Köszi. Nem hangzik túl jól.. 

Azt amúgy olvastam már több helyen hogy sokszor csak az ultrákon keresztül lehet jegyet venni a meccsekre akik jókora haszonnal adtak túl rajta, ez elég gusztustalan, de ez más kluboknál is van így Olaszországban nem? 

Presztízsveszteség - gondolom akkor vagy az Ellenség vagy a napoli képviselői állhatnak az ügy kirobbantása mögött. Smile kíváncsi vagyok itt is annyira pártatlan lesz-e a vizsgálat mint anno a calciopolinál, sok jóra nem számítok már most.

Az ügyész nápolyi. Ez bizonyítja, hogy pártatlan.

Egyébként megint, egy olyan ügy, amit nem értek.

Konkrétan minden csapatnál ez van, beleértve a marokkóiakat, a rinyát, a két hullarablót stb. Egyszerűen ez így alakult ki.

Ha minket számon kérnek emiatt, kurva nagy hiba, hogy nem verjük az asztalt, hogy akkor mindenkit büntetni kell. Az, hogy az egyik ultra maffia tag volt, arról ki a tököm tehet? 

Igazság szerint, minden évben jön egy ilyen mondvacsinált faszakodás. Ez nem tesz jót a szponzorpénzeknek. Folyamatosan generálják a botrányt a Juve körül. Olyan igazi olaszos (magyaros) ha nem tudok jobb lenni, nem azt nézem meg min változtassak, inkább tegyem tönkre.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2017-09-16, 14:53

s4tch írta:


ez egy roppant kínos ügy. a klub évekig tett félre jegyeket az ultráknak úgy, hogy ez nem felelt meg a szabályoknak. most meg szopni fogunk miatta. nem a zárt kapus meccsekről van szó, hanem arról a presztízsveszteségről, amit megint muszáj lesz elszenvedni. ha szponzor lennék, nem feltétlenül szeretnék olyan klubnak milliókat juttatni, amelyik nem tartja be a jegyeladásra vonatkozó szabályokat, és áttételesen maffiacsoportok kezére játszik. pedig van gyomrom sok mindenhez, lassan a hetero szexet sem vetem meg.

Köszi. Nem hangzik túl jól.. 

Azt amúgy olvastam már több helyen hogy sokszor csak az ultrákon keresztül lehet jegyet venni a meccsekre akik jókora haszonnal adtak túl rajta, ez elég gusztustalan, de ez más kluboknál is van így Olaszországban nem? 

Presztízsveszteség - gondolom akkor vagy az Ellenség vagy a napoli képviselői állhatnak az ügy kirobbantása mögött. Smile kíváncsi vagyok itt is annyira pártatlan lesz-e a vizsgálat mint anno a calciopolinál, sok jóra nem számítok már most.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
10 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: