Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-31, 12:49

CsT írta:
Közben nyálmár elhagyta a BÁrca edzőtáborát....akkor most kezdjünk fosni Dybala miatt?

Benne van a pakliban, pláne hogy a klubnál köztudottan a játékos akarata dönt, amit Marotta mindig kihangsúlyoz és aláhúz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-31, 12:29

Közben nyálmár elhagyta a BÁrca edzőtáborát....akkor most kezdjünk fosni Dybala miatt?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-31, 10:50

tjunior írta:


Feltételezem a Cagliarinak nem volt 7.6 milliója Romagnának viszont így csak 3.1et kell pengetniük. Del Fabbron majd bukunk pár milliót viszont viszont Romagna jó helyen lesz. A két klub között javul a kapcsolat, gondolom megint valami gentleman's agreementet kötött Marrotta a visszavásárlás kapcsán, szóval ez sem árt. Mindenki boldog.
De ennek sokkal egyszerűbb módja lenne egy sima kölcsönadás Smile Valszeg tényleg a könyvelésben játszanak valamit, illetve arra ösztönözzük így a Cagliarit, hogy játszassa Romagnát, mert ha beválik gondolom dupla pénzért vehetjük vissza.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-31, 10:40

CsT írta:
Közben hivatalosan is létrejött a Romagna-Del Fabbro csere 4,5millát adtunk érte, a Cagliari pedig 7,6-ot Romagnáért.

Nyilván nem ötödik belső védőnek hozzuk (ugye?), 22 éves, a kieső Pisában tolta végig a szezont, a Cagliarinak nem kell, nekünk minek? Ezt nem igazán értem, ráadásul Romagnára szintén a "nagy tehetség" cetli volt ráakasztva...

Feltételezem a Cagliarinak nem volt 7.6 milliója Romagnának viszont így csak 3.1et kell pengetniük. Del Fabbron majd bukunk pár milliót viszont viszont Romagna jó helyen lesz. A két klub között javul a kapcsolat, gondolom megint valami gentleman's agreementet kötött Marrotta a visszavásárlás kapcsán, szóval ez sem árt. Mindenki boldog.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-31, 10:02

CsT írta:
Közben hivatalosan is létrejött a Romagna-Del Fabbro csere 4,5millát adtunk érte, a Cagliari pedig 7,6-ot Romagnáért.

Nyilván nem ötödik belső védőnek hozzuk (ugye?), 22 éves, a kieső Pisában tolta végig a szezont, a Cagliarinak nem kell, nekünk minek? Ezt nem igazán értem, ráadásul Romagnára szintén a "nagy tehetség" cetli volt ráakasztva...

Ezek a könyvelés kozmetikai bizniszek. Majd valamennyiért visszavesszük. Nem is lehet követni és nem is érdemes.

Romagna többet fejlődik ha játszik. Nálunk ezt biztos nem kapná meg. A másik csóka meg lehet kell valakinek, mint Anno James Troisi.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-31, 09:53

Közben hivatalosan is létrejött a Romagna-Del Fabbro csere 4,5millát adtunk érte, a Cagliari pedig 7,6-ot Romagnáért.

Nyilván nem ötödik belső védőnek hozzuk (ugye?), 22 éves, a kieső Pisában tolta végig a szezont, a Cagliarinak nem kell, nekünk minek? Ezt nem igazán értem, ráadásul Romagnára szintén a "nagy tehetség" cetli volt ráakasztva...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-31, 08:56

CsT írta:
Szóval holnap augusztus, DM még mindig nincs. elephant

A jelek szerint a klub egyáltalán nem úgy tekint erre a posztra, mint ami minőségi erősítésre szorulna. Ahogy Marotta mondta, csak egy rutinos, rotációhoz megfelelő arcot keresnek. Másrészt ha annyira égetően fontosnak tartanák egy középpályás érkezését, akkor szerintem arra koncentráltak volna elsőként.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-31, 08:54

Petike007 írta:


Sosem értettem, hogy mi értelme van augusztusra tologatni a fontos igazolásokat? Nem kezd el a csapattal alapozni, nincs együtt az új igazolás a kerettel, egy fél évet konkrétan ilyenkor kidobunk az ablakon.
Ráadásul egy olyan hiányposzton ami régóta üres....és az az érzése az embernek, hogy nem elhúzódik valakinek a leigazolása, hanem lövésünk sincs kit kellene igazolni már 3-4 felmerült név aláírt máshova, csak nehogy az legyen, hogy Marrotta elkezdje nyomatni, hogy Marci az új igazolásunk, picit aggaszt, hogy Lemina meg Ringó még itt van. Aztán nehogy egy aug 30.-i "Hernanes" típusú igazolás legyen belőle....
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-31, 08:23

CsT írta:
MAxi finoman lenyilatkozta, hogy ő jobban örülne ha csak júl 31.-ig tartana az átigazolási időszak, mert akkor mát tudná, hogy kikkel kell együtt dolgoznia. Wink Szóval holnap augusztus, DM még mindig nincs. elephant

Sosem értettem, hogy mi értelme van augusztusra tologatni a fontos igazolásokat? Nem kezd el a csapattal alapozni, nincs együtt az új igazolás a kerettel, egy fél évet konkrétan ilyenkor kidobunk az ablakon.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-31, 06:47

MAxi finoman lenyilatkozta, hogy ő jobban örülne ha csak júl 31.-ig tartana az átigazolási időszak, mert akkor mát tudná, hogy kikkel kell együtt dolgoznia. Wink Szóval holnap augusztus, DM még mindig nincs. elephant
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-30, 21:41

Néztem ma egy félidőt a Valenciából, hát nem rántottam rá Cancelo miatt...

Matic nevét pedig áthúzhatjuk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-30, 21:25

Zombi mekkora gólt vert a Charlton ellen: https://twitter.com/khaledalnouss1/status/891711385729499136
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-30, 18:57

Krisz írta:


Gueyet már én is linkeltem egy éve, a PL legjobban szerelő játékosa. A neve valamiért semerre se merült fel. Biztos rosszak a fogai.
Vagy 5 évvel idősebb mint amennyinek mondja magát! Smile
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-30, 16:39

zetterberg40 írta:


Az nem lehet benne a pakliban, hogy Dortmundban nem jól kezelték/használták vagy még nem volt kész akkor arra a szintlépésre? Leverkusenben nagyrészt a pálya közepén használják, és a mellékelt klip, valamint a statisztikák is azt mondatják velem, azon a poszton a legjobb.

Nem tudom, én Matuidiben tényleg annyira nem látok semmit (ugyan lelkes, de egyszerűen egy buta, ügyetlen, futóbolond), hogy már gyakorlatilag bárki mást szívesebben látnék a középpályára. Egy bl-döntőre biztos nem tenném be előbb, mint a Pjanics, Marchisio, Khedira triót.

Kampl nagyon jó játékos, de fölösleges igazolás lenne. Őt csak akkor lenne érdemes leigazolni, ha nem lenne Pjanic.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-30, 14:50

CsT írta:
Én statok alapján őt néztem ki:

Gueyet már én is linkeltem egy éve, a PL legjobban szerelő játékosa. A neve valamiért semerre se merült fel. Biztos rosszak a fogai.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-30, 14:40

matuidi nekem sem a szívem csücske. akkor már inkább az a william carvalho fiú vagy a portói pereira jöjjön. kampl viszont egy kis gyenge gyereknek tűnik, aki ugyan erőszakos, de nem elég erős arra a posztra, amire embert keresünk.

köcsög vidal, kellett neki annyit piálni. itt legenda lehetett volna.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-30, 09:36

s4tch írta:
kampl egy szélső volt a dortmundban, abból is a közepes fajta. nem véletlenül nem ragaszkodtak hozzá egy szezon után. csalódott lennék, ha ilyen szintű játékosok érkeznének.

Az nem lehet benne a pakliban, hogy Dortmundban nem jól kezelték/használták vagy még nem volt kész akkor arra a szintlépésre? Leverkusenben nagyrészt a pálya közepén használják, és a mellékelt klip, valamint a statisztikák is azt mondatják velem, azon a poszton a legjobb.

Nem tudom, én Matuidiben tényleg annyira nem látok semmit (ugyan lelkes, de egyszerűen egy buta, ügyetlen, futóbolond), hogy már gyakorlatilag bárki mást szívesebben látnék a középpályára. Egy bl-döntőre biztos nem tenném be előbb, mint a Pjanics, Marchisio, Khedira triót.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-30, 09:07

Én statok alapján őt néztem ki:

Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-30, 09:01

kampl egy szélső volt a dortmundban, abból is a közepes fajta. nem véletlenül nem ragaszkodtak hozzá egy szezon után. csalódott lennék, ha ilyen szintű játékosok érkeznének.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-29, 22:34

Nézegetve a whoscoredot, meglepő hogy Kevin Kampl a Leverkusenből nem merült még fel. Az elmúlt szezonbeli statisztikái eléggé ütősek, pláne bl-ben. Korban ideális, ugyan 65 kiló vasággyal együtt, de erős, dinamikus, gyors btb középpályásnak tűnik, aki előre, hátra jó.

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-29, 16:25

Off:

Kondomhiba betette Very Happy

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-28, 19:43

Berna a 33-ast választotta.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-28, 15:17

Vecinot viszi az izé a 24 milliós kivásárlási áron. Szerintem még benne is lett volna fantázia egy Matuidi helyett. 25 éves, az ára viszonylag korrekt, 3 milliós fizetés, átlagban hozta a kettes tackle mutatót, 2 gólja és 4 gólpassza volt az elmúlt szezonban.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-28, 14:57

_DREAM_ írta:


Vigyázz miket írsz, Jackie úgy fogja félrenyelni a sört ezt olvasva hogy még a végén megfullad! bounce

Túl hosszú, el se fogja olvasni Very Happy
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-28, 11:21

Petike007 írta:


 Ő a világvon volt valaha élt legjobb kapus, legenda, élő Isten.

Vigyázz miket írsz, Jackie úgy fogja félrenyelni a sört ezt olvasva hogy még a végén megfullad! bounce
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-28, 10:01

CsT írta:

Spanyol lapok meg azt írják 17millát + Leminát adnánk Cancelóért. Nekem ez jobban tetszene, Spina meg edződjön egy évet az EL-ben Wink Bár nekem van egy olyan érzésem, hogy Lichti marad.

Cancelo ügynöke Mendes. Nagyon szuper lenne a pizzás után vele is kapcsolatba kerülni. Olyan jól kezeljük a kényes szitukat, hogy csak na...

Cancelo-val egyébként kiegyeznék, a jobb oldalon minden poszton képes játszani. Kifejezetten gyors, jól szerel jól cselez és 23 éves. Így lenne egy Sándorunk egy Cancelo-nk a kezdőbe és lenne Decsijjó aki mindkét szélen lehet első számú alternatíva. 

Kapus poszt:
Csecsnyi a liga egyik legjobb kapusa volt. Giginek még van egy éve, jelenleg elérhető alternatíva nem volt, addig Csecs nem rossz választás. Nem világklasszis,  de Gigit nem lehet pótolni Ő a világvon volt valaha élt legjobb kapus, legenda, élő Isten.

Védelem jövője:
Jövőre Spina és Caldara jön vissza, EL-ben edződve (Mintha a Milanba adtuk volna kölcsön őket Smile ) Ha ez létrejön van egy patent fiatal védősorunk és mellette a rutinos öreg rókák. Ami hosszú távon korántsem rossz. A Ruga-Caldara párosban benne van 10 nagyon jó év, szélen pedig a portugállal szintén megvagyunk.

Középpályán:
Ben a fiatal titán Pjancsika legjobb korban van. Mellette Marci és Kebab plusz van a slepp, aki hamarosan remélem nem lesz. Ha jövőre veszünk egy nagy nevet, aki mondjuk Vidal klónozva, csak 25 éves és nem alkoholista, akkor pipa. Továbbá ha hozzá vesszük hogy Cassata is szépen nevelődik a fiókcsapatban, akkor annyira nem állunk rosszul. Csak az a kis izom hiányzik.

Támadósor:
Itt most szerintem túltoltuk. Malac és Mandzu aki most vannak a toppon van 2-3 jó évük. Utánuk Pumukli hasznos kiegészítő ember. Pjaca, Bernát és Dybala kiemelkedő tehetségek (Pjaca térde remélem nem lesz bibis és visszatér). Flash a legjobb korban van. Ide van még Orsolini akit úgy érzek soha nem fogok Juve mezben látni, de ez a bőség totális zavara. Plusz Kean, aki egyedül sört sem vehet még annyira fiatal, és a pizzás az ügynöke. Nem hinném, hogy nálunk öregedne meg.

Keita lehetséges érkezésével nem akarok most külön foglalkozni, mert nem értem, hogy ha Dybcsi marad akkor miért kell ő nekünk?

Összegzés:
A két patkány távozása mellett, a vezetőség szép csendben letette a következő 5 év Juventusának az alapjait. Amire eddig nem nagyon figyeltem, mert telibe szidtam Marottát. Amiért külön piros pont, hogy nem pénzmosodaként működik a klub, hanem gazdasági társaságként, ami organikusan fejlődik.

Amennyiben Dybala marad és tényleg FP lesz belőle, van bőven esély, hogy utolérjük a riválisokat. Az USA túra bebizonyította, hogy szeretik a picit, sikongatnak örömükben, és ez így van jól. Most nem szabad elengedni, mert amíg valakit felépítünk újabb 2-3év. Annyi időnk nincsen.

Ha a Cancelo üzlet valóban összejön, és jön az izom a kp-ra, akkor szerintem egy bőven vállalható Mercato volt. Egy nagyjából 40-50M mínusszal.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-28, 08:28

zetterberg40 írta:


Szerintem akkor is van, ha Licht megy. Felkapott név úgysem érkezik oda, Spina megoldaná jobb és bal bekkben is, ha kell.
Spanyol lapok meg azt írják 17millát + Leminát adnánk Cancelóért. Nekem ez jobban tetszene, Spina meg edződjön egy évet az EL-ben Wink Bár nekem van egy olyan érzésem, hogy Lichti marad.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-28, 08:05

Bernát első edzése:
https://mobile.twitter.com/juventusfcen/status/890737088366333957

Ma 19:30-kor mutatják be. Meglátjuk, végül hányas mezszámot kapja.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-27, 22:36

CsT írta:

Ennek max akkor lenne értelme ha Asa távozna, Beppe kicsit belebuzult a szélsőkbe.

Szerintem akkor is van, ha Licht megy. Felkapott név úgysem érkezik oda, Spina megoldaná jobb és bal bekkben is, ha kell.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-27, 22:28

zetterberg40 írta:


Friss hírek szerint nagyon nyomul a vezetőség Spinazzola fronton. Vissza akarja hozni a klub és mintha most már az Atalanta is hajlandó lenne tárgyalni ezügyben. Ő mindkét oldalra opció lehet.
Ennek max akkor lenne értelme ha Asa távozna, Beppe kicsit belebuzult a szélsőkbe.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2017-07-27, 22:27

s4tch írta:
van néhány kellemetlen forgatókönyv, aminek lehet realitása:
- dybala megy, bernardeschi az ő utódja
- de sciglio és licht mellé nem veszünk embert
- cuadrado is megy, keita jön a helyére
- bonucci utódja vagy manolasz, vagy de vrij lehet, egyik sem nagy durranás, cserébe drágák

1. Dibcsi meccs utáni nyilatkozatára gondolva elég nagy segget csinálna a szájából (persze láttunk már ilyet)

2.Minek vennénk? Very Happy Very Happy


3. Ez egy rém hülye csere lenne.

4. Valaki tuti jön, de jó lenne valaki olcsóbb (Manolasz egyébként megsérült az Arsenal elleni meccsen)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
22 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: