Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
_DREAM_
Segédedző
Segédedző



Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-16, 14:53

s4tch írta:


ez egy roppant kínos ügy. a klub évekig tett félre jegyeket az ultráknak úgy, hogy ez nem felelt meg a szabályoknak. most meg szopni fogunk miatta. nem a zárt kapus meccsekről van szó, hanem arról a presztízsveszteségről, amit megint muszáj lesz elszenvedni. ha szponzor lennék, nem feltétlenül szeretnék olyan klubnak milliókat juttatni, amelyik nem tartja be a jegyeladásra vonatkozó szabályokat, és áttételesen maffiacsoportok kezére játszik. pedig van gyomrom sok mindenhez, lassan a hetero szexet sem vetem meg.

Köszi. Nem hangzik túl jól.. 

Azt amúgy olvastam már több helyen hogy sokszor csak az ultrákon keresztül lehet jegyet venni a meccsekre akik jókora haszonnal adtak túl rajta, ez elég gusztustalan, de ez más kluboknál is van így Olaszországban nem? 

Presztízsveszteség - gondolom akkor vagy az Ellenség vagy a napoli képviselői állhatnak az ügy kirobbantása mögött. Smile kíváncsi vagyok itt is annyira pártatlan lesz-e a vizsgálat mint anno a calciopolinál, sok jóra nem számítok már most.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-16, 13:00

Gondolom a végén még el is fogják tiltani...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-16, 09:09

s4tch írta:


..... lassan a hetero szexet sem vetem meg.
öregszel Te is

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-15, 23:43

_DREAM_ írta:
mi ez a balhé Agnellivel?  Evil or Very Mad

ez egy roppant kínos ügy. a klub évekig tett félre jegyeket az ultráknak úgy, hogy ez nem felelt meg a szabályoknak. most meg szopni fogunk miatta. nem a zárt kapus meccsekről van szó, hanem arról a presztízsveszteségről, amit megint muszáj lesz elszenvedni. ha szponzor lennék, nem feltétlenül szeretnék olyan klubnak milliókat juttatni, amelyik nem tartja be a jegyeladásra vonatkozó szabályokat, és áttételesen maffiacsoportok kezére játszik. pedig van gyomrom sok mindenhez, lassan a hetero szexet sem vetem meg.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-15, 21:06

mi ez a balhé Agnellivel?  Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-15, 17:34

Na Conti szétszakította a térdét. Lehet meglátta ezt Marotta a varázsgömbben. Mindenesetre gyors felépülést neki. Remélem mi jobban járunk végül Descivel.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-04, 20:40

2 hónapja nem olvastam nso-t,erre tessék:  http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barca-dybalat-120-millio-euroert-ketszer-is-felajanlotta-a-juve-2590337
ezek még mindig valami észak-koreai hírforrással dolgoznak Evil or Very Mad

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-01, 14:00

Marcsi és Kebap után Cselló is megsérült. Vádli, 2-3 hét kihagyást jósolnak.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-01, 13:46

Én jobban örültem volna egy hollandiai kölcsönnek Kean esetében, de remélhetőleg a Hellasban is jut neki elég játéklehetőség, ha már elvileg Bony helyett szerezték meg. Abban biztos vagyok, hogy ha marad, csak percek jutottak volna neki.

Amúgy a mély keret jó dolog, ugyanakkor kissé tartok tőle, mert itt előszeretettel hisztiznek be minden évben játékosok ilyen-olyan indokkal. Két fős középpályával számolva (három főssel meg pláne) elfért volna még egy jóféle arc a csapatrészbe, de így sem lesz könnyű dolga Allegrinek, hogy mindenkit tűzben tartson és mindeközben azért a csikó BenHúrnak szintén jusson játékidő (az állandó sérülésekkel is számolva). Ugyanez igaz a szélsőkre, támadókra, úgyhogy üdvözítő lenne már egy olyan szezon, amikor egy irányba húz mindenki csapaton belül. Ezt csak azért írom, mert látszólag a Realban, Bayern-ben stb. nincsenek ilyen hisztik, a nagyobb nevek elvannak a padon, ellenben nálunk mindig van valami.

---

A Zappacosta-transzfer odaver, az összeget látva még inkább. Mit láthat benne Conte? Kapkodásszagú, eléggé sok játékosról lecsúsztak.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-01, 11:20

Amúgy az inda nekimegy a szezonnak 3 belső védővel, akikből az egyik Ranocchia? Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-01, 11:17

Nem volt olyan vészes ez a mercato. Kb., amit az utóbbi években megszokhattunk. Elment két klasszis, akiket nem egy az egyben, hanem csapat szinten fogunk megpróbálni pótolni. 

A támadósor teljesen rendben van. Nem jött se Keita, se Sikk, hát istenem... Mindenkit nem igazolhatunk le. DC és Berna sztem tökéletesek a keret mélyítésére. DC tapasztalt BL szinten is, Bernában pedig nagy potenciál van.

A középpálya azért erősödött. A tavalyi évben csak Pjanic, Khedira volt használható. Most jött Matuidi, aki nem egy több dimenziós játékos, de arra, amire kell, azt tökéletesen meg tudja oldani. Marci felépül és lesz 2 helyre 4 emberünk + Beni és Stuani.

A védelemben viszont Bonucci nagyon fog hiányozni. Ez a csapatrész egyértelműen gyengült. Dani Alvest nem számolom ide, mert tavasszal már támadót játszott. Csak remélni tudjuk, hogy Rugani tud hozni egy stabil játékot. Benedek is jó igazolásnak tűnik.

+ Csecsni tökéletes igazolás

Allegri össze fogja rakni a csapatot, ebben biztos vagyok. A bajnokság viszont most keményebb lesz. A BL meg lutri, de bármeddig eljuthatunk szerintem idén is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-01, 10:14

tjunior írta:

Ha jól tudom 25 fős keretet lehet nevezni a bajnokságra nem 40et Smile
De 21 év alatti lehet bármennyi nem? Szóval Kean ebbe nem számított volna bele, nyilván jobb lesz neki a Chievoban, gyakorlatilag Pazza lesz az egyetlen posztriválisa, csak fosok, hogy egyszer lesz annyi sérült, hogy a rettentően ijedt arcú Desijjó is játszani fog. Very Happy Csak halkan mondom, hogy Allegri meg ne hallja de régebben Matuidi is játszott szélen, sőt balbakket is ez azért lehet fontos, hogy a csodálatos Kebabnak biztosan jusson hely a kezdőben. Smile
Amúgy sehol egy cikk, hogy kik jöhetnek a télen? Laughing
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-01, 09:36

CsT írta:

De ez Allegri baszki, itt előbb utóbb mindenki kidől! Smile Jah mondjuk ott van Stuani is mint klasszis szélső, nem szóltam! lol! lol!
Ha jól tudom 25 fős keretet lehet nevezni a bajnokságra nem 40et Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-01, 09:31

tjunior írta:

Ha Malac kidöl meg Pjacácal nem számolunk, jó hát így minden csapatrészben kevés ember van  tongue  Azért jelenleg 4 posztra 7 ember van, akikból csak Malac az egyposztos a többi variálható.
De ez Allegri baszki, itt előbb utóbb mindenki kidől! Smile Jah mondjuk ott van Stuani is mint klasszis szélső, nem szóltam! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-01, 09:23

CsT írta:

Franc tudja, legutóbb a Cagliari ellen amikor lekapta a Malacot a hal inkább Dibcsit tolta fel a helyére és Mandzu maradt szélen.  Elméletben jó így, de ha mondjuk a malac kidől, akkor marad 1 szem Mandzu előre, mögé a három posztra(LM,RM,AM) meg összesen 4 ember (Puli,Dyb,DC,Berni) ami azért rohadt kevés. Pjacával idén én nem számolok.
Ha Malac kidöl meg Pjacácal nem számolunk, jó hát így minden csapatrészben kevés ember van  tongue  Azért jelenleg 4 posztra 7 ember van, akikból csak Malac az egyposztos a többi variálható.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-01, 08:56

tjunior írta:

Gondolom Mandzu előrébb van a rangsorban, jogosan, mint Kean, sokat nem játszana.
Franc tudja, legutóbb a Cagliari ellen amikor lekapta a Malacot a hal inkább Dibcsit tolta fel a helyére és Mandzu maradt szélen.  Elméletben jó így, de ha mondjuk a malac kidől, akkor marad 1 szem Mandzu előre, mögé a három posztra(LM,RM,AM) meg összesen 4 ember (Puli,Dyb,DC,Berni) ami azért rohadt kevés. Pjacával idén én nem számolok.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-01, 08:46

CsT írta:
Kean kölcsönadását nem annyira vágom így, hogy se Sikk se Keita nem jött, megint halálig futtatjuk a malacot?
Gondolom Mandzu előrébb van a rangsorban, jogosan, mint Kean, sokat nem játszana.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-09-01, 08:05

torinojuve írta:



Szerintem nem nagyon mernének cikket lehozni róla,pláne a nagyobb lapok/oldalak. Drogozással vádolni egy profi játékost elég merész dolog, főleg ha az utána pert is indít.

Ez inkább egy kikövetkeztetés. Egy játékra alkalmatlanná tevő betegségből ami kizáró ok a leigazolására nem lehet kigyógyulni 1 hónap alatt, egy szívrendellenességet a Roma orvosai is észrevettek volna.
Szerintem kimutattak valamit a szervezetébe aminek nem kellett volna ott lennie, és vagy jófejségből, vagy Nedved közbenjárása miatt ezzel próbálták kimagyarázni, miért hátrálnak ki a szerződésből.

Ez vagy "kiment" a szervezetéből, ez magyarázná miért hagyták az utolsó napokra, vagy pedig ez a Roma értékrendjébe még éppen belefér.

Ugye azt senki se gondolhatja komolyan hogy a Milan pár éve egy megoldhatatlan fogprobléma miatt nem igazolta le XY-t. Very Happy
Rosszul fogalmaztam, egyre több helyről "HALLANI", hogy valami drog/doppingszer lehetett a háttérben. Nekem egy Lómás haverom mondta, nekik is van valami bennfentes fickójuk (olyan római Agresti) aki megszellőztette a dolgot még a leigazolása előtt.

Az megvan, hogy Conte egy laza 28 millát fizetett ki a Toro csere jobbhátvédjéért? Very Happy Very Happy + Lóriért 13 millát fizetett a Spurs....

Kean kölcsönadását nem annyira vágom így, hogy se Sikk se Keita nem jött, megint halálig futtatjuk a malacot?
Vissza az elejére Go down
torinojuve




Posts : 22
Join date : 2017. Jul. 17.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-08-31, 23:47

zetterberg40 írta:


Erről linkeljen már valaki egy cikket, mert nem olvastam még ezt.

Úgy tűnik Kean a Hellas Veronahoz kerül kölcsönbe.


Szerintem nem nagyon mernének cikket lehozni róla,pláne a nagyobb lapok/oldalak. Drogozással vádolni egy profi játékost elég merész dolog, főleg ha az utána pert is indít.

Ez inkább egy kikövetkeztetés. Egy játékra alkalmatlanná tevő betegségből ami kizáró ok a leigazolására nem lehet kigyógyulni 1 hónap alatt, egy szívrendellenességet a Roma orvosai is észrevettek volna.
Szerintem kimutattak valamit a szervezetébe aminek nem kellett volna ott lennie, és vagy jófejségből, vagy Nedved közbenjárása miatt ezzel próbálták kimagyarázni, miért hátrálnak ki a szerződésből.

Ez vagy "kiment" a szervezetéből, ez magyarázná miért hagyták az utolsó napokra, vagy pedig ez a Roma értékrendjébe még éppen belefér.

Ugye azt senki se gondolhatja komolyan hogy a Milan pár éve egy megoldhatatlan fogprobléma miatt nem igazolta le XY-t. Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-08-31, 19:33

CsT írta:
Schick ügyben egyre több helyen olvasni, hogy igazából drog volt az a "szívprobléma"....

Erről linkeljen már valaki egy cikket, mert nem olvastam még ezt.

Úgy tűnik Kean a Hellas Veronahoz kerül kölcsönbe.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-08-31, 15:41

Nem az zavar, hogy eladjuk a klasszisainkat -erre azért volt már példa nem egyszer a múltban is, hozzászoktam-, hanem hogy nem pótoljuk őket BM/ Real szintű zsugásokkal, azonnal, mert most már ők a mérce. Beppét kedvelem, tisztelem, elismerem az erényeit, de sajnos nem Moggi.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-08-31, 13:55

Az eladásaink Leminát leszámítva egy kalap szarral egyenlőek.
Nálam a mercato mélypontja mégis Desijjó leigazolása hiányposztra, főleg úgy, hogy pl Conti,Cancelo is a piacon volt. A másik, hogy (ismét) nem jött valami brutál DM (mondjuk Fabinho), sokkal fontosabb lett volna mint pl Duglaszkoszta (helyette Keita is bőven jó lett volna). A többi teljesen rendben van.
Schick ügyben egyre több helyen olvasni, hogy igazából drog volt az a "szívprobléma"....
Vissza az elejére Go down
torinojuve




Posts : 22
Join date : 2017. Jul. 17.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-08-31, 13:12

s4tch írta:


ha maradt volna a két faszkalap, akkor 7. ha jött volna schick és még egy rendes belső középpályás, akkor 9. kurvasok jó játékost szalasztottunk el megint, és nem a james kaliberekről beszélek. tolisso, tielemans és conti itt kellene, hogy játsszon. szóval amellett, hogy a keretet kétségtelenül sikerült mélyíteni, a kezdő két világklasszissal gyengült. így, bonucci és alves távozásával, illetve azzal, hogy az érkezők közül egyik sem real/bayern szintű játékos, és nálunk is legfeljebb matuidi érkezett a jelenlegi kezdőbe, nekem ez 5/10.

gyönyörű, hogy zsinórban a harmadik ősszel ismét azt nézhetjük, ahogy allegri megpróbálja összekalapálni a csapatjátékot. megint rengeteg az új ember, de megint nem erősödött érdemben a kezdő.

Én inkább csak amiatt vagyok szomorú hogy Buffon utolsó szezonja miatt kinyithatták volna jobban is a pénzcsapot.
Már a döntőbe jutáshoz is iszonyatosan nagy mák kellene, pláne nehezen képzelem el ahogy Rugani/Höwedes, De Sciglio/Lichsteinerel a pályán fogunk Bl t nyerni.

Túl sok mindennek kéne összejönnie ahoz hogy ez Bufonnak meglegyen. Matuidinak és Höwedesnek nagyon nagyot kéne hozzá domborítania, és valamelyik jobb hátvédnek a maximumot kéne magából kihoznia. Amit tud Höwedes jobb hátvédként, azt szerintem Lichi bőven tudja szóval ez sem opció.

Vagy pedig azt a taktikát játszák hogy csak 1 góllal kell többet rúgni Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-08-31, 13:04

Krisz írta:
Én megadtam volna a 8-9et, ha Schicket nem basszuk el és nincs a balfaszkodás Alvessel meg Bonuccival. Így azt hiszem 6.5

ha maradt volna a két faszkalap, akkor 7. ha jött volna schick és még egy rendes belső középpályás, akkor 9. kurvasok jó játékost szalasztottunk el megint, és nem a james kaliberekről beszélek. tolisso, tielemans és conti itt kellene, hogy játsszon. szóval amellett, hogy a keretet kétségtelenül sikerült mélyíteni, a kezdő két világklasszissal gyengült. így, bonucci és alves távozásával, illetve azzal, hogy az érkezők közül egyik sem real/bayern szintű játékos, és nálunk is legfeljebb matuidi érkezett a jelenlegi kezdőbe, nekem ez 5/10.

gyönyörű, hogy zsinórban a harmadik ősszel ismét azt nézhetjük, ahogy allegri megpróbálja összekalapálni a csapatjátékot. megint rengeteg az új ember, de megint nem erősödött érdemben a kezdő.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-08-31, 11:44

Favilli végül 8,5+1,5 millióért lesz Juventus játékos, de természetesen marad kölcsönben az Ascolinál. Úgy néz ki Marottáék egyelőre lemondtak a genovai Pellegri-Salcedo csatárduóról.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-08-31, 10:08

CsT írta:
Még átgondolom, de összességében (számomra) ez sem volt egy igazán jó mercato. Aztán majd az élet lehet, hogy megint Beppe igazolja. Very Happy elsőre olyan 5-6/10

Én megadtam volna a 8-9et, ha Schicket nem basszuk el és nincs a balfaszkodás Alvessel meg Bonuccival. Így azt hiszem 6.5
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-08-31, 10:07

CsT írta:
Még átgondolom, de összességében (számomra) ez sem volt egy igazán jó mercato. Aztán majd az élet lehet, hogy megint Beppe igazolja. Very Happy elsőre olyan 5-6/10

Nehéz értékelni, mert hiába lett jobb a csapat eleje, ha az eddig legerősebb csapatrész (védelem) gyengült. Höwedes azért nekem megnyugtató igazolás (ettől még remélem, nem Rugani játékidejét veszi el), de majd karácsony környékére nagyjából látni fogjuk, mi várható.

Igazság szerint nekem Csikk a legfájóbb pont, pláne hogy a Roma gyakorlatilag 22 millióért vette meg végül.


A hozzászólást zetterberg40 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-08-31, 10:09-kor.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-08-31, 08:20

Még átgondolom, de összességében (számomra) ez sem volt egy igazán jó mercato. Aztán majd az élet lehet, hogy megint Beppe igazolja. Very Happy elsőre olyan 5-6/10
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-08-31, 08:17

Krisz írta:


Én odaadtam volna neki Bonucci 19esét.
Lehet nem akarta a patkány mezét. Apropó, a patkány a napokban nyilatkozott és kikéri magának, hogy őt árulózzák, zsoldosozzák és örül, hogy a fia végre nyugodtan szurkolhat a Toronak. A végén majd kiderül, hogy csakis a fia miatt igazolt el! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-08-31, 00:11

zetterberg40 írta:
Benedek az új 21-es.

Én odaadtam volna neki Bonucci 19esét.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2017-08-30, 21:09

Tankcsapda írta:

Szerintem eddig a nyár igazolása. Sokoldalú, a média által lesajnált, szerintem klasszis, és hátvédként igen jó korban van. Már csak egy remek középpályást kellene valahonnan leakasztani.


Marotta szavai alapján nagy valószínűséggel már nem érkezik senki.

Amúgy a pletyka szinten felmerült nevek közül:
Renato Sanches -> Swansea (sima kölcsön 6 millióért)
Krychowiak -> West Brom (kölcsön)

Conte is őrjönghet, még az angol célpontjait sem tudja megszerezni, hiába egyeztek meg a felek Oxlade-Chamberlainről. A játékos nem fogadta el a transzfert, úgyhogy a Poolba megy.

Szerk: Benedek az új 21-es.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
11 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: