Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-30, 21:09

Tankcsapda írta:

Szerintem eddig a nyár igazolása. Sokoldalú, a média által lesajnált, szerintem klasszis, és hátvédként igen jó korban van. Már csak egy remek középpályást kellene valahonnan leakasztani.


Marotta szavai alapján nagy valószínűséggel már nem érkezik senki.

Amúgy a pletyka szinten felmerült nevek közül:
Renato Sanches -> Swansea (sima kölcsön 6 millióért)
Krychowiak -> West Brom (kölcsön)

Conte is őrjönghet, még az angol célpontjait sem tudja megszerezni, hiába egyeztek meg a felek Oxlade-Chamberlainről. A játékos nem fogadta el a transzfert, úgyhogy a Poolba megy.

Szerk: Benedek az új 21-es.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-30, 19:49

zetterberg40 írta:
Höwedes hivatalos: 3,5m kölcsön, 13m opció (25 pályára lépés után kötelező a véglegesítés) + 3m bónusz.

Közel 20m összességében, de ez még így is kíváló üzlet szerintem. Egy az egy elleni szitukban baromi jó a srác.

Szerintem eddig a nyár igazolása. Sokoldalú, a média által lesajnált, szerintem klasszis, és hátvédként igen jó korban van. Már csak egy remek középpályást kellene valahonnan leakasztani.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-30, 18:53

Höwedes hivatalos: 3,5m kölcsön, 13m opció (25 pályára lépés után kötelező a véglegesítés) + 3m bónusz.

Közel 20m összességében, de ez még így is kíváló üzlet szerintem. Egy az egy elleni szitukban baromi jó a srác.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-30, 15:00

Na kezdődik.....A migránsválogatott edzésén Kebab térdsérülést szenvedett, a következő napok vizsgálatai döntik el mennyire súlyos. Sad Kurvára kellene venni valakit még középre, van még rá másfél nap.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 653
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-30, 12:23

Az megvan,hogy a Chelsea 15 milliót adna Llorentéért a Swanseanak? Persze még csak pletykaszinten.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-30, 10:18

Nem kamuhír volt, Benedek tényleg megérkezett.
https://twitter.com/romeoagresti/status/902806407384375296

Szerk: csak most látom Csikk Romaba igazolásának részleteit -> http://www.football-italia.net/108994/official-roma-sign-schick
Csekkoljátok, ez egészen vicces.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-30, 09:01

Tobb szempontbol is kibaszas ez a Spina deal, a jatekos kibaszott a klubjaval, kozben mi kibaszunk Asaval, senkinek nem jo ez igy...
Engem kicsit zavar, hogy lemaradtunk Keitarol, siman lehet, hogy egy-ket even belul csillagaszati osszegert adja tovabb a Lyon. Mondjuk az pozitiv, hogy legalabb nem rivalist erosit, mint Csikk. Apropo, ha a szlovak tenyleg drogozik, akkor lesz vele gond hosszu tavon...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-30, 08:49

Spinazzolla helyzete egyre szarabb már a csapatkapitány Papu Gomez is támadja.

A sajtó szerint az egész ügy egy nagy "HA" függvény.

HA Laxaltot megszerzi az Atalanta akkor Spina jöhet ide, Asa pedig mehet a Galatába.

Asa egyébként távozni szeretne de a Juve nem engedi (az ügynöke szerint) amíg nem talál valakit a helyére.
Vissza az elejére Go down
torinojuve




Posts : 22
Join date : 2017. Jul. 17.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-30, 00:00

Én valami olyat is hallottam hogy Schick nem a szívével bukott meg hanem valamilyen drogot találtak.
Gondolom elbaszni nem akarták a karrierjét, és összehoztak egy ilyen kamu szöveget.
Egy szívbetegséget nem lehet "kipihenni", viszont a drog megmagyarázná miért álltak el tőle.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-29, 23:03

Örülök, hogy Keita végül kaszinózik. Totál felesleges igazolás lett volna. Schicket kurvára sajnálom, de így remélem Kean kap több lehetőséget.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-29, 16:22

zetterberg40 írta:
3-4m a kölcsönért, 11-12 milliós opció. Teljesen jó. Holnap orvosi.

Ma érkezik, orvosi holnapra csúszik.

Keita -> Monaco: 30m+bónuszok, szóval a Lazio megkapja a kért összeget.

Naby Keitát csak kivásárolta a Pool, hivatalos hogy 2018 nyarán csatlakozik. Asszem 55m euró. Ez talán tovább növelheti Can érkezésének esélyét ingyen. Abban a formában nem lenne rossz, szerintem Khedirát váltaná, de persze jó sok ropogós fonttal még januárig meggyőzhetik a hosszabbításról.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-28, 20:29

3-4m a kölcsönért, 11-12 milliós opció. Teljesen jó. Holnap orvosi.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-28, 19:05

Howedes szerintem nagy fogas, stabilabb lesz vele a hatso alakzatunk. Nem orulok neki, hogy Csikk vegul Romaba kerul, ellenben veletek ellentetben en latom Keitaban az allatot, ha jovore jon ingyen Mandzu helyere, egy rossz szot nem fogok szolni a Kobrara (ot sem veletlenul vinnek tobben 25-30m kornyeken am). Kozben tegnap lattam Cant is a csuzlik ellen, kifejezetten komplett kozeppalyas erzetet keltette. Marotta szerint erdekel minket meg mindig, de a Pool ragaszkodik hozza, de neki is egy ev van meg hatra a szerzodesebol. Fasza lenne ot is elhozni ingyen jovore, bar a besztlig fizetesekkel nehezen (sehogy sem) fogunk tudni versenyezni.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-28, 17:58

höwedes elköszönt a szurkolóktól, jönni fog.

leszarom, mennyibe kerül, örülök neki. egyébként 15 milla körüli összeget emlegetnek, annyiért vicc egy világbajnok védő, aki fiatalabb is bonuccinál, és ha kell, bármelyik szélen is elpenget.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-28, 15:24

Krisz írta:
Schicket szívbetegséggel igazolta le 15 millával többért a Lóma vagy csak megint a fantasztikus orvosaink néztek el leleteket?
Továbbra sem tiszta hogy akkor most mi a valós állapota a kölyöknek, de ha semmi extra akkor ugyanolyan nonsense módon szopattuk meg magunkat, mint Verratti esetében. Mondjuk a Lómát még könnyű lerabolni ha arról van szó.

Nekem úgy tűnik, hogy a Sampnak volt igaza, az az egészségügyi probléma talán tényleg csak némi pihenőt igényelt. De persze majd meglátjuk, mindenesetre jó egészséget a srácnak, ez mindennél fontosabb. Remélem pár év múlva le tudjuk igazolni, ha a Malac már nem lesz mérvadó. 

Marotta amúgy a hétvégi meccs előtt megerősítette, hogy az első ajánlatunk után ment egy másik ajánlat is, ami mindennel együtt ugyanúgy elérte volna a 30,5 milliót, csak más konstrukcióban. 8 milliós kölcsön, a fennmaradó rész pedig opcióként. Én nagyon sajnálom, hogy így alakult.

Viszont a lóma a mi szempontunkból még mindig jobb, mint az inda. Ha minden igaz 5 milliós kölcsön egy részletben, 33 milliós kötelező véglegesítéssel, plusz valamennyi százalék a Samp-nak a későbbi eladásából - ezek a transzfer végleges részletei.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-28, 15:10

Schicket szívbetegséggel igazolta le 15 millával többért a Lóma vagy csak megint a fantasztikus orvosaink néztek el leleteket?
Továbbra sem tiszta hogy akkor most mi a valós állapota a kölyöknek, de ha semmi extra akkor ugyanolyan nonsense módon szopattuk meg magunkat, mint Verratti esetében. Mondjuk a Lómát még könnyű lerabolni ha arról van szó.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-28, 14:05

Közben több forrásból jó hírek jönnek Höwedes kapcsán. Ma/holnap létrejöhet a végleges egyezség - talán magának a játékosnak köszönhetően, aki mindenképpen jönni akar, a sok éves szolgálatáért nem állnak az útjába. Úgy fest, hogy a sima kölcsön+opcióba (nem kötelező) is hajlandó belemenni a Schalke. Szuper lenne.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-28, 13:44

CsT írta:
Én nem vagyok túl derűlátó az Atlantai trióval. Caldara "állítólag" sérült volt most is és a múlt héten is, de a padon azért ott ült. Az a baj, jelenleg már nem érdeke Gasperininek a játszatása mert úgysem építhet rá hiszen jövőre dobbant + a pénz már így is úgy is megkapják érte. Orsolinit meg nem tudom elhelyezni ebbe a 3-4-1-2 (3-4-2-1) -be.

Várjunk még ezzel pár hetet, de őszintén szólva kicsit én is tartok ettől. Ha a válogatott szünet után sem játszik Caldara, akkor szerintem van valami a háttérben.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-28, 13:25

tjunior írta:

Megérezte a lóvé szagot, kaphat egy 5 éves szerződést amivel annyit kereshet mint a karrierjében összesen. Az is igaz, hogy nem akkora tehetség, hogy a Juve kezdője legyen, egy hasznos squad-playernek meg már most is jó, annyit biztos tud hozni mint Asa.
De vajon magától csinálja vagy esetleg Marrotáék gyakorolnak rá nyomást? Beppe szerint Spina viselkedése "érthető" ebben a szituban. Viszont ha nem sikerül visszahozni, akkor az egész karrierjének odabaszhat, mert nem hiszem, hogy nagyon kívánatos személy lesz Bergamóban.

Én nem vagyok túl derűlátó az Atlantai trióval. Caldara "állítólag" sérült volt most is és a múlt héten is, de a padon azért ott ült. Az a baj, jelenleg már nem érdeke Gasperininek a játszatása mert úgysem építhet rá hiszen jövőre dobbant + a pénz már így is úgy is megkapják érte. Orsolinit meg nem tudom elhelyezni ebbe a 3-4-1-2 (3-4-2-1) -be.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-28, 12:56

s4tch írta:
spinazzola közben mindent megtesz, hogy visszajöhessen. egyrészt klassz, hogy ennyire itt szeretne játszani, másrészt van egy szerződése, viselkedhetne engedelmesebb rabszolgaként is.

tessék, közben már el is búcsúzott az atalantától:
https://www.instagram.com/p/BYVN_UcFd_9/
Megérezte a lóvé szagot, kaphat egy 5 éves szerződést amivel annyit kereshet mint a karrierjében összesen. Az is igaz, hogy nem akkora tehetség, hogy a Juve kezdője legyen, egy hasznos squad-playernek meg már most is jó, annyit biztos tud hozni mint Asa.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-28, 12:42

spinazzola közben mindent megtesz, hogy visszajöhessen. egyrészt klassz, hogy ennyire itt szeretne játszani, másrészt van egy szerződése, viselkedhetne engedelmesebb rabszolgaként is.

tessék, közben már el is búcsúzott az atalantától:
https://www.instagram.com/p/BYVN_UcFd_9/
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-28, 12:09

a lapok szerint Lirola visszahozatala a "B"-terv arra az esetre ha Hummels nem jön a Leverkusentől. Ha ez igaz, elég nagy kapkodás van...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-28, 08:29

Krisz írta:


Akármilyen nevetséges az FFP és gittegylet az UEFA, a PSG nyári mercatoja nyíltan arcon hugyozza az UEFAt. Nagyon remélem, hogy ha kell diktatórikusan is de közbelép az UEFA. Ha az amcsi franchiseok felismerték hogy határt kell szabni az esztelen költekezésnek, akkor Svájcban sem ártana kicsit cselekedni.

Azt nem tudom, hogy a katari mire pattog. Az olajár lent van a picsában, a dollár (és a hozzákapcsolt riyal) is mélyponton. A VB-vel és ahhoz hasonló megaprojektekkel minden létező kockázatot magukra vállaltak, majd röviddel utána koppantak, azóta is azt szopjuk. Az ország blokád alatt van, erre ő meg 400 milliót költ 2 játékosra.
Ráadásul mindezt olyan nyíltan, mintha direkt az lenne a célja, hogy mindenki lássa szarik az FFP dologra.
Mondjuk nekem a milan esete legalább ilyen durva, mert nekik lófasz bevételük nincs, idén se lesz.
Mi meg 5-10 milliókon vitázunk Höwedes esetében....
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-28, 07:50

zetterberg40 írta:
Mbappé végül kölcsön+190 milliós opcióval kerül Párizsba, és az ffp máris kijátszva. Talán az utolsó napokban így Fabinhot is bepréselik normál transzferrel 60 millió körül.

Akármilyen nevetséges az FFP és gittegylet az UEFA, a PSG nyári mercatoja nyíltan arcon hugyozza az UEFAt. Nagyon remélem, hogy ha kell diktatórikusan is de közbelép az UEFA. Ha az amcsi franchiseok felismerték hogy határt kell szabni az esztelen költekezésnek, akkor Svájcban sem ártana kicsit cselekedni.

Azt nem tudom, hogy a katari mire pattog. Az olajár lent van a picsában, a dollár (és a hozzákapcsolt riyal) is mélyponton. A VB-vel és ahhoz hasonló megaprojektekkel minden létező kockázatot magukra vállaltak, majd röviddel utána koppantak, azóta is azt szopjuk. Az ország blokád alatt van, erre ő meg 400 milliót költ 2 játékosra.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-27, 21:03

Mbappé végül kölcsön+190 milliós opcióval kerül Párizsba, és az ffp máris kijátszva. Talán az utolsó napokban így Fabinhot is bepréselik normál transzferrel 60 millió körül.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-27, 12:01

Marotta: “Howedes wants to join Juve, but that is not enough. We are negotiating with Schalke and if we do close a deal, it’ll be on loan with option to buy,” the director told Mediaset Premium.
“If it’s not done over the next few days, we will seek alternatives.”


Nagyon könnyelmű nyilatkozatnak tűnik, pedig nem kellene elfarkalni ezt a transzfert.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-26, 20:55

Schick -> Roma
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-26, 18:42

Krisz írta:


Ezt a csiszolatlan gyémántot nem igazán értem. Volt egy jó EBje, bár ott is inkább megalapozatlan hypeott éreztem (ami gondolom főleg a kora miatt volt), a statok is csak annyit mondanak, hogy pontosan passzol. A Bayernben semmit sem játszott, szóval utána se bizonyította nagyon azt a hatalmas potenciált amire a hypeot kapja. Persze bármi lehet belőle, mondjuk szerintem klasszis nem lesz.

Igazából André Gomest nagyon nem szeretném, ezért álmodozok ilyenekről! Smile Közben Marrone a Barié....hát ő se lett megcsiszolva Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-26, 18:04

CsT írta:
Közben Brazzo szerint Renato Sanchez a távozását kérte, el is hagyta a keretet. Neki jobban örülnék mint a András Gomeznek, persze csak ilyen kölcsön+opció dologban. Kibaszott csiszolatlan gyémánt a srác, ha Maxi nem tudja megcsiszolni, akkor senki.

Ezt a csiszolatlan gyémántot nem igazán értem. Volt egy jó EBje, bár ott is inkább megalapozatlan hypeott éreztem (ami gondolom főleg a kora miatt volt), a statok is csak annyit mondanak, hogy pontosan passzol. A Bayernben semmit sem játszott, szóval utána se bizonyította nagyon azt a hatalmas potenciált amire a hypeot kapja. Persze bármi lehet belőle, mondjuk szerintem klasszis nem lesz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-26, 17:40

Közben Brazzo szerint Renato Sanchez a távozását kérte, el is hagyta a keretet. Neki jobban örülnék mint a András Gomeznek, persze csak ilyen kölcsön+opció dologban. Kibaszott csiszolatlan gyémánt a srác, ha Maxi nem tudja megcsiszolni, akkor senki.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2017-08-26, 17:22

s4tch írta:

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a/sampdoria-romei-juve-nessun-incontro-a-loro-schick-non-interessa-pia-1010392

Ez esetben remélhetőleg Lómát választja, onnan mozdítható lesz legalább.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
12 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: