Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
LeRoi10
Segédedző
Segédedző



Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 17:37

Egyébként ha már szóba jöttek a magyar szurkolói csoportok:

Ha az ősszel Torinóban vagy akár még idegenben is szeretném megnézni a csapatot másodmagammal, szerintetek hol szerezzem be  a jegyeket? Még nem voltam Juve meccsen, utazás nem érdekel, csak a jegy. Egyedül is meg tudom oldani a klub hivatalos oldalán, esetleg a RUJ-on vagy a juventus club hungary-n vagy micsodán keresztül érdemesebb? Esetleg árban is lehet így különbség?  Kell most valamiféle szurkolói kártya? Ha kell kártya akkor mennyivel hamarabb kell elindítani a procedúrát?  

Majd szépen utálna olvasok a dolognak, de ez egy olyan téma, amiben szerintem jobb a tapasztalatok alapján elindulni. Tudom, hogy nagyon off, ha lesz infó törlöm, de itt van most nyáron a legnagyobb élet. Plusz talán másnak is hasznos lenne a válasz. Előre is köszi!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 16:44

Ja meg máshol tagdíj sincs, az milyen már?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 16:35

s4tch írta:
vélhetően ezt látták a srácok, csak szarul gugli fordítózták

Na igen, az arayafordító kifejezetten jól teljesít az olasz, spanyol, német, + skandináv nyelvekről angolra fordításban, de azért akadnak mellélövések illetve általánosságban véve validálni kell a végeredményt, amihez nem árt egy alap-közép szintű nyelvtudás. Ennél sokkal rosszabb amikor angolról magyarra nem sikerül a dolog házon belül - ez sem ritka. Plusz amikor ész nélkül fordítanak angol nyelvű blogokról vett dolgokat, amik többnyire olaszról (föleg a vecchiasignorarol) lettek az adott blogra fordítva hibásan - na ez pedig a total lost in translation katasztrófa.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 16:03

CsT írta:
Egy másik magyar juvés oldal szerint Marrotta nyilatkozott, hogy jövőre Lichti és DS olda meg a jobbszélt illetve, hogy középre marad Lemina?! scratch scratch Forrás nem volt megjelölve, olvasott erről valaki valamit?

vélhetően ezt látták a srácok, csak szarul gugli fordítózták:
http://www.vecchiasignora.com/topic/318723-ts-juve-a-destra-licht-e-de-sciglio-cancelo-il-valencia-non-lo-cede-questanno-marotta-puo-bloccarlo-per-la-prossima-stagione-con-lemina/

egyrészt szó sincs arról, hogy ezt marotta mondta. ez a tuttosport spekulációja/értesülése. másrészt pont arról van benne szó, hogy a valencia idén nem nagyon engedi el cancelót, viszont lemina érdekli őket, így marotta idén odaadná nekik leminát, cserébe jövőre elhozhatnánk cancelót és/vagy garayt - mondja a tuttosport.

full huszadrangú pletyka, szóra sem érdemes. többek között azért nem is foglalkozunk a bianka nénin napi szinten átigazolási pletykákkal, mert a "hírek" 99%-a ehhez hasonló szemét.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 15:20

CsT írta:

Én is ritkán olvasok más magyar oldalakat, (de az angolom folyamatosan kopik, így néha bevallom ott olvasom el a híreket ha fáradt vagyok)  csak most ezt pont feldobta a fészbuk Very Happy Fórum szempontból szerintem elég híg a többi oldal, néhol meg rózsaszín ködben élnek és köszönik pl Dani Alvesnek a múlt szezont meg ilyenek, egy másikon próbálnak komolyabb cikkeket, elemzéseket írni, hát azok között is ritka ami értékelhető, de van olyan is ahol figyelmeztettek, hogy ne használjak olyan csúnya szavakat mint pl a fasz Very Happy


lehet, hogy faszság (  Very Happy ), de ahogy nem nézek más focit az olaszon kívül, úgy nem is olvasok más fórumokat, megkóstoltam párat, de megrágtam és kiköptem, így jártatok, itt ragadtam, amit a fociról tudok, azt is nagyrészt tőletek tanultam, ezért nem is fogunk szakmai részleteken összeveszni

cheers

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 14:41

Krisz írta:


Hivatalos nyilatkozatokat a football italia (és minden más híroldal, újság) mindig lehozza, kötve hiszem, hogy igaz lenne. A vezetők meg amúgy sem szoktak csak úgy leállni firkászokkal beszélni, hacsak nem valami hivatalos eseményen (felkészülési meccs, edzőtábor, játékos bemutatás, sajtótajékoztató, stb) kapják el őket.

Egyébként van másik normális magyar Juves oldal? A magyar szurkoloi klub meccsre utazas szervezesben egeszen jó, az írásaik viszont nem nagyon erdemelnek emlitest; gyakorlatilag angol nyelvű oldalakról fordított dolgok vannak fent sokszor gyenge fordítással.
Én is ritkán olvasok más magyar oldalakat, (de az angolom folyamatosan kopik, így néha bevallom ott olvasom el a híreket ha fáradt vagyok)  csak most ezt pont feldobta a fészbuk Very Happy Fórum szempontból szerintem elég híg a többi oldal, néhol meg rózsaszín ködben élnek és köszönik pl Dani Alvesnek a múlt szezont meg ilyenek, egy másikon próbálnak komolyabb cikkeket, elemzéseket írni, hát azok között is ritka ami értékelhető, de van olyan is ahol figyelmeztettek, hogy ne használjak olyan csúnya szavakat mint pl a fasz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 14:23

CsT írta:
Egy másik magyar juvés oldal szerint Marrotta nyilatkozott, hogy jövőre Lichti és DS olda meg a jobbszélt illetve, hogy középre marad Lemina?! scratch scratch Forrás nem volt megjelölve, olvasott erről valaki valamit?

Hivatalos nyilatkozatokat a football italia (és minden más híroldal, újság) mindig lehozza, kötve hiszem, hogy igaz lenne. A vezetők meg amúgy sem szoktak csak úgy leállni firkászokkal beszélni, hacsak nem valami hivatalos eseményen (felkészülési meccs, edzőtábor, játékos bemutatás, sajtótajékoztató, stb) kapják el őket.

Egyébként van másik normális magyar Juves oldal? A magyar szurkoloi klub meccsre utazas szervezesben egeszen jó, az írásaik viszont nem nagyon erdemelnek emlitest; gyakorlatilag angol nyelvű oldalakról fordított dolgok vannak fent sokszor gyenge fordítással.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 13:24

Egy másik magyar juvés oldal szerint Marrotta nyilatkozott, hogy jövőre Lichti és DS olda meg a jobbszélt illetve, hogy középre marad Lemina?! scratch scratch Forrás nem volt megjelölve, olvasott erről valaki valamit?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 12:35

CsT írta:
Nekik azért nagy előny a Castilla, nemhiába óbégat Agnelli is évet óta a második csapatok bevezetésért.

Pontosan ez a kulcsa az egésznek. Sokkal hatékonyabban tudnak játékost validálni. Ha belegondolsz, mi az évi 15-20 kölyök kölcsönbizniszével ugyanazt csináljuk, mint amikor a Real B lenyom egy szezont a Segundaban. A különbség persze hatalmas - az Albinoleffetől nem kapja meg ugyanazt a játéklehetőséget, technikai és taktikai felkészítést a kölyök, mint amit a Real B-ből vagy a nemlétező Juve B-ből kapna. Így hosszabb idő pontosan felmérni, hogy valójában mire predesztinált egy játékos illetve a primavera és az első csapat közti képességekbeli szakadék áthidalása is több idő. Pl Kean valószínűleg 16 éves korától már a Juve B-ben tolta volna profi környezetben, 18-20 éves korára meg olyan szinten lenne mint amikor mi elhoztuk Moratat (annyi különbséggel, hogy a Juventus mentalitás, olasz taktikai mindset bele lenne kódolva így az integráció is sokkal gyorsabb lenne - most meg azon kínlódunk hogy maradjon arra a párszáz percre az első csapatnál amit maximum megkaphat vagy menjen kölcsönbe. Másik kiváló példa Donna, ha a Milan nem gatyásodik le totálisan és van mondjuk egy tapasztalt, stabil, minőségi kapusuk, akkor a kölyök vagy a padot koptatná 3. számú kapusként vagy a Ternanaban kínlódna még évekig. Nem értem amúgy hogy miért olyan nehéz átszervezni a bajnoki rendszert. Nekem ez a lépés még evidensebbnek tűnik, mint a videobíró bevezetésének igénye, itt semmilyen prot nem látok a jelenlegi rendszer mellett.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 12:17

CsT írta:
A Real jobban megválogatja a tehetségeket náluk 3-4 játékos van akiket kölcsönadnak, általában nagyon körültekintően (olyan helyre ahol jó a bajnokság és játszani fog, mostanában ezek a bundesliga középcsapatok tökéletesek erre) ezzel szemben mi évente 12-15 játékost adunk serie B-C-be....bár mostanában azért már is  ésszel csináljuk mint pl Rugani,Orsolini,Lirola. Nekik azért nagy előny a Castilla, nemhiába óbégat Agnelli is évet óta a második csapatok bevezetésért.
Igaza van Agnellinek de nem nagyon értem az egészet. Nincs Torinótól 100 km-en belül olyan harmadosztályú csapat akinek nincs 80-90-100 éves múltja? Szerintem semmi sem tiltja, hogy egy csapat 10 játékos adjon kölcsön vagy adjon el egy másiknak. Nem lennének Juve mezben a srácok, évközben nem lehetne őket csak úgy felhívni, de szerintem pár millióból évente simán megoldható dolog lenne. Valaki tudja mi ennek az akadálya?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 11:40

zetterberg40 írta:


Mióta Zidane színre lépett, egy csapásra minden területen jól és okosan lavírozik a Real. Nekem szimpatikus, ahogy az olyan fiatal arcokat is kezdi beépíteni, mint Asensio, Vazquez a tavalyi szezonból. Most kiszórták a Pepe, Danilo, James triót, akiknek a helyére jött Vallejo, Theo Hernandez, Dani Ceballos. Utóbbi kettő mondjuk 47 milliójukba került, de 20, 19 és 20 éves arcokról van szó. A tavalyi szezont Vallejo gyakorlatilag kezdőként nyomta végig Frankfurtban, Ceballos a Betisben, Hernandez pedig az Alavesben. És akkor még mindig ott van nekik a talonban a 22 éves vdk Marcos Llorente, aki az U21-es Eb-n és tavaly az Alavesben egyaránt nagyon jó tackles/interceptions mutatót hozott. Zidane munkásságát látva ezek a fiatalok ténylegesen meg is fogják kapni a lehetőséget a következő szezonban - legalábbis az első három mindenképpen, Llorentével nem tudom pontosan mi a tervük, ő lehet még megy kölcsönbe. 

Pár évvel ezelőtt hasonlóan csinálták Varane-nal, Carvajallal, Nachoval.
A Real jobban megválogatja a tehetségeket náluk 3-4 játékos van akiket kölcsönadnak, általában nagyon körültekintően (olyan helyre ahol jó a bajnokság és játszani fog, mostanában ezek a bundesliga középcsapatok tökéletesek erre) ezzel szemben mi évente 12-15 játékost adunk serie B-C-be....bár mostanában azért már is  ésszel csináljuk mint pl Rugani,Orsolini,Lirola. Nekik azért nagy előny a Castilla, nemhiába óbégat Agnelli is évet óta a második csapatok bevezetésért.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 09:31

Krisz írta:

Azért ne hasonlítsuk Romagnat meg Cassatat Moratahoz... mielőtt leigazoltuk lenyomott vagy 50 meccset a Margit első csapatban, ez pedig nem mondható el az előbbi kettőről. Azt kéne elérni, hogy a Leminak, Rinconok helyét és játékidejet a Romagnak kapják meg. Ez inkább hozzáállás kérdése, mint sem a lehetőségeké. Az utánpótlás csapaton és rendszeren biztosan van egy rakás megreformálandó dolog, de biztos lenne matéria hogy leülhessenek a padunkra.

Mióta Zidane színre lépett, egy csapásra minden területen jól és okosan lavírozik a Real. Nekem szimpatikus, ahogy az olyan fiatal arcokat is kezdi beépíteni, mint Asensio, Vazquez a tavalyi szezonból. Most kiszórták a Pepe, Danilo, James triót, akiknek a helyére jött Vallejo, Theo Hernandez, Dani Ceballos. Utóbbi kettő mondjuk 47 milliójukba került, de 20, 19 és 20 éves arcokról van szó. A tavalyi szezont Vallejo gyakorlatilag kezdőként nyomta végig Frankfurtban, Ceballos a Betisben, Hernandez pedig az Alavesben. És akkor még mindig ott van nekik a talonban a 22 éves vdk Marcos Llorente, aki az U21-es Eb-n és tavaly az Alavesben egyaránt nagyon jó tackles/interceptions mutatót hozott. Zidane munkásságát látva ezek a fiatalok ténylegesen meg is fogják kapni a lehetőséget a következő szezonban - legalábbis az első három mindenképpen, Llorentével nem tudom pontosan mi a tervük, ő lehet még megy kölcsönbe. 

Pár évvel ezelőtt hasonlóan csinálták Varane-nal, Carvajallal, Nachoval.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 06:46

Vannak azért érdekességek az olasz átigazolásokkal kapcsolatban pl:
Cáceres pár napja aláírt a Laziohoz, akik most kölcsönadták a Hellasnak. Gondolom szeretnék ha szerezne 1-2 év rutint! Smile

Moggi első igazolása pedig Adorján K. lehet a Novarából Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-08-01, 01:01

LeRoi10 írta:

Persze, ez mind szép és jó. Cassatát a Sassolnak is így adtuk el idén, szóbeli egyezménnyel a visszavásárlásra. Továbbra is bírom Beppét, nagyszerű munkát végez, de szerintem ezek az üzletek is gyengeséget mutatnak kifele. A szóbeli egyezménnyel 1 v 2 év múlva kitörölhetjük a seggünket. Elkérhetnek akár 25-30 milliót is ezekért a játékosokért, ha lesz két kurva jó szezonjuk, nekik pedig éppen olyan kedvük lesz. 
A Real miért tudta fix visszavásárlási összeggel lepasszolni Moratát vagy éppen korábban Callejont, Carvajalt?

Azért ne hasonlítsuk Romagnat meg Cassatat Moratahoz... mielőtt leigazoltuk lenyomott vagy 50 meccset a Margit első csapatban, ez pedig nem mondható el az előbbi kettőről. Azt kéne elérni, hogy a Leminak, Rinconok helyét és játékidejet a Romagnak kapják meg. Ez inkább hozzáállás kérdése, mint sem a lehetőségeké. Az utánpótlás csapaton és rendszeren biztosan van egy rakás megreformálandó dolog, de biztos lenne matéria hogy leülhessenek a padunkra.

Én azt sem tudom elképzelni, hogy Marotta lenne a felelős a hozzáállásunkért. Agnelli nem egy kirakat elnök, szóval ha a mostani csapással gondja lenne akkor az biztosan felvetésre kerülne. Én amúgy az idei mercatoval is meg leszek elégedve, ha jön valaki a DM profilomra.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 21:51

tjunior írta:

Nekem ne mond, szerintem is le kellene papírozni mindent. Akár több kondícióval is pl. ha a meccsek 50%án pályára lép ennyi a visszavásárlási ár, ha 75 akkor annyi. Vagy mit tudom én. Beppének ez a módszere (már ha igazak a hírek, mert Berardinál volt kikötött opció), ez van. Bárcsak ott járnánk már hogy Romagnának meg Cassatának volt két olyan szezonja ami miatt ezen kell gondolkodnia a vezetőségnek.

Beppe-t szerintem régen túlnőtte ez a feladat. De abba, hogy ezeket az üzleteket hogyan és milyen feltételekkel kötjük bele látni a részünkről lehetetlen.

Nem tartom elképzelhetőnek, hogy ennyire balfaszok legyünk. Inkább megy a "biznyic okosba". Természetesen hogy az olasz NAV ne lássa. Amikor kivették a fele tulajdont, hogy átlátható legyen a szitu, akkor tudtam, hogy csak még átláthatatlanabb lesz. Bejött.

A világfutball egy hatalmas korrupt gennyes szemétdomb. Szabályozatlan játékosügynökök, átláthatatlan transzferek, adócsalások sorozata, eltitkolt fizetések, gyerekek kitépése az ölelő szülői karokból, mindezt egy olyan maffia szervezet mint a FIFA, és az UEFA égisze alatt. Kínai arab orosz és más minimum kétes hátterű befektetők világa lett szeretett sportunk. 

Hangzatos elvek helyett valós megoldás még javaslat szinten sincsen. A Milan megmutatta, hogy mennyit ér a FFFP, kábé egy fillért sem.

Mi meg próbálunk selyem kesztyűvel harcolni ellenük. Mit nem adnék egy Moggi-ért Beppe helyett.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 20:56

LeRoi10 írta:

Persze, ez mind szép és jó. Cassatát a Sassolnak is így adtuk el idén, szóbeli egyezménnyel a visszavásárlásra. Továbbra is bírom Beppét, nagyszerű munkát végez, de szerintem ezek az üzletek is gyengeséget mutatnak kifele. A szóbeli egyezménnyel 1 v 2 év múlva kitörölhetjük a seggünket. Elkérhetnek akár 25-30 milliót is ezekért a játékosokért, ha lesz két kurva jó szezonjuk, nekik pedig éppen olyan kedvük lesz. 
A Real miért tudta fix visszavásárlási összeggel lepasszolni Moratát vagy éppen korábban Callejont, Carvajalt?
Nekem ne mond, szerintem is le kellene papírozni mindent. Akár több kondícióval is pl. ha a meccsek 50%án pályára lép ennyi a visszavásárlási ár, ha 75 akkor annyi. Vagy mit tudom én. Beppének ez a módszere (már ha igazak a hírek, mert Berardinál volt kikötött opció), ez van. Bárcsak ott járnánk már hogy Romagnának meg Cassatának volt két olyan szezonja ami miatt ezen kell gondolkodnia a vezetőségnek.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 20:12

tjunior írta:


Feltételezem a Cagliarinak nem volt 7.6 milliója Romagnának viszont így csak 3.1et kell pengetniük. Del Fabbron majd bukunk pár milliót viszont viszont Romagna jó helyen lesz. A két klub között javul a kapcsolat, gondolom megint valami gentleman's agreementet kötött Marrotta a visszavásárlás kapcsán, szóval ez sem árt. Mindenki boldog.
Persze, ez mind szép és jó. Cassatát a Sassolnak is így adtuk el idén, szóbeli egyezménnyel a visszavásárlásra. Továbbra is bírom Beppét, nagyszerű munkát végez, de szerintem ezek az üzletek is gyengeséget mutatnak kifele. A szóbeli egyezménnyel 1 v 2 év múlva kitörölhetjük a seggünket. Elkérhetnek akár 25-30 milliót is ezekért a játékosokért, ha lesz két kurva jó szezonjuk, nekik pedig éppen olyan kedvük lesz. 
A Real miért tudta fix visszavásárlási összeggel lepasszolni Moratát vagy éppen korábban Callejont, Carvajalt?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 19:34

zetterberg40 írta:
Marottáék a hírek szerint 20-25m eurónál nem költenének többet középpályásra.
Ilyenkor jön a Gueye-Kante trükk. Legalábbis én így hívom Very Happy Whoscoredon leszűrjük a francia bajnokság  legtöbb tackle+interceptionnel rendelkező CDM/CM-jét. Így az új rohamnégerünk ..... (dobpergés) egy szőke francia srác, Valentin rongier a Nantesból. 4,1 tackle +1,4 IC nem rossz, 83%-os passzpontosság nem az igazi, de az sem vészes.  Vagy éppen ott van Torreira a Sampban. Bár Rumcájsz tuti nem adná már nekünk. 

Tényleg, arra is kiváncsi leszek, hogy mi lesz Schickkel. Augusztus végén megy-e még orvosira valahova.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 18:23

zetterberg40 írta:
Marottáék a hírek szerint 20-25m eurónál nem költenének többet középpályásra.

Basketball

annyiért jöjjön vissza padoin, a maradékot meg költsük bírókra.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 18:01

Brazzo lett a Bayern új sportigazgatója. Wow, grat neki. Legközelebb talán nem rántanak már le annyira. Razz
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 17:21

Matics végül 40 millió fontért igazolt a MU-ba.
Marottáék a hírek szerint 20-25m eurónál nem költenének többet középpályásra.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 14:34

Szerintem a Barszában nem posztban gondolkodnak hanem játékosban és azért Dybala mert ő viszonylag könnyen mozdítható és ez a topcsapatok körében ritka, a fizuja megduplázását simán tudják állni, marketing szempontból is erősebb mint Coutinho, Carrasco, vagy Dembele és a stílusa is illene a csapatba.

Egyébként én nem írnám le Dybalát, nyilván új messi nem lesz belőle de világklasszis simán lehet, ellenben pl én Bernátban nem látom ezt (benne egy sokoldalú, hasznos játékost látok, de világklasszist nem).

Oké eladjuk Dibcsit egy rahedli pénzért, elhozzuk Keitát és még kiket? Jobb bekk, DM most se a pénz miatt nincs, hanem mert nem nagyon olyan klasszis aki megszerezhető (ugye fizu miatt a PL/arab/kínai csapatok játékosai kilőve). Szerintem egy Cancelo, Matuidi páros a jelenlegi költségvetésből is finanszírozható lenne, de ha lenne 100 millával több akkor is ők jönnének....

Amúgy ha Piggy volt az esküvőn (gondolom keveset evett Very Happy), akkor vigyék őt! Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 14:14

s4tch írta:


messi miért akarná pont dybalát, aki egyrészt kb. ugyanaz a poszt, mint messi, és másrészt hiába argentin mindkettő, messi még a saját esküvőjére sem hívta meg? (higany pl. ott volt.)

egyébként dybala nem ér 150 millát, ez egyértelmű. sosem lesz korszakos játékos, én a tavalyi bl-döntős kezdőnkből khedira mellett őt engedtem volna el leghamarabb, szóval nem fogok sírni, ha eladjuk, és okosan költjük utána a pénzt. utóbbiról nem vagyok meggyőződve.
Felvázoltad hogy tudna megférni egymás mellett a két argentin. Ha menne Neymar posztra úgysem tudná a Barca pótolni. Elkezdek gondolkodni balszélsőn és sok nem jut eszembe.  Hazard esetleg, Sanchez egyszer már megjárta a Betist, Sanét az olajosok tutti nem engedik, Carrasco, Insigne. Nem nagyon van nekik megfelelő ember.
Adom amit mondasz Dibuszról, jó játékos de semmi több, abból a pénzből jöhetne Keita, gépállat kp meg egy Kanszeló, aztán lehet abból a pénzből Keita, Emre Can, Abate trió lenne.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 13:56

tjunior írta:
Úgy is az lesz amit Messi akar. Kérdés mit szeretne? Ha meg füttyent Dibusznak ő menni fog ebben ne legyenek kétségeink.

messi miért akarná pont dybalát, aki egyrészt kb. ugyanaz a poszt, mint messi, és másrészt hiába argentin mindkettő, messi még a saját esküvőjére sem hívta meg? (higany pl. ott volt.)

egyébként dybala nem ér 150 millát, ez egyértelmű. sosem lesz korszakos játékos, én a tavalyi bl-döntős kezdőnkből khedira mellett őt engedtem volna el leghamarabb, szóval nem fogok sírni, ha eladjuk, és okosan költjük utána a pénzt. utóbbiról nem vagyok meggyőződve.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 13:41

Malloy írta:


Ha neymar elmegy 222 millióért, azzal beverik az első? szöget a foci koporsójába az arabok. 
Innentől úgy elfognak szállni az árak, amit csak az orosz/arab/kínai csapatok fognak bírni (meg a real, barca). Nekünk reszeltek.
Optimista szemmel nézve, lehet hogy ez a 222 millió már tényleg akkora összeg, hogy kiveri a biztosítékot és komolyan elkezdenek a körmére nézni a dolgokra. Persze a híresen korrupció mentes UEFAról van szó...
Ez a 222 millió több mint a Deloitte Foorball Money League 15.helyén lévő Roma egész éves bevétele.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 13:33

CsT írta:
Közben nyálmár elhagyta a BÁrca edzőtáborát....akkor most kezdjünk fosni Dybala miatt?

Ha neymar elmegy 222 millióért, azzal beverik az első? szöget a foci koporsójába az arabok. 
Innentől úgy elfognak szállni az árak, amit csak az orosz/arab/kínai csapatok fognak bírni (meg a real, barca). Nekünk reszeltek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 13:31

s4tch írta:
nekem van/volt egy olyan érzésem, hogy bernardeschi dybala helyére jött, de az a helyzet, hogy nem értem, neymar helyére minek a barcelonának dybala. dybala nem tud szélen játszani, teljesen más karakter, mint neymar. azon kívül, hogy mindkettő paraguayi és elég technikás, semmi közös nincs bennük. dybala miatt át kellene alakítani a barcelona játékát, és a gyakorlatilag bebetonozott 4-3-3-at 4-3-2-1-re formálni úgy, hogy messi és dybala játszanának suarez mögött. az előszezon kellős közepén szerintem ez nem fog megtörténni. szerintem hamarabb fizetnek 150 millát coutinhóért, aki a bal szélen is otthon érzi magát, vagy griezmannért, akinek van kivásárlási záradéka, és szintén nem ügyetlen szélről indulva.

az mondjuk benne van a pakliban, hogy a 'pool (és az összes többi csapat) elhajtja a picsába a barcelonát, és marotta lesz az egyetlen, aki a kezdőből a 3. játékosát is hagyja menni.

Többiekhez csatlakozva, szerintem is Messi szava dönt, ezek után azt vesznek meg, akire ő rábök. 

Coutinhonál az általuk használt 433-ra szerintem a dortmundi Dembelé lenne nekik a legideálisabb. Hozzánk hasonlóan a BVB sem tudja megtartani a legjobbjait, de talán most még ők is elhajtanák a Barcát.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 13:26

s4tch írta:
nekem van/volt egy olyan érzésem, hogy bernardeschi dybala helyére jött, de az a helyzet, hogy nem értem, neymar helyére minek a barcelonának dybala. dybala nem tud szélen játszani, teljesen más karakter, mint neymar. azon kívül, hogy mindkettő paraguayi és elég technikás, semmi közös nincs bennük. dybala miatt át kellene alakítani a barcelona játékát, és a gyakorlatilag bebetonozott 4-3-3-at 4-3-2-1-re formálni úgy, hogy messi és dybala játszanának suarez mögött. az előszezon kellős közepén szerintem ez nem fog megtörténni. szerintem hamarabb fizetnek 150 millát coutinhóért, aki a bal szélen is otthon érzi magát, vagy griezmannért, akinek van kivásárlási záradéka, és szintén nem ügyetlen szélről indulva.

az mondjuk benne van a pakliban, hogy a 'pool (és az összes többi csapat) elhajtja a picsába a barcelonát, és marotta lesz az egyetlen, aki a kezdőből a 3. játékosát is hagyja menni.
Úgy is az lesz amit Messi akar. Kérdés mit szeretne? Ha meg füttyent Dibusznak ő menni fog ebben ne legyenek kétségeink.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 13:24

s4tch írta:
nekem van/volt egy olyan érzésem, hogy bernardeschi dybala helyére jött, de az a helyzet, hogy nem értem, neymar helyére minek a barcelonának dybala. dybala nem tud szélen játszani, teljesen más karakter, mint neymar. azon kívül, hogy mindkettő paraguayi és elég technikás, semmi közös nincs bennük. dybala miatt át kellene alakítani a barcelona játékát, és a gyakorlatilag bebetonozott 4-3-3-at 4-3-2-1-re formálni úgy, hogy messi és dybala játszanának suarez mögött. az előszezon kellős közepén szerintem ez nem fog megtörténni. szerintem hamarabb fizetnek 150 millát coutinhóért, aki a bal szélen is otthon érzi magát, vagy griezmannért, akinek van kivásárlási záradéka, és szintén nem ügyetlen szélről indulva.

az mondjuk benne van a pakliban, hogy a 'pool (és az összes többi csapat) elhajtja a picsába a barcelonát, és marotta lesz az egyetlen, aki a kezdőből a 3. játékosát is hagyja menni.
Mert Lesszi Dybalát akarja és ott az ő szava dönt! Smile És igen valszeg azért mert Marrottától könnyebb megszerezni mint Cou-t Klopptól vagy Griezmannt Simeónétól scratch

Mondjuk most rohadtul le rántani a barcát, de mi nem fogjuk sőt....az a gond, hogy két olyan játékosunk van akit éljenzett a közönség Amerikában Dibcsi meg Gigi, szóval a brandépítés megint megbukhat...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 13:14

nekem van/volt egy olyan érzésem, hogy bernardeschi dybala helyére jött, de az a helyzet, hogy nem értem, neymar helyére minek a barcelonának dybala. dybala nem tud szélen játszani, teljesen más karakter, mint neymar. azon kívül, hogy mindkettő paraguayi és elég technikás, semmi közös nincs bennük. dybala miatt át kellene alakítani a barcelona játékát, és a gyakorlatilag bebetonozott 4-3-3-at 4-3-2-1-re formálni úgy, hogy messi és dybala játszanának suarez mögött. az előszezon kellős közepén szerintem ez nem fog megtörténni. szerintem hamarabb fizetnek 150 millát coutinhóért, aki a bal szélen is otthon érzi magát, vagy griezmannért, akinek van kivásárlási záradéka, és szintén nem ügyetlen szélről indulva.

az mondjuk benne van a pakliban, hogy a 'pool (és az összes többi csapat) elhajtja a picsába a barcelonát, és marotta lesz az egyetlen, aki a kezdőből a 3. játékosát is hagyja menni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2017-07-31, 12:49

CsT írta:
Közben nyálmár elhagyta a BÁrca edzőtáborát....akkor most kezdjünk fosni Dybala miatt?

Benne van a pakliban, pláne hogy a klubnál köztudottan a játékos akarata dönt, amit Marotta mindig kihangsúlyoz és aláhúz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
21 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: