Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+22
Téjlor89
Malloy
boric
imate
juventute
_Tyler
virracocha
_DREAM_
simoon
Tankcsapda
laac
Petike007
EsztéNégy
bombahoppa
exchaby
zetterberg40
kilopo
tjunior
CsT
rakkenroll
s4tch
LeRoi10
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 14:46

a híreket olvasva úgy tűnik még a végén igazam lesz és leo-t lehet hogy a piggy transzfer részeként próbálják ránk sózni...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 13:41

EsztéNégy írta:
Szerintem Caldaranak pont Pogba es Dybala lehet a kovetendo pelda. Eros a vedelmunk, de azert nem lehetetlen bekerulni. Lasd Pogba, o egy Marcsi-Vidal-Pirlo kozeppalyaba kovetelte be magat a hozzaallasaval, edzesmunkajaval, teljesitmenyevel. Raadasul nem 24 volt, hanem 19 kb., igaz, hogy akkor meg a tiz euros volt a hajo kapitanya. Dybusz megint csak kihagyhatatlan, jo napjain klasszis teljesitmenyre kepes. Ha nem erzi magat Caldara kesznek ehhez a szinthez, akkor a Milan pont idealis terep a fejlodesehez.

Egyik sikersztoriban se egy fiatal olasz van. Tudom hogy ez már-már konteonak tűnik de szerintem nagyon igaz. Elég megnézni a nagyobb csapatokat ebben a tekintetben, mondjuk 10 évre visszanézve egyértelműen leírható, hogy hacsak a kényszer nem diktálja akkor bőven 20+os kipróbált olaszokhoz nyúlnak csak az olasz edzők klub és válogatott szinten is.

A másik dolog meg, hogy Caldara ügynökének aa nyári tevékenységéről megint csak a bohócoktól/firkászoktól származó információkra támaszkodunk...
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 12:25

Szerintem Caldaranak pont Pogba es Dybala lehet a kovetendo pelda. Eros a vedelmunk, de azert nem lehetetlen bekerulni. Lasd Pogba, o egy Marcsi-Vidal-Pirlo kozeppalyaba kovetelte be magat a hozzaallasaval, edzesmunkajaval, teljesitmenyevel. Raadasul nem 24 volt, hanem 19 kb., igaz, hogy akkor meg a tiz euros volt a hajo kapitanya. Dybusz megint csak kihagyhatatlan, jo napjain klasszis teljesitmenyre kepes. Ha nem erzi magat Caldara kesznek ehhez a szinthez, akkor a Milan pont idealis terep a fejlodesehez.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 12:14

Nekem úgy tűnik inkább Caldara ügynöke fosik attól, hogy védence nem sokat fog játszani nem pedig maga Caldara (nyilván nem fosik hanem látja a fizetségét egy újabb transzferben).

Másrészt van benne igazság, hogy nem mindegy, hogy Pl Ruganival v Benatiával kell megküzdened a kezdőért vagy a patkánnyal (akit nyilván nem a padra igazolunk vissza dupla fizuért).
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 11:52

s4tch írta:
most már remélem, végigmegy ez a bonucci-caldara-higuain hármas biznyák. ha piggy megfúrná az üzletet, marottának lenne bő 2 hete improvizálni, abból meg tudjuk, hogy valami hernanes-szerűség lenne: szar deal, drágán.

ez rosszabb, nem vásárolni kell hanem eladni Smile

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 11:41

EsztéNégy írta:
A merleg masik nyelven meg ott van az a hir, hogy Caldara ugynoke erosen keresi azt a klubot, ahol stabil kezdo lesz a srac. Nyilvan a jelenlegi Juventus  nem olyen klub. Tegye fel maganak mindenki a kerdest, hogy kell-e nekunk olyan belso vedo, aki fel a konkurenciatol, nem mer megkuzdeni a csapaton beluli poziciojaert? Ugyanezt szerintem leirtam Rugany kapcsan is korabban... aki a konnyebb utat valasztana, arra szerintem nincs szuksegunk.

Én ezt nem így értelmezem. #1 a klub és a játékos érdeke összefonódik, de nem azonos #2 a játékos és az ügynök érdeke összefonódik de nem azonos (az ügynöknek minél több deal van annál jobb, arra kapja a commissiont ami a legnagyobb bevételi forrása) #3 ha feltételezzük a hírek valóságát akkor kurva nagy a katyvasz a védelem összetételét illetően, szerintem teljesen logikus hogy az ügynök felhajt opciókat, a mostani Milan nem biztos hogy olyan vonzó egy a paradicsomot éppen csak megízlelő játékosnak #4 ha valóban tart is a konkurenciától azt is kurvára megérteném, mert szerintem abszolút irracionális ahogyan az olasz edzők (és klubok) bánnak az olasz fiatalokkal, pl szerintem ha Ruganiban az útlevelén kívül minden más megegyezne (tehát mondjuk kineveli egy második ligás argentín csapat /Brescia/, lehúz pár évet az Estudiantesben /Empoli/ mielőtt ide kerül) sokkal másabb lenne a hozzáállás mind lehetőség, mind türelem terén, lásd Benatia, Dybala, Pogba, stb.

Én megfordítom és azt mondom, hogy pl én tisztában vagyok az értékemmel, a potenciálommal, van egy egészséges önbizalmam, viszont ha azt látom hogy a cég vagy a főnököm nem bízik bennem akkor elég hamar elkezdenék nézelődni. Ez konkrétan meg is történt, nem váltottam vegül, volt egy váltás a vezetőségben és egyből más volt a hozzáállás és a bizalom felém, holott semmi nem változott, max a prekoncepciók törlődtek.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 11:35

EsztéNégy írta:
A merleg masik nyelven meg ott van az a hir, hogy Caldara ugynoke erosen keresi azt a klubot, ahol stabil kezdo lesz a srac. Nyilvan a jelenlegi Juventus  nem olyen klub. Tegye fel maganak mindenki a kerdest, hogy kell-e nekunk olyan belso vedo, aki fel a konkurenciatol, nem mer megkuzdeni a csapaton beluli poziciojaert? Ugyanezt szerintem leirtam Rugany kapcsan is korabban... aki a konnyebb utat valasztana, arra szerintem nincs szuksegunk.

egyrészt igaz, másrészt meg egy fiatal játékos életében a legkártékonyabb jószág egy pénzéhes ügynök. amúgy az ambíció hiányára tökéletes példa berardi, akiből sosem lesz már semmi, mert fosott a konkurenciától.

most már remélem, végigmegy ez a bonucci-caldara-higuain hármas biznyák. ha piggy megfúrná az üzletet, marottának lenne bő 2 hete improvizálni, abból meg tudjuk, hogy valami hernanes-szerűség lenne: szar deal, drágán.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 10:04

A merleg masik nyelven meg ott van az a hir, hogy Caldara ugynoke erosen keresi azt a klubot, ahol stabil kezdo lesz a srac. Nyilvan a jelenlegi Juventus nem olyen klub. Tegye fel maganak mindenki a kerdest, hogy kell-e nekunk olyan belso vedo, aki fel a konkurenciatol, nem mer megkuzdeni a csapaton beluli poziciojaert? Ugyanezt szerintem leirtam Rugany kapcsan is korabban... aki a konnyebb utat valasztana, arra szerintem nincs szuksegunk.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 09:09

Az még ütne a sztorin ha a malac fizujának egy részét is mi állnánk....
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 09:05

Krisz írta:


Moratanak se volt gondja a visszatéréssel. Nem hiszem, hogy annyira morcos lenne, ha egy BL esélyes csapatba kellene visszatérni, addigra a mostani 30+os védőink is kikopnak, tehát gyakorlatilag a kezdőbe jönne.

Amúgy a bohócok done deal kórusa tegnap találkozott a realitással, Marotta megmondta hogy nincs done deal, kb ennyire tutik az ő infoik...

A legjobb példa erre Draxler, akinek a bohócok szerint már a parkolóhelyet festették, közben még tárgyalások se nagyon voltak.
Azért nem ugyanaz a szitu. Caldarának az Atalanta volt Morata "Juvés" korszaka, (pl ha Morcit a visszarendelés után a Real mondjuk kölcsönadta volna az Espanyolnak valszeg sose tér oda vissza)....azaz, hogy kiadták egy kiscsapthoz ahol stabil alapember, válogatott lett, 24 éves, őt már beépíteni kell nem kölcsönadogatni senkiházi nincstelen bohóc középcsapatokba Smile

Jövőre mennyire lenne jobb a helyzette? Ok Barza nyugdíjas lesz, de itt lesz Cselló, a csicska, Ruga (akit remélhetőleg beépít végre a hal) max eladjuk Benátiát és Calda visszajöhet mondjuk 4. számú védőnek?
Hát nem egy vonzó jövőkép...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 08:52

Krisz írta:


Moratanak se volt gondja a visszatéréssel. Nem hiszem, hogy annyira morcos lenne, ha egy BL esélyes csapatba kellene visszatérni, addigra a mostani 30+os védőink is kikopnak, tehát gyakorlatilag a kezdőbe jönne.

Amúgy a bohócok done deal kórusa tegnap találkozott a realitással, Marotta megmondta hogy nincs done deal, kb ennyire tutik az ő infoik...

A legjobb példa erre Draxler, akinek a bohócok szerint már a parkolóhelyet festették, közben még tárgyalások se nagyon voltak.

Én is Krisz véleményén vagyok.

Az, hogy mindenhol lehozzák, még nem jelenti azt, hogy lesz is belőle valami.

El kell adni a lapokat, így tartalmat kell generálni. Ennyire egyszerű a szitu.

Hogyan lenne bárkinek belső infója egy találkozóról, hogy lesz e bármilyen opció vagy sem? Ezek masszíven üzleti titkok, ha bárki kipofázná, másnap a halakkal aludna.

Nem is értem, hogy itt már találkozik két ember, ha találkozik, és a firkászok egyből konkrétumokkal állnak elő. 

A vezetőség eddig nagyon jó munkát végez. Mondom ezt úgy, hogy nem mindig értek velük egyet. De azért vannak ott ők, és nem én, mert az eredmények azt mutatják, hogy sokkal de sokkal jobban értenek hozzá, mint én valaha is fogok.

Nem rendelkezünk minden információval, így felsleges végletes következményeket levonni bármiből is. Annak örüljünk ami van, jelenleg visszatértünk az elit legszűkebb köréhez. Pár éve még a BL indulás is elérhetetlen volt Almironok meg mindenféle bohócok voltak nálunk. Erre most itt van CR.

Asamoah helyett Cancelo. 
Sturaro helyett Can
Higany? helyett CR

Nézzük egy picit ilyen szemmel is a dolgokat. G...ci jó csapatunk van idén. Úgy hogy a Real jelentősen gyengült a törpe miatt a Barca nem nyer semmit. A Bayernben szintén nem érzem, hogy erősödtek volna. 

Brandet építünk kiraktuk a bicót is. Örüljünk, ne nyávogjunk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 08:03

CsT írta:
Caldara ezek után biztos örömmel térne vissza a Juventusba....szóval ha lesz is visszavásárlási opció, max annyit érhetünk el vele, hogy visszavesszük és értékesítjük pár millával többért, de elnézve a tárgyalások eddigi menetét, Leonardo közel sem lesz olyan fasz, hogy ilyesmibe belemenjen.

Azt azért nehezen hiszem, hogy a malac ezzel a 18+36 milla konstrukcióval nem kellene sehova.

Amúgy a passzsávok királyának eladása miért nem merül fel? 31 éves, jövőre lejár a szerződése, ráadásul igazoltunk a helyére egy ugyanolyat, stílusra, kinézetre, nációra.

Moratanak se volt gondja a visszatéréssel. Nem hiszem, hogy annyira morcos lenne, ha egy BL esélyes csapatba kellene visszatérni, addigra a mostani 30+os védőink is kikopnak, tehát gyakorlatilag a kezdőbe jönne.

Amúgy a bohócok done deal kórusa tegnap találkozott a realitással, Marotta megmondta hogy nincs done deal, kb ennyire tutik az ő infoik...

A legjobb példa erre Draxler, akinek a bohócok szerint már a parkolóhelyet festették, közben még tárgyalások se nagyon voltak.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 07:17

Caldara ezek után biztos örömmel térne vissza a Juventusba....szóval ha lesz is visszavásárlási opció, max annyit érhetünk el vele, hogy visszavesszük és értékesítjük pár millával többért, de elnézve a tárgyalások eddigi menetét, Leonardo közel sem lesz olyan fasz, hogy ilyesmibe belemenjen.

Azt azért nehezen hiszem, hogy a malac ezzel a 18+36 milla konstrukcióval nem kellene sehova.

Amúgy a passzsávok királyának eladása miért nem merül fel? 31 éves, jövőre lejár a szerződése, ráadásul igazoltunk a helyére egy ugyanolyat, stílusra, kinézetre, nációra.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 06:18

Tankcsapda írta:


A lényeget már előttem leírták. Az ötödik védő személye tulajdonképpen tökmindegy, csak akkor veszik elő, ha tuti meccs következik, erre simán alkalmas lehet egy 20-22 éves fiatal is, aki az első szezonjában 15 meccsnél többre ne is számítson, de azzal is már fejlődik. Bonucci esetében nyilván nem a kor miatt problémázunk, de ha ezt nézzük, akkor egy "évtizedes" játékost áldozunk be egy 31 éves játékosért. Persze, hogy nem a 23. játékoson fog múlni a BL, de a jövőt tekintve nagyon nem mindegy, hogy ki figyelheti a tapasztalt posztriválisok játékát testközelből. Az, hogy a kezdőbe kell a tapasztalat, teljesen elfogadható, de egy tartaléknál ezzel nem lehet érvelni. Úgyhogy igen, ha Del Pierot elengedték, Buffont elengedték (őt ráadásul a kezdőből), akkor Barzagli lelépése is logikus lehetett volna.
De miért vezetőségi hiba? Innentől kezdve Maxi dolga, hogy mennyit játszatja...pont azért maradhatott mert ő nem Buffon akit a szurkolók nagy része a kezdőbe követelt volna, Barza el lesz idén évi 10 meccsel is, erre pedig sokkal alkalmasabb mint egy 20 éves fiatal, akiért ki kellene baszni újabb 10-15 millát és lófaszt se fejlődne ebben a szezonban.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 00:51

nézegettem a mai edzés képeket/video-t, a kis cigónk mosolya nem tűnik túl természetesnek
remélem még csak a légkört szokja, oszt’ majd változik

az megvan, hogy a malac és costa nike-ban tolja? scratch
roncica és dibcsi viszont az én futócipőmet használja, jó ízlésük van, na geek
Vissza az elejére Go down
boric




Posts : 94
Join date : 2013. Apr. 03.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 00:39

jackie_d írta:

a ronci projekt kimaxolásához nagyon kellene hogy azonnal behúzzuk a triplettát
sz'al szerintem maxiékon most nagy a nyomás, val'szeg nem ez a legjobb pillanat egy fiatal védő beépítésére
Szerintem pontosan ez a kulcs ahhoz, hogy megértsük mi jár a vezetőség fejébe. CR-el egyszerűen akkor adu jött a kezükbe, hogy nem fér bele, hogy egy, max két éven belül ne húzzuk be a BL-t. Az anyagilag top kluboktól való lemaradást akkor tudjuk csökkenteni, ha CR-el a következő 4 évben, mondjuk 2 Bl-t nyerünk. Én el tudom fogadni, hogy a vezetőség ezt tűzte ki maga elé, hogy kimaxoljuk a CR faktort, és ebben egyetértek jackie-vel, szerintem a csicska többet tud segíteni ebben mint Caldara. A csapat labdakihozatalait teljesen át kellett alakítani miután elment, amit egy bizonyos szinten megoldott Allegri, de nem emelne a csapat minőségén, ha ez az opció újra élne? Egyébként a gazdasági előny amit nyújt a CR transzfer, szerintem fedezheti Caldara visszahozatalát, hangsúlyozom: szerintem.

Viszont ha egy hangyányit hosszabb távra terveznék, illetve a klub és a szurkolók identitását nézem, akkor meg bassza meg Bonu. Semmi keresnivalója nincsen már itt, egy BL döntő után lelépett a rekordbajnoktól, az aktuálisan legjobb olasz csapatból. Én a magam részéről nem szeretném Juve mezbe látni és képtelen is vagyok megérteni, hogy hogy lesz csapategység, illetve egy kiegyensúlyozott hangulatú öltöző vele.

Ezek mellett még egy aprócska, ám de nem elhanyagolható kérdést bedobnék a közösbe. Szerintetek, hogyan, illetve mennyire fog átalakulni a Juve játéka CR érkezése miatt? Értem ez alatt, hogyha van egy olyan csatárod, aki képes arra hogy egy szezonban 50 gól basszon, akkor szerintem hülye lennél nem kihasználni. Viszont láttuk a Reált is kérdés nélkül visszaállni nem egyszer, amikor a mérkőzés azt kívánta meg. Oszt nálunk ez hogy lesz? Allegri nyom egy Sacchit és lefocizzunk mindenkit? Vagy marad a biztonság, osztán majd látjuk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 00:30

s4tch írta:
azon gondolkodjatok, hogy piggy épp nem tud megegyezni a milannal: csak 6 millát kínálnak neki, és a kölcsön sem vonzó. ha ez a deal ugrik, akkor ki megy? dybala?

A Bonucci-Caldara csere szerintem visszafordíthatatlan, úgyhogy akkor Pjanics. Az áruló majd irányít helyette hátulról, lol...

Amúgy szerintem rá fog bólintani Higany a Milanra. Agnelliék még a pletykált lelépőt, fájdalomdíjat is kicsengetik neki, mondván csak menjen.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-08-01, 00:29

s4tch írta:
azon gondolkodjatok, hogy piggy épp nem tud megegyezni a milannal: csak 6 millát kínálnak neki, és a kölcsön sem vonzó. ha ez a deal ugrik, akkor ki megy? dybala?
a leo deal már alá van írva? ha még nincs, akkor az szerintem ugrik
ha mégsem, akkor piggy hosszabít velünk, pjanic megy, pogba jön és lesz egy részvénykibocsátás
jelzem: ittam drunken
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-07-31, 23:36

azon gondolkodjatok, hogy piggy épp nem tud megegyezni a milannal: csak 6 millát kínálnak neki, és a kölcsön sem vonzó. ha ez a deal ugrik, akkor ki megy? dybala?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-07-31, 22:58

EsztéNégy írta:
Szerintem ugy van vele a vezetoseg, hogy CR erkezesevel el kell kezdeni nagycsapatkent gondolkodni es igazolni. Az itt es most szamit igazan, ha Bonucci jelenleg jobb vedo es tobbre megyunk vele magas szinten, mint Caldaraval, akkor meg kell lepni ezt a cseret. Ha utobbi tenyleg klasszissa erik 2 ev alatt, akkor meg ugyis visszahozzuk, mert a gazdasagi foleny ugy nez ki, inkabb csak noni fog. Tok jo gondolat, hogy a csikok majd szepen belenonek a Juve mezbe idovel, de jelenleg erre nincs lehetoseg, mert eredmenyt kell produkalni a kovetkezo 2-3 evben, ami ugye legalabb 1 BL trofeat jelent. En sem adtam volna oda Caldarat, de ha nem hasznalta volna amugy sem a Hal, akkor fejlodjon szepen ujdonsult fiokcsapatunkban par evig.

a tavalyi szezon alapján bonuccsicska egyértelműen rosszabb védő, mint Caldara
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-07-31, 22:49

EsztéNégy írta:
Szerintem ugy van vele a vezetoseg, hogy CR erkezesevel el kell kezdeni nagycsapatkent gondolkodni es igazolni. Az itt es most szamit igazan, ha Bonucci jelenleg jobb vedo es tobbre megyunk vele magas szinten, mint Caldaraval, akkor meg kell lepni ezt a cseret. Ha utobbi tenyleg klasszissa erik 2 ev alatt, akkor meg ugyis visszahozzuk, mert a gazdasagi foleny ugy nez ki, inkabb csak noni fog. Tok jo gondolat, hogy a csikok majd szepen belenonek a Juve mezbe idovel, de jelenleg erre nincs lehetoseg, mert eredmenyt kell produkalni a kovetkezo 2-3 evben, ami ugye legalabb 1 BL trofeat jelent. En sem adtam volna oda Caldarat, de ha nem hasznalta volna amugy sem a Hal, akkor fejlodjon szepen ujdonsult fiokcsapatunkban par evig.

Elvileg nem lesz visszavásárlási opció, és így tetszik/nem tetszik, Caldaraért két év múlva kérhetnek 100-at is, annyit mi meg nem fogunk adni érte. Ha egy 50 milliós árcédulát ragasztanánk rá 2020-ra, akkor még el is tudnám fogadni racionális megoldásként, de semmi erre mutató jel nincs.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-07-31, 22:44

Vrsaljko közben a Zinteré lett. Hát nagy erősítés, mit ne mondjak, kb. semmit nem gyengültek azon a poszton. 8 + 18 millió €, a mai árak mellett nem sok érte. Ha Vidalt is behúzzák, akkor Vrsaljko, Vidal, Nainggolan, de Vrij, Asamoah...elég ütős mercatot produkálnának.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-07-31, 22:42

Szerintem ugy van vele a vezetoseg, hogy CR erkezesevel el kell kezdeni nagycsapatkent gondolkodni es igazolni. Az itt es most szamit igazan, ha Bonucci jelenleg jobb vedo es tobbre megyunk vele magas szinten, mint Caldaraval, akkor meg kell lepni ezt a cseret. Ha utobbi tenyleg klasszissa erik 2 ev alatt, akkor meg ugyis visszahozzuk, mert a gazdasagi foleny ugy nez ki, inkabb csak noni fog. Tok jo gondolat, hogy a csikok majd szepen belenonek a Juve mezbe idovel, de jelenleg erre nincs lehetoseg, mert eredmenyt kell produkalni a kovetkezo 2-3 evben, ami ugye legalabb 1 BL trofeat jelent. En sem adtam volna oda Caldarat, de ha nem hasznalta volna amugy sem a Hal, akkor fejlodjon szepen ujdonsult fiokcsapatunkban par evig.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-07-31, 22:41

CsT írta:
Barzamaci megtartása miért lenne hiba? Ötödik védőnek, kis meccsekre simán jó még, 1 évre lófasz fizuval, tavaly ha jól emlékszem a két római kirándulást vele hoztuk le clean sheetre. Nyilván nem BL nyolcaddöntőre való és nem jobb bekkbe, de szerintem ezzel semmi gond nincs. Levezet egy évet, megkönnyezzük májusban, aztán kaphat valami pozisönt a klubnál. Ha nem nyerjük meg a BL-t nem miatta lesz.

A lényeget már előttem leírták. Az ötödik védő személye tulajdonképpen tökmindegy, csak akkor veszik elő, ha tuti meccs következik, erre simán alkalmas lehet egy 20-22 éves fiatal is, aki az első szezonjában 15 meccsnél többre ne is számítson, de azzal is már fejlődik. Bonucci esetében nyilván nem a kor miatt problémázunk, de ha ezt nézzük, akkor egy "évtizedes" játékost áldozunk be egy 31 éves játékosért. Persze, hogy nem a 23. játékoson fog múlni a BL, de a jövőt tekintve nagyon nem mindegy, hogy ki figyelheti a tapasztalt posztriválisok játékát testközelből. Az, hogy a kezdőbe kell a tapasztalat, teljesen elfogadható, de egy tartaléknál ezzel nem lehet érvelni. Úgyhogy igen, ha Del Pierot elengedték, Buffont elengedték (őt ráadásul a kezdőből), akkor Barzagli lelépése is logikus lehetett volna.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-07-31, 21:24

CsT írta:
Barzamaci megtartása miért lenne hiba? Ötödik védőnek, kis meccsekre simán jó még, 1 évre lófasz fizuval, tavaly ha jól emlékszem a két római kirándulást vele hoztuk le clean sheetre. Nyilván nem BL nyolcaddöntőre való és nem jobb bekkbe, de szerintem ezzel semmi gond nincs. Levezet egy évet, megkönnyezzük májusban, aztán kaphat valami pozisönt a klubnál. Ha nem nyerjük meg a BL-t nem miatta lesz.
hasonló mint giovinco (vagy mint gigi tavaly): foglalja a helyet más elől, késik az utánpótlás beépítése
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-07-31, 18:01

Barzamaci megtartása miért lenne hiba? Ötödik védőnek, kis meccsekre simán jó még, 1 évre lófasz fizuval, tavaly ha jól emlékszem a két római kirándulást vele hoztuk le clean sheetre. Nyilván nem BL nyolcaddöntőre való és nem jobb bekkbe, de szerintem ezzel semmi gond nincs. Levezet egy évet, megkönnyezzük májusban, aztán kaphat valami pozisönt a klubnál. Ha nem nyerjük meg a BL-t nem miatta lesz.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-07-31, 16:55

Alig térek magamhoz. A mai napig hittem abban, hogy a Caldaras része az üzletnek kamu. Nincs semmilyen értelmes válasz arra, hogy távozzon. Ha Rugani menne, azt  valahol meg lehetne érteni, főleg az ő szempontjából, évek óta vár a kezdőre, Bonucci mellett sok sót nem fog megenni. De Caldara... Allegri elég profi abban, hogy felépítsen egy játékost tavaszra, szerintem Caldarat simán felépíthette volna Chiellini társaként.

Az meg egy másik dolog, hogy az üzleten erre az évre 18 milliós profitot könyvelhetünk el. Nem szeretetszolgálat vagyunk, hogy a Milan nehéz körülményeit figyelembe vegyük. Ha nagyon akarják, megoldhatták volna úgy is a dolgot, hogy Higuaínért 55, Bonucciért 40, és kölcsönvesznek egy védőt 5-7 millióért. Ott van a Musacchio-Romagnoli páros, nem olyan rossz az a Serie A-ban. Ez Leonardotól zseniális, mi viszont súlyosat bukunk ezzel. Pedig tavaly elkezdtünk fiatalítani, és a mostani mercatot is így indítottuk, ehhez képest igazolunk két 30 fölöttit - mondjuk CR nagy fogás a kora ellenére is. Nagyon ráhajtunk mi a BL-re, ami egyfelől abszolút érthető, már én is nagyon várom, hogy végre mi nyerjünk a végén. De gondolni kellene arra is, hogy mi lesz 3-4 szezon múlva.

Ha jóindulatú akarok lenni, akkor két hibát követett el eddig a vezetőség (ha már létrejött üzletként tekintünk erre). Az egyik Barzagli megtartása. Semmi, de tényleg semmi nem indokolta, hogy a tanár urat miért tartjuk itt még egy szezonra. Én nagyon kedvelem, egy végtelenül elegáns játékos, de elképesztően idős ő már ahhoz, hogy ilyen magas szinten játsszon. Mehetett volna a Parmaba, átvehette volna Lucarelli "örökségét", vagy másik olasz kis- vagy középcsapatba, ott tuti, hogy 30-35 bajnokit játszott volna.
A másik ez, és a jóindulat azért van, mert mindkét eladott játékos hiba. Caldara alapvető hiba, Higuaínt meg ilyen feltételekkel elengedni nevetséges. Egy Milan ne szívasson már minket kénye-kedve szerint. Marrottaék nagyon jól igazolnak, de az eladás terén a Samp szintjét nem sikerült megugrani. Tavaly áron alul vették meg Bonuccit, most kölcsönveszik a 90 millás igazolásunkat, és megszerzik az egyik tehetséges olasz védőnket. Ha ez létrejön, soha nem lenne szabad ezután a Milannal üzletelni.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-07-31, 15:58

zetterberg40 írta:


Veszélyes játék ez. Amikor valahol mindent ennyire egy lapra tesznek fel, annak mindig ordas nagy bukta a vége.
Persze legyen megint igaza a vezetőségnek, de attól még Bonucci visszavásárlása a történtek fényében mindennel szembe megy, amit eddig a klubnál hangoztattak. És akkor azt most tényleg hagyjuk is, hogy az egyik legreményteljesebb védőtehetséget dobják ki az ablakon mindezért.
a ronci projekt kimaxolásához nagyon kellene hogy azonnal behúzzuk a triplettát
sz'al szerintem maxiékon most nagy a nyomás, val'szeg nem ez a legjobb pillanat egy fiatal védő beépítésére
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-07-31, 15:48

jackie_d írta:

pedig egy olasz haverom szerint pont ezt pletykálják kint, azért kellett a csere mert leo-val nagyobb esélyt lát a stáb a bl-re
idén elvárás a győzelem, kicsit olyan mindent vagy semmit lett a szitu
mondjuk szerintem sem a 101 éves bbc fogja megnyerni a trófeát...

Veszélyes játék ez. Amikor valahol mindent ennyire egy lapra tesznek fel, annak mindig ordas nagy bukta a vége.
Persze legyen megint igaza a vezetőségnek, de attól még Bonucci visszavásárlása a történtek fényében mindennel szembe megy, amit eddig a klubnál hangoztattak. És akkor azt most tényleg hagyjuk is, hogy az egyik legreményteljesebb védőtehetséget dobják ki az ablakon mindezért.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-07-31, 15:42

s4tch írta:
chiellini és bonbon nagy haverok, az biztos. más kérdés, hogy szerintem ez a belső védő páros nem fog nekünk bl-t nyerni.
pedig egy olasz haverom szerint pont ezt pletykálják kint, azért kellett a csere mert leo-val nagyobb esélyt lát a stáb a bl-re
idén elvárás a győzelem, kicsit olyan mindent vagy semmit lett a szitu
mondjuk szerintem sem a 101 éves bbc fogja megnyerni a trófeát...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-07-31, 15:05

Ronci 1 órája posztolt instán az első edzése után....2,7M like-nál jár, 1 óra alatt basszus Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
19 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: