Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+22
Téjlor89
Malloy
boric
imate
juventute
_Tyler
virracocha
_DREAM_
simoon
Tankcsapda
laac
Petike007
EsztéNégy
bombahoppa
exchaby
zetterberg40
kilopo
tjunior
CsT
rakkenroll
s4tch
LeRoi10
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 15:05

Ronci 1 órája posztolt instán az első edzése után....2,7M like-nál jár, 1 óra alatt basszus Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 13:43

Krisz írta:


A Di Marzio es társai bohócoknak amúgy milyen forrásai szoktak lenni? Csak azért kérdem mert ugyanúgy pörgetik a bullshit kereket és bedobnak mindenkit mint a szennylapok, majd amikor egy beakad verik a mellüket.

Eddig minden egyes igazolásunknak (ami meg is történt) volt valamilyen konkrét jele/megerősítése a játékostól vagy a klubtól, a Bonucci témában eddig ennek csak az ellenkezője volt.
Annyi a különbség köztük, hogy ők nem harapnak rá minden szarra, csak minden másodikra. Very Happy

Ha már bullshit, a malacot vinné a Dortmund (forrás: Sky) Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 12:53

CsT írta:


Ezt én is olvastam még tegnap este, valamelyik külföldi juvés oldal hozta le mint Beppe nyilatkozat, de forrás nem igazán volt megjelölve, úgyhogy nem igazán foglalkoztam vele.

A Di Marzio es társai bohócoknak amúgy milyen forrásai szoktak lenni? Csak azért kérdem mert ugyanúgy pörgetik a bullshit kereket és bedobnak mindenkit mint a szennylapok, majd amikor egy beakad verik a mellüket.

Eddig minden egyes igazolásunknak (ami meg is történt) volt valamilyen konkrét jele/megerősítése a játékostól vagy a klubtól, a Bonucci témában eddig ennek csak az ellenkezője volt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 12:48

tjunior írta:


Ezt a nyilatkozat honnan van? Mert én sehol sem találom.
Őszintén szólva elég kamunak tűnik, amellett hogy se füle se farka.
Higuainon nem nyerünk semmit a kölcsönadással, a fizetését spóloljuk meg. Ezért nem kell eladni Dybalát vagy Pjanicot? Visszavásárlási opcióról eddig szó nem volt. TOP középpályásról meg pláne nem. Pjaca meg Sturaro azért megy el, mert jött Costa, Cancelo, CR.
Ez az egész nyilatkozat olyan mintha valaki le akarná nyugtatni a kedélyeket és beleír mindent amivel szerinte ezt elérheti (visszavásárlási opció, nagy igazolás),

Ezt én is olvastam még tegnap este, valamelyik külföldi juvés oldal hozta le mint Beppe nyilatkozat, de forrás nem igazán volt megjelölve, úgyhogy nem igazán foglalkoztam vele. Túl sok benne a konkrétum ahhoz, hogy ez Beppe nyilatkozat legyen! Smile

Viszont azt teljesen kizártnak tartom, hogy még egy Top középpályás is jöjjön....
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 11:44

LeRoi10 írta:
Marotta a bizniszről:
- Csak Caldara bevonásával lehetett elérni, hogy ne kelljen eladni Pjanicot vagy Dybalát, Higuainra nem volt egyetlen ajánlat sem.
- Caldarára visszavásárlási opciónk lesz
- A Milan csak Bonucci bevonásával ment bele a buliba
- Kellett a pénz egy TOP középpályásra, ezért megy el még Pjaca és Sturaro is. 

Na, akkor felvetődik a kérdés, hogy ki lesz az a top középpályás. SMS-t már "csak" 90 millióért tartották pár hete…. Mi lesz itt még... drunken drunken drunken

Közben az Indánál biztosra veszik Vidal és Vrsaljko érkezését. Elég durván alakulnak ők is.

Ezt a nyilatkozat honnan van? Mert én sehol sem találom.
Őszintén szólva elég kamunak tűnik, amellett hogy se füle se farka.
Higuainon nem nyerünk semmit a kölcsönadással, a fizetését spóloljuk meg. Ezért nem kell eladni Dybalát vagy Pjanicot? Visszavásárlási opcióról eddig szó nem volt. TOP középpályásról meg pláne nem. Pjaca meg Sturaro azért megy el, mert jött Costa, Cancelo, CR.
Ez az egész nyilatkozat olyan mintha valaki le akarná nyugtatni a kedélyeket és beleír mindent amivel szerinte ezt elérheti (visszavásárlási opció, nagy igazolás),
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 11:43

s4tch írta:


di marzio szerint nem lesz recompra, teljesen lemondunk caldaráról.
na az a faszaság basszus
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 11:41

Krisz írta:
Juve: oké, megszabadítalak attól a fasztól és megkapod Caldarat, ha megveszed a Malacot ÉS jövőre visszavehetem tőled Mattia babát. Nyeljél kolbászt.
ACM: deal.

di marzio szerint nem lesz recompra, teljesen lemondunk caldaráról.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 11:40

LeRoi10 írta:
Marotta a bizniszről:

ilyet hol olvastál?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
imate

imate


Posts : 6
Join date : 2018. Jul. 31.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 11:29

.


A hozzászólást imate összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-08-01, 09:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 11:27

CsT írta:

Ez totál értelmetlen számomra.....

Nem látom az összefüggést, a Caldara-patkány csere és a malac között.

Szóval a milannak kellene a malac, de nincs pénzük ezért eladnák a patkányt nekünk, de csak úgy ha Caldarát adjuk érte....

És mindezt azért, hogy még 1 top kp érkezzen? Ez már ilyen Marvel mozifilm szerű történet...

ACM: Kell nekünk a Malac.
Juve: parancsolj, 55 milla.
ACM: nincs annyim, és a lóvéhoz el kell adnom Bonuccit, de nem kell senkinek ekkora fizetéssel. Bonucci a Malacért?
Juve: nem kell nekünk az a köcsög és komplett a védelmünk.
ACM: add ide Caldarat és akkor lesz hely neki.
Juve: a mocskos kurva anyádat
ACM: ...
Juve: oké, megszabadítalak attól a fasztól és megkapod Caldarat, ha megveszed a Malacot ÉS jövőre visszavehetem tőled Mattia babát. Nyeljél kolbászt.
ACM: deal.

Én csak azt nem értem hogy ez a játékoskeltetés miért éri meg a Milannak.


A hozzászólást Krisz összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-07-31, 11:33-kor.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 11:14

LeRoi10 írta:
Marotta a bizniszről:
- Csak Caldara bevonásával lehetett elérni, hogy ne kelljen eladni Pjanicot vagy Dybalát, Higuainra nem volt egyetlen ajánlat sem.
- Caldarára visszavásárlási opciónk lesz
- A Milan csak Bonucci bevonásával ment bele a buliba
- Kellett a pénz egy TOP középpályásra, ezért megy el még Pjaca és Sturaro is. 

Na, akkor felvetődik a kérdés, hogy ki lesz az a top középpályás. SMS-t már "csak" 90 millióért tartották pár hete…. Mi lesz itt még... drunken drunken drunken

Közben az Indánál biztosra veszik Vidal és Vrsaljko érkezését. Elég durván alakulnak ők is.
Ez totál értelmetlen számomra.....

Nem látom az összefüggést, a Caldara-patkány csere és a malac között.

Szóval a milannak kellene a malac, de nincs pénzük ezért eladnák a patkányt nekünk, de csak úgy ha Caldarát adjuk érte....

És mindezt azért, hogy még 1 top kp érkezzen? Ez már ilyen Marvel mozifilm szerű történet...
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 10:54

Bonucci nagy kedvencem volt, ha ez komoly akkor baromira húzza meg magát és teperjen.
Amennyiben visszavásárolhatjuk Caldarat, nem biztos, hogy butaság, egy Milanban edződni még ha ebben is lehet jól jön nekünk, aztán már januárban visszavenném (bár ez tuti kizárt)
malacot meg (én sajnálom) de el kell sóznunk, semmi esélye ebben a keretben ill. ez azt is jelenti hogy drága Mandzsum marad

én boldog panda vagyok, csak rinyaldó legyen jobb arc
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 10:47

Ez tökéletesen illik erre a szituációra, ha valóban beszopatjuk magunkat ezzel a cserével és akkor ez a mercato részemről kukaszeméttelep Ronaldostól, Cancelostól. Én azért bízom abban amit 100% hogy Marotta nyilatkozott (a keret teljes, főleg a védelem és Bonucci bekaphatja), nem valamelyik bohóc talált ki.

Bevásárlóközpont - Page 20 09799810
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 10:42

Marotta a bizniszről:
- Csak Caldara bevonásával lehetett elérni, hogy ne kelljen eladni Pjanicot vagy Dybalát, Higuainra nem volt egyetlen ajánlat sem.
- Caldarára visszavásárlási opciónk lesz
- A Milan csak Bonucci bevonásával ment bele a buliba
- Kellett a pénz egy TOP középpályásra, ezért megy el még Pjaca és Sturaro is. 

Na, akkor felvetődik a kérdés, hogy ki lesz az a top középpályás. SMS-t már "csak" 90 millióért tartották pár hete…. Mi lesz itt még... drunken drunken drunken

Közben az Indánál biztosra veszik Vidal és Vrsaljko érkezését. Elég durván alakulnak ők is.


A hozzászólást LeRoi10 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-07-31, 10:47-kor.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 09:43

Bár már levették, de

Bevásárlóközpont - Page 20 38033394_1794554087287485_862724351261147136_n
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 09:41

Azt se hiszem el, hogy a malacért ezt a konstrukciót és diszkont árat (18+36) ne lehett volna kialkudni anélkül, hogy akárcsak szóbakerül a Bonucci-Caldara csere.
Pénzügyileg sem értem. Caldarát eladjuk könyv szerint lehet vagy +20 millió belőle plusz kimegy a fizetése, legyen bruttó 4 millió. Helyette jön mondjuk 4 évre 40 ért Bonucci 5,5 netto 10 bruttóval. Caldara kerülen évente üsszesen 9 millióba Bonucci 20ba. Caldara ha nem válik be valamelyik középcsapat megvenné 2 év múlva anniért amivel ne bukjon semmit. Bonucci 2 év múlva 33 ekkora fizetéssel senkinek sem kell.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 09:16

zetterberg40 írta:
Nagyon szomorú és egyben teljességgel röhejes az egész a klubra nézve. Ezt nem néztem volna ki ebből a vezetőségből. Gyakorlatilag bohócot csináltak magukból ezzel az üzlettel.

Caldaraba másfél éve ruháztak be, szépen fejlődött, hivatalos bemutatás miegymás, erre irány Milánó. Nonszensz. Teljesen bohócot csinált az új Milan vezetőség Marottáékból. És akkor még a kölcsön+opciós cigánykodást is átütik Higany fronton.

és ne feledjük, hogy már tavaly is megszívattak minket azzal a balfasz szar De Sciglióval, aki aztán kb. a meccsek egyharmadán (12 bajnoki, 6 BL, 1 kupameccs, 1 szuperkupa) játszott, annyit volt sérült
bonucci ügyében meg mind a játékos, mind a klub felköphet, és aláállhat
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 09:08

Caldaràròl is sokat elmond amùgy, ha az ügynöke tènyleg fűnek-fának ajánlgatta, mert beszart a konkurenciától.

Nem egy Spinazzola-mentalitás.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 08:46

Sosem fog kiderülni ennek az üzletnek sem a háttere. 

A távozott kulcsemberek közül (Pogba, Vidal, Morata, Bonucci) én egyedül Morcit fogadtam volna vissza előzetesen, a másik hármat semmilyen körülmények között. Erre a három közül is a leggerinctelenebbet eszi vissza a rosseb. 

Artúró meg elmegy az izébe? Az is szép...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 08:09

Májusban azt mondtam de jó lenne ha idén senki(Szandi,Dybal,Pjanic) sem buzulna meg, erre Marrotta buzult meg. Caldarát még tán Godínért sem áldoztam volna be, nemhogy a csicskáért, akit valszeg Csellón kívül mindenki rühell Torinoban. Így most lesz egy 31,2 átlagéletkorú belső védelmünk, ha Ruga marad (de nem fog mert a malac 18+35-je kurva kevés az idei évhez).
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 07:27

https://www.facebook.com/588028824618390/posts/1878346618919931/
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 07:25

Nem tudom elkèpzelni, hogy recompra nélkül adjuk oda Caldaràt. Úgy sem jó üzlet, de legalább minimális értelmet nyerne.

Ha mégsem, akkor valami általunk nem látott politikai-gazdasági okból segítik Agnelliék a Milant.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 07:06

s4tch írta:
felfoghatatlan. mintha bonucci közelebb juttatna minket a bl-hez... szédületes baromság.

ezzel csak a milan jár jól.
Elkezdtük ugyanazt az utat járni mint az Ellenség 10 éve. Beáldozzuk a jövőt a BL győzelemért. Ezt még Higuainnal sem lehet megmagyarázni, mert ez a 18+36 nem olyan bomba üzlet. Pont az amortizációt fedezi, gondolom véletlen. Magyarán semmit sem tudott kialkudni a vezetőség, lement kutyába a Milan előtt. Tavaly sem. Miért nem kértük tavaly Romagnolit? Miért teszünk folyamatosan szívességeket a Milannak? Meg egyáltalán mit érdekel minket Bonucci helyzete? Komolyan, csak felbaxom magam ezen az egészen.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 07:05

Pár napja, erre az ajánlatra az volt a válasz, hogy sem Caldara sem a klub nem akarja a távozást? Azóta mi változott? Mert azt kurvára nem látom, hogy a milány emelt a téten. Ráadásul itt mi lennénk a "nagy" csapat erre folyamatosan ők diktálnak. Tavaly lazán belevonták DS-t a bizniszbe, most meg lenyúlják Caldarát....hát ez mi a fasz? A végén még a malacért sem fognak fizetni, hanem odaadják Kalinicet?
Még Ruganit adjuk el a Chelseanek és hozzuk el a helyére Darmiant, és akkor a világbajnok mercatóból csinálunk egy közepesen szart....
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 06:51

felfoghatatlan. mintha bonucci közelebb juttatna minket a bl-hez... szédületes baromság.

ezzel csak a milan jár jól.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-31, 00:03

Nagyon szomorú és egyben teljességgel röhejes az egész a klubra nézve. Ezt nem néztem volna ki ebből a vezetőségből. Gyakorlatilag bohócot csináltak magukból ezzel az üzlettel.

Caldaraba másfél éve ruháztak be, szépen fejlődött, hivatalos bemutatás miegymás, erre irány Milánó. Nonszensz. Teljesen bohócot csinált az új Milan vezetőség Marottáékból. És akkor még a kölcsön+opciós cigánykodást is átütik Higany fronton.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-30, 22:03

Magyarázza el nekem valaki a logikáját ennek az egésznek. Tavaly eladtuk Bonuccit 42 millióért most 1 évvel öregebben, egy szar szezon után visszavesszük 40 millióért, de legalább a fizetését is megemeljük. És persze feláldozzuk érte Caldarát. Ez mi a kóchengeres rabok faxa? Mi? MI????? Nonszensz, mintha a vezetőségnek elment volna az esze.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-30, 21:36

Agresti szerint DEAL DONE. Caldara 1 az 1-ben Bonucciért. Drága régi barátunk pedig 5,5 milliót fog keresni, ami majd 3-szorosa Caldara bérének. Mindig azt mondom, hogy Agnelliék tudják, hogy mit és miért csinálnak, biztos így van most is, de igazén kifejthetnék. Ha nem is most, legalább valamikor a jövőben. Zseniális üzlet! Nem is igen találok rá szavakat! A csapatok 40 millióra taksálják őket. Baszki, ha ez a Bonucci 40 millió, akkor hogy adtuk el tavaly 42-ért? ÁÁÁ, faszom. 

Közben a Fiorral is tárgyalunk Milánóban. Kölcsönvennék Pjacát és Sturarot. Fasza lesz ha belőlük sem szedünk ki pénzt.
Továbbá a Milan jelenlegi ajánlata 18 millió a kölcsönért, jövőre vételi opció 36 millióért. 

Az eladási oldalon továbbra sem találjuk a helyünket.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-30, 20:29

A malac le van fog(y)va...

lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-30, 20:12

Bevásárlóközpont - Page 20 38013998_2062382863786534_9036058686191042560_o
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-07-30, 14:44

A malac - Morci csere 2 hónapja még baromi jól nézett volna ki, most viszont csak a pénz kellene, játékos pedig nem. A milant hagyni kellene a picsába, ők csak a patkányt akarják eladni és azért kérnék a pénz helyett Caldarát mert jelenleg ilyen szintű védő tuti nem menne hozzájuk, remélem Mattia sem fog. A malacot pedig nem akarják, őt csak mi ajánlgatjuk nekik a csicskáért. Arról elképzelésem sincs miért pedálozunk érte, amikor balhézott, bemutatott, és baromi szar szezonja is volt, ok, hogy Cselló haverja, de azért ezen a szinten ennek lófaszt sem kellene számítania. Beppe kezdi kicsit túltolni a píszít...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
20 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: