Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+22
Téjlor89
Malloy
boric
imate
juventute
_Tyler
virracocha
_DREAM_
simoon
Tankcsapda
laac
Petike007
EsztéNégy
bombahoppa
exchaby
zetterberg40
kilopo
tjunior
CsT
rakkenroll
s4tch
LeRoi10
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 23:32

https://www.football-italia.net/124692/pjanic-wont-confirm-juve-future

nálam ott bassza meg a kurva ég az egész mercatót, ahogy eladjuk ezt az embert, és hozunk helyette egy rabiot-féle bohócot. nem mintha ez a "hír" bármit jelentene, illetve gdm azonnal cáfolta, szóval csak mondom.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 22:22

Amúgy én amit nem hiszek el az összes pletyka közül, az pont ez a Godin vonal. Szerintem nem akar ő menni sehova az Atletiből, másrészt a hiteles arcok közül még senki sem említette, szóval én ezt gondolom teljes bullshitnek.

Holnap Spinazzola bemutató.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 20:08

Tankcsapda írta:


Én sem örülök, hogy lehet, elindulunk a túlzott nemzetköziesedés irányába, de lássuk be, az olaszok szintre hozására éveket kellene várni. És ha jobban belegondolunk, Rugani a klubnál töltött évei alapján több, mint kétséges vállalkozás lenne. Nem kopogtat olyan intenzíven a kezdőcsapatért, mint ahogy kellene, nem egyenletes a teljesítménye. Ezt lehet egy bizonyos mértékig a bizalom hiányával magyarázni, de Dybala egyből megkapta? Sandro? Costa? Mindenkinek megvoltak a posztriválisok, de végül éltek a lehetőséggel. Costat emelném ki, ő azért ősszel nem kapott túl sok lehetőséget, rengeteget mellőzte Allegri, de ő kivárt, bízott magában. Talán Ruganinál mentális lehet a probléma, nem bízik magában. Ritkán ütközik kellő keménységgel, és láthatóan nem uralja a teret. Chiellini klasszis, de mellé kell egy vezér. Ha Rugani ezzel rendelkezne, szerintem Allegri már beépítette volna előző évben. Mert Benatia kiszorítása nem lett volna lehetetlen feladat.

Szerintem nem több mint kétséges vállalkozás, illetve ha minden marad a helyén, akkor is nagyon erősek maradunk (azt hiszem majdnem rekordot döntöttünk a kapott gólok számával - és azért ez nem egy sétagalopp szezon volt most). Az rendben van hogy az olasz utánpótlás színvonala nem verdesi az egeket, de legalább azokról a tehetségekről ne mondjunk le akik már nálunk vannak.

Egyébként úgy beszéltek Ruganiról mint aki totál hulladék lenne, miközben 50 milláról van szó vele kapcsolatban (elvileg). Nyilván ha igazak a pletykák akkor Sarri kérte őt, de nem hiszem hogy a Chelseanél vakon dobálnak 50 millákat az edző egyetlen vakkantására. Akkor most ő jó a Chelseanek nekünk meg kevés?

A fiatal olaszok kettős mércéjéről megfeledkezel amikor a lehetőségről meg a bizonyításról van szó. Mert amikor Benatia hibázott kétszer akkorákat mint Rugani, a bizalom rendületlen volt felé, mikor Ruganinak volt egy rosszabb meccse hetekig/hónapokig nem játszott. Emlékszem, Pogbát már itt mindenki a halál faszára küldte meccsek óta, de ő akkor is játszott, szezon végére akkorát fejlődött, hogy mindenki a fejét fogta amikor eladtuk. Hol volt ez a folytonosság Ruganinál?

De amúgy egyikünk se tudja, hogy Allegri miért nem játszatta, az, hogy mert 'nem elég jó szerinte' ugyanolyan feltételezés mint amikor én azt mondom, hogy általánosságban véve nem bíznak az olasz fiatalokban.

Ha meg a védelem megerősítése az érv, akkor az megint felemás, mert ha Ruganit minden áron upgradelni kell Godinra, hogy guardians of the galaxy legyen a védelmünk, akkor miért cseréljük Darmianra Szandit?

A pénz kérdését lejjebb már említettem, hogy gyakorlatilag semmi pluszt nem jelentene a csere.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 19:56

Közben már Agresti is megerősítette a Rugani-Chelsea tárgyalásokat. Szerinte 40 milliónál áll a licit, mi kb 50-re értékeljük, de szerinte kifejezetten pozitívan hangulatban futnak a tárgyalások.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 19:24

Krisz írta:


Kellenek az olaszok és nem a Sturaro fajtából. Én személy szerint többet látok benne mint ti, szerintem klasszis lehet belőle a megfelelő környezetben. Ha szívemre teszem a kezem vagy Allegri az enyémre sajátjára akkor Benatia több bizalmat kapott és hol tudott élni vele hol nem - neki is voltak egymás után totál homály meccsei és nem a Chievo ellen.
Az az igazság hogy én nem tudom eldönteni hogy Rugani mellőzése az edzésmunkája/teljesítménye miatt van vagy az olasz edzők és egyben Allegri deklarált rettegése a fiatal olaszoktól. Ha a klubnál senki nem hisz benne és eladják 50ért akkor az kurvajó - én bízom Paraticiben és Marottaban - ha viszont úgy látják mint én de ő lesz az áldozat Ronci akkor nekem szívre tett kézzel nem jó deal és inkább kérjünk kölcsön Elkanntól vagy akár Morattitól bánja a franc. És szerintem nem tudunk venni fiatal olasz védőt a helyére 50ből de akár 100ból sem, mert nincs a piacon, szerintem Romagnoli nem jobb nála, sőt.

Szóval az, hogy pont olaszokat áldozunk a kurvulás oltárán az nagyon rossz irány és nem csak azért mert szentimentális buzi vagyok.

Én sem örülök, hogy lehet, elindulunk a túlzott nemzetköziesedés irányába, de lássuk be, az olaszok szintre hozására éveket kellene várni. És ha jobban belegondolunk, Rugani a klubnál töltött évei alapján több, mint kétséges vállalkozás lenne. Nem kopogtat olyan intenzíven a kezdőcsapatért, mint ahogy kellene, nem egyenletes a teljesítménye. Ezt lehet egy bizonyos mértékig a bizalom hiányával magyarázni, de Dybala egyből megkapta? Sandro? Costa? Mindenkinek megvoltak a posztriválisok, de végül éltek a lehetőséggel. Costat emelném ki, ő azért ősszel nem kapott túl sok lehetőséget, rengeteget mellőzte Allegri, de ő kivárt, bízott magában. Talán Ruganinál mentális lehet a probléma, nem bízik magában. Ritkán ütközik kellő keménységgel, és láthatóan nem uralja a teret. Chiellini klasszis, de mellé kell egy vezér. Ha Rugani ezzel rendelkezne, szerintem Allegri már beépítette volna előző évben. Mert Benatia kiszorítása nem lett volna lehetetlen feladat.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 15:16

Érdekes a szitu, mert Agresti is csak Higanyról írt ma. 65-öt kérünk érte, valószínűleg 60 millióban fogunk megállapodni a Chelseavel. Továbbá több forrás szerint sem eladó Rugani és egyáltalán nincs előrehaladott tárgyalás az ügyében. Én még mindig bízok benne, hogy Rugani is marad.

Sturarot 3 PL csapat is szeretné, a Leicester, a Newcastle és a West Ham is a soraiban akarja tudni. 20 millió van továbbra is az árcédula.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 15:01

Petike007 írta:
Adom amit mond mindenki Rugannyal kapcsolatban. De tegyük a szívünkre a kezünket. Ha elmegy 50M-ból lehetetlen lenne őt pótolni?

Fiatal meg olasz, de azon kívül megkapta a játék perceket. Hol tudott vele élni, hol nem.

Ha Maxi nem látja benne a tálentumot, akkor lehet van benne valami. Ő látja edzésen, utána a zuhanyzóban stb... Jobban tisztában van a teljesítményével.

Eddig a vezetőség tökéletesen hozza amit kell. FAntasztikus munkát végeznek ha ehhez Rugnanyt és Higanyt is el kell engedni akkor hajrá. Csak Sztuáni maradjon, mert ő pótolhatatlan.

Kellenek az olaszok és nem a Sturaro fajtából. Én személy szerint többet látok benne mint ti, szerintem klasszis lehet belőle a megfelelő környezetben. Ha szívemre teszem a kezem vagy Allegri az enyémre sajátjára akkor Benatia több bizalmat kapott és hol tudott élni vele hol nem - neki is voltak egymás után totál homály meccsei és nem a Chievo ellen.
Az az igazság hogy én nem tudom eldönteni hogy Rugani mellőzése az edzésmunkája/teljesítménye miatt van vagy az olasz edzők és egyben Allegri deklarált rettegése a fiatal olaszoktól. Ha a klubnál senki nem hisz benne és eladják 50ért akkor az kurvajó - én bízom Paraticiben és Marottaban - ha viszont úgy látják mint én de ő lesz az áldozat Ronci akkor nekem szívre tett kézzel nem jó deal és inkább kérjünk kölcsön Elkanntól vagy akár Morattitól bánja a franc. És szerintem nem tudunk venni fiatal olasz védőt a helyére 50ből de akár 100ból sem, mert nincs a piacon, szerintem Romagnoli nem jobb nála, sőt.

Szóval az, hogy pont olaszokat áldozunk a kurvulás oltárán az nagyon rossz irány és nem csak azért mert szentimentális buzi vagyok.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 14:20

Adom amit mond mindenki Rugannyal kapcsolatban. De tegyük a szívünkre a kezünket. Ha elmegy 50M-ból lehetetlen lenne őt pótolni?

Fiatal meg olasz, de azon kívül megkapta a játék perceket. Hol tudott vele élni, hol nem.

Ha Maxi nem látja benne a tálentumot, akkor lehet van benne valami. Ő látja edzésen, utána a zuhanyzóban stb... Jobban tisztában van a teljesítményével.

Eddig a vezetőség tökéletesen hozza amit kell. FAntasztikus munkát végeznek ha ehhez Rugnanyt és Higanyt is el kell engedni akkor hajrá. Csak Sztuáni maradjon, mert ő pótolhatatlan.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 14:15

Krisz írta:


Bonuccit senki nem tudja helyettesíteni kb a világon, mert az olyan regista védőkből mint ő van vagy 3. Már tavaly is át kellett alakítani a játékunkat. Nem is ez a lényeg. 1-2 évig még ne legyen kezdő, hova várjunk még? Szintet lépni nem fog a padon ülve. Egyszerűen be kell vállalni, hogy lesz pár meccs amin szopunk miatta és kész. Ezt meg kell tudnunk engedni magunknak a bajnokságban és a BL csoportkörben is. Tavaszra stabil kezdőként azért valószínűleg meg is keményedik a fasza meg ha úgy van lehet óvatosan kezelni és mással kezdeni. Jelenleg 3 30+ védő mellett van 2 24es, remélhetőleg Barza leginkább mascot lesz és amúgy Allegri izomsérülései mellett jut lehetőség mindenkinek. Szerintem eljutottunk arra a szintre hogy akkor is őt kell többnyire kezdetni ha Benatia valamivel jobban nyomná. Bonucciból sosem lett volna isten ha mellette van egy Godin, mert soha nem jut annyi lehetőséghez, hogy ez kijöjjön belőle. Itt visszatérnék az FMes dologhoz, a tehetséget ki kell hozni egy játékosból, nem kapja a skill pointokat minden héten mint hattrickben.
Rugany tehetséges, ez kétségtelen -ráadásul olasz-, de valamiért mégsem győzte meg Maxit, akit gondolom megkérdeztek Godinnal kapcsolatban, és valószínűleg ő is úgy érzi, a Cselló-Godin kettős némileg stabilabb lenne, mint a Cselló-Rugany kiélezett szituációkban. A bajnokságban és az olasz kupában bőven jutna neki játékidő csereemberként is, ráadásul rengeteget tanulna a két csávótól, 2 év múlva meg övé lehetne a jövő, ha végre bizonyítja a rátermettségét. Nagycsapat lettünk ismét hál' istennek, eredménykényszer van állandóan, nincs már idő kivárni úgy, mint amikor az elvárás a feljutás, a dobogó vagy a Bl indulás volt csupán.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 13:11

Ronci itthon hagyása az amerikai hakniról azért egy marketing harakiri lenne. Ha nem is játszik, de a jelenléte is több millió nedves bugyit boxert eredményezne. Szóval jó lenne kivinni és mutogatni mint valami bazári majmot. A primavera elleni meccs viszont húzós lenne neki, ahol a nézők általában 20 perccel a vége előtt beszaladnak és most 90% tuti rá vetné magát! Wink

Ruganyt és sem adnám el alapjáraton (Én már többször kifejtettem, hogy az se lenne rossz ha örökösen egy 3. számú belső védő lenne magyarul akkor is lenne értelme megtartani, ha nem lesz klasszis) viszont azért némi bevételt muszáj lesz termelni mert csak a csikók meg a vakok eladásából nem oldjuk meg a megfelelő mérleget. Benatiáért szerintem már nem sokat kapnánk (bár Godin huszasát lehet, nyilván a fizuját nem fedezné). A legnagyobb félelmem, hogy a malac rajtunk marad....aki aztán Roni mögött ül a padon és pocakosodik, aztán majd 20 milláért elviszik Ázsiába jövőre....vagy ingyen. Őt most kell eladni, most lehet érte még pénzt kérni!
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 12:42

Krisz írta:
A másik dolog amin mostanában agyaltam, hogy akkor hogy van ez a Ronci adidas deal? Nike pólóban érkezett, azóta is Nike promókat nyom, hogy jön ide az adidas? Ha csak a csapat szponzorról volt szó akkor megint nem értem, mert a Margitnak is ők varrják a mezt.
http://www.tmz.com/2016/11/08/cristiano-ronaldo-nike-contract/

kulcsszavak: ronaldo, nike, lifetime, deal, 1 billion $

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 12:09

A másik dolog amin mostanában agyaltam, hogy akkor hogy van ez a Ronci adidas deal? Nike pólóban érkezett, azóta is Nike promókat nyom, hogy jön ide az adidas? Ha csak a csapat szponzorról volt szó akkor megint nem értem, mert a Margitnak is ők varrják a mezt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 12:04

Petike007 írta:


Ha arról beszélünk, hogy Ronci és a többi igazolás ellenértékét miből fedezzük, akkor kiderül, hogy el kell adni piacképes játékost.

Higany-Rugany és a slepp fedezik majdnem az összes érkező ellenértékét.

Ez akárhogy is vesszük bőven vállalható áldozat.

Rugany nem rossz játékos, de nem lesz soha klasszis, ha meg igen, akkor a megnövekedett marketing gépezet bőven termel annyit, hogy vegyünk egy hasonló jó játékost, vagy inkább jobbat.

Ha két év múlva kell venni két belső védőt, mi történik, kb semmi. Addigra kineveli nekünk a fiókcsapatunk (Roma) és minden meg van oldva.

A money angleben meg végképp nem látom a logikát. Ha Ruganit eladjuk 50ért, Godint megvesszük 20ért az már kapásból csak 30 milla plusz, ezen felül ezek a kivásárlós dealek eddig mind olyanok voltak ahol az ügynöknek és a játékosnak is tejelni kellett még, ehhez jön még a hasra 3szoros fizetés és máris ott tartunk hogy nem jön be extra pénz.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 11:56

zetterberg40 írta:


Szerintem ha Sarrinak megveszik, atomjó lesz Ruga maximális bizalom mellett, ahogy az Empolinál is. Nagy baklövés lesz eladni, hogy jövőre meg aztán induljon a védővadászat, mert az öregek kifelé mennek.

Ha arról beszélünk, hogy Ronci és a többi igazolás ellenértékét miből fedezzük, akkor kiderül, hogy el kell adni piacképes játékost.

Higany-Rugany és a slepp fedezik majdnem az összes érkező ellenértékét.

Ez akárhogy is vesszük bőven vállalható áldozat.

Rugany nem rossz játékos, de nem lesz soha klasszis, ha meg igen, akkor a megnövekedett marketing gépezet bőven termel annyit, hogy vegyünk egy hasonló jó játékost, vagy inkább jobbat.

Ha két év múlva kell venni két belső védőt, mi történik, kb semmi. Addigra kineveli nekünk a fiókcsapatunk (Roma) és minden meg van oldva.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 10:44

Amúgy Agresti azt írja, Ronci nem csatlakozik a csapathoz az amerikai túrára, hanem Torinóban készül majd a szezonra Ben Hurral, Kosztaval, Pumuklival, Dybabbal és Higannyal (ha még akkor itt lesz Piggy) július 30-tól. Utolsóként Mátyás, Mandzu és Paca (ha még itt lesz) csatlakozik augusztus 8-án, így akkor lesz teljes a keret. Ronci első meccse Juve mezben a szokásos Primavera elleni sörmeccs lesz.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 10:29

Krisz írta:

Rugani miért csikó? Tavaly több játék perce volt a bajnokságban mint Benatianak. A Margit is kb hasonló kottára építette be Varanet, akit már 5 éve folyamatosan a kezdőbe követelt az összes madridista. A kora csikó amikor a tapasztalatról beszélünk, ha meg a nagy csapatban villantásról van szó akkor meg túl kevés. Valahogy mindig úgy van forgatva az értékelés hogy ellene szóljon. Caldara aki ugyanúgy egy kis csapatban villantott csak és pár hónappal idősebb Ruganival meg a jövő játékosa. Én ezt így nem tudom elfogadni.


+1 és ugyanezt írtam kb 1-1,5 hete a Rugani-Caldara összevetésben. Rugani mindig le van húzva bárkivel való összevetésben, holott a valóságban jelen pillanatban az eddig mutatottak alapján Rugani >>> Caldara. 

Szerintem ha Sarrinak megveszik, atomjó lesz Ruga maximális bizalom mellett, ahogy az Empolinál is. Nagy baklövés lesz eladni, hogy jövőre meg aztán induljon a védővadászat, mert az öregek kifelé mennek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 09:22

rakkenroll írta:

Ruganyt kellene megtartani és Benatiat eladni szerintem is, Godin és Cselló mellett iszonyat sokat tanulna a srác, de 1-2 évig még nem kezdőként számítanék rá, Bonut még nem tudja úgy helyettesíteni, mint Godin.

Bonuccit senki nem tudja helyettesíteni kb a világon, mert az olyan regista védőkből mint ő van vagy 3. Már tavaly is át kellett alakítani a játékunkat. Nem is ez a lényeg. 1-2 évig még ne legyen kezdő, hova várjunk még? Szintet lépni nem fog a padon ülve. Egyszerűen be kell vállalni, hogy lesz pár meccs amin szopunk miatta és kész. Ezt meg kell tudnunk engedni magunknak a bajnokságban és a BL csoportkörben is. Tavaszra stabil kezdőként azért valószínűleg meg is keményedik a fasza meg ha úgy van lehet óvatosan kezelni és mással kezdeni. Jelenleg 3 30+ védő mellett van 2 24es, remélhetőleg Barza leginkább mascot lesz és amúgy Allegri izomsérülései mellett jut lehetőség mindenkinek. Szerintem eljutottunk arra a szintre hogy akkor is őt kell többnyire kezdetni ha Benatia valamivel jobban nyomná. Bonucciból sosem lett volna isten ha mellette van egy Godin, mert soha nem jut annyi lehetőséghez, hogy ez kijöjjön belőle. Itt visszatérnék az FMes dologhoz, a tehetséget ki kell hozni egy játékosból, nem kapja a skill pointokat minden héten mint hattrickben.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 08:37

Krisz írta:


Rugani miért csikó? Tavaly több játék perce volt a bajnokságban mint Benatianak. A Margit is kb hasonló kottára építette be Varanet, akit már 5 éve folyamatosan a kezdőbe követelt az összes madridista. A kora csikó amikor a tapasztalatról beszélünk, ha meg a nagy csapatban villantásról van szó akkor meg túl kevés. Valahogy mindig úgy van forgatva az értékelés hogy ellene szóljon. Caldara aki ugyanúgy egy kis csapatban villantott csak és pár hónappal idősebb Ruganival meg a jövő játékosa. Én ezt így nem tudom elfogadni.
Bizalom nélkül amúgy esélye sincs bármit letenni az asztalra. Dybala, Pogba megkapta, akkor is játszottak amikor totál kretének voltak, így tudtak szintet lépni, ő 1 szar meccs után meg nem játszik hónapokig. Nonsense.
A böhöm bolgár centert nem tudta tartani a szezon elején, a szezon végén meg lenullázta Dzekot egy tökéletes meccsen. Ha valakinek meg kell adni az egy szezon feltétlen bizalmat, akkor az a 2db tehetséges olasz játékosunk, 3 év után a csapatban meg különösen neki. Ez nemcsak szentimentális faszság, hanem akármennyire is szintet léptünk Roncival brand ügyben, nincs jövőnk olaszok nélkül.

Egyébként 50 milliókat az angolok se nagyon szórnak nem angol védőkért, nem hiszem hogy annyira szar lenne...
Ruganyt kellene megtartani és Benatiat eladni szerintem is, Godin és Cselló mellett iszonyat sokat tanulna a srác, de 1-2 évig még nem kezdőként számítanék rá, Bonut még nem tudja úgy helyettesíteni, mint Godin.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 08:19

EsztéNégy írta:
Srácok a való világ nem a Football Manager ám, itt nem lehet csikókkal végigverni a világot, kellenek az érett klasszisok. Lehet ragaszkodni Ruganihoz, aki nagy valószínűséggel sohasem lesz Godin szintjén, van meg lehet venni utóbbit a jelenlegi piaci árakhoz képest aprópénzért. Ha csak 2 jó éve van, ez akkor is bombaigazolás lenne, egy igazi vezér és olyan falat húznának Csellóval a Csecs elé, hogy nem nagyon lenne esély tapizni clown

Kb. úgy viselkedünk most a piacon, ahogy egy nagycsapatnak kell. Egyelőre nem adtunk el kulcsembert, vettünk 1 (Godinnal 2) érett klasszist, két elég szolid fiatal játékost (Can, Caldara) és egy több, mint kiváló csere(?)kapust. Ha továbbra sem lesz nagy távozó Higanyon (és akár Ruganin) kívül, ez a csapat mocsok mód meg lett erősítve idén.
Minden szavaddal egyetértek. Az első BEK sikerre is sokat kellett várni, akkor is nagyon rámozdultunk klasszisokra (Platini, Boniek, Rossi), meg is lett az eredménye- bár azt a meccset nem akkor, és főleg nem ott kellett volna lejátszani. Godin érkezésével tökéletes nyarat zárnánk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 08:16

EsztéNégy írta:
Srácok a való világ nem a Football Manager ám, itt nem lehet csikókkal végigverni a világot, kellenek az érett klasszisok. Lehet ragaszkodni Ruganihoz, aki nagy valószínűséggel sohasem lesz Godin szintjén, van meg lehet venni utóbbit a jelenlegi piaci árakhoz képest aprópénzért. Ha csak 2 jó éve van, ez akkor is bombaigazolás lenne, egy igazi vezér és olyan falat húznának Csellóval a Csecs elé, hogy nem nagyon lenne esély tapizni clown

Kb. úgy viselkedünk most a piacon, ahogy egy nagycsapatnak kell. Egyelőre nem adtunk el kulcsembert, vettünk 1 (Godinnal 2) érett klasszist, két elég szolid fiatal játékost (Can, Caldara) és egy több, mint kiváló csere(?)kapust. Ha továbbra sem lesz nagy távozó Higanyon (és akár Ruganin) kívül, ez a csapat mocsok mód meg lett erősítve idén.

Rugani miért csikó? Tavaly több játék perce volt a bajnokságban mint Benatianak. A Margit is kb hasonló kottára építette be Varanet, akit már 5 éve folyamatosan a kezdőbe követelt az összes madridista. A kora csikó amikor a tapasztalatról beszélünk, ha meg a nagy csapatban villantásról van szó akkor meg túl kevés. Valahogy mindig úgy van forgatva az értékelés hogy ellene szóljon. Caldara aki ugyanúgy egy kis csapatban villantott csak és pár hónappal idősebb Ruganival meg a jövő játékosa. Én ezt így nem tudom elfogadni.
Bizalom nélkül amúgy esélye sincs bármit letenni az asztalra. Dybala, Pogba megkapta, akkor is játszottak amikor totál kretének voltak, így tudtak szintet lépni, ő 1 szar meccs után meg nem játszik hónapokig. Nonsense.
A böhöm bolgár centert nem tudta tartani a szezon elején, a szezon végén meg lenullázta Dzekot egy tökéletes meccsen. Ha valakinek meg kell adni az egy szezon feltétlen bizalmat, akkor az a 2db tehetséges olasz játékosunk, 3 év után a csapatban meg különösen neki. Ez nemcsak szentimentális faszság, hanem akármennyire is szintet léptünk Roncival brand ügyben, nincs jövőnk olaszok nélkül.

Egyébként 50 milliókat az angolok se nagyon szórnak nem angol védőkért, nem hiszem hogy annyira szar lenne...
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 00:18

EsztéNégy írta:
Srácok a való világ nem a Football Manager ám, itt nem lehet csikókkal végigverni a világot, kellenek az érett klasszisok. Lehet ragaszkodni Ruganihoz, aki nagy valószínűséggel sohasem lesz Godin szintjén, van meg lehet venni utóbbit a jelenlegi piaci árakhoz képest aprópénzért. Ha csak 2 jó éve van, ez akkor is bombaigazolás lenne, egy igazi vezér és olyan falat húznának Csellóval a Csecs elé, hogy nem nagyon lenne esély tapizni clown

Kb. úgy viselkedünk most a piacon, ahogy egy nagycsapatnak kell. Egyelőre nem adtunk el kulcsembert, vettünk 1 (Godinnal 2) érett klasszist, két elég szolid fiatal játékost (Can, Caldara) és egy több, mint kiváló csere(?)kapust. Ha továbbra sem lesz nagy távozó Higanyon (és akár Ruganin) kívül, ez a csapat mocsok mód meg lett erősítve idén.
És akkor még KanCsélót és Perint ki is felejtetted!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-18, 00:00

Srácok a való világ nem a Football Manager ám, itt nem lehet csikókkal végigverni a világot, kellenek az érett klasszisok. Lehet ragaszkodni Ruganihoz, aki nagy valószínűséggel sohasem lesz Godin szintjén, van meg lehet venni utóbbit a jelenlegi piaci árakhoz képest aprópénzért. Ha csak 2 jó éve van, ez akkor is bombaigazolás lenne, egy igazi vezér és olyan falat húznának Csellóval a Csecs elé, hogy nem nagyon lenne esély tapizni clown

Kb. úgy viselkedünk most a piacon, ahogy egy nagycsapatnak kell. Egyelőre nem adtunk el kulcsembert, vettünk 1 (Godinnal 2) érett klasszist, két elég szolid fiatal játékost (Can, Caldara) és egy több, mint kiváló csere(?)kapust. Ha továbbra sem lesz nagy távozó Higanyon (és akár Ruganin) kívül, ez a csapat mocsok mód meg lett erősítve idén.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-17, 22:49

a jelennek szólna ez az igazolás. jövőre barza helyére jön egy fiatal, másképp semmi értelme.

higany nyilván megy valahová, aztán már csak a szandi - darmian váltást kellene megúszni valahogy, és nagyjából kész is lenne a keret.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-17, 22:24

Kellett nekem jártatni a pofám...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-17, 22:15

Godín végül mégis jön...top 3 a posztján, szép lenne, ha tényleg nyélbe ütné ezt is a vezetőség. Persze megvan a hátulütője, hogy 32 éves, de látszik, Agnelliék kezdik megelégelni a BL-győzelem hiányát. Azt hittem, egy fiatalítási irányt vesz a csapat, ami Ronaldo (és Godín) érkezését leszámítva meg is valósul, de a kivételeket olyan játékosok képezik, akik bármelyik csapatba beférnének. Sajnálom, ha Ruganit beáldozzuk, de talán Allegri úgy ítélheti meg, hogy nála nem lesz alapember, akkor meg el kell engedni, ha 45 millió befut érte, hogy távozzon. (50 a legutóbbi pletyka, bár szerintem ennyit nem fognak érte adni)

Zidane tanácsadó? Előre rendezni akarják az Allegri utáni időszakot? Azért remélem, Allegri kitúrása nem része, hanem megvárják a két szezont, amíg Maxi kitölti a szerződését.

Szczesny/Perin - Cancelo, Godín, Chiellini, Sandro/vagy egy helyettes - Can, Pjanic, Matuidi/Khedira - Costa, Ronaldo, Dybala. A középpálya kissé lyukas a többihez képest, de a védelem és a támadósor a legnegatívabb megközelítés alapján is dobogós lenne.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-17, 21:47

a spanyol AS most este dobta be  a hírt, hogy megegyeztünk Godínnal és a jövőhétig aktiváljuk a kivásárlási záradékát. 2021-ig ír alá. Egyik szemem sírna Rugany miatt, a másik nevetne, mert Godin igazán BL kompatibilis védő lenne. továbbra is remélem, hogy végül Benatiát adjuk el előle.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-17, 15:54

CsT írta:
Kezd terjengeni egy elvetemült pletyka, hogy Zizou csatlakozni fog a managementünkhöz. Smile Mostanában pont az ilyen faszságok szoktak valóra válni! Smile

Zinedine Zidane will join the Juventus management as a consultant for the current Director of Football in October, with confirmations coming from people that are close to the Agnelli family.



https://twitter.com/MHChehade/status/1019194597615067138


Még Szandit lecseréljük Marcelora és kezdődhet a szezon. Jövőre meg jön Messi  Laughing
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-17, 15:27

CsT írta:
Kezd terjengeni egy elvetemült pletyka, hogy Zizou csatlakozni fog a managementünkhöz. Smile Mostanában pont az ilyen faszságok szoktak valóra válni! Smile
 Kora alapján még játékos is lehetne. Mi szeretjük az időseket.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-17, 15:13

Kezd terjengeni egy elvetemült pletyka, hogy Zizou csatlakozni fog a managementünkhöz. Smile Mostanában pont az ilyen faszságok szoktak valóra válni! Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-17, 14:09

Nem vagyunk rászorulva Rugani eladására, Higanyt elengedjük meg akikre nincs szükség, több is bejön mint CR ára. Gondolom a vezetőség is azért erőltetti a kölcsön + kötelező opciókat, hogy jövőre is rendben legyen a költségvetés.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2018-07-17, 13:08

A VS idézi Rugani ügynökét, aki szerint nem is volt még hivatalos ajánlat, egyébként is Rugani maradni szeretne és a Juve sem akarja eladni. Aztán, hogy ebből mi igaz, azt mindenki döntse el maga.
Egyébként a nap híre, hogy vannak szabad helyek a C-ben. Így már az idei szezonban indul a Juventus B. De annyi igazolt játékosunk van, hogy egy Juventus C is kijönne belőle Very Happy Remélem a cél a minél hamarabbi feljutás a másodosztályba, az lenne az igazi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
28 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: