Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+22
Téjlor89
Malloy
boric
imate
juventute
_Tyler
virracocha
_DREAM_
simoon
Tankcsapda
laac
Petike007
EsztéNégy
bombahoppa
exchaby
zetterberg40
kilopo
tjunior
CsT
rakkenroll
s4tch
LeRoi10
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-22, 16:25

LeRoi10 írta:

Hivatalos lista természetesen nincs még. Fogtam a július 8-án edzésre jelentkezők listáját , hozzáadtam Benátiát, Khedirát és Csecsnyit, valamint kivontam a távozókat. 
Nincs olyan sok olaszunk, de akkor Berni, Perin, Caldara/Rugani, Chiellini, Barza, DS is kiesne.

Itt a hivatalos lista. Lehet kicsit szusszanni, egyelőre se Rugani, se Pjanic, se Szandi nem repül Angliába orvosira.

Bevásárlóközpont - Page 27 Screen10
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-20, 23:21

lol!
s4tch írta:


10
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-20, 23:04



10
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-20, 20:38

zetterberg40 írta:


2. rész cicus:
https://www.juvefc.com/financial-impact-of-cristiano-ronaldos-move-to-juventus-part-2/
köszi!

tudom hülye buzi vagyok, de nekem eddig ez is elég langyi, az érdekesebb dolgokról pont nincs benne szó:
- tényleges újratárgyalás volt az adidas-szal vagy csak egy opció lehívása
- melyik fél kezdeményezte és mivel győzte meg a másikat
- melyik fél kezdeményezte az eredeti €6M-ás merch.jog belevételét a szerződésbe
- mi volt a stratégiai elgondolás a szerződés megkötésekor?
- változott-e az újratárgyalással ez a stratégia, vagy csak épp végrehajtódik?
- akkor most lesz/lehet saját márkás, cr7 logós ruházati vonalunk?
stb...

kiváncsian várom a harmadik részt...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-20, 16:08

jackie_d írta:

langyos felvezetés, remélem a kifejtés részletesebb lesz pirat

2. rész cicus:
https://www.juvefc.com/financial-impact-of-cristiano-ronaldos-move-to-juventus-part-2/
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-20, 16:00

Uncle Pat Laughing
https://www.instagram.com/p/Blcl6TCFTdN/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ny163hlny8xw
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-20, 15:54

Krisz írta:


Mert olyan sok olaszunk van?
A klub már kiadta hivatalosan a listát?

A másik dolog ami eszembe jutott az instat pörgetve, hogy nem is olyan baj, hogy Ronaldo nem megy a jenkikhez haknizni, az hogy Kínában szelfizget még lehet nagyobb bevételt is fog generálni mintha Pirloval pacsizgatna New Yorkban.
Hivatalos lista természetesen nincs még. Fogtam a július 8-án edzésre jelentkezők listáját , hozzáadtam Benátiát, Khedirát és Csecsnyit, valamint kivontam a távozókat. 
Nincs olyan sok olaszunk, de akkor Berni, Perin, Caldara/Rugani, Chiellini, Barza, DS is kiesne.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-20, 15:47

LeRoi10 írta:
Könnyen előfordulhat, hogy Favilli még az amerikai túra előtt lelép Genovába. 
Ebben az esetben a keretben lévő csatárok: Stefano Padovan éééés ennyi.
Szélsők: Bernardeschi, del Sole
Támadó középpályások: Kastanos, Beltrame, Matheus Pereira, Clemenza, Nicolo Fagioli 

Persze ki lehet állni egy Sanyi, Berni, Canceló trióval elől, de elég lehangoló lesz egy amerikainak, aki Ronaldot, Dybalát, Costát várja. Mondjuk a lényeg, hogy a passzsávok le lesznek zárva.  monkey
Azért örülök is neki, hogy kizárólag a reklámérték miatt nem dobjuk ki a felkészülésünket, de érdekes lenne belegondolni, hogy mi lenne ha az olaszok is kijutottak volna a VB-re és továbbjutnak a csoportból. Very Happy Úgy lenne az igazi.

Mert olyan sok olaszunk van?
A klub már kiadta hivatalosan a listát?

A másik dolog ami eszembe jutott az instat pörgetve, hogy nem is olyan baj, hogy Ronaldo nem megy a jenkikhez haknizni, az hogy Kínában szelfizget még lehet nagyobb bevételt is fog generálni mintha Pirloval pacsizgatna New Yorkban.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-20, 15:20

Könnyen előfordulhat, hogy Favilli még az amerikai túra előtt lelép Genovába. 
Ebben az esetben a keretben lévő csatárok: Stefano Padovan éééés ennyi.
Szélsők: Bernardeschi, del Sole
Támadó középpályások: Kastanos, Beltrame, Matheus Pereira, Clemenza, Nicolo Fagioli 

Persze ki lehet állni egy Sanyi, Berni, Canceló trióval elől, de elég lehangoló lesz egy amerikainak, aki Ronaldot, Dybalát, Costát várja. Mondjuk a lényeg, hogy a passzsávok le lesznek zárva.  monkey
Azért örülök is neki, hogy kizárólag a reklámérték miatt nem dobjuk ki a felkészülésünket, de érdekes lenne belegondolni, hogy mi lenne ha az olaszok is kijutottak volna a VB-re és továbbjutnak a csoportból. Very Happy Úgy lenne az igazi.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-20, 12:27

zetterberg40 írta:
Ez zseni:
https://www.juvefc.com/financial-impact-of-cristiano-ronaldos-move-to-juventus-part-1/
langyos felvezetés, remélem a kifejtés részletesebb lesz pirat
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 23:46

van egy olyan forgatókönyv is. meg egy másik, ami szerint darmian csak akkor jön (a padra), ha szandi marad. szandi körül a legnagyobb a homály, kezd unalmas lenni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 23:41

Én meg pont azt olvasom, hogy Darmian érkezése csakis akkor opció ha Szandi megy.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 22:34

Ez zseni:
https://www.juvefc.com/financial-impact-of-cristiano-ronaldos-move-to-juventus-part-1/
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 22:33

Megjelentősen megkérdőjelezhető a forrás, de a kicsiny lelkemet megnyugtatja, ezért rá is beszéltem magam a hitelességükre:
- Darmian csak cserének jön DS sérülékenysége és Spina sérülése miatt.
- Benatia iránt még mindig érdeklődik a Marseille és Rudolf Garcia. Ha Benatia megy, Rugany marad. Ha minden igaz Benatia jövőhéten érkezik Torinóba az ügynökével kézenfogva. Mindenesetre bármelyik távozó esetén Godin az elsőszámú jelölt.
- A Higuaín üzlet már célegyenesben van, Ruganitól függetlenül is lezárhatják a bizniszt.


A hozzászólást LeRoi10 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-07-19, 22:34-kor.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 22:09

Krisz írta:


A Chelsea/Real/Barca stb szintjén felül nincs más csapat. Ha mi szintet léptünk, akkor ugyanabba a klubba kerültünk, amiben a Chelsea is van itt már nincs olyan, hog, XY nem elég jó a Realnak, de a Chelseanek még jó.

Azért ez így nem teljesen igaz. A Chelsea utoljára 2014-ben jutott túl a nyolcaddöntőn, egyszer még kupasorozatban sem indultak. Ennél azért van feljebb. A jelenlegi topkategória szerintem a Real-Bayern-Barca-Juve négyes, illetve ötödiknek esetleg az Atleticot is idesorolhatjuk. Az angolok egyelőre nincsenek ezen a szinten. Lehet mondani, hogy a Liverpool döntőzhetett, de milyen sorsolással? Jelenleg az angol csapatok nem érik el a mi szintünket, ami persze változhat, de a jelenlegi építkezésünk alapján nem most fog bekövetkezni.

Ruganival kapcsolatban még annyit, hogy el kell fogadni, ha nem elég jó. Értem én, hogy azért véded, mert nem örülsz annak, hogy a tehetséges olasz játékosokat elengedjük, és úgy gondolod, időt kellene neki adni. Annyiban igaz, hogy az olaszok elengedése nem a legszerencsésebb (kivétel lenne Sturaro), de ha kivesszük a keretből Ruganit, gyengébbek leszünk? Persze ha mondjuk mennyiségileg Darmianra cserélnénk, az visszalépés lenne.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 20:45

Tankcsapda írta:


Nem tudom, miért gondoltam, hogy én tudatosságról beszélek. Illetve igen, csak a mi részünkről. A folyamatos fejlődés eredményeképpen megelőztük a Chelseat és más angol klubokat, így megvan az esély arra, hogy bizonyos játékosok nekünk nem kellenek, de a Chelseanek igen.

A Chelsea/Real/Barca stb szintjén felül nincs más csapat. Ha mi szintet léptünk, akkor ugyanabba a klubba kerültünk, amiben a Chelsea is van itt már nincs olyan, hog, XY nem elég jó a Realnak, de a Chelseanek még jó.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 20:16

Krisz írta:
Te komolyan azt hiszed, hogy a Chelsea tudatosan alánk pozícionálja magát?  Laughing

Nem tudom, miért gondoltam, hogy én tudatosságról beszélek. Illetve igen, csak a mi részünkről. A folyamatos fejlődés eredményeképpen megelőztük a Chelseat és más angol klubokat, így megvan az esély arra, hogy bizonyos játékosok nekünk nem kellenek, de a Chelseanek igen.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 15:34

szerintem rugani nem “champion material”, erősen korlátoltnak érzem, a pl val’szeg jobban feküdne neki
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 15:20

Most viszont már dobálja a szart a média a ventilátorba, egyik helyen azt írják done deal a Rugani ügylet, a másikon, hogy elutasítottuk az ajánlatot (érte és a malacért is).

Az amcsi túrán amúgy ki fog támadni? Smile Favilli?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 15:07

Közben megvolt Spina bemutatása. Végtelenül szimpatikus srác, aki aztán tényleg megküzdött azért, hogy egyszer a Juventus csapatában játsszon. Sajnálom, hogy pont sérülten érkezik, de a hozzáállásával biztosan nem lesz gond. Tervek szerint novemberben térhet vissza.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 14:56

CsT írta:

Nem ér nevetni,, de állítólag a nagymilán arra készül, hogy transfer list-re teszi a KAPITÁNYÁT! lol!


Inkább az a helyzet, hogy a játékos kéri az eladását az el-ből való kizárás és a csapat körüli cirkusz miatt. Gigivel elhaknizgatnak majd Párizsban. 42-ért adtuk el, elméletileg most ennél is kevesebbért mehet a PSG-be.

A Roma közben komolyat kaszál Alissonért, aki a legdrágább kapus lesz ezzel a 70 millió euró körüli vételárral.

***

A válogatottban szereplő játékosok közül csak a Kebap, Csecs, Benatia trió vesz részt az amerikai túrán. Hétfőn utazik a csapat, állítólag Rugani már nem lesz az utazók listáján Sad
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 14:05

Nekem is átfutott az agyamon, hogy esetleg Rugani helyére jön, mivel anno belső védő volt. De azért ez elég húzós transzfer lenne, 20 milla díj + a fizuja (ami gondolom a MU-nál van min 3-3,5 milla) egy 28 éves  középkategóriás játékosért (persze lehet új Barza, de ez azért na...).

Sandro-val vagy hosszabbítunk vagy eladjuk és egyenlőre hosszabbításról én nem olvastam, nálam jelenleg inkább megy mint marad.

Nem ér nevetni,, de állítólag a nagymilán arra készül, hogy transfer list-re teszi a KAPITÁNYÁT! lol!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 13:20

A Darmian vonal ebben a formában kevésbé tűnik légből kapottnak.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 13:05

tjunior írta:
Igazából én ezt a Darmian sztorit nem értem. Oké olasz meg tud baloldalon játszani..és? Ha Sandro marad, akkor van egy echte balbekkünk, 2 jobbekk aki tud baloldalon is ha kell, meg egy Spina aki sérült de amúgy sem igazán balhátvéd. Közben meg ott van Bernat a Bayernben, aki igazi ballábas balhátvéd, 1 év múlva lejár a szerződése, el akar menni, a szászokkal jó a viszony, biztos nem lenne drágább mint Darmian.

Lehet,hogy hülyeség amit írok, de leginkább amolyan Barzagli-féle Jolly Jokernek tudtam elképzelni Darmiant, csak fordítva, alapvetően jobb bekk,de tud balon is játszani és akár középen is végső esetben. Nyár elején emiatt azt hittem,hogy Barzagli visszavonul és a "helyére" hoznánk. Olasz is, van némi rutinja is, amolyan Beppés lenne. Bár az ára nem a szokásos filléres,de ha az utóbbi évek piacát nézzük, akkor a 10-14 milla még emészthető lenne, a 20 már nem. Főleg,ha Stuanit eladjuk 20 körül Very Happy
Viszont így,hogy marad az öreg még 1 évet, nem látom értelmét és szerintem már csak a firkászok erőltetik,mondván,hogy nyár elején még volt valóság alapja,akkor írhatjuk most is. Szerintem Szandi marad, CR érkezése talán az ő esetét is pozitívan befolyásolhatja. Nagyon remélem,hogy nem cseréljük Marcelora. 
Spina amúgy mikor térhet vissza? Valahol decembert olvastam. Lehet,hogy ő nem igazi hátvéd,de ha Szandi mrad,akkor szerintem arra tökéletes lenne,hogy gyengébb csapatok ellen kezdjen és megmutassa mit tud. Szerintem az idei év úgysem csak a védekezésről fog szólni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 11:59

Igazából én ezt a Darmian sztorit nem értem. Oké olasz meg tud baloldalon játszani..és? Ha Sandro marad, akkor van egy echte balbekkünk, 2 jobbekk aki tud baloldalon is ha kell, meg egy Spina aki sérült de amúgy sem igazán balhátvéd. Közben meg ott van Bernat a Bayernben, aki igazi ballábas balhátvéd, 1 év múlva lejár a szerződése, el akar menni, a szászokkal jó a viszony, biztos nem lenne drágább mint Darmian.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 10:16

A spanyol lapok szerint, Godin nem akar távozni, sőt hosszabbítani fog. Na így már tényleg kurva nagy hiba lenne eladni Ruganit.

Ettől a Sandro-Démien cserétől kikészülnék, kb olyan szintű lenne mint amikor elment #buzividal és jött helyette Kebab. Ha Szandi menni akar menjen, de akkor olyat hozzunk a helyére akiben legalább a lehetőség megvan, hogy elérje a brazil szintjét. Én pl Laxalt-ban látnék fantáziát aki talán Darmian árából megoldható is lenne.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 08:14

Tankcsapda írta:
Azért a Pogbaval való összehasonlítás így biztos nem jó.


Egyébként szerintem ez az igazoláspolitika is csak egy folyamat része. Néhány éven belül megint erősebb lesz az olasz foci, jobbak lesznek a fiatal tehetségek, jobban fogunk rájuk támaszkodni. De egyszerűen már annyi éve üldözzük a BL-t, hogy ezeket az igazolásokat meg kell lépni.

viszont a Benatiával való összevetés teljesen pontos: Benatia legalább olyan súlyos hibákat csinált, mint Rugani, mégis csak az olaszt találja meg mindenki. kapásból csak a Roma elleni utolsó perces hiba, amikor Schick és Csecsnyi mentett meg minket, a Benevento elleni betli, vagy a madridi 11es mind olyanok, amikért Ruganit szétszedik.
az, meg hogy erősebb lesz az olasz foci, nem több, mint egy jóslat, aminek nem sok alapját látom. sokkal inkább úgy tűnik, hogy elindult a liga az angol irányba, azaz a bajnokságot feltöltik külföldről érkezőkkel, és minden hazai játékost, aki egy egyeneset bír rúgni a labdába, aranyáron akarnak csak eladni. nekem úgy tűnik, hogy a B csapatok bevezetése sem sokat segít majd, a Juve pl. nem a primaverából kikerülő játékosokra építené a második csapatát, hanem igazolni akarunk oda is, miközben a tehetségeket továbbra is kölcsön vagy eladjuk. ráadásul a korbéli, meg a nagycsapatban játszható meccsek számára vonatkozó korlátozás sem biztos, hogy helyes a B csapatoknál, mert azt erősítik majd, hogy a második csapat egy külön álló egység kevés átjárással felfelé.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 07:34

Tankcsapda írta:

Azért a Pogbaval való összehasonlítás így biztos nem jó.

A lényegen nem változtat, a fejlődéshez/áttöréshez az kellett hogy folyamatosan játsszon akármennyire is hitvány teljesítményt nyújt meccsről meccsre.

Tankcsapda írta:

Viszont kimondtál egy fontosat: igen, nekünk nem elég, a Chelseanek elég. Mi eddig is tudtuk, most már mások is sejtik, hogy a PL-kluboktól erősebbek vagyunk. Eddig mi igazoltunk mások cseréit, most a mi cseréinket veszik meg.

Te komolyan azt hiszed, hogy a Chelsea tudatosan alánk pozícionálja magát? Laughing

Tankcsapda írta:

Egyébként szerintem ez az igazoláspolitika is csak egy folyamat része. Néhány éven belül megint erősebb lesz az olasz foci, jobbak lesznek a fiatal tehetségek, jobban fogunk rájuk támaszkodni. De egyszerűen már annyi éve üldözzük a BL-t, hogy ezeket az igazolásokat meg kell lépni.

Ronaldo tényleg az a nyerőember aki eddig hiányzott a csapatból, ha tavaly a nagy teher alatt a Malac helyzeteit berúgja akkor simán meg lehetett volna a BL. Viszont változatlanul nem hiszem hogy egy Rugani-Godin cserén múlik a BL-ünk (így is rekord kevés kapott gól, emellett a középpálya sokkal inkább a bottleneck), én inkább a jövőt biztosítanám egy Rugani-Caldara párossal.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-19, 07:04

De mi van ha maga Ruga akar távozni és Beppe csak az ajtót nyitja neki? Ő is gondolkodhat úgy, hogy a nyakamra hozzák Caldarát (és Godint?) inkább elmegyek valahova ahol többet játszhatok dupla pénzért.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-18, 23:49

Krisz írta:


Szerintem nem több mint kétséges vállalkozás, illetve ha minden marad a helyén, akkor is nagyon erősek maradunk (azt hiszem majdnem rekordot döntöttünk a kapott gólok számával - és azért ez nem egy sétagalopp szezon volt most). Az rendben van hogy az olasz utánpótlás színvonala nem verdesi az egeket, de legalább azokról a tehetségekről ne mondjunk le akik már nálunk vannak.

Egyébként úgy beszéltek Ruganiról mint aki totál hulladék lenne, miközben 50 milláról van szó vele kapcsolatban (elvileg). Nyilván ha igazak a pletykák akkor Sarri kérte őt, de nem hiszem hogy a Chelseanél vakon dobálnak 50 millákat az edző egyetlen vakkantására. Akkor most ő jó a Chelseanek nekünk meg kevés?

A fiatal olaszok kettős mércéjéről megfeledkezel amikor a lehetőségről meg a bizonyításról van szó. Mert amikor Benatia hibázott kétszer akkorákat mint Rugani, a bizalom rendületlen volt felé, mikor Ruganinak volt egy rosszabb meccse hetekig/hónapokig nem játszott. Emlékszem, Pogbát már itt mindenki a halál faszára küldte meccsek óta, de ő akkor is játszott, szezon végére akkorát fejlődött, hogy mindenki a fejét fogta amikor eladtuk. Hol volt ez a folytonosság Ruganinál?

De amúgy egyikünk se tudja, hogy Allegri miért nem játszatta, az, hogy mert 'nem elég jó szerinte' ugyanolyan feltételezés mint amikor én azt mondom, hogy általánosságban véve nem bíznak az olasz fiatalokban.

Ha meg a védelem megerősítése az érv, akkor az megint felemás, mert ha Ruganit minden áron upgradelni kell Godinra, hogy guardians of the galaxy legyen a védelmünk, akkor miért cseréljük Darmianra Szandit?

A pénz kérdését lejjebb már említettem, hogy gyakorlatilag semmi pluszt nem jelentene a csere.

Azért a Pogbaval való összehasonlítás így biztos nem jó. Pogba azért előtte nagyon komolyan felküzdötte magát a tehetség szintről, mert ha kezdett, ha csereként állt be, de azonnal megkezdte a bizonyítást, már Conte alatt elég komoly teljesítményt nyújtott. Amikor pocsék őszt produkált, már régen alapemberré nőtte ki magát. Nyilván akiben bizonyítottan ott van a kellő tudás, azt könnyebben hagyja pályán az edző, mert remélheti a formajavulást bármelyik meccsen. És azért Rugani nem igazán bizonyította eddig, hogy miért kellene várni rá még szezonokat. Lehet itt a folytonosság hiányáról beszélni, félig-meddig igaz is, de azért nem lehet erre fogni a végletekig az eddigi kudarcát. Én nem adnám el, de ha megtörténik, az racionális alapokon nyugszik majd. 45-50 milliót egy cserejátékosért kapni meg igencsak jó üzlet lenne. A Sandro-Darmian csere maga lenne a botrány és szégyen, Darmiant szívem szerint nem igazolnám le, mert kevésnek tartom kis túlzással a padra is.

Viszont kimondtál egy fontosat: igen, nekünk nem elég, a Chelseanek elég. Mi eddig is tudtuk, most már mások is sejtik, hogy a PL-kluboktól erősebbek vagyunk. Eddig mi igazoltunk mások cseréit, most a mi cseréinket veszik meg.

Egyébként szerintem ez az igazoláspolitika is csak egy folyamat része. Néhány éven belül megint erősebb lesz az olasz foci, jobbak lesznek a fiatal tehetségek, jobban fogunk rájuk támaszkodni. De egyszerűen már annyi éve üldözzük a BL-t, hogy ezeket az igazolásokat meg kell lépni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2018-07-18, 23:32

https://www.football-italia.net/124692/pjanic-wont-confirm-juve-future

nálam ott bassza meg a kurva ég az egész mercatót, ahogy eladjuk ezt az embert, és hozunk helyette egy rabiot-féle bohócot. nem mintha ez a "hír" bármit jelentene, illetve gdm azonnal cáfolta, szóval csak mondom.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
27 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: