Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-18, 00:52

Téjlor89 írta:
Contéhez én sem térnék vissza. Mondjuk lehet, hogy vele is kikapunk, de nem ezt a lelketlen szart láttuk volna, mint tegnap. Ennél sokkal szebben halunk meg.

Szerintem négy játékosra van szükségünk, ha Dybala megy, háromra, ha marad. Mostmár kezdek én is a távozása mellett voksolni, nagyon megromlott ez a kapcsolat, mindenki jobban járna egy váltással. Szerintem ha elpasszljuk Dybalat, Higanyt és Costat, meg hozzávesszük, amit már beszedtünk Cerri, Audero stb eladásából, akkor kb. egy ötvenest kéne hozzádobni, hogy kijöjjön egy Ndombele, Chiesa, Zaniolo, Varane érkező négyes. Persze tudom, hogy ez kurvára nem ilyen egyszerű számviteli szempontból, ez most csak ilyen hozzávetőleges számolgatás. Vagy ha nem ők, akkor hasonló kaliber.

Ha ennél is több áldozat kell, akkor Pjanic és Szandi maradnak piacképes játékosok. Akkor viszont bele kell állnunk Bekúrba, vagy Spinazzolaba (Kean mellett!!!). Ez sem teljesen elvetendő, bár kockázatos.

Lehetne egy tökös 4-2-3-1-et nyomatni, mert ebben a csapatban már tényleg labdabiztos és gyors játékosok lennének, ami nagyon fontos, ahogy írtátok is:

Kean (Mandzu)
Roni (Chiesa), Ramsey (Zaniolo), Bernardeschi (Cuadrado)
Ndombele (Can), Pjanic (Bentancur)
Sandro (Spinazzola), Chiellini (Rugani), Varane (Bonucci), Cancelo (De Sciglio)

Ha ezt a mercatot összehoznánk, akkor még adnék Maxinak egy évet. Lássuk, hogy egy ilyen kerettel tud-e normális focit játszatni. Ha nem, akkor jövőre megköszönném a munkáját. Ez 4 változást jelentene rövid távon a kezdőben, ami még vállalható. 

Dybala és Pjanic mindenképpen menjen szerintem, Sandrot meg csak azért tartanám meg, mert nagyon kevés és csak kicsit gyengébb pótlása van jelenleg. Bár nem tudom, ha esetleg Lucas Hernandezt balhátvédnek szánják a Bayernben, akkor Alabara rá lehetne startolni, mással viszont nem érdemes foglalkozni, esetleg Grimaldoval, de 1.71 magas, egy tízessel alacsonyabb Sandronál, amúgy felőlem jöhetne ez a csere is.

Varane, Ndombele, Ramsey, Zaniolo? Alapvetően kivitelezhető lenne, de erősen kétlem, hogy Varanet elhoznánk, Chiellini pajtiját nem fogják a kezdőből kirakni, ettől függetlenül oda kell egy komolyabb játékos.

Abban biztosak lehetünk, hogy azt a futómennyiséget, amit a Ajax játékosai teljesítettek, nem fogja tudni a csapat reprodukálni, de javítani lehetne rajta. Ettől függetlenül szerintem amiben a csapat jobb lehet bárkinél, az az erő és a magasságbeli fölény. Igazából analizálni kellene a Real sikercsapatát, mert a játékosanyag alapvetően meglenne egy Kroos-típussal, de erre a szerepkörre sajnos nincs egyelőre emberünk. Ha ezt néznénk, akkor Ramsey egy rettentően fölösleges igazolás lenne. De igazából a kialakítandó koncepció sincs még meg. Mondjuk én inkább az Atletico elleni 3-4-3-at preferálnám. Nem azért, mert azon a meccsen éppen bejött, hanem mert erőt tudtunk demonstrálni, és ez nagyon ritka volt az utóbbi közel két szezonban. Can valami irdatlan nagy potenciállal rendelkezik a középső védelem jobbján, én már csak ezért is be merném vállalni ezt a szisztémát. Igazából Ramsey így még fölöslegesebb igazolás lenne.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-17, 18:38

Contéhez én sem térnék vissza. Mondjuk lehet, hogy vele is kikapunk, de nem ezt a lelketlen szart láttuk volna, mint tegnap. Ennél sokkal szebben halunk meg.

Szerintem négy játékosra van szükségünk, ha Dybala megy, háromra, ha marad. Mostmár kezdek én is a távozása mellett voksolni, nagyon megromlott ez a kapcsolat, mindenki jobban járna egy váltással. Szerintem ha elpasszljuk Dybalat, Higanyt és Costat, meg hozzávesszük, amit már beszedtünk Cerri, Audero stb eladásából, akkor kb. egy ötvenest kéne hozzádobni, hogy kijöjjön egy Ndombele, Chiesa, Zaniolo, Varane érkező négyes. Persze tudom, hogy ez kurvára nem ilyen egyszerű számviteli szempontból, ez most csak ilyen hozzávetőleges számolgatás. Vagy ha nem ők, akkor hasonló kaliber.

Ha ennél is több áldozat kell, akkor Pjanic és Szandi maradnak piacképes játékosok. Akkor viszont bele kell állnunk Bekúrba, vagy Spinazzolaba (Kean mellett!!!). Ez sem teljesen elvetendő, bár kockázatos.

Lehetne egy tökös 4-2-3-1-et nyomatni, mert ebben a csapatban már tényleg labdabiztos és gyors játékosok lennének, ami nagyon fontos, ahogy írtátok is:

Kean (Mandzu)
Roni (Chiesa), Ramsey (Zaniolo), Bernardeschi (Cuadrado)
Ndombele (Can), Pjanic (Bentancur)
Sandro (Spinazzola), Chiellini (Rugani), Varane (Bonucci), Cancelo (De Sciglio)

Ha ezt a mercatot összehoznánk, akkor még adnék Maxinak egy évet. Lássuk, hogy egy ilyen kerettel tud-e normális focit játszatni. Ha nem, akkor jövőre megköszönném a munkáját. Ez 4 változást jelentene rövid távon a kezdőben, ami még vállalható. 
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-17, 18:03

zetterberg40 írta:

Allegrit megtartanám, de szerintem menni fog és Conte jön.
Kirázott a hideg ettől. Paraticinek volt egy nyilatkozata, ahol Allegrit összevetette Contéval, az alapján azt mondanám, hogy biztosan nem jön. Aztán ha a vezetőség szerint  ez a csapat így tökéletes egy BL címre ahogy van és csak a grinta hiányzott, akkor lenne reális Conte érkezése. De ezt nem tudom elképzelni. Pedig az elmúlt 3-4 év átigazolási politikája alapján Agnelliék tényleg elhiszik, hogy az MVPP-hez képest a Pjanic, Kebab, MAtyi, CAN, Bekúr 5-ös nem jelentős visszalépés...

Bonucci meg hát... Én nem akarom többet juventus mezben látni. Nálam teljesen betelt a pohár. Nem szeretek juventus játékost komolyabban szidni, mert szurkolni kell mindenkinek, hátha fejlődik, de takarodjon már a picsába. sajnos lehetetlen a szerződéséből még akár 0-ban is kiszállni, úgy, hogy ez lesz a következő 2-3 évben.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-17, 16:17

Én az elmúlt éveket figyelembe véve,azt sem bánnám ha a fél keretet eladnánk(dybcsit sajnálnám csak)!!Motiválatlanok,borzasztó hullámvölgy a csapat játéka a Bl-ben!Rajtam mulna Dybesz maradna a többi 1rakat pénzért mehet az első igazolásom Joao Felix lenne!!Félő,h nem fogunk csilliárdokért igazolgatni idén nyáron.

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-17, 14:49

zetterberg40 írta:
Én drasztikus változtatásokra nem számítok. Egy-két húzónév biztos megy, de 5-6 a kezdő szempontjából meghatározó játékos aligha.

Tipp: Dybala már látom, ahogy valamelyik milánói csapatban köt ki. Rajta kívül szerintem csak Koszta megy, Kebapot 50-50%-ra adom. Érkező oldalon Ramseyn kívül nem várok más középpályást, mert a vezetőség ezt a csapatrészt azt gondolom teljesen máshogy ítéli meg mint a szurkolók. Ha annyira égető problémának gondolnák, valami komolyabb név jött volna már az évek során. Úgyhogy én a walesi csávó mellett egy kiegészítő védőre, és mondjuk Joao Félixre számítok.

Allegrit megtartanám, de szerintem menni fog és Conte jön.
Dybcsi ha elmegy és van esze akkor csak spanyolországba megy
ott az adók miatt még többet is kereshet (plusz mi többet kaszálnánk mint olaszországban) de szerinte Ő marad
én Sandrot a motiváció hiánya, Costát meg az agy hiánya miatt dobnám valami ángol középcsapatnak
Kebab ha marad az a világ csodája lenne és a pokol tűze nyaldosson mindenkit aki marasztaja
bonucci meg mehet a B csapatba

én csak 25 alatti mókust vennék, ill. lerabolnám olaszországot
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-17, 14:36

Én drasztikus változtatásokra nem számítok. Egy-két húzónév biztos megy, de 5-6 a kezdő szempontjából meghatározó játékos aligha.

Tipp: Dybala már látom, ahogy valamelyik milánói csapatban köt ki. Rajta kívül szerintem csak Koszta megy, Kebapot 50-50%-ra adom. Érkező oldalon Ramseyn kívül nem várok más középpályást, mert a vezetőség ezt a csapatrészt azt gondolom teljesen máshogy ítéli meg mint a szurkolók. Ha annyira égető problémának gondolnák, valami komolyabb név jött volna már az évek során. Úgyhogy én a walesi csávó mellett egy kiegészítő védőre, és mondjuk Joao Félixre számítok.

Allegrit megtartanám, de szerintem menni fog és Conte jön.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-17, 11:58

Fúúú, most néztem utána Umtiti sérüléseinek és teljesen visszavonom, amit mondtam. Tényleg nagyon erős középhátvéd egyébként, de az elmúlt három szezonban több, mint 230 napot volt sérült :O Az brutális, annyit még Giorgio sem volt... Remélem nem asszisztálunk a Barcának De Ligt megszerzéséhez úgy, hogy Umtiti megvásárlásával előteremtjük nekik az anyagiakat...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-17, 08:57

Krisz írta:

 
Pontosan ez az, hogy nem nagyon van a piacon olyan aki előrelépes lenne Allegrinél, esetleg Deschamps vagy Jardim akit megpróbálnék, vagy egy Tüchel féle Hitlerrel felrázni a csapatot. Én alapvetően Allegri mellett maradnék, de ahogy a csapatnak úgy neki is újra fel kéne találni önmagát. Gondolok itt olyan beidegződésekre ami sorozatosan a vesztünket okozza (a buzizás, a sérülések, elbaszott rotáció).
Ugyanígy vagyok vele, taktikailag zseniális a hal, talán a világ legjobbja, de vele támadófoci nem lesz soha, ő mindig is a balance-ra fog rámenni, a sérülésekkel kapcsolatban viszont muszáj lenne változást eszközölni, vagy a stábban vagy edzésmódszertanban. De összességében amíg ő az edzőnk a felfogásban valószínűleg gyökeres változás nem lesz.

Viszont az igazolásokban két dologra kellene nagyon figyelni, a sebességre meg a labdaügyességre, akiben csak az egyik van meg (Dybala,Matyi) olyat ne vegyünk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-17, 08:11

CsT írta:
Mourinho? Hát ő legendásan nagy Juve drukker, a közönség is imádja. Very Happy EDF még egy Lómához is kevés volt , a többi meg nem hiába munkanélküli már jó ideje.

Conténak annyiból örülnék, hogy akkor nem lenne az izé edzője, de Agnelli szavaiból az jön le, hogy a vezetőség nem váltja le a halat, max ő mondhat fel.

Mostanában úgy alakult, hogy jó pár Lóma meccset láttam, hát Manolast elég sokszor megfutják még a serie A-ban is.

Meglátjuk Paratici tud-e eladni, mert a kobra azt kurvára nem tudott, max olyat akit nem kellett volna.

Az a baj, hogy most kifutott egy generáció akikkel nem lett meg a Bl, nyilván fiatalokkal kellene őket pótolni, de a mostani piaci viszonyok miatt kurva nehéz, mert akinek volt pár jobb meccse annak már 70-80-100 millás tábla van a nyakába akasztva.

Matuidiért max apró kapható, Kebabnál már az is jó ha közös megegyezéssel megy valahova. A legnagyobb hibapont ( bonucci ) meg valszeg a kutyának sem kell, meg nem is akar elmenni, pedig a teljesítményét Rugani hozza fele annyi fizuért.

Pontosan ez az, hogy nem nagyon van a piacon olyan aki előrelépes lenne Allegrinél, esetleg Deschamps vagy Jardim akit megpróbálnék, vagy egy Tüchel féle Hitlerrel felrázni a csapatot. Én alapvetően Allegri mellett maradnék, de ahogy a csapatnak úgy neki is újra fel kéne találni önmagát. Gondolok itt olyan beidegződésekre ami sorozatosan a vesztünket okozza (a buzizás, a sérülések, elbaszott rotáció).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-17, 06:49

Mourinho? Hát ő legendásan nagy Juve drukker, a közönség is imádja. Very Happy EDF még egy Lómához is kevés volt , a többi meg nem hiába munkanélküli már jó ideje.

Conténak annyiból örülnék, hogy akkor nem lenne az izé edzője, de Agnelli szavaiból az jön le, hogy a vezetőség nem váltja le a halat, max ő mondhat fel.

Mostanában úgy alakult, hogy jó pár Lóma meccset láttam, hát Manolast elég sokszor megfutják még a serie A-ban is.

Meglátjuk Paratici tud-e eladni, mert a kobra azt kurvára nem tudott, max olyat akit nem kellett volna.

Az a baj, hogy most kifutott egy generáció akikkel nem lett meg a Bl, nyilván fiatalokkal kellene őket pótolni, de a mostani piaci viszonyok miatt kurva nehéz, mert akinek volt pár jobb meccse annak már 70-80-100 millás tábla van a nyakába akasztva.

Matuidiért max apró kapható, Kebabnál már az is jó ha közös megegyezéssel megy valahova. A legnagyobb hibapont ( bonucci ) meg valszeg a kutyának sem kell, meg nem is akar elmenni, pedig a teljesítményét Rugani hozza fele annyi fizuért.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-17, 00:12

Szemléletváltás kell. Tavaly is megvoltak azok a problémák, most is, a középpálya nem megfelelően működik, a labdakihozatal botrányosan lassú, ma is fájó volt nézni, ahogy a frissen beállt Bentancurtól hogy szedte el a labdát de Jong (vagy van de Beek), mocsok lassúak voltunk. Allegri ezt nem fogja tudni megoldani. Ő reaktív edző, az adott helyzetre készül fel, ahogy elmondták a közvetítésnél is, 30 különböző összetételű/formációjú csapatot rakott össze a szezon során, ergo az állandóság nincs meg. Olyasvalakire lenne szükség, aki képes lenne harcos, gyors csapatot összerakni, tudna egy állandóságot teremteni, nyilván a kellő reakcióbeli képességekkel is együtt. Nekem Allegri nagy kedvencem lett, zseniális, hogy egyik-másik szezonban miket volt képes előhúzni esélyesebb csapatok ellen, de kell a váltás.

Nagy kérdés, kik a jelöltek, de erős a gyanúm, ha edzőváltás lesz, akkor Conte visszatér. Mondjuk most a munkanélküliek névsora nem rossz, Mourinho, Conte, Lopetegui, Wenger, Blanc (2016 óta!), Di Francesco. Nálam Guardiola lenne a legjobb választás, mert ő tuti orvosolná ezt a bűnlassú labdajáratást, de nem hiszem, hogy eljönne most a Citytől. Ez Kloppra és a Liverpoolra is igaz, pedig egy jó gegenpressingért mit nem adnék... Szerintem Di Francesco érdekes megoldás lenne. Oké, a Romanál nem ért el sikert, de sikeresen kivették alóla a kulcsjátékosok egy jelentős részét, akiket nem sikerült megfelelően pótolni. Rizikós lenne a szerződtetése, de a lehetséges jelöltek közül Conte esélyes ugyan, viszont láttuk, mennyire nem tud odafigyelni a BL-re. Allegri-féle igazolás lenne EDF. Igazából Paulo Sousat tartanám még jó opciónak, de ő egy bő hónapja írt alá a Bordeaux-nál... Tudom, nem slágernevek, de szerintem nem feltétlenül célravezető csak olyan szakemberben gondolkodni, aki rivaldafényben van, már amennyire egy edző abban lehet.

A játékosállomány fontosabb. Szerintem Dybala és Pjanic távozhatnak, a bosnyák árnyéka önmagának, Dybalat 4358. alkalommal nem ecsetelném. Khediranak nyilván mennie kell(ene), és talán Sandronak is ideje lenne máshol folytatnia. 200-220 millió €, plusz esetleg Khedira 10, de őt szerintem ingyen el fogjuk engedni, ebből okosan simán jó mercatot hoznánk ki. Igazából az életkor alapján mehetne Matuidi és Cuadrado is, de - szigorúan! - cserealapnak tökéletesek.

A kapott összeget elsősorban egy bitang erős középpályásra fordítanám. Igazából Pogbatól jobbat nem tudnék mondani, aki támadásban és védekezésben is hatékony tud lenni, emellett dinamikus játékos is. Kanté nagy kedvencem, de ő szerintem inkább védekezésben erős, mint támadásban. Persze ha megtalálnák a megfelelő helyét, akkor Kanté jöjjön inkább. Van de Beek jó lenne, csak ugye Ramsey... A védelembe kell játékos, de nem itt kell kicsapni a nagy összeget, főleg, hogy de Ligt valószínűleg megy a Barcaba. Azért nem bánnám, ha a Barcanál a holland(ok) megvételét nem mi fedeznénk Coutinhoval. Inkább hozzuk el Manolast, ő simán túlnőtt a Roman, és őt talán még olcsón is meg tudnánk szerezni (relatív, hogy mi az olcsó persze). Előre meg szerintem elég létszámban pótolni Dybalat, persze ha egy Zaniolo eljön a Romaból, akkor nem bánkódnék miatta. A lényeg, hogy 4-5 változtatásnál többre nincs szükség, csak könyörgöm, legyen már célirányos, és a cél a középpálya megerősítése legyen.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-15, 18:43

1.) Egyébként Umtiti erősen megfontolandó.

Számomra érthetetlen a mellőzése, egy sérülés miatt kikerült a csapatból és esélyt nem adtak neki visszakerülni kb. 1-2 szar meccs után. De ő azért biztos pont volt a világbajnok francia válogatottban és a Barcában is nagyot ment a sérüléséig. Jól helyezkedik, labdaügyes és még mindig csak 25. Ha De Ligt mindenképp a Barcába vágyik, megfontolandó, de azért ne feküdjünk le a Barcanak. És Umtiti legyen 30-cal olcsóbb, mind De Ligt.

2.) Coutinho meg full Dybala, azaz ilyenből már van egy.

3.) Egyébként a Joao Felix hírek már elérkeztek abba a stádiumba, hogy konkrét dátumok és találkozók szerepelnek bennük. Azaz holnap kezd Fabio tárgyalni Mendessel és a Benficával elvileg. A srác állítólag jönni akar, az ár a probléma. Érdekes kérdés lesz, hogy hány komoly érdeklődő van rajtunk kívül, ez nagyban befolyásolhatja a végleges árát. Szerintem el fogja adni a Benfica idén, kérdés kinek. Továbbra is tartom, hogy az ő középpályás / belső védő ekvivlensébe kéne ezt a pénzt ölni (Ndombel / De Ligt).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-15, 17:06

tjunior írta:

Coutinhoval kézenfogva
Na ő lenne még főnyeremény Very Happy Komolyan mondom még ingyen se kellene Very Happy De legalább lenne Szandin kívül egy másik unott brazilunk! Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-15, 16:01

CsT írta:
Az AS szerint kiszállunk a De Ligt bizniszből a barca kedvéért és ők cserébe eladják nekünk Umtitit. A spanyol blikknek szerintem hihetünk! Very Happy
Coutinhoval kézenfogva
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-15, 14:52

Az AS szerint kiszállunk a De Ligt bizniszből a barca kedvéért és ők cserébe eladják nekünk Umtitit. A spanyol blikknek szerintem hihetünk! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-11, 22:53

Ennek a Ramsey gyereknek nem dadog a lában a labda egyáltalán. Hátha beválik!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-11, 21:56

Krisz írta:


Ja, Serie B, de rögtön, az első évben?
Ha a Primaverat egyszerűen elindítjuk a C-ben akkor lazán kiesünk. A játékosok fele a D-be is kevés. Ha meg igazolunk 30 éveseket akkor meg az a baj. Mi a megoldás? Ez egy Startup, adjunk neki időt (meg figyelmet, hozzáértést és kemény munkát).

Egyébként szerintem a célja ennek nem ilyen Primavera utáni állomás, hanem az, hogy akár 14 évesen is ki lehessen valakit próbálni a "profik" között. Pl Ken 14 évesen lehet már megállta volna ott a helyét és már tavaly beton kezdő lett volna nálunk.

Favillivel és társaival az a baj, hogy ők 20-22 évesen ezen a szinten már túl vannak, semmi értelme őket visszaküldeni a C-be. Illetve az ő szemszögükből karrier öngyilkosság, felfelé kell törekedni. Amiben esetleg látok fantáziát, az az, hogy pl Barzagli nyáron átmegy a Cbe a visszavonulás helyett, ha esetleg focizni vágyik még.
Én többet vártam ettől a "dologtól" mivel Agnelli régóta nyígott érte...de igazából a koncepció hiánya ami nem tetszik, hogy akihez bármi közünk is van az miért nem itt játszik a tökutolsó Padova vagy a svájci 2. osztály helyett illetve miért igazolunk oda olyan csatárt aki 29 éves és 2 gólig jutott a serie B-ben Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-11, 20:23

CsT írta:

Gondolom előbb-utóbb a Serie B lenne az elvárás, mert annak lenne értelme, hogy aki a primaverából kiöregszik, de a nagy csapathoz kevés az kerüljön oda, és ha esetleg mégis van benne kraft akkor ne kelljen visszaigazolni ötszörös áron valahonnan vagy esetleg ha jön nagy sérüléshullám akkor ne a 17 évesekhez kelljen nyúlni (nem úgy Very Happy )

Van néhány játékosunk aki oda erősítés lehetne mint pl Del Sole, Macek, Del Fabro, Clemenza, Tello, Pol Garcia de akár még a Genoában lófaszt sem játszó Favilli is akikkel lehet volna talán egy feljutásért küzdő csapatot összeszedni ehelyett kölcsönadtuk őket Beneventóba meg Padovába...

Ja, Serie B, de rögtön, az első évben?
Ha a Primaverat egyszerűen elindítjuk a C-ben akkor lazán kiesünk. A játékosok fele a D-be is kevés. Ha meg igazolunk 30 éveseket akkor meg az a baj. Mi a megoldás? Ez egy Startup, adjunk neki időt (meg figyelmet, hozzáértést és kemény munkát).

Egyébként szerintem a célja ennek nem ilyen Primavera utáni állomás, hanem az, hogy akár 14 évesen is ki lehessen valakit próbálni a "profik" között. Pl Ken 14 évesen lehet már megállta volna ott a helyét és már tavaly beton kezdő lett volna nálunk.

Favillivel és társaival az a baj, hogy ők 20-22 évesen ezen a szinten már túl vannak, semmi értelme őket visszaküldeni a C-be. Illetve az ő szemszögükből karrier öngyilkosság, felfelé kell törekedni. Amiben esetleg látok fantáziát, az az, hogy pl Barzagli nyáron átmegy a Cbe a visszavonulás helyett, ha esetleg focizni vágyik még.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-11, 19:32

Téjlor89 írta:
Zaniolo MILF anyukája lenyilatkozta, hogy együtt nézték a kisfiával az Ajax-Juve meccset és a poronty nagyon ünnepelt, amikor Roni befejelte... Dolgozz, Paratici!!!
Reméljük Fabiónak megér egy patront az a MILF. Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-11, 19:30

Krisz írta:


Ezt az U23 szapulást nem igazán értem. Miért elvárás hogy azonnal farokra húzzák akár a harmadosztályt?

0ról kell felépíteni egy csapatot, úgy hogy a keret nagyobb része kérdéses tehetségű fiatalokból áll. Ha gyenge a csapat az egy egyszerű feedback a primaverank minőségéről. Nagyon sok idősebb "jó" spílert meg mi értelme venni, amikor az alapvető cél, hogy a fiatalok "keltetője" illetve képesség mérője legyen? Idő kell ennek is.
A primaveránk minőségéről elég jó feedback a youth BL, ahol bucira húz minket bárki. Smile

Nekem az a bajom vele, hogy egy csomó fiatalt így is kölcsön adunk serie B/C-be az U23-ba meg igazolnunk ilyen "c" kategóriás 28-30 éveseket....picit hulladéklerakó jellege van a dolognak, aki nem kell sehova az játszik ott, elég koncepciótlan az egész, persze a lehet a fiatalokkal még onnan is kiesnénk....

Gondolom előbb-utóbb a Serie B lenne az elvárás, mert annak lenne értelme, hogy aki a primaverából kiöregszik, de a nagy csapathoz kevés az kerüljön oda, és ha esetleg mégis van benne kraft akkor ne kelljen visszaigazolni ötszörös áron valahonnan vagy esetleg ha jön nagy sérüléshullám akkor ne a 17 évesekhez kelljen nyúlni (nem úgy Very Happy )

Van néhány játékosunk aki oda erősítés lehetne mint pl Del Sole, Macek, Del Fabro, Clemenza, Tello, Pol Garcia de akár még a Genoában lófaszt sem játszó Favilli is akikkel lehet volna talán egy feljutásért küzdő csapatot összeszedni ehelyett kölcsönadtuk őket Beneventóba meg Padovába...
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-11, 18:52

Zaniolo MILF anyukája lenyilatkozta, hogy együtt nézték a kisfiával az Ajax-Juve meccset és a poronty nagyon ünnepelt, amikor Roni befejelte... Dolgozz, Paratici!!!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-11, 18:41

CsT írta:

Vagy az U23-ban és küzdhet a harmadosztályban maradásért! Very Happy

Ezt az U23 szapulást nem igazán értem. Miért elvárás hogy azonnal farokra húzzák akár a harmadosztályt?

0ról kell felépíteni egy csapatot, úgy hogy a keret nagyobb része kérdéses tehetségű fiatalokból áll. Ha gyenge a csapat az egy egyszerű feedback a primaverank minőségéről. Nagyon sok idősebb "jó" spílert meg mi értelme venni, amikor az alapvető cél, hogy a fiatalok "keltetője" illetve képesség mérője legyen? Idő kell ennek is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-11, 18:20

s4tch írta:
szegénykét láttam vigyorogni. biztos nem tudja még, hogy úgyis a sassuolóban köt ki...
Vagy az U23-ban és küzdhet a harmadosztályban maradásért! Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-11, 16:00

szegénykét láttam vigyorogni. biztos nem tudja még, hogy úgyis a sassuolóban köt ki...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-11, 15:31

Közben lett egy brazil jobb bekkünk!?

Bevásárlóközpont - Page 19 Wesley
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-11, 13:34

ha pjanicot eladjuk, akkor brandt, ramsey és zaniolo elég kevesek lesznek a középpályára.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-11, 13:08

EsztéNégy írta:
Brandt elég ügyes, a 25 milla nagyon barátságos ár érte, ha esetleg nem a Bayern az álma akkor lenne értelme megszerezni. Az egyetlen gond vele, hogy hasonló stílusú, mint Ramsey, akit nyilván nem padra veszünk.
Ha úgy vesszük, hogy a "kiegészítő ember Dybalát" 100+-ért el tudjuk adni, és helyettesítjük  padon egy 25 milliós játékossal, Keannel letudjuk a csatár kérdést, akkor meg is lenne a pénz a középpályára (Zaniolo, Tonali) és egy kis apró de Ligt bizniszbe (ha tényleg szükség van rá) rohadj meg Bonucci
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-10, 22:59

Brandt elég ügyes, a 25 milla nagyon barátságos ár érte, ha esetleg nem a Bayern az álma akkor lenne értelme megszerezni. Az egyetlen gond vele, hogy hasonló stílusú, mint Ramsey, akit nyilván nem padra veszünk.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-10, 20:16

Krisz írta:

Nincs mas hátra, ki kell baszni Khedirat
Egyébként nem igazán láttam játszani, de valahogy a németekről mindig az ugrik be, hogy taktikailag nincsenek a toppon, ezért is ritka a calcióban a germán meg a brit (és mi már abból is vettünk egyet). Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-10, 20:06

CsT írta:

Vétó! Már van itt elég német! Very Happy
Nincs mas hátra, ki kell baszni Khedirat
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2019-04-10, 20:05

Krisz írta:
Ezt a Brandt gyereket látta valaki játszani?
Állítólag letennénk a 25 miska kivásárlási árat,  ami a mai piacon amúgy lófasz. A statok alapján én sunázom. Rengeteg kulcspassz, 10 assist idén, a passzpontosságot lehetne kicsit feljebb tornászni, de trequartista poszton egyébként nem rossz. Meg amúgy 23 éves a kölyök, van ideje csiszolódni meg megtanulni védekezni.
Vétó! Már van itt elég német! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
19 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: