Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-20, 14:04

LeRoi10 írta:

Tudom, hogy nem számítok, de engem érdekel. Szar a mezőny, de úgy csinálni mintha egy scudetto semmit sem érni szerintem baromság. A győzelmek sosem jönnek maguktól, még ha kívülről így is gondolják. Az olasz kupa sem érdekelt szart sem egészen addig, amíg 4 győztes év után ki nem estünk. Allegri nyilván védeni is akarja magát, amikor ilyeneket mond, de én nagyrészt egyetértek vele: Ez a BL őrület hosszútávon nem segít a csapaton. Meg kell célozni, rá kell menni, de nem szabad, hogy megszállott legyen a szurkolótábor és a csapat. 

Túl kellett volna menni az Ajaxon, de ez a csapat messze nem tart ott, ahol mondjuk a Barcelona. Menedzsmenti szinten kéne egy kis szemléletváltás, hogy betömjük a réseket és ne kukázzunk folyton. De ez már lerágott csont itt a fórumon, nem szeretném magam folyton ismételgetni.

Így van, a bajnokság igenis fontos.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-20, 14:01

EsztéNégy írta:

A lényeg: szerintem mindegy ki jön, friss szemlélet kell még annak a kockázatnak a vállalása mellett is, hogy akár visszaesés is bekövetkezhet. Próbálkozni kell, a legrosszabb esetben elbukjuk a kilencedik scudettót, na bumm, senkit sem érdekel.
Tudom, hogy nem számítok, de engem érdekel. Szar a mezőny, de úgy csinálni mintha egy scudetto semmit sem érni szerintem baromság. A győzelmek sosem jönnek maguktól, még ha kívülről így is gondolják. Az olasz kupa sem érdekelt szart sem egészen addig, amíg 4 győztes év után ki nem estünk. Allegri nyilván védeni is akarja magát, amikor ilyeneket mond, de én nagyrészt egyetértek vele: Ez a BL őrület hosszútávon nem segít a csapaton. Meg kell célozni, rá kell menni, de nem szabad, hogy megszállott legyen a szurkolótábor és a csapat. 

Túl kellett volna menni az Ajaxon, de ez a csapat messze nem tart ott, ahol mondjuk a Barcelona. Menedzsmenti szinten kéne egy kis szemléletváltás, hogy betömjük a réseket és ne kukázzunk folyton. De ez már lerágott csont itt a fórumon, nem szeretném magam folyton ismételgetni.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-20, 13:53

Tegye fel a kezét, aki örült anno Allegri kispadra ültetésének nálunk. Emlékszem még, mekkora gyűlölethullám fogadta, legtöbbünk a klub hanyatlását vizionálta. Szegény Juve FB adminoknak ezrével kellett gyártani a kamu accountokat, hogy itt-ott kivehető legyen egy-egy Forza Max Razz

A lényeg: szerintem mindegy ki jön, friss szemlélet kell még annak a kockázatnak a vállalása mellett is, hogy akár visszaesés is bekövetkezhet. Próbálkozni kell, a legrosszabb esetben elbukjuk a kilencedik scudettót, na bumm, senkit sem érdekel.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-20, 13:43

az allegri takarodj kórus mellé én is várnám a neveket.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-20, 13:28

EsztéNégy írta:
Nekem csalódás lesz, ha marad Allegri. Jó edzőnek tartom, sokat köszönhetünk neki, de Cardiff után megfeneklett ez a hajó. Nincs új a tarsolyban, ugyanazokat a hibákat követjük el újra és újra, tavaszra mindig brutál lelakott a keret. Edzőt kell váltani, ha még egy szintet szeretnénk lépni felfelé, máshogy nem fog menni.

Ezt is meg tudom érteni, de ki legyen akkor az edző? Ha visszahozzuk Contet azzal inkább egy szintet esünk, nem pedig felfelé lépünk. Zidane esetleg opció lehetett volna, de szerintem ugyanolyan lutri mintha Deschampsra vagy Jardimra próbálnánk rá.
Szerintem Agnelliék is tisztában vannak vele, hogy nem tudnak jobbat hozni, ezért inkább megerősítik a posztján.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-20, 12:38

Nekem csalódás lesz, ha marad Allegri. Jó edzőnek tartom, sokat köszönhetünk neki, de Cardiff után megfeneklett ez a hajó. Nincs új a tarsolyban, ugyanazokat a hibákat követjük el újra és újra, tavaszra mindig brutál lelakott a keret. Edzőt kell váltani, ha még egy szintet szeretnénk lépni felfelé, máshogy nem fog menni.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-20, 11:55

Vannak olyan hírek, hogy Allegrivel hosszabbítunk 2022-ig (2020-ig van szerződése) és több beleszólást kap az igazolásokba.

Máshol viszont azt írják, hogy Nedved nagy erőkkel fúrja felülről és ő mindenképpen cserélne. Conte számára a numero uno, de DD-t is szívesen látná. Ez már többször szóba került, de Nedved munkaköre miből állhat alelnökként, azon túl, hogy lemegy motiválni a játékosokat és klublegendaként egy szimbólum van a kirakatban, miközben a háttérben (az üzleti tapasztalat, tudás hiánya miatt) jól mozgatható helyettese Agnellinek?

Egyébként én nem hiszem, hogy Allegri menne. Összességében a bevételeink úgy ahogy meglesznek (kb ugyanannyit pénzt kerestünk mint az utolsó BL döntős évben), Ronci hozott még (elvileg) egy valag pénzt. Kéne 2 (egy KH és egy KK) azonnali kezdő szintű játékos, +1 beépíthető  (Zaniolo, Brandt) a jövőre nézve Tonali + Ramsey.  Ha ennek az az ára, hogy a padról eladjuk Dybalát és DC-t akkor legyen. De a biztonság kedvéért ez esetben szerezzünk be egy  olcsóbb, kissé eszetlen gyors technikás játékost. Pl Saint-Maximin ha minden igaz 18-20 misi között már mozdítható a Nice-ből.


A hozzászólást LeRoi10 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-04-20, 13:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-19, 19:24

Petike007 írta:


Ok. Tegyük fel, jön Conte. 

De akkor tulajdonképpen mi lesz?

Maga a keret nem 3-5-2 re van kitalálva. Azt, hogy tulajdonképpen mire, az viszont igencsak talány számomra.
KApus poszton és szélső védőben szeirntem megvagyunk.

Ok belső védelem. 

Van egy Cselló, aki kifele megy talán egy max 2 jó éve van, többet lesz sérült, de klasszis.
Van beszari, aki örök ígéret marad.
Van bonucci aki elfelejtett focizni, sőt igazából most jön ki, hogy Barzapapa és Cselló nélkül mennyit is ér/ért.
Barzamackó visszavonul Sad
Elengedtül Benatiat. Amiért azóta is vallom, hogy faszkorbács.

Nos ez eddig nagyon kevés. 3-5-2 höz meg még annyira is kevés. 

Ha azt vesszük, hogy van egy Ingyánunk, akit nem tudok miért van, akkor nem vagyounk beljebb. 

Akiben lehet potenciál az Can, de a bánat tudja, hogy neki mi a posztja. Erről még később.

Szélsők:

Van egy Costa aki idén köpködött, bulikázott (Nemár bulikája párizsban) összetorte a kocsit stb... Ja és többet sérült, mint valaha. Ergo szerintem ő Juvébú ki idén. Cserébe az egyetlen gyors emberünk és egy az egyben, ha olyanja van szinte tarthatatlan. Idén nem nagyon volt (kedve) olyanja.
Van egy Bernát, aki hatalmas meleg ikon lehet. Viszont, nem standard a teljesítménye, és cserébe szintén sokat sérült. (nálunk valahogy úgy hullanaka az emberek, mint Fallúdzsa külsőn)
Van egy Pumuklink, aki szegény buta a játékhoz mint a kő cserébe gyors, védekezni is talán tud. De szintén meg volt makkanva idén az egészsége.

Középső KP.

Pjanciska idén ősszel megkapta a tavaszi fáradtságot ami nagyon megzavarhatta a bioritmusát, mert nem tudott visszaállni. Meggyőződésem, hogy nem posztján játszik. Ha nem találjuk meg a helyét, akkor feleselgelen lesz itt. Nem egy Pirlo 2.0 neki a támadók közelében jobban megy.
Can. Sérült volt. Van jelenléte, de nem találjuk a helyét. Hol kéne játszania, mit kellene játszania? Allegri tudja. Vagy nem. Talán ez a legnagyobb baj.
Benkúr. Hatalmas potenciál, egyre jobban játszik, de 21 évesen ne várjunk csodát. Kevesebb idióta szabálytalanséga van mostanában sokat szerel szerintem ptika kis játékos lesz.
MAtyika. Fut küzd, de ennyi. Letámadó focira alkalmas, reaktív focira nem. Aki ezt nem látta, az nem játszott még soha FM-et. Ha nem kezdzünk el Gegenpresszingelni, akkor faszért van itt.
Khedira. Rá csak annyit tudok mondani, hogy faszért van itt.

A legnagyobb gond, hogy darabra megvagyunk, de csupa olyan játékos, akit nem egy komplett rendszerbe akartak berakni. Nem szisztematikus építkezést látok, hanem seftelgetést. Mintha a minimál stílusú Miami luxuskecómba beraknám kisgrofó kedvenc bútorait, mert akciós volt a lengyel piacon. Jó áron volt, vagy ingyen, annyiért meg nem lehetett otthagyni. Kb ezt éreztem a középpályánk megerősítése (nagy szavak ezek) kapcsán. 

Hogy ez a Hal hibája e, vagy Beppe és Para okosba nyomulása lenne e a hibás. Nem tudom. Viszont ezzel a kp-val nem lehet semmit sem dominálni. Még egy Empoli ellen sem Nem is tudunk vele dominálni. Van faszunk de nem áll fel. ÉS akkor el is érkeztünk a csatárokhoz.

Csatársor.

CR. Ha nem is játszik jól egy korszakos játékos. Gól lő, küzd és vezér. Ennyi.
Mandzsu. Mióta megkapta a szerződését lófaszt nem csinál. Jók a védekező statjai, frankó. Viszont ő egy csatár. (Ok ha lenne kp nem neki kellene 2843 évesen védekeznie is).
Dybusz A mi csinosabb Recobánk. Mr Bal láb. Sebesség nélkül. Poszt nélkül, és remény nélkül. Látványosan nincsen helye, csak szenved itt. 
Kean. Hatalmas potenciál, cserébe a pizzás az ügynöke.

Nos tehát ott tartunk. Hogy darabra mindenhol vannak jó, vagy klasszis játékosaink. Viszont látványosan nem egy játékstílusra felépítve. Amikor Agnelli arról beszél, hogy van egy projektünk, üzletileg látom, de sportszakmailag nem. Ha azt kérdeznék tőlem, mi lesz a szeretett csapatommal 3-5 év múlva, azt tudom modani, hogy őszintén nem tudom.

Ha azt kérdezik mi a játékunk azt sem tudom. Talán nincsen olyan. Van a keretben potenciál, de egyben a koncepciótlanság jelentősen behatárolja a Hal lehetőségeit is. Egy támadásra alkalmasabb kerettel van egy védekező edző. Akinek minden évben csapatot kell építeni.

Amiben hatalmas a lemaradásunk az az állandóság. Anélkül nem lehet eredményt elérni. Jöhet akárki. Nem fog tudni csodát tenni. 
hogy mit kellene tenni?

Mondjuk a sportszakmai projektet is legalább annyira profin végigvinni mint az üzletit. Ki kell találni a klub új identitását. ÉS a pályán is ezt látni viszont. Ehhez úgy kell igazolni, és egy olyan edzőt kell találni aki megfelel ennek. (Allegri ennek megfelel e, nem tudom, de nem gondolom továbbra sem, hogy van vnála jobb alternatíva) Stílus nélkül nem lehetünk nagycsapat. CR miatt nem leszünk azok. De egy Messi is itt lehetne egyszerre attól sem lennénk azok.

Amíg ez nem változik a BL nem reális cél, hanem csak vágyálom marad. ÉS ez a legszomorúbb.

Conte csak nálunk ragaszkodott a 3-5-2-höz (meg a válogatottban)...3-4-3-mat is tud alkalmazni. Smile Mondjuk egyébként a 3-4-3 egy nagyon is kivitelezhető opció lenne, nálunk pláne, hogy így a középpályára "minimális" hangsúlyt fektetnénk. Conte mellett szólna az állandóság is, mert ő tuti ragaszkodna az elképzelt taktikához. De az is tény, hogy ez a legnagyobb bajunk, amellett, hogy Maxi elég sokszor fordította előnyünkre a kiszámíthatatlanságot. Conteval meglenne a 10. scudetto is, és nem lennék meglepve, ha ez az edzőkérdésben szempont. A mentalitásával Conte képes lehet a játékosokba beleverni a spiritot úgy is, hogy jóval kevesebb olasz játékosból gazdálkodhat. Engem nála csak az a relatíve hihetetlen gyengélkedés, amit a BL-ben produkált eddig, zavar. Igazából ha ezt le tudná küzdeni, akkor jobb megoldást nem lehetne találni, Guardiolaról az "anti"-BL nyilatkozata után kicsit változott a véleményem. Conteban az is jó (és kicsit rossz is), hogy munkásembereket fel tud hozni minőségi szintre. Nálunk Giaccherini volt a tökéletes példa erre, de Pepe is bőven erőn felül teljesített az első Contes szezonjában. A Chelseaben Victor Moses volt az, akiből alapembert csinált. Ilyen szempontból szerintem Spinazzola járhatna jól Conteval, biztos több lehetőséget kapna.
Cannak két lehetséges posztja van szerintem. Az egyik a háromvédős rendszer védelmében jobbján, amit Allegri is elővett az Atleti ellen. Mélységből nagyon jól tudja támadni az ellenfél akcióját, messziről érkezve azonnal tempót tud az ellentámadásba vinni, illetve nagyon erős a párharcokban, és gyorsabb, mintha egy védőt tennének arra a posztra. Ehhez a formációhoz a védelembe szerintem nem lenne hülyeség David Luizt szerződtetni. Mivel háromvédős szisztémában Bonucci is hatékonyabb, így nem lenne szükség komoly anyagi ráfordításra sem, és Luiz játszott korábban a bal oldalon és a védelem előtt is, szerintem valamelyik szélén a védelemnek hasznos lehetne. Tudom, a kora nem a legjobb, de lejár a szerződése a Chelseanél. Ha erre a formációra váltunk, akkor én De Scigliot hátravonnám a védelembe. Neki nincs meg sem a tempója, sem a támadási képessége ahhoz, hogy egy ilyen szisztémában a széleken támadjon, ha a négyvédősben is ilyen hitvány előrejátékban. Oda Cancelo és Cuadrado tökéletesek lennének.
A középpályára kellene a nagy név. Ide tényleg egy bikát kell igazolni, egy fizikálisan topon lévő játékost. A mostani középpályán Canon kívül csak Matuidi rendelkezik a megfelelő erővel, nagy kár, hogy ő viszont egyéb tudással nem igazán. Pogba, Milinkovic-Savic, Ndombele ez a kategória, esetleg Tolisso, ha vállaljuk a kockázatot a sérülését követően, vagy Rabiot, ha bevállaljuk a problémás természetét. Kroos is, de én nem akarok még egy mindent megnyert Real-játékost a keretbe, persze ha mégis jön valaki, cáfoljom rá, és tudja még motiválni magát az illető. Ha Pjanic menni akar a Realba, menjen, az a baj, hogy fizikálisan kevés, és a sebessége sem az igazi.
Elől szerintem a Bernardeschi-Kean-Ronaldo triónak kellene bizalmat szavazni. Keannek persze úgy, hogy Mandzukiccsal vívják meg a harcukat a kezdőért, az talán Mariora is jó hatással lesz. Nekem az sem lenne baj, ha Costat megtartanánk. Én bőven beérném Zanioloval előre, Dybalat meg elpasszolnánk. Sajnálom, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, és ez a sértődöttség csak ártalmas lesz a csapatra nézve. Bernardeschi Contenál azért lenne joker, mert simán visszatolhatja a középpályára is, és mélységből talán hatékonyabb is lenne.
Na, mire a végére értem, hozzuk vissza Contet - ha megérti a BL fontosságát. De egy: szerintem Allegri kitölti a szerződését, utána keresünk új edzőt. Kettő: Conte új kihívást keres, és nem fog visszajönni. Vagy megy a Zinterbe, vagy a Romat választja, és neki nagyon is feküdne a római csapat.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 22:56

Megnéztem a Benfica-Frankfurt meccs második félidejét, ha már 3 potenciális kiszemeltünk is van a portugáloknál. Grimaldo fergeteges. Hatalmas küzdő, három tüdeje van, fegyelmezett védekezésben és kifejezetten ügyes előrefelé is. Ruben Dias felejtős, Bonucci stílusban nyomta. Felixen tényleg látszik, hogy nagyon tehetseges, de annak ellenére légüres térben mozgott, hogy a Benfica birtokolta többnyire a labdát, nem igazán tudott sokat hozzátenni. Persze értem, hogy 19 éves a srác, de a 120 millát bőven túlzásnak tartom. Mindez egy félidő alapján persze Smile
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 22:17

zetterberg40 írta:
1-2 hónappal ezelőtt én olyat is olvastam, hogy Conte visszatérése esetén Pirlo és Storari is benne lenne a stábjában.
Azért elég merész lenne Pirlotol így beleállni Mandzukicba, akivel éppen hosszabbítottunk, így (a sajtó szerint) teljesen esélyes hogy jövőre akár együtt kéne dolgozniuk.
Az ilyenekbol látszik szerintem hogy full kacsa az egesz
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 21:43

ramsey megsérült, combizom ránézésre

uno di noi
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 21:35

zetterberg40 írta:
1-2 hónappal ezelőtt én olyat is olvastam, hogy Conte visszatérése esetén Pirlo és Storari is benne lenne a stábjában.

Ok. Tegyük fel, jön Conte. 

De akkor tulajdonképpen mi lesz?

Maga a keret nem 3-5-2 re van kitalálva. Azt, hogy tulajdonképpen mire, az viszont igencsak talány számomra.
KApus poszton és szélső védőben szeirntem megvagyunk.

Ok belső védelem. 

Van egy Cselló, aki kifele megy talán egy max 2 jó éve van, többet lesz sérült, de klasszis.
Van beszari, aki örök ígéret marad.
Van bonucci aki elfelejtett focizni, sőt igazából most jön ki, hogy Barzapapa és Cselló nélkül mennyit is ér/ért.
Barzamackó visszavonul Sad
Elengedtül Benatiat. Amiért azóta is vallom, hogy faszkorbács.

Nos ez eddig nagyon kevés. 3-5-2 höz meg még annyira is kevés. 

Ha azt vesszük, hogy van egy Ingyánunk, akit nem tudok miért van, akkor nem vagyounk beljebb. 

Akiben lehet potenciál az Can, de a bánat tudja, hogy neki mi a posztja. Erről még később.

Szélsők:

Van egy Costa aki idén köpködött, bulikázott (Nemár bulikája párizsban) összetorte a kocsit stb... Ja és többet sérült, mint valaha. Ergo szerintem ő Juvébú ki idén. Cserébe az egyetlen gyors emberünk és egy az egyben, ha olyanja van szinte tarthatatlan. Idén nem nagyon volt (kedve) olyanja.
Van egy Bernát, aki hatalmas meleg ikon lehet. Viszont, nem standard a teljesítménye, és cserébe szintén sokat sérült. (nálunk valahogy úgy hullanaka az emberek, mint Fallúdzsa külsőn)
Van egy Pumuklink, aki szegény buta a játékhoz mint a kő cserébe gyors, védekezni is talán tud. De szintén meg volt makkanva idén az egészsége.

Középső KP.

Pjanciska idén ősszel megkapta a tavaszi fáradtságot ami nagyon megzavarhatta a bioritmusát, mert nem tudott visszaállni. Meggyőződésem, hogy nem posztján játszik. Ha nem találjuk meg a helyét, akkor feleselgelen lesz itt. Nem egy Pirlo 2.0 neki a támadók közelében jobban megy.
Can. Sérült volt. Van jelenléte, de nem találjuk a helyét. Hol kéne játszania, mit kellene játszania? Allegri tudja. Vagy nem. Talán ez a legnagyobb baj.
Benkúr. Hatalmas potenciál, egyre jobban játszik, de 21 évesen ne várjunk csodát. Kevesebb idióta szabálytalanséga van mostanában sokat szerel szerintem ptika kis játékos lesz.
MAtyika. Fut küzd, de ennyi. Letámadó focira alkalmas, reaktív focira nem. Aki ezt nem látta, az nem játszott még soha FM-et. Ha nem kezdzünk el Gegenpresszingelni, akkor faszért van itt.
Khedira. Rá csak annyit tudok mondani, hogy faszért van itt.

A legnagyobb gond, hogy darabra megvagyunk, de csupa olyan játékos, akit nem egy komplett rendszerbe akartak berakni. Nem szisztematikus építkezést látok, hanem seftelgetést. Mintha a minimál stílusú Miami luxuskecómba beraknám kisgrofó kedvenc bútorait, mert akciós volt a lengyel piacon. Jó áron volt, vagy ingyen, annyiért meg nem lehetett otthagyni. Kb ezt éreztem a középpályánk megerősítése (nagy szavak ezek) kapcsán. 

Hogy ez a Hal hibája e, vagy Beppe és Para okosba nyomulása lenne e a hibás. Nem tudom. Viszont ezzel a kp-val nem lehet semmit sem dominálni. Még egy Empoli ellen sem Nem is tudunk vele dominálni. Van faszunk de nem áll fel. ÉS akkor el is érkeztünk a csatárokhoz.

Csatársor.

CR. Ha nem is játszik jól egy korszakos játékos. Gól lő, küzd és vezér. Ennyi.
Mandzsu. Mióta megkapta a szerződését lófaszt nem csinál. Jók a védekező statjai, frankó. Viszont ő egy csatár. (Ok ha lenne kp nem neki kellene 2843 évesen védekeznie is).
Dybusz A mi csinosabb Recobánk. Mr Bal láb. Sebesség nélkül. Poszt nélkül, és remény nélkül. Látványosan nincsen helye, csak szenved itt. 
Kean. Hatalmas potenciál, cserébe a pizzás az ügynöke.

Nos tehát ott tartunk. Hogy darabra mindenhol vannak jó, vagy klasszis játékosaink. Viszont látványosan nem egy játékstílusra felépítve. Amikor Agnelli arról beszél, hogy van egy projektünk, üzletileg látom, de sportszakmailag nem. Ha azt kérdeznék tőlem, mi lesz a szeretett csapatommal 3-5 év múlva, azt tudom modani, hogy őszintén nem tudom.

Ha azt kérdezik mi a játékunk azt sem tudom. Talán nincsen olyan. Van a keretben potenciál, de egyben a koncepciótlanság jelentősen behatárolja a Hal lehetőségeit is. Egy támadásra alkalmasabb kerettel van egy védekező edző. Akinek minden évben csapatot kell építeni.

Amiben hatalmas a lemaradásunk az az állandóság. Anélkül nem lehet eredményt elérni. Jöhet akárki. Nem fog tudni csodát tenni. 
hogy mit kellene tenni?

Mondjuk a sportszakmai projektet is legalább annyira profin végigvinni mint az üzletit. Ki kell találni a klub új identitását. ÉS a pályán is ezt látni viszont. Ehhez úgy kell igazolni, és egy olyan edzőt kell találni aki megfelel ennek. (Allegri ennek megfelel e, nem tudom, de nem gondolom továbbra sem, hogy van vnála jobb alternatíva) Stílus nélkül nem lehetünk nagycsapat. CR miatt nem leszünk azok. De egy Messi is itt lehetne egyszerre attól sem lennénk azok.

Amíg ez nem változik a BL nem reális cél, hanem csak vágyálom marad. ÉS ez a legszomorúbb.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 19:19

1-2 hónappal ezelőtt én olyat is olvastam, hogy Conte visszatérése esetén Pirlo és Storari is benne lenne a stábjában.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 19:14

zetterberg40 írta:
Momblano (persze nem kell készpénznek venni amit mond):


https://mobile.twitter.com/juvefcdotcom/status/1118916519470215168

Egyébként ez érdekes. A közelmúlt meccsein többször is elkaptam Pavelt, hogy a díszpáholyban idegesen magyaráz Paraticinek és Agnelinek, hevesen gesztikulálva és a pályára mutogatva. Pavel egy nyugodt figura szerintem alapból. Volt egy olyan érzésem, ami rezonál ezzel amit Momblano ír (persze ezek csak az én privát érzéseim). Mondjuk nem Conte a megoldás szerintem. Főleg azért, mert a 3-5-2-höz csak egy épkézláb belső védőnk van Very Happy Meg dugja fel magának a 10 eurósát.

Apropó. Az, hogy Pirlo a tarcsi edzője lesz, hivatalos? Mert nagyon sok oldal lehozta, de hivatalos megerősítést nem láttam. Az ő intelligenciájával bőven lehet benne potenciál hosszú távon felnőtt edzőként is.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 19:12

CsT írta:

Nem olvasol más magyar Juvés fb oldalakat? Ott már ő az edző, nem a kókler Allegri! cheers
Más Juvés oldalakat elvből nem olvasunk, mert befolyásol. Az egy és örök igazság itt és csakis itt nyilatkoztatik ki.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 18:56

Momblano (persze nem kell készpénznek venni amit mond):


https://mobile.twitter.com/juvefcdotcom/status/1118916519470215168
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 13:50

https://twitter.com/ADP1113/status/1118841609620213760

iszonyú gyorsan felejt a társaság...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 12:24

jajjbazmeg, ne is mondd silent a juventuz is egy fasza hely általában, de azt is otthagytam pár napra.

megértem a csalódottságot, de hogy milyen könnyű eljutni az atleti-verést követő istenítéstől a fékezhetetlen pocskondiázásig, azt picit nehezebb befogadni. dybala szar, rugani szar, de sciglio szar, matuidi szar, bonucci szar, pjanic szar, berna szar, sőt, még ronaldo is szar. biztos kihagytam valakit, mindenesetre ő is szar. persze a legszarabb allegri, ő egyenesen szarszar.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 12:16

s4tch írta:
csodálkozom, hogy még senki nem dobta be, hogy ten hagot meg lehetne próbálni king
Nem olvasol más magyar Juvés fb oldalakat? Ott már ő az edző, nem a kókler Allegri! cheers
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 12:13

csodálkozom, hogy még senki nem dobta be, hogy ten hagot meg lehetne próbálni king
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 12:07

Ha Maxi marad 1 évet, akkor tuti a BL győzelem lesz újra kitűzve és a nem a fiatalítás/új csapatépítés, az egy hosszabb projekt amit valószínűleg már új edzővel kezdünk majd el, ha a Zizou nem ment volna vissza a tetvekhez, ő megért volna egy próbát BL fronton mást jelenleg én se látok jobbnak a haltól:

Conte a grintához biztosan hozzá tenne egy kicsit, de a taktikából meg elvenne sokat.

Pochettinónál általában ugyanúgy le van lakva a keret mint nálunk, tegnap amúgy geci nagy mákjuk volt, hogy Lóri kezezését nem szúrták ki, a leshelyzetet viszont igen, nem sok közük volt a meccshez, persze ez legyen a cici meg a Pep gondja. + a tavalyi nyilatkozata után nem szimpi! Very Happy

Guardiola szintén hosszú távú megoldás lenne gondolom kérne 2-3 évet mire megépíti a csapatát 5-600 millából Very Happy

Gasperini az indánál már egyszer megégett, ő ilyen középcsapathoz való edző mint Ranieri.

Dösamp meg Allegri pirosban, nagyon hasonló felfogás, csak nála Kanté meg Pogba van a kp-n nem Kebab Very Happy

Jardim érdekes, egyszer bajnok lesz a kerettel máskor meg majdnem kiesik.

Kis Inzaghi meg rutintalan BL fronton.


A hozzászólást CsT összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-04-18, 12:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 11:24

tjunior írta:
Én nem látok jobb opciót Allegrinél. 
Venni kellene egy nagy levegőt és úgy Moggisan szétcsapni. A jóllakott, sokat kereső embereket eladni, és fiatal motiváltakat a helyükre. Ebben a keretben ennyi van. BL negyeddöntő a realitás.
Ez alapvetően tényleg így lenne az ideális. Nem tudom Agnelli fejében hogy néz ki a dolog? A Ronaldo / Bonucci vonal kicsit azt sejteti bennem, hogy ő bizony rövid távon akar BL-t nyerni. Abba nem fér bele egy ilyen kaliberű fiatalítás. De én is ezt csinálnám.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 11:22

Téjlor89 írta:
Pochettino? Eléggé összepattintotta azt a Spurs a semmiből és motiválni is tud.

Vagy esetleg Jardim? Deschamps?
pochettino a realt is visszautasította, deschamps a messze legerősebb kerettel nyert egyébként szar játékkal vb-t, klubcsapatnál a monaco óta gyakorlatilag semmit sem bizonyított. (a juve b-ligás bajnoki címe még hendikeppel is papírforma volt.)

jardim jópofa edző, őt megnézném egy évig, de ilyen alapon gasperini vagy giampaolo is érdekes opciók lehetnének.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 11:20

tjunior írta:
Én nem látok jobb opciót Allegrinél. 
Venni kellene egy nagy levegőt és úgy Moggisan szétcsapni. A jóllakott, sokat kereső embereket eladni, és fiatal motiváltakat a helyükre. Ebben a keretben ennyi van. BL negyeddöntő a realitás.

egyetértek.

pirlo egyébként tök okosakat mondott a skyon:
- a középpálya kevés ahhoz, hogy jobb európai csapatok ellen domináljon
- mandzukic helyett is kell egy center
- a keret fizikai állapota és a rengeteg sérülés megoldandó problémák

remélem, mihamarabb megkapja az edzői papírjait.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 11:16

Én nem látok jobb opciót Allegrinél. 
Venni kellene egy nagy levegőt és úgy Moggisan szétcsapni. A jóllakott, sokat kereső embereket eladni, és fiatal motiváltakat a helyükre. Ebben a keretben ennyi van. BL negyeddöntő a realitás.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 10:45

Pochettino? Eléggé összepattintotta azt a Spurs a semmiből és motiválni is tud.

Vagy esetleg Jardim? Deschamps?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 10:35

még a végén tényleg guardiola lesz belőle geek

mondjuk akkor megint borítékolható a bajnoki cím és a korai bl-kiesés.

ez egyébként jellemző: a bajnokságot a védelmek nyerik, a bl-eket a támadósorok, így a bl-ben erős real, vagy mondjuk a liverpool a bajnokságban kevésbé hatékony.

lehet, hogy két edzőt kéne szerződtetnünk: allegrit a bajnokságra, zidane-t a bl-re.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 10:25

zetterberg40 írta:


Twitteren szétnézve (akiket követek Juve tartalmak miatt), meglepően sokan Contét hoznák vissza. Ahogy írtam, én hosszabbítanék Maxival, de egyáltalán nem lepne meg, ha Agnelli is úgy gondolná, hogy Conte a legjobb elérhető opció. 

Amúgy egyszerűen nehéz mit mondani, reszelhetjük a fingot jobbról-balról, találgathatunk, mi lenne a jó lépés. Hozhatunk fel példákat nagy pénzből épített csapatokra, kis pénzből meglepetésszerűen menetelő csapatokra, beleköthetünk mindenbe is, de nincs két egyforma út, ami a bl-t illeti. Annyira sok mindenen múlik a keret összetételétől kezdve, a szerencsefaktoron át, egészen a mentalitásig, formaidőzítésig stb. Már annyira görcsösen ráfeszült a klub a bl-re, hogy talán már az is az egyik legnagyobb probléma. 

Szerintem alapvetően folytonosság, fiatal/jó korban levő játékosok kellenek a kezdőbe, akik technikailag nagyon magas szintet képviselnek. Aztán előbb utóbb csak összejön, vagy nem. Olyan nincs szerintem, hogy bl-favorit meg hogy idén muszáj. Szeretem felhozni a Chelsea példáját, akiknek a világ minden pénzének elköltése után, akkor és olyan edzővel jött össze a győzelem, amikor már a legelvakultabb szurkolók sem számítottak rá. Ráadásul milyen játékkal... Szóval ennyire kiszámíthatatlan ez az egész sorozat.

én Contét semmiképp sem hoznám vissza, de igazából nem is látok olyan alternatívákat, akikre lecseréném Allegrit. Zidane ilyen lett volna, de hát ő visszament a Realhoz. nehéz a helyzet, mert szerintem elfáradt ez a kapcsolat, Allegri alatt nem lép előre a csapat, szóval nem lenne elvetendő gondolat az edzőváltás, de ha nincs kire, akkor mit csináljon a klub?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 09:46

LeRoi10 írta:

Kirázott a hideg ettől. Paraticinek volt egy nyilatkozata, ahol Allegrit összevetette Contéval, az alapján azt mondanám, hogy biztosan nem jön. Aztán ha a vezetőség szerint  ez a csapat így tökéletes egy BL címre ahogy van és csak a grinta hiányzott, akkor lenne reális Conte érkezése. De ezt nem tudom elképzelni. Pedig az elmúlt 3-4 év átigazolási politikája alapján Agnelliék tényleg elhiszik, hogy az MVPP-hez képest a Pjanic, Kebab, MAtyi, CAN, Bekúr 5-ös nem jelentős visszalépés...

Bonucci meg hát... Én nem akarom többet juventus mezben látni. Nálam teljesen betelt a pohár. Nem szeretek juventus játékost komolyabban szidni, mert szurkolni kell mindenkinek, hátha fejlődik, de takarodjon már a picsába. sajnos lehetetlen a szerződéséből még akár 0-ban is kiszállni, úgy, hogy ez lesz a következő 2-3 évben.

Twitteren szétnézve (akiket követek Juve tartalmak miatt), meglepően sokan Contét hoznák vissza. Ahogy írtam, én hosszabbítanék Maxival, de egyáltalán nem lepne meg, ha Agnelli is úgy gondolná, hogy Conte a legjobb elérhető opció. 

Amúgy egyszerűen nehéz mit mondani, reszelhetjük a fingot jobbról-balról, találgathatunk, mi lenne a jó lépés. Hozhatunk fel példákat nagy pénzből épített csapatokra, kis pénzből meglepetésszerűen menetelő csapatokra, beleköthetünk mindenbe is, de nincs két egyforma út, ami a bl-t illeti. Annyira sok mindenen múlik a keret összetételétől kezdve, a szerencsefaktoron át, egészen a mentalitásig, formaidőzítésig stb. Már annyira görcsösen ráfeszült a klub a bl-re, hogy talán már az is az egyik legnagyobb probléma. 

Szerintem alapvetően folytonosság, fiatal/jó korban levő játékosok kellenek a kezdőbe, akik technikailag nagyon magas szintet képviselnek. Aztán előbb utóbb csak összejön, vagy nem. Olyan nincs szerintem, hogy bl-favorit meg hogy idén muszáj. Szeretem felhozni a Chelsea példáját, akiknek a világ minden pénzének elköltése után, akkor és olyan edzővel jött össze a győzelem, amikor már a legelvakultabb szurkolók sem számítottak rá. Ráadásul milyen játékkal... Szóval ennyire kiszámíthatatlan ez az egész sorozat.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 01:06

Bonucci visszahozatala Higany kaliberű öngól, az tuti. Ettől függetlenül a legnagyobb kerékkötőnk, tehát valahogy meg kell oldaniuk Paraticiéknek, hogy eltakarítsák. Dybinek is majdnem annyi a fizuja, mint Bonunak, mégis zokszó nélkül padoztatjuk.

Varane nem muszáj Varane legyen. Lehet tőlem Romagnoli, De Ligt, Koulibaly, Gimenez vagy Skriniar is (tudom, hogy interes, de hatalmas harcos az ember).

Szerintem egyébként elsősorban nem a kondinkkal van a baj, hanem azzal, hogy képtelenek vagyunk labdát tartani. Ez pedig elsősorban koncepcionális, másodsorban játékosállományból fakadó probléma. Ha nálunk van a labda, egyből kisebb futómennyiségre is van szükség, plusz csökken a védelmen lévő nyomás is.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-04-18, 00:52

Téjlor89 írta:
Contéhez én sem térnék vissza. Mondjuk lehet, hogy vele is kikapunk, de nem ezt a lelketlen szart láttuk volna, mint tegnap. Ennél sokkal szebben halunk meg.

Szerintem négy játékosra van szükségünk, ha Dybala megy, háromra, ha marad. Mostmár kezdek én is a távozása mellett voksolni, nagyon megromlott ez a kapcsolat, mindenki jobban járna egy váltással. Szerintem ha elpasszljuk Dybalat, Higanyt és Costat, meg hozzávesszük, amit már beszedtünk Cerri, Audero stb eladásából, akkor kb. egy ötvenest kéne hozzádobni, hogy kijöjjön egy Ndombele, Chiesa, Zaniolo, Varane érkező négyes. Persze tudom, hogy ez kurvára nem ilyen egyszerű számviteli szempontból, ez most csak ilyen hozzávetőleges számolgatás. Vagy ha nem ők, akkor hasonló kaliber.

Ha ennél is több áldozat kell, akkor Pjanic és Szandi maradnak piacképes játékosok. Akkor viszont bele kell állnunk Bekúrba, vagy Spinazzolaba (Kean mellett!!!). Ez sem teljesen elvetendő, bár kockázatos.

Lehetne egy tökös 4-2-3-1-et nyomatni, mert ebben a csapatban már tényleg labdabiztos és gyors játékosok lennének, ami nagyon fontos, ahogy írtátok is:

Kean (Mandzu)
Roni (Chiesa), Ramsey (Zaniolo), Bernardeschi (Cuadrado)
Ndombele (Can), Pjanic (Bentancur)
Sandro (Spinazzola), Chiellini (Rugani), Varane (Bonucci), Cancelo (De Sciglio)

Ha ezt a mercatot összehoznánk, akkor még adnék Maxinak egy évet. Lássuk, hogy egy ilyen kerettel tud-e normális focit játszatni. Ha nem, akkor jövőre megköszönném a munkáját. Ez 4 változást jelentene rövid távon a kezdőben, ami még vállalható. 

Dybala és Pjanic mindenképpen menjen szerintem, Sandrot meg csak azért tartanám meg, mert nagyon kevés és csak kicsit gyengébb pótlása van jelenleg. Bár nem tudom, ha esetleg Lucas Hernandezt balhátvédnek szánják a Bayernben, akkor Alabara rá lehetne startolni, mással viszont nem érdemes foglalkozni, esetleg Grimaldoval, de 1.71 magas, egy tízessel alacsonyabb Sandronál, amúgy felőlem jöhetne ez a csere is.

Varane, Ndombele, Ramsey, Zaniolo? Alapvetően kivitelezhető lenne, de erősen kétlem, hogy Varanet elhoznánk, Chiellini pajtiját nem fogják a kezdőből kirakni, ettől függetlenül oda kell egy komolyabb játékos.

Abban biztosak lehetünk, hogy azt a futómennyiséget, amit a Ajax játékosai teljesítettek, nem fogja tudni a csapat reprodukálni, de javítani lehetne rajta. Ettől függetlenül szerintem amiben a csapat jobb lehet bárkinél, az az erő és a magasságbeli fölény. Igazából analizálni kellene a Real sikercsapatát, mert a játékosanyag alapvetően meglenne egy Kroos-típussal, de erre a szerepkörre sajnos nincs egyelőre emberünk. Ha ezt néznénk, akkor Ramsey egy rettentően fölösleges igazolás lenne. De igazából a kialakítandó koncepció sincs még meg. Mondjuk én inkább az Atletico elleni 3-4-3-at preferálnám. Nem azért, mert azon a meccsen éppen bejött, hanem mert erőt tudtunk demonstrálni, és ez nagyon ritka volt az utóbbi közel két szezonban. Can valami irdatlan nagy potenciállal rendelkezik a középső védelem jobbján, én már csak ezért is be merném vállalni ezt a szisztémát. Igazából Ramsey így még fölöslegesebb igazolás lenne.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
18 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: